GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-03-2020, 12:34   #1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 193
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 23231
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG | Herkesin Bir Fiyatı Vardır

23 Şubat 2020 – Pasifik

Luther Reigns’in odasına kapşonlu birisi giriyor. Luther Reigns öfkeyle ayağa kalkıp savaş pozisyonu alırken Paul Heyman temkinli bir şekilde odasındaki adama bakıyor. Kapşonlu adam kapşonunu açıp konuşmaya başlıyor.

Jimmy Jacobs: Bay Heyman. Luther, canıma susamadım buraya sizinle bir şey konuşmaya geldim.

Luther Reigns: Konuşacağın neyse ilgilenmiyoruz midget! Şimdi s*ktir git burdan.

Paul Heyman: Hey hey hey, Luther bekle bi. Bakalım arkadaşımız ne söyleyecekmiş?

Jimmy Jacobs: ITA ile çıkacağınız maç, o maç şikeli. Ne olursa olsun sana kazandırmayacaklar. Sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre Luther, eğer maçı kazanacak olursan veya yaklaşırsan onun müritleri gelip senin kazanmanı engelleyecek ve maç diskalifiye ile bitecek. Maç diskalifiye ile biteceği için de hiçbir şekilde kemer fırsatı alamayacaksın.

Luther Reigns: Sana inanmıyorum minik aptal!

Paul Heyman: Daha doğrusu şöyle diyelim, sana neden inanalım Jimmy? Eğer inanacaksam da bu bilgiyi bize neden veriyorsun?

Jimmy Jacobs: Çünkü benim de sizden bir ricam var ve bunu sadece sen yapabilirsin. Bu işler karşılıklı. Bunun için size daha iyi bir fırsat ve yüklü miktarda para teklif ediyorum. Truth Martini’nin selamı ile.

Paul Heyman: Peki bu konuda bizden ne istiyorsun?

Jimmy Jacobs: Joey Janela! Joey Janela’yı istiyorum. Sakat bir şekilde. Ona karşı bir maç ayarlamayı sağlayacağım. Müvekkilin Luther Reigns’e karşı Joey Janela. Dünya Ağırsiklet Şampiyonluk maçı. Eğer kazanırsan senin üzerine cash – in yapmayacağımın sözünü veriyorum. Eğer kazanamazsan…

Luther Reigns: BEN HER MAÇI KAZANIRIM!

Jimmy Jacobs: Ben de öyle umuyordum. Bugün senin maçını onlardan önce ben sabote edeceğim ve odağının Janela olmasını sağlayacağım. Kimse bilmiyor; ama benden duyun; 1 Mart’ta Spring Break şovu olacak. Joey Janela’ya özel bir şov. Sizi orada bekliyorum. Main Event’te. Umarım anlaştığımızı düşünüyorum Bay Heyman.

Paul Heyman: Eğer Spring Break’te bizi görürsen, bu bir anlaşmadır Jimmy Jacobs. Ama şimdi… Bu anlaşmayı sadece düşüneceğimi söyleyebilirim.

Jimmy Jacobs: Bence bu reddedilemeyecek bir teklif. Düşünün ve ona göre karar verin.

__________________________________________________ _______________________________________________

1 Mart 2020 – Spring Break

Jimmy Jacobs: İyi düşündün mü?

Paul Heyman: Yapmayacağız. Müvekkilimi böyle bir riske atamam. Ayrıca yaparsak bizim bundan kazanacımız ne olacak?

Jimmy Jacobs: Risk mi? Güreşte her zaman böyle talihsizlikler yaşanmıştır, yapmayın lütfen.

Jimmy Jacobs: Parayı mı kast ediyorsun? Eğer derdin paray-

Fakat Jacobs o sırada karşısında hareketlenmeler olduğunu fark ediyor.

Paul Heyman: Ne oluyor?

Jimmy Jacobs: Bir anlık birisi dinliyor sandım. Burada buluşmamız bile güvenli değil. Bu son görüşmemiz, iyi düşün Paul.

Paul Heyman: Derdim sadece para değil daha fazlası.

???: Her zaman daha fazlası vardır!

Sesin şiddetli geldiğini gören ikili sesin geldiği tarafa ürkmüş bir şekilde bakıyorlar.

Truth Martini: Herkesin bir fiyatı vardır Heyman. Uzun zaman oldu. Nasıl gidiyor? Cevap vermeden önce şunu diyeyim. Ben biliyorum, her şeyi. Zaten her şeyi organize eden benim. Yani bu iş, aramızda. Ancak burası iş konuşmak için fazla yavan. Fazla vaktimiz yok, mekanıma geçelim.

Truth Martini, Jimmy Jacobs ve Paul Heyman aynı arabaya binip oradan uzaklaşıyorlar.

Kamera tekrar açıldığında H.O.T’a ait güzel bir mekanda Truth Martini, Paul Heyman ve Jimmy Jacobs üçlüsü oturuyor. Truth Martini hooplalara istediği alkolleri ve puroları getirttiriyolar.

Truth Martini: Sen de zengin adamsın, ben de. Brock Lesnar’ın olmayışı seni derinden etkilemiş. Luther onun boşluğunu kapatır mı bilemem ama iyi bir seçim. WWE’deyken benden katlarca daha zengindin Paul, fakat burası GWA ve burada ben daha zenginim. Tehditkar konuşuyor gibiysem kusura bakma Paul; çünkü tehdit etmek için konuşmuyorum seninle. Sonuç olarak ikimiz de profesyonel güreşin götüne parmağı basmış iki profesyoneliz. Seninle iş yapmak istiyorum. İşin sonucunda sen iyi kazanacaksın, Luther Reigns iyi kazanacak ve ev de kazanacak. Seninle kazan – kazan anlaşması yapmak istiyoruz. Jimmy seninle konuşmuş olmalı. Benim adıma onun seninle konuşmasını istedim. Çünkü biliyorsun, Luther tanımadığı herkesi felç edebilir ve o topa ikinciye giremem. Emirlerine uymayan güreşçilerin oldu değil mi Paul Heyman? Benim bu zamana kadar yoktu; ama artık var. Joey Janela.

Truth Martini purosunu yakıp sert bir şekilde çekiyor. Dumanını üflerken bir hoopla çağırıyor. Hoopla geldiğinde Paul Heyman'a masaj yapmasını emrediyor.

Truth Martini: O çocuğu seviyorum aslında; ama bilirsin ki sevgi karın doyurmuyor. Zengin de yapmıyor. Joey Janela’nın bir derse ihtiyacı var. Büyük olanından. 2 metre boyunda kaslı bir derse. Müvekkilinin Joey Janela’ya sert davranmasını istiyorum. Müvekkilinin Joey Janela’ya limitsiz şekilde sert davranmasını istiyorum. O kemeri kaybetmesini; fakat bir şekilde kemerin bende kalmasını istiyorum. Eğer sen istiyorsan bir ana kemer için seninle iş birliği yapabilirim ama bu kemer benim değil, Chris Brookes’un kemeri olur. Müritlerini hallederim sen de işi bitirirsin. Benim işimi hallettiğinde tabi. Bu opsiyonel tabi ki. Asıl teklifim para. Herkes biliyor ki bu işi para için yapıyoruz. Kemer kazanınca daha fazla para geliyor bize. Bu yüzden kemerler için uğraşıyoruz bu bir sır değil. Müvekkilini marka yapabilecek kadar para teklif ediyorum sana. Tek istediğim Joey Janela’yı indirmen. Gizli olarak. SONSUZA KADAR! Ne dersin Heyman?
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

Konu OnurDies tarafından (26-03-2020 Saat 12:43 ) değiştirilmiştir.
OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 15:17   #2
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 169
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
RPG Karakteri: Paul Heyman
Rep Puanı: 43937
Rep Derecesi: Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 43937

Paul Heyman, arkasına yaslanmış bir şekilde Martini'nin Hoopla'sından gelen masajın tadını çıkarmaktadır. Purosunu tüttürdükten sonra dumanı üflüyor ve sırıtarak Truth Martini'ye bakıyor.

Paul Heyman:
Truth Martini...sana itiraf edeceğim oğlum, senden bu kadar iyisini beklemiyordum. Bu GWA denilen oluşuma elimi atmaya karar verdiğim an senin benim ucuz bir kopyam olacağını düşünüyordum, ama görünüşe göre o kadar da ucuz değilmişsin. İnan bana, bu sana bir hakaret değil. Bu işe başlarken benim iş ahlakımın, aklımın yüzde birini almak için bile kapıma dikilip ayakkabılarımı öpecek binlerce adam tanıdım. Evet Truth, sen ucuz değilsin ve inan bana uzun zaman aradan sonra ilk defa bu kadar mantıklı bir iş teklifi duyuyorum birilerinden, kendinle gurur duy, ve benim Heyman Hustle'ımdaki kızlar kadar olmasa da bir albenisi olan şu Hooplalarınla da gurur duy.

Heyman ile ilgilenen Hoopla'nın baştan çıkarıcı bir sesle 'teşekkürler sir' dediğini duyuyoruz. Heyman ona cevap vermiyor.

Paul Heyman:
Fakat şunu bil ki benim yaptığım seçimler, ya da eski müvekkillerimin artık yanımda olmayışı seni bir gram bile ilgilendirmiyor. Brock Lesnar feth edebileceği her yeri feth etti, en sonunda Büyük İskender gibi ağlamak yerine kendi çiftliğine dönmeyi ve kimsenin ona dokunamayacağını bildiği bu hayatı geride bırakarak daha sakin, daha az fetih gerektiren bir yaşamı seçti. Benim ve senin gibi entrikacı adamların olduğu bu endüstride de bunu yaptığı için onu suçlamıyorum. Çünkü sana bunu açık açık söyleyeyim, onu daha önce sattım, çok büyük bir teklife yine de satardım. Kimsenin yeri doldurulamaz değildir, ve sanırım bana bu teklifi yaptığına göre sen de bunun farkındasın.

Heyman bir süre ciddi konuştuktan sonra kahkaha atıyor.

Paul Heyman:
Lütfen, benim bu sözlerimin pazarlığımızı baltalamasına izin vermeyelim. Ben Luther Reigns'i marka yapmak istiyorum, ama bu onun umrunda değil, o sadece insanları dövmek istiyor, dünyadan intikam istiyor. Luther...bu güne kadar kanatlarımın altına aldığım en garip müvekkil ve bunu hem iyi, hem de kötü anlamda söylüyorum. O bu tür iş teklifleriyle ilgilenmez. Eğer Joey Janela'nın kendi Spring Break'inden sağ salim ayrılmasını istemiyorsan Luther bunu zaten kendi kendine de gerçekleştirebilir, ben ona söylemesem bile, ya da sen bana bunu teklif etmesen bile. Bu teklifinin benim hoşuma gitmesinden bağımsız olarak umarım şu işin ciddiyetinin de farkındasındır Martini, sen bir Paul Heyman adamından gözünü diktiği altın kemeri almamasını istiyorsun.

Heyman yeniden kahkaha atıyor.

Paul Heyman:
Bu cüretinin hoşuma gitmediğini söylesem yalan söylemiş olurum. Luther, elini geçirdiği herkesi yenip istediği her şeyi alabilecek bir canavar. Eğer bu süreci kısa süreliğine erteleyip karşılığında aynı parayı alacak olursak, ben bundan istediğim verimi almış olurum. O yüzden bay Martini...

Heyman elini uzatıyor.

Paul Heyman:
Ben, Paul Heyman olarak bu teklifini kabul ediyorum. Buradan çıkıp bu teklifini Luther Reigns'e de anlatacağım. Onun da kabul edip etmeyeceğini Janela'nın karşısına çıktığında görürsün. Sizinle iş yapmak bir zevkti.
imza
Hiç Tywin Lannister olmak istediniz mi?: GüreşTürkiye, Taht Oyunları Oynuyor
(Karakter Belirlendi, Taraflar Belirleniyor...)

RPG: Paul Heyman (The Advocate of Luther Reigns)
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 15:59   #3
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nereden: BURSA
Konular: 193
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Truth Martini kendisinden emin bir şekilde Paul Heyman’ın elini sıkıyor.

Truth Martini: Öyleyse anlaştık Paul Heyman. Main eventte görüşmek üzere.

Kumanda ile TV ekranı kapanıyor. Truth Martini kendi adıyla özleşen Martini’sinindeki limonu kemirip yere tükürüyor ve arından sanki hiç kabalaşmamış gibi kibar bir şekilde Martini’sini yudumluyor.

Truth Martini: Bari kalanını da izleseydin ya a*ın oğlu Hunico. Akıllıymış! Lan akıl s*k değil ki millete sokasın. Herkes akıllıyım diye geçinebilir Hunico; ama herkes gerçekten akıllı olamaz. Dün Atlas’ta gerçek aklı gördün. Kafama yediğim tekme gerçekten umrumda olmadı seni öyle gördükten sonra. Gerçekten s*kimde bile olmadın bok çuvalı. Sana bir soru soracağım Hunico. Peki sonra? Sonra ne yaptın? Main event bitti. Arenanın ışıkları kapandı. Güreşçiler, menajerler ve görevliler kıyafetlerini giydi eşyalarını aldı ve eve döndüler. House of Truth üyeleri eşyalarını aldı ve evine döndü. Peki Jorge Janela sen dün gece ne yaptın?

Truth Martini televizyonun kumandasına bastığında başka bir klip oynamaya başlıyor.

Alıntı Prince of Queens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hunico: Martini güzel söyledi. PARA oğlum. Para her şeydir. Çünkü paran yoksa kar yağarken bir taşta uyursun. Paran yoksa o gün hayatta kalmanı sağlayacak ekmek parçasını bir kedi gibi çöpten çıkarırsın. Paran yoksa kızı bir villada değil inşaatta kaldırırsın.
Truth Martini: Dur tahmin edeyim, taşta uyudun değil mi? Çünkü herkes eşyasını alıp evine döndü ve senin evin yoktu değil mi? Evet yoktu! Senin evin yoktu, paran yoktu. Para kazanabilmek için, o fahişenin hastahane masraflarını karşılayabilmek için güreşe geri döndün. Sana evimi açtım. Para verdim, fahişenin hastahane masraflarını ödedim ve bana ettiğin teşekkür bu mu? Yüzüme tükürmek mi? Başına gelen her şeyi hak ettin. Belki Joey Janela bunu hak etmemişti. Ufak bir muamele ile ona ders verip ardından güreşe geri döndürecektim; ama sen… Sen başına gelen her şeyi hak ettin. Beş parasızsın, bir evin bile yok. Büyük ihtimalle haftaya yapılacak şovun spor salonunda uyuyor olmalısın. HUNICO! Sana orospu evladı desem küfür değil bir gerçeklikten bahsediyor olacağım o yüzden sana böyle hakaret etmeyeceğim Meksikalı evsiz. Sana edeceğim en büyük hakareti dün ettim ve eğer kendine o kirli tırnağının ucu kadar saygın varsa Meksika’ya dönüp şeker satmaya devam edersin. Tabi sınırı geçebilirsen!
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2020, 15:11   #4
Kayıtlı Kullanıcı
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 224
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 644
Rep Derecesi: MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun.
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MorbidAngel MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 644

Liv Morgan kameranın görüş açısına giriyor. Bacak bacak üstüne atmış bir şekilde tırnaklarını törpülerken bir an için duruyor.

Liv Morgan : Pekala işte size gün yüzüne çıkmış asıl gerçekler. Küçük tiyatro oyunumuzun beğenildiğini düşünüyorum. Açık konuşmak zorundayım bu oyunun her bir perdesi bizim cebimizi hiç kimsenin hayal edemeyeceği şekilde doldurdu. Peki her şey o yeşillikler demek mi? Bu kadar aptal olmayın. Elbette! Elbette her şey para demek. Para yoksa eğlence yoktur. Para yoksa insanlık yoktur. Para insanı insanlaştıran şeydir. Paran yoksa sahip olamadıklarına hayvani dürtülerinle ulaşmak istersin. Bu durumun örneklerini görmek için çok uzağa bakmamıza gerek yok. Parası olmadığı için hayvanlaşan birçok kişi burnumuzun dibinde. Para demek sağlık demektir. Lanet olası bir maçta sakatlandığında hastane masraflarını ödeyecek durumun yoksa olacakları ön görmek çok basittir. En iyi ihtimalle sakat kalırsın ve o ringe bir daha çıkamazsın. Bir veya iki gün, en iyi ihtimalle bir hafta daha adın anılır. En iyi dilekler sunulur. Ardından yavaşça zihinlerden silinmeye başlarsın. Önce silüetin, sonra yaptıkların ve en son adın. Adın milyonlarca insanın arasına karışarak unutulur gider.

Durup bir an için soluklanıyor. Gözlerini kapatarak birkaç saniye sessizlik içinde düşünüyor. Ardından gözlerini açarak söze devam ediyor.

Liv Morgan : Pekala bir bakalım bundan birkaç ay sonra Hunico kimdi hatırlayan olacak mı? Hiç sanmıyorum. Zavallı uyuşturucu tacirimiz minik bir kardeşi olduğunu öğrenir ve onu bulmak için çıktığı yolda kardeşinin başına gelenlerden sorumlu tuttuğu kişilerden intikam alacaktır. Ne dokunaklı bir hikaye ama! Fakat Hunico tatlım burası gerçek hayat ve burada her zaman iyiler kazanmaz. Burada her zaman HOT kazanır. Ve sen kardeşin için evi karşına aldın. Seni terk eden, anne unvanını hak etmeyen bir kadın ve bir süre öncesine kadar birbirinizi boğazladığınız kardeşin için ; seni bulunduğun çöplükten çıkartarak sana hayal gücünün çok ötesinde bir hayat bahşeden Martini'ye ihanet ettin. Kendini unutulmaya mahkum ettin. Hem de ne için? Burada dahi olmayan, varlığından haberdar olmadığın, zamanında ona türlü türlü kötülükler yapmış olduğun kardeşin için. Dürüst olmak gerekirse Hunico böyle bir aptallığı Janela senin için yapmazdı. Joey'e bir çok sıfatlandırma yapabilirim ama aptal değildi. Fakat kimin umurunda? İkinizde şu an burada değilsiniz. İkiniz de şu an HOT'un sahip olduklarından mahrumsunuz. Bu çok acınası… Bu duruma üzülmediğimi söylersem yalan söylemiş olurum. Sonuçta kim küçük bir sokak köpeğine üzülmez ki? Öyle değil mi?

Morgan üzülmüş gibi dururken bir anda kahkaha atmaya başlıyor.

Liv Morgan : Bol şans... Çünkü Meksika'nın acımasız sokaklarında hayatta kalmaya çalışırken buna bolca ihtiyacın olacak zavallı Hunico.
imza
MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2020, 02:23   #5
the chosen one
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 395
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334

Jimmy Jacobs: Truth gelmeden önce az önce gördüğünüz televizyondan Hunico'nun ringe çıkıp bize neler dediğine bakıyordum. Sanırım biraz fazla üstüne gittik. Zavallı adamın tüm dengesi alt üst olmuş. Gerçekten oldukça komik geldi. Fakat ciddi konuştuğunu varsayarak bir şeyler söylemek isterim. Jorge atladığın bir nokta var adamım. Gülünç olan kısmı senin aciz ailevi ilişkilerin değil. Annenle birebir bir seans düşünmediğim sürece ailen pek umrumda da değil. Komik olan ne biliyor musun? Tüm bunları o küçücük beyninle planladığını düşünüp bizi tongaya düşürmeye çalışman. Heyecanla elindeki klipleri oynatıp, bizi birbirimize kırdırmaya çalıştın fakat o klibi evine postalayan zaten bendim gerizekalı herif. House of Truth'u bu kadar kolay yıkabileceğini düşündün. Aylardır hiçbir şey öğrenememişsin be oğlum. Hiçbir şey... Biz önümüzdeki adımı planlayarak atarız hatta önümüzdeki adımları planlayarak atarız. Sözde kardeşinin intikamını almak istiyordun fakat senin aptallığın ondan daha beter duruma düşmene yol açtı. İşte sen busun Hunico. Küçük bir saman alevi. Parlıyorsun fakat hemen sönüyorsun. Joey'i buradan postaladığımız zaman da parladın fakat Truth'un ufak bir konuşması yatışman için yetti. Damien Priest ile zamanında birbirinizi öldürecek duruma geldiniz keza biricik kardeşin Joey Janela ile de öyle. Fakat sen hepsini unuttun. Her zaman bir şekilde yatıştın Hunico. Senin gibi bir adamı nasıl ciddiye alabilirim ki? Truth yine seninle konuşup iplerini eline alabilirdi fakat sen haddini aştın. Haddini aştın Jorge. Sen bizi hak etmiyorsun. Sen House of Truth'un sana sunduğu fırsatları hak etmiyorsun. Senin hak ettiğin yer insanların ruhlarıyla beslenip bundan para elde eden o***** çocuklarının yanı. Belki de bu bir ilahi adalettir ha Hunico? Ölümüne sebep olduğun insanların vebalini şuan yaşadıklarınla çekiyorsundur. Sen kardeş ölümüne sebep olmuşken, kardeşin için ufacık bir sakatlık çok olmamalı ha?

Jimmy Jacobs: Fakat inan hiçbiri gram s****** değil. Burada sabıka kaydını tutacak değilim. Gereken uyarıyı sana ve karşımıza çıkabilecek herkese senin sayende gösterdik. Eğer kafa tutarsanız ödeyeceğiniz en düşük bedel budur. Son zamanlarda HoT'u kim durduracak başlıkları oldukça artmaya başladı. Ne zaman gidecekler? Artık sıkıldık. Kim durdurabilir onları? Aslında bunun bir cevabı var ve oldukça basit. House of Truth'u sadece House of Truth durdurabilir. Eğer biz istersek House of Truth son bulur. Dışarıdan etki edebilecek hiçbir güç bizi yıkamaz, yıkamayacak. Hiç bir güç buna dokunamaz. (Jacobs yandan kemerini hafifçe kaldırıyor) Bana istediğin kadar gülebilirsin Hunico. İstediğiniz kadar gülebilirsiniz. Hepiniz! İşin sonunda bu kemer evin içinde kalmaya devam edecek. Her şey sonlanınca sizin Dünya Ağırsiklet şampiyonunuz olarak adlandırılmaya devam edeceğim. O zaman gülüşlerin, söylenmelerin veya şikayetlerin bir önemi kalacak mı? Hayır, herkes unutacak. Her şey sonuçlandığı haliyle kalacak. Bunu kabul etmek istemiyorsunuz fakat biz dokunulmazız ve bu avantajlarım sizden daha iyi olmamı sağlıyor. Senden daha iyiyim, hepinizden daha iyiyim! Moxley'den daha iyiyim! O kötürüm p**ten de daha iyiyim! Bunu çok iyi biliyorsunuz! Çoğu şeyi unutmuşsun fakat şunu unutmadığına eminim, ev her zaman kazanır Jorge. Dolayısıyla ben her zaman kazanırım!
imza
rpg: jimmy jacobs

gwa rpg: roman reigns
hardcore championship (x3)

gtw rpg: curt hawkins
gtw championship
intercontinental championship
gtw tag team championship (x3)
sole survivor (2015)
eski gtw gm'i
bullet club kurucu üye
hall of famer (2017)

Konu Gbedas tarafından (28-03-2020 Saat 02:28 ) değiştirilmiştir.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil