GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-07-2018, 21:50   #51
Who You Talkin' To Man
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 108
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 25445
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Hellraiser The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25445

Black ve Punk'ın aynı maçta olması gayet ilgi çekici hale getiriyor zaten senaryoyu. Black vs Punk feudunu yaşanacaksa bu feudu özellikle sıkı takip edeceğim.
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-08-2018, 20:08   #52
#WeAreNXT
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 2879
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 1040893
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1040893

CM Punk & Colt Cabana ittifakı muazzam. Açılışın ise maşallahı var. Cena ve Orton bundan sonra ne yapacak acaba.
imza

HURT HEAL!

the zombie man rules the universe

Be a Booker | Chicagolu CM Punk Destanı
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 03-08-2018, 13:33   #53
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 489
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 95643
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Best In The World'de Gelecek Bölüm:

Baron Corbin Neden Bu Kadar Hızlı?

Sürpriz İki Güreşçi Kim Olacak?

Mark Henry Kemerini Ortaya Koyuyor

Kimler Ana Kemer Maçına Eklenecek?

CM Punk Yapılan Algı Operasyonunu Anlatıyor

Hepsi ve daha fazlası haftaya Best In The World'de!
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-08-2018, 20:23   #54
Phillip Jack Brooks

Konular: 489
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Pyrolar patlıyor ve 12 Ağustos 2018 tarihli Best In The World 9.bölüm şovu başlıyor.

This Fire Burns çalıyor ve CM Punk ile Colt Cabana karışık tepkiler eşliğinde rampada görünüyor. CM Punk gülümsüyor ve tauntunu attıktan sonra ringe ilerliyor. Ringe giren CM Punk biraz sonra oturuyor ve Cabana'nın yardımıyla aldığı mikrofonuyla konuşmaya başlıyor. Bu sırada Cabana hemen Punk'ın arkasında yer alıyor.

CM Punk: Geçen hafta yaşananlar korkunç bir rezaletti, neyse ki gecenin sonunda her zaman olduğu gibi istediğimi alarak bu zarardan biraz olsun karlı çıkabildim. Evet, zarardayım. Çünkü eski şampiyon olarak bir saldırıya uğradım ve bundan kimsenin haberi yokmuş gibi davranılıyor. Kemerim boşa çıkarıldı, kolum hasar aldı ve buradan uzun bir süre uzak kaldım. Ama kimse bunlar hakkında bir soru bile sormuyor. Çok ilginç değil mi sizce de? Bana kim saldırdı? Neden saldırdı? Bunların cevabını bilmiyorum ama kemerimin 2 aydır boşta olmasına rağmen hala neden yeni bir sahibe kavuşmadığını biliyorum. Çünkü o kemer benden başka bir güreşçiye ait değil.

Seyircilerden karışık tepkiler gelirken Punk devam ediyor.

CM Punk: Kemerim boşa çıkarıldı ve ben boşu boşuna kaybettiğim kemerim için direkt bir hak istedim. Ama Triple H beni bir turnuvaya soktu. Akıl almaz bir durum. Hala tekli kemer için bir şansım olduğunu söyleyebilirim, çünkü bu kemer hakkını kullanmadım. Ama buna şimdilik gerek kalmayacağına eminim. Çünkü Low Blow şovunda kemer direkt olarak kollarıma gelecek. Ait olduğu yere. Umarım bu zamana kadar bana saldıran o adamı da bulabilirim. Çünkü bunun tekrar gerçekleşmemesine hiçbir sebep yok. İşte orada arkamda duran koca adam bu yüzden burada. En yakın arkadaşı dünyanın en iyi güreşini sergilerken bir problem çıkmaması için. Colt her zaman haklıdan yana olmuştur. Bu davada yanımda olmaya devam edecek. Hey Colt, orada iyisin değil mi? Konuşmak ister misin?

Cabana eğilip Punk'a bir şey söylüyor. Punk mikrofona dönüyor.

CM Punk: Colt'un tek söylediği şey bu gece maçını kazanıp benimle aynı maçta yer alacağı. Kendisi bu gece Tyler Bate ve sürpriz bir rakiple karşılaşacakmış. BITW şirketi iki haftadır buraya yeni güreşçiler eklediği için sanırım yeni çaylaklardan biriyle kapışacak. Colt'un kaybetmesine imkan bile vermiyorum. O, Low Blow'da benimle beraber dövüşecektir, buna eminim. Fakat-

Root of All Evil! Aleister Black girişte görünüyor.

CM Punk olduğu yerde oturmaya devam ederken Black ağır ağır ringe geliyor. Aprona çıkan Black Punk'a bakıyor. Punk ona ısrarla oturduğu yerden bakmaya devam etse de Black aldırış etmiyor. Tam Punk'ın karşısına geçiyor ve sıçrayarak ringin ortasına atlıyor. Tam Punk ile karşı karşıya olacak şekilde bağdaş kurmuş bir şekilde oturuyorlar. Seyirciler hypelandı! Bir süredir beklenen epik bir ana şahit oluyoruz şu an.

Black ve Punk bakışırken Cabana karışmak istiyor ama Punk onu eliyle durduruyor. Punk ve Black bakışıyorlar. Black Punk'ın elindeki mikrofonu kendisine doğru çekiyor ve konuşmaya başlıyor. Punk oldukça sakin bir şekilde onu dinliyor.

Aleister Black: Kendine çok güvendiğini görüyorum. Spot ışıkları altında herkes görünmek istediği gibi görünebilir. Şovunu yapmaya devam et ve nasıl olmak istiyorsan öyle görün. Ama karanlığın içerisinde herkes eşittir. Bilmiyorsun, karanlık herkesin içindekileri ortaya çıkartır. Aynı senin içindeki duyguları çıkartacağı gibi. Seni kararttığım zaman tüm gerçeklerinle yüzleşeceksin Philip. İlk seferinde şanslıydın. Seni karanlıklar imparatorluğuma hapsedemedim. Çünkü maç içerisinde oldukça avantajlıydın. Bunu kabul ediyorum. Tüm güreş alemini karanlığımın içine almamı engelledin. Fakat bu sefer bu şansı sana vermeyeceğim. Kontrol artık benim elimde olacak. Sen de içindeki negatif duygulardan kurtulup huzura erebileceksin. Çünkü benim karanlık imparatorluğumda herkesin huzur içinde olduğuna eminimdir.

Seyirciler cheer ile karşılık verirken CM Punk öylece Black'e bakıyor, sonra da konuşmaya başlıyor.

CM Punk: Aleister Black. Güzel kıyafet, saç sakal da çok hoş. Ciddiyetin ise hiçbir kurumsal firmada rastlanmayan türde. Karanlık sohbetleri, zindanlar, şeytanlar. Bu safsatalara yorum yapmıyorum. Neye inanmak istersen ona inanabilirsin. Benim inandığım tek şey (bantlarını gösteriyor) işte bu. Beni ister karanlığın içinde istersen de en aydınlık bölgede sınayabilirsin. Seninle mumlar yakıp meditasyon yapmaya hazırım. Yalnız şu maçımızı bitirdikten sonra yapalım bunları. Kemerimle beraber zindanını ziyaret etmek en çok istediğim olaylardan biri.

Black tavrını bozmadan konuşmaya devam ediyor.

Aleister Black: Stresli olduğunu görebiliyorum. Hem de çok streslisin. Şu an seyirciler maddi gözleriyle kendinden çok emin bir Punk görüyor. Fakat benim manevi gözlerim senin çok korktuğunu söylüyor. Başaramayacağından korkuyorsun. Hem de deli gibi. Öfkeli ve sabırsızsın. Neler gizliyorsun bilmiyorum ama herkesten sakladığın bir amacın var. Ben de bu amaç önünde engellerinden birisiyim. Başaramayacaksın Punk.

CM Punk: Aleister. Bak-

Aleister Black: Yalanlar söylemeye devam edeceksin Punk. Bu yüzden seni dinlemeyeceğim. Bana gerçekleri söyleyeceksen burada durmaya razıyım. Baştan beri yalanlar anlatıyorsun. Sana kimin saldırdığını-

RKO! Tam bu anda Randy Orton koşarak giriyor ve Colt Cabana'ya RKO'yu yapıştırıyor. Tam bu anda CM Punk dönüyor ve ayağa kalkıyor. Randy Orton sinsi sinsi Punk'a bakarken Aleister Black ikisinin tam ortasında öylece oturmaya devam ediyor. Punk bir köşede Orton diğer köşede bir saniye daha bakışırlarken Punk'ın ayağı bir anda dışarıdaki biri tarafından çekiliyor. Bu isim JOHN CENA! Cena Punk'ı çekiyor ve yumruklamaya başlıyor. Üst üste yumruklarla Punk'ı yoran Cena sırtlıyor onu ve steel steps'e AA ile fırlatıp atıyor! John Cena tişörtünü çıkarıyor ve hypelanıp seyirciye fırlatıyor. Bu sırada Randy Orton Black'e bakıyor ve aşağıya iniyor. Punk'ı kavrayan Orton onu kaldırıp Steel Steps'e RKO yapıyor. Punk öylece yatarken Orton yavaş yavaş rampaya gidiyor. Bu sırada John Cena da rampada Orton'a bakıyor. İkili bakışıp el sıkışıyorlar ve arka alana gidiyorlar. Az sonra Aleister Black de kalkıyor ve ring kenarındaki Punk'a bakıyor. Black sonra Root of All Evil eşliğinde umursamaz bir şekilde arka alana gidiyor.

Arka alanda Miz ve R-Truth'u görüyoruz.

R-Truth: Geçen bölümde bekleneni veremedim. Ama bu hafta tarafımız The Miz. Değil mi Little Jimmy? ... Evet diyor kendisi.

The Miz: Little Jimmy'nin desteğini almak beni gerçekten ferahlattı. Bu gece Chris Jericho ile sürpriz rakibimi yendikten sonra Low Blow'da kemere uzanmak an meselesi. Bu mücadele sadece benim değil, R-Truth ve Little Jimmy'nin mücadelesi. Değil mi Little Jimmy?

R-Truth: Öyle olduğunu söylüyor kendisi.

The Miz: Harika!

Tam bu anda Chris Jericho oradan geçiyor. Acınası bakışlarla bakan Chris Jericho üzüntülü bir şekilde,

Chris Jericho: Eğer paranız yoksa verebilirim. Akrabalarınız da mı yardım etmiyor?

Miz ve R-Truth şaşırıyorlar. Miz soruyor,

The Miz: Ne için?

Chris Jericho: Akıl hastanesine yatmak için tabii ki seni sersem. Little Jimmy de kim?

R-Truth: Little Jimmy işte, yanında. Görmüyor musun?

Chris Jericho Jimmy'e bakıyor.

Chris Jericho: Little Jimmy diye bir şey yok. Aptallar! Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Dalga geçiyorsunuz belli ki. Demek öyle. Demek siz benimle dalga geçiyorsunuz. Bunun bedelinin ne olduğunu biliyor musunuz? Jericho'yu incitmenin bedelini? Biliyor musunuz? YOU JUST MADE THE LIST! R-Truth ve Miz ve LITTLE JIMMY!

Jericho listeye üçlünün adını ekliyor. Miz ve R-Truth listeye eklendikleri için üzgün. Jericho sinirle oradan gidiyor.

Geri döndüğümüzde Tyler Bate ringde öylece bekliyor. Colt Cabana ise kafasını tutarak ringe giriyor. CM Punk ise spiker masasından rampaya doğru ilerliyor. Kendisi yediği dayaktan sonra oldukça yorgun. CM Punk tam rampaya yaklaştığı anda bir müzik duyuluyor.

No More Words! Jeff Hardy burada! CM Punk'ın gözleri açılıyor ve Jeff Hardy koşarak geliyor! Jeff Hardy koşuyor ve CM Punk'a Clothesline geçiriyor. Ardından üstüne çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor. Punk yorgun bir şekilde karşılık vermek isterken Colt Cabana ringden koşuyor hemen. Hakemler onları ayırmaya gelirken Jeff Punk'ı bırakıp kendisine koşan Colt Cabana'ya atlamak üzere bariyerlere koşuyor ve zıplayarak Moonsault! Jeff Hardy bomba bir giriş yapıyor. Hızla ringe giriyor ve tauntunu yapıyor Jeff Hardy. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan geldikten sonra üçlü ringde. Maç başlıyor.

Winner Will Enter Fatal 4 Way Match for BITW Championship at Low Blow
Colt Cabana vs. Jeff Hardy vs. Tyler Bate

Çok uzun bir maç olmuyor. Jeff Hardy giriş hype'ını kullanarak Bate ve Cabana üzerinde oldukça üstün ilerliyor. Cabana ile çok sert bir çekişme içinde oluyorlar çünkü Cabana Punk'a saldıran Jeff'ten intikam almak istiyor. Hardy ona üstünlük kurarken Bate ikisini de domine ediyor bir süre. Fakat bu dominasyon oldukça kısa sürüyor. Sonlara doğru Bate Cabana'ya Spiral Tap çaktıktan sonra Jeff Hardy Bate'ye Twist of Fate ve Cabana'ya Swanton Bomb ile atlıyor. Cabana üzerinden tuşa gidiyor.

Kazanan: Jeff Hardy

Jeff Hardy seyircilerin olumlu reaksiyonları ile birlikte kutlamalarını yapıyor.

Arka alanda Baron Corbin'i görüyoruz. Corbin saçları 3 numaraya vurdurmuş haliyle ekranda görünüyor. Daha önce BITW ekranlarına röpörtaj veren Corbin'in hayat hikayesini kendi ağzından dinliyoruz. Bir video klip olarak düşünebilirsiniz.

Baron Corbin: Çok hızlı başladığımı düşünebilirsiniz. Uzun süredir güreşiyorum ve başarıya aç bir Yalnız Kurt'um. Hızlı ve öfkeliyim, bunu da düşünebilirsiniz. Ama bunların tek bir amacı vardı. Annemi mutlu etmek.

Baron Corbin: Küçüklüğümden beri güreşe olan ilgim annemden kaynaklanıyor. Annem diğer yaşıtlarına oranla çok farklı bir kadındı. Babamla birlikte güreş izlerdi, hem de deli gibi. Çok koyu fan olan annemin bir numarası elbette Hulk Hogan'dan başkası değildi. Yeni nesil güreşçilerden ise CM Punk'a hayran olan annem benim de onlar gibi bir güreşçi olmamı istiyordu. Ekranlarda onları izleyen annem, beni hep alt kademede gördükçe üzülüyor. Üstlere oynamayı ben de çok istediğimi söylüyorum anneme. O beni anlayışla karşılasa da buna üzüldüğünü biliyorum. Ve annem bir süredir hasta. Artık yaşlandı ve çok zamanı olmadığını biliyorum. Bu yüzden bu kemeri ona armağan etmek için Mark Henry ile karşılaşmak istiyorum. O gece annem televizyon başında olacak ve ben o kemeri aldığım zaman koşarak onun yanına geleceğim. Tek isteğim annemin mutluluğundan başka bir şey değil. Yalnızca bu amaç doğrultusunda güreştiğim için Yalnız Kurt dendi bana. Çünkü uzun süredir bir tek bu amaç için güreşiyorum. Ve artık buna çok yakınlaştım.

Corbin kararlı bir şekilde kameraya bakıyor. Kamera kapanıyor.

FİESTA TİME!

No Way Jose rampada görünüyor. Seyirciler KUDURDU KUDURDU! No Way Jose dans ederek ringe gelirken eğlence tavan yapıyor. Bıraksalar millet sabahlara kadar dans edecek, bu nasıl bir zevk almaktır ya Rabbim?

Bel Canto çalıyor.

Aiden English ve Curt Hawkins rampada görünüyorlar. İkili ağır ağır ilerlerken English kendinden oldukça emin. Biraz sonra Hawkins kenarda dururken English ringde hazır.

Bu sırada geçen haftadan görüntüler ekrana geliyor:

Aiden English ve Curt Hawkins ringe geliyorlar. English güzel bir konser vererek seyirciyi eğlendirirken bu konser sırasında European kemerini unutamadığını, o kemer için bir şans istediğini belirtiyor. İki ana kemeri de istemiyormuş. English Avrupa'nın yegane kemerini istiyormuş. Hawkins ona destek veriyor. Aiden'in Chicago'dan gelen bir elit olduğundan bahsediyor. Kendisi güreş için doğmuş. CM Punk sadece onun daha karizma ve daha popüler haliymiş. Bu şansı alacaklarını belirtiyor Aiden. Bu sırada gelen isim No Way Jose! Jose dans ederek seyirciyi çıldırtıyor, hatta dansa Aiden ve Hawkins de eşlik ediyor. Jose eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim diyor. Fakat kendisi de her zaman bir şansı hak ediyormuş. Dans ettiği için dikkate alınmıyormuş sadece. Jose bunları söylerken Hawkins peki diyor. Aiden'i yenersen yolundan çekileceğiz. Tamam derken John Lauraniatis geliyor. John bu maçın bu şovda olmayacağını söylüyor. Haftaya isterlerse güreşebilirlermiş.
Görüntüleri izledikten sonra maça geçiyoruz.

Aiden English (w/Curt Hawkins) vs. No Way Jose

Çok uzun sürmeyen bir maç. Jose de seyirciyi eğlendirecek figürler yapsa da English 6 dakika gibi bir sürede bitiriyor.

Kazanan: Aiden English

Arka alanda Randy Orton ilerlerken Cathy Kelley onu yakalamaya çalışıyor.

Cathy Kelley: Randy. Bir sorum olacaktı.

Randy donuk bakışlarla Cathy'e bakıyor ve cevap vermeden ilerlemeye devam ediyor. Bu sırada Cathy'nin önüne Tyler Bate çıkıyor.

Cathy Kelley: Hey Bate. Röpörtaj yapmak ister misin?

Tyler Bate: Ne anlatabilirim ki Cathy? Ana kemer için şansımı kaybettim. Aynı Dunne gibi. Birlikte takım olarak devam edeceğimizi söylemiştik. O yolda ilerleyeceğiz. Söylenecek pek bir şey yok. Önümüz şu anlık kapalı duruyor.

Tyler Bate ağır adımlarla oradan giderken Cathy Kelley istediği röpörtajı yapamıyor. En sonunda John Lauraniatis'e denk geliyor. Cathy hiçbir şey söylemeden Lauraniatis söze giriyor.

John Laurinaitis: Cathy. Söylemem gerekiyor ki English'in performansı European kemeri için oldukça yeterli. Kendisini European kemer maçında göreceğimizi söyleyebilirim. Low Blow'da olacak bu maç için kendisine kısa sürede rakip bulacağım. Şimdi gitmeliyim. Röpörtaj için teşekkürler.

Cathy öylece bakarken GM gidiyor. Kameralar kapanıyor.

Step up ready.
Yessir!

Somebody gonna get they ass kicked.
Somebody gonna get their wig split.
Somebody gonna get they ass kicked.
Somebody gonna get their wig split.
Beat 'em up, beat 'em up, break his neck, break his neck.

Mark Henry girişte görünüyor. Dünya Ağırsiklet kemeri ile adım adım ilerliyor Henry. Ringe girdiğinde bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Mark Henry: Sizin Dünya Ağırsiklet Şampiyonunuz olarak biraz saygıyı hak ettiğimi düşünüyorum. Çenenizi kapatın ve şirketi bırakmayan tek şampiyonunuza biat edin!

Seyircilerden yoğun bir boo geliyor. Henry kızgın bakışlarla onları süzüyor.

Mark Henry: Bağırmaya devam edin. Sizin gibi aptallar beni yuhaladıkça daha iyi olduğumu bir kez daha anlıyorum. Daha sesli yuhalayın. DAHA SESLİ!

Yuhalamalar gittikçe artıyor.

Mark Henry: Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olarak domine etmeye devam edeceğim. Şimdi, yenilmek isteyen bir aptal gelsin ve ona istediğini vereyim. Hadi beceriksizler! Koşun! Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olma ihtimaliniz on binde 1 bile olsa var. Hadi gelin ve bana meydan okuma cesaretiniz varsa bunu yapın! Özellikle bana geçen hafta meydan okuyan Baron Corbin, seni bekliyorum. Eğer gelebilirsen sen gel.

Mark Henry titantrona bakıyor ve bekliyor.

I Bring The Darkness! Beklenen isim Baron Corbin'in müziği duyuluyor. Mark Henry girişe bakarken seyircilerden cheer geliyor. Fakat gelen giden olmuyor. Bir süre daha bekleyen Henry sıkılıyor. Seyircilerin cheerı da azalırken müzik değişiyor.

Controlled Chaos!

ALEXANDER WOLFE BURADA! Alexander Wolfe yarı gülerek yarı ciddi bir ama sinirleri tamamen bozuk bir şekilde ringe ilerliyor. Mark Henry iddialı bir şekilde ona bakıyor. Alexander Wolfe ringe giriyor ve tauntunu yapıyor.

Bu sırada Baron Corbin'in arka alanda yerde yattığını görüyoruz. Corbin dayak yemiş bir şekilde öylece uzanıyor.

Alexander Wolfe görüntüleri gördükçe gülüyor. Mark Henry ise umursamaz bir şekilde onu bekliyor. Wolfe hazırlandıktan sonra maç başlıyor.

World Heavyweight Championship
Alexander Wolfe vs. Mark Henry (c)

Hakem maçı başlatıyor. İki isim lock-up’a girişirken Henry bir anda Wolfe’u Biel Toss ile fırlatıyor. Şimdi Fallaway Slam yapıyor Henry ve Wolfe’u kaldırıp sert bir Lariat geçiriyor. İplerden sekiyor ve Running Senton yapacakken Wolfe çekiliyor, Delayed Scoop Slam yapıyor Wolfe inanılmaz bir güçle. Henry hızlıca yerden kalkıyor ve Wolfe’a koşuyor ama Wolfe Discus Clothesline geçirip tuşa gidiyor. 1... 2... Henry kurtuluyor. Wolfe Henry’i kaldırıp Overhead Full Nelson Suplex yapıyor, Henry kendini ring dışına yuvarlayınca Wolfe iplerden sekiyor ve Tope Con Hilo! Henry yere seriliyor. Wolfe Henry’i kaldırıyor ve tekrar ringe sokuyor. Henry’i köşeye sabitliyor ve karşı köşede pozisyon alıyor ama Body Avalanche yapıyor Henry Wolfe’a koşup. Bir kez daha karşı köşeye geçiyor ve Body Avalanche yapmak üzere koşuyorken Wolfe çekilip ensesine Enzugiri geçiriyor Henry’nin. Henry sırtını tutarak arkasını dönüyor ve Wolfe ona bir Frankensteiner yapıp tuşa gidiyor. 1... 2... Henry kurtuluyor. Wolfe Henry’i tekrar kaldırıyor ve iplere yolluyor, Henry iplerden döndüğü gibi Big Boot vuruyor Wolfe’a. Wolfe yere yığılsa da kalkıyor, Henry Back Body Drop yapıyor hızla Wolfe’a ve tuşa gidiyor. 1... 2... Wolfe kurtuluyor. Henry Wolfe’un bir kolunu iplerden geçirip geriliyor ve Shoulder Tackle yapıyor. Wolfe tekrar kalkıyor ve Deadlift Powerbomb yapıyor Henry ona. Wolfe kendisine tokatlar ata ata tekrar kalkıyor ve Henry Overhead Belly To Belly Suplex yapıyor. Wolfe kendisine bu sefer yumruklar ata ata kalkıyor ve Henry’e Calf Kick geçirip yumruklar atmaya başlıyor. Henry Wolfe’u ittiriyor ve Wolfe’da onu ittirip Elbow Strike geçiriyor bir tane. Şimdi iplerden sekiyor ve Bicycle Kick! Henry sersemlese de Wolfe’u havaya fırlatıyor, Wolfe arkaya inip Jumping Neckbreaker yapıyor. Wolfe kafasını köşeye vuruyor defalarca ve ardından köşeye çıkıyor. Henry kalktığında ona sıçrıyor fakat Henry Delayed Vertical Suplex yapıyor Wolfe’u kavrayıp! Şimdi köşeye çıkarıyor Wolfe’u, bu sefer kendisi de çıkıyor. Wolfe Forearm Smash’ler ile sersemletmeye çalışıyor Henry’i, Henry’de ona Headbutt darbeleriyle karşılık veriyor ve Wolfe’u kavrayıp SUPERPLEX! Henry yavaşça kendisini Wolfe’un üzerine bırakıyor ve tuşa gidiyor. 1... 2... Wolfe kurtulmayı başarıyor. Henry sinirli bir şekilde kalkıyor yerden ve Wolfe’u WSS için kaldırıyor. Hareketi yapacakken Wolfe kendisini yere salıyor, Henry’nin arkasına geçiyor ve Release German Suplex! Şimdi kaldırıyor belinden tutarak ve Bridging German Suplex! Şimdi yine kaldırıyor belinden tutarak ve Deadlift German Suplex! Wolfe’tan muazzam bir güç gösterisi geliyor ve seyircinin desteğini dinleyerek tuşa gidiyor. 1... 2... Henry kurtuluyor. Wolfe köşeye çıkıyor hızla ve taunt’unu atıyor. Şöyle bir bakıyor ve SWANTON BOMB! Wolfe bir kez daha tuş deniyor. 1... 2... Henry yine kurtuluyor. Wolfe şaşkınlıkla Henry’nin kalkmasını bekliyor ve kalktığında karnına bir tekme basıyor. Liger Bomb için kavrayacakken Henry onu kaldırıyor, Alabama Slam! Henry güzel bir reversal ile üstünlüğü ele alıyor. Wolfe’u saçından tutarak kaldırırken Wolfe bir anda sırtlıyor Henry’i! DEATH VALLEY DRIVER! Maçı bitirmek üzere tuşa gidiyor Wolfe. 1... 2... Henry bundan bile kurtuluyor. Wolfe Oklahoma Roll pozisyonuna çekmek istiyor Henry’i şimdi, Henry ayaklarının üzerine geliyor bir anda ve öylece oturan Wolfe’a Shoot Kick geçiriyor. İplerden sekip Running Senton yapıyor ve seyirciden gelen boo chantlerini dinleye dinleye Wolfe’u kaldırıyor. WSS! Henry bırakmıyor ve bir kez daha kaldırıyor Wolfe’u, WSS! Henry 2. WSS’yi de vurunca tuşa gidiyor. 1... 2... 3!

*Maç için BeckyFan'e teşekkür ederim.

Kazanan ve hala şampiyon: Mark Henry

Mark Henry maç sonunda köşeye çıkıyor ve kemerini kaldırıyor. Alexander Wolfe ise güzel bir maç çıkartsa da yorgun bir şekilde yerde öylece yatıyor.

Arka alanda Cena ve Cathy Kelley'i görüyoruz.

Cathy Kelley: Merhaba sevgili seyirciler. Yanımda John Cena var. Hey John. Hoş geldin. Bu gece neden Punk'a saldırdın bilgilendirebilir misin bizi?

John Cena: Hoş bulduk Cathy. Bu gece Punk'a saldırdım çünkü o akışında giden bir maçı bozdu. Colt Cabana içeriye girerek Orton'a saldırmasaydı neler olacağını bilemezdik. Belki Randy onu haşat ettikten sonra ben de Randy'i tuş edip maçı kazanabilirdim. Her türlü senaryo gerçekleşebilirdi ama o Randy'i senaryo dışına itti. Beni yendiğini kabul ediyorum ama Randy'nin o maçta dışarıya atılması direkt olarak kaderimize etki etti. Bunu yapmasını istemedim. Bir ders vermek istedim.

Cathy Kelley: Orton ile Punk'ı dövdünüz. Bundan sonra John Cena için ne var peki? Orton ile birlikte arka alana gitmeniz oldukça tartışıldı çünkü.

John Cena: Randy ile hem dost hem düşmanız. Anlatması zor bir his. Punk'ı birlikte dövmemiz bu geceliğine bizi birleştirdi. Ama sonrası için neler olur bilemeyiz.

Cathy Kelley: Teşekkürler John.

Cena kadrajdan çıkıyor.

Awesome Truth!

Girişte Miz, arkasında Truth görünüyor. Şarkılarını söyleyerek ringe geliyorlar. İçeriye giren Miz tauntunu atıyor. R-Truth dışarıda bekliyor.

Break The Walls Down!

Chris Jericho girişte görünüyor. Jericho kendinden emin adımlarla ringe geliyor. İçeriye girip seyirciyi selamlıyor ve rakibini bekliyor.

RETALİATİON!

Dean Ambrose girişte görünüyor. Ambrose seyircilere şöyle bir bakıyor ve lunatik tavırlarla ringe ilerliyor. Seyircilerin hiç beklemediği bir hamle oluyor Ambrose. Jericho ve Miz içeride ona bakıyorlar. Ambrose giriyor ve tauntunu yapıyor. Hakem üçlüyü kontrol edip maçı başlatıyor.

Winner Will Enter Fatal 4 Way Match for BITW Championship at Low Blow
Chris Jericho vs. Dean Ambrose vs. The Miz (w/R-Truth)

Oldukça uzun süren maçta Ambrose dönüşünün hype'ını kullanarak başta acayip üstün başlıyor. Özellikle Miz'e karşı büyük dominasyon yapan Ambrose'u durduran Jericho oluyor. Maç içinde genel manada orta seviyede üstünlük kuran Jericho sonlara doğru Ambrose'un Miz'e Dirty Deeds vuracağını görüyor ve koşarak Codebreaker çakıyor. Tuşa giderek maçı kazanıyor Jericho.

Kazanan: Chris Jericho

Chris Jericho tauntlarını atarken şov sona eriyor.

imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil