GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-11-2017, 08:00   #1
cold as ice
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 265
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 20520
Rep Derecesi: Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart 31 Ekim 2017 Smackdown Live | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Richie Sambora

Smackdown Live'a hoş geldiniz! Shane McMahon ile açıyoruz şovu.

Shane McMahon: Cadılar Bayramı'nız kutlu olsun. Nasılsınız bu akşam? Survivor Series, 19 Kasım'a yaklaşmaya başladık. Herkesin bildiği gibi, Smackdown'ın yılda bir kere RAW ile karşılaştığı şov olacak. Çoğu insan bana soruyor; Smackdown neden RAW'a baskın yaptı? Cevap ise gayet basit. RAW'ın 25. yılı yaklaşıyor, yanlış anlaşılmasın bu çok büyük bir başarı. Ancak brand ayrımından beri RAW, Smackdown'a düşük brand gibi bakıyor. Bu doğru. Maalesef bu en tepedeki kardeşim Stephanie'den -ne yazık ki döndü, evet- en dipteki RAW personeline kadar herkes aynı düşünüyor. Burada düşünmek zorundaydım. Smackdown ne yapabilirdi? Bu algıyı değiştirmek için ne yapmamız gerekliydi? Nedir o? RAW'ın bizim yaptığımızın iki katı seçim yapmasına rağmen; Daniel Bryan'ı Genel Menajer yaptık, şimdi yaptığımız gibi canlı yayına geçtik ve eğlenmeye başladık. Fırsatlar Diyarı'nı yarattık ancak hala yeterli değildi. Algıyı değiştirmek için son yapabileceğimiz şey neydi? Smackdown Kadrosu ile birlikte bir görüşme yaptık ve bir karara vardık. İddiamızı vurgulamak için RAW'a gittik ve ağızlarını tekmeledik! Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Smackdown Live'ı televizyonlarından izleyen herkese, buraya sizlere eğlendirmeye gelen Smackdown Kadrosu'na teşekkür ediyorum. İşte Smackdown Live budur! Bizim kalbimiz var. Şimdi beni oldukça rahatsız eden bir meseleye değinmek istiyorum. Daniel Bryan bizim bakış açımızı açıklamak üzere RAW'a gitti ve nasıl karşılandı? (Dün gece Kane'in Daniel Bryan'ı Chokeslam'lediği anı izliyoruz) Oraya gitti ve ona tuzak kuruldu, ardından eski takım partneri tarafından saldırıya uğradı. Kurt Angle neredeydi bu sırada? Gizemli bir şekilde kayıp mı oldu? Kardeşim Stephanie neredeydi? Resmen önemsemediler. Bildiğiniz onu tokatlayıp sedyeyle yolladılar. Size ne diyeyim? Bunu ödeyecekler. Kurt Angle, Survivor Series'de altın madalyanı getireceğini söyledin. Sen altın madalyanı getir, İnsan Üstü Yaratık Braun Strowman'ı getir ve istediğin 3 RAW süperstar'ını seç. Çünkü Survivor Series'de bizim ringimize geleceksin. Randy Orton ve Smackdown'ın en iyi 3 güreşçisi. Tabii ki ben de kaptan olacağım ve seninle ringde görüşeceğiz. Bu kadar konuşma yeter, artık aksiyona geçelim. Hadi bu şovu başlatalım!

Kalifiye olmak için Roode sonra da Ziggler geliyor ve maça geçiyoruz.

2-Out of 3 Falls Qualifying Match for Survivor Series Team
Bobby Roode vs Dolph Ziggler

Karşılıklı tuş denemeleri ile başlıyor maç. Roode, Ziggler'ı iplere yollasa da Ziggler'dan Shoulder Block! Sonra aynısını Roode gerçekleştiriyor. Ziggler, Roode'u köşede sıkıştırıp omuzlar atıyor. Ziggler ardından taunt atarken Roode'dan clothesline geliyor. Roode köşeye çıkıyor ve Ziggler'a blockbuster yapıyor. Ziggler kalktığında da chop'lar atıyor. Roode sonrasında Ziggler'ı dışarı atıyor. Roode dışarıda Ziggler'ı bariyerlere çarptırıyor. Roode, Ziggler'ı içeri atıp kendi de geçiyor ama Ziggler kalkar kalkmaz Superkick'i vuruyor. Tuş! 1..2..3..!

Maçta durum: 1-0 (Ziggler lehine)

Reklamlar sırasında Ziggler köşeye çarpmış ve darbenin etkisiyle Bobby Roode tuşu gerçekleştirmiş. (Burada tuşu kaçırmamıza sebep olan rejiye çok selam yolluyorum)

Maçta durum: 1-1 berabere

Yumruklaşmalar izliyoruz, üstünlüğü alan Roode bir side slam yapıyor. Roode sonrasında Glorious DDT deniyor fakat Ziggler roll-up'a alıyor başarısız. Kalktıklarında Ziggler'dan Jumping DDT! Tuş denemesi başarısız. Ziggler Zig Zag denemek istiyor ancak Roode iplere tutunuyor. Sonrasında üstüne koşan Ziggler'a Spinebuster yapıyor Roode! Roode bir Glorious DDT daha deniyor ama Ziggler düşüp Zig Zag'i gerçekleştiriyor! 1..2.. Roode kurtuldu! Ziggler, HBK'i taklit ederek Superkick içine bekliyor ancak Roode çekilince köşeye çarpıyor. Karşılıklı tuş denemelerinden sonuç çıkmıyor, kalktıklarında Roode sonunda Glorious DDT'yi yapıyor. 1..2..3..!

Maçı 2-1'e getiren ve Smackdown Survivor Series Takımı'nda bulunmaya hak kazanan: Bobby Roode

Renee Young: Bobby tebrikler. Survivor Series'de Smackdown Takımı'nda bulunma hakkı kazandın.

Bobby Roode: Renee, Smackdown Takımı'nın şimdi 3 katılımcısı var. Shane McMahon, Randy Orton ve Bobby Roode! Kalan 2 takım arkadaşımızın da bizim gibi merhamete, tutkuya ve rekabetçiliğe sahip olmasını umuyorum. Survivor Series'de Smackdown yukarı, RAW aşağı! #KUŞATMA !

Roode şovunu yapıyor ardından. Kevin Owens ile Shinsuke Nakamura arasında Survivor Series takımına kalifiye olmak için bir maç göreceğiz. Ayrıca AJ Styles, Samir Singh ile karşılacak.

The New Day arka alanda Cadılar Bayramı temalı giyinmiş şekilde insanlara şeker dağıtıyor.

Rusev: Siz ne yapıyorsunuz?

Rusev'in yanında Aiden English de var.

Xavier Woods: Bebeğim rahatla. Yılın en mutlu gününü kutlamak zorundasın. Bu Cadılar Bayramı!

Kofi Kingston: En sevdiğin kostümünle insanların kapısını tıklatıp şeker alabilirsin! Şekeri de çooook severim.

Big E: Siz reçel biraderler şeker istermişsiniz gibi duruyor. (Şeker uzatıyor)

Rusev sertçe balkabağını alıyor.

Rusev: Sizin neyiniz var? RAW her an burada olabilir. Siz burada yabancılara şeker mi dağıtıyorsunuz? Onlar RAW'dan olabilir. Sıkıntınız ne?

Xavier Woods: Rusev, RAW'ı darmaduman ettik. Sırf böyle giyindik diye kavgaya hazır olmadığımızı nereden çıkardın?

Rusev: Cadılar Bayramı aptalca bir tatil. Aptal, aptal, aptal çocuklar için. Artık önemli olan tek bir gün var.

Aiden English: Rusev Günüüüüüü.

Rusev şekerleri yere döküp eziyor.

Xavier Woods: Rusev şimdi saçmaladın.

Big E: Bir adam gelip şekerlerimi berbat edecek ha? Benim şekerlerimin üstüne mi bastı biraz önce? Hayır. Bu akşam senle ben, o ringde görüşeceğiz.

Rusev: Memnun olurum.

Arka alanın güzellik dolu tarafına gidiyoruz, takım kaptanı Becky Lynch Survivor Series'de takım olacağı arkadaşlarına konuşma yapıyor.

Becky Lynch: Arkadaşlar, Survivor Series hakkında konuşmak istiyorum. Bu olay artık kişisel değil. RAW'ın ana şov olmasını duymaktan ve Smackdown'ın ikinci plan olduğunun düşünülmesinden sıkıldım. Geçen hafta RAW'a gittik ve dünyalarını sarstık. Onlara Survivor Series'de neler yapacaklarımızın sadece bir fragmanıydı bu. Birleşmişken hükmederiz, ayrılırsak düşeriz. Daniel Bryan'a olanlardan sonra başka risk alamayız. Bu geceden başlayarak birlikte olmalı ve ilerlemeliyiz. RAW'ın ne zaman karşılık vereceğini bilmiyoruz. Birileri bir şey söylemek istiyorsa tam zamanı yani.

James Ellsworth: Hırr hırr.

Becky Lynch: Bunu söyleyeceğini düşünmüştüm.

Becky, Ellsworth'e sprey sıkıyor.

Carmella: James, otur. Kal böyle.

Becky Lynch: İyi miyiz yani? Takım mıyız?

Naomi: Hadi bunu yapalım.

Sürpriz Yumurta Şampiyon Natalya geliyor yanlarına.

Natalya: Biraz geri çekil Becky. Neden Smackdown Takımı'nın kaptanı ben değilim diye konuşmak isterdim. Ancak Smackdown'ın onurunu Alexa Bliss'e karşı korumakla meşgul olacağım. Görüyorsunuz ki; takımlarla ilgili kesin olan şey hep bir zayıf halka olduğudur. Dürüst olmak gerekirse kendinize bu zayıf halkanın kim olduğunu sormanız gerekiyor. Parlak Kadın, kemerini elinden aldığım kişi mi? Yoksa bana dayanamayan Charlotte mı? Beni Smackdown Live'ın gerçek kraliçesi yaptı bu arada. Charlotte, bir daha baskı altında ezilmesen iyi olur çünkü eğer yenilirse hepimiz kimin suçlanacağını biliyoruz. O da sensin.

Natalya yanlarından ayrılırken Becky ona sprey sıkıyor. (insanın içinden random atmak geliyor ya)

Sırada Sin Cara vs Baron Corbin maçı var, ikili ringe geliyor.

Singles Non-Title Match
Baron Corbin vs Sin Cara

Corbin, Cara'nın maskesini çıkarmaya çalışmakla başlıyor. Cara toparlanıp bir springboard arm drag yapıyor ancak Corbin ayaklanınca ona big boot'u vuruyor. Corbin, Cara'yı dışarı götürüyor ve bariyerlere vurduruyor. Sonra yine maskeyi çıkarmaya çalışıyor fakat Cara içeri giriyor, Corbin dışarıdayken Cara suicide dive için geliyor ama Corbin'den dirseği yiyor. Corbin içeri geçip yine maske üzerinde uğraşıyor. Cara dışarı çıkıp maskeyi düzeltirken Corbin de geliyor, Cara onu merdivene çarptırıyor. Ardından bütün sinirini boşaltırcasına yumruklar atıyor. Corbin tam ayağa kalktığında Cara, Corbin'i spiker masasına spear'lıyor. Sonrasında Cara yumruklar atmaya devam ediyor ama hakem içeride 10'u saydığı için maç bitiyor.

Double Count-out ile maçın galibi: Yok

Cara, spikerlerin oturduğu sandalyeyi Corbin'e atıyor. Corbin can havliyle bariyerlerin üstünden atlayıp kaçıyor.

Renee Young arka alanda.

Renee Young: Sin Cara'nın farklı bir yüzünü gördüğümüz kesin. Ama şimdi, Smackdown Live Takımlar Şampiyonlarımız The Usos'a merhaba diyin! Geçen hafta Survivor Series'de RAW Takımlar Şampiyonları Seth Rollins ile Dean Ambrose ile karşılaşacağınız belli oldu. Bu maça nasıl hazırlanıyorsunuz?

Jey Uso: Renee bu yılda bir kez oluyor. RAW vs Smackdown Live. İlk günden beri savaşanlar ile Adalet'in Köpekleri'nin karşılaşması. Şampiyon vs Şampiyon.

Jimmy Uso: Bir şeyi görüyor musun Renee? Smackdown Live Takımlar Divizyonu'nu kitlediğimizi daha önce kanıtlamıştık. Şimdi bu "B-Brand"inin en A-Takımı olduğumuzu kanıtlayacağız.

Jey Uso: A Şovu Smackdown Live'dır.

Jimmy Uso: Survivor Series'de RAW Takımlar Divizyonu kitlenecek.

Jey Uso: Uso Hapishanesi'ne hoş geldiniz!

Yanlarına Shelton Benjamin & Chad Gable geliyor.

Shelton Benjamin: Bir şeyi unutuyorsunuz. Smackdown Live Takım Şampiyonları vs RAW Takım Şampiyonları.

Jey Uso: Aynen.

Shelton Benjamin: Shane McMahon ile biraz önce konuştuk, kemer maçı hakkımızı haftaya alıyoruz ve yeni şampiyonlar oluyoruz.

Chad Gable: Dur ben onların anladığı dilden konuşayım. Ben US dediğimde, siz diyeceksiniz ki

Shelton Benjamin: NO!

Chad Gable: US..

Shelton Benjamin: NO!

Chad Gable: Ben Hadi size dediğimde siz diyeceksiniz ki..

Shelton Benjamin: YALLAH

Chad Gable: Hadi size

Shelton Benjamin: YALLAH

Chad Gable: Yeni dediğimde diyeceksiniz

Shelton Benjamin: Şampiyonlar

Chad Gable: Yeni

Shelton Benjamin: Şampiyonlar

Chad Gable: Hissediyor musunuz US! Salı günü görüşürüz.

Jinder Mahal ve Singh'leri arka alanda yürürken görüyoruz. Sırada onlar var!

Singh Biraderler önce gelip Jinder Mahal'i takdim ediyor. Sonra üçlü ringe yöneliyor, Mahal mikrofon alıyor.

Jinder Mahal: Geçen hafta adil olmayan bir şekilde ring kenarından yollandım. AJ Styles'a yapabileceklerimin korkusundan hepsi. Başka biri de aynı korkuyu hissetmeli. Brock Lesnar gibi. Avukatı istediği kadar sataşabilir, Brock yüzünde bir gülümsemeyl eistediği kadar ringde zıplayabilir. Ancak korku içine işliyor. Survivor Series'de yenilecek, kurban edilecek ve hükmedilecek! Ben de sonsuza kadar "Beast Master" olarak bilineceğim. Bu gece ise korkulacak hiçbir şey yok. Samir Singh onurumu korurken ring kenarında olacağım. Saygısız AJ Styles'a karşı. Şimdi insanlarıma benim dilimde konuşacağım. (Hintçe konuşuyor)

"Baba kusura bakma da bir sal bizi ya" dercesine AJ Styles bölüyor. AJ Styles seyircileri coşturarak Samir Singh ile olan maçı için ringe geliyor.

Singles Match
AJ Styles vs Samir Singh

Samir bir tokat atıyor, AJ ise onu pişman edercesine üstüne atlayıp yumrukluyor. AJ bir enzuigiri vuruyor, sonra da Styles Clash yapıyor. Tuş. 1..2..3..!

Kazanan: AJ Styles

Biz bunu niye izledik diye düşünürken Jinder Mahal ringe girip AJ'e saldırıyor. Yumruklar, tekmeler atıyor. AJ dirilir gibi olup Mahal'i itiyor ancak Sunil Singh ayağından tutunca Mahal'den big boot'u yemek zorunda kalıyor. Mahal, AJ'i yerden olacak şekilde köşeye atıyor. Sonra da omurgasını ring direğinde esnetiyor. Sunil, AJ'e saldırırken Mahal gelip onu itiyor. Mahal, AJ'i kaldırıyor ve Khallas! Mahal sonra da kemerini kaldırıyor ve ringden ayrılacakken geri girip bir Khallas daha vuruyor. Mahal yine kemer şov yaparken gözlerimiz kanıyor.

Kevin Owens arka alanda maça hazırlanıyor, yanına Sami Zayn geliyor.

Sami Zayn: İnanılmaz, inanılmaz. Buna inanıyor musun sen?

Kevin Owens: Aslında evet, inanıyorum. Shane McMahon'ın kendisini kaptan ilan etmesi tamamen yararına. Buna bu kadar şaşırdın mı gerçekten?

Sami Zayn: Sadece "Fırsatlar Diyarı"ndaki fırsatların Shane McMahon'a nasıl gittiğini anlayamıyorum.

Kevin Owens: Ya da sevdiği insanlara.

Sami Zayn: Randy'i seviyor değil mi? Randy Orton beni geçen hafta bir low blow ile yendi. Demek istiyorum ki nasıl bir adam bunu yapar? Shane McMahon durumu düzeltmek için ne yaptı? Hiçbir şey, sadece hiçbir şey. Şimdi Smackdown'ı temsil edemiyorum çünkü kazık yedim.

Kevin Owens: Ne var biliyor musun dostum? Bu gece ben işi doğru yapacağım. Bugün Shinsuke Nakamura'yı yeneceğim. Bunu yaptığımda ise Survivor Series'de Smackdown'ı galibiyete sürükleyeceğim. Sonra da Shane McMahon bize borçlu olacak. İstediğimiz her şeyi alacağız. Bu bizim şovumuz olacak.

Sami Zayn: Bu harika. Kevin & Sami Şov'a dönecek yani.

Kevin Owens: Sami & Kevin Şov'a dönecek aslında.

Bu romantik konuşmanın ardından Big E vs Rusev maçı olacak, birazdan. Yeni bir Bludgeon Brothers tanıtımıyla karşınızdayız şimdi.

Erick Rowan: Ahlaki aşınma ve zayıflık için

Luke Harper: Tek tedavi var

Erick Rowan: Acı çekmek, sefillik, sürünmek

Luke Harper: Acı

Erick Rowan: Tedavi biziz

Luke Harper: Harper

Erick Rowan: Rowan

Birlikte: Bludgeon Brothers

Çekiçleri vurduktan sonra ringe geri dönüyoruz, Rusev ve yanında mikrofonuyla Aiden English var.

Aiden English: Norfolk halkı.. Tamamen sessiz olmanız gerekiyor, bu sırada size Cadılar Bayramı şarkısı söyleceğim. (Söylüyor ve yuhalamalar geliyor) Sanatçı şarkı söylüyor sessiz olun. (Şarkıya New Day'i de katıyor) Bugün Rusev Günüüü

New Day bölüyor English'in güzel sesini. Üçlü ringe geliyor, Big E WWF'teki Akeem kıyafetiyle güreşecek.

Singles Match
Big E vs Rusev

Rusev hemen Big E'nin şapkasını alıp atıyor. Big E, Rusev'e abdominal stretch yaparken "New Day Rocks" temposunu tutturuyor, sonra da Rusev'i iplere yollayıp forearm vuruyor. Ardından Big E köşede tekmeliyor. Rusev apron'a kaçıyor ve Big E'nin kolunu iplere vurduruyor, ardından da onu dışarı yolluyor.

Reklamdan döndüğümüzde Rusev arm lock'a almış durumda. Big E yavaşca kalkıp bir arm drag yapıyor, sonra da Belly-to-belly suplex ile üstünlüğü ele alıyor. Bir tane daha geliyor, sonra bir tane daha! Sonra yerdeki Rusev'e bir de running splash yapıyor. Big E, Big Ending'e alıyor ancak Rusev inip Roundhouse Kick vuruyor. Sonrasında Rusev, Big E'ye doğru koşuyor ancak Big E'den uranage! English'in sesini duyuyoruz.

Aiden English: Norfolk, norfolk. Benimle birlikte söyleyin çünkü bugün Cadılar Bayramı değil. Bugün Rusev Günü!

Woods trombon çalarak bölüyor onu, English de üzerine atlıyor Woods'un. Kofi peşinden gelince English ringe giriyor ve Big Ending'i yiyor. Big E'nin arkası dönükken Rusev'den bir Superkick!

Kazanan: Rusev

Rusev maçtan sonra Aiden English ile birlikte seviniyor. Maçın görüntülerini tekrar izliyoruz.

Sin Cara arka alanda yürürken Renee Young buluyor onu.

Renee Young: Sin Cara, bugün Baron Corbin'e karşı senin çok farklı bir yanını gördük. O senin maskeni çıkartmaya çalıştı. Maskenin önemini biraz anlatır mısın?

Sin Cara: Bu maske benim parçam, ailemi temsil ediyor. Bu maskeyi taktığımda Renee, çocuklara süper kahraman gibi oluyorum. Bu gece Corbin, bir luchador'a yapılabilecek en kötü şeyi denedi. Baron Corbin, bunu almak istiyorsan cehenneme git ve benden bunu korumak için giderim.

Burada küçük bir eleştiri yapacağım. Sin Cara'nın zaten yamuk bir ingilizcesi var, üstüne maskeden dolayı neredeyse hiçbir şey anlaşılmıyordu. Sin Cara tabii ki konuşsun ama ya maskenin dizaynını değiştirin, ya da içinde tutsun. Neyse, birazdan Fashion Files'ın Strangerer Things bölümü var.

Arka alanda Shane McMahon'ın kapısı çalınıyor, Aiden English geliyor.

Aiden English: Bay Komisyoner.. Öncelikle Daniel Bryan ile ilgili üzgün olduğumu belirtmeliyim. Ama.. Ama sen nasılsın? Bu özel gün nasıl geçiyor?

Shane McMahon: Cadılar Bayramı mı?

Aiden English: Hayır

Rusev çıkageliyor.

Rusev: RUSEV GÜNÜÜÜ!

Shane McMahon korkuyor onlardan.

Rusev: Shane, nasılsın? Umarım Big E'ye neler yaptığımı görmüşsündür. Big E'ye büyük yenilgi tattırdım. ( Big Loss'un kısaltılması olarak Big L dedi yani, böyle çevirmeyi uygun gördüm)

Shane McMahon: Senin için heyecanlıyım. Tebrikler.

Rusev: Geçen hafta da ne yaptığımı gördün mü? RAW'da?

Shane McMahon: Evet.

Rusev: Beni Smackdown Takımı'na almaya ne dersin?

Shane McMahon: Taşın altına eline sokmana minnettarım ve isteğini anlıyorum.

Aiden English: (Şarkı söyleyemeden ağzı kapanıyor)

Shane McMahon: Smackdown Takımı'nda olmak istiyorsan bunu hak etmelisin. Sana bir fırsat vereceğim. Haftaya maçı kazanan Mavi Takım'ı temsil etmeye hak kazanacak. Yapman gereken tek şey "The Phenomenal One" AJ Styles'ı yenmek.

Rusev "haftaya o zaman" diyip yanından ayrılıyor Shane'in.

Fashion Files'tayız, Strangerer Things özel bölümü ile.

Fandango: Kahve ve gazeteler.

Fandango masanın altına yemek bırakıyor ve bir el alıyor onu.

Fandango: Kızımız aç demek ki.

Tyler Breeze: Merhaba

Fandango: Hey! Sen buradaysan, masanın altındaki kim?

Tyler Breeze: Muhtemelen Ascension. Her şeyi berbat ediyorlar.

Viktor geliyor yanlarına.

Viktor: Waffle'lar bedava değildi, biz olamayız.

Fandango: Aman şekerim sen ne giyiyorsun?

Tyler Breeze: Bir yağmurdan çıkmışsın gibi duruyor.

Masanın altında bir hareketlenme oluyor ve Tye Dillinger çıkıyor.

Tyler Breeze: Bir 11 daha mı?

Tye Dillinger: Hayır, ben 10'um.

Dillinger, Breeze'in elindeki Uggos'ları alıp gidiyor.

Viktor'un arkasından Kane kıyafetinde biri geliyor.

Fandango: Bak, bak Gargamel!

Tyler Breeze: İstila altındayız!

Viktor kitapla, Breeze de elindeki ruloyla Kane'e vururken maskenin altından Konnor çıkıyor.

Konnor: Durun durun, bu benim Cadılar Bayramı kostümüm. Breeze sana bunu söylemiştim, bir de saldırdınız öyle mi?

Işıklar gidiyor bir anda. Resimlerle dolu panonun ortasında Bludgeon Brothers'ı işaret eden tek bir ışık kalıyor!

Tyler Breeze: Bu ne demek?

Patırtı kütürtü sesleri geliyor. Işıklar gidip gidip gelirken bir laptop'ta maskeli bir kukla çıkıyor ve bir ses " Oyunlar başlasın" diyor.

Döndüğümüzde Kevin Owens ringe geliyor, sonra da Shinsuke Nakamura klasik şovunu yaparak ona katılıyor.

Qualifying Match for Survivor Series Team
Kevin Owens vs Shinsuke Nakamura

Nakamura direk saldırıyor, Owens'ı iplere yolluyor ama Owens dışarı çıkıyor. Nakamura "come on" diye bağırınca Owens içeri giriyor. Nakamura karnına bir diz atıyor, sonra knee drop yapıyor. Tuş başarısız. Owens iplerden sekiyor ancak Nakamura bir single leg dropkick ile karşılıyor. Owens yine dışarı çıkıyor, Nakamura onu takip ediyor. Owens önce onu apron'a spear'lıyor fakat sonra Nakamura, Owens'ı bariyerlere atıyor.

Reklamdan döndüğümüzde Owens, Nakamura'yı köşeye yolluyor. Nakamura köşeden destek alıp Owens'ın arkasına düşüyor ama Owens arkasını döndüğünde Nakamura'ya Superkick! Tuş olmadı. Owens biraz yumruklayıp tekrar tuş deniyor, yine olmuyor. Owens sonrasında chin lock'a alıyor. Nakamura yavaşça kalkmaya çalışırken Owens bir anda DDT'yi çakıyor! Tuş 2'de kaldı. Owens yine chin lock uyguluyor, Nakamura bu sefer dizlerle kurtuluyor ve iplerden sekip running kick yapıyor. Owens dizleri üstündeyken Nakamura karnına tekmeler vuruyor, sonuncuyu Owens tutuyor fakat Nakamura'dan Enzuigiri! Owens köşeye gidiyor, Nakamura ona bir running elbow yapıyor. Sonrasında Nakamura onu köşeye yatırıyor ve bir de diz atıyor. Nakamura tam Owens ile uğraşırken Sami Zayn çıkageliyor. Nakamura'nın dikkati dağılmışken Owens roll-up yapıyor. 1..2.. Nakamura yemedi. Kalktıklarında Nakamura'dan Roundhouse Kick! Tuş 2 oldu ancak. Nakamura, Owens'ı köşeye çıkartıyor. Superplex yapmak istiyor ama Owens kalkmıyor. Owens biraz doğrulup Nakamura'yı tutuyor, köşeden Twisting Fisherman's Buster! Tuş yine olmuyor. Owens kalktıklarında Pop-up Powerbomb deniyor ancak Nakamura yarı bir hurricanrara ile indirip yerde bir diz darbesi vuruyor. Tuş başarısız. Nakamura Kinshasa için beklerken Zayn, Owens'ı ringden çekip alıyor. Nakamura, Zayn'in üstüne yürüyünce Owens arkadan gelip onu merdivene çarptırıyor. Sonrasında Owens rakibini içeri sokuyor, kendi de köşeye çıkıyor ve Frog Splash! Tuş! 1..2.. Son anda kurtuldu Nakamura. Zayn dışarıda bir anda spiker masasının üstündekileri dağıtmaya başlarken Voices duyuluyor! Herkes girişe bakarken Randy Orton Zayn'i spiker masasına back suplex ile yapıştırıyor! Owens dışarı bakarken Nakamura gelip birhigh kick vuruyor. Sonrasında Nakamura, Owens'ın kalkmasını bekliyor ve Kinshasa! Tuş! 1..2..3..!

Kazanan ve Smackdown Survivor Series Takımı'nda Olmaya Hak Kazanan: Shinsuke Nakamura

Nakamura Mavi Takım'ın dördüncü üyesi oluyor böylece. Orton dışarıda, Nakamura içeride bakışırken Owens da rampada. Koruyucu Meleği Sami'yi çağırıyor ancak Sami baygın halde. Survivor Series Takımı'na bu şovdaki ikinci üyeyi de göndererek şovu noktalıyoruz.

imza

sometimes rebel heart breaks the unbreakable heart

Konu Richie Sambora tarafından (24-11-2017 Saat 08:02 ) değiştirilmiştir.
Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2017, 15:47   #2
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1214
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 32701
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bobby vs Ziggler olaylarının böyle güzel bir maçla bitmesi çok iyi olmuştu. Eline sağlık.
imza

bir devri kapatan adam kemerleri tutuyor, onun yanındaki kalfa daha sonrasında bir devri daha kapatıyor ve o kalfanın da devri kapanınca, şirket bitme noktasına geliyor

RPG: James Storm
1x DOR Tag Team Title - Wolfgang
1x GTW Tag Team Title (current) -Wolfgang

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil