GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-11-2017, 17:07   #1
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3426
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 83305
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 9 Kasım 2017 - IMPACT Wrestling | Şov İncelemesi

MEMLEKET MESELESİ

9 Kasım 2017 - IMPACT Wrestling | Şov İncelemesi

Evet Impact Wrestling artık bir Kanada şirketi. Hutchinson ailesinin, şovmen devlet başkanlarının, duruma göre Fransız-İngiliz arası bir konumda yaşayanların, Bobby Roode ve Petey Williams'ın, akçaağaç yapraklı bayrağın hüküm sürdüğü kibar insanların ülkesi Kanada'dayız.

Geçtiğimiz Pazar günü beklentilerin çok altında kalan bir Bound for Glory'i geride bıraktık, Impact Wrestling kendisi için büyük bir fırsatı daha da harcadı. Peki ya bundan sonrası nasıl geçecek, bakalım.

Ringde dünyanın en kötü spiker ikilisi Jeremy Borash ve Josh Mathews'u görüyoruz. Borash gibi bir adamı kötü olarak adlandırabileceğim aklımdan bile geçmezdi ama dost acı söyler. Bu gece Impact şovunun tarihinde ilk kez Kanada'da olduğuna dair konuştuktan sonra bu gece izleyeceklerimize dair ufak bir hype kasıyor ikili. Neden bu kadar hype oldum ki. Bu şirkete dair ne zaman hype olsam sonu hüsranla bitiyor. Neyse alıştık biz.

O konuşmanın ardından Bound for Glory'de yaşananlara dair bir promo izliyoruz. İyisi de kötüsü de bulunan bir şovdu. Benim gözümde 5/10'luktu. Ancak şovu yerden yere vuranlara da itiraz edemiyorum açıkçası. Impact'in böyle bir fırsatı kaçırmaması gerekiyordu. Sabah Power Struggle'da yaşananları görmüş bir adamı bu şovla ikna edemezsin.

Ringe dönüyoruz ve şampiyon, mekanın en tepesindeki adam, Bound for Glory fatihi, Eli Drake yanında kalas arkadaşıyla ringe geliyor. Ancak en kısa zamanda şu kemerin de değişmesi lazım böyle GFW logosu üzerine Impact logosu yapıştırılmış halde hiç hoş değil. 2018'den beklentilerimden biri bu.

Chris Adonis: Şu an buradaki herkes yerine oturup çenesini kapayarak Chris Adonis ile hala Impact Wrestling'in yüzü olan adama, hala tek kişilik devrimini sürdüren ve hala kanada'nın en sevdiği güreşçi olan adama, muhalif olan, tüm düşüncelere ve yoluna çıkanlara karşı tek bir yardım bile almadan hala dünya şampiyonu olan adam Eli Drake'e saygı duyun!

Adonis şirkete geldiğinden beridir tek düzgün iş yaptıysa o da bu tanıtımdır.

Eli Drake: Bırakın da konuşayım. Pazar günü Bound for Glory'de dediklerim gerçekleşti. Babe Ruth gibi duvarı gördüm, menzili belirledim ve vuruşumu yaptım. Benim oradan şampiyon olarak çıkacağımı düşünemediniz. Johnny Impact'in elinde tüm bu yılların çalışması- (Johnny! Johnny!) Şampiyon olmak için her şeyi ortaya koyduğunu ve BFG'den şampiyon olarak ayrılacağını söyledi ancak sana yanlış hikaye anlatmışlar. Burada aptalları isimlendiren, adamlığın kitabını yazan adam Eli Drake hala şampiyon olarak duruyor! O gece yaşanan her şey muhteşemdi. Bir şey hariç. Alberto El Patron... Burnunu sokmaya karar verdi, elini kemere sürdü ancak kemerde hala benim izim kaldı.

Kemerin yanındaki logonun üzerindeki kan izini gösteriyorlar.

Eli Drake: Eğer sosyal medya hesaplarıma baktıysanız kafama atılan 5 dikişi görebilirsiniz. Bu şirketin sana kötü davrandığını düşünüyorsan şöyle diyeyim, eğer Eli Drake tarafından kötü davranılmadıysan henüz kötü davranılmış sayılmazsın. Bunun için çalışman gerek. Ancak Impact yönetimi yapabileceği en akıllı ve düzgün hareketi yaparak bana sakatlığımdan ötürü izin verdi. Bu benim yararıma değil aslında. Çünkü arka alanda benimle kapışabilecek kimse kalmadı. Beyin fırtınası yaptılar, bu kemer için kim savaşacak diye düşündüler ama bulamadılar. Madem bugün izinliysem Kanada'dan gideceğim çünkü hangi aptal burada durmak ister ki? Burası bok gibi bir yer.

OH CANADA! PETEY WILLIAMS RİNGE GELİYOR! Asıl mekan sahibi diyebileceğimiz adam, Canadian Destroyer, girişte.

Petey Williams: Eli senin ülkemizden çıkmana engel olmak için gelmedim çünkü dürüst olmak gerekirse kimse seni burada istemiyor. Ancak sen gitmeden önce sana yardımcı olmak istedim. Benimle kapışacak kimse kalmadı dedin. Cidden herkesi yendin mi? Sen beni bir kere bile yenemedin. Ben 2 defa X-Division şampiyonu oldum, Canadian Destroyer'ı yaratan adamım. Hiçbir zaman bu fırsatı alamadım. Neden o kemeri burada Ottawa, Ontario, Kanada'da bu kemeri ortaya koymuyorsun?

Eli Drake: Ben seni buradan şutlamadan önce içinden geçenleri tekrar düşünsen iyi olur. Beni daha önce dinlemediğini düşünüyorum aptal, ama bak işte sana bir anlaşma... Kemer için maç mı istiyorsun? Siz bu maçı istiyor musunuz? Hadi yapalım. Ancak bu akşam değil. Eğer anlaşırsak haftaya yapabiliriz. Duymadın galiba aptal ben bugün izinliyim.

Petey Williams: Tamam yönetim sana izin verdi bunu anlıyorum ama ben sana bu izni vermeyeceğim.

Petey ringe doğru yürüyor. Girişte Adonis karşılıyor onu Williams eğilip tekmeyi koyuyor ona. Ringe girer girmez Drake saldırıya geçiyor. Petey'i iplere gönderiyor ancak Petey bir tilt a whirl Canadian Leg Sweep vuruyor. Sonrasında yakalıyor bir Canadian Destroyer için ama Adonis son anda dışarı çekiyor Drake'i. Williams köşeye çıkıp onlara şeklini koyuyor.

Güzel olaydı, Petey'in kemeri alamayacağını hepimiz biliyoruz ama Kanada'da push vermek için ondan daha iyi bir seçim yok bence.

Binanın dışındaki park yerine son hızla giren bir araba görüyoruz. İçinden Johnny Impact çıkıyor ve büyük bir hışımla mekana giriş yapıyor.

Gelecek haftaki Petey Williams vs. Eli Drake maçı resmileşiyor biz reklamlardan dönerken.

Spiker masasında olanlara dair muhabbet dönerken JIMMY JACOBS BURADA! Bir SCUM fanı olarak onu Impact'de görmek coşturuyor beni. Josh Mathews fırsattan istifade bir selfie patlatıyor. Borash ona sürekli ters gidiyor ancak Jacobs spiker masasına katılıyor. Mathews "bırak da katılsın aga" falan yapıyor. Jacobs masayı şenlendir kral.

Ringe sıradaki maç için ilk gelen isim Himalaya'dan gelen Playa, Sonjay Dutt. Ardından bu geceki rakibi olarak dünyanın en kötü müziğiyle Matt Sydal içeride. Maça geçiyoruz.

"Reborn" Matt Sydal vs. "The Playa From Himalaya" Sonjay Dutt

Jeremy Borash, bu sırada Jimmy Jacobs'a X-Division hakkında bir şeyler anlatıyor sanki 3 yaşındaki çocuğa anlatır gibi. Jacobs ile ters düşmeye devam ediyorlar. El sıkışarak başlıyorlar. Karşılıklı reversallar ve kilitler görüyoruz. Jacobs'un prenses lakabından mevzu açılıyor .Jacobs da "Bana neden prenses derler bilir misiniz? Çünkü istediğim her şeyi yaparım, şimdi maçı izlemek istiyorum müsaade ederseniz." diyor. Güzel ayar. Ringde karşılıklı reversallar devam ediyor. Dutt bir Armbar buluyor. Bu sırada Jimmy Jacobs masadan kalkıp arka alana geçiyor. Neden? İlginç şeyler çıkacak bu adamdan biliyorum. Ringde Sydal üstünlüğü kurup bir Standing Moonsault yapıyor. Tuş denemesi başarısız. Sydal'den arka arkaya tekmeler geliyor yerden kalkan rakibine. Sonrasında bir Dragon Screw Leg Whip yapıp bacağına çalışmaya başlıyor. Heel olmaya mı yürüyoruz? Ben de bu adamı TEW'de heel yapmıştım geçenlerde, daha iyi bir fikir.

Sydal daha sonra Dutt'ı alıp iplere gönderip eğiliyor. Dutt bir Sunset Flip Roll-up denerken bir kez daha bacağını kaptırıyor. Sydal bir Single Leg Boston Crab bağlıyor. Dutt ipleri yakalayarak kurtulmayı başarıyor hareketten. Dutt daha sonra iplerde rakibinin bacağını patates etmeye devam ediyor. Dutt köşede ani bir big boot vuruyor. Sonra da bir Rolling Dropkick. Tuş denemesi başarısız. Dutt daha sonra bir Hurracanrana buluyor. İplere göndermek isterken Sydal ona bir Facebuster vuruyor. 1-2-.. Sydal yine bacağa çalışmaya devam ediyor. Köşeye çıkıyor şimdi ancak Dutt gelip tokadı koyuyor. Dutt da köşeye çıkıyor şimdi ve yumruklaşmaya başlıyorlar. Dutt gelip bir Superplex vuruyor! İkisi de yerde şu an. Reklamlara gidiyoruz onlar yerdeyken.

Reklam dönüşü karşılıklı side kickler görüyoruz. Dutt sonra bir bicycle kick vurup iplerden sekiyor ama gelişine Thrust Kick yaslıyor Sydal. Tuş denemesi başarısız. Sydal daha sonra Dutt'a bir Russian Leg Sweep vuruyor. Ardından bacağına yaratıcı kilitlerle yüklenmeyi sürdürüyor. Dutt sonunda ipleri yakalayop dışarı çıkıyor. Sydal peşinden gelip rakibinin bacağını bariyerlere vuruyor. Ringe dönüyorlar şimdi ve Sydal'den tuş denemesi başarısız. Sydal bir Enziguri yiyor aniden. Dutt daha sonra bir Satellite DDT yapıp köşeye çıkıyor ve Flying Body Splash denemesi ama Sydal kenara çekiliyor ve kalkınca muazzam bir Pumphandle Powerbomb yapıyor. Köşeye çıkıyor şimdi ve Shooting Sydal Press! Tuşa gidiyor ve tuş!

Kazanan: Matt Sydal | **3/4

Sydal kazanmayı başarıyor. Normalde heel kasıp güreşmeyi ağırlaştıran güreşçilere söverdim ancak Sydal bunu biraz daha yaratıcılıkla süsleyince ben memnun kaldım.

Bu sırada TROUBLE! Ethan Carter III, AAA'i bitiren adam, el gran campeon, sıradaki NXT Takeover main eventerı ringe geliyor.

Ethan Carter III: Hayır bana değil Matt Sydal'e tezahürat yapalım çünkü buraya gelip ona bir başka zafer için tebriklerimi sunmaya geldim millet. Matt Sydal'in yaptığı şey bu işte. Kazanır, kazanır ve kazanır. Işıklar parladığında, mevzu büyüdüğünde ise erkenden tokadı yer. Matt sen bu şirkete yenilmez biri olarak gelmedin mi? Yenilmez Bobby Lashley'i dövüp kemere aday olmadın mı? Sonra ne yaptın... (Ethan, boğulmuş gibi yapıyor.) Boğuldun. Bound for Glory'de X-Division şampiyonluk maçına girdin peki sonra ne oldu.... Boğuldun. Matt sende acayip bir yetenek var. Takla atıyorsun, uçup kaçıyorsun, coşturuyorsun ama bir şeyi unutuyorsun. Katil içgüdüsü. Ben bu şirkette katil içgüdüsüne sahip adamım. Hem burada, hem diğer yerlerdeki en iyi adamım, ben bu şirketin sahip olduğu en büyük şampiyonum. Ben EC3'yim, tüm bu sektörün %1'indeki adamım ve katil içgüdüsüne sahibim. Seninle aramızdaki fark bu işte Matt. Ben bir katilim, sen ise sadece "iyi biri." Hayır o ringe girmemi istemezsin. Matt belki başka bir hayatta bir kazanan olarak yeniden doğarsın.

AYYYYY. Mikrofonda taciz edip gidiyor. NXT'ye gideceğini bilsem de sana hala ilk günkü gibi hayranım be kral. Amacını anlamasam da güzel promoydu. Ethan kesin kemeri buna kaybeder.

Arka alanda Alberto'nun peşinde koşturan Johnny Impact'i görüyoruz, aramaya devam ediyor.

Global Wrestling Network hakkında tanıtım yapıyor spikerler bir süre. Güzel bir uygulama, keşke bunu memleketimize de salsanız. GWN Flashback Moment of the Week'te Team Canada ile Amazing Red, Hector Garza ve Sonjay Dutt arasındaki takım maçından görüntüler izliyoruz. Hey yavrum hey şu günlerin güzelliğine bak. Spiker masasında West ve Tenay, ringde Roodelar falan, kenarda Scott D'Amore... El ayak boşaldı. Baya baya gösteriyorlar maçı. Rahmetli Hector Garza şahane bir Twisting Moonsault ile maçı takımına kazandırıyor.

Ringe dönüyoruz, sıradaki maç için ilk gelen isim El Hijo de Fantasma. NOAH'ın ana kemeri ilk kez Kuzey Amerika'da savunulacakmış, öyle diyorlar. Bu arada NOAH'tan Masayuki Uchida da var maçı izlemek için.

Daha sonra kemerin sahibi, ailenizin şampiyonu Eddie Edwards oluyor. Bu kemeri tutan ilk ve tek gaijin konumunda kendisi. Reklam dönüşü JB en iyi yaptığı işi yapıyor ve anons ediyor... Bu azdırıcı anonsun ardından maça geçiyoruz.

GHC Heavyweight Championship Match
Eddie Edwards (c) vs. El Hijo de Fantasma

Josh Mathews bile ciddiyetini takınıyor maçta. Baya ciddileşti ortam harbi. Ben de ciddileşiyorum tamam, 31ler kalksın. Evet maç başlıyor. Karşılıklı kilitler ve reversallar görüyoruz. Aynı anda kalkan ikili alkışları topluyor. Ardından Eddie bir side headlock buluyor Fantasma onu iplere gönderiyor. Bir Back Elbow vurup iplerden sekiyor ancak Edwards'dan şahane bir Overhead Belly to Belly Suplex! Edwards daha sonra Fantasma'yı alıp köşede choplamaya başlıyor. Sonrasında seyircinin isteğiyle yineliyor bunu. Edwards, Fantasma'yı köşeye gönderiyor ancak Fantasma zıplayarak kurtuluyor ve üstüne gelen rakibine bir tilt-a whirl Backbreaker vuruyor. Tuş denemesi başarısız. Edwards'a bir Armbar bağlamaya başlıyor Fantasma. Eddie kalkıyor ve iplerden sekiyor. Fantasma'dan bir Dropkick. Tuş denemesi başarısız.

Fantasma köşede pusuya yatıyor. Eddie kalkınca bir double knee için koşuyor ama gelişine back elbow, sonra da big boot. Eddie koşarken Fantasma'dan bir bodyscissors roll-up ama sonuç yok. Fantasma sonra köşede double knee strike yapıyor. Köşeye çıkıyorlar şimdi ve Fantasma'dan bir Frankensteiner! Tuş denemesi başarısız. Fantasma köşeye çıkıyor şimdi. Edwards peşinden geliyor ve bir Running Dropkick. Edwards da köşeye çıkıyor şimdi. Fantasma ile çarpışıyorlar orada. Sonrasında bir Superplex! Fantasma köşede kalkıyor. Eddie gelip bir running forearm vuruyor. Sonrasında köşede rakibinden kurtulup harika bir Blue Thunderbomb yapıyor. Tuş denemesi başarısız ama. Eddie daha sonra Fantasma'yı yerden kaldırıyor ve bir Powerbomb denerken Fantasma bunu Hurracanrana'ya çeviriyor. Sonra bir tane daha. Ardından muhteşem bir knee strike. Tuş denemesi başarısız. Fantasna iplerden sekip Suicide Dive denerken Eddie gelişine bir Enziguri vuruyor! Edwards daha sonra Fantasma'yı aprona çekiyor... BFG'de karışmıştı burası. Eddie bir Tiger Driver deniyor. Fantasma kurtuluyor. Edwards arkaya düşüyor ve apronda zıplamaya çalışan Fantasma'ya gelişine bir Enziguri.

Eddie daha sonra dışarıdaki rakibine bir Shot of Caffeine ile giriyor. Hey pope naber? Eddie rakibini ringe sokuyor ancak dönene kadar Fantasma bir double knee strike yapıyor ardından Fantasma'dan ARROW FROM DEPTHS OF HELL! Muhteşem yapıyor bunu ya bayılıyorum. Fantasma rakibini ringe sokuyor şimdi. Eddie kalkınca koşuyor ama Eddie onu havaya atıp düşürüyor. TIGER DRIVER DENERKEN FANTASMA'DAN WEST COAST POP! Tuş denemesi başarısız! Fantasma kalkıp iplerden sekiyor ancak Eddie'den LARIATOOO! Eddie daha sonra kaldırıyor şimdi ve Tiger Driver! Tuşa gidiyor ancak sonuç alamıyor. Edwards köşede pusuya yatıyor şimdi. Boston Knee Party denerken gelişine bir Spinning Calf Kick! Fantasma tuşa gidiyor ama sonuç yok. Fantasma apronda bekliyor. Eddie gelince bir Enziguri. Köşeye çıkıp atlıyor. Eddie kurtuluyor ve BOSTON KNEE PARTY! Ardından bırakmıyor Eddie ve Fantasma'ya bir DIE HARD FLOWSION! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: "Still GHC Heavyweight Champion" Eddie Edwards | ***3/4

Bu maç birazcık daha uzun olsa 4 küsürlere çıkardı puanım. TV şovunun da sıkıntısı bu işte. Muazzam maçtı tartışmasız.

Eddie ile Fantasma maçtan sonra el sıkışıyor. Fantasma, Edwards'ın kolunu havaya kaldırıyor ve selamlaşıp bitiriyorlar olayı.

Sami Callihan ve OVE'yi görüyoruz arkada, ellerinde bir kamera tutuyorlar, siyah beyaz bir görüntü. Shield'ın ilk dönemindeki promolarına benziyor. Sami kameralara thumbs up-down yapıyor.

American Top Team ile Moose/Bonnar takımı arasında yaşananları hatırlıyoruz. Bence iyi bir kavga diyebiliriz ama iyi bir maç değil.

Ringe dönüyoruz, tanımadığımız üç tane arkadaş var. Marcus Burke, Phil Atlas ve Ray Steele.

Ardından Ohio Versus Everything geliyor. Çok kral bir takım oldular ve olmayı da sürdürüyorlar. Onların gelişiyle maça geçiyoruz. Sami kilo almış ama ya. Üçünün de biraz kardioya ihtiyacı var aga.

"IMPACT World Tag Team Champions" OVE (Jake Crist & Dave Crist) & Sami Callihan vs. Marcus Burke, Phil Atlas & Ray Steele

Burke'de hafif bir Tommy End havası var sanki, bu çocuğu inceleyelim. Maça Dave Crist ve Burke başlıyor. Zil çalar çalmaz Sami ona bir Running Bicycle Kick koyuyor. Işık hızıyla girdi resmen. Sonrasında Steele giriyor ringe. İplerden sekiyor ama gelişine bir Clothesline vuruyor Callihan. Ardından köşeye atıyor ve üçü birden 2 Enziguri bir Big Boot ile paketliyorlar. Sonrasında Double Corner Back Elbow vuruyorlar. Dave de Steele'e bir Flatliner yapıyor. Ardından Atlas tag alıyor. Tek başına kalıyor üçlüye karşı. Girip tekmeler atmaya başlıyor. Ancak iplerden sekerken üçlü toplanıyor ve Triple Boot! Thumbs Up-Thumbs Down sonrasında NEEEE? Hareketi şöyle anlatayım. Callihan'ın omzuna Jake Crist, Dave'in omzuna ise Phil Atlas çıkıyor. Jake oradan uçarak bir Cutter yapıyor. Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: OVE

İzlediğim en tatlı squash maçlarından biriydi çok koreografik ve temiz dövdüler aga.
ANCAK 5150! Latin American X-Change geliyor! Ortiz, Konnan ve Santana ring kenarında onlara bakıyor. ARKADAN BİR ANDA HOMICIDE ÇIKIYOR! Homicide, Callihan'a dalıyor. LAX ringi temizliyor! HOMICIDE'DAN BİR GRINGO CUTTER! Ardından Gringo Killer deniyor. Ancak Callihan son anda onları itip dışarı kaçmayı başarıyor. Çok kraldı çok. Şov beklemediğim şekilde güzel geçiyor.

Arka alanda McKenzie Mitchell... hastayım sana.

McKenzie Mitchell: Bayanlar baylar yanımda Global Forged kazananı Hakim Zane var.

Hakim Zane: Doğru duydunuz, ben Global Forged'u kazandım. Ben beni önemli yapar, sizi ise...

Johnny Impact birden onu alıp uzaya fırlatıyor.

Johnny Impact: Pardon McKenzie. Dinle Alberto! Bana bak. Ben buraya maça çıkmaya değil yaptığın için, bana kemere mal olduğun için, kanını dökmek için geldim! Ve seni bulana kadar gitmeyeceğim de.

Pluto TV Rewind of the Week'teyiz. Baba bunu ben bile hatırlamıyorum ya. Roddy Piper'ı birine tek atarken görüyoruz.

Seyyahlığımız bitmiyor, bu hafta da Allie ile KC Spinelli arasında Border City Wrestling'de gerçekleşen maçtayız.

Knockouts Action from BCW Excellence 2017
Allie vs. KC Spinelli

Allie rakibine elini uzatıyor ancak KC ters tepki veriyor. KC bir Waistlock Takedown yapıyor. KC daha sonra bir Snapmare yapıp saçından çekmeye başlıyor. Allie'yi bir süre daha itince Allie çıldırıp yumruklar atmaya başlıyor. İplerden sekiyor ama KC gelişine yumruklarla indiriyor onu. Daha sonra köşeye gönderip koşuyor KC. Allie kenara çekilerk kurtuluyor ve bir Running Clothesline. Daha sonra bir back elbow. 1-2-.. KC aprona kaçıyor. Allie gelince onu birden alıp iplere çarptırıyor. Yerden kaldırıyor şimdi ve Hair Pull Mat Slam. KC bunu tekrarlıyor bir kere daha. Allie'yi alıp shoulder tackleladıktan sonra köşeye koşuyor ve bir running hip attack. Çapraz köşeye çarptırıp yine koşuyor ama Allie kurtuluyor ve bir Running Dropkick. 1-2-.. KC yerden kalkınca rakibinden eğilerek kurtulup Neckbreaker yapıyor. Sonrasında 3 defa Elbow Drop yapıp tuş deniyor ama sonuç alamıyor.

KC daha sonra koşuyor ama Allie kurtulup Clotheslinelar yapmaya başlıyor. Ardından bir Back Elbow. Köşedeki rakibine Forearmlar vuruyor. Allie tuşa gidiyor ama başarısız. Allie daha sonra omzuna alıyor KC'yi ancak KC inmeyi başarıyor. Bir Fisherman's Suplex. 1-2-.. KC yerden kalkıyor, Allie'ye bir Discus Elbow denerken gelişine Superkick! Ardından Lungblower. Tuş denemesi başarısız ama. Allie rakibini yerden kaldırıyor. KC onu itip iplerden sektirerek bir Discus Clothesline vuruyor. Tuş denemesi başarısız. KC köşeye çıkıyor şimdi. Moonsault denemesi. Allie kenara çekiliyor ve KC'ye bir Allie Valley Driver! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: Allie | **1/4

Allie kazanmayı başarıyor. KC fena değildi ama rostera gelmese de olur.

Alberto El Patron binaya girerken görülüyor. Muhabir ona Johnny seni arıyor diyor. Alberto de gülerek "biz ne Johnnyler gördük gül gül öldük aslanım" diyor ve gidiyor.

Allie'yi görüyoruz şimdi de. Allie'yi daha sonra kendi içinde çarpışmalı bir ropörtaj verirken görüyoruz, gelecek hafta Gail Kim'in bir duyurusu olacakmış. Bunu merak ettiğini söyleyip umarım kötü olmaz diyor.

Haftaya Dan Lambert ve aslanları geri dönüyor!

Arka alanda McKenzie'yi görüyoruz. Alberto'yu buluyor.

McKenzie Mitchell: Alberto, Johnny hakkında neler söyleyeceksin?

Alberto El Patron: Johnny kim ya?

O SIRADA JOHNNY IMPACT SANDALYEDE OTURAN ALBERTO'YA SUICIDE DIVE İLE GİRİYOR. Bunun gifini almam lazım.

Johnny ve Alberto arasında arka alanda ortalığı dağıtan bir kavga yaşanıyor. Alberto'nun kırmızı takım eşofmanı göz kanatıyor. Bu sırada Braxton Sutter'ı döverken görüyoruz Johnny'i reklam dönüşü. Neden öyle bir şey yaşandı ki? Ardından Caleb Konley de geliyor ama onu da indiriyorlar. Sutter ile Konley bu sefer birbirine girmeye başlıyor. Bu ne şimdi?

Patron ve Johnny yine başbaşa kalıyorlar. Patron, Johnny'in kafasına çöp tenekesini geçirip Maldito Perro diye sövüyor. Johnny daha sonra Alberto'yu binanın dışına itiyor ve Pavillion'ın dışında sokakta kapışmaya başlıyor ikili. Impact eline tenekeyi alıp Alberto'nun kafaya geçiriyor. Üstünlük sürekli el değiliyor. Patron sonunda biz napıyoruz dayı dercesine Impact'i alıp binaya geri sokuyor. Güvenlik geliyor ancak Alberto ve Johnny onları da dövüyor. Johnny daha sonra Alberto'yu boğmaya başlıyor. Johnny'nin üstünlüğü uzun süre devam ediyor. Kavgayı hızlandırarak izliyorum daha keyifli oluyor böyle.

Alberto bir süre sonra Impact'ten kurtulduktan sonra merdivene tırmanıp üst kata çıkıyor. Alberto merdiveni deviriyor. IMPACT BİR ANDA PARKUR ŞOV YAPIP TIRMANIYOR ORAYI! Tepede kapışmaya başlıyorlar. Alberto'yu diğer taraftan düşürüyor. Eliyle tutunmak istiyor Patron ama Johnny onun eline basıyor. Bu sırada JOHNNY AŞAĞIDAKİ 15-20 KADAR KİŞİNİN ÜSTÜNE UÇUYOR ORADAN!

Reklam dönüşü kavga devam ediyor. Baya alışmış durumdalar birbirlerine. Sabaha kadar kavga. Alberto "burası benim şirketim" diyor. Haklı. Sonunda arka alandan ring kenarına gelmeyi başarıyorlar. 10 küsür dakikadır devam ediyor kavga. Patron, Johnny'i alıp demir basamaklara çarptırmayı başarıyor. Güvenlik yeniden geliyor. Alberto'ya gitmesini söylüyorlar. Alberto bir şeyler söylüyor mikrofonda. Görevliler Impact'i tutuyor. Alberto bu şirketin kendisini kazıkladığından bahsetmeye devam ediyor. Alberto ringde dövüşmek istiyor. Johnny ringe dönüyor. Alberto sonra vazgeçiyor ama. Johnny mikrofonu alıyor ve "Hey Patron, sen kendine meksikanın gururu diyorsun ama sen baban için bile gurur kaynağı değilsin." diyor. Alberto ringe koşuyor ve tekrar birbirlerine giriyorlar.

Görevliler de peşlerinden giriyor ringe ve ayırıyorlar onları ancak Alberto fırsattan istifade bir cheap shot buluyor. Akabinde bir DDT. Ve iplerde bir Cross Armbreaker yapıyor! Gece böyle sona eriyor. Alberto, Johnny'i öyle bırakıp şovunu yaparak gidiyor. Neler yaşandı ya?

Kavga eğlenceliydi ama keşke biraz daha kısa sürseydi. Onun dışında ben baya beğendim şovu. BFG'deki rezaletin üzerine güzel bir Impact koymayı başarmalarına sevindim.

imza

suffering. chaos. ugliness. mayhem.

"McKenzie, you're so pretty. Anybody ever tell you that- No you hear it all the time, don't you? How does it feel to be pretty? Tell Kongo Kong how it feels to be pretty. How does it feel to be handed things your entire life because people like the way you look. You live in a bubble, you're like Johnny Gorgeous. He keeps getting opportunity after opportunity and thinks this is actually because of his hardworking. It makes me sick. But i'm not mad at him and i'm not mad at you. You've never been outside of your bubble. Tonight that changes, my monster is going to unmercifully rip Johnny out of that bubble and introduce him to reality. He's gonna mangle that perfect body of his, he's gonna shatter those high cheek bones, break that strong jaw... I want Johnny looks in the mirror and from now on he won't see the reflection of perfection. No, no, no, after tonight when he looks at the mirror i want him to see a monster staring back at him. And McKenzie, i'm a princess, i always get what i want."

life's a bitch and then you marry one.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil