GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-03-2019, 23:04   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1539
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart RPG GWA - 15 Mart 2019 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
15.03.2019 - 22.50 - C
Tokyo Olimpiyat Stadyumu
Tokyo, Japonya
43. Bölüm

Şovu İzlemek İçin Nedenler!

- Olay Var Olay

- Hardcore Championship
Ember Moon (c) vs. Brandi Rhodes & Nick Jackson

- İlüzyon

- Hadi, kilidini çöz.

- Main Event
Mark Briscoe vs. Tyler Black

GWA Exclusive

Kameralarımız bir odada açılıyor. Brandi Rhodes ve Cody'i görüyoruz. İkisi konuşuyor.

Brandi Rhodes: Bebeğim, biliyorsun. Birkaç haftadır ortalıkta bir dedikodu dönüyor. Senin, Stephanie McMahon ile...

Sözler Brandi'nin ağzından çıkarken bir anda boğazı düğümleniyor. Konuşamaz oluyor ancak bu çok sürmüyor.

Brandi Rhodes: Cody, canım, ben bunun devamını getiremeyeceğim. Ama demek istediğimi anlamışsındır diye düşünüyorum. Fakat ben inanıyorum ki böyle bir şey yok. Sana güveniyorum Cody, sen beni aldatmazsın.

Cody kafasını çevirerek bir şeyler mırıldanıyor, Brandi anlayamıyor ne dediğini.

Cody: Ulan ne de mal, ne de saf bir karım var. Hiçbir şeyi anlamıyor maşallah. İyi iyi, böyle iyi. Bozmayayım durumu.

Brandi Rhodes: Efendim canım? Bir şey mi söyledin?

Cody: Aaa, evet bebeğim. Kesinlikle bu duyduklarının hepsi birer yalandan ibaret. Birileri ayağımı kaydırmak için gene böyle iftiralar savuruyor işte, her neyse, unut gitsin. Bu arada, ben sadece bu akşamki maç için sana başarılar dilemek istiyordum. Şans seninle olsun bi'tanem.

Brandi bunları duyduktan sonra bir duygusallık, bir aşk, bir tutku ile Cody'e sarılıyor. Cody de ona sarılıyor. Brandi ''aşkım benim'' diye mırıldanırken kameralarımız bu görüntülerle kapanıyor.

GWA Intro’su yayınlanıyor!

Pyrolar patlıyor ve Atlas şovu başl-

Kameralar bir anda arka alana dönüyor ve iki isim kavga ediyor. Bunlar Hunico ve Mundo!

Mundo, Hunico'nun kafasını garaj kapısına çarptırıyor. Arkasından yandaki masadan destek alarak Enziguri vurmak istiyor ama Hunico onu havada Clotheslinelıyor. Üstüne çıkıp yumrukluyor. Şimdi Mundo üstüne çıkıyor. Derken bir kamyon görevli gelip ikiliyi ayırmaya çalışıyor fakat güç geçir geçirebilirsen. Bu sırada gözlüklü, küt sarı saçlı bir kilometre öteden Stephanie Mcmahon'ın asistanı olduğu belli olan bir kadın yaklaşıyor.

Asistan: Baylar!!! Yeter!!! Madem ki bu kadar isteklisiniz bu gece kozlarınızı ringde paylaşacaksınız. Hunico vs Johnny Mundo bu gece Atlas'da!

Kameralar arka alanda açılıyor, bir isim etrafındaki hiçbir şeyi umursamadan yürüyor ve kamera biraz daha o isme doğru bakınca anlıyoruz ki bu Ember Moon. Moon, sanki bir şeyi arıyor ama o kadar istekli değil gibi. Fakat bir süre sonra durup bir yere odaklanıyor. Kameralarda o yöne dönünce görülen kişi Stephanie McMahon! Ember Moon, Stephanie'yi görünce direk onun üstüne yürüyor. Stephanie McMahon onu görüp fark etmeden 1-2 adım geri atsa da Ember Moon onun dibine kadar giriyor. Fakat Ember bir süre sonra geri çekiliyor, Stephanie'de bu sırada söze giriyor:

Stephanie McMahon: Öncelikle sakin olmasın Ember, benim yaptığımda yanlış bir şey yok. Ben sadece General Manager'lık görevimi yapıyorum ve bütün taraflara adil davranmaya çalışıyorum.

Ember Moon'un suratı bu duyduklarından sonra daha sinirli bir hal alıyor fakat Ember yinede söze giriyor:

Ember Moon: Brandi'nin bu maça girmeyi hak edecek hiçbir şey yapmadığını ikimizde biliyoruz. Keza senin Brandi'yi niye maça soktuğunu sadece ikimiz değil, bir önceki şovu izleyen herkes biliyor. Yaptığın şeyleri aşırı basit tutuyorsun, fakat bu yaptığın şey yinede bir sorun değil. Nick veya Brandi, fark etmeyecek. İkisini de üst üste koyup yeneceğim ve bu işi burada sonlandıracağım.

Ember Moon bunu söyledikten sonra arkasına bile bakmadan oradan ayrılıyor. Stephanie McMahon ise arkasından sessizce söyleniyor:

Stephanie McMahon: Ben seni üst üste koyacak birini tanıyorum, onu bulayım da gör seni aptal.

Stephanie McMahon bunu söyledikten sonra sinirle orayı terk ediyor.

Johnny Mundo seyirci desteğiyle ringe girişini gerçekleştiriyor ve sinirli bir halde Hunico'yu bekliyor.

Başım Belada eşliğinde Hunico da girişini yapıyor. Hakem maçı başlatmadan önce Hunico mikrofon istiyor.

Hunico: Johnnyyyy! Senden çok bir şey istemedim ese! Tek istediğim bir rövanş hakkıydı. Ama sen işin buralara kadar gelmesine sebep oldun HIJO DE PUTA! Şimdi senin ananın a***a limon sıkıp yalayacağım Cabron!

Hunico sinirli bir şekilde mikrofonu köşeye teslim ediyor ve arkasını döner dönmez Johnny Mundo'dan Corner Dropkick! Mundo maç daha başlamadan saldırdı. Hakem bunu görünce başlatıyor maçı.

Singles Match
Johnny Mundo vs Hunico

Mundo köşede yere yığılan Hunico'ya ardı ardına yumruklar ve knee strikelar vurduktan sonra Hunico'yu yere yatırıyor. Mundo Starship Pain için pozisyon alıyor ama Hunico yuvarlanarak kendini dışarı bırakıyor. Mundo hız kesmeden iplerden geliyor ve yeni yeni ayağa kalkan Hunico'ya baseball slide kick! Mundo hemen kaldırıyor rakibini ve ensesinden tutarak çok sert şekilde bariyerlere fırlatıyor. Hunico acı içinde kıvranıyor yerde. Mundo ringin altından bir sandalye çıkarıp Hunico'nun kafasını uçurmak için hazırlanıyor! Mundo sandalyeyi sallıyor... Sallayamıyor çünkü arkasından hakem yetişip sandalyeyi tutuyor ve uzaklaştırıyor oradan. Hakem Mundo'yu uyarırken Hunico aniden ayaklanıp lariat ile Mundo'yu yere seriyor. Hunico birkaç saniye dinlenip kendine geldikten sonra Mundo'yu ringe sokuyor. Hunico da aprona geçip Mundo'nun ayağa kalkmasını bekliyor ve kalkınca Slingshot Spear! Hunico tuş deniyor. 1-2...

Mundo kurtuluyor. Hunico az önce aldığı darbelerin etkisinden kurtulmak için biraz daha nefeslenip ayağa kalkıyor. Yerdeki Mundo'ya birkaç tane stomp vurup Quebradora bağlamaya çalışıyor ama Mundo hareketi small package'a çeviriyor. 1-2... Hunico atıyor can havliyle. İkisi de aynı anda kalkıyorlar ve karşılıklı yumruklaşmaya başlıyorlar. Hunico üstün çıkıp Mundo'yı Irish Whip ile iplere gönderiyor, dönüşte Mundo'dan harika bir European Uppercut. Mundo yerdeki rakibine bakıyor ve bir de Standing Moonsault! Mundo köşeye yöneliyor ve turnbuckleların tepesine tırmanıyor. Hunico kendime gelip ayağa kalkıyor ve o da tırmanıyor. Yine köşede bir yumruklaşma faslı oluyor ama Mundo bu sefer üstün çıkmayı başarıyor ve Hunico'yu fireman's carry pozisyonuna alıyor. Hunico kurtulmaya çalışıyor ama Johnny Mundo'dan Avalanche Gutbuster! Hunico mahvoldu! Mundo tuşa gidiyor. 1-2...

Hunico son anda kurtulmayı başarıyor. Mundo Hunico'yu köşeye yaslayıp geriliyor ve üzerine koşuyor ama Hunico kaçıyor. Köşeye sert çarpan Mundo afallarken bu sefer de Hunico koşuyor ve drop kick ile girmek istiyor ama bu sefer de Mundo çekiliyor. Hunico orta iplere oturur şekilde asılı kalıyor ve bunu gören Mundo'dan Corkscrew Kick! Yerde yatan Hunico'ya bir de Corkscrew Running Senton! Mundo tekrar tuş deniyor. 1-2-... Hunico yine kurtuluyor. Mundo sinirli bir halde ayağa kalkıyor, Hunico'nun oturur pozisyona gelmesini bekliyor. İstediği pozisyon oluşunca Mundo iplerden geliyor ve Running Knee Sma.... Hayır! Hunico kendisine doğru gelen rakibini gelişine kaldırıyor ve çok sert bir POWERBOMB! İki güreşçi de yerde. Hakem beraberlik için sayıyor. 1-2-3-4-5-6-...

Hunico ilk ayağa kalkan kişi oluyor. Mundo'ya doğru yürürken Mundo ani bir kip-up ile kalkıyor! Havalı havalı Hunico'ya bakarken Hunico'dan Super Kick! Hunico Mundo'nun yere yığılmasını fırsat bilerek hemen ringin altından masa alıp ringe sokuyor ve masayı turnbuckleların karşısına kuruyor. Mundo'yu kaldırıp köşeye getiriyor ve Avalanche Powerbomb için hazırlık yapıyor. Hunico Mundo'yu masaya doğru fırlatmak için hazırlık yaparken "Bu vermediğin hardcore championship hakkım için ecdadını yedi sülalesine su verenini s**tiğimin p***venk g**vereni!" diye bağırıp Mundo'yu kaldırıyor ama atamıyor çünkü Mundo yumruklar atarak direniyor! Hunico Mundo'yu indirmek zorunda kalıyor ama Mundo Hunico'nun işini bitirmekte kararlı. Mundo harika bir şekilde Hunico'nun seviyesine sıçrıyor ve MASAYA SPANISH FLY! İKİSİ DE YERLE BİR OLMUŞ ŞEKİLDE YERDE! Mundo sürünerek tuş etmeye gidiyor... Ama girişte birisi gözüküyor...

Bu bir Dalton Castle Oğlanı! Elinde "Hunico'nun Hakkını Ver A**n Evladı" yazan bir pankartla ringe doğru yürüyor. Sırtındaki bir damgada ise "Hunico tarafından 15-16 Mart tarihleri için kiralanmıştır" yazısı dikkat çekiyor. Mundo ne olduğuna anlam verememiş bir şekilde kendisine doğru gelen oğlana bakıyor ama en sonunda dayanamayıp iplerden geriliyor ve Tope Suicida! Oğlan neye uğradığını şaşırarak yerle bir oluyor. Mundo vakit kaybetmeden söve söve ringe giriyor ve Hunico'yu tuş etmek için yaklaşıyor ama Hunico'dan ani bir small package! 1-2...

3!

Kazanan: Hunico

Hunico büyük bir coşkuyla kalkıyor ve Oğlan'ı da alıp arka alana dönüyor vakit kaybetmeden. Mundo ne olduğuna anlam verememiş şekilde öylece otururken...

Dalton Castle yanında hiçbir oğlanı olmadan ringe ilerliyor. Elinde süslü bir mikrofon, üzerinde ise takım elbise var. Ringin önünde durup konuşuyor.

Dalton Castle: Selamlarımla Bay Mundo, sizi buraya teselli etmek için gelmek isterdim ama maalesef Tavuskuşu Gezegeni'ninden destek alma hakkını geçtiğimiz hafta yaptıklarınızla kaybettiniz. Ama buraya size kötülük yapmak için gelmedim. Çünkü bu dünyaya gelme amacım iyiliği ve mutluluğu daim kılmak. Takdir edersiniz ki bunu kötülük yaparak başaramam. Size buraya bir iyilik yapmaya geldim Bay Mundo. World War III'den beri moraliniz oldukça bozuk, kendi başlattığınız savaşta bozguna uğramanın haklı üzüntüsünü yaşıyorsunuz. Ve bu mağlubiyetinizin faturasını çok saçma bir şekilde Dalton Castle ve oğlanlarına çıkarttınız. Oysa ben daha savaşın başında, buraya savaşmak için gelmediğimi taa Macellan Boğazında ilan etmiştim. Bu savaşta herhangi bir taraf tutmayacağımı ve kendi yolumdan yürüyeceğimi belli etmiştim. Ancak siz benim bu kararıma saygısızlık yaptınız, ve şimdi kendi hatalarınızın bedelini bana ve oğlanlarıma ödetmeye çalışıyorsunuz. Bunlara karşı herhangi birinin size yapacağı şey sizi eşek sudan gelinceye kadar dövmek olurdu. Ama ben bunu yapmayacağım, size sadece iyi insanlara karşı iyi davranmanız gerektiğini öğreteceğim.

Bir anda ringin etrafından 5 tane Oğlan Mundo'nun üzerine atlıyorlar! Mundo neye uğradığına şaşırıyor ama kısa sürede birer yumrukla oğlanları indiriyor. Mundo son oğlanı da indirdiği sırada arkasından Dalton Castle yakalıyor, kaldırıyor ve BANG-A-RANG! Mundo yerle bir oldu! Dalton Castle acıyarak yerdeki Johnny Mundo'ya bakıyor.

Dalton Castle: Umarım gerekli dersi almışsınızdır Bay Mundo. Görüşmek üzere!

Dalton Wants It Now çalarken Dalton Castle arka alana gidiyor. Hakemler Johnny Mundo'ya yardım ederlerken reklamlara gidiyoruz.

Malzeme kutularının üzerine oturmuş kendini dinleyen birkaç güreşçiye hoş bir dinleti sunuyor eski Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Elias. The Godfather'ın orijinal müziğini kendine has dokunuşlarla icra ediyor. Elias son notayı bastığında karşısındaki Rhea Ripley epey etkilenmişe benziyor.

Rhea Ripley: Süpeeeer.

Sheamus: Çok iyi.

TJ Perkins: Açık konuşayım: vaov!

Elias ukala tavırlarla tebrikleri kabul ediyor.

Elias: Bu eser tam bir başyapıt. Film müzikleri parçası oldukları filmin ruhunu iyi yansıtabilmeli. Vito Corleone'nin buldog suratı ve kötü şöhretine rağmen babacan tavırları; Santino Corleone'nin tezcanlılığı, salaklığı ama buna rağmen kardeşini koruma yolunda can vermesi; Fredo Corleone'nin ezikliği, bunun da farkında olması ve egosu... Hepsi bu parçanın içerisinde notaların arasına saklanmış kırıntılar. Bu eseri her çalışımda kendimi pizzanın pişmesini bekleyen bir Corleone ailesi mensubu gibi hissediyorum. Her an birileri nişanını bana doğrultabili-

Birisi TJ Perkins'i ittiriyor ve TJ Perkins Elias'ın üzerine düşüyor. CM Punk öfkeden tansiyonu çıkmış gibi kıpkırmızı bir suratla atağa geçiyor. Elias'ın üzerine çullanıyor. Diğer isimler hemen ayırmaya çalışıyorlar ikiliyi ama bir süre neler yaşandığını göremiyoruz karmaşadan. CM Punk'ı Elias'ın üzerinden almaya çalışıyorlar. Sheamus Punk'ı en sonunda ayırıyor ama Punk'tan beklemediği bir yumruk yiyor suratına! Rhea Ripley Punk'ı ittiriyor ama Rondhouse Kick!

CM Punk: Seni unutmadım sanma hain köpek.

Punk onu engelleyen isimleri ekarte ettikten sonra Elias'ı yerde tekmelemeye başlıyor. Üzerine çıkıyor ve yumruk manyağı yapıyor onu.

???: Hemen onu bırak!

CM Punk sesin geldiği yöne bakıyor. Stephanie'i görünce canı sıkılıyor.

Stephanie McMahon: Hemen onu bırak! Lafımı dinle hemen!

CM Punk son bir yumruk daha atıyor. Steph'in siniri iyice artarken Punk ayağa kalkıp Steph'le burun buruna geliyor.

Stephanie McMahon: İkinizin birbirinizden ne kadar nefret ettiğini biliyorum. GWA Championship için sana bir rövanş hakkı vermeyeceğim. Aynı, Elias'a Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için bir şans vermediğim gibi. İkinizin önceliği birbirinizsiniz. Bu yüzden Global Warming'de Punk, Elias'la karşılaşacaksınız. İkinize de iyi şanslar.

CM Punk: Profesyonel gibi davranmayı kes. Emir kulun Elias'a gönül rahatlığıyla arkasında olduğunu söyleyebilirsin. Seni tanımıyormuşum gibi yapmana gerek yok.

Stephanie McMahon: Açık konuşayım. Seni sevmiyorum Punk ama bu sana adil olmayacağım anlamına gelmiyor. Burası indy değil. Nerede olduğunun farkına varsan iyi edersin.

Stephanie McMahon hışımla orayı terk eder.

Bir odada açılıyor kameralar. Yavaş yavaş gelen seslere doğru dönüyor ve televizyonda bir film oynuyor. Bu The Rock'ın oynadığı Diş Perisi filmi. Birkaç saniye sonra aniden kapanıyor televizyon. Kameralar ani bir dönüş yapıyor ve elinde televizyon kumandası ile Samoa Joe'yu görüyoruz.

Samoa Joe: Bağımsız şirketlerde daha gençken güreşirken şunu fark ettim. Eğer burası senin kariyerine adım atacagın yer olacaksa sen de o kadar farklı olmak zorundasın. Ve Rock... ikimiz arasında bir bağlantı buldum, evet. Sen bu saçmalıktan öteye gidemeyen *ikik Diş Perisi filmini çekerken ben de spor salonlarında milletin dişlerini boğazına döküyordum. Öyle bir döküyordum ki o diş perileri tekrar gelmeye korkuyorlardı.

Filmin DVD kapağını alıyor.

Samoa Joe: Bu, sanat falan değil.

Tek elinde parçalıyor.

Samoa Joe: Asıl sanatı, senin bütün dişlerini koparıp tek tek ezerek ve o kanatlarını kırıp boğazına soktuğumda anlayacaksın Rock.

Stephanie McMahon arka alanda bir yerden bir yere koşuştururken biri onu kolundan kavrar, Stephanie McMahon kimin bunu yaptığına bakmak için arkasını döndüğünde ise bu kişinin Cody olduğunu fark eder. Cody hiç beklemeden:

Cody: Geçen sefer yaşananlar biraz şaşırtıcı bir olay oldu ikimiz içinde ama bunda utanılacak bir şey yok Stephanie, ciddiyim bunda utanılacak bir şey yok.

Stephanie McMahon biraz kızgın bir biçimde:

Stephanie McMahon: Bu sadece tek seferlik bir şeydi Cody. Burada hala patron ve güreşçi olarak bulunuyoruz. Ve sen bu sınırı aştığın için cezalandırılmadığına sevinmelisin.

Stephanie McMahon bunları söyledikten sonra sinirli bir biçimde orayı terk eder.

Free The Flame! Ember Moon girişte karışık tepkiler arasında görünüyor, kemerini elinde tutarak ringe doğru ilerliyor. Köşeye çıkıyor ve kemerini havaya kaldırıyor. Sonrasında köşeye çekilip rakiplerini beklemeye başlıyor.

Superkick Party! Müzik duyulunca yoğun bir yuhalama başlıyor. Önde Nick Jackson, arkada ise tedirgin Brandi Rhodes ringe geliyorlar. İki isim de öfkeyle Ember'a bakıyorlar, hakem Ember'dan kemeri alıp havaya kaldırıyor ve maç başlıyor.

Handicap Hardcore Match for GWA Hardcore Championship
Ember Moon (c) vs Nick Jackson & Brandi Rhodes

Nick ve Brandi aynı anda ringde bulunabilecekler, aralarında kısa süre konuşuyorlar ve Brandi’nin sadece gerektiği anda Nick’e yardım etmesini kararlaştırıyorlar. Bu sırada Ember da hızla ikiliye saldırmak için atağa kalkıyor. Nick kendisini ringin dışına atmayı başarıyor ama Brandi ringin içinde kalıyor. Ember da Brandi’ye saldırıyor, üst üste stomp vurarak gücünü göstermeye çalışıyor. Nick bir ara bir kadını kurtarmakla kurtarmamak arasında kalsa da içindeki Ember nefreti ağır basmış olacak ki ringe giriyor ve Ember’ın karşısına dikiliyor ve sert bir yumruk vuruyor. Ember ise Nick’e bu yumruğu karşısında adeta kükrüyor. Nick bir kez daha yumruğunu geçiriyor Ember’a, bununla da yetinmeyip yumruklarıyla Ember’a hasar vermeye devam ediyor. Ancak son hamlesini Ember karşılamayı başarıyor, bir de üstüne Nick’i yakalayıp Exploder Suplex ile arkasına doğru fırlatıyor. Nick yerde yuvarlanırken Ember ise rahat bir şekilde rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor. Nick ısrarla ayağa kalkmayınca da hızla Nick’in üzerine gidiyor. Ama Nick kendisine Brandi’nin verdiği kendo stick ile Ember’a vuruyor. Ember sersemleşir sersemleşmez de Nick ayaklanıp Ember’a bir Flatliner vurup tuşa gidiyor. 1... 2...

Ember bu tuştan atmayı başarıyor. Ancak Nick Ember’a saldırmaya devam ediyor. Nick şimdi Ember’ı kaldırıyor ve Irish Whip ile köşeye doğru fırlatıyor. Bir süre bekledikten sonra kendisi de koşuyor ve Stinger Splash ile atlıyor. Bu sırada Brandi de toparlanıyor ve Nick’e verdiğinin dışında kendisi de bir adet kendo stick alıyor. Ve Nick ile Brandi kendo stick’ler ile Ember’a saldırmaya başlıyorlar. Adeta gözleri dönmüşçesine sert darbeler izliyoruz. Bir süre daha böyle devam ettikten sonra Nick Brandi’yi durduruyor ve onun kulağına bir şey söylüyor. Brandi bu sözlerin arkasından ringden çıkarken kendo stick’i de Nick’e emanet ediyor ve Nick iki kendo stick ile birlikte Ember’a acımasızca vurmaya başlıyor. Şimdi Brandi elinde demir bir maymun ile beliriyor ve Nick’den Ember’ı kaldırıp kafasını bu maymuna vurdurmasını istiyor. Nick Ember’ı kaldırıyor ancak Ember ani bir hamleyle Nick’in dengesini bozup Nick’i Brandi’nin üzerine sürüyor. İki isim çarpışmamak için çabalıyor, Brandi birkaç adım geriye çekiliyor. Bu sırada Ember da Nick’e bir Schoolboy Roll-up yapıyor. 1... 2...

Brandi yine de toparlanıyor ve tuşu bozarak mağlubiyeti şimdilik önlüyor. Bununla da yetinmiyor ve Ember’ın karnına ve sırtına doğru demir maymun ile vurmaya başlıyor. Ember darbenin acısı ile kendisini ringin dışına atmak isterken ona Nick engel oluyor ve zorlaya zorlaya onu ringin içinde tutuyor. Şimdi Nick Ember’ı tutup bir kez daha onu ringin köşesine fırlatıyor. Nick bir kez daha Ember’ın üzerine doğru koşuyor ama bu sefer Ember’dan bir tekme geliyor ve Nick sersemliyor. Ember bütün çevikliliğiyle en üst köşeye çıkıyor Eclipse için. Ember uçmak istiyor ama onu bir kez durduran isim Brandi oluyor. Dengesini bozduktan sonra Ember’ı boğmaya çalışıyor! Nick ise Brandi’yi durduruyor ve Ember’a bir Superkick! Bu iş bitiyor galiba. Nick şimdi Ember’i yere indiriyor ve tuşa giden isim. Kemer el değiştiriyor. 1... 2...

EMBER BU TUŞTAN DA ATIYOR! BRANDI İLE NICK ÇOK ŞAŞKIN VE HAKEME İTİRAZ ETMEYE BAŞLIYORLAR. AMA O DA NE? EMBER'DAN NICK'E BİR SUPERKICK GELİYOR. BRANDI KORKUYLA KÖŞEYE DOĞRU ÇEKİLİYOR, EMBER DA BRANDI'NİN KARŞISINA GEÇİYOR VE ONA DA BİR SUPERKICK! İKİ İSİM DE YERDE ANCAK EMBER'IN MAÇI TAMAMLAMAYA NİYETİ YOK, HIZLA RİNGİN DIŞINA ÇIKIYOR VE BİR ELİNE KEMERİNİ BİR ELİNE DE MİKROFONU ALARAK ARKA ALANA DOĞRU GİTMEYE BAŞLIYOR. YÜRÜRKEN NICK VE BRANDI'YE ARKASINI BİLE DÖNMEDEN KONUŞMAYA BAŞLIYOR.

Ember Moon: Sizi gidi aptallara karşı kemer korumak ne kadar da zahmetli ve zahmetine değmeyecek bir uğraşmış. Bunu ben şu anda anladım ama keşke daha öncesinde anlasaydım. Ember kaçar.

Ember girişte duruyor ve mikrofonu fırlattıktan sonra kemerini havaya kaldırıyor. Nick ve Brandi şaşkınlıklarını gizleyemezken ortamda Ember'ın savaştan kaçışına yönelik bir yuhalama var. Ember bu yuhalamaya aldırmadan arka alana gidiyor.

Kısa bir süre sonra bir titantron açılıyor.

Ember diğer güreşçilerin ve görevlilerin kendisine olan bağırışlarını duymazdan geliyor ve koridorlarda ilerlemeye devam ediyor. Bir süre sonra otopark kapısının önüne geliyor ve kapının açılmasını bekliyor. Bu sırada Ember'a yönelen başka bir söz olduğunu görüyoruz ancak bu söz öylesine bir söz değil...
???: DEMEK ÖYLE HA? ŞİMDİ KİM KİMİ ÜST ÜSTE KOYUYOR, GÖRECEĞİZ!

EMBER BU SÖZ ÜZERİNE ARKASINI DÖNER DÖNMEZ CODY EMBER'A ARKADAN SALDIRIYOR, ÜST ÜSTE YUMRUKLARINI SAVURDUKTAN SONRA HALA AÇILMAMIŞ OLAN OTOPARK KAPISINA EMBER'I FIRLATIYOR. Cody bununla da yetinmiyor ve Ember'ı her yere çarptırmaya başlıyor. Bir yandan hamlelerine devam ederken diğer yandan da suratına suratına bağırıyor, bu sırada ise titantron kapanıyor.
Tekrardan arenaya dikkat kesiliyoruz, Cody Moon'u sürükleye sürükleye rampadan aşağıya yuvarlıyor. Ember ayaklanmaya çalışıyor ama bu da yetersiz, Cody Moon'u ringin önünde stomplamaya devam ediyor. En sonunda ise ayağa kaldırıyor ve pozisyonuna getiriyor, Cross Rhodes! Cross Rhodes! Tokyo Olimpiyat Stadı'ndan adeta çıt çıkmıyor. Şimdi Cody Ember'ı ringin içine sokuyor, Nick ile Brandi de bu sırada toparlanıyorlar ve Nick şimdi Superkick için hazırlanmaya başlıyor. Tempo tutturuyor ve Ember ayağa kalktığında koşmaya başlıyor, SUPERKICK!

Ember son anda eğiliyor ama bir sonraki tehlikeyi de fark etmiyor, Brandi şimdi Ember'ın üzerine koşuyor, SPEAR!

EMBER BUNDAN DA SIYRILIYOR, DAHA DA KÖTÜSÜ BRANDI'NİN SPEAR'I NICK'E GELİYOR! BRANDI KENDİ YAPTIĞINA KENDİ İNANAMIYOR, RİNGİN ORTASINDA DÖVÜNÜYOR, BU SIRADA İSE EMBER'DAN BRANDI'YE BİR SCHOOLBOY ROLL-UP GELİYOR. 1... 2...

3!

Kazanan ve hala GWA Hardcore Şampiyonu: Ember Moon

Ember başarıyor, handikap maçından başarılı bir şekilde ayrılıyor. Ember özellikle son yediği saldırıdan ötürü oldukça yorgun ancak yine de ayağa kalkıyor...

AMA CODY HIZLA RİNGE GİRİP EMBER'I YAKALIYOR VE BİR KEZ DAHA CROSS RHODES! EMBER GAFİL AVLANMIŞ BİR ŞEKİLDE YERDE YATARKEN CODY ÖFKESİNDEN DOLAYI BAĞIRIYOR. CODY ŞİMDİ BRANDI VE NICK'İ KALDIRIYOR VE ONLARI DAHA DA GAZLAYIP EMBER'I KALDIRIYOR. NICK BİR KEZ DAHA GERİLİYOR VE BU SEFER BAŞARILI BİR SUPERKICK! CODY EMBER'IN YERE DÜŞMESİNE İZİN VERMEYİ BİR KEZ DAHA TUTUYOR VE BU SEFER DE BRANDI GERİLİYOR, SPEAR! BU SEFER EMBER TAMAMEN YERDE! Cody, Nick ve Brandi sinirli bir şekilde Ember'ı önlerine alıp üstüne basarak poz veriyorlar. Biz de arka alana gidiyoruz.

Kameralarımız arka alanda açılıyor, herkes kendi halinde iken birisinin öz güvenli bir biçimde rahatça yürüdüğünü fark eder. Kamera bir süre bu kişiye odaklanır ve fark eder ki bu isim The Miz! Miz, her zamanki tavırları ile yürümeye devam ediyor ve bir odanın kapısının yanından geçerken biri onun kolundan kavrayıp içeriye atıyor ve kapı kendiliğinden kapanıyor. The Miz önce bunun kimin yaptığını anlamak için etrafına bakınır ama hiç kimseyi göremez. Arkasını tekrar döndüğünde ise önünde bir ayna vardır. The Miz biraz tedirgin olmuş olacak ki bir iki adım geriye atar fakat gözlerini bir salise içinde açıp kapamasına rağmen aynada Will Ospreay'in vücudu belirir. The Miz iyice tedirgin olur bu duruma karşı ve iyice uzaklaşmaya çalışıyor ama kapı koluna elini koymak istese bile etrafında kapıya dair bir şey bulamıyor. Will Ospreay bu sırada sesleniyor:

Will Ospreay: Korkmuş gibisin Miz, kendine bu kadar güvenmesine rağmen hala korkması mümkün olan bir şampiyonu olan şirketten pek bir şey beklemiyorum. Sense kendinden bile emin değilsin Miz, ben nereden çıktım az önce, Kapı nereye gitti, Hepsi aklındaki sorular. Ve sen etrafında nelerin olup bittiğinin farkında değilsin. Arkana bak Miz...

Miz arkasına baktığında bir ayna daha görür ve yine Will Ospreay'in bedeni belirir. Miz korkmuş bir şekilde o aynadan da uzaklaşmaya çalışır fakat bir süre sonra etrafına baktığında ise her yerde aynalar belirmeye başlar. The Miz artık iyice korkmuştur ve Ospreay tekrar seslenir:

Will Ospreay: Ne bana, ne bize hazır değilsin Miz. Sen sadece kendini kandırmış bir korkaksın. Üzgünüm ama durum bu, sen gerçek bir şampiyon değilsin ve olamayacaksın, gerçek bir şampiyonu senden o kemeri aldığımda göreceksin Miz. Sadece bekle, bekle, bekle...

The Miz ne yapacağını bilemezken gözlerini ovuşturur ve elini gözlerinden çektiğinde ise aynaların hiçbiri yerlerinde yoktur. The Miz yanına baktığında kapının tekrardan orada olduğunu fark eder ve kendini bir hışımla dışarı atar. Kameralarda bu görüntüler ile kapanır...

Reklamlardan sonra Eli Drake'in müziğini duyuyoruz. Hiç vakit kaybetmeden tauntlarını yapa yapa ringe doğru ilerliyor. İçeriye girdikten sonra iplerden sekiyor ve E-LI DRAKE! yapıyor parmaklarıyla. Sonrasında iplere yaslanarak takım arkadaşını bekliyor.

Sıradaki gelen isim de Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Mark Haskins! Geçen hafta aradığı intikamı tam olarak alamayan Mark Haskins sinirli bir şekilde podyumda gözüküyor. Spot ışıkları onu vurduğu esnada kemerini havaya kaldırıyor ve büyük bir destek alıyor. Ardından kemerini omzuna alıp seyircilerle selamlaşarak ringe giriyor. Sırayla köşelere çıkıp kemerini havaya kaldırırken bir müzik duyuluyor.

Bu müzik Mr. Money in the Bank, Roderick Strong'un. Müzik başladığı anda Strong'u görüyoruz rampada. Girişte çantayı kaldırarak Haskins'i gösteriyor ve gülmeye başlıyor. Ağır adımlarla ringe giriyor Roderick Strong. Ringte tauntlarını yaparken takım arkadaşını beklemeye koyuluyor.

Ve son olarak gelen isim Drew McIntyre! Kendisi ağır yuhalamalar eşliğinde ringe doğru geliyor. Drew McIntyre bunu önemsemeden ringe giriyor. Köşeye çıkıp tauntunu yapıyor. Ardından Mark Haskins'e bakarak beklemeye başlıyor. İki takım da ilk kimin başlayacağını belirledikten sonra hakem gongu çaldırıyor.

Tag Team Match
Mark Haskins (c) & Eli Drake vs Drew McIntyre & Roderick Strong

Maça Drew McIntyre ile Mark Haskins başlıyor. Mark Haskins en başından beri bu anı bekliyormuş gibi Drew McIntyre'a bakıyor. Seyirciler de bu anı bekliyormuş gibi reaksiyon veriyor; fakat Drew McIntyre, Roderick Strong'a tag veriyor! Birden seyircilerin tepkisi aksi yönde oluyor. Mark Haskins gülmeye başlıyor Drew McIntyre'a ve korkak bir tavukmuş gibi taklitler yapmaya başlıyor. Roderick Strong ringe girdiğinde Mark Haskins lock up için üzerine atılıyor Strong'un ve ona karşı üstünlük sergilemeye başlıyor. Hızlı bir Head Lock yapıyor Mark Haskins. Ancak Roderick Strong, kolundan kavrıyor şampiyonun ve Arm Wrench pozisyonunda tutuyor Mark Haskins'i. Mark Haskins de bir süre sonra takla atıyor, kendi ekseni etrafında dönüyor ve hareketi kendi lehine çeviriyor. Bir süre sonra da Strong arkadan kavrıyor Back Suplex için; ama Mark Haskins havada takla atarak Roderick Strong'un arkasına geçiyor ve sırtına Bisycle Kick'i yapıştırıyor. Hareketin etkisiyle Strong iplerden sekiyor. Strong geldiğinde ise Jumping Knee Strike! Bir kez daha iplerden sekiyor Strong. Strong geldiğinde Mark Haskins'ten Jumping Knee Smash; ama Strong havada kavrıyor şampiyonu ve Olympic Slam! Roderick Strong da bu hareketin ardından rahatlamış oluyor. Roderick Strong, Mark Haskins'i tutuyor ve kendi köşesine atıp stomplamaya başlıyor. Ardından Drew McIntyre'a tag veriyor. Tagi alır almaz Drew McIntyre ağır bir şekilde yuhalanmaya başlıyor. Drew McIntyre bunları umursamadan tekmelemeye başlıyor Mark Haskins'i. Şimdi geri tag veriyor Drew McIntyre. Ringten çıkmadan önce tek dizini öne koyarak çöküyor. Roderick Strong ise şampiyonu tutuyor ve Drew McIntyre'ın dizine Body Slam! Tuşa deniyor Roderick Strong 1.....2.... Mark Haskins atıyor.

Roderick Strong hiç vakit kaybetmeden kaldırıyor Mark Haskins'i ve bu sefer de Pendulum Backbreaker yapıyor. Yeniden tuşa gidiyor Roderick Strong 1......2..... Mark Haskins atıyor. Roderick Strong biraz düşündükten sonra Haskins'i Octopus Hold'a getiriyor. Şampiyon zor durumda. Hareket etmekte de zorlanıyor. Seyirciler ise Mark Haskins için tempo tutuyor. Mark Haskins sırtlamaya başlıyor Roderick Strong'u. Eli Drake'ye doğru ilerlemeye başlıyor. Tam tag vermeye doğru gidecekken kilidi bozuyor Roderick Strong ve hızlıca bir Lariat. Hayır! Haskins altından geçiyor Lariat'ın ve Roderick Strong'un suratına Superkick'i patlatıyor ve kendisini yere atıyor! İkisi de şu an tag vermek için takım arkadaşlarına doğru sürünmeye başlıyor. Ancak Roderick Strong bu fikirden vazgeçiyor ve Mark Haskins'in ayağından tutup tag vermesini engellemeye çalışıyor. Başarılı da oluyor. Mark Haskins gidemiyor Eli Drake'in yanına. İkili birbirine yetişemiyor. Roderick Strong'in amacı da Mark Haskins'i Drew McIntyre'a doğru çekmek. Fakat o sırada Mark Haskins'ten Roderick Strong'a bir Mule Kick! Mark Haskins kendisini kurtarıyor ve Eli Drake'ye tagini veriyor!

Eli Drake ringe hızlıca giriyor. Roderick Strong daha tagini veremeden ona Clothesline'ı patlatıyor, ardından bir tane daha. Drew McIntyre hızlıca ringe girip Eli Drake'in üzerine koşuyor; ama Eli Drake aprondan ipleri aşağıya çekip Drew McIntyre'ın ringin dışına düşmesine sebep oluyor. Sonrasında Roderick Strong'a dönüp bir European Uppercut vuruyor. Ardından Irish Wipe, Roderick Strong geri döndüğünde Scoop Powerslam yapıyor Eli Drake. Hiç vakit kaybetmeden ayağa kaldırıyor Roderick Strong'u. Sırtlıyor ve Skyward Slam! Tuşa gidiyor Eli Drake 1.....2..... Drew McIntyre bozuyor tuşu ve Celtic Kiss yapıyor Eli Drake'ye. İplerden de sekiyor bir de Claymore! Hayır! Eli Drake, Drew McIntyre'ın ayağından tutuyor ve onu kaldırıp Single Leg Powerbomb yapıyor! Eli Drake yere indirdiği Drew McIntyre'a bakarak E-LI DRAKE! çekerken SICK KICK!! RODERICK STRONG SÜMÜK GİBİ YAPIŞTIRIYOR ELI DRAKE'İ! Tuşa gidiyor Roderick Strong 1......2.....

Mark Haskins tuşu bozuyor! Bu sefer de o Roderick Strong'u tutuyor; bu sırada Drew McIntyre çaktırmadan tag alıyor. Mark Haskins hemen Roderick Strong'un ayaklarından tutup takla atarak sırtlıyor onu ve Death Valley Driver! Hiç zaman kaybetmeden bir kez daha kaldırıyor Strong'u ve PUMPHANDLE DRIVER! Eli Drake yavaş yavaş Roderick Strong üzerinden tuşa gidiyor 1.....2....

Hakem saymayı bırakıyor birden. Mark Haskins itiraz etmeye başlıyor. Bir süre sonra Eli Drake de itirazlara katılıyor ve hakemi darlamaya başlıyorlar. Hakem ise legal olan adamın Roderick Strong olmadığını onlara anlatmaya çalışırken DREW MCINTYRE; ELI DRAKE'İ, MARK HASKINS'İN ÜZERİNE SERTÇE İTİYOR! Haskins ringin dışına düşüyor. Ardından büyük bir ivme ile ELI DRAKE'YE CLAYMORE! Tuşa gidiyor Drew McIntyre 1.....2....

3!

Kazanan: Drew McIntyre & Roderick Strong

Gallantry çalıyor ve Drew McIntyre kendi fırsatını kendisi yaratarak takımına maçı kazandırıyor. Mark Haskins olanlara inanamıyor resmen. Eli Drake ise yerde ölü gibi yatıyor. Drew McIntyre köşeye çıkıp tauntunu yaptıktan sonra köşeden iniyor. Mark Haskins büyük bir hışımla ringe girip Drew McIntyre'ın üzerine koşuyor ve SICK KICK & CLAYMORE AYNI ANDA! Roderick Strong, Drew McIntyre'ın imdadına yetişti resmen. Ama Drew McIntyre'ın ihtiyacı da yokmuş. Roderick Strong hızlıca çantasını alıyor ve hakeme, cash-in yapacağını söylüyor. Bu esnada Drew McIntyre umursamazca ringten çıkıyor. Roderick Strong acele etmesi için hakemi uyarmaya başlıyor. Anonsör bu maçın gerçekleşeceğine dair anonsunu yapmaya başlıyor.

World Heavyweight Championship Match
Mark Haskins (c) vs Roderick Strong

Roderick Strong anons bitene kadar heyecandan hıphızlı şekilde ısınma hareketleri yapıyor. Hakem maçı başlatı... CLAYMORE! DREW MCINTYRE RİNGE GERİ DÖNEREK CLAYMORE YAPIYOR RODERICK STRONG'A! MAÇ DAHA BAŞLAMADI! Drew McIntyre cash-ine izin vermiyor! Drew McIntyre ringe resmen hükmediyor.

Gallantry çalmaya başlıyor ringte son ayakta kalan Drew McIntyre köşeye çıkıp tauntunu yapıyor ve biz de reklamlara geçiyoruz.

Arka alanda The Rock'ı görüyoruz omzunda kemeri ile. Kamera yaklaşınca The Rock oraya dönüyor ve gözlüğünü çıkarıp konuşmaya başlıyor.

The Rock: The Rock, bu gece kendisi hakkında denilenlere kulak verdi ve aslında hiç gerek yokken bunlara cevap verecek. Çünkü Halkın Şampiyonu arada sırada yalan sözlerle halkın kafasının karışacağının farkında. Bu zamana kadar birçok jabroni The Rock'ın oyunculuğu hakkında ileri geri konuştu. Ancak The Rock bunların hiçbirini kafasına takmadan kariyerine devam etti ve en yüksek seviyeye ulaştı, tıpkı güreş kariyerindeki gibi. Ancak The Rock bu gece oyunculuğu hakkında konuşan Joebroni'nin sözlerini dikkate alsa iyi eder. Çünkü bu Joebroni The Rock'tan daha iyi bir oyuncu. Evet, kendisi yarım Jüpiter büyüklüğündeki yağlı kıçı ve Alexandra Daddario'yu kıskandıracak memeleriyle bir sporcu ve güreşçi rolü yapıyor ve neredeyse hiç sırıtmıyor. Ama The Rock bazen halkın göremediklerini görür. Ve The Rock bu Joebroni'nin buraya ait olmamasına rağmen üst düzey bir güreşçiymiş gibi davrandığının farkında. Bunun için The Rock, Joebroni'nin gerçek yüzünü ortaya çıkaracak. Hey Joebroni, The Rock sana kendini ispatlama şansı veriyor. Global Warming'den önceki son Atlas şovunda Halkın Şampiyonu kemerini ringe getirecek. Buna karşılık sen de terli kıçının ringdeki izini silmesi için anneciğini getirebilirsin. If you smell... What The Rock is cookin'!

The Rock gözlüğünü takıp tek kaşını kameraya kaldırırken segment sona eriyor.

Arka alanda Kyle O'Reilly'i görüyoruz. Tedirgin bir şekilde yürüyor koridorda. Soyunma odasına giriyor. Bavulunun yanına gidiyor ve içini karıştırmaya başlıyor. Küçük bir kek bulup sandalyesine oturuyor. Keki yemek için kabını açtığı anda elektrikler kesiliyor! Karanlıkta hiçbir şey göremiyoruz ama çırpınma sesine benzer bir ses duyuyoruz. Sesin niteliğini anlamaya çabaladığımız anda elektrikler tekrar geliyor. Kyle sandalyesine elleri arkadan bağlanmış şekilde duruyor. Ağzı büyük bir koli bandıyla kapanmış. Karşısında Bray Wyatt var!

Bray Wyatt: Bir deney faresi için epey hacimlisin. Yoksa, kafesine sığmamanı buna mı bağlamalıyım?

Bray Wyatt histerik kahkahalar atmaya başlıyor.

Bray Wyatt: Bunu benim söylemem ne kadar uygun olur bilmiyorum ama Kyle, Okyanuslar Şampiyonluğum bahanesiyle eğitilecek bir hedef arama cürredini kendimde buluyorum. Birileri inisiyatif almalı. Özgüvenli olan baskın insanlar, pasif insanların alamadıkları inisiyatifleri almalı. Tarih boyunca da alındı zaten. Çünkü bu insanoğlunun en ilkel iletişim şekillerinden biri. ''Özgürlük'' asırlardır dillere pelesenk olmuş ama hiçbir zaman mikro ölçekten öteye çıkamamış bir kelime. Bunun nedeni pasif insanlar. Sürü psikolojisi. Birey olup dikkat çekmektense sürünün parçası olup sorgulanmamayı yeğlerim felsefesi. Bir tür üşengeçlik de diyebiliriz. Ama daha çok özgüvensizlik... Seni kapısı açık koğuşa tıktığımda kendini kısıtlandığına inandırdın ve bir süre ciddi ciddi kaçmak için farklı yollar denedin. Oysa zaten özgürdün.

Bray Wyatt kahkaha atmaya başlıyor yine ama bu sefer kendine gelemiyor adeta.

Bray Wyatt: Hadi, kilidini çöz. Küresel ısınma geri dönüşü olmayan yola girdi.

Işıklar kapanıp açılıyor. Bray Wyatt odada yok ama Kyle hala elleri arkadan bağlı şekilde sandalyede oturuyor. Öylece kurtulmaya çabalıyor. Parmaklarının ucuyla ipleri çözmeye çalışıyor ama nafile, yetişmiyor. Kollarını sandalyenin arkasından çıkartmaya çalışıyor biraz sonra. Ellerinin bir şeye takıldığını hissediyor. Sivri bir şey. Arkasını görmeden o sivri yere bileğini saran ipi sürtmeye başlıyor. Birkaç saniye içerisinde kolayca çözülüyor ip. Ayağa kalkıp sandalyenin arkasına baktığında tutturulmuş bir bıçak olduğunu görüyor. Olaylara anlam vermeye çalışırken reklamlara gidiyoruz.

GOD DAMN!

Mark Briscoe ve Jay White biraz sonra girişte görünüyorlar. The Nest takımı ağır adımlarla ringe ilerliyorlar. Oldukça ciddi olan ikiliden Jay White biraz sonra kenarda bıçağını çıkartmış hayali birilerine saplayarak deneme yaparken Mark Briscoe gergin bir şekilde girişe bakıyor.

Mauro Ronallo: Mark Briscoe'nun yenilmezlik serisi bozulacak mı? Hep beraber göreceğiz.

Jim Ross: Potansiyel var Mauro. Mark Briscoe bugün kaybedebilir. Ama elinde kalan tek şey bu seri olduğu için oldukça zorlayacak gibi duruyor.

Reborn Rekindle Regain

Tyler Black güzel bir destek alıp ringe doğru ilerlerken gergin görüyoruz onu. Briscoe'ya bakan Black, içeriye giriyor. Hakem ikisi arasında duvar örmüş şekilde ortada dururken Black köşede tauntunu atıyor. Biraz sonra main event mücadelesi başlıyor.

Singles Match

Briscoe ve Black lock up ile başlıyorlar maça. Black zorlanmadan Headlock'a çeviriyor bu mücadeleyi ve ardından Briscoe'nun boğazını sıkıyor. Briscoe önce ayaktayken sonra yere doğru eğililiyor kilidin etkisiyle. Bu sırada Black pes etmesi için Briscoe'yu uyarırken yandan Jay White olayı inceliyor. Briscoe biraz sonra kalkıyor ve hızla Black'i ittirirken Black iplerden Lariat ile geliyor. Briscoe hızla kalkarken Black Clothesline vuruyor. Briscoe tekrar kalkınca Black'ten bir Clothesline daha gelecek gibi oluyor ama Briscoe onu Fireman's Carry pozisyonuna kaldırıyor ve Neckbreaker'ı yapıştırıyor! Black boynunu tutarak iplere düşerken sekip geliyor ve Lariat! Briscoe da Black da yere düşüyorlar. Jay White yan taraftan sakin bir şekilde izlemeye devam ederken Black de Briscoe da ağır ağır kalkıyorlar. Biraz yorgun olan ikiliden Black önce kalkıyor ve köşede Briscoe'yu bekliyor. Briscoe kalkar kalkmaz Black koşuyor ama Briscoe'dan Dropkick! Hemen tuşa gidiyor Briscoe. 1........2........

Atıyor Black! Rahat bir şekilde attıktan sonra kalkmaya çalışırken Briscoe onu tutuyor ve Fireman's Carry pozisyonuna alıyor yine. Sonra da kamerayı keserken Black'ten sert elbowlar yemeye başlıyor. Black üst üste elbow'lar vurarak Briscoe'nun sırtından indikten sonra onu ittiriyor ve Briscoe gelirken Slingblade! Briscoe yere düşerken Tyler Black hemen aprona çıkıyor ve Briscoe ağır ağır kalkarken onu bekliyor. Briscoe kalktığı anda sıçrıyor ve Springboard Clothesline'ı yapıştırıyor! Tyler Black şimdi kendi köşesinde sağ ayağını yere vurarak Curb Stomp için tauntlarını atıyor! Seyirciler heyecanlanmaya başladı bile! Tyler Black ayaklarıyla tauntların atmaya devam ederken Briscoe kalkıyor ağır ağır. Black tam pozisyonu görünce koşuyor ama Briscoe aniden kalkıyor ve Black'i kavrayıp Fishermen Suplex vurmak istiyor! Fakat Black bu sefer de Back Elbow'lar çakarak bunu önlüyor, ardından Enzugiri çakıp Briscoe'yu yere seriyor. Black hemen ardından tutuyor Briscoe'yu ve köşeye fırlatıyor. Hızla onu köşeye çıkartıyor ve Superplex! Hemen ardından Falcon Arrow! Tuşa gidiyor Black! 1........2......

Atıyor Briscoe! Black sakin bir şekilde köşeye doğru giderken Briscoe yerde. Black hemen köşeye çıkıyor ve atlıyor, FROG SPLASH! Hemen tuşa gidiyor Black! 1........2.......... Briscoe attı! Seyirciler şaşırırken Briscoe zar zor atıyor bu tuşu. Tyler Black ise oldukça sakin bir şekilde kalkıyor. Artık maçı bitirecek hareket için köşede ayağını yere vurmaya başlıyor. Black üst üste tekmelerle ayağını yere vururken Briscoe ağır ağır kalkıyor. Tam pozisyon olduğu sırada Black koşuyor ve CURB STOMP! HEMEN TUŞA GİDİYOR BLACK! 1.........2...........

3! AMA HAKEM SAYAMIYOR! ÇÜNKÜ JAY WHITE HAKEMİ ÇEKİP YERE DÜŞÜRÜYOR! Tyler Black öfkeyle kalkıyor ve dışarıdaki Jay White'a bakıyor! Jay White gülümseyerek Black'e bakarken Black aşağıya iniyor ve White'ı kovalamaya başlıyor! White seyircilerin arasına doğru kaçarken Black de arkasından gidiyor. Bu sırada hakem ağır ağır kalkıp ringe giriyor ve Briscoe'ya bakıyor. Briscoe biraz sonra köşeye tutunarak zar zor kalkıyor. Hakem Black'i göremediği için saymaya başlıyor! 1.....2.....3.....4....... Black bu sırada Jay White'ı yakalamaya çalışıyor ve seyircilerin arasından koşarak rampaya doğru giden White'ın peşini bırakmıyor. 5............6...............7.......... White şimdi rampanın oradayken Black gidiyor ve White'ı yakalayacak gibi oluyor ama ringde hakemin ona doğru bağırdığını görüyor: 8........... Black ringe doğru bakarken Briscoe hakemi kendisine çekiyor ve bir şeyler söylüyor. Hakem ne dediğini anlamazken Jay White koşarak arkadan geliyor ve Black'e saldırıyor. Onu yere düşürüp üst üste tekmelerle saldırıyor ve sonra da rampada görünmeyeceği bir yere gizleniyor. Hakem arkasını dönüyor ve saymaya devam ediyor. 9................

10!

Kazanan (Count Out İle): Mark Briscoe

Jim Ross: Bu nasıl ana olay a**** k**ayım ya?

Mauro Ronallo: Aman hocam neler diyorsunuz?

Jim Ross: Kaç yıllık spikerlik hayatımda ilk defa bu kadar içten küfür etmişimdir.

Maç biter bitmez Jay White gidiyor ve Tyler Black'i saçından tutup ringe doğru götürüyor. Fakat tam bu anda Black arkasını dönüyor ve Jay White'a üst üste yumruklarla saldırıyor! White, aprona yakın bir yerde Black'ten hayvan gibi dayak yemeye başlıyor. Bu sırada Briscoe olanları görüyor ve koşarak arkadan Black'e saldırıyor. Black ise önce saldırının etkisiyle Mark Briscoe'dan birkaç yumruk yese de sonra Briscoe'nun ayağına vuruyor ve ardından üst üste yumruklarla onu da dövüyor. Hatta Briscoe yere düşünce üstüne çıkıyor ve yüzünü kanatırcasına yumruklamaya devam ediyor. Biraz sonra Tyler Black ayağa kalktığında Jay White'ı ayakta görüyor! Jay White BIÇAĞINI ÇEKİYOR! Tyler Black yapmamasını söylerken JAY WHITE OLDUKÇA SİNİRLİ! WHITE BIÇAĞIYLA....

CUT THROAT DRIVER! Black hemen arkasından gelen saldırıya engel olamıyor! Briscoe öfkeyle Black'i yere serdikten sonra gidiyor ve Jay White'a bir tokat patlatıyor! Ardından elindeki bıçağı alıyor ve başka bir yere fırlatıyor!

Mark Briscoe: Geri zekalı! Bunu kullanmayacaksın demediler mi sana? Ne yapmaya çalışıyorsun sen?

Jay White öfkeyle Briscoe'ya bakarken White da Briscoe'yu ittiriyor! Briscoe nefretle Jay White'a bakıyor. White ellerini yana açıyor ve "Gel." diyor. Briscoe ona bakıyor ve...

TYLER BLACK ARKADAN BRISCOE'YU İTTİRİYOR! Briscoe, White'a doğru giderken White koşuyor ve Black'e bir Running Knee çakıyor. Black yere düştükten sonra White, Briscoe'ya dönüyor ve önce Black'i bitirecekleri konusunda anlaşıyorlar. Briscoe hemen tutuyor Black'i ve ringe sokuyor. Ardından ikisi de ringe giriyor ve üst üste tekmelerle Black'i yerde haşat ediyorlar. Biraz sonra...

My Time İs Now!

John Cena girişte! İyi bir destek alıyor Cena. Seyirciler heyecanlıyken Briscoe ile White ona ters ters bakıyor. "Gelsene." diyerek Cena'ya dönüyorlar ama Cena gülümsemekle yetiniyor ve...

WE ARE ONE!

Wade Barrett girişte görünüyor! Barrett hemen Cena'nın yanına geliyor ve ringdekilere bakıyor. Konuşmaya başlıyor.

Wade Barrett: Uzun zamandır üzerinde çalıştığım bir proje Nexus. Ve tek amacı, kendimi yüceltecek aptallar sürüsünü etrafımda toplayıp zafere giden yolu kısaltmak değil. Tek amacı, haksızlıklara uğramış, aşağıda kalmış, şovmenler yüzünden kendisine zaman ayrılmamış, değersiz hissettirilen güreşçileri almak ve bir arada bir güç olduğumuzu göstermekti. Bunu John Cena ve CM Punk'a anlattığım zaman benle gülüp dalga geçmişlerdi. Ama şimdi haksızlık John Cena'yı vurduğu zaman ne demek istediğimi anladı. Değil mi John? GWA evreninde burada tutunmak çok zor, hele bir de bu kadar güreşçi varken en değersizleri ana olaya çıktığı zaman. İşte bu yüzden, birlikte bu evrene tutunmak ve gücümüzü birleştirip gerçek bir güç olduğumuzu göstermek için...

Barrett, kolundaki Nexus bandajının üstünden bir bandaj daha çıkartıyor ve John Cena'ya uzatıyor! Cena Barrett'a bakıyor ve...

Wade Barrett: Bana katıldığını bir kez daha söylemek ister misin John?

John Cena sinirle mikrofonu çekiyor ve bağırarak söylüyor.

John Cena: Hadi bu işi yapalım dostum!

John Cena hızla bandajı sol eline alıp sağ eliyle Barrett'ın elini sıkıyor! SEYİRCİLER OLDUKÇA ŞAŞKIN!

JOHN CENA HEMEN ARDINDAN NEXUS BANDAJINI ALIYOR VE EL SIKIŞTIKTAN SONRA KOLUNA TAKIYOR! JOHN CENA VE WADE BARRETT RESMEN NEXUS ADI ALTINDA BİRLEŞİYOR!

Ringdeki The Nest şaşkınlıkla olanları izlerken Cena ve Barrett hızla ringe doğru koşuyorlar ve ringe girmeden önce dışarıdan The Nest'in durumunu kontrol ediyorlar. The Nest sırt sırta vermiş bir şekilde biri rampaya biri de spiker masasına bakarken Cena ve Barrett da tam o cephelerden aprona çıkıyor ve ringe giriyorlar! HARİKA BİR BRAWL İZLİYORUZ! Üst üste yumruk ve tekmelerle birbirlerine giren dörtlüden Cena ve Barrett, Briscoe ile White'ı köşeye sıkıştırıyorlar ve ardından üst üste tekmelerle onları yere seriyorlar! Biraz sonra John Cena, köşedeki Jay White'ı kafasından tutuyor ve Wade Barrett'a doğru gönderiyor. Barrett onu hemen tutuyor ve WASTELAND! Biraz sonra ise Barrett, köşedeki Briscoe'yu tutuyor ve Cena'ya gönderiyor! CENA'DAN AA GELİYOR! Briscoe AA'nin etkisiyle yere serildikten sonra Tyler Black ağır ağır kalkıyor.

Cena ve Barrett, Black'e bakarken Black ise yerden kalkmaya çalışan Briscoe'yu görüyor ve hızla iplere gidiyor, CURB STOMP! Briscoe yere çakılırken Black ise Barrett ve Cena'ya dönüyor. Sonra da ikisinin de ellerini ayrı ayrı sıkıyor. Cena ve Barrett, Black'e bakmaya devam ediyorlar ve Barrett biraz sonra bandajının üstünde yer alan diğer bir Nexus bandajını çıkartıyor ve Tyler Black'e uzatıyor! Black önce bandaja sonra da Cena ve Barrett'a bakıyor. Biraz düşündükten sonra...

HIZLA BANDAJI KOLUNA TAKIYOR! Tyler Black de Nexus'a katılıyor böylece!

Jim Ross: İşte şimdi bir ana olay oldu.

Mauro Ranallo: Harika oldu bu harika!

Tyler Black hemen gidip önce Cena sonra da Barrett ile el sıkışıp sarılıyor! Biraz sonra Cena ve Barrett köşeye çıkarken Black de ortalarındaki iplere çıkıyor ve tauntlarını atıyorlar! Şov bu görüntülerle sona eriyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:05   #2
#ThankYouAvengers
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Avengers Mansion
Konular: 4315
Rep Puanı: 314827
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Burada olurum.
imza

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:07   #3
𝕘𝕖𝕟𝕖𝕥𝕚𝕔 𝕗𝕣𝕖𝕒𝕜
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Detroit, Michigan
Konular: 40
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
Rep Puanı: 3465
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.

Şu küfürbaz haydo hardcore rövanşını istemiyor muydu? Kesin zıplar bu maça.
imza

The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:09   #4
Root of All Evil
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 108
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 22550
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

O saatte burda olmasam bile elbet merak ettiğim ettiğim bir şov.
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Six Horsemen of Wrestling

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:10   #5
DankeSC
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 496
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7202
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.

Çözdük ya kardeşim, sal beni bi ya.
imza

Maryse be kardeşim.

RPG: Kyle O'Reilly
- Oceans Champion (Current)
- Member of Nexus

AlperMizanin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:24   #6
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 178
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 32025
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Burada olacağım.
imza

We fell in love, with dust in our lids
And the pain of a severed soul
We lowered our heads and lifted our face
Placed our bodies in celebration
On the lips of a mutilated man
I carry the bones of a deformed child
And my own polluted breath
I speak the old man's words
In a persuasive eloquence
Bless the dust that hides
This unlamented head

Look at my face, have you seen god?

On the crest of fire, our wings are burning
How glorious the pain
And the ways of God, shriek out of tune
All is lost but hope
On the crest of fire
Our wings are burning
To the wind's anthem
All is lost but hope

RPG: Mark Haskins
First Mr. MITB of GWA history
World War III Sole Survivor
World Heavyweight Championship (49 Days)

Eski RPG: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:26   #7
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 317
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 67116
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Galiba nedenlerle bağlantımız yok, bekliyoruz.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:34   #8
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1334
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 373752
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Burada olacağız.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:34   #9
Freak
Lars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Planet
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Lars Sullivan
Rep Puanı: 3190
Rep Derecesi: Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.Lars IC kemerini kazandın.

2 haftalık takibimin son şovu sanırım. Takip etmeye çalışacağım.
Lars isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2019, 23:44   #10
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 442
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

- Main Event

OMG! Mark Briscoe haftalık şovda maça çıkıyor! SübhanAllah ilk defa görenler beğensin... Umarım bu maçta aylardır "tuş" olmamama serimiz bozulmaz. Hadi bakalım, takipte olacağım.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: -
Attitude Adjustment isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil