GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-08-2012, 10:29   #21
Shadow
Phenom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 271
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 19817
Rep Derecesi: Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin.
Phenom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Phenom Phenom isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19817

Alıntı Extreme Enigma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Enes abi sağ olsun. :
Enes abi yazıyor mu orada bir yerde ? Senin gördüğüm 2. yada 3. ukalalığın oluyor. Bir daha uyarmayacağım.Bilgine.
Phenom isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2012, 10:58   #22
Kayıtlı Kullanıcı
My War is Just Beginning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kastamonu DC
Konular: 405
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2518
Rep Derecesi: My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.
My War is Just Beginning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
My War is Just Beginning My War is Just Beginning isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2518

PG Her yerde
My War is Just Beginning isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2012, 11:14   #23
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 248
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 96931
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 96931

Bana laf sokan arkadaşlarıma buradan selam yolluyorum.Latino Heat arkadaşımıza bir şey demiyorum.Çünkü ben açıklama yapmaktan sıkıldım artık.

Kişisel görüşüm bu yenilik benim için kötü oldu ama forumu etkileyecek düzeyde bir konuysa kurallara uyacağız,yapacak bir şey yok.Promolarda bundan sonra küfür kullanmam.Zaten bu kuralın bir tek bana karşı getirildiği düşüncesindeyim.Benden başka küfür eden yok.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2012, 11:39   #24
Banned
Creepy Little Jerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepzone
Konular: 160
Rep Puanı: 1463
Rep Derecesi: Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.
Creepy Little Jerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Creepy Little Jerk Creepy Little Jerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1463

Ben küfür kullanmadan da gayet de güzel promo kesebilirim.Zaten okullar açıldıktan sonra arada bir girip keseceğim ve fazla promolarda şiddete yönelik işler yapmayacağım için kural beni teğet geçiyor diyebilirim.Çok iyi bir kural oldu.Promo kesmenin küfür etmekten ibaret olmadığını anlayanlar olur belki.
Creepy Little Jerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2012, 14:04   #25
The King in the North
Jeri-Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 1184
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 31831
Rep Derecesi: Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Jeri-Spy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Jeri-Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jeri-Spy Jeri-Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 31831

Iyi olduğu konusunda hem fikiriz gibi. Biraz da yukarıya kaldırmış olalım. Sonra görmedimler gelmesin.
imza

"It's truly amazing to me how one bad decision can change your entire life. You can choose who ou put your trust in. Treat them like family. Treat them like blood. Together, you build a juggernaut. You become absolutely invincible. And watch as they plunge knife into your back. Watch as that betrayal sends them straight to the top. Right where they wanted to be.

The world needs someone like Dean Ambrose to make sure someone like Seth Rollins doeesn't get too comfortable. You see Seth Rollins thinks becae he calls himself the future, that he's untouchable. But he's not. Just sorround yourself with all the suits and seeka fans you want. It won't matter. Tweedle dee and Tweedle dum can't save you. Your big red lapdog can barely stand you, let alone save you. Even mom and daddy can't save you.

Did you honestly think a trip to a local clipping on trumped up charges is enough to keep me from getting my hands on you?
The truth is, Seth, once upon a time, you made a bad decision. You betrayed your brothers. You betrayed your brothers. Now I'm going to take everything from you. You safety, your security, your smile, peace of mind, your well-being. Your WWE World Heavyweight Championship." - Dean Ambrose.

deviantART
steam jeri_spy
Jeri-Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2012, 14:07   #26
Banned
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hill Valley
Konular: 314
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 2677
Rep Derecesi: Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın. Kevin Steen IC kemerini kazandın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2677

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bana laf sokan arkadaşlarıma buradan selam yolluyorum.Latino Heat arkadaşımıza bir şey demiyorum.Çünkü ben açıklama yapmaktan sıkıldım artık.

Kişisel görüşüm bu yenilik benim için kötü oldu ama forumu etkileyecek düzeyde bir konuysa kurallara uyacağız,yapacak bir şey yok.Promolarda bundan sonra küfür kullanmam.Zaten bu kuralın bir tek bana karşı getirildiği düşüncesindeyim.Benden başka küfür eden yok.
Ben sadece örnek verdim.
Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2012, 14:08   #27
Banned
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 235
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 5804
Rep Derecesi: The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın. The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Awesome Killer The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5804

Yalnız benim promolarım da bahsettiğim Fool kelimesi de bu kuralın içinde mi? Ahmak,sersem vs falan.
The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2012, 14:18   #28
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1626
Rep Puanı: 23984
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 23984

Dikkatinizi çektiği gibi isimleri baz almadık. Siz de isim vermezseniz iyi olur. Sorunlar düzelecektir yakında.

The Awesome Killer; bir sorun olmaz.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2012, 14:21   #29
Kayıtlı Kullanıcı
Drowlyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Madagascar
Konular: 291
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 1233
Rep Derecesi: Drowlyt Ana kadroya çağırıldın. Drowlyt Ana kadroya çağırıldın. Drowlyt Ana kadroya çağırıldın. Drowlyt Ana kadroya çağırıldın. Drowlyt Ana kadroya çağırıldın. Drowlyt Ana kadroya çağırıldın. Drowlyt Ana kadroya çağırıldın. Drowlyt Ana kadroya çağırıldın. Drowlyt Ana kadroya çağırıldın.
Drowlyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Drowlyt Drowlyt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1233

Ben yanlış hatırlamıyorum ise RPG'de "k*ç" kelimesini bile hiç kullanmadım.
imza

Drowlyt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-08-2012, 17:19   #30
Kayıtlı Kullanıcı
the wow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 251
Rep Puanı: 978
Rep Derecesi: the wow Ana kadroya çağırıldın. the wow Ana kadroya çağırıldın. the wow Ana kadroya çağırıldın. the wow Ana kadroya çağırıldın. the wow Ana kadroya çağırıldın. the wow Ana kadroya çağırıldın. the wow Ana kadroya çağırıldın. the wow Ana kadroya çağırıldın.
the wow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
the wow the wow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 978

Alıntı Drowlyt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben yanlış hatırlamıyorum ise RPG'de "k*ç" kelimesini bile hiç kullanmadım.
Hunter belki DX promosunda kullanmış olabiliriz
the wow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil