GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: Oyunuz?
Her Şey Çok Güzel Olacak (1998) 1 4,35%
G.O.R.A. (2004) 12 52,17%
Hokkabaz (2006) 1 4,35%
A.R.O.G (2008) 5 21,74%
Yahşi Batı (2009) 3 13,04%
Pek Yakında (2014) 0 0%
Ali Baba ve Yedi Cüceler (2015) 0 0%
Arif v 216 (2018) 0 0%
Karakomik Filmler (2019) 0 0%
Karakomik Filmler 2 (2020) 1 4,35%
Katılımcı sayısı: 23. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-07-2020, 00:08   #1
Fast Five Fanboy!
Jyushin Thunder Liger Fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Fast Five
Konular: 244
Favori Güreşçisi: The Rock
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 388937
Rep Derecesi: Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Jyushin Thunder Liger Fan Jyushin Thunder Liger Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Favori Cem Yılmaz Filminiz Hangisidir?

Kim ne derse desin, bu ülkedeki en büyük filmcilerden birisi diyebileceğimiz ve sahip olduğu imkânları hep yeni şeyler denemeye, denenmemişi denemeye harcayan vizyoner ve zeki bir insan olduğunu düşündüğüm Cem Yılmaz’ın en iyi filmi sizce hangi filmidir?

Ben Her Şey Çok Güzel Olacak demek istesem de, Karakomik Filmler 2 diyorum. Zira benim Ahlat Ağacı’ndan sonraki en sevdiği türk filmi Karakomik Filmler 2’dir. Çok net!
imza

HAYATIMDA İZLEDİĞİM EN İYİ FİLM!
Jyushin Thunder Liger Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-07-2020, 00:09   #2
lanetimi kokla bebek
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Madıköy
Konular: 88
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 523953
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Caligula Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 523953

Yahşi Batı
imza
Forum Başarılarım:
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-07-2020, 00:11   #3
Fast Five Fanboy!

Rep Derecesi: Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jyushin Thunder Liger Fan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Jyushin Thunder Liger Fan Jyushin Thunder Liger Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yahşi Batı
Arif filmlerine göre daha iyi olsa da, bu filmden pek hazetmemiştim. Zafer Algöz’ün oyunculuğu mükemmeldi ama Ebereh gübereh falan
imza

Jyushin Thunder Liger Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-07-2020, 00:12   #4
the most electrifying
Sling Blade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2788
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 4483281
Rep Derecesi: Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Sling Blade Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Sling Blade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sling Blade Sling Blade isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4483281

GORA ve hemen ardından izlenen AROG. Buradan Dogi ve Murat'a selamlar.
imza
#uncensored

Discord: Taytay#9558

Eski Nick: Randy16
Sling Blade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-07-2020, 00:14   #5
Fast Five Fanboy!

Alıntı Sling Blade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
GORA ve hemen ardından izlenen AROG. Buradan Dogi ve Murat'a selamlar.
Hiç sevemedim şu filmleri. Bana hiç hitap etmeyen filmler. Sevenine saygım sonsuz olsa da.
imza

Alt 29-07-2020, 00:14   #6
If you smell, what the Imperium is cooking
Imperium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 7
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2197989
Rep Derecesi: Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Imperium Imperium isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Cem Yılmaz sahne gösterisi dışında beyaz perdede tek ısımayan benim galiba filmlerini meraktan izlerim. Fakat hiçbiri çok beğendim yada bir Alex değil abi dediğim türden değil.

Şıklar da yok ama hiçbiri demek istiyorum.
imza
Imperium isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-07-2020, 00:15   #7
Otuz Sekiz
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 1096
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 2631945
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2631945

Linç edilmek istemem ama ben bu adama gülmüyorum ya. İzlemem, sevmem. Hiçbir filmine 5 dk dan fazla bakamam.
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-07-2020, 00:16   #8
Fast Five Fanboy!

Alıntı jonmoxley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cem Yılmaz sahne gösterisi dışında beyaz perdede tek ısımayan benim galiba filmlerini meraktan izlerim. Fakat hiçbiri çok beğendim yada bir Alex değil abi dediğim türden değil.

Şıklar da yok ama hiçbiri demek istiyorum.
Ben de bir tek; Her Şey Çok Güzel Olacak, Karakomik Filmler ve Karakomik Filmler 2 filmlerini seviyorum. Ciddili filmler böyle.

Alıntı The Death Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Linç edilmek istemem ama ben bu adama gülmüyorum ya. İzlemem, sevmem. Hiçbir filmine 5 dk dan fazla bakamam.
Ben de sevmezdim eskiden. Ancak Karakomik Filmleri izleyince bakışım değişti kendisine. Çok derinlikli bir adam olduğunu anladım. Ama ben de kendisinin komedi işlerinden hoşnut değilim pek.
imza

Alt 29-07-2020, 00:26   #9
If you smell, what the Imperium is cooking

Nereden: -
Konular: 7
Favori Güreşçisi: -
Rep Derecesi: Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Imperium Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Imperium Imperium isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Jyushin Thunder Liger Fan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de bir tek; Her Şey Çok Güzel Olacak, Karakomik Filmler ve Karakomik Filmler 2 filmlerini seviyorum. Ciddili filmler böyle.

Ben de sevmezdim eskiden. Ancak Karakomik Filmleri izleyince bakışım değişti kendisine. Çok derinlikli bir adam olduğunu anladım. Ama ben de kendisinin komedi işlerinden hoşnut değilim pek.
Kara Komik filmi bana kalırsa en vasat filmi neden diyeceksen ucuz yaz dizisi modunda yaşlı kurtlar çapkınlık için karılarına yalan söylerler ve hikaye başlar. Gerçekten Cem Yılmaz bu kadar ucuz bir sinemacı mı?
imza
Imperium isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-07-2020, 00:29   #10
Banned
Bulletproof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 732
Favori Güreşçisi: Damian Priest
Rep Puanı: 2324114
Rep Derecesi: Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bulletproof Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bulletproof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bulletproof Bulletproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2324114

GORA'nın hastasıyım. Tekrar tekrar izlesem sıkılmam.
Bulletproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil