GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-08-2011, 17:12   #1
البنجابية
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 6720
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 168385
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Haftalık - PPV Şov İnceleme Görevlileri

WWE RAW: - 600 REP

WWE SmackDown: - 500 REP

WWE NXT: - 200 REP

WWE NXT UK: Matt Sydal Guy & World Class Maniac - 200 REP

205 Live: - 150 REP

WWE Main Event: - 50 REP

Lucha Underground: - 200 REP

iMPACT: World Class Maniac - 200 REP

Ring of Honor Haftalık Şovlar: DoctorMK - 150 REP

WWE PPV: - 600 REP

IMPACT PPV: - 400 REP

NJPW PPV: - 400 REP

ROH PPV: - 400 REP

Pro Wrestling Guerrilla: Great Danger & Headlock Master - 300 REP

PROGRESS: - 300 REP

- Görevlisi olmayan şovları incelemek isteyen veya görevini bırakmak isteyen arkadaşlar buradan belirtebilir.

- Görev alan arkadaşların, özellikle RAW, SD, iMPACT gibi büyük şovları alan arkadaşların görevliliklerini devamlılıkla ve titizlikle yerine getirmesi bizi mutlu eder.Zaman sınırlaması yok ama şov en geç yayınlanma tarihinden itibaren iki haftaya kadar bitirilirse harika olur. Yayınlandığı tarihten sonra 2 gün içerisinde incelenen herhangi bir şov için +15 rep teşvikimiz olduğunu unutmayın.

- Hepimiz insanız; okullarımız, sınavlarımız ve bir hayatımız var. Hastalanabiliyoruz, seyahate çıkabiliyoruz ve bunun gibi durumlarda inceleme yapmamız zorlaşıyor.Böyle durumları burada bildirmeniz, o anda yapamayacağınız şovları daha sonra yapıp yapamama durumunuzu bildirmeniz ve yapamayacağımız şovları başka arkadaşların yapabilmesi için burada paylaşmanız harika olur.

- İyi incelemeler, hepinizi öpüyoruz. (dwayde tribute maddesi.)

Konu World Class Maniac tarafından (17-10-2018 Saat 19:06 ) değiştirilmiştir.
The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2011, 17:13   #2
The Butcher of Blaviken
The Hitman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 199
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 2500
Rep Derecesi: The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.The Hitman IC kemerini kazandın.

WWE PPV!
imza

The Hitman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-08-2011, 14:49   #3
Željko Obradović
Ultimate Opportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 432
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 2151
Rep Derecesi: Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist IC kemerini kazandın.

Bazı sorunlar nedeniyle Superstars inceleme görevini istemeyerekte olsa bırakıyorum.
imza
.
Ultimate Opportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-08-2011, 15:08   #4
obey your master
The Evil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Edirne
Konular: 238
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 2029
Rep Derecesi: The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.The Evil IC kemerini kazandın.

Ben TPW'yi almak istiyorum İmpact'in yanında.Şov'ları izleyebileceğim bir yer buldum. :

Edit : İncelersem 2'şer 2'şer İncelerim.

Flood yaptığım için özür diliyorum.İzinli yapıyorum.

TPW'yi almak istemiyorum.Hiç gerek yok zaten.SuperStars'ı almak istiyorum.Bu cuma hemen başlarım.
imza

The Evil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2011, 19:40   #5
Omae wa mou shindeiru.
The Rastafaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Rastacity
Konular: 354
Rep Puanı: 3277
Rep Derecesi: The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.

Hayırlı olsun diyelim.Ege'miz heryerde.:
imza
#darkpassage
The Rastafaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2011, 19:43   #6
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5038
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 76883
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Superstarsı alabilirim :
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2011, 19:52   #7
architect
The Rated R-ockstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 3727
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 19911
Rep Derecesi: The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.The Rated R-ockstar Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı The Evil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Flood yaptığım için özür diliyorum.İzinli yapıyorum.

TPW'yi almak istemiyorum.Hiç gerek yok zaten.SuperStars'ı almak istiyorum.Bu cuma hemen başlarım.
Yazıyorum , hayırlı olsun.
imza
#teamrollins

"29mart2015-wrestlemania31."
"19haziran2016-moneyinthebank"

instagram
The Rated R-ockstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2011, 12:55   #8
Emektar
The Rattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 30
Rep Puanı: 167
Rep Derecesi: The Rattlesnake NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The Rattlesnake NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Superstars ve Impact boşa çıkarıldı. İsteyen varsa...?
The Rattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2011, 12:57   #9
Kmks
Sexy Beast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Edirne
Konular: 50
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 204
Rep Derecesi: Sexy Beast NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Sexy Beast NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Sexy Beast NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Ben Superstars istiyorum
Sexy Beast isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2011, 13:14   #10
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5038
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 76883
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Superstars : Bu arada Rawı bıraktım ben Mert : Hafta sonlarına yazarım ancak bu yüzden bıraktım .
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil