GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-05-2019, 19:38   #321
[ ]
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2477
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 187053
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 187053

Alıntı dtbenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet efendim, şov geçtiğine göre genel değerlendirmemi yazabilirim sanırım. Henüz şovun tamamını okuyamamış olsam da okuduğum kadarını değerlendirmek istiyorum. Geri kalan kısmı da okuyunca mesajı editleyip düşüncelerimi eklerim. Segment ve maç değerlendirmelerimi maddeler halinde aşağıya bırakacağım.

Nexus'un açılışında Hunico ve Jalena'nın ring kenarına gelmesi ile başlayan aksiyon çok hoşuma gitti. Hunico ile Jalena arasındaki muhabbetler özellikle beni epey güldürdü. GWA'nın başında az buçuk görmüştüm ikiliyi ama aralarındaki ilişkiyi henüz anlayamadım.
Malikanede incil ile gezen şahısı çözümleyemedim. Umarım ileri ki şovlarda kim olduğunu öğreniriz.
Rey'in debutu hayırlı olsun, kendisini takip edeceğim. Klasik bir debut maçı olduğu için pek diyebileceğim bir şey yok.
AJ Lee Can Manay sahneleri GWA Exclusive'i destekler nitelikteydi ancak Manay'ın Lee'ye "Bay Brooks" demesi benim için olayı bitirdi.
Cody ve yapay zeka "GM Pro 1.0" arasında geçen muhabbeti yine önceki şovlarda bulunmadığım için hakim değilim. Anladığım kadarı ile bu Allin'in işi. Severiz kendisini. İleride neler olacağını merakla bekliyorum.
Moon vs Ciampa maçıda hoşuma gitti. Tempolu bir maçtı.
*Janela bro
imza

gwa:

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-05-2019, 13:52   #322
reborn rekindle regain
The Last Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 19
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 8417
Rep Derecesi: The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın.
The Last Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Last Chaos The Last Chaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8417

Hoş geldin aramıza Kyle.
imza

GWA RPG:Tyler Black
member of neXus

1 time gwa tag team champion
The Last Chaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-05-2019, 14:00   #323
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

Mark Haskins'i de severim ama ne bileyim artık PPV feuduna girmek istiyorum.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil