GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-11-2019, 13:39   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1644
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26175

Standart RPG GWA - GWA 100

Şov Bilgileri:

GWA 100
10 Kasım Pazar - 16.00
Stamford Bridge
Fulham, Londra

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler:

1. Samoa Joe Kazanırsa Championship Scramble'da WHC Maçına Çıkar: Joey Janela vs. Samoa Joe

2. GWA Tag Team Championship: Best Friends (c) vs. Payback Company

3. No Holds Barred Match for Oceans Championship: Chris "ITA" Brookes (c) vs. CM Punk

4. Rey Mysterio'nun Saldırganı Açığa Çıkıyor

5. Finn Balor'dan UFC Baskını

6. "Mehmet Dinler Anısına"

7. Jon Moxley & Roman Reigns vs. Johnny Mundo & Bryan Danielson

8. Samuel Shaw vs. Christian

9. Chris Hero vs. WALTER

10. Bray Wyatt, Evrenlerin Perdesini Yırtıyor

Patrick Allen'ı odasında görüyoruz, kendisi çok da uzatmadan sözlerine başlıyor.

Patrick Allen: Biliyorsunuz, en son The New Beginning'de Türk seyircilerin önüne çıktığım zaman Türk devletinin politikalarını eleştirmem sebebiyle hakaretlere uğradım. Ancak bu seferki konumuz Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk. Kendisinin fikirlerine ve başardıklarına büyük saygı duyan birisi olarak onu ölüm yıl dönümünde anmamız gerektiğini düşünüyorum ve bunun için de bütün seyircilerimizi saygı duruşuna ve ardından da Türkiye milli marşına, İstiklal Marşı'na, davet ediyorum.

Patrick Allen: Bize katılan herkese şimdiden teşekkür ederim. O zaman GWA 100 başlasın.

Bu görüntülerle birlikte kameralarımız Stamford Bridge'e çevriliyor.

Stamford Bridge'de büyük bir pyro gösterisi patlak veriyor. Seyircilerden olumlu tepkiler yükselirken pyro şovunun bitmesiyle arenaya dönüyor ve pankart denizinin arasına dalıyoruz.

"Bilet parası için karımı sattım."
"Punk > İTa"
"Barrett Barrage Still Exists"

Spiker masasına dönüyoruz. Buğra Gür, Tazz ve Paul Ellering bizi karşılıyor.

Buğra Gür: Güreş endüstrisinde büyük bir dönüm noktası olan GWA'in 100. şovuna hepiniz hoş geldiniz.

Paul Ellering: 100 şov ne çabuk geçti be.

Tazz: Biz geleli 10-15 şov falan oldu Paul. Ama dediğinde haklsıın, genç bir şirketin büyümesine tanık oluyoruz. Bakalım bugün neler göreceğiz?

I Came to Play!

The Miz takım elbisesiyle girişte görünüyor ve olumlu bir tepki alıyor. Seyircilere şöyle bir baktıktan sonra uzun rampayı adımlayarak ringe geliyor ve içeri giriyor.

The Miz:
Bayanlar ve baylar, hepiniz GWA 100'e hoş geldiniz.

Seyirciden olumlu tepki ve "GWA" tezahüratları geliyor. Miz başını sallıyor.

The Miz: İlk gününden beri içinde bulunduğum bu şirketin 100. şovuna geldiğimiz düşüncesi sizi olduğu kadar beni de memnun ediyor. Nelere tanıklık ettik, öyle değil mi? Bambaşka adamların bambaşka serüvenleri. Ve bugün burada yine tarihe tanıklık edeceğiz. Ama hepinizin suratlarına bakıyorum ve o soruyu neden sormadığınız merak ediyorum. Hiç merak etmiyor musunuz, hiç aklınıza gelmiyor mu?

Miz ses tonunu yükseltip seyircilere bakınca sessizlik oluyor.

The Miz: Hiç gökten zembille inen, temelsiz bir inşaat gördünüz mü? Ya da bir anneyle babanın hayat vermediği, kendiliğinden 30 yaşına gelmiş bir yetişkin? Her şeyin büyüme evresi ve her büyüme evresinin de bir aktörü vardır.

Miz seyircilere bakıyor.

The Miz: MEHMET DİNLER. Bu adam, GWA'e yaşam veren adamdı ve bir tiran tarafından kovulur gibi buradan gönderildi. Ama hiç biriniz rahatsız olmadınız. Onun buraya kattıklarını, emeklerini görmezden geldiniz. Bu haliniz bana hayvanat bahçesindeki kafesin önünde dikilen insanları hatırlatıyor. O hayvan orada olduğu ve size gösterisini sunduğu müddetçe ne olduğunu umursamıyorsunuz. Dünya serttir, bunu anlıyorum ama vefa duygusu hiç bir zaman ölmemeli. Hele ki Patrick Allen gibi karaktersiz bir o******* çocuğu bu şovu çekip çeviriyor ve Dinler'in emeklerini hiçe sayıyorsa.

Miz'e büyük destek ve "Dinler" tezahüratları geliyor.

The Miz: GWA şu an en adaletsiz dönemlerinden birini geçiriyor. Ve bence bu şirket için, 100. şovda şirketin liderinin Patrick Allen vasfında bir adam olması utanç vericidir. Bugün beyzademiz bana herhangi bir maç veya Miz TV şansı sunmayı reddetti, ama ben dışarı çıktım: Sadece ve sadece onu inkar etmek için. Ve GWA'in kuruluş aşamasındaki zorluklara göğüs geren adamı hatırlamanız için. Dinler'i hatırlamanız için.

Miz'e çığ gibi destek var. Miz tekrar mikrofonu ağzına götürüyor ama konuşamıyor zira..

...Patrick Allen ekranda.

Patrick Allen: Miz, sen gördüğüm en geveze herifsin. Daha yeni Samoa Joe sana faturayı kesmedi mi? Onca kahramanca konuşma yaptın, seyirciyi arkana aldın ve Joe seni bu ringe gömdü. Şimdi çıkmış konuşuyorsun ve ben biliyorum ki kendine yeni bir Joe arıyorsun. Senin misyonun bu mu Miz? Çıkıp beni eleştirdikten sonra benim rejimime destek veren güçlü, gerçek adamlardan dayak yemek mi? Karına ve çocuklarına acıyorum zira babaları koca bir kaybeden. Ben ise tam tersi Miz, Dinler'in kıçına tekmeyi koyan adamım.

Büyük bir yuhalama var. "Allen Sucks" sesleri bastırıyor, sesler üzerinden kendini duyurmaya çalışıyor Allen.

Patrick Allen: Ve eğer arkasından sen de gitmek istemiyorsan çeneni tutman gerek Miz. Bu zırvalıkları bırak ve bana çalış. Dinler gitti, öldü. Onu herkes unuttu ve sen bu ateşli konuşmayı yapmasan 100. şovda Dinler adı bir kez bile geçmeyecekti zira o dangalak kimsenin umurunda değil.

Yine yuhalanıyor Allen. Miz söze giriyor.

The Miz: Ben gerçekleri konuşmaya devam edeceğim Patrick. En son elini sıktığımda olanları hatırlıyorum, sen ve kaniş köpeğin Cody'nin beni nasıl tuvalet fırçası gibi kenara fırlattığını hatırlıyorum. Mehmet Dinler'i de hatırlıyorum Patrick, sen istesen de istemesen de. Ve ben, senin rejiminin karşısında duracağıma dair söz veriyorum. Eğer elinden gelen bir şey varsa, ardına koyma. Ya da şöyle yapalım, bir erkek gibi buraya gel ve seninle yüz yüze, aramızda bir masa olmadan konuşalım. Var mısın?

Büyük bir destek var Miz'e. "Come Out" diye bağırıyor bütün arena Allen'a. Allen başını iki yana sallıyor.

Patrick Allen: Seninle tartışacak kadar düşemem Miz. Ama illa benimle görüşmek istiyorsan, kendim yerine temsilcilerimi yolluyorum. Tanıştırayım, Mr. Pillman, Mr. DiBiase ve Mr. Joe.

Miz bunun ne anlama geldiğini çözüyor ama çok geç! Zira Samoa Joe ve Payback Company ringe dalıp Miz'e arkadan saldırıyorlar!

Miz savaşmaya çalışıyor. Pillman'ı bir yumrukla savuşturup Ted'i Arm Drag'liyor ama Joe'dan çok sert bir Yakuza Kick! Miz yerde şimdi. Payback Company ve Joe üzerine çıkıp buldukları her yeri yumruklamaya başlıyorlar. Pillman'ın burnuna indirdiği yumrukla burnundan kan geliyor Miz'in. Pillman kravatını çekerek boğmaya başlıyor Miz'i ama DiBiase frenliyor onu. Üçlü Miz'i köşeye götürüyor ve dayak orada da sürüyor. Girişte ve rampada kimsecikler yok. Payback Company, Miz'i tutuyor şimdi... OFFBEAT GENERATION! Miz yerdeyken Company başında sırıtarak dikiliyor. Pillman, Miz'in burnuna basarak küfürler ediyor şimdi. Joe "bana salın" işareti yapıyor, Company ağır ağır kaldırıyor Miz'i ve Joe'ya salıyor.

Joe kafasını bacaklarının arasına alıp kaldırıyor Miz'i ve pozisyona alıyor, MUSCLE BUSTER!

YOU SUCK! YOU SUCK! YOU SUCK!

Joe ve Company tepkilere aldırmıyor. Ringden inip gayet keyifli bir şekilde arka alana yürürlerken Miz ceset gibi ringde yatıyor.

Patrick Allen: Kaldırın şu ibnenin leşini ortadan.

Ekran kapanırken Miz'i sağlıkçılar dışarı çıkarıyor. Stamford Bridge'in nefret dolu tezahüratlarıyla reklamlara gidiyoruz.

Ne güzel bir sabah, Majesteleri de yavaş yavaş uykusundan uyanıyor.

Sami Zayn'in mor kadife yatak örtüsünü üzerinden atıp tavşanlı terliklerini giydiğini görüyoruz.

Sami Zayn: Uşak!

Gelen giden olmuyor, Zayn öfkeleniyor.

Sami Zayn: UŞAK!

Zayn'in istiridye kostümlü uşağı koşarak odaya giriyor.

Sami Zayn: Kahvaltı hazırlat, hemen. Ve atımı da. Bugün kumarda sahtekarlık yaptığını öğrendiğim o demirciyle hesaplaşacağım.

Uşak gidince Zayn yataktan inip açma germe hareketleri yaparak bekliyor. Beklerken evcil koalasının kafesine birkaç fıstık fırlatıyor.

Yeni bir gün başlıyor, yeni bir güneş doğuyordu. Ancak yerel halk, kendini aniden kralları ilan eden bu genç adamın yaptıklarına akıl sır erdiremiyordu. Majesteleri, o gün Kral Adaleti'ni yerine getirmek üzere yola çıktığında kendisine 10 adamı eşlik etti.

Zayn'in yıkık dökük bir köy meydanını geçip son sürat at sürdüğünü görüyoruz. Köyün en güneyinde çekiç seslerinin yankılandığı bir sokakta atını durduruyor ve bir hışımla içeri giriyor. Demirci onu görünce dizlerinin üzerine çöküyor.

Demirci: Kralım.

Sami Zayn: Ayağa kalk demirci. Konuşmamız gerek. Biran var mı?

Demirci: Alkol kullanmıyorum Majesteleri.

Sami Zayn: Artık kullanıyorsun. Arthur, bana kendi fıçımı getir.

2 adamı fıçıyı getirirken Zayn onlara direktifler vererek iki kupa bira doldurtuyor. Demirci eline alsa da içmiyor, Zayn ise tek dikişte bitirip ikinciyi istiyor.

Sami Zayn:
Buraya gelen misafirlerimizden, kumar oynarken hile yaptığına dair istihbaratlar alıyorum demirci.

Demirci: Ben asla hile yapmam efendimiz. Onlar kaybettikleri için bana iftira atan hainlerdir.

Sami Zayn: Bütün aslar oyundan çıkmışken kare ası elinde bulundurmanı nasıl açıklıyorsun peki?

Demircinin dizleri çözülüyor. Zayn'in karşısında eğilerek yalvarıyor.

Demirci: Beni affedin efendimiz.

Sami Zayn: Beni ilgilendirmez Demirci. Ben kralım ve adil olmalıyım. Arthur, bunu idam edin.

Demirci ağlayarak yalvarırken Zayn pelerinini toplayarak çıkıyor dükkanından. 2 asker bir anda önünde bitiyor, aralarında kel, yüzü çiçek bozuğu ve sarı dişli bir adam var.

Asker: Efendimiz, bu adam az önce gözlerimizin önünde iki adamı alacak meselesi yüzünden vahşice katletti.

Zayn uzun uzun adama bakıyor.

Sami Zayn: 2 gün evden çıkmama cezası verin.

Askerler de adam da bu karara şaşırıyor ama Zayn onların şoktaki profillerini görmezden gelip kameraya dönüyor.

Sami Zayn: Gördüğünüz gibi, bir kral her zaman adaletli olmalı ve doğru kararlar vermelidir. GWA'de de bu yok: Adalet. Ama ben, Sovereign Sami Zayn, bunu değiştirmek için geliyorum. Kraliyet çok yakında GWA'de olacak.

Demircinin olduğu odadan bir kılıç savrulma sesi gelirken Zayn gülümsüyor.

Wolfgang ringde ısınarak rakibini bekliyor.

Hey Bro! Matt Riddle girişte. Her zamanki görüntüsünden daha ciddi ve kararlı bir şekilde ringe ilerliyor. Arenaya şöyle bir bakıyor ve zilin çalmasını bekliyor.

Wolfgang vs. Matt Riddle

Wolfgang lock-up'a girdiklerinde arkasına geçiyor Riddle'ın ama Riddle onu çevirerek fırlatıyor ve üzerine geldiğinde Pop-Up Lariat'la yere seriyor. Riddle şimdi iplerden sekiyor ve Double Foot Stomp'la göğsüne biniyor Wolfgang'in. Kaldırıp köşeye yolluyor, üzerine koşuyor, Wolfgang'den tekme! Riddle yüzünü tutarak gerileyince Wolfgang üzerine koşuyor- Riddle'dan gelişine Scoop Slam! Riddle şimdi yerdeki rakibini kaldırıp tekrar köşeye yolluyor, üzerine koşup Avalanche'lıyor. Ardından yandan yükleniyor ve üç adım attıktan sonra Sidewalk Slam'le yere çarpıyor Wolfgang'i. Riddle ayağa kalkıp ısınıyor ve rakibine bakıyor. Wolfgang ağır ağır kalkarken Riddle arkadan kavrıyor onu ve GERMAN SUPLEX! Sırtını çok kötü vuran Wolfgang yerde kalırken Riddle kaldırıyor onu tekrar ve yine kavrıyor, ikinci German Suplex! Wolfgang'i tekrar kaldırıyor Riddle, üçüncü kez German Suplex! Tatmin olmamış bir şekilde yerden kaldırıyor onu ve Fireman's Carry pozisyonuna kaldırıyor, GUTBUSTER! Riddle tuşa gitti, 1....2....

Wolfgang son anda atıyor! Riddle onu 4. German'a götürmek isteyince Wolfgang dirsekle cevap veriyor ve arkasına dönüp bir Uppercut vuruyor. Riddle iplerden sekiyor, Wolfgang'den tam göğsüne bir Headbutt! Ridlde yerde! Wolfgang iplerden sekiyor şimdi ve Standing Frog Splash! Wolfgang tuşa gidiyor, 1....Riddle hemen kalkıyor. Chinlock'a alıyor rakibini Wolfgang. Riddle ağır ağır düzeltiyor pozisyonunu ve iplerden sektiriyor Wolfgang'i, Wolfgang'den Shoulder Tackle! Ama Riddle yıkılmıyor. "Not enough bro" diyor Riddle ve karnına tekme attığı Wolfgang'e gelişine çok sert bir Snap Suplex! Wolfgang iki seksen yerde yatarken Riddle kalkıyor ve saçından tutup kaldırdığı Wolfgang'i tutuyor, 4. kez German Suplex! Riddle şimdi köşeye gerilip rakibinin kalkmasını bekliyor. Wolfgang ayaklanıyor, Riddle'dan koşarak Final Flash! Şimdi üzerine çöküyor ve kolunu kıstırıyor, BROMISSION LOCKED IN! Wolfgang çok geçmeden elini yere vuruyor!

Kazanan: Matt Riddle

Riddle zorlanmadan kazanıyor. Hey Bro arenada yankılanırken Riddle ringden inmeye hazırlanıyor ama ekranda biri var!

Finn Balor: Bu büyük galibiyetinden ötürü seni kutlarım. 100. şova da Wolfgang gibi bir güreş devini yenmek yakışırdı inan bana. Ama sana başka bir şeyi kanıtlayacağım bugün. Haftalardır neden Joel Allen ve SPLX ailesi seni değil beni seçti bunu merak ediyorsun. Cevap arıyorsun ama bulamıyorsun. Normalde bu umurumda olmazdı ama sen beni taciz etmeyi seçtin. Bugün de ben seni taciz edeceğim, senin yolunun profesyonel güreşe nasıl düştüğünü bizzat birinci ağızdan dinleyeceğiz.

Balor kamerayı çeviriyor.

Burası Las Vegas, Nevada! Finn Balor, UFC binasının önünde! Riddle bunu görünce çıldırıyor ama Finn ağır ağır binaya yürümeye devam ediyor. İçeri girdiğinde danışma bölümüne yöneliyor.

Finn Balor: Binayı dolaşıp yetkililerle konuşmam için Mr. Wihte'dan bizzat iznim var.

Görevli: Tabi, size verilen kartı görebilir miyim?

Balor rutin kontrolleri yaptırıyor. Ardından içeri giriyor ve yürümeye başlıyor.

Finn Balor: MMA kariyerine başladığında büyük umutların vardı eminim. Kendi sikletinin en iyisi olmak, dünya şampiyonluklarını kaldırmak falan. Ama sonra ne oldu, tekmeyi yedin. Çünkü sen başından beri bir keştin Riddle. Ama bunu benim ağzımdan duyan sana iftira attığımı düşünebilir diye direkt olarak burada aldım soluğu. İlk durağımız, Vice President of Operations odasına tabi. James Kimball beni bekliyor.

Balor bir odaya yaklaşıyor. Elinde epey kalın bir dosyayla bir görevlinin selam vererek çıktığı odaya giriyor. Karşısında James Kimball var.

Finn Balor: Bay Kimball, ben güreş şirketinden geliyorum. Randevumuz vardı. Hani sizinle konuşmak istemiştim...

James Kimball: ...Matt Riddle hakkında mı? 5 dakikaysa olur. Buyurun.

Balor oturuyor. Kimball ona bakıyor.

James Kimball: Biz UFC'de tüm yeteneklerin performasını, hayat tarzını ve sosyal medya yönetimini mercek altında tutarız. Çünkü bu isimler, UFC'i dışarıda temsil eder. Mesela ben şu an bir profesyonel güreş şirketinin kameralarına çıkarak UFC'i temsil ediyorum. Bu durumda diksiyonuma, giyimime ve çizdiğim imaja dikkat etmeliyim. Buna profesyonellik denir. Kişisel durumları ve alışkanlıkları, işine duyduğun saygı nedeniyle kenara atmak. Matt Riddle yeteneksiz bir adam değildi. Bana sorarsanız, bu sektör için çok şey vaadedebilirdi ama o yanlış yolu seçti. Onun için şunu söyleyebilirim: Profesyonel biri değil. Sorumsuz biri ve eğer profesyonel güreşte bir kariyer sürdürüyorsa bu, onun başına orada da bela açacaktır. Söyleyeceklerim bu kadar.

Finn Balor: Çok yardımcı oldunuz Bay Kimball. Şükran duydum.

Balor elini sıkıyor Kimball'un ve odadan çıkıyor.

Finn Balor: Gördüğün gibi Matt, eski patronlarının ifadeleri, benim ifadelerimle örtüşüyor. Aynı şekilde SPLX'in seni dışarıda bırakma sebebini de gayet iyi açıklıyor. Ama hazır randevumuz varken, "büyük patron"un yanına da çıkmadan olmaz.

Riddle ringde taş kesmiş bir şekilde izliyor. Balor keyifli bir şekilde asansöre biniyor, GWA kamerası da onu takip ediyor. Son katta iniyor ve karşısında oval bir şekilde dizayn edilmiş bir ofisin hatlarının seçildiği cam bir kapı görüyor. Kapıda duran sekreterle kısa bir süre konuştuktan sonra kapıyı tıklatıp içeri giriyor. Onu Dana White karşılıyor.

Dana White: Sen şu güreş şirketinden arayan elemansın değil mi?

Finn Balor: Ta kendisi. Oturabilir miyim?

Dana White: Rahatına bak. Ben istesem de resmi olmayı beceremiyorum, yani bana samimi bir şekilde hitap edebilirsin. Ne görüşmek istemiştin?

Finn Balor: Eskiden burada yer almış olan bir isim, Matt Riddle hakkında. Onun spor etiği ve kişisel durumları hakkında bilgi almak istiyorum.

Dana White: Niye? Kız kardeşinle mi evlendireceksin? Sana ne kişisel durumundan?

Balor bu cevap karşısında kalakalmış gibi duruyor. Ama çabuk toparlıyor kısa bir süre düşündükten sonra:

Finn Balor: Ben onun çok iyi bir dostuyum ve şirketteki diğer dostlarıyla beraber şok bir gerçekle karşılaştık. Mr. White, Matt... tekrar başlamış.

White üzülmüş görünüyor.

Dana White:
Bak bu kötü işte. Aslında burada da benzer bir problemden ayrılmıştı ama bana dersini aldığını söylediler. Riddle hakkında şunu söyleyebilirim, marijuana testi pozitif çıkmadan önce epey iyi gidiyordu ve iyi bir seri yakalamıştı. Sonra testi pozitif çıktı ve biz de haliyle ona yol verdik. Savunmasında bize şunu söyledi, "marijuana, performans arttırıcı bir madde sayılmadığından yaptığım şey doping sayılmaz" Ama bizim belli başlı felsefelerimiz var Finn. Biz eşkıya değil, centilmen, kurallara saygılı, sert ama yanlışa sapmayan MMA dövüşçüleri yetiştiriyoruz. Riddle bize uymadı ve doğrusunu söylemek gerekirse güvenilerek iş yapılamayacak bir adam olduğunu kanıtladı. Ona kariyerinde başarılar dilerim ama ben profesyonellerle çalışırım, amatörlerle değil.

Riddle bu söz üzerine çıldırıyor adeta ringde ve bağırarak bir şeyler söylüyor.

Finn Balor: Teşekkür ederim Mr. White. Umarım genç Matt'i bir ağabeyi olarak bu beladan kurtarabilirim. Misafirperverlik ve hoşgörü için sağ olun.

Balor odadan çıkıp kameraya bakıyor.

Finn Balor: Bütün bunlardan sonra hala insanların seninle çalışmak istememesini garip mi karşılıyorsun Matt? SPLX seni seçmedi çünkü sen gerçek bir sporcu değilsin. Sen, marijuana bağımlısısın ve profesyonel güreşe geçmendeki tek sebep, MMA'den tekmeyi yemiş olman. Bir tekme de benden yiyeceksin Matt. Çünkü sen bana bir Scramble maçına mal oldun ve bu savaşı başka bir noktaya taşıdın. Gerçek bir sporcu olmadığını kanıtlamak için önümüzdeki günlerde de elimden geleni yapacağım. İzlediğin için teşekkür ederim.

Balor alaycı bir şekilde el sallarken kamera kapanıyor. Riddle ringde taş kesmiş şekilde izlemeye devam ediyor. Sinirlerinden gözleri yaşlanmış bir vaziyette ringden iniyor Riddle ve titreyerek arka alanın yolunu tutuyor.

Tom Philips arka alanda Chris Hero'yla beraber.

Tom Philips: Chris, Bray Wyatt'ın söyledikleri hakkında ne düşünüyorsun?

Chris Hero: Hepsi boş sözler Tom. O, bu endüstrinin gerçeklerini anlayamayacak kadar kendi hayal dünyasında takılan bir adam. Kendi çapında etkili oluyor. Ama ben ona yapılmamış bir teklif sunacağım. Saf güreş içeren bir teklif bu.

Tom Philips: Saf güreş demişken, WALTER'la bu gece olan maçınız için bir yorumunu alabilir miyim?

Chris Hero: Saygıdeğer bir rakip, zor bir maç. En azından maç esnasında duman ve ışık oyunlarından ziyade güreş göreceğiz. Benim ROH, PWG ve benzeri yerlerde özlediğim ortam tam olarak bu Tom. Şimdi, müsaadenle.

Tom'un omzuna dokunuyor dostça ve ringin yolunu tutuyor.

Chris is Awesome!

Chris Hero konsantre olmuş bir şekilde girişte görünüyor. Ringe gelirken ara ara arkasını dönerek kendini kolluyor. İçeri girdiğinde köşeye ilerliyor ve turnbuckle'a sert bir dirsek vurup köşeye çıkıyor. Seyircilere dirseğini göstererek "killer instinct" diye bağırıyor Hero.

Allegro con Fuoco!

WALTER girişte görünüyor. Sakin bir şekilde ringe ilerliyor ve içeri giriyor. Hero öne çıkıyor, ikili el sıkışıyor. WALTER ceketini çıkarıyor ve Hero'ya dönüyor. Hakem son kontrolleri yapıp zili çaldırıyor.

Chris Hero vs. WALTER

Lock-up'ta WALTER üstünlüğü ele alıp Hero'yu arkadan kıstırsa da, Hero çevikliğini kullanarak arkasına geçiyor WALTER'un ve sürpriz bir Backstabber deniyor! Ama WALTER düşmeyince sırt üstü yerde kalıyor Hero ve WALTER ikramı geri çevirmeyip iplerden sekerek Seated Senton! Hero öksürerek göğsünü tutarken WALTER onu yerden kaldırıyor ve sert bir yumruk koyarak köşeye sürüyor. Hero köşede ayaklanmaya çalışırken WALTER karşıdan sekiyor, Avalanche- Hero'dan dirsek! Hero şimdi köşede doğruluyor hızlıca ve Diving Crossbody ile atlıyor! WALTER'ı bir anlığına yıkmış gibi gözükse de onu tutan WALTER kendini geriye bırakarak tam takla atıyor ve hala Hero'yu tutarak muazzam bir güçle kaldırıyor, şimdi sırtına alıyor WALTER, Fireman's Carry pozisyonunda.. ama Hero bir anlığına sıyrılmayı başarıyor ve arkasına iner inmez boynundan kavrayıp Cravate Buster! Hero tuşluyor, 1...2.....WALTER kalkıyor. Hero onu Cravate pozisyonunda kaldırıyor ayağa- WALTER'dan sürpriz bir Headbutt! Hero darbenin etkisiyle yıkılıyor. WALTER hemen iplerden sekiyor ve Running Senton ama boşa! Hero çekiliyor ve yere düşen WALTER'a hemen Back Slide! 1.....2.......

WALTER kalkıyor. Hero hızlıca Cyclone Kill için iplerden sekiyor- WALTER'dan gelişine Belly to Belly Suplex! Hero neredeyse iplerin altına kadar uçuyor. WALTER iplere tutunarak ayağa kalkıyor ve Hero'yu kaldırıy- Hero'dan Jawbreaker! WALTER çenesini tutarak gerilediğinde Hero koşuyor ve bu kez Cyclone Kill'i tam suratına oturtuyor! Tekmenin etkisiyle WALTER ring dışına yuvarlanıyor. Hero çok hızlı hareket edip aprona çıkıyor şimdi ve ayaklanmakta olan WALTER'ı bekliyor. ASAI MOONSAULT! AMA WALTER HAVADA TUTTU! WALTER KOŞUYOR VE APRONA RUNNING POWERSLAM! Hero sırtını tutarak acı içinde bağırırken WALTER onun yönünü değiştiriyor ve apronda yatan Hero'nun göğsüne arka arkaya Chop'lar! Sonunda bir de yumruk sallayıp ringe geri ittiriyor ve içeri giriyor WALTER. Şimdi kolunu kıstırıyor Hero'nun, çeviriyor ve Pumphandle pozisyonunda kaldırıp GOLDEN BOMB! GOLDEN BOMB'I VURDU! WALTER gidiyor tuşa, 1.....2......

Hero'nun eli iplerde! WALTER bozuntuya vermeyip Hero'nun arkasına geçiyor ve kıskaca alıyor, Gojira Clutch'ı bağlıyor! WALTER kilidi sıkıyor ama Hero başını iki yana sallıyor. Hero sürünüyor... sürünüyor.. ve iplere dokunuyor! WALTER ağır ağır ayağa kalkıp Burning Lariat için hazırlanıyor. Hero sarsak adımlarla ayağa kalkarken WALTER koşuyor- HERO'DAN CYCLONE KILL! WALTER DÜŞMEDEN ÜZERİNE BİR DE ROLLING ELBOW! HERO TUŞA GİTTİ, 1.....2........3!

Kazanan: Chris Hero

Hero müthiş bir refleksle kazanmayı biliyor. Yerdeki WALTER'a şöyle bir baktıktan sonra ceketini giyiyor Hero ve mikrofon isteyip seyirciye dönüyor.

Chris Hero: Şunda netleşelim: Bu savaşımda benimle misiniz, değil misiniz?

Chris is Awesome! *clap clap clap Chris is Awesome! *clap clap clap

Chris Hero: Bunu evet olarak algılıyorum. Anlamanız gereken şu, bu, Chris Hero'nun değil bağımsız güreşin savaşı. Bazen düşünüyorum da, profesyonel güreş diye bir sektör olmasaydı ne yapabilirim diye.. Aklıma hiç bir şey gelmiyor. Bu işi seviyorum, bu işi yapmayı da seviyorum ve bütün güreş şirketleri kepenk kapatsa da Virgina'da yıkık bir benzincide beni güreşirken görebileceğinizin garantisini veriyorum.

"HERO" tezahüratları kopuyor bu esnada. Hero elini kaldrııp sessizlik istiyor.

Chris Hero: Zaten profesyonel güreş de budur. Platformlar, ışıklar hep sonradan gelmiştir. 5-10 kişiye güreşen adamlarla başlayan bu işin bugün milyar dolarların döndüğü bir sektör haline gelmesini sağlayan gerçek emekçilerin önünde selam duruyorum. Her dönemin emekçileri olduğu gibi, bir Bray Wyatt'ı da olmuştur. Wyatt'ın neler yapabileceğini biliyorum, ama size şunu net bir şekilde söyleyeyim: O bana bir saldırı düzenlediğinde aynı şekilde karşılık veririm. Onunla kafa kafaya dövüşmek niyetindeyim ve Championship Scramble'da cesaret ederse bunu yapmak istiyorum. Çünkü ben biliyorum, - hayır, hepimiz biliyoruz ki bağımsız güreş içinde 10 tane Bray Wyatt edecek bir sürü yetenekli genç barındırıyor ve bizim koca kıçlı köylümüz oturup yellenirken o çocuklar 50 dolar daha fazla kazanmak için hayatlarını riske ediyorlar! Bu savaş, ROH için, PWG için, NJPW için, bu savaş bütün bağımsız güreş şirketleri-

WYATT!

Ring of Honor
425. Bölüm
10 Kasım 2019

Colt Cabana: ..bana sorarsan Last Real Man lakabının hakkını veriyor. Müthiş bir dengesi var.

Silas Young ve Alex Shelley arasındaki maça canlı bağlantı yapıyor ekran. Hero kollarını iki yana açıp ne oluyor dercesine bakarken Young'dan Shelley'e sert bir Argentina Neckbreaker!

Colt Cabana: İşte bahsettiğim şey bu, ring sezgisi-

Ancak ROH arenasında yolunda gitmeyen bir şeyler var. Biri bariyerleri aşıp ringe dalıyor, güvenlikler ROH hayranı zannedip peşinden gidiyor ama bu..

BRAY WYATT, RING OF HONOR'DA!

Wyatt muştalı eliyle ters dönerek Spider Walk'a kalkıyor ve ikiliyi kolluyor. İlk kalkan Silas oluyor ve muştayı suratında patlatıyor Wyatt! Shelley kalkıyor şimdi, tam karnına bir tekme, kolundan tutup kendine çekiyor Wyatt, SISTER ABIGAIL! Shelley yerde yatarken bütün ROH arenası Wyatt'ı yuhalıyor. Seyircilerden obje fırlatanlar bile oluyor ama güvenlikler müdahale etmek istediğinde Wyatt muştayı gösterip "artık yetki bende" diye gülüyor. Wyatt yerden Silas'ı kaldırıyor şimdi ve köşeye götürüyor. Tam karnına çok sert bir muşta darbesi! Silas bütün arenanın duyacağı bir bağırtı koparıyor. Wyatt onu da kendine çekiyor, SISTER ABIGAIL! Bray Wyatt, ROH ringini temizliyor.

Ancak başı belada olabilir zira Shane Taylor'ın başını çektiği ROH soyunma odası girişte! Şirketin onurunu savunmak için yürüyorlar ringe. Wyatt, gelenleri görüyor ve ringden kendini bırakmak üzere olan Silas'ı kendine çekerek önce muştayı, sonra Silas'ın kafatasını işaret ediyor! ROH güreşçileri kendi aralarında tartıştıktan sonra öfke dolu ifadelerle rampada duruyorlar.

Colt Cabana: Bu GWA p**i burada ne arıyor?

Cabana kulaklığı atıp ringe dalıyor, Wyatt'a koşuyor- WYATT'TAN TAM ZAMANINDA DÖNEREK LARIAT! Colt Cabana'yı ringden fırlatıyor Wyatt ve görevliye "mikrofon" diye bağırıyor. Görevli mikrofonu verirken bütün arena yuhalıyor. Görevli, Silas'ı işaret ederek bir şeyler söylüyor ama arena çok tepkili. Wyatt mikrofonu ağzına götürüyor ama konuşamıyor! Ring of Honor adeta arenanın dışına yuhalıyor Bray Wyatt'ı.

Bray Wyatt: BENİ BENİMSEME ZAMANI GELMEDİ Mİ, SEVGİLİ RING OF HONOR?

Daha büyük bir yuhalamayla karşılaşıyor Wyatt. Ringe atılan bir şişeyi ayağıyla kenara itiyor ve muştalı elini hala Silas'ın başının üstünde tutarak ring dışındaki ROH güreşçilerini uzakta tutuyor.

Bray Wyatt: Şu anda bizi, eskiden sizin ailenizin bir parçası olan Chris Hero izliyor. Dostlarına merhaba de Chris. Ya da şöyle söyleyeyim, daha iyi bir kontrat teklif edilene kadar dost olarak nitelediklerine. Bu yanlış değil madamlar ve mösyöler, sizler her hafta bu ahıra gelip biletlere para ödüyorsunuz. Ne için? Bir avuç aptalı (Wyatt, ROH roster'ını işaret ediyor.) seyretmek için. Peki bu aptalların sizi sevdiğini düşünüyor musunuz? Bana dürüstçe cevap verin Ring of Honor, madem burası "saf güreşin cenneti", neden hepsinin hedefi GWA'e transfer olmak?

Arenada sessizlik oluyor. Wyatt eliyle para işareti yapıp sırıtıyor.

Bray Wyatt: SİZE YALAN SÖYLÜYORLAR ADAMIM. Bağımsız güreş, zannedildiği kadar kutsal bir şey değildir. Tıpkı GWA'in hiç bir kutsallığı olmadığı gibi. Profesyonel güreş, daha fazla para kazanmak ve daha fazla kadınla yatmak isteyen adamların birbirini yenme isteğidir. Her şey parayla döner, ama günün sonunda Chris Hero gibiler çıkıp der ki: "Endüstri için". YALAN. KOCA BİR YALAN. ROH KİMSENİN UMURUNDA DEĞİL, PWG KİMSENİN UMURUNDA DEĞİL VE INDY GÜREŞİN BU "ENDÜSTRİDEKİ" TEK MİSYONU BAHÇEDEKİ EN BÜYÜK KÖPEĞE GÜREŞÇİ YETİŞTİRMEK!

Bray Wyatt: Abigail erkekleri bu dünyaya kavga etmeleri için yolladı. Ve kavgada zarafet olmaz. Kavgada estetik hareketler olmaz. Hiç bir kavgada havada salto atıp tekme atan birini görmezsiniz. Hiç bir kavgada insanlar 4 parendeyle birbirlerinin üstüne atlamaz. Onlar, bunları yapıyorlar. Zaten sersemlemiş olan ve yerdeki rakipleri üzerinden gösteriş yapıyorlar ki "saf güreş" adını verdikleri bu ekolü yaratabilsinler ve bu ekol üzerinden büyük şirketlere kapağı atabilsinler! Ama ben buradayım madamlar ve mösyöler, sizlere gerçeği anlatmak için burada. Sizler, bu unutulmuş çöplükte hiç bir yere gitmeyen bir hikayeyi izleyen 400 tane zavallısınız. Ve Chris Hero, hem sizin hem de bu çocukların yaratmak istediği bu "gariban güreş" hikayesi üzerinden Bray Wyatt'a meydan okumak istiyor! Peki Chris Hero nerede? Bu kadar seviyorsa neden gidiyor? Claudio Castagnoli nerede? El Generico nerede? Kevin Steen nerede? HEPSİ GİTTİ. PARA İÇİN RING OF HONOR'I SATTILAR VE SİZİ BU "BAĞIMSIZ GÜREŞ" YALANIYLA BAŞ BAŞA BIRAKTILAR. Bu yalanı yaşamayı bırakın. Benim kollarıma gelin. İşte, bağımsız güreşin tam kalbine bir hançer gibi saplandım ama kan istemiyorum, sadakat istiyorum.

Bray Wyatt: Ve Chris Hero, senden bir maç istiyorum. Championship Scramble'da, sen ve ben.

Tekrar GWA tarafına, Hero'ya dönüyoruz. Nutku tutulmuş şekilde ekrana bakıyor. Mikrofonu yavaşça ağzına götürüyor.

Chris Hero: Kabul. Kıçını tekmeleyeceğim Wyatt.

ROH'ta Wyatt kollarını iki yana açıyor.

Bray Wyatt: Ben senin evine girdim Chris. Evine girdim ve sahibi oldum.

ROH seyircileri hep bir ağızdan söylüyor. ROH güreşçileri de şaşkınlıkla onlara bakıyor.

"He's got the whole world in his hands,
He's got the whole wide world in his hands..."

Bray Wyatt: Bunun yanında kıç tekmelemek nedir ki?

Wyatt muştayı yere bırakıp ROH ringinden iniyor. ROH güreşçileriyle yüz yüze geliyor, iki yana ayrılıp yol veriyorlar. Wyatt gömleğini omzuna vurup girişte son bir kez arkasına bakıyor ve sırıtıyor. Hero'nun yüzünde ROH seyircisinin tepkisine inanamayan bir ifade var.

Kameralar arka alana çevriliyor. Matt Riddle sinir krizi geçiriyor, arka alanda çıldırmış durumda. Kendine hakim olmaya çalışıyor ancak kamerayı gördüğü anda kendini iyice kaybediyor. Ve kameramanın üzerine yürüyor.

Matt Riddle: KAPAT ŞUNU! DEFOL BURADAN!

Kameraman, Riddle'ın bu tepkisi üzerine kamerayı kapatmak zorunda kalıyor.

Just Close Your Eyes duyuluyor ve Christian girişte görünüyor! Christian ciddi bir şekilde ringe doğru gelip içeri giriyor ve rakbini beklemeye koyuluyor.

Samuel Shaw! Girişte gözüküyor öfkeli bir biçimde. Normalden farklı olan eldivenlerini gevşetip ringe doğru ağır ağır ilerliyor ve taunt'unu atıp içeriye giriyor.

Singles Match
Christian vs. Samuel Shaw

Maçın başlangıç zili çaldığı gibi Christian hızla Shaw'a girişiyor ve bir Corner Dropkick çakıp sonrasında Atomic Drop yaparak aynı pozisyondan Stun Gun ile iplere yaslıyor onu. Hızla apron'a sıçrıyor ve bir Running Knee Lift geçirip onu geri içeriye düşürüyor. Şimdi köşeye çıkıyor ve taunt'unu atıp atlayacakken bir anda Shaw doğrulup bir Hanging Soccer Kick gömüyor. Christian sersemliyor ve Shaw onu kavrayıp Avalanche Belly to Belly Suplex'e tutsa da Christian onu ittiriyor. Shaw geri geri düşüyor ve ayaklarının üzerinde kalmayı başarırken Christian sıçrıyor ancak Shaw'dan havada DROPKICK! Christian hızla yere çakılıyor ve Shaw onu doğrultup bir Belly to Belly Suplex vurduktan sonra hızla tuşa gidiyor, 1.....2.....Christian tuştan kurtuluyor! Shaw onu kaldırıyor ancak Christian onu üzerinden ittirip koşuyor, Shaw'dan Back Body Drop. Christian acı içerisinde kalçasının üstünde otururken Shaw 180 derece dönüp bir Spinal Tap geçiriyor. Ardından onu Chinlock'a almak istiyor ancak Christian geriye doğru kaval kemiğiyle Shaw'ın kafasına gelecek bir tekme geçiriyor ve Shaw sersemleyip geri geri tökezliyor. Christian hızla onun yanına gidip bir Pumphandle Gutbuster yapıyor ve kendine çekip yere doğru öne yatırarak Fujiwara Armbar bağlıyor! Shaw çaresiz bir halde debelense de Christian sıktıkça sıkıyor, Shaw daha fazla dayanamayıp elini kaldırıyor...

Elini yere sürtüp ilerlemek için! Ancak Christian öbür yana doğru daha çok çekiyor kolunu bunun üzerine! Shaw kendini o köşeye ittirip Christian'a daire çizdiriyor! Christian bunun üzerine kolunu bırakıp seri davranarak Arm Stomp yapıyor! Shaw acı içerisinde kolunu tutarken Christian hasar verdiği kolu çekiştiriyor ve Shaw'ı kaldırıp köşeye giderek TORNADO ARMBREAKER! Shaw kıvrana kıvrana sımsıkı tutuyor kolunu. Christian onu doğrultup hasarlı kolunu arkaya iyice çekerek Abdominal Stretch bağlıyor. Shaw acısı azalana kadar Christian'ın sıkmasına engel olmuyor ve dayanıyor, Christian öfkelenip kolunu geriye bükünce öne doğru bir Arm Drag! Christian yere düşüyor ve Shaw şimdi kendini iplere geri geri bırakıp bir LEG DROP! Yapıyor hareketi Shaw, ardından tuşa gidiyor, 1.....2.....Christian bundan da kurtuluyor. Shaw öfkeli bir biçimde onu doğrultup Swinging Backbreaker ve hemen ardından kendine çevirerek Double Rotation Spinebuster vuruyor! Kaldırıyor ve bir tane de Deadlift Spinebuster deneyecekken Christian'dan Falling DDT! Shaw kafasının üstünden sekip ayaklarının üzerinde duruyor buna rağmen! Christian şaşkınlıkla ona bakarken Shaw'dan Lou Thesz Press! Delilercesine yumrukluyor Christian'ı! Arka arkaya yumrukları saydırıyor. 1! 2! 3! 4! 5! 6! 7! 8! 9! 10! 11! 12! 13! 14! 15! 16! 17! 18! 19! 20! Shaw sonunda Christian'ı yumruklamayı bırakıyor ve yattığı pozisyondan kendine çekip KATA-GATAME! Christian sallanıyor bir o yana bir bu yana. Shaw da sarstıkça sarsıyor ve Christian derin bir uykuya dalıyor...

Dalmıyor! Shaw onu köşeye götürüp oraya defalarca çarpıyor geri çekerek. Shaw acıyı arttırdıkça Christian en sonunda ayaklarını o köşeye atıp ayakkabısının burnu ile oraya asılıyor ve Shaw'ın kollarının arasından sıyrılıp bir takla atarak Inverted DDT pozisyonuna yatırıyor onu! Köşeye gidiyor ve Triangle Inverted DDT- Shaw ayakları üzerine yatırıyor Christian'ı ve bunun üzerine DRAGON SLEEPER! Christian alternatifini kullanıyor! Shaw iki ayağıyla zıplayıp yerden teması kesiyor ve iplere atıyor ayaklarını, bunun üzerine Christian'dan Rope Hung Neckbreaker! Shaw yerde buluyor kendisini. Christian tuşa gidiyor onun üzerinden, 1.....2.....Shaw tuştan kurtuluyor. Christian onu doğrultup Russian Leg Sweep'e kaldırıyor ve düşürürken etrafında dönüp Discus Lariat gömüyor! İnanılmaz bir kombo! Christian şimdi Anaconda Vise'a çekecekken Shaw onu Crucifix Pin'e yatırıyor, 1.....2.....Christian tuştan kurtulup ters bir takla atıyor ve Penalty Kick savuruyor kalçasının üstünde oturan Shaw'a ancak Shaw yere yatıyor ve Christian ıskalayınca onu kavrıyor, IRISH CAR BOMB! Shaw vuruyor hareketi ancak tuşa gitmek yerine yukarıyı gösteriyor, köşeyi. Ağır adımlarla oraya çıkıp arından taunt'unu atıyor ve ciddi bir ifadeyle SAMTON BOMB! Shaw şimdi tuşa gidiyor, 1.....2.....

Christian tuştan kurtuluyor! Shaw şaşkın bir biçimde Christian'a bakıyor ve onu doğrultacakken Christian bir anda kendini geri atıp SPINNING WHEEL KICK! Gömüyor hareketi Shaw'a! Shaw geri geri düşerken hızla onu kavrayıp Killswitch deniyor...SHAW ARKA TARAFA GEÇTİĞİNDE SIRTIYLA CHRISTIAN'IN SIRTINA GİRİYOR VE SHAWSHANK REDEMPTION'A KALDIRIYOR! VE SHAWSHANK REDEMPTION! SHAWSHANK REDEMPTION! HAYIR DEĞİL! CHRISTIAN AYAKLARININ ÜZERİNE İNİYOR SHAW HAMLEYİ VURURKEN VE SPEAR! HIZLA KÖŞEYE ÇIKIYOR, DIVING HEADBUTT BİR DE! TUŞA GİDİYOR, 1.....2.....SHAW ATTI! CHRISTIAN KALDIRIYOR SHAW'I BUNUN ÜZERİNE VE KILLSWITCH! BİR DAHA TUŞA GİTTİ, 1.....2......

SHAW BUNDAN DA ATTI! CHRISTIAN DELİRİYOR! SHAW BİR ANDA DOĞRULMAYA BAŞLIYOR VE KÜKRÜYOR CHRISTIAN'A DOĞRU! CHRISTIAN ŞAŞKINLIKLA ONA BAKARKEN SHAW ONU BOĞAZLIYOR VE TWO-HANDED CHOKESLAM! ŞİMDİ TUŞA GİDEN İSİM SHAW, 1.....2.....

HAKEMİ BİRİ DIŞARIYA ÇEKİYOR! BU ADAM COLE! HAKEM "NE YAPTIĞINI SANIYORSUN?" MİSALİ HAREKETLER YAPIP SÖYLENİRKEN COLE'DAN SUPERKICK! SHAW ŞİMDİ RİNG DIŞINA DOĞRU BASEBALL SLIDE DROPKICK İLE UÇUYOR COLE'A! ONU YERDE DEFALARCA YUMRUKLUYOR! ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE RİNGE GİRMEK İÇİN CHRISTIAN'DAN DIVING PLANCHA! CHRISTIAN HIZLA ONU RİNGE SOKUYOR VE KAVRAYIP KILLSWITCH YERLEŞTİRİYOR! HAKEM YERDE ÖYLECE YATARKEN COLE DOĞRULUYOR YAVAŞTAN VE CHRISTIAN ONA SÖYLENİYOR. COLE HIZLA HAKEMİ KALDIRIYOR VE RİNGE ATIYOR. HAKEM AĞIR BİR BİÇİMDE SAYIYOR, 1..........2..........3!

Kazanan: Christian

Christian bu mücadeleyi kazanan isim oluyor ve GWA 100 şovunda galip geliyor! Kutlamaya başvurmadan ringin dışına çıkıyor ve stage'de elini havaya kaldırıp ardından arka alana dönüyor.

Fakat Cole'un, Shaw ile işi bitmiş değil. Cole üstünü çıkarıyor ve kemerini de belinden söküp ardından köşeye çıkıp pozisyon alıyor. Shaw kafasını kaldırıp hafifçe doğrulur olduğunda sıçrıyor köşeden ve PANAMA SUNRISEEE! Shaw öbür köşeye kadar uçuyor! Cole ise kemerini yerden alıp kaldırıyor ve ardından tek ayağını Shaw'ın üzerine koyup pozunu veriyor. Arenadan olumsuz tepkiler gelirken Cole duruşunu bozmuyor ve kemerini tek eliyle havaya kaldırırken kameralarımız kapanıyor.

Mezarcının müziği duyuluyor!

Druidler ağır ağır dumanların içinde yürürken aralarında Rey Mysterio var. Druidlerin arasında garip bir tabut taşınıyor. Rey ringe giriyor ve Druidler tabutu ağır ağır taşıyıp ringe sokuyor. Rey, Deadman pozu verirken Druidler beklentiyle ona dönüyorlar. Müzik yavaş yavaş kesilirken Rey cüppesinin içinden bir cüzdan çıkarıp Druidlere bahşişlerini dağıtıyor. Druidler ringi boşaltıp arka alanın yolunu tutuyorlar paralarını sayarak. Rey'in elinde bir mikrofon var.

Rey Mysterio: Bugün uzun süredir bana mesajlar gönderen teknoloji manyağıyla yüzleşeceğim. Bu yüzden özel bir tabut yaptırdım. Şimdi, şuna bir bakın.

Rey eğilip tabuttaki bir tuşa basıyor. Tabutun üstündeki LED lambalar devreye giriyor. Tabut renkten renge girerken Rey başıyla onaylıyor.

Rey Mysterio: Tek numarası bu da değil.

Rey bir başka tuşa basınca boğuk bir şarkı sesi geliyor. Tabutun içine bir müzik sistemi takılmış. Sistem Rey'in mezarcı parçasını çalarken Rey iki tuşa da basıp tabutu normal haline getiriyor ve girişe dönüyor.

Rey Mysterio: Mezarcı burada. Karşıma çık da görelim.

Rey bekliyor. Seyirciler de beklentili bir havayla bekliyorlar. Yavaş yavaş ışıklar sönüyor.

I'm not regular.

I will not give you regular.

Titantronda kodlar, formüller ve çözümlemeler akarken rampada Rey Mysterio'nun kariyerinden kesitler oynatılıyor. Rey şaşkınlıkla izlerken bütün ışıklar sönüyor.

Buğra Gür: Bu...

Paul Ellering: Bu o Gür!

EMBER MOON GERİ DÖNÜYOR! REY MYSTERIO ŞOKTA! Ember girişe doğru dönüyor şimdi ve kulağındaki titreşen AirPod'a dokunuyor. Ekranda "INTERSTELLAR" yazısı beliriyor! Ember ringe ilerlerken Rey şaşkınlıkla onu izliyor. Ember çok hızlı bir şekilde atlıyor ringe ve Rey'le yüz yüze geliyor.

Rey'le Ember yüz yüze şimdi. Rey bir süre sonra şaşkınlığını atar gibi oluyor ve Ember'a ringin dışını işaret ediyor. Ember herhangi bir mimik değişimi olmadan faltaşı gibi açık gözlerle Rey'i süzüyor. Rey sonunda çabaları sonuç vermeyince Ember'ı ringin dışına çıkarmak için elini koluna koyuyor.

..VE ROLLING ELBOW'U YİYOR! Rey yerde yatarken Ember onu tek eliyle kaldırıp köşeye fırlatıyor ve son hızla üzerine koşup karnına çok sert bir Knee Lift vuruyor. Rey kıvranarak yerde kalırken Ember tek hamlede orta turnbuckle'a, oradan da sıçrayıp en üste çıkıyor ve dengede durmayı başarıyor. Rey kalkıyor ağır ağır, Ember bakıyor ona ve atlıyor, ECLIPSE! Moon takla açarak ayağa kalkıyor şimdi ve yerdeki Rey'e bakıyor. Bir de tabuta.

Ember, Rey'i bacağından tutup sürükleyerek muazzam bir kuvvetle tabutun içine tıkıyor ve kapağı kapatıyor. Yavaşça tuşa dokunuyor, tabut ışıl ışıl yanarken Regular arenada yankılanıyor. Büyük bir destek var Ember'a. Ember ise hala fal taşı gibi açık gözlerle etrafına bakıyor.

Payback Company ringde maç için ısınıyor.

Bu da nesi? Arenayı büyük bir tepki sararken Payback Company neler olduğunu anlamaya çalışıyor, bu sırada şarkı değişiyor ve tepkiler aşırı olumlu bir hal alıyor!

Bb- Bb- Bb- Best Friends!

Arenadaki tepki daha da büyüyor ve girişte Best Friends gözüküyor! Chuck, Rick kılığında; Trent ise Morty kılığında giyinmiş halde ringe doğru ilerliyorlar ve bir sürü Rick & Morty'e ait maske takan, kostüm giyen Best Friends destekçisi izleyiciyi görüntülüyor arena. Chuck ile Trent apron'a geçip pozlarını veriyorlar kostümlerini çıkarıp köşeye bırakarak ve asıl ring kıyafetleriyle ringe girip maç için ısınıyorlar.

İki taraf da hazır olunca hakem zili çaldırıp maçı başlatıyor.

Best Friends (c) vs. Payback Company
GWA Tag Team Championships Match

MAÇ BAŞLADIĞI GİBİ CHUCK İLE DIBIASE BİRBİRLERİNİ DELİLERCESİNE YUMRUKLAMAYA BAŞLIYORLAR! ARKADAN PILLMAN RİNGE GİRECEKKEN TRENT ORAYA GELİYOR VE BİR DIVING PLANCHA İLE PILLMAN'A ATLAYIP YUMRUKLAMAYA BAŞLIYOR ONU RİNG DIŞINDA! CHUCK ARKA ARKAYA YUMRUKLARLA DIBIASE'Yİ SERSEMLETİRKEN DIBIASE YUMRUKLARI BLOKE EDİYOR VE TAM ZAMANINDA BİR UPPERCUT! CHUCK'IN DUDAĞI PATLIYOR! CHUCK YERE DÜŞERKEN DIBIASE TUTTU VE DREAM STREET! BİTECEK Mİ? DIBIASE TUŞA GİDİYOR, 1.....2.....

HAYIR! CHUCK TUŞU ATIYOR! DiBiase öfkeli ve bir o kadar da şaşkın bir biçimde dudağından şakır şakır kan akan Chuck'a şaşkınlıkla bakıyor ve köşedeki Rick önlüğünü alıp seyircinin gözüne sokarak "Çizgi filmler çocuklar içindir." deyip yırtıyor! Arenadan çok büyük bir yuhalama gelirken Trent ile Pillman arasındaki mücadeleye karışmak üzere ringin dışına çıkıyor DiBiase. Trent hemen onu Slingshot pozisyonunda çekiştirerek Pillman'a fırlatıyor iplerin arasındayken henüz ve ardından DiBiase ile Pillman'ı apron'a kafa üstü yaslıyor. Kendisi de ringe giriyor ve Chuck ile birbirlerine bakıp DOUBLE BASEBALL SLIDE DROPKICK! Chuck, hızla ringe sokuyor DiBiase'yi ve bir Butterfly Suplex vurup ardından DiBiase'ye Modified Crossface Chickenwing bağlıyor! DiBiase kurtulmak için debelenirken Chuck kilidi sıkıyor, DiBiase yan dönerek kilidin iplere mesafesini kısaltıyor ve sağ ayağını yandaki iplere atıp Rope Break yapıyor. Chuck kilidi bırakıp DiBiase'yi kavrıyor ve Tornado DDT vuracakken DiBiase onu ayaklarının üzerine indirip önce bir Bridging Northern Lights Suplex yapıyor, sonra ters takla atıp Vertical Suplex yapacakken Chuck arkaya inip dönerek Float-Over Powerbomb vuruyor! Hızla tuşa gidiyor, 1.....2.....DiBiase tuştan kurtuluyor. Chuck hızla onu doğrultup köşeye götürüyor ve Trent'e tag verip ardından onu koltukaltına ensesiyle girerek Atomic Drop vuracakmış gibi kaldırıyor ve Trent de köşeye çıkıp bir BLOCKBUSTER YAPIYOR! Sağlam bir kombo izliyoruz, Trent tuşa gidiyor. Hakem sayıyor destek eşliğinde, 1.....2.....DiBiase bundan da kurtuluyor. Trent hızla DiBiase'yi doğrultuyor ve iplere bir Gourdbuster yapıp ardından köşeye çıkıyor ancak Pillman oraya gidip onu fırlatınca TRENT SOMERSAULT LEG DROP YAPIYOR DIBIASE'YE! Pillman "Ne yaptım ben?" diyerekten Springboard pozisyonunda iplerden sıçrıyor fakat CHUCK KÖŞEYE ÇIKIP İP CAMBAZI GİBİ SOLE FOOD VURUYOR! Pillman içeri düştü! İki isim de şimdi Pillman'ı kaldırıyor ve Double Chokeslam yapacaklarken arkadan DiBiase gelip Double Northern Lariat ile ikisini de yere seriyor. Partneri Pillman apron'a geçiyor ve DiBiase önce Trent'e Russian Leg Sweep ve düşüşte Discus Lariat kombosu vurup sonra da Pillman'a tag veriyor. Pillman ringe girip bir Deadlift Backdrop Suplex sonrası tuşa gidiyor Pin Combo ile, 1.....2.....

Trent kurtuluyor. Pillman onu kaldırıyor ve bir Pendulum Backbreaker vurup sonrasında Gutwrench Gutbuster ile tamamlayarak onu yere ittirip bir kez daha tuş deniyor, 1.....2.....Trent tuştan kurtuluyor bir kez daha. Pillman şaşkın ve öfkeli bir biçimde onu doğrultuyor ve ayakta tutup iplere ağırca ittirerek arkadaki iplerden dönüyor ve DiBiase de ringe giriyor bu arada Trent'in arkasındaki iplerden koşuşturup. Trent'i arada Double Body Block ile tost edip arkadan hamle yapmak için gelen Chuck'a Reverse Elbow vuruyor DiBiase ve ikili bir kez daha iplerden dönüyor, LEAPING CLOTHESLINE + BACKSTABBER COMBO! KAFASI UÇTU RESMEN TRENT'İN! CHUCK ARAYA GİRMEK İSTİYOR ANCAK DIBIASE'DEN BACK BODY DROP VE DÜŞÜŞTE SIT-OUT POWERBOMB PILLMAN'DAN! İKİ TAKIM DA COMBO'LARINI ÖNE SERİYOR ADETA! İNANILMAZ BİR ŞEY BU! Trent bu sırada doğrulmaya çalışıyor ve DiBiase Chuck'ı ringden bir Lariat ile atarken Chuck bir anda takla atarken Jawbreaker ile iplere vurduruyor DiBiase'yi! DIBIASE ETRAFINDA DÖNERKEN SIRTINA SLINGSHOT SPRINGBOARD DROPKICK! PILLMAN'IN ENSESİNE DÜŞERKEN PILLMAN TÖKEZLEYİP ÖNE DÜŞÜYOR VE TRENT'DEN DOUBLE LUNGBLOWER BUNUN ÜZERİNE! HALA BEST FRIENDS'İN ELİNDEKİ SİLAHLAR TÜKENMEMİŞ! Trent, Pillman üzerinden tuşa giderken; Chuck da, DiBiase üzerinden şekil dursun diye tuşa gidiyor, 1.....2.....İki isim de tuşlarını atıyor! Trent sürüklenerek ağırdan Chuck'a tag veriyor ve Chuck şimdi pozisyon alıyor ağır çekim bir biçimde! Bu Best Hilo Ever'ın sinyalcisi! Chuck takla atmak için yükleniyor iplere, çeyreğine yaslanıyor, karnıyla iplerin tepesini bastırıyor, öne doğru Handstand pozisyonunda kendisini bırakıyor, hafifçe öne doğru kendini ittiriyor, kendini yere doğru sırtüstü bir biçimde bırakıyor...BEST HILO EVER'I VURURKEN TRENT DE BERABERİNDE PILLMAN'A LEG DROP'U GÖMÜYOR! CHUCK TUŞLUYOR, 1.....2.....

DIBIASE BOZDU! TRENT CALF KICK'İ GÖMÜYOR! CHUCK'TAN DA BİR YAKUZA KICK! DIBIASE BIG BOOT GEÇİRİYOR TRENT'E İPLERDEN DÖNÜP ANCAK CHUCK, TRENT'İ TUTUYOR VE DOĞRULTUYOR! BU SIRADA PILLMAN DA DOĞRULUYOR VE BICYCLE KICK CHUCK'A! TRENT YERE DÜŞERKEN PILLMAN İLE DIBIASE DOUBLE SUPERKICK VURMAK İÇİN POZİSYON ALIRKEN TRENT DEADLIFT ELECTRIC CHAIR'A KALDIRIYOR CHUCK'I VE TRENT'E DOUBLE SUPERKICK! CHUCK MINI SUICIDE DIVE İLE İKİSİNE BİRDEN ATLAYIP DOUBLE LARIAT GÖMÜYOR! TRENT DE BU ESNA DA İPLERDEN DÖNÜYOR VE HALA TAM DEVRİLMEYEN DIBIASE'YE ROLLING WHEEL KICK! DÖRT İSİM DE ŞİMDİ YERDE YATIYOR! TRENT İLE CHUCK "GEL GEL" YAPYIORLAR PAYBACK COMPANY ÜYELERİNE DİZLERİNİN ÜSTÜNDE DURMAK İÇİN TER DÖKERLERKEN!

"Let's go Best Friends!" *clap clap clap clap clap "Let's go Best Friends!" *clap clap clap clap clap

Maçın başından beri desteğini kesmeyen seyirci hala Best Friends'in yanında ancak maçın bu dakikalarında kendilerini daha çok belli ediyorlar! DiBiase, Trent'e bir yumruk savuruyor şimdi! Trent de karşılık veriyor! Pillman, Chuck'a geçirince Chuck da ona geçiriyor! Bir Best Friends, bir Payback Company. Bir Best Friends, bir Payback Company. Bir Best Friends, bir Payback Company. Bir Best Friends, bir Payback Company. Yeah, boo. Sağ, sol. Elbow Strike, Forearm Smash. Open Hand Palm Strike, Uppercut. Şimdi iki takımın iki üyesi de doğruluyor ve delilercesine yumruklaşıyorlar! Pillman'ın kafası sonunda öne düşüyor Chuck ile yumruklaşırken ve Chuck kafasını bacaklarının arasına alırken Spiral Bomb için kaldırıp çeviriyor! Döndürdükçe döndürüyor, döndürdükçe döndürüyor, eviriyor çeviriyor ve sonunda yere vuracakken DIBIASE GORILLA PRESS SLAM POZİSYONUNDA TUTTUĞU TRENT'İ CHUCK'IN ÜSTÜNE ATIYOR! CHUCK YERE DEVRİLİRKEN PILLMAN KENDİNİ AŞAĞIYA BIRAKIYOR VE TRENT ONA BİR SOCCER KICK GEÇİRİP SONRA DA HEMEN DIBIASE'YE YÖNELİYOR VE TEKME SAVURUYOR, TEK BACAĞI TUTUYOR DIBIASE VE TRENT'DEN ENZUGIRI! DIBIASE İPLERE DÜŞÜP GERİ DÖNERKEN BUSIAKU KNEE KICK! CHUCK TAYLOR! CHUCK VURUYOR HAREKETİ! TRENT ŞİMDİ KENDİSİNE KOŞAN PILLMAN'I KAVRADI VE CORNER OVER BELLY TO BELLY SUPLEX İÇİN FIRLATIP KÖŞEDEN SEKTİRİYOR! CHUCK'TAN TRIANGLE BABY ACE CRUSHER GELİYOR BERABERİNDE DÖNEN PILLMAN'A! TRENT İLE CHUCK TUŞLUYOR ÜSTÜNE DE DIBIASE'Yİ KOYUP, 1.....2.....

ROPE BREAK! DIBIASE BACAĞINI PILLMAN'IN BACAĞINA DOLAYIP BİRLİKTE KOYUYOR İPLERE BACAĞINI! BEST FRIENDS ŞAŞKIN! Trent ile Chuck şimdi doğruluyorlar ve DiBiase'yi Stomp darbeleriyle sersemletip Pillman'ı Double Chokeslam'e kaldırıyorlar. Derin bir nefes alıp birbirlerine bakıyorlar ve DOUBLE CHOKESLAM- HAYIR! FRONT DROPKICK İLE İKİSİNİ BİRDEN HAKEME TEKMELİYOR! CHUCK KÖŞEDEN ÇARPIP GERİ DÖNDÜĞÜNDE LOW-BLOW! TRENT KOŞUYOR ANCAK EYE POKE YAPIYOR DIBIASE! FRANKENSTEINER + RANA PIN DENİYOR PILLMAN ANCAK HAKEM YERDE! CHUCK DEBELENİRKEN DIBIASE HAKEM ÜNİFORMASINI ÇIKARIP HAKEMDEN KENDİSİ GİYİYOR! HIZLA SAYIYOR, 1.....2.....TRENT TUŞA ATLIYOR ANCAK YETİŞEMİYOR!

FAKAT CHUCK KURTULDU! CHUCK KURTULUYOR ANCAK HALİ KALMADI! YERDE YATIYOR! SEYİRCİLERİN YUHALAMALARI EŞLİĞİNDE DIBIASE, TRENT'İN KAFASINI AYAĞININ ALTINDA EZİYOR VE ARDINDAN ONU KALDIRIP BİRBİRLERİNE BAKIYOR PILLMAN İLE DIBIASE...OFFBEAT GENERATION! VURDULAR HAREKETİ! TRENT ÜZERİNDEN TUŞA GİDİYOR PILLMAN VE DIBIASE SAYIYOR ANCAK TRENT LEGAL ADAM DEĞİL!

Tazz: Adamım, bu haksızlıktan fazlası değil! Hakemken bile bir işi becerememelerini boşver Trent legal adam dahi değil!

Paul Ellering: Bunu biliyorlar Tazz. Ancak tuşu sayan adam kendi takımındansa ve hakem üniforması sendeyse bunun bir önemi yok.

DIBIASE IŞIK HIZINDA SAYIYOR BİR KEZ DAHA!

1...

2...

TRENT KURTULDU! TRENT KURTULDU! BU SIRADA ARKADAN CHUCK GELİYOR VE HAKEM ÜNİFORMASINI ÇEKİŞTİRİYOR DIBIASE'NİN! DIBIASE DEBELENİYOR ANCAK CHUCK ÜNİFORMAYI TAM OLARAK ÇIKARTMAYIP BOĞAZLIYOR DIBIASE'Yİ! DIBIASE ÖNÜNÜ DAHİ GÖREMEZKEN PILLMAN DOĞRULUYOR FAKAT ONA İTTİRİYOR! ŞİMDİ TRENT DE DOĞRULUYOR AĞIRDAN VE İKİLİ DIBIASE'Yİ BOĞAZLAYIP DOUBLE CHOKESLAM VURUYORLAR! DOUBLE CHOKESLAM! PILLMAN'I KALDIRIYORLAR ŞİMDİ VE CHUCK AWFUL WAFFLE'A TUTARKEN PILLMAN SOMERSAULT POZİSYONUNDA ATLAYIP DUDEBUSTER LANDING İLE İNİŞ YAPIYOR! İKİLİ TUŞA GİDİYORLAR YENİ BİR HAKEM GELİRKEN RİNGE! HAKEM RİNGE GİRDİĞİ GİBİ TÜM ARENA DA TUŞU SAYMAYA EŞLİK EDİYOR!

1.....

2.....

3!

ANCAK RİNGE ÜÇ İSİM GİRİYOR VE TUŞU BOZUYORLAR! TAHMİN ETMEK ÇOK DA ZOR OLMAMALI, BUNLAR NEXUS! HAKEM DE BU ESNADA ZİLİ ÇALIYOR!

Kazanan: No Contest
Hala GWA Takım Şampiyonları: Best Friends

COLE İLE CENA İKİ TAKIMIN ÜYELERİNİ DE YARIN YOKMUŞÇASINA STOMP YAĞMURUNA BOĞUYORLAR! BU SIRADA ARKADAN BARRETT GELİYOR VE ELİNDE BİR BAYRAK TAŞIYOR! APRON'A ÇIKIP RİNGİN KÖŞESİNE İLERLİYOR VE BAYRAĞI DİKİYOR! BU NEXUS BAYRAĞI!

BARRETT ŞİMDİ RİNGE GİRİYOR VE CENA, CHUCK'A ATTITUDE ADJUSTMENT YAPARKEN COLE DA, TRENT'E PANAMA SUNRISE VURUYOR! ŞİMDİ PAYBACK COMPANY ÜYELERİNİ KALDIRIYORLAR VE BARRETT'A İTTİRİYORLAR...

DOUBLE BULLHAMMERRRRRRRRRRRRRRRRR! BARRETT RESMEN KAFALARINI UÇURUYOR PAYBACK COMPANY ÜYELERİNİN! KOLLARINI İKİ YANA DOĞRU AÇIYOR VE CENA BAYRAĞI İŞARET EDERKEN COLE DA POZUNU VERİYOR. SEYİRCİLERİN BARRETT'A YOĞUN DESTEĞİ VAR! BARRETT İKİ YANA AÇTIĞI KOLLARIYLA CENA VE COLE'UN ENSELERİNE KOLUNU DOLAYIP ONLARI KENDİNE ÇEKİP SARILIRKEN MEMLEKETİNİN DESTEĞİNİ DİNLİYOR BİR YANDAN DA. GÜLÜMSER BİR SURAT İFADESİYLE SEYİRCİLERİ SÜZERKEN COLE VE CENA DA BARRETT'A EŞLİK EDİYOR, KAMERALARIMIZ KAPANIYOR.

Kameralar arka alana çevriliyor. Jon Moxley maç hazırlıklarını tamamlamış bir şekilde odasını çıkıp, ring giriş kapısına doğru yöneliyor. O sırada Roman Reigns'de tüm hazırlıklarını tamamlayıp, ring giriş kapısına doğru gidiyor. İkili birbirlerine rastlıyorlar. İkisi de bu durumdan pek memnun olmamış gibi yüzlerini asıyorlar.

Roman Reigns: Patrick Allen'ın talimatları olmasaydı, o suratını çoktan tanınmaz bir hale getirmiştim biliyorsun değil mi?

Jon Moxley: Bugün sakin kalacağıma dair kendime söz verdim. Geçen şovdaki yaptıklarını sineye çekti-

Roman Reigns: İstemeyerek olduğunu biliyorsun çünkü. Eğer gerçekten sana zarar vermek isteseydim, o gün bu kadar ucuz kurtulmazdın.

Jon Moxley: Bak Roman, görünüşe göre Patrick Allen'ın talimatlarından çok korkuyorsun veya bana saldırman durumunda karşılığını misli misli alacağından dolayı korkuyorsun. Bu belli oluyor. Bugün seninle sürtüşmek istemiyorum, bugün o ringe çıkıp bu maçta yer almayı hak etmeyen iki farenin kafasını ezmek istiyorum. Madem sana bir şey yapamıyorum, bu gece onların işini bitireceğim, sana gerek kalmayacak.

Roman Reigns: Eğer sana bu işi bitirme şansı kalırsa, bitirebilirsin Mox. Böyle bir şans eline geçmeyecek çünkü, onların işini ben bitireceğim. Bütün sinirlerimi Nitro ve Bryan'ın üzerinde boşaltacağım.

Moxley ve Reigns birbirlerine sinirli sinirli bakıyorlar. Bu bakışma çok fazla sürmüyor, maç sırası geldiği için ringe doğru yöneliyorlar.

Kameralar tekrardan ringe çevriliyor. Spiker masasında Cody var.

Buğra Gür: Hoş geldin Cody. Hafta içinde Johnny Nitro'nun sana bir saldırısı oldu. Birazdan rakiplerin bir takım mücadelesinde yer alacaklar ne düşünüyorsun?

Cody: Nitro'nun hafta içindeki yaptığı saygısızlık ile ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü burada olmaktan daha çok istediğim bir şey var; o da oraya çıkıp hepsinin kıçına tekmeyi basmak. Yesinler birbirlerini.

Cody'nin sözlerinin ardından bir müzik duyuluyor...

Johnny Nitro bütün ihtişamı ile girişte görünüyor! Ağır adımlarla ringe gelirken seyircilere aşağılayıcı bir gülüş atıyor. Seyircilerin yuhalaması var kendisine. Pek aldırış etmeden ringe giriyor, köşeye çıkıp taunt atıyor.

The Final Countdown! Bryan Danielson büyük bir destekle ringe ilerliyor. Ringe girip, Nitro ile göz göze geliyor. Ardından Nitro'nun yanına geçip rakiplerini beklemeye koyuluyor.

Roman Empire! Roman Reigns girişte görünüyor! Ağır ağır aıdmlarla ringe gelip içeri giriyor. Köşeye çıkıp taunt atıyor. Ardınan Nitro ve Danielson'un karşısına dikiliyor.

Lunacy duyuluyor ve Hardcore Şampiyonu Jon Moxley girişte görünüyor! Hızlı adımlarla ringe gelip giriyor. Ceketini ve kemerini çıkarıp fırlatıyor. Reigns'in yanında duruyor ancak Reigns'e doğru ters ters bakıyor. Reigns ile face to face yapıyorlar. Bir süre sonra köşelerine geçiyorlar. Kendi köşelerinde hararetli bir şekilde maça kim başlayacak tartışması yapıyorlar. Reigns müsaade veriyor ve Moxley maça başlıyor. Diğer tarafta ise Bryan Danielson içerde. Hakem tüm kontrolleri yapıp maçı başlatıyor.

Johnny Nitro & Bryan Danielson vs. Jon Moxley & Roman Reigns

Moxley ve Danielson ringin ortasında karşılıklı dikiliyorlar. Ardından Lock-up pozisyonuna giriyorlar. Lock-up pozisyonundan Moxley üstün çıkıyor ve Bryan'ı headlock pozisyonuna alıyor. Moxley bir süre sıktıktan sonra Bryan dirsek darbeleri ile kurtulmaya çalışsa da pek etkili olamıyor. Moxley iyice kavrıyor onu, daha fazla sıkıyor. Bryan bir süre sonra doğrulmaya başlıyor, seyircilerin desteği onu olumlu etkiliyor. Bryan doğruluyor ve Moxley onu iplere gönderiyor, iplerden sektiğinde Moxley'in yumruk denemesinden sıyrılıyor ve iplerde kalıyor. Moxley onun üzerine koşuyor ancak Bryan ayağını kaldırıyor ve Moxley'in tam suratına geliyor. Moxley biraz sendeledikten sonra Bryan iplerden sekiyor ve Dropkick! Moxley yerde. Bryan hemen Moxley'i kavrayıp chinlock bağlıyor. İkili maçın başlarında birbirlerini yıldırmaya yönelik oynuyorlar. Bryan bir süre sıkıyor, Moxley pek etkilenmemiş gibi gözüküyor, yavaş yavaş doğruluyor ve Moxley kurtulup bir yumruk çakıyor. Bryan aynı şekilde ona karşılık veriyor. Bir Moxley vuruyor, bir Danielson vuruyor. Sıralı ve seri yumrukların ardından Bryan, Moxley'in bacağına bir tekme çakıyor. Bu tekme sonrası Moxley hafif sendeler gibi oluyor ve Bryan bir tane daha yapıştırıyor! Ve bir tane daha! Moxley dizlerinin çökmüş vaziyette, Bryan hemen iplerden sekiyor ve Basement Dropkick! Bryan tuşa gidiyor, 1.....2... Moxley atıyor. Bryan, Moxley'in kafasından tutup onu köşeye koyuyor, köşede tekmelere boğuyor onu. Her tekmesinde seyircilerin desteği artıyor. Bryan tekmelerin ardından son hamleyi vurmak istiyor ancak Moxley onu bacağından tutup ittiriyor, Bryan ters düşüyor ancak düzeliyor ama Moxley'den çok sert bir LARIAT! İkili yere yığılıyor ve ikisi de köşeye doğru gitmeye başlıyor. Nitro ve Reigns heyecanla tag bekliyor. Bryan daha hızlı gidiyor köşeye doğru ve tag veriyor. Moxley yetişemeden Nitro onu bacağından tutup çekiyor! Moxley'i şimdi kafasından tutuyor ve Neckbreaker! Moxley yerde. Nitro durmuyor ve Breakdance Leg Drop! Nitro şimdi tuşa gidiyor, 1.....2......

Jon Moxley atıyor! Nitro şimdi ayaklanıp, Moxley'i kaldırıyor ve kendi köşelerine götürüyor. Köşede Moxley'i stomp darbelerine maruz bırakıyor. Ardından shoulder thrust darbeleriyle Moxley'in karnını delik deşik ediyor! Moxley karnını tutarken Nitro bir yumruk sallıyor. Bryan şimdi tag alıyor tekrardan, Moxley bir tekme yerleştirip dışarı çıkıyor. Bryan içerde ve seri şekilde tekmeler sallamaya başlıyor. Ardından göğsüne bir knife edge chop yerleştiriyor! Moxley göğsünü tutarken, bir tane headbutt yerleştiriyor! Bryan şimdi Moxley'in kafasından tutup döndürmeyi deniyor ama Moxley onu ittiriyor ve üzerine koşuyor ama Bryan'dan Kitchen Sink! Bryan şimdi tuşa gidiyor, 1....2..... Bryan, Moxley'i kolundan tutup köşeye fırlatıyor, Moxley sırtını sert bir şekilde köşeye çarpıyor, Bryan ardından koşuyor AMA MOXLEY ONU ÜZERİNDEN DIŞARI FIRLATIYOR! BRYAN RİNGİN DIŞINA DÜŞÜYOR! Moxley ise kendini yerde buluyor. Reigns'e doğru gitmeye başlıyor... ama NITRO RİNGİN İÇERİSİNE GİRİP MOXLEY'İ RİNGİN DIŞINA GÖNDERİYOR! Reigns hemen ringin içine damlayıo, Nitro'yu Clothesline ile düşürüyor. Nitro hemen kalkınca, onu sırtına alıyor Samoan Drop için ancak Nitro kendini aşağıya atmayı başarıyor. Reigns döndüğü anda Nitro'dan NITRO BLAST! Nitro şimdi ring dışına atıyor hemen kendisini, Reigns'de o sırada yuvarlanarak ring dışına düşüyor. Nitro ring dışında yavaş yavaş doğrulan Bryan'ı kaldırıp ring içine sokuyor ve tag alıyor. Hemen ring dışına inip, Moxley'in üzerine koşuyor AMA MOXLEY HARİKA BİR LARIAT ÇIKARTIYOR! NITRO DARMADAĞIN OLUYOR! Moxley şimdi Nitro'nun kafasından tutup onu ringin içine sokuyor. Moxley şimdi Nitro'yu kavrıyor ve HOOK AND LADDER! Moxley tuşa gidiyor, 1.........2...........

3 OLMUYOR! BRYAN İÇERİ GİRİP TUŞU BOZUYOR! Bryan, Moxley'i çeviriyor ve Randhouse Kick vuruyor ardından kavrıyor ve DDT ile zemine gömüyor! Reigns bir anda ringe fırlıyor ve Bryan döndüğü anda SUPERMAN PUNCH! BRYAN SEKİZ ÇİZEREK YERE DÜŞERKEN, BRYAN'I TUTUYOR VE SAMOAN DROP! Bryan hemen kendini ringin dışına atarken, Reigns kükrüyor. Nitro şimdi iplerden sekiyor ve CROSSBODY! AMA HAYIR! REIGNS ONU HAVADA KAVRIYOR VE FALLAWAY SLAM İLE FIRLATIYOR! Reigns, Moxley'in ringe girdiğini görüp hemen kendisini köşeye atıyor. MOXLEY, NITRO'YU DEATH RIDER POZİSYONUNA ALMAYI DENİYOR ANCAK NITRO İZİN VERMİYOR VE ONU ÜZERİNDEN ATMAYI BAŞARIYOR. NITRO İPLERDEN SEKİYOR VE FLYING CHUCK KICK! FLYING CHUCK KICK GELİYOR AMA MOXLEY, KÖŞEYE DOĞRU GİDİYOR. Reigns hemen tag alıp içeri fırlıyor, Nitro bir yumruk sallıyor ama Reigns'den bir Flying Clothesline geliyor. Nitro hemen ayaklanıp hamle yapıyor, Reigns bir anda roll-up pozisyonuna alıyor onu! 1....2..... Nitro atıyor ama Reigns onu bırakmıyor, POWERBOMB İÇİN KALDIRIYOR VE ZEMİNE YAPIŞTIRIYOR! Reigns hemen tuşa gidiyor, 1.....2....... Bryan ringin içine girip, tuşu bozuyor! Bryan direkt girişmeye başlıyor ve sert tekmeler atmaya başlıyor! Reigns'in bacağını delik deşik ediyor adeta! Reigns şimdi dizlerinin üstüne çökmüş vaziyette! BRYAN HAZIRLANIYOR VE YES KICK COMBO'YA BAŞLIYOR! YES KICK! ARDINDAN BİR TANE DAHA! İKİ! ÜÇ! DÖRT! BEŞ! VEEE RANDHOUSE KICK! Bir anda Moxley ringe fırlıyor ve Bryan'ın sırtına chop darbesini geçiriyor! Hemen Bryan'ı kavrıyor ve Russian Leg Sweep! Moxley durmuyor ve Bryan'ı DEATH RIDER POZISYONUNA ALIYOR AMA NITRO'DAN HARİKA BİR FLYING CHUCK KICK! HAREKETİ YAPTIKTAN SONRA ARKASINI DÖNDÜĞÜ ANDA SPEAR! SPEAR! REIGNS TUŞA GİDİYOR, 1............2.............

HAYIR! BRYAN DANIELSON TUŞU BOZUYOR! Reigns öfkeyle ona bakarken Bryan apronuna dönmek istiyor yavaş yavaş ama apronuna ayağını attığı anda arkasında biten Moxley onu aşağı çekiyor, kafasını demir basamağa vurdurarak yere seriyor. Şimdi Moxley sekerek apronuna gidiyor ve tırmanıyor. Reigns de ringdeki Mundo'yu bir Uppercut'la yere seriyor. Reigns'le Moxley göz göze geliyor. Birbirlerini anlamış gibi başlarını sallıyorlar ve Reigns, Mox'a tag veriyor. Mox şimdi kolunun altına giriyor Nitro'nun ve kaldırıyor, Reigns yükleniyor, SHIELD POWERBOMB HAZIRLIKLARI! KALDIRIYORLAR NITRO'YU VE SHIELD POWERBOMB! Moxley tuşa gidiyor, 1....2......3......hayır! Nitro ayağını ipe koydu! Hakem bunu gösterince Mox minik bir taklayla ayaklanıp Nitro'yu saçından tutarak kaldırıyor ve pozisyona alıyor, DIRTY DEED- Nitro sıyrılıyor ve SUPERKICK! İkisi de yerde. Ama Roman Reigns uysalca beklemiyor, içeri dalıp Mox'u bacağından tutarak köşeye çekiyor ve sırtına sertçe vurarak tag alıyor. Şimdi koşuyor ve Nitro'ya Leaping Clothesline! Nitro yerdeyken Reigns köşeye gidiyor. Kalkmasını bekliyor. Bütün seyircilerle beraber UUAAAAAAA çekiyor ve koşuyor, SPEAR- LEG LARIAT! Nitro son saniye refleksiyle tekmeyi vuruyor ve köşesine sürünüyor. Bryan yüzünü tutarak apronda tag beklerken Nitro eline dokunmayı başarıyor ve Bryan direk köşeye tırmanıyor. Aşağı bakıyor, REIGNS'E FLYING GOAT! FLYING GOAT! GİTTİ TUŞA, 1.....2.....

OLMADI! REIGNS KICK-OUT'LIYOR! Bryan onu hemen çeviriyor ve LeBell Lock'a gitmek istiyor, elini kıstırdı, pozisyona aldı ama Reigns dönerek ani bir yumruk vuruyor Bryan'a. Bryan yüzünü tutarak yerde kalırken Reigns de ayağa kalkmaya çalışıyor ama Bryan'ın karnına vurduğu sert bir Shoot Kick'le yerde kalıyor. Bryan tekrar köşeye gidip tekrar tırmanıyor. Moxley köşede tag için bağırırken Reigns ağır ağır kalkıyor, Bryan'dan MISSILE DROPKICK! Reigns tekmenin etkisiyle köşesine uçuyor ve Mox sırtına vurup tag alıyor ama Bryan görmedi. O, köşesinden sekip Running Dropkick için süratlenmekle meşgul, Bryan koşuyor şimdi, Moxley apronda bir saniyeliğine gizlenip ardından ringe dalıyor ve Bryan'a yarı yolda LARIAT! Bryan takla açarak yere inerken Moxley sokak köpeği edasıyla kafasıyla itiyor onu ve tuşluyor, 1.....2.....Bryan kalktı! Mox ring zeminini döverek hakeme bağırıyor ama hakem 2'de ısrarcı. Mox şimdi kaldırıyor Bryan'ı ve Dirty Deeds pozisyonuna alıyor, ringin ortasına getirip silah işareti yapıyor ve DIRTY DEED- JOHNNY NITRO'DAN SPRINGBOARD BIG KICK! Mox'un başının tam tepesine! Mox bilinçsiz şekilde yere yığılırken Bryan da halsiz. Kolundan tutup sürüklüyor onu Nitro köşesine ve tag alıyor. Moxley'i de köşeye yaklaştırıyor, arkası dönük sıçradı, STARSHIP PAIN! BU MAÇ BİTER! NITRO TUŞA GİDİYOR, 1.....2......

YİNE REIGNS! Roman Reigns bu maçın bitmesine bir türlü müsaade etmiyor! Nitro, Reigns'in kafasına attığı tekmeyle yerde kalırken hakem Reigns'i apronuna çıkarıyor. Bryan ring dışında yerde. Mox ise köşesine sürünme derdinde ama karnının acısından kıpırdayamıyor. Nitro ağır ağır kalkıyor şimdi ve köşeye gidiyor. Mox'un kalkma çabalarını izlerken doğruluyor orada, bekliyor.... SHOOTING STAR PRESS AMA BOŞA! Mox çekildi bile! Mox şimdi can havliyle kendini köşesine atıyor ve tag! Reigns içeri girdi, Nitro'ya koştu, Nitro'dan bir Superkick denemesi ama REİGNS SIYRILIYOR VE İPLERDEN SEKİP SPEAR'I YAPIŞTIRIYOR! ROMAN ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR, 1.........2..........

3!

Kazanan: Jon Moxley & Roman Reigns

Roman Reigns tuşu buluyor! Hakem Reigns'in elini havaya kaldırıyor ama Moxley ve Bryan Danielson hiç oralı değil! Dışarda birbirlerini ölesiyle yumrukluyorlar. Johnny Nitro bir anda ringe fırlıyor, Reigns'i tutuyor ve C4! C4! C4 sonrası Reigns kendini ring dışına atarken, CODY BİR ANDA RİNG İÇERİSİNE FIRLIYOR! NİTRO'NUN ÜZERİNE ÇUVALLANIP ONU YUMRUKLAMAYA BAŞLIYOR! JOHNNY NITRO'YU KÖŞEYE ATIP STOMP DARBELERİNE MARUZ BIRAKIYOR! ARDINDAN NITTRO KAFASINI KÖŞEYE VURUYOR! NITRO AFALLAYINCA, CODY ONU TUTUYOR VE CROSS RHODES! CROSS RHODES GELİYOR! O SIRADA MOXLEY VE BRYAN'DA RİNGE GİRİYORLAR, ÜÇLÜ RİNG ORTASINDA BİRBİRİNE BAKIYOR. O SIRADA REIGNS HIZLICA RİNGE GİRİYOR! DÖRTLÜ BİRBİRİNE BAKIYOR.

CODY, MOXLEY İLE REIGNS İSE BRYAN İLE ÖLESİYE YUMRUKLAŞMAYA BAŞLIYORLAR! MOXLEY VE REIGNS ÜSTÜN ÇIKIYORLAR, CODY VE BRYAN RİNGİN DIŞINI BOYLUYORLAR. MOXLEY VE REIGNS RİNGİN ORTASINDA BİRBİRLERİNE BAKIYORLAR! İKİLİNİN BİRBİRİNE TEMAS YASAĞI VAR! DELİRMİŞ VAZİYETTELER! MOXLEY KENDİNİ TUTAMIYOR.....

ANCAK JOHNNY NITRO RİNGE DALIYOR VE İPLERDEN SEKEREK MOXLEY'İN TAM SURATINA SLINGSHOT DROPKICK'I YERLEŞTİRİYOR ANCAK REIGNS'İ UNUTUYOR! ARKASINI TAM DÖNDÜĞÜ ANDA SPEAR! SPEAR! NITRO YERDE! DANIELSON RINGE FIRLIYOR ŞİMDİ, REIGNS ARKASINI DÖNDÜĞÜ ANDA RUNNING HIGH KNEEEE! SEYİRCİLERDEN BÜYÜK DESTEK GELİYOR! BRYAN RİNGDE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPIYOR AMA CODY BİR ANDA RİNGE GİRİP BRYAN'I ÇEVİRİYOR VE CROSS RHODES! CROSS RHODES! BÜTÜN HERKES RİNG DIŞINDA YERDE YATARKEN, CODY RİNGDE TEK BAŞINA! CODY GWA ŞAMPİYONLUK UNVANINI BELİNE TAKIP ELLERİNİ İKİ YANA AÇARKEN BİZDE REKLAMLARA GİDİYORUZ.

Kameralarımız arka alana çeviriliyor, her şey olması gerektiği gibiyken görüntü biraz bozuluyor ve düzeldiğinde şu şekli alıyor:

GWA Oceans Champion, Chris ''ITA'' Brookes! Brookes, pek mimik oynamayan ifadesi ile birlikte kameraya bakıyor ve ardından da konuşmaya başlıyor:

Chris ''ITA'' Brookes: Vaktin azaldığını hissedebiliyorum, ortalık benim geçmişime gülen insancıklar ile dolduruldu. Ama bunların bir önemi yok, görevimi tamamlamama eskisinden daha da yakınım ve bu kadarından sonra geri dönersem kendime ihanet etmiş olurum. Bu yüzden artık sadece ileri gitmek zorundayım, karşıma çıkacak her bir aptal o**spu çocuğunu yok ederek. Chris zayıf bir ruh, ama ben neyin ne olduğunu bilecek kadar güçlüyüm. O yüzden, dün Ember bugün Punk. Yarın ise herhangi birisi. Kendinizi kollayın, intihar sebebiniz uyandı ve ayaklandı. Sadece yürümesi gerekiyor, o başladığında kimse onu durduramayacak, ve yapacaklarının ön gösterimini görmek üzeresiniz. Beklemede kalın.

Kamera bu görüntülerden sonra tekrar bozulmalar yaşıyor ve tekrar kendine geldiğinde yine arka alandaki normal haline dönmüş şekilde çekiyor görüntüleri.

CM Punk! CM Punk! Tampada bir süre bekliyor önce. Klasik Taunt hareketleri eşliğinde rampanın orada pozunu veriyor. Ve yavaşça ringin içine doğru yürümeye başlıyor ve en sonunda ringe giriyor. Artık herkeste yavaş yavaş maçın heyecanı oluşmaya başlamışken başka bir müzik çalıyor:

GWA Oceans Champion! Chris ''ITA'' Brookes! İki taraflı ölü sendrom, rampanın orada gözüküyor. Gözleri kapalı bir şekilde olduğu yerde bekliyor sadece, ardından aniden gözleri açılıyor ve farklı karşılanacak adım biçimleri ile ringin içine giriyor. CM Punk ile yüz yüze geliyor, hakem iki tarafı ayırıyor. Brookes kemerini hakeme teslim ettikten sonra hakem kemeri iki isme de gösteriyor ve havaya kaldırıyor en sonunda. Devamında da hakem, son kontrolleri yapıyor ve zili çaldırıyor:

No Holds Barred Match For Oceans Championship
Chris ''ITA'' Brookes (C) vs. CM Punk

Maç Lock-Up ile başlıyor, burada üstün çıkan isim Brookes ve rakibini direk iplere yaslayıp Chop darbeleri ile canını yakmayı deniyor. Başarılı olmuş gibi çünkü Punk vücudunu tutuyor, Brookes bunun üzerine rakibini iplerin üzerinden dışarı fırlatıyor. Ardından kendisi de çıkıyor. CM Punk'ı kaldırıyor ve yumruklaya yumruklaya bariyerle yaslıyor. Ardından gerilip ona doğru koşuyor ama Punk bir Back Body Drop yapıyor ve Brookes bariyerlerin arkasından seyircilerin olduğu tarafa doğru düşüyor. CM Punk bariyerlere çıkıyor ve Brookes ayaklanırken Jumping Forearm Smash! Chris ''ITA'' Brookes bu sırada yavaşça ayaklanmak istiyor ama Punk izin vermiyor. Onu tekmeleyerek seyircilerin önünde yere yapıştırıyor. Brookes yine de kalkmayı başarıyor zorlansa da, Punk darbelerini iyice seri bir biçimde yapmaya başlıyor ama Brookes hepsinden bir şekilde sıyrılıyor. Ardından Punk'a seri bir Spinning Back Kick yapıyor ve arenanın iç tarafına doğru çıkan merdivenlere yönlendiriyor onu. Ardından iki isim birbirini yumruklamaya başlıyor ve bir yandan da merdivenlerden çıkıyorlar. En tepeye geldiklerinde arenanın en üst taraflarından birine erişmiş oluyorlar ve yavaşça binanın iç tarafına doğru sarkıyor yumruklar.

Binanın iç tarafında birbirini parçalamak isteyen iki insan gözüküyor kameraya, CM Punk seri bir Leg Sweep uyguluyor ardından da Standing Elbow Drop darbeleri hızlı geliyor. Brookes'u yerde olabildiğince uzun süre tutuyor ve onu zayıflatabildiği kadar zayıflatmayı hedefliyor. Brookes en sonunda darbelere dayanarak ayağa kalkmayı başarıyor. Punk, Roundhouse Kick deniyor ama Brookes onun bacağını havada tutuyor. Punk ise diğer ayağıyla Slingshot Hurricanrana hediye ediyor. Ama Brookes'a bu pek etki etmiyor ve hızlıca ayağa kalkıp Punk ona baktığı anda Superkick'i onun yüzü ile buluşturuyor. CM Punk dayanarak yere düşmüyor, Brookes ikinci Superkick için hareketleniyor ama CM Punk yana çekiliyor ve Brookes'un ayağı boşa vuruyor. Ardından da Thesz Press yapıyor Punk ve Brookes'u tekrar yere kapaklıyor. Ama Brookes rakibini üzerinden atıyor. Ardından hemen ayaklanıyor fakat Punk ona bir Mid Kick vuruyor ve Brookes kafasını eğmişken onu kavrayıp Devil Lock DDT! Chris ''ITA'' Brookes yerden kalkamamışken Punk onu ayağa kaldırıyor ve suratına sert sert yumruklar geçiriyor. Ardından geriliyor ve birde Roundhouse Kick! Brookes tam yere düşecekken Punk onu bir kez daha kavrıyor ve arkasındaki kapıya doğru hedefleyerek Snap Suplex! Kamera o sırada kapının önündeki simgeye zoom yapıyor:

Kapı açılıyor! İçeriden birkaç tane ince sesli çığlıklar duyulurken kamera içerideki Brookes & Punk kavgasını çekmek için mecburi giriyor. Kameraman namuslu olduğu için gözünü kapayarak çekiyor görüntüyü bu yüzden de arada sırada kadraj yeri çekiyor ama yine de Brookes ve Punk'ı görebiliyoruz. Punk, Brookes'un üzerine çıkmış onu yumruklarken Brookes üste geçiyor aniden. Ama Punk'ı yumruklamak yerine ayağa kalkıyor ve Punk'da bu şansı değerlendirmek için hemen ayağa kalkmak istese de hızlı bir kavrama ve Tiger Suplex! Brookes, Punk'ı bırakmıyor ve kavrayıp birde Dragon Suplex! İçerideki kadınların o ikisine ettiği küfürler duyulsa bile Brookes onlara orta parmak çekip Punk'a doğru tekrar yöneliyor. O yerdeyken pozisyon alıyor ve Standing Moonsault! Ayağa hemen kalkıyor ve birde Standing Shooting Star Press! Şimdi Punk'ı kaldırıp oradaki dolaplardan birine kafasını çarptırıyor! Ardından bir kez de kapıya çarptırıyor kafasını ve odanın dışına fırlatıyor. Çıkarken içerideki kadınlara bir kez daha orta parmak çekiyor ve kapıyı kendi ardından kapatıyor.

Arka alanın boş yerlerinden birindeyiz, Chris ''ITA'' Brookes Punk'ı kavramak istiyor fakat Punk seri Elbow Strike darbeleri ile kendini bir süre savunuyor. Ardından Brookes tekrar hamle yapmak istese bile CM Punk bu sefer kavrayıp Sitout Suplex Slam yapıyor! Şimdi Brookes'u tekrar kaldırıp duvara yaslıyor, onun gözüne bakıyor ve ardından suratına sert yumruklar atıyor. Fakat bu esnada Chris ''ITA'' Brookes onu arkadaki mavi kutuya doğru itiyor ve onu oraya yatırıp vücuduna vurmaya başlıyor. Ardından onu yüz üstü çeviriyor ve biraz geri çekip zemine doğru Jumping DDT! CM Punk yüzünü tutuyor ama Chris ''ITA'' Brookes bunu umursamıyor ve onu tekmelemeye başlıyor. Ardından Punk'ı yüz üstü çeviriyor ve vücudunu kavrayıp Deadlift German Suplex! Fakat rakibini bırakmıyor ve tekrar kavrayıp tekrar Deadlift German Suplex! Chris ''ITA'' Brookes bir kez daha kaldırıyor ancak Punk burada bir Arm Drag uygulamayı başarıyor ve Brookes'tan bir süre olsun kurtuluyor. Chris hemen ayaklanıp Punk'a doğru koşuyor ama Punk'dan seri bir Nothern Lights Suplex! Ardından ayağa kalkıyor ve duvara doğru koşarak oradan destek alıyor ve Moonsault! Şimdi Chris ''ITA'' Brookes'u kaldırıyor ve yumruklaya yumruklaya ilerletmeye başlıyor onu. En sonunda büyük kapılı bir asansörün önüne geliyorlar. Punk tuşa basıyor ve kapısı açılıyor, Brookes'u oraya doğru fırlatıyor ve kameraman da içeri geçiyor. Kapı kapandıktan sonra CM Punk en altta olan tuşa basıyor ve asansör hareketleniyor. Chris ''ITA'' Brookes ayaklanamaya çalışsa bile Punk onun suratına tekmeler atarak onu yere sabitliyor gibi bir durum oluyor. En sonunda kapı açılıyor ve kamera şu görüntüleri çekiyor:

CM Punk dışarı çıkıyor ve Brookes'u da kendine doğru çekiyor. Şimdi Chris ''ITA'' Brookes'u kavrayıp bir arabanın üzerine fırlatıyor. Ardından kendisi de tepeye çıkıyor ve Brookes'u kaldırıp omuzuna alıyor. Ama Chris ''ITA'' Brookes zemine basmayı başarıyor. Punk'ı arkasından kavrıyor ve arabanın üzerinde Reverse DDT! Arabanın hafif yamulduğunu çekiyor kamera, Brookes şimdi Punk'ı tekrar kavrıyor ve arabanın camına doğru suratını yapıştırıyor. Onun suratını sürterek camın etrafında gezdiriyor. Punk en sonunda kendini kurtarıyor ama Chris ''ITA'' Brookes onu bırakmıyor ve hızlıca omuzuna alıp Rolling Fireman's Carry Slam! Ama Punk'ı kavramaya devam ediyor ve bu sefer de Shoulder DDT! Şimdi rakibini tekrar kaldırıyor ve bir duvara yaslayıp onun karnına tekmeler atıyor. Punk kafasını eğmişken onu kavrıyor ve birde Double Underhook Suplex! Şimdi Punk'ı tekrar kaldırmak istiyor Brookes ama Punk onun karnına yumruk ata ata özgürlüğüne hızlıca kavuşuyor. Brookes gerilerek çok sert bir yumruk sallıyor ama Punk kafasını çekince bu hamlesi duvara geliyor ve Brookes acının getirisi ile çığlık atıyor. CM Punk bundan yararlanıyor ve rakibini hızlıca kavrayıp Olympic Slam! Şimdi ayağa kalkıp Brookes'u da kaldırıyor ve kafasını kavrayıp duvara çarptırıyor. Ardından bu sefer de o onun suratını duvara sürtmeye başlıyor. Brookes ne kadar kafasını çekmek istese de Punk çok sıkı tutuyor onu. Bir süre onun suratını sürttükten sonra tekrar asansörün önüne geliyorlar. Punk onu tam içeri atacakken Chris ''ITA'' Brookes, Punk'ın cinsel organına çok sert bir tekme atıyor. Punk yere çökmüş vaziyette kalırken asansörün kapısını Brookes açıyor ve Punk'ı içeri atıp kendisi de giriyor. Kameraman da girdikten sonra Brookes en üstte duran tuşa basıyor. Punk bu sırada ayağa kalkıyor ama Brookes onun kafasını kavrayıp aynaya çarptırıyor! AYNA KIRILIYOR! Punk'ın kafasından kanlar gelirken asansörün kapısı tekrar açılıyor ve kameraman şu görüntüyü çekiyor:

Arenanın ring tarafına tekrardan yaklaşıyorlar! Chris ''ITA'' Brookes, Punk'ı kavrayarak merdivenlere doğru fırlatıyor. CM Punk merdivenlerin başında durmayı başarsa da arkasını döndüğü gibi TAM SURATINA BICYCLE KICK! Punk dengesini kaybedip merdivenlerin önünde arkasına doğru yere düşüyor ve sert bir şekilde merdivenlerden yuvarlanmaya başlıyor. Merdivenlerin bitiminde ayağa kalkacak halde değilken Chris ''ITA'' Brookes sakin sakin onun yanına geliyor. Eli ile nabzının atıp atmadığına bakıyor, attığını anladığında da onu kaldırıp bariyerlerin diğer tarafına doğru fırlatıyor. Kendisi bariyerlere çıkıyor ve yerde yatan Punk'a doğru Shooting Star Press- Punk çekiliyor! Chris ''ITA'' Brookes yere yüz üstü yapışıyor ve hemen kalkamıyor ama CM Punk'da ayaklanacak durumda değil. Yine de her şeye rağmen Brookes'dan önce kalkmayı başarıyor. Şimdi Brookes'un yanına kadar geliyor ama Brookes'dan 2. LOW BLOW! CM PUNK YERE YIĞILIYOR TEKRAR! Chris ''ITA'' Brookes şimdi hızlıca ayaklanıp onu kaldırıyor ve ringin içine yolluyor. Ardından ringin atlına bakıyor ve oradan bir telli sopa çıkarıyor, ve çıkardığı telli sopa ile ringe giriyor.

Chris ''ITA'' Brookes telli sopa ile Punk'ın karşısına dikiliyor, CM Punk dizlerinin üstünde ona bakıyor sadece. Brookes gülümsemeye başlayınca Punk iki eliyle ona orta parmak yapıyor. Chris ''ITA'' Brookes ise hiç yüzünü bozmuyor ama yine de telli sopayı ona doğru savuruyor. Punk son saniye de çekilerek sıyrılıyor, Brookes tekrar savuruyor ama Punk bir kez daha çekiliyor. Ardından onun elindeki telli sopaya bir tekme atıyor ve sopa yere düşüyor. Brookes sopaya değil Punk'a yöneliyor ve koşarak bir Basement Dropkick! CM Punk yere düşüyor ama kalkması uzun sürmüyor fakat Brookes ona doğru 2. hamleyi denese bile Punk yine sıyrılıyor bundan. Chris ''ITA'' Brookes yere düşmüşken Punk bu fırsatı değerlendiriyor ve hemen ayaklanıp Brookes ayaklanırken TELLİ SOPAYI ONUN KAFASINA GEÇİRİYOR!

Chris ''ITA'' Brookes bu hamleyi hiç yememiş gibi davranıyor, ayağa kalkıyor ve Punk'a doğru bakıyor sadece. CM Punk ise hiç istifini bozmuyor ve gerilip TELLİ SOPAYI İKİNCİ KERE VURUYOR. BROOKES YERE DÜŞMEYİNCE PUNK SİNİRLENİYOR VE ONUN KAFASINA BİRÇOK DEFA YAPIŞTIRIYOR SOPAYI! EN SONUNDA TELLER BROOKES'UN BOYNUNA DOLANIYOR! BROOKES'UN ÜST BEDENİ TAMAMEN KAN OLSA BİLE HALA VÜCUDU OYNAMIYOR! CM Punk şimdi ona doğru yumruk savuruyor AMA BROOKES ONUN KOLUNU TUTUP ÖNCE KOLUNU SONRA VÜCUDUNU KENDİNE DOĞRU ÇEKİYOR VE SURATINI BOYNUNDAKİ TELLERE YAPIŞTIRIYOR! PUNK'IN KAFASINI KENDİNE YAPIŞTIRIYOR İYİCE! En sonunda bırakıyor ama Punk yere yığılıyor adeta. Brookes canının acımasını umursamadan kendi bedenine yapışmış telli sopayı çıkarıyor yavaşça ve yere bırakıyor. Ardından Punk'ı kaldırıp telli sopanın önüne getiriyor ve onu kavrıyor...

TELLİ SOPANIN ÜZERİNE DOĞRU SENTOR STRIKE! BROOKES ADETA PUNK'I ÖLDÜRMEK İSTİYOR! Şimdi yüzü daha sinirli bir hal alıyor ve Punk'ı kaldırıp TELLİ SOPAYA DOĞRU TEKRAR SENTOR STRIKE! ARDINDAN BİR KEZ DAHA KALDIRIYOR VE TELLİ SOPANIN ÜZERİNE BİRDE CHRITA EFFECT!

Chris ''ITA'' Brookes: GEBER SENİ O**SPU ÇOCUĞU! ÖL! ÖL!

Chris ''ITA'' Brookes oldukça sinirli bir şekilde tuşa gidiyor ve maçın başından beri ringin içinde bekleyen hakem maçın içerisindeki ilk tuş denemesini sayıyor, 1-2-

3!

Kazanan Ve Hala Oceans Şampiyonu: Chris ''ITA'' Brookes

CHRIS ''ITA'' BROOKES BAŞARIYOR! BU ÖLÜM MÜCADELESİNDEN SAĞ ÇIKAN İSİM OLUYOR! CM Punk'ın kıpırdayacak durumu olduğundan bile şüpheliyken Chris ''ITA'' Brookes onu zerre umursamıyor ve sinirli surat ifadesinin eşliğinde yavaşça ringin içinden çıkıyor. Ardından rampanın yanına geldiğinde kemerini son bir kez havaya kaldırıyor ve kameranın kadrajından çıkıyor...

Kameralarımız Nexus'u kararlı ve sıkı bir biçimde arka alanda ilerlerken gözüküyor. Önlerine çıkanı omuzlarıyla ittirip gidişatlarını bozmadan sert adımlarla ilerlerlerken bir anda birine çarpıyor Barrett ancak sendelemiyor. Hatta ve hatta dikleniyor ona karşı. Kameralar ona döndüğünde... Bu isim Patrick Allen! Patrick Allen öfkeli bir biçimde Barrett'ı ittiriyor ancak Barrett ona dikilip kafa kafaya hafifçe bir tokuşturmada bulunuyor. Bunun üzerine Allen geri çekiliyor çeyrek adım ve üstünü düzeltip öfkeli bir biçimde konuşuyor.

Patrick Allen: Ne halt etmeye az önce seyircilerin izlemek için para verdiği bir maçı böldünüz ve saygısız bir biçimde şirketin 100. şovunda logomuzu gölgeleyecek şekilde kendi kıytırık takımınızın bayrağını diktiniz? Cevap ver bana Barrett!

Barrett öfkeli bir biçimde Allen'a bakarken Cole ile Cena da duruşlarını bozmayıp bir adım öne çıkıyorlar. Allen biraz ürkmüş bir biçimde onlara bakarken Barrett konuşuyor.

Wade Barrett: Bir dedeyle trash talk'a girişmeyeceğim. İmzamızı atmaya geldik, attık ve gidiyoruz.

Barrett omuz atıyor Allen'ın yanından geçerken ve Nexus ile öfkeli bir biçimde ilerlemeye devam ederlerken Allen arkadan bağırıyor.

Patrick Allen: BARRETT!

Barrett duraksıyor ve Cena, Cole ile birlikte arkasına dönüyor.

Wade Barrett: Şimdi ne var?

Allen yutkunuyor ve durgun bir biçimde konuşuyor.

Patrick Allen: Madem bu işe dahil olmakta ısrarcısınız... Gelecek Pasifik'te üçlü bir eleme maçı olacak. Şu an kemer çerçevesindeki 3 takım da birer üyesini öne sürecek ve bu maçta ikinci tuşu yiyen takım Championship Scramble'da takım kemerlerinin ortada olacağı bir maça tek üyeyle çıkacak.

Barrett vücudunu da o tarafa çeviriyor ve Allen'ın üstüne yürürken Allen kolunu kaldırıp eliyle Barrett'ı hafifçe ittiriyor. Barrett oldukça öfkeli bir ifadeyle Allen'a bakarken Allen da onu süzüyor. İki ismin birbirini böylece tartmasıyla kameralar kapanıyor.

DESTROYER! Samoa Joe girişte havlusuyla beraber görünüyor. Seyircilerin büyük çoğunluğu yuhalarken ufak bir kitlenin JOE! JOE! sesleri eşliğinde ringe geliyor Samoa Joe ve rakibini beklemeye başlıyor.

LUNAR WAVE! Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Joey Janela yanında Truth Martini'yle girişte görünüyor. Janela ve Martini kendilerinden emin bir şekilde ringe doğru geliyorlar. Seyircilerden büyük bir destek geliyor ona. Janela suratındaki gülümsemeyi eksik etmiyor. Janela ringin dibine geldiğinde seyirciler hep bir ağızdan...

Allah Allah Allah Allah saldır Janela,
Kemerleri bizim için kaldır Janela.

Janela kemerini havaya kaldırıyor ve ardından ringe girip taunt'unu atıyor. Ceketini ve kemerini çıkarıp Martini'ye teslim ettikten sonra Janela ısınmaya başlıyor.

İki taraf da hazır olunca hakem zili çaldırıp maçı başlatıyor.

Samoa Joe vs. "World Heavyweight Champion" Joey Janela w/ Truth Martini
Eğer Joe Kazanırsa Championship Scramble'da WHC Maçına Çıkar

Maçın başlangıç ziliyle birlikte iki isim de ringin ortasına geçiyorlar ve Collar and Elbow Tie-Up pozisyonuna girip birbirlerini kavrıyorlar. Hızla Side Headlock'a çekip iplere yaslıyor şimdi Janela, Joe'yu. Joe iplere ittiriyor ve Janela iplerden dönüp bir Bicycle Kick savuruyor ancak Joe sıyrılıp Janela'nın beline yapışıyor onu iplere yaslayıp. Birazcık geri çekiyor onu ve German Suplex'e kaldıracakken Janela Arm Drag deniyor ancak Joe onu yere yapıştırıp Waistlock bağlıyor yerde. Janela etrafında dönüp kalçasının üstünde pozisyon alıyor ve Janela, Joe'nun kollarının arasından iki yana çekiştirerek sıyrılıp bir ters takla ile onun kolunu geriye çekip beline yapıştırarak Hammerlock'ta tutuyor. Joe öbür kolunu kaldırıyor ve dirseğiyle bir Back Elbow geçiriyor. Bir tane daha Back Elbow, ve bir tane daha Back Elbow. Janela, Joe'nun o kolunu da kavrıyor ve Arm Wringer yapıyor şimdi. Joe direniyor ve yere oturup kendini ters taklanın yarısındaymışçasına pozisyona getirip bacaklarıyla Headscissors'a aldığı Janela'yı öne düşürüyor. Joe, Janela'nın pozisyonunu değiştirmek için bacaklarını saniyelik açıyor iki yana ancak Janela o sırada kafasını sıyırıyor ve bir Kip-Up yapıp yerde oturan Joe'ya bakıyor. Joe doğruluyor ve hamle yamak istiyor ancak Janela "Deneme bile." dermişçesine Joe'nun kaldırdığı kolunu kavrayıp büküyor Wristlock pozisyonunda. Joe "S*ktir git." deyince Janela orta parmağı gösteriyor ve Superkick! Joe yere düşerken Janela güç bela onu kavrıyor ve kendine çekip German Suplex! Köprüyü kurup tuşa gidiyor Janela, 1.....2.....

Joe kurtluyor. Janela bunun üzerine ağır ağır köşeye çıkıyor ve taunt'unu atıp Joe doğrulduğunda üzerine atlıyor Diving Crossbody pozisyonunda. Joe onu havada yakalıyor ancak, Scoop Slam! Janela kendini yerde buluyor, Joe onu kaldırıyor ve köşeye yaslayıp bir Shoot Kick geçiriyor şimdi. Janela bacağını kaldırıp tutarken Joe öbür bacağına da Shoot Kick geçiriyor. Joe arka arkaya Shoot Kick darbelerini gömüyor ve bir de Open Hand Palm Strike gömüyor! Tüm arenada yankılanıyor, Joe bunun üzerine bir de Knife Edge Chop geçiriyor. Bir tane daha Chop vuracakken Janela Headbutt gömüp onu kafasından tutarak köşeye geçiriyor ve şimdi de Janela seri Knife Edge Chop darbeleri geçiriyor! Joe'nun göğsünü tokatladıkça tokatlıyor ve köşeye ağır adımlarla ilerleyip oradan dönüp bir Running Corner Forearm Strike geçiriyor. Şimdi geriliyor ve Running Corner European Uppercut geçiriyor! Joe köşeden ayrılıyor Janela çekilince ve iplere yaslanarak başka köşeye geçmeye çalışırken Janela iplerden sekiyor fakat Joe bir Shoot Kick daha savuruyor! Ancak Janela ayağını tutuyor "Olmaz" dermişçesine ve gülümsüyor Joe'ya. Joe umursamaz bir ifadeyle ona bakıyor ve kendine çekip Single Leg Jawbreaker! Janela, geri düşerken bir anda Joe'nun öbür dizinde buluyor kendisini. Joe bir Pendulum Backbreaker vuruyor ve kavrayıp Snap Suplex geçiriyor kendisine çekip rakibini, sonrasında da Cross Armbreaker bağlıyor! Janela debeleniyor olduğu yerde, Joe kilidi iyice sıkıyor. En sonunda Janela yanlamasına doğrulup öne yatırıyor rakibini Schoolboy için ancak Joe Triangle Choke'a çeviriyor kilidi! Janela bunun üzerine tek eliyle yere bastırıyor kendini ve Joe'yu tek eliyle kaldırıyor! One-Handed Deadlift Powerbomb! Joe kilidi bırakmak zorunda kalıyor, Janela da köşedeki Joe'ya bir Running Cannonball Senton yapıp tuşa gidiyor ringin ortasına yuvarlayıp, 1.....2.....

Joe tuştan kurtuluyor. Bu sefer karşıdaki köşeye yaslanırken Janela bir Cannonball Senton için daha koşuyor ve hamle yapıyor ancak Joe bu sefer çekiliyor! Janela sırtını köşeye tepetaklak bir biçimde çarparken Joe yan köşeye gidip oradan dönerek Foot Wash vuruyor! Hızla Janela'yı kaldırıyor Joe ve kendine çekip Rapid Knee Strikes! Arka arkaya diz darbelerini geçiriyor Joe, Janela'ya. Janela sersemliyor ve Joe onu gerilemesine iplere bırakıp bir Release German Suplex vuruyor, çeviriyor ve Bridging German Suplex şimdi de. Bir kez daha çeviriyor ve Half Nelson Suplex! Kaldırıyor ve bir tane de Release Tiger Suplex! Janela, Suplex manyağı olurken Joe tuşa gidiyor, 1.....2.....Janela tuştan kurtuluyor. Joe onu hızla doğrultuyor ve Camel Clutch bağlıyor. Janela direnmeye çalışıyor ancak Joe sıktıkça sıkıyor ve Abdominal Cluch'a çeviriyor hareketi. Janela ayaklarını iyice yere basıp Joe'yu kaldırarak köşeye çarpmayı hedefliyor kilitten kurtulamayınca ancak Joe Abdominal Stretch'e çeviriyor! Janela ayakları üzerinde direnç göstermeye çalışırken Joe onu kendine çekip Bridging Northern Lights Suplex vuruyor hızla beklemeden. Janela neye uğradığını şaşırırken Joe'dan bir ters takla ve beraberinde Deadlift Vertical Suplex denemesi geliyor ancak Janela ayaklarının üzerine inip bir Fisherman Driver yapıyor! Tuş deniyor Pin Combo ile Joe üstünden, 1.....2.....Joe kurtuluyor tuştan. Janela hızla onu kaldırıyor ve Irish Whip ile iplere yolluyor. Lariat savuruyor ancak Joe eğilip Janela'nın arkasında kalan iplerden sekse de Janela hızla dönüp bir Bicycle Kick geçiriyor! Kaldırıyor şimdi onu ve önce Flying Elbow Strike geçirip sonrada Straight Jacket German Suplex vurarak tuşa gidiyor, 1.....2.....Joe kurtulup bir ters takla atıyor ve Janela daha köprüyü bırakmamışken Running Senton! Janela'nın karnı içine göçüyor, Joe tuşluyor, 1.....2.....

Janela tuştan kurtuluyor! Kafasını kaldırıyor ağırdan ve dizlerinin üstünde dururken Joe köşeden gelip Baby Ace Crusher vuruyor! Hızla çeviriyor Janela'yı ve Inverted DDT pozisyonunda tutuyor ancak havaya kaldırıyor, Janela arkaya iniyor bir anda ama ve Joe'yu kendine çevirip Package Neckbreaker! Şimdi yüzüstü çevirip Crossface bağlıyor! Joe pes etmemek için yeri yumrukluyor ancak Janela delilercesine sıkıyor kilidi! Joe iplere biraz uzak, yan dönmek istiyor ancak Janela her taktiğe kapalı bir şekilde tutuyor kilitte Joe'yu daha çok zorlayarak. Janela elini yere sürtüyor fakat Janela kolunu bacaklarının arasında iyice sıkıştırıp sonrasında da Joe'nun pes etmeyeceğini anlayınca bırakıyor onu öne ittirerek. Köşeye doğru çıkıyor öfkeli bir biçimde ve arkasına bakıp taunt'unu attıktan sonra Double Foot Stomp Moonsault deniyor, Joe yana doğru çekiliyor ve Janela ona koştuğunda Joe köşede doğrulmuş bir halde STJoe vuruyor! Hızla tuşa gidiyor, 1.....2.....Janela tuştan kurtuluyor. Joe köşede bunun üzerine pozisyon alıyor ve Janela'yı doğrulması için bekliyor, Janela ayaklandığında ona doğru koşup Sick Kick! Janela yere devrilmemek için mücadele verirken Joe hızla yerde yağ gibi kayıp yan dönerek ayaklanıyor ve Janela'nın arkasına yapışıp ayakta Coquina Clutch bağlıyor! Yere yatırmak istiyor ancak Janela iplere asılyor. Joe kilidi bırakıp Janela'nın kollarını aşağıya ittiriyor ve onu kavrayıp Sleeperplex! Joe kaldırıyor Janela'yı ağırdan ve Sit-Out Tiger Driver! Tuşa gidiyor Joe Pin Combo ile, 1.....2.....

Janela kurtuldu! Joe şaşkınlıkla Janela'ya bakıyor ve onu kaldırıp Michinoku Driver II ile yere iyice sabitliyor, köşeye doğru gidiyor şimdi. Köşeye çıktıktan sonra taunt atıyor ancak Janela bir anda doğruluyor ve Hanging Soccer Kick ile onu bölüyor! Ağırdan köşeye çıkıyor ve Joe'yu 1-2 kez sırtından yumruklayıp ardından koltukaltına ensesiyle girerek Superplex pozisyonuna alıyor ve Superplex! Janela başarılı oluyor! Joe yerde öylece yatarken Janela yuvarlanarak tuşa gidiyor, 1.....2.....Joe tuştan kurtuluyor! Janela öfkeli bir biçimde köşeye çıkıyor bunun üzerine ve Diving Elbow Drop yapıyor Joe'ya! Bir kez daha tuşa gidiyor, 1.....2.....Joe kurtuluyor bundan da. Janela şimdi bacaklarından kaldırıyor Joe'yu ve Liontamer bağlamak istiyor...Joe öbür tarafa doğru çevirerek fırlatıyor Janela'yı üstünden! Janela, Joe'ya doğru koşuyor fakat Scoop Powerslam Joe'dan! Kaldırdı Janela'yı hemen ve Exploder Suplex! Janela neye uğradığını şaşırmış bir biçimde tek dizinin üzerinde hala mücadele verirken Joe onu kavrayıp kafasını bacaklarının arasına alıyor ve Folding Powerbomb! Tuşa gidiyor hızla Pin Combo eşliğinde, 1.....2.....Janela tuştan kurtuluyor ve Joe bunun üzerine onu yarım tur çevirip Single Leg Boston Crab bağlıyor! Janela acı içerisinde yerde iplere sürüklenmeye çalışıyor pes etmek istemediği için! Joe bunun üzerine Janela'ya dönüyor ve STF bağlıyor! Dirsekliğini alıyor Janela'nın ve kavrayıp yerinden çekip çıkarıyor! Arm-Trap pozisyonuna doluyor öbür bacağını Janela'nın koluna da Joe! Manyak bir şey bu! Janela pes etmek üzerine elini kaldırıyor daha fazla dayanamayıp... Hayır! Elini havaya kaldırıp tersiyle Joe'yu tokatlıyor! Joe'nun surat ifadesi değişirken Janela arka arkaya tokatlarla Joe'yu sersemletip kurtarıyor kendini kilitten! Joe hızla doğrulup Janela'ya koşuyor ancak Janela kendini dizinin üstünden ayakları üzerine atıyor gerilemesine ve Joe ona koştuğunda onu Fireman's Carry'e alıp Turnbuckle Death Valley Driver ile köşeye gömüyor! Joe'yu kavrıyor ve PACKAGE PILEDRIVER! Fakat Janela tuşa gitmiyor ve Joe öylece yerde yatarken köşeye çıkıp DOUBLE FOOT STOMP MOONSAULT! İşte şimdi tuşa gidiyor Janela, 1.....2......

FAKAT ALLEN! PATRICK ALLEN! Dışarıya doğru çekiyor Janela'yı bacağından! Janela "Ne yaptığını sanıyorsun sen?" diyerekten Allen'a bakarken Allen konuşmak üzere ağzını açıyor fakat Janela "En iyisi çeneni kapalı tutmak." diyor ve SUPERKICK! ALLEN'A SUPERKICK VURUYOR! Janela öfkeli bir biçimde yere serdiği Allen'a bakıyor ve ardından apron'a çıkıp oradan da köşeye çıkıyor ağır ağır. Martini yardım etmek istiyor ancak Janela bu isteği reddediyor ve "Kendi başıma halledebilirim Martini!" diyor. Martini "Ama-" derken Janela "Bana bırak." diyor ve pozisyonunu alıyor FAKAT JOE SIÇRAYARAK CCS ENZUGIRI GEÇİRİYOR JANELA'YA! JANELA OTURUR VAZİYETE DÜŞÜYOR KÖŞEDE! JOE ONU KAVRIYOR VE MUSCLEBUSTER! TUŞA GİDİYOR JOE HIZLA! HAKEM YUHALAMALAR EŞLİĞİNDE SAYIYOR, 1.....2.....

3!

Kazanan: Samoa Joe

JOE KAZANIYOR! Joe hile hurdayla da olsa kazanıyor! Allen gülerek bariyerlere yaslanıp doğrulmaya çalışırken tek kolunu da havaya kaldırıyor. Arenanın tamamı onu yuhalarken Joe ringin dışına yuvarlanıyor havlusuyla ve havlusunu boynuna alıp Allen ile birlikte stage'in en başına ilerliyor. İkili galibiyet kutlamalarını yaparken Janela da ringde yatıyor öylece, Martini olanları üzgün bir ifadeyle üzlüyor bu sırada. Joe ile Allen'ın birbirlerinin ellerini havaya kaldırmasıyla birlikte GWA 100'ün sonuna geliyoruz.

GWA 100
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 13:41   #2
Bea
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Charlotte, North Carolina
Konular: 206
Favori Güreşçisi: Tessa Blanchard
Rep Puanı: 53372
Rep Derecesi: BeckyFan isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BeckyFan BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 53372

Kaybetmeyeceğiz inş, takipteyiz.
BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 13:44   #3
king of the stepstones
placebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Driftmark
Konular: 5
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 5538
Rep Derecesi: placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın.
placebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
placebo placebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5538

Vizelerden kaynaklı aktifliğim bir tık düştü ama bu şovda burada olurum. Maçı da bff’im Mox ile kazanırız diyorum.
imza

rpg: roman reigns
hardcore champion (x1)
placebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 14:27   #4
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: AYDAN
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 252910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 252910

Takipte olacağım.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 14:32   #5
OVERKILL
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 198
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 50162
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50162

Buralarda oluruz.
imza

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 14:50   #6
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1672
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 517260
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 517260

Burada olacağız.
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
current GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 14:52   #7
YOU MADE IT TO THE LIST!
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 342
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 23664
Rep Derecesi: Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 23664

Walter vs Hero buram buram 5 yıldız koktu.
Okumaya çalışacaz.
imza

Bir Yaz Klasiği

LIST OF PACMANOoooooOOOO

Windham Lawrence Rotunda (Sebep: İmzamı Spoiler'a aldı)
Aschentef (Sebep: HALA BAB'INI YAZMIYOR)
Aschentef (Sebep: BAB'ında kemer reignimin içine Okada attı)
Aschentef (Sebep: Kemeri bırak dedi)
Aschentef (Sebep: Toni Storm'a tututlmuş olma ihtimalim...)
Aschentef (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of Queens (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of QueensX2 (Sebep: RPG'de beni sinir etmek üzerine karakter kurdu ve bununla başarılı olabildi)
Dovahkin (Sebep: çünkü o SEYFENDI)
Seyfendi (Sebep: çünkü o DOVAHKIN)
Seyfendi (Sebep: Hala beykoz eski kundura fabrikasına gelip paramı vermedi)
Reckless Behavior (Sebep: çünkü imza konusunda bana rakip olabiliyor)
Reckless Behavior (Sebep: Çünkü o Neslihan)
Neslihan Eul (Sebep: Çünkü o Diffrence)
The Diffrence (Sebep: Çünkü o Özgür)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek rakibim)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek müttefikim)
FBI (Sebep: Tekken Konusuna Mesaj Bombardımanı Yapıyor)
FBI FBI (Sebep: Yok Ben CIA!)
Bad Influece (Sebep: Azdırıcı)
Bad Influence (Sebep: Çöp)
Bad Infleunce (Yeterince Moxley övmüyor)
Bad Influence (Whatsapp'ta hiç kibar değil)
Death Rider (Sebep: Onu Bad Inflence sanmam)
Truzgar Efe (Sebep: Kane Tarikatıni kurdu)
Devil (Sebep: Truzgar Efe'nin küçüğü)
Devil (Uzun Saç Yakışmıyo)
Soul Of Undertaker (Devil'in diğer küçüğü)
Purplemaker (Sebep: Yeterince Mor değil)
kerem190744 (Sebep: GTR Underground dönemi benle gereksiz yere olan feudu)
The Sinister Scotsman (Sebep: Son Impact bükücü)
The Matt Sydal Guy (Sebep: Yeterince PWG izlemiyor)
Look A Wizard (Sebep: Look A List)
The Bulldogy (Sebep: Jinder fanı)
The HeadLiner (Sebep: Eski Forum Aşkı)
The Rebelvoice (Sebep: Mila Kunis Evli ve çocuklu)
619REY619 (Sebep: Youtuber)
Loganjean (Sebep: Bi 619REY619 değil )
Loganjean (Sebep: Cyclops Logan'dan daha iyi)
Styles Clash (Sebep: Geçmişte iyi laf sokmuştu)
Styles Clash (Sebep: Kel)
King Of Beards (Sebep: AEW WWE'den daha iyi, CHANGE MY MIND!)
Darly Dixon (Sebep: Bir Hikayeni Bitir LA!)
Bullet Club Fedaisi (Sebep: Halen GOT Fan Fiction'da karakterimin çıkmasını bekliyorum...)
Heartbroken Kid (Sebep: AJ Lee evli)
Dargan (Sebep: ALEX RILEY)
Priest Of The Stars (Sebep: Forumu Ilimunatiye çevirmeye çalışıyor)
ComeBackTheRock (Sebep: Rock geri Dönmedi)
ComeBackTheRock (Sebep: Kendisi de geri dönmedi)
The Future Nightmare (Sebep: Nicki çok güzel olsa da 2 kere gereksizce değiştirmesi)
Captain Of Peepulation (Sebep: Yeterince Roode övmüyor)
Ahbaz (Sebep: Ortamlara aktı)
Kerkenez (Sebep: HARBİ NERDE LAN O?)
Cyber (Sebep: Money Makerz'ın Küçüğü)
Money Makerz (Sebep: Anti AEW'ci)
Money Makerz (Sebep: Toksik bir Lesnarcı)
Money Makerz (Sebep: Forumda erotik konular açıyor)
Money Makerz (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Darklord1905 (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Windham Lawrence Rotunda (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Big Red Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
King Balor (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Roman Truth Reigns (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Re7olution (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
War Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Nickini yazmak çok zor)
Iron Canonbal (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Maestro (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
EfekanY (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Chosen (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BlackPunch (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Bunu utanmadan yüzüme söyledi)
Vileanger (Sebep: RPG'de reignimin bitmesini istedi)
Gece (Sebep: RPG'de kemeri salmamı istedi)
The Rising Genaration (Sebep:İdaa konularının sonuçlarını 2 yıl sonra açması, ya da hiç açmaması)
I am Negan (Sebep: Komedyen Negan'dan 7 kat daha iyi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Azmak kelimesi kullandığım için beni şikayet etmesi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Bad Influnce'ü şikayet etmemesi)
RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası
I
V

eee... Hocam bu sene de en iyi imza olur muyuz?

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumda hiç değişmeyen bir şey varsa o da insanların hayranı oldukları bir şeye “beğenmedim” yorumu gelince yorumu yapan adama çöp, ne anlarsın, kazma vb. diye girişmesi.
Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 14:55   #8
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 675
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
Rep Puanı: 11660
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11660

Sebepler güzel. Christian'ı mezara gönderme vakti.
imza
GWA

Hardcore Champion(2 times)

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)

Antonio Cesaro
World Heavyweight Champion
Intercontinental Heavyweight Champion
European Champion
Mr.Money in the Bank
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 14:59   #9
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 572
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 48343
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 48343

Takipteyim.
imza

gwa:
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 15:04   #10
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 254
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 103021
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 103021

PPV tadında bir şov olacak anlaşılan. Roman'la yine takımız. Bence bu sefer kazanacağız. Bakalım neler olacak.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil