GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-04-2018, 11:21   #1
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 489
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 95643
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart GTR Be A Booker Evreni | Katılım ve Genel Kurallar

Herkese merhaba. Bu konunun amacı tüm Be A Booker yazarlarını tek bir çatı altında toplamak ve ortak bir Be A Booker evreninde şov yazmaktır. Biliyorsunuz ki Be A Booker konularında ne kadar çok kişi ile birlikte yazılırsa o konu o kadar çok ilerlemeye devam ediyor. Ve tek başına yazılan konular genelde bir süre sonra senaryo belirlemediyseniz bozulup gidiyor. İşte bunun önüne geçmek ve tüm GTR olarak tek bir evrende birleşmek için bu konuyu açmış bulunuyorum. Elbette diğer konularınızı etkilemeyecek bu evren, diğerlerinden tamamen ayrı. Ana mantık şu olacak. 4 Mart 2019 tarihi itibariyle tüm şirketler dağılmış olacak. Güreş evreninde hiçbir şirket kalmayacak ve bizler güreş evrenini yeniden ayakta tutmak için şirketler açacağız. Elbette ufak şirketten başlayıp büyüyüp gidebileceğiz.

Gelin bir kurallara ve aşamalara göz atalım.

Aşamalar

1. Öncelikle bu evrene kayıt olabilmek için bu konunun altında başvuru yapıyorsunuz. Fakat herkes bu konuya başvuramıyor. Daha önce Be A Booker konusu açmış ve bunu en az 2 ay devam ettirmiş olmanız gerekiyor. Başvuru sırasında hangi konuyu açtığınızı ve ne kadar devam ettirdiğinizi de belirtmeli ve konunuzun linkini buraya bırakmalısınız.
a. 2 aylık devamlılık demek bu süre zarfında belirli aralıklarla devam etmek demektir. Ayda 2 şov atıp da ben devam ettim demeyin lütfen. Efsanevi Be A Booker konularına giren konularınızı link atabilirsiniz. Bunu yaparsanız direkt olarak bu evrene giriş hakkınız bulunuyor.
2. İnceleme yaptıktan sonra sizin katılıp katılamayacağınızla ilgili dönüşü sağlayacağım. Bundan sonra güreşçi seçme ve şirketinizin kadrosunu oluşturmaya çalışacağız. Kadro seçimleri için aşağıdaki ROSTER adlı spoilerı takip edeceğiz.
a. Kadroyu oluştururken güncel olarak en sevilen şirketleri baz almaya çalıştım. Aşağıdaki şirketlerin evren için yeterli olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında bu şirketlerde güreşmeyen güreşçileri FREE AGENT kısmına yazabiliriz. Başta CM Punk gibi güreşçiler olmak üzere bunları eklememiz için sizin talepte bulunmanız lazım. Şu anlık orası tamamen boş. Siz güreşçi önerdikçe ben oraya ekleme yapacağım.

b. Güreşçi seçim kuralları şu şekilde olacaktır. Kadronuz en fazla 35 güreşçi alabilecek seviyededir. Başlangıç için 35 güreşçinin yeterli, hatta fazla bile olduğunu düşünüyorum. 2 ay boyunca devam ettikten sonra dileyen şirketler 3 güreşçisini bırakıp aynı seviyeden boştaki farklı güreşçileri talep edebilirler. Her 2 ayda 1 olacak şekilde 3'er güreşçi değiştirme fırsatını size sunacağım.

c. 35 güreşçiyi kafanıza göre seçemiyorsunuz maalesef. Aşağıda yazan 1.seviye ve 2.seviye göre güreşçi seçimleri farklılaşacak. Her şirketten de kafanıza göre güreşçi seçemeyeceksiniz. Her şirket için maksimum kotalar belirli olacak. Bunu aşamıyorsunuz maalesef. Ama şöyle bir durum var ki bu şirketlerden alabileceğiniz bir 1.seviye güreşçi yerine FREE AGENT kısmından dilediğiniz kadar güreşçi alabilirsiniz. (Elbette bu kural şirket başlarken geçerli).
3. Kadro seçimini yaptıktan sonra 4 Mart 2019 itibariyle resmen bu evren başlamış olacak. Bundan sonra şirketinizdeki güreşçilerle beraber hikayeler yazacaksınız ve şirketinizi ilerletmeye başlayacaksınız.
a. 2 aya kadar (8 hafta) şirketinizi tatile çıkartabilirsiniz. Fakat 10 hafta (70 gün) boyunca şov yazmazsanız o zaman şirketinize el koyuyorum ve güreşçilerinizi serbest bırakıyorum.
4. Kadro seçimi ile ilgili genel kural ise şu arkadaşlar. Bir güreşçiyi yalnız bir şirket kullanabilecektir. Şirket savaşı yapmak isteyenler ve karşılıklı anlaşanlar birbirlerinin güreşçilerini kullanıp ortaklaşa şovlar yazabilirler bunun önüne geçmiyorum. Ama bunun dışında The Miz'i Rage of Breed alırsa Lucifer RoB'dan izinsiz olarak bunu kullanamaz.

5.Aklıma geldikçe kuralları eklemeye devam edebilirim. Sorularınız olursa aşağıdan belirtebilirsiniz. Şimdi geçelim roster kısmına. Rosterla ilgili söyleyebileceğim tek şey şu olacaktır: Kendim Pro Wrestling sitelerinden alıp yazıyorum. Seviyelerine de ben karar veriyorum. Çok absürt bir durum olmayacaktır çünkü 2 seviye var, eğer absürt olduğunu düşündüğünüz bir durum varsa bana ulaşabilirsiniz.
a. Konunun altında bu ortak evrende şirket açabileceğini belirten arkadaşları 1 Mart'a kadar görmek istiyorum. 1 Mart gününe kadar herkes açacağı şirketi, ismini cismini belirlesin. 1 Mart günü şirket açacak arkadaşlarla beraber oturacağız ve bir Draft yapacağız. Aynı Draft game oyunundaki gibi draft olacak ve 35 tane güreşçi seçilene kadar bu draft devam edecek. (Draft kurallarını sonra aktaracağım). Draft bittikten sonra şirketinizi yönetmeye geçeceksiniz.

b. Önemli bir soru da şu ki bir güreşçiyi bir şirket aldıktan sonra sizin oyundan soğumanız gibi bir durum gerçekleşebilir. Evet, bir şirket bir güreşçiyi aldı fakat bu sonsuza kadar böyle sürmeyecektir. Şirketlerin güreşçilerle kontratı 1 yıl olacak ve 1 yılın sonunda her şirket güreşçilerinin %25'ini bırakmak zorunda kalacak. (Bunu da yıl sonu olduğunda göstereceğim.) Bırakılan bu güreşçiler arasında bir draft yapılabilecek yine.

c. Belki de oyundan en çok zevk alacağınız kısımı bu olacaktır. Her 3 ayda bir size bir hak sunacağım. Anlaştığınız oyuncularla beraber şirketlerinizdeki güreşçileri değiştirebileceksiniz. Bunda tek kural var o da 3'ten fazla güreşçi değiştirememenizdir. Anlaşma sağladığınız halde isterseniz 1.seviye bir güreşçi ile 3.seviye bir güreşçiyi isterseniz bir erkekle bir kadını değiştirebilirsiniz, orada bir kota yok. Ama 3 taneden fazla olamaz.

En kısa ve güncel haliyle;
  • Yine 2 ay boyunca Be A Booker devam etmemiş arkadaşlar evrene giremiyor.
  • Dilerseniz 2 veya daha fazla kişi 1 şirketi yönetebilir. Aranızdan sadece birinin 2 ay boyunca BaB yazmış olması gerekiyor. O kişi lider olacak, diğerleri de onunla beraber yazıyor olabilir.
  • Evrene girerseniz 1 Mart 2019'da başlayacak draft'a davetlisiniz. Kadronuzu orada belirleyeceksiniz. 35 güreşçi seçme hakkınız var, takımların güreşçileri de tek tek sayılacak.
  • Kadronuza her şirketten en fazla 15 güreşçi alabilirsiniz. Buna free agent ve özel kategorisi dahil değildir. Şirketler ise WWE, NXT, ROH, Impact, NJPW şeklinde 5 tanedir. Kalan şirketler free agent'a dahildir.
  • 1 ve 2.seviye olarak 2 güreşçi kısmı var bu sefer. 1.seviye en fazla 12 güreşçi alabilirsiniz. Dilerseniz tüm güreşçilerinizi 2.seviyeden seçme hakkınız var. Özel seviye güreşçileri ise en fazla 3 tane alınabilir. Bunlar da 1.seviyeye tabiidir. Otorite figürü ve kurucuları da draft sonunda seçebilirsiniz. Bunun için 1 günlük düşünme süresi vereceğim.
  • Kadronuzu oluşturduktan sonra şirketinizin adını ve hikayesini belirleyip kemerlerini oluşturup hikayelerinize geçebilirsiniz.
  • Evrenimizin hızı x2 olacak. Yani her gün, 2 gün gibi geçecek. Haftada bir şov yapan bir şirket, gerçek hayatta Pazartesi ve Perşembe günleri şov paylaşıyor olacak. (3.5 günde bir paylaşmaya dikkat edebilirsiniz). Böylece evrende geçen 1 yıl, gerçek hayatta 6 aya tekabul ediyor. Ama sizin zamana takılıp güreşçilerin kemer serüvenlerini sayma gibi takıntılarınız yoksa şovlarınızı haftada 1 paylaşabilirsiniz. Ama karşı şirketler o hafta 2 tane şov yaparsa şaşırmayın, sadece bir tavsiye.
  • Şirketler arası takasları her ayın ilk günü yapabilirsiniz. Takasta sadece aynı seviyeden 2'şer güreşçi değiştirebilirsiniz. Her 2 ayda 1 ise havuzdan 3'er güreşçi değiştirme hakkınız var.
  • 6 ay sonra, Eylül ayında GTR Wrestlemania adlı bir şov yapılacak. Bu şov, her şirketin katılımıyla gerçekleşecek. Bundan önce gerçekleşecek GTR Cup'ın final maçı bu şovda yapılmakla beraber, diğer şirketlerden katılacak güreşçilerle beraber ortak bir şov yazılacak. Evrenin her yıl dönümünde gerçekleşecek bu şova her şirketin katılması zorunlu değil, ama katılmazsanız evrenden zevk almazsınız.
  • Evreni daha kalıcı kılmak için şirketler arasında anlaşmalar yapın, güreşçilerinizi birbirinizin şovuna çıkartın, savaş senaryosu yapın veya kardeşlik antlaşması yapın. Bunlar yapılmadığı sürece yine evren bir süre sonra boşa gidecektir. Bu bir kural değil, bir tavsiyedir.

SeviyeKota
Özel3
1.Seviye12
2.Seviye20
Toplam35
*Her şirketten en fazla 15 güreşçi seçme şansınız var.

Roster burada.

MAIN ROSTER

Özel
AJ Lee
Batista
Bret Hart
Christian
CM Punk
Edge
Goldberg
Hulk Hogan
Jeff Jarrrett
Kane
Kevin Nash
Kurt Angle
Lita
Mark Henry
Michelle McCool
Mick Foley
Ric Flair
Scott Steiner
Shawn Michaels
Steve Austin
Sting
Ted DiBiase Sr.
The Rock
The Undertaker
Torrie Wilson
Trish Stratus
Triple H
Wade Barrett

1.Seviye
Adam Cole
AJ Styles
Aleister Black
Alexa Bliss
Alberto Del Rio (Free Agent)
Andrade Almas
Asuka
Austin Aries (Free Agent)
Bad Luck Fale
Baron Corbin
Bayley
Becky Lynch
Bianca Belair
Big Show
Bobby Lashley
Braun Strowman
Bray Wyatt
Brian Cage
Brie Bella
Brock Lesnar
Buddy Murphy
Bully Ray
Cesaro
Charlotte Flair
Chris Jericho
Chris Sabin
Cody
Dalton Castle
Daniel Bryan
David Finlay
Dean Ambrose
Dolph Ziggler
Drew Gulak
Drew McIntyre
Eddie Edwards
Eli Drake
Finn Bálor
Jack Swagger (Free Agent)
Jay Briscoe
Jay Lethal
Jay White
Jeff Cobb
Jeff Hardy
Jinder Mahal
John Cena
Johnny Impact
Juice Robinson
Jushin Thunder Liger
Kairi Sane
Kazuchika Okada
Kenny Omega
Kevin Owens
Kharma (Free Agent)
Killer Kross
Kongo Kong
Kota Ibushi
Kushida
Mark Briscoe
Marty Scurll
Maryse
Mayu Iwatani
Minoru Suzuki
Moose
Nia Jax
Nikki Bella
Paige
Pentagón Jr.
Pete Dunne
Randy Orton
Rey Mysterio
Rhea Ripley
Ricochet
Rob Van Dam (Free Agent)
Roman Reigns
Ronda Rousey
Rosemary
Rusev
Ryback (Free Agent)
Sami Callihan
Sami Zayn
Samoa Joe
Santino Marella (Free Agent)
Sasha Banks
Seth Rollins
Shane McMahon
Shayna Baszler
Sheamus
Shinsuke Nakamura
Taya Valkyrie
Tenille Dashwood
Tessa Blanchard
Tetsuya Naitō
The Miz
The Velveteen Dream
Tommaso Ciampa
Tommy Dreamer
Toni Storm
Tyler Bate
WALTER
Will Ospreay
Zack Gibson

2.Seviye
Aiden English
Akam
Akira Tozawa
Alexander Wolfe
Alicia Fox
Alisha Edwards
Allie
Amir Jordan
Angelo Dawkins
Ariya Daivari
Ashton Smith
Bandido
Beer City Bruiser
Big E
Billie Kay
Bo Dallas
Bobby Fish
Bobby Roode
Brian Milonas
Brody King
BUSHI
Caleb Konley
Candice LeRae
Caprice Coleman
Carmella
Cedric Alexander
Cezar Bononi
Chad Gable
Charlie Morgan
Chase Owens
Cheeseburger
Christopher Daniels
Colt Cabana
Curt Hawkins
Curtis Axel
Dakota Kai
Damien Sandow (Free Agent)
Dana Brooke
Danny Burch
Dash Wilder
Dave Crist
Dave Mastiff
Davey Boy Smith Jr.
Delirious
Deonna Purrazzo
Dezmond Xavier
Diamanté
Dominik Dijakovic
Drave Maverick
EC3
Eddie Dennis
El Desperado
Elias
Ember Moon
Epico Colon
Eric Bugenhagen
Eric Young
Ethan Page
EVIL
Fabian Aichner
Fallah Bahh
Fandango
Fénix
Flash Morgan Webster
Flip Gordon
Gedo
Goldust
Grado
Gran Metalik
Hangman Adam Page
Hanson
Harper
Hernandez
Hirai Kawato
Hiromu Takahashi
Hirooki Goto
Hiroshi Tanahashi
Hiroyoshi Tenzan
Homicide
Humberto Carrillo
Io Shirai
Isla Dawn
Jack Gallagher
Jado
Jake Crist
James Drake
Jason Jordan
Jaxson Ryker
Jenny Rose
Jey Uso
Jimmy Havoc
Jimmy Jacobs
Jimmy Uso
Jinny
Joe Coffey
Joey Janela
Johnny Gargano
Jonathan Gresham
Jordan Devlin
Jordynne Grace
Joseph Conners
Kalisto
Karl Anderson
Kassius Ohno
Katarina
Keith Lee
Kelly Klein
Kenny King
Kenny Williams
Kiera Hogan
Killer Kelly
Killian Dain
King
KM
Kofi Kingston
Kona Reeves
Konnor
Kyle O'Reilly
Lacey Evans
Lana
Lance Archer
Lars Sullivan
Leon St. Giovanni
Ligero
Lince Dorado
Lio Rush
Liv Morgan
Luke Gallows
Madison Rayne
Manabu Nakanishi
Mandy Leon
Mandy Rose
Maria Kanellis
Mark Andrews
Mark Coffey
Mark Haskins
Matt Jackson
Matt Riddle
Matt Sydal
Matt Taven
Mia Yim
Michael Elgin
Mickie James
Mike Hitchman
Mike Kanellis
Millie McKenzie
Mojo Rawley
Montez Ford
Mustafa Ali
Naomi
Natalya
Nick Jackson
Nikki Cross
Nina Samuels
No Way Jose
Noam Dar
Oney Lorcan
Ortiz
Otis Dozovic
PAC
PCO
Petey Williams
Peyton Royce
PJ Black
Primo Colon
Rezar
Rhett Titus
Rich Swann
Rocky Romero
Roderick Strong
Rohit Raju
Rowan
Rowe
R-Truth
Ruby Riott
Rush
Ryusuke Taguchi
Sam Gradwell
Samir Singh
SANADA
Santana
Sarah Logan
Satoshi Kojima
Saxon Huxley
Scarlett Bordeaux
Scott Dawson
Shane Taylor
Shane Thorne
Shelton Benjamin
Shingo Takagi
SHO
Silas Young
Sin Cara
Sonya Deville
Stella Grey
Steve Cutler
Su Yung
Sumie Sakai
Sunil Singh
Taichi
Taiji Ishimori
Taka Michinoku
Takashi Iizuka
Tama Tonga
Tamina Snuka
Tanga Roa
Taynara Conti
The Brian Kendrick
Tiger Mask
TK O'Ryan
Togi Makabe
Tomoaki Honma
Tomohiro Ishii
Tony Nese
Toru Yano
Travis Banks
Trent Seven
Tucker Knight
Tye Dillenger (Free Agent)
Tyler Breeze
Tyson Kidd (Free Agent)
Tyson T-Bone
Vanessa Borne
Viktor
Vinny Marseglia
Wesley Blake
Will Ferrara
Wolfgang
Xavier Woods
Xia Brookside
YOH
Yoshi-Hashi
Yoshinobu Kanemaru
Yuji Nagata
Yujiro Takahashi
Zack Ryder
Zack Sabre Jr.
Zelina Vega

Katılımcılar
Lucifer & King Balor
Aschentef
ReQuem & dtbenli
BeckyFan & Poyiss
Styles Clash
MG42
imza

Konu Lucifer tarafından (28-02-2019 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir.
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-04-2018, 12:37   #2
Phillip Jack Brooks

Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Kurallar kısmını biraz uzun açıkladım o yüzden biraz okumaya üşenebilirsiniz. Ben bu evrene katılmak istiyorum. Bu konuyla katılıyorum. Şirketimin adına sonra karar vereceğim. Touring Schedule'a denk geliyorum.
imza

Konu Lucifer tarafından (29-04-2018 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.
Alt 22-04-2018, 12:52   #3
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 1108
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 122969
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
domtoretto34 domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 122969

Katılmak istiyorum. Şu konuyla. Regular seçsim vardı ancak 1 ay ile Touring Schedule'e denk geliyorum. Şirketimin ismi "People's Wrestling" olacaktır.
imza

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-04-2018, 12:55   #4
Phillip Jack Brooks

Alıntı domtoretto34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Katılmak istiyorum. Şu konuyla. Regular seçsim vardı ancak 1 ay ile Touring Schedule'e denk geliyorum. Şirketimin ismi "People's Wrestling" olacaktır.
1 ay Touring Schedule yaptıktan sonra Regular'a geçebilirsin. O maddeyi eklemeyi unutmuşum sanırım, düzenleyeyim. 6 aya tamamladığınız zaman Regular'a geçebiliyorsunuz.
imza
Alt 22-04-2018, 13:01   #5
you did this
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 477
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 75425
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 75425

Öncelikle bu etkinlikle alakalı düşüncelerimi söylemek istiyorum. Çok güzel ve zevkli gözüküyor. Özellikle olası şirket savaşları ve draft. Bunlar çok hoşuma gitti. Bu konu ile katılmak istiyorum, ancak henüz 2. ayı doldurmadım ve 1 Mayıs'a kadar da doldurmuş olmayacağım.
imza

queen in the north

Tahsoş & Ekoş
Karı Kız Avlama Cemiyeti (biliyorsunuz, karı kız önemli)

Discord Too Sweet#3091

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Tessa Blanchard

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Oceans Şampiyonu (84 gün)
King Balor isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 22-04-2018, 13:04   #6
#AllEliteWrestling
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Charlotte, North Carolina
Konular: 206
Favori Güreşçisi: Tessa Blanchard
Rep Puanı: 53372
Rep Derecesi: BeckyFan isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BeckyFan BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 53372

Konunun sahibi gayet iyi bilir hangi konu ile katılacağımı, Touring Schedule alalım. :d Şirket adını düşününce atarım.

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle bu etkinlikle alakalı düşüncelerimi söylemek istiyorum. Çok güzel ve zevkli gözüküyor. Özellikle olası şirket savaşları ve draft. Bunlar çok hoşuma gitti. Bu konu ile katılmak istiyorum, ancak henüz 2. ayı doldurmadım ve 1 Mayıs'a kadar da doldurmuş olmayacağım.
Kilit attığın 2 ayı doldurdu la, onla katıl kanks.
imza
Tahsoş & Ekoş
Karı Kız Avlama Cemiyeti (biliyorsunuz, karı kız önemli)

"Ben sulh dedikçe çoğaldı kazandık sanan ezikler, bir kuş kadar zekanız yok cesareti ne tetikler?" -Mete Erpek

Undeniable Diamond - Latina Sensation - The Kentucky Gentleman - The Whole Shebang - The Reflection of Perfection - The Man That Gravity Forgot

Payne - Apocalypse - Unbesiegbar - That Hard Hitting Guy - The Real Rock N' Rolla - The Phenomenal One - Wrestling's Worst Nightmare - Shiniest Wizard

Konu BeckyFan tarafından (22-04-2018 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.
BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-04-2018, 13:04   #7
Phillip Jack Brooks

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 ayını doldurduktan sonra gelebilirsin. Daha önce bir konun vardı bulamadım onu şimdi. Eğer uzun solukluysa onunla katılabilirsin.
imza
Alt 22-04-2018, 13:11   #8
OVERKILL
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 50162
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50162

Benimki daha 20 günlük. 2 ay dolunca gelebilirim. Katılınca rosterda bir kıyım yapmamız zorunlu mu?
imza

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-04-2018, 13:17   #9
Phillip Jack Brooks

Alıntı LeonardoAraujo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benimki daha 20 günlük. 2 ay dolunca gelebilirim. Katılınca rosterda bir kıyım yapmamız zorunlu mu?
Duvardan da yazdım ama cevapsız kalmasın buradan. Evet 2 ayı doldurduktan sonra katılabilirsiniz. Üstteki kotalara göre güreşçi seçebilirsiniz. Ama orada ROH 8 yazıyor diye 8 güreşçi almak zorunda değilsiniz. Free Agent kısmına güreşçi ekletebilirsiniz rosterda yer almayan güreşçileri. Oradan da seçim yapmak serbest. Fakat Free Agent kısmı sizin isteğiniz doğrultusunda ekleniyor, ben ekleme yapmıyorum.
imza
Alt 22-04-2018, 14:29   #10
#WeAreNXT
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2897
Rep Puanı: 160964
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 160964

Katılıyorum. Regular seçim yapıyorum. Zamanında PWG ve ACW booklamıştım. Onlar da forum halkınca efsane seçilmişlerdi.
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil