GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-12-2017, 23:03   #1
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3426
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 83305
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 30 Kasım 2017 - IMPACT Wrestling | Şov İncelemesi

BU İNCELEME PARK, PARK & PARK HUKUK BÜROSU SPONSORLUĞUNDA YAPILMAKTADIR.

30 Kasım 2017 - IMPACT Wrestling | Şov İncelemesi

Şu iki saatlik dilimde gördüğünüz isimlerin hiçbirini bir ay sonra görmenizin garantisi olmayan şov Impact Wrestling'den merhaba.

Şükran gününe denk gelen boş şovu saymazsak kendimi yaklaşık 3 haftalık bir IW nadasına bırakmıştım ve hayattan bir nebze tat almaya başlıyordum. Fakat ben suicidal bir insanım. Yine de en azından şunu diyebiliriz ki, bu sene Senyörle son 3 yıldır yazdığımız yıl sonu yazısını bile yazmayacağız... Vee forumda bayraklar yarıya iner.

Neyse Jeremy Borash'in yanında Gail Kim'in saldığı KO kemerini almak üzere turnuvaya katılacak olan kadınları görüyoruz, Zack Ryder da orada. Madison Rayne ve Sienna'nın arasında dönen mevzu. Bu arada Madison şirketteki ilk göz ağrım ve onu görmek her daim güzel. Ancak hayatını devam ettireceği adam olarak Josh Mathews'u seçmek nasıl bir midesizlik...

Bu gece gerçekleşecek olan maçlara dair kısa bir özet görüyoruz. Alberto ve Johnny arasındaki hiddetli feudda onları iyi bir seviyede bırakmıştık. Akabinde klasik intro... Başlıyoruz.

Oooo bilin bakalım geceyi kim açıyor... Zack Ryder! Şaka maka gerçekten bir insandan ne kadar hızlı soğuyabilinirse o kadar hızlı soğudum ya.

Ardından KC Spinelli geliyor, Brittany'nin eski theme songunu buna vermişler, bunun yerine direkt olarak Brittany alabilirdik bence? Neyse KC de şirketteki debutunu gerçekleştiriyor böylece.

KILLER QUEEN! Madison Rayne daha bu çekimden birkaç hafta önce WWE Performance Center'a duyrulmuşken burada şimdi. Josh spikerden "bu kadın hakkında birazcık bir şeyler biliyorum" diyor, lol. 5 time KO Champ'in ringe gelişiyle maça geçiyoruz. Bu arada bu kadın şirketin veteranlarından biri olmasına rağmen hala 30 yaşında falan.

IMPACT Knockouts Championship Tournament - Semi Final #1
Madison Rayne vs. Laurel van Ness vs. KC Spinelli

Maç başlıyor. Laurel bir köşede onları izlerken KC, Madison'ın başındaki tacı alıp atmak gibi bir hadsizliğe imza atıyor. Laurel birden gelince onu itiyorlar. Daha sonra Laurel gelip KC'yi roll-up'a alıyor ama sonuç yok. Karşılıklı roll-uplar dönmeye başlıyor bir süre ama alayı sonuçsuz. Laurel daha sonra bacakları arasına aldığı Madison'ı döndürmeye başlıyor. KC bozuyor bunu da. KC daha sonra Madison'a bir Hair Pull Mat Slam vuruyor. Daha sonra köşede body avalanche denemesi ama Madison kurtulmayı başarıyor ve arka arkaya tekmeler atıyor. Laurel gelip düşürüyor onu ve tuş deniyor ringde. 1-2-.. Laurel daha sonra KC'yi yerden kaldırıyor ancak KC kurtulup ona da HPMS yapıyor .Sonrasında bir Discus Clothesline! Laurel ölüyor. KC daha sonra Laurel'ın kürkünü giymeye başlayınca Laurel çıldırıyor ve hair pull mat slamlerle giriyor. Sonrasında arka arkaya yumruklar. Ardından kafasına bir tekme atıp köşeye sokuyor KC'yi. Laurel aprona çıkıp bir Bicycle Kick vuruyor! Baya iyiydi. Madison'a Basement Kick denemesi ama Madison ayağından tutup düşürüyor onu. Tuş denemesi başarısız.

Madison bir Side Headlock bağlıyor. Sonra bırakıp iplerden sekerek clothesline. KC geliyor ve karşılıklı forearmlar. Ardından Laurel onlara köşeden bir Missile Dropkick ile uçup tuş deniyor ama başarısız. Laurel bir Unprettier deniyor Madison'a ancak Madison kurtulup Step Up Enziguri vuruyor. Ardından köşeye çıkıyor Madison ve kaldırıp Headlock bağlıyor. Hakem araya giriyor ama ve Laurel oradan düşürüyor onu bu sırada. Sonrasında köşeye çıkarken KC gelip omzuna alıyor onu ve Electric Chair Drop ile Madison'ın üstüne atıyor! Güzel hamle. Sonrasında bir finisher denemesi içindeyken Laurel aniden çeviriyor onu ve bir Unprettier vuruyor ve tuş.

Kazanan: Laurel van Ness | **1/2

Laurel kazanmayı başarıyor, bitiş şekli hariç fena geçmedi maç. Madison'ı görmek güzel, KC'ye yönelik biraz daha booking yapılabilirdi zira hala pek bir şey göremedik ona dair. Zack baba ise kazandı işte, devam.

Mekana giriş yapan Alberto ve Johnny'i ayrı ayrı gördükten sonra iki hafta önce Cult of Lee/Ishimori üçlüsü arasında yaşananlara dair bir hatırlatmaya şahit oluyoruz.

Ringe döndük ve bir başka debutta sıra. Global Forged'un kazananı Hakim Zane geliyor. Bu sene daha önce bir kez jobber olarak görmüştük sadece kendisini. İki hafta önce de Johnny kendisini mal etmişti.

Ardından Japonya'dan gelen kral Taiji Ishimori'nin gelişiyle maça geçiyoruz. Bu arada theme songu gayet iyi.

Taiji Ishimori vs. Hakim Zane

Zane bir headlock bağlıyor ve iplerden sekip shoulder block yapıyor daha sonra. Ardından tekrar iplerden sekiyor ve Ishimori'ye reversal sonrası şahane bir leg sweep, tuş denemesi başarısız. Köşede arka arkaya yumruklar atmaya başlıyor. Sonrasında iplere yolluyor ancak Ishimori orada maymun ediyor adeta rakibini ve bir Springboard Seated Senton yapıyor. Ishimori daha sonra Zane'i köşede chopluyor. Alıp çapraz köşede bir big boot vurduktan sonra köşeden atlıyor ancak Zane kurtulup Hair Pull Mat Slam yapıyor. Arka arkaya tekmeler geliyor şimdi Zane'den. Zane'den arka arkaya back elbowlar rakibine. Daha sonra bir Suplex denemesi ancak Ishimori arkaya düşüp choplar vuruyor. Zane çapraz köşede onu yakalayıp önce bir Running Boot ardından Cannonball Senton vuruyor. Tuş denemesi başarılı. Zane daha sonra rakibine bir suplex daha deniyor ancak Ishimori tekmelerle kurtulduktan sonra iplere gönderen rakibine Handspring Enziguri ile karşılık veriyor! Tuş denemesi başarısız.

Ishimori kaldırmak isterken Zane kurtuluyor ondan, bir leg sweep sonrası iplerden sekiyor ancak Ishimori yakaladı yine ve bir Dodon! Ishimori daha sonra köşeye çıkıyor ve bir 450 Splash vuruyor! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: Taiji Ishimori | **

Az önce KC için istediğim debut şekli Zane'de oldu, yenilmesine rağmen kendini gösterebildi. Ishimori zaten IW seyircisine kendini göstermişti maçı finalde bir şekil alması yetecekti. O yüzden ikisi adına kısa ve öz bir aksiyon diyebiliriz.

Hemen akabinde Cult of Lee saldırıya geçiyor.Lee ve Konley arka arkaya yumruklar atmaya başlıyorlar Ishimori'ye. Baya bir yuhalama var onlara karşı. Bir Backfist + Michinoku Driver geliyor Konley'den. Lee kemerini kaldırırken olaylar sona eriyor. Peki NOAH'ın geçenlerde Ishimori'nin kemerli fotosunu paylaşarak spoiler vermesi?

Arka alanda tüm güzelliğiyle McKenzie Mitchell ve "Cowboy" James Storm var. Storm arka alanda bir hot women, fast cars, cold beer temalı bir promo kesiyor. Storm buradaki tek ve gerçek efsane olarak Texano'yu tokatladıktan sonra Dan Lambert'e gireceğini belirtiyor.

LAX Clubhouse'dayız şimdi de. Yine kumara ve içkiye düşmüş durumdalar.

Konnan: Mevzuya gelelim, Sami Callihan denen beyaz serseri bize problem yaratıyor bununla kim ilgilenecek?

Homicide: Tabi ki ben. Bu mevzuya benim el koymam lazım. Bu denyolardan çok sıkıldım. Sen silahlarımı buraya getirmeme izin ver yeterli. Bende gereken her türlü mühimmat var, ben hardcore güreşin McGyver'ıyım. Eğer her şeyi istiyorlarsa onlara her şeyi vereceğim.

Konnan: Sevdim bunu.

Ortiz: Onları bu zincirle tavana asıp herkese ibret olsun dye mesajı vermeliyiz.

Konnan: Ben daha çok zımba kullanmayı seviyorum. Bu işi sokaklardaki gibi halledeceğiz ve o kemerleri geri alacağız. Bu üvey evlat geri döndüğü zaman onu hazırlayacağımız insandan kırkayağın tam ortasına koyacağız. Hani baş parmak yukarı ve aşağı diyor ya işte bir daha karşıma çıktığı zaman iki parmağı da götüne sokacağım. oVe veya her ne haltsa. Kemerleri alacağız ve sokaklara geri götüreceğiz.

Daha sonra içkileri tokuşturup geyik muhabbetine düşüyorlar ve onları orada bırakıyoruz.

Bu arada ilk kez gittiğimiz bir şirket çıkıyor karşımıza, DEFY Wrestling'in Seattle, Washington'daki şovundayız. Sami Callihan ile Randy Myers karşı karşıya. Bu şirket yakın zamanda Global Wrestling Network'te de yayınlanacakmış. Maçı özet şeklinde izlediğimiz için incelemiyorum. İlginç kamera açıları var şirketin, ben bu kadar fazla kamera açısı değişen ve değişik konumlardan çeken şirketleri izleyemiyorum. Direk iki üç tane açı olsun işte tatavasız. Callihan'ın rakibini ilk defa görüyorum, Joker karakterine benziyor baya he.

Daha çok Sami Callihan'ın üstün olduğu yerlere şahit oluyoruz elbette. Callihan maçı iplerden sekerek vurduğu sert bir Lariat ile kazanmayı başarıyor. Taraftarların desteği de ona dönük zaten.

Arka alanda McKenzie Mitchell'ın yanında Alberto El Patron var, ikiliyi en son bir arada gördüğümüzde Johnny kendisine saatte 100 km hızla girmişti. İnsan yine bekliyor ama yok. Alberto, Johnny'i tabiri caizse küçük bir çocuk olarak nitelendiriyor ve onunla dalga geçiyor. Alberto gelmeden önce bu şirketi kimse izlemedi, bu yüzden beni geri aldılar diyor. Reis şirketin izlenmediği doğru ama hala izlenmiyor... Senlik bir şey yok. Alberto daha sonra McKenzie'nin elindeki mikrofonun IMPACT logosunu kendi pembe atkısıyla kapatıyor. Alberto arka alan ropörtajını bile uzatıyorsun be abi... Neyse ki seni dinlemeyi seviyorum knk.

Alberto oradan ayrıldıktan sonra KM'i birisini yumruklarken görüyoruz. "ATT bu yeterli mi" diye bağırıyor? Sonra orada önüne çıkana dalmaya devam ediyor. Lashley ona ATT'ye girmesi için kendisini kanıtlaması gerektiğini söylemişti çünkü.

Ringe dönüyoruz ve Meksika'nın çılgın çocuğu Texano geliyor. O da oraların kovboyu.

Ardından Longnecks and Rednecks geliyor ve James Storm geliyor. Bu adam, bu şarkı eşliğinde ne zaman gelse kafa olarak 2011 yılına dönüyorum. Çok seviyorum seni be dayı. Maç zamanı.

JB bu maçı iki şirketin kovboylarının kapışması olarak nitelendiriyor ancak Storm bir mekandayken orada başka kovboy mümkün mü?

Ancak maç başlamadan arka alana gidiyoruz, Storm için gelen Dan Lambert ve aslanlarının yolunu KM kesiyor.

KM: Orada yaptığımı gördünüz mü? İki adamı indirdim.

Dan Lambert: Neyden bahsettiğini bilmiyorum şu an ilgilenmemiz gereken bir kovboy var zaten.

KM'in bu iplenmeyişi çok keyif verici. Bir dakika yeterince coşmadım DAN BABAABABABA. Neyse.. Reklam dönüşü maçtayız.

"Cowboy" James Storm vs. Texano Jr.

Texano çakallık yaparak maç başında üstünlüğü alıyor eline. İplerden sekip bir shoulder block vuruyor. Tekrarlamaka isterken Storm düşürüyor onu ve yerden kaldırıp iplerden sekince arm drag yiyor. Birebir aynısıyla cevap veriyor. Karşılıklı reversallar akıyor şu anda ve Storm bir Last Call Superkick sallıyor ama Texano son anda dışarı atıyor kendini. Storm içeriden bir Dropkick vuruyor. Ardından Texano ani bir back elbow vuruyor. Storm'un birasını ona püskürtüyor hakemin görmediği yerde. Ringe dönüyorlar şimdi. Texano köşede şimdi. Üstüne gelen Storm'u bir BBD ile aprona atıyor. Enziguri denemesinden kurtuluyor ve aşağı düşürdüğü rakibine orada da bir Clothesline vuruyor. Rampada Storm'u bir süre tokatladıktan sonra ringe sokuyor. 1-2-..

Texano bir Chinlock bağlıyor şimdi Storm'a. Storm sonunda ipleri tutarak kurtuluyor. Texano' köşede choplamaya başlıyor. Ardından bir Backbreaker. Bunu da Single Leg Boston Crab ile sürdürüyor. Storm ipleri yakalamayı başarıyor sonra. Texano ve hakem tartışırken Storm kendine gelip yumruklar atıyor. Texano, Storm'u yakalayıp dışarı atmak istiyor ama Storm oradan klasik olarak geri dönüyor ve iplerden sekiyor ancak gelişine Leg Lariat vuruyor Texano. 1-2-.. Texano köşede pusuya yatıyor şimdi ve Storm kalkınca koşuyor ama gelişine big boot. Storm sonra bir tekme atıp Eye of the Storm deniyor ama kaldıramıyor. Texano omuzluyor. Storm kurtuldu şimdi. Bir tekme ama yine kaldıramıyor. Sonra bir gayretle alıyor ve Eye of the Storm? Hayır Texano kurtuluyor ve Superkick! Texano adha sonra şapkasını alıp kafasına takıp Real Cowboy diye bağırıyor ama arkasını dönünce bir LAST CALL SUPERKICK! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: James Storm | **1/2

Storm vurup geçmeyi başarıyor. Ancak o da gidecek aga şu an kimse hakkında uzun vadeli konuşamıyorum lol.

Storm zaferini bira ile kutlayarak arka alana doğru giderken AMERICAN TOP TEAM BURADA SSSSELAMUN ALEYKÜM! Dan Lambert'in aslanları saldırıya geçiyor. Lashley, Storm'u oradan oraya vuruyor. John Hartnett durun ben halledeceğim diyor. Annem bu şovu izliyor diyip arkasını dönüyor ve LAST CALL SUPERKICK! John Hartnett'in her hafta bir şekilde dayak yemesi şahane bir olay. Ancak Storm'a hemen giriyorlar ve Lashley'den bir Running Powerslam geliyor.

Ancak Moose elinde sandalye ile geliyor ve ATT üyelerini kovalıyor. Biri ringde kalıyor ancak dayağa da maruz kalıyor aynı zamanda. Onu son anda dışarı çekerek kurtarıyorlar. Dan Lambert daha sonra mikrofonu alıp ateş saçmaya başlıyor ve bu işi haftaya halletmek istediğini söylüyor. Haftaya Moose & James Storm vs. Bobby Lashley ve ATT'nin gizli silahı maçı olacakmış. O silah da kendisiymiş... ATT üyeleri bile şok oluyor bunu duyduklarına. Elinde Colby Covington, King Mo falan varken kendisini maça koymasına anlam veremeyen arkadaşlarıyla oradan ayrılıyor. Enteresan. Neyse sevdim bunu.

Pluto TV Rewind of the Week'te 2006 yılına dönüyoruz. Şirketin elit ve laik dönemlerinde Rhino'nun Abyss'e GORE ile girip duvarı yıktığı anı hatırlıyoruz.

Park, Park ve Park; Avukatlık Şirketi'nin mesajı ekranlarınızda. Dünyanın en saçma reklamı ekranlarınıza geliyor. Ancak Joseph Park artık tek değil yanında kuzeni Chandler Park da var! Ethan Page de bu arada debutunu gerçekleştirmiş oluyor. Bir kazanın iki tarafına da avukatlık yapıyorlar. Page'in egomanyak bir karakterle değilde yeni bir karakterle gelmesine sevindim. Buradan keyifli bir şeyler çıkacağı kesin.

GWN Flashback Moment of the Week'te duygu dolu anlar yaşanıyor, yine yıl 2006. RAW GM'i Kurt Angle ile RAW yıldızı Samoa Joe'nun maçındayız. Allahım bu haftaki hatırlatmalar çok acı... Neyse karşılaşmayı Kurt Angle, Samoa Joe'yu pes ettirerek kazanmayı başarmıştı ve Joe'nun 1.5 yıllık yenilmezlik serisini bitirmişti. Fakat Mike Tenay ve Don West spiker takımı ölüyü bile diriltir ya. Bu ne anlatımdır.

Arkadaki yolculuğumuz sürüyor bu sefer de McKenzie Mitchell'ın yanında Johnny Impact var. Kolunun %100'de olmadığını ancak bu gece Alberto'nun işini bitirmeye yeteceğini söylüyor. Alberto'yu kemeri alma konusunda önüne çıkmış bir hız tümseği olarak nitelendiriyor.

50 dakika geride kaldı ancak henüz görmediğimiz biri karşımıza çıkıyor... ELI DRAKE! Drake ve bavulu Chris Adonis arka alanda.

Eli Drake: Bırakın da konuşayım, El Patron ve Johnny Impact arasında bir maç var peki şampiyon bunu izleyecek mi? Evet aptallar çünkü ben bu oyunun bir öğrencisiyim. Fakat sakın detaylarda kaybolmayın ve benim kafama atılan 5 dikişin sorumlusunu unutacağımı bir saniye bile olsa düşünmeyin. Benim seni de unutacağımı sanma Johnny Impact? Sizi bekleyen iki adet biletim var ancak tek soru ne zaman bu biletleri suratınıza yapıştıracağım. Bu bir aşağılama değil hayatın gerçeği.

Bu arada onlar oradan ayrılmak isterken yollarına Jimmy Jacobs çıkıyor! Bir süre bakışıp ayrılıyorlar. Hadi bakalım.

SPİKER MASASINDA SIRADAKİ NXT ŞAMPİYONUMUZ ETHAN CARTER III HAN HAZRETLERİNİ GÖRÜYORUZ. Ulan gideceğini bilip git diyememek... Ama gitme be lavinia.

Ringe dönüyoruz ve sıradaki maç için Tyson Dux geliyor. Şirketin Kanada açılımında aramıza katılan bir başka isim kendisi. Şekil biri, bu arada tribünde vuvuzela çalan adamın sülalesini hoplatayım ya.

Ardından dünyanın en kötü theme songuyla Matt Sydal geliyor. Onun da gelişiyle maça geçiyoruz. Ethan bu arada leş spiker masasına güneş gibi doğuyor.

Matt Sydal vs. Tyson Dux

Maç başlıyor, Dux'u destekleyen daha fazla şu an. Karşılıklı kilitler görüyoruz. Sydal rakibini wristlock'a alıyor ancak Dux kurtulup Hair Pull Mat Slam ile düşürüyor onu. Sydal daha sonra bir Hurracanrana ile cevap veriyor kalkınca. Sonra iyi bir roll-up ama sonuç yok. Ardından bir Final Cut Leg Drop. 1-2-.. Sydal daha sonra rakibine Muta Lock bağlıyor. Dux yumruklar atarak bozuyor. Dux yumruklara devam edip bir tekme sallıyor ancak Sydal'dan bir Leg Sweep. Sonrasında Standing Moonsault deniyor ama Dux dizlerini kaldırıyor. Bu arada Ethan'ın "ben yogayı hatun kaldırmak için yapıyorum, o yaşam stili olsun diye" diyerek masada yardırmaya devam ediyor. Dux daha sonra Sydal'i tekmelemeye başlıyor. Tuş denemesi başarısız.

Sydal arka arkaya tekmeler atarken Dux onu bacağından yakalayıp iplerde indiriyor. Bu arada Mathews, Dux'ın CWC'de güreştiğinden bahsediyor. Dux daha sonra güzel bir Vertical Suplex vuruyor. Ardından Boston Crab bağlıyor Dux şimdi de. Sydal ipleri yakalamayı başarıyor. Dux daha sonra Sydal'e bir Suplex daha denerken Sydal inmeyi başarıyor. Dux'tan arka arkaya yumruklar ve iplerden sekiyor ancak Spinning Heel Kick. Sydal daha sonra side kickler vuruyor. Ardından bir Roundhouse Kick ve Standing Moonsault! Tuş denemesi başarılı. Sydal daha sonra köşeye çıkmayı düşünürken Dux onu yerde çevirip bir DDT vuruyor. Ardından Dux bir waistlock bağlıyor, iplerden sekiyor sonra ama gelişine bir big boot ve Jumping High Knee. Ardından köşeye çıkıyor ve Shooting Sydal Press! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: Matt Sydal | **3/4

Zane vs. Ishimori maçından farklı bir yorumda bulunmayacağım bu maça. Herkes için verimli geçtiğini söyleyebiliriz. Ethan spiker masasından Sydal'e sallamaya devam ederken bakışıyorlar. Ethan, Sydal'in hiçbir zaman büyük maç alamadığını hatırlatmaya devam ediyor. Pardon Tudor.

Alberto ile Johnny arasındaki feuda bir bir promo izliyoruz yine. Daha doğrusu Alberto, Drake ve Johnny ile ilgili yorumlarını yapıyor desek yeridir.

Sırada main event var ve ilk gelen isim Alberto El Patron oluyor. Gelirken Borash'i korkutmayı da ihmal etmiyor.

Ardından genç kızların hırçın prensi ve TPW'nun biricik süperstarı Johnny Impact geliyor. Maç zamanı artık.

Grudge Match
"The Mayor of Slamtown" Johnny Impact vs. "Pride of Mexico" Alberto El Patron

Yumruklaşmayla başlıyor maç. Alberto üstünlüğü kolayca kuruyor rakibinin sakatlığından faydalanarak. Daha sonra Johnny'i alıp köşeye gönderiyor ve koşuyor ama gelişine big boot. Johnny sonra bir Backbreaker ve Russian Leg Sweep yapıyor. Ardından bir Sliding Clothesline. Tuş denemesi başarısız. Johnny'nin üstünlüğü sürüyor. Ardından bir diz darbesiyle dışarı atıyor rakibini. Johnny iplerden sekiyor ve bir Corkscrew Plancha! Küvette seks gibi hareket ya. Impact bir diz darbesi vuruyor yerden kalkmaya çalışan rakibine ve ringe dönüyorlar. Fakat Alberto erkenden kalkıp aprondaki rakibine bir Step Up Enziguri vuruyor. Alberto, Johnny'i dışarıda döverken daha sonra onun gözlüğünü alıp kuruyor! Oo adamın namusuyla oynadı resmen. Daha sonra Johnny'i alıp sandalyelere fırlatıyor ve köşeye çıkıp taunt şov. Alberto köşede uzun süre dalga geçer gibi bekliyor onu. Johnny döner dönmez Alberto tekme manyağı etmeye başlıyor rakibini. Akabinde bir Chinlock bağlamaya başlıyor. Johnny yerden kalkıyor ve yumruklar atıyor. Sonrasında iplerden sekiyor ve kayarak kurtulduktan sonra bir dropkick vuruyor. Yine sekiyor iplerden ancak Alberto bir back body drop ile aşağı atıyor onu. Reklamlara gidiyoruz.

Reklam dönüşü Alberto köşeden uçarak yumruk atıyor rakibine patron Reman Roigns. Tuş denemesi başarısız. Alberto'nun reklam arasında basamakların altına koyduğu rakibine bir Double Foot Stomp denerken kendini nasıl sakatladığına tanık oluyoruz. LOOOL. Alberto bir kez daha köşeye çıkıyor, atlıyor ama Johnny kenara çekilip bir Overhead Kick vuruyor. İkisi de yerde. Aynı anda kalkıp yumruklaşmaya başlıyorlar. Johnny üstün gelmeyi başarıyor. Hakem araya girmek zorunda kalıyor .Johnny bir body avalanche denerken Alberto kurtulup Step Up Enziguri sallıyor ancak Johnny eğiliyor ve arka arkaya clotheslinelar. Sonra bir Spinning Calf Kick. İplerden sekip bir diz vurup tuş deniyor ancak sonuç alamıyor. Johnny rakibini yerden kaldırmak isterken Alberto sakat koluna ani bir Franchiser vuruyor. Ardından bir Superkick! Tuş denemesi başarısız.

Alberto uzun süre oyalandıktan sonra Cross Armbreaker deniyor ancak Impact onu iterek kurtulduktan sonra Flying Chuck vuruyor! Tuş denemesi başarısız. Impact bir Starship Pain denerken Alberto son anda yakalıyor onu ve arkasından köşeye çıkıyor. Sonrasında Johnny'e seksss bir Superplexxx. Direk boynundan tutup atmış adamı?.Alberto daha sonra rakibini yerden kaldırıyor ve Tree of Woe pozisyonuna getiriyor. Sonrasında köşeye çıkıyor. Ancak Impact son anda kenara çekiliyor! Köşeye çıkıyor zor da olsa ve bir Diving Double Foot Stomp sırtına! Tuş denemesi başarısız. Johnny daha sonra köşeye çıkıyor. 450 Elbow denerken Alberto kenara çekiliyor bu sırada hakem alıyor darbeyi. Alberto'dan bir LOW BLOW! Josh ona ana bacı kayıyor şu an masadan, hani heel commentatordın? Alberto rakibini yerden kaldırıyor ve dalgaya alıyor. Ardından tek yumrukta bayıltıyor. Hakemi kaldırıyor şimdi. Ona anlamsızca bir şefkat gösteriyor. Alberto'dan bir DDT. 1-2-.. Johnny kurtuluyor! Alberto çıldırıyor şu an. Arka arkaya tekmeler atmaya başlıyor şimdi. Köşeye oturtuyor şimdi rakibini. Johnny'nin dirseğindeki bandı çıkarıp ağzına sokuyor. Neden kral? Alberto köşeye çıkma peşindeyken Eli Drake ring kenarına geliyor. Alberto ona doğru geliyor ve tartışmaya başlıyorlar. Alberto, Drake'e yumruğu koyup kemerini eline alıyor ve bununla da vuruyor bir tane. Alberto ringe dönüyor derken Impact onu iplerin arkasından çekiyor ve STARSHIP PAIN! Tuş denemesi başarılı!

Kazanan: Johnny Impact | ***1/2

Drake hiç beklemeden uzun maç boyunca pert olan iki güreşçiye de saldırıya geçiyor. Ardından Johnny karşı koymaya başlıyor fakat Chris Adonis gelip durumu lehlerine çeviriyor. İkili tokat çekmeye başlıyor. Drake kemerle vurmak için beklerken...

OH CANADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA OUR HOME AND NATIVE LAND!

PETEY WILLIAMSN APRONDAN GELİP FLYING LUNGBLOWER VURUYOR ARDINDAN ADONIS'E BİR SUICIDE DIVE! Ringe dönüyor. Drake ona bir Gravy Train denerken Impact son anda Superkick yapıştırıyor ve bir CANADIAN DESTROYEEEEEEEEEEEERRR! Yahu biz sana aşığız be küçük kanadalı adam.

Gece onların kutlamasıyla sona eriyor. Şirketin 23 Kasım hariç şovları tatmin, arka alan gelişmeleri kahretmeye devam ediyor. Haftaya (yani yarın) görüşmek üzere.

imza

suffering. chaos. ugliness. mayhem.

"McKenzie, you're so pretty. Anybody ever tell you that- No you hear it all the time, don't you? How does it feel to be pretty? Tell Kongo Kong how it feels to be pretty. How does it feel to be handed things your entire life because people like the way you look. You live in a bubble, you're like Johnny Gorgeous. He keeps getting opportunity after opportunity and thinks this is actually because of his hardworking. It makes me sick. But i'm not mad at him and i'm not mad at you. You've never been outside of your bubble. Tonight that changes, my monster is going to unmercifully rip Johnny out of that bubble and introduce him to reality. He's gonna mangle that perfect body of his, he's gonna shatter those high cheek bones, break that strong jaw... I want Johnny looks in the mirror and from now on he won't see the reflection of perfection. No, no, no, after tonight when he looks at the mirror i want him to see a monster staring back at him. And McKenzie, i'm a princess, i always get what i want."

life's a bitch and then you marry one.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2017, 23:14   #2
Changing the Game
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 775
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 28062
Rep Derecesi: The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Rising Generation WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Şükran gününe denk gelen boş şovu saymazsak kendimi yaklaşık 3 haftalık bir IW nadasına bırakmıştım ve hayattan bir nebze tat almaya başlıyordum. Fakat ben suicidal bir insanım. Yine de en azından şunu diyebiliriz ki, bu sene Senyörle son 3 yıldır yazdığımız yıl sonu yazısını bile yazmayacağız... Vee forumda bayraklar yarıya iner.
Net bir farkla yılın en kötü haberini almış bulunmaktayım, 25. maddeye cidden üşenilmesini özlemle bekliyordum.
imza

Hayatta her zaman bir çıkış olduğu gibi bunun bir inişi de olur. Fakat bazen insanlar sizi inişte zannederken siz çıkıştasınızdır.

RPG: Moose

#hürriyetsonsuza
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil