GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-11-2018, 11:25   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1445
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 15619
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.
Standart RPG GWA - 6 Kasım 2018 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
06.11.2018 - 20.00- C/B
Estadio Azteca
Tlalpan, Mexico City
11. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

- Championship Scramble'a Son Bilet

- Yeni GM'in Duyurusu

- Şampiyonun Open Challenge'ı

- Çöl Fırtınası

- Highlight Reel'de Üzgün Bir Konuk

YENİ! GWA World Heavyweight Championship Match
Elias (c) vs. Finn Balor

Hepsi ve daha fazlası ATLAS'TA!

GWA Exclusive

Gün ortasında kapüşonlu hırkasıyla arenaya giriş yapıyor Jeff Hardy. Kayla Braxton kapıda karşılıyor onu. Bugün mesai ikisi için erken başlıyor. Kayla sorularına geçiyor hemen.

Kayla Braxton: Jeff, brand ayrımından sonraki ilk Atlas şovunun sonunda The Rock'ı yenerek Championship Scramble'ta yapılacak olan WHC maçına ismini yazdırdın. Hislerin neler?

Jeff Hardy: Güzel bir galibiyet değildi. Bunu geç fark ettim. The Miz'in yaptıklarını şovdan sonra öğrenebildim tekrar izlediğimde. Fakat, bu iş böyle ve herkesin başına geliyor. Sonuç olarak yeni başlangıçlarla dolu şu federasyonda erkenden ana kemer şansı yakaladığım için mutluyum. Kendimi mental olarak maça hazırladım bile.

Kayla Braxton: Peki, şu ana kadar 4 katılımcı belli oldu. Son bir kişi daha belli olacak ama şu anki rakiplerin hakkında ne düşünüyorsun? Triple H, Finn Balor ve tabii ki Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Elias?

Jeff Hardy: Hepsiyle güreştim. Hiçbirinin Swanton Bomb karşısında şansı yok. Bu benim iddiam değil. Realite. İlerleyen günlerde öğreneceğimiz diğer elemanın ise hiçbir anlamı yok. Çünkü ben jokerim. Hiç beklemedikleri bir anda, hiç beklemedikleri bir şekilde... Pufffff. Bir rüzgar esintisi duyacaklar enselerinde.

Kayla Braxton röportaj için teşekkür ederken Jeff Hardy oradan ayrılıyor.

Finn Balor'ı ekranlarda görüyoruz. Koridorda yürürken görüyoruz onu. Gene ağzı kulaklarına varmış bir şekilde gülüyor. Biz bu gülümsemeleri hala anlayamamış durumdayız tabi. Bu sırada Kayla Braxton oraya geliyor. Finn sıcak mı değil mi emin olamadığımız gülüşünü yüzünden eksik etmiyor. Kayla konuşmaya başlıyor.

Kayla Braxton: Hey Finn, birkaç dakikan varsa eğer sana birkaç soru sorabilir miyim?

Finn Balor:(gülümsüyor) Tabi kii Kayla.

Kayla Braxton: Son şovda Elias'ın müzik çaldığı segmentte onu bölüp rahatsız ettin ve gülümseyip durdun. Bu daimi gülümsemenin sebebi nedir?

Finn Balor:(gülümsüyor) Kayla, bu aslında çok basit. Ben mutlu bir adamım ve gülümsüyorum. Bazı insanlar var ki onları da anlayamıyorum? Neden birisinin gülümsemesinden bu kadar rahatsız olunur ki? Neden gülmesi istenmez ki? Bu çok saçma. Ben mutluluğumu insanlarla paylaşmak adına onlara karşı gülümsememi yüzümden eksik etmiyorum. Herkesin biraz rahatlamaya, mutlu olmaya ihtiyacı var, değil mi? Ben de onlara bu duyguları enjekte etmeye çalışıyorum, hepsi bundan ibaret.

Kayla Braxton: Dün gelip Elias'ı bölmenin anlamı neydi peki?

Finn Balor:(gülümsüyor) Aslında Elias'da kendimi görüyorum. Ben ilk Universal Şampiyonu'ydum, o da ilk WHC şampiyonu. Şu tesadüfe baksana. İkimiz de ilklerin adamıyız.(bak burada gülmüyor işte) Ama ben yazık ki kemeri bir sakatlık sonucu bırakmak zorunda kaldım, bunu istemezdim ama oldu işte. Keşke olmasaydı.(tekrar gülümsüyor) Ama soru böyle değildi ki ya, tamamen koptuk bak. Tekrar-

Bu sırada Elias oraya geliyor. Finn'e düz bir ifadeyle bakıyor. Ardından konuşmaya başlıyor.

Elias: Finn, kes artık şunu. İlklerin adamı olmamız ortak yönlü olduğumuz anlamına gelmez. Senle de ortak bir yönümüzün olması şu dünyada isteyeceğim en son şey olur doğrusu.

Finn gülümsemeye devam ediyor.

Elias: Hem, ben senin reignini çoktan geçtim. Bunun için de kemeri alıp evde bir kere uyumam yetti. Ama merak etme, en kısa süren ana kemer reigni rekorunu kırmadım. O hala sende.

Finn Balor:(gülümsüyor) Aslında Elias, GWA tarihindeki en kısa reignin bu olma ihtimali var hala. Bir de bu yönden bak.

Finn Balor:(hala gülümsüyor) Bu kısa kemer reigninin sana ben yaşatabilirim Elias. Sen ve ben. Bu gece. Ne dersin?

Elias bir süre düşünüyor Finn'in bu dediğini, kararını verdikten sonra konuşmaya başlıyor.

Elias: Finn. Tahrik olduğumu düşünüyorsun belki ama inan bana gram umrumda değilsin, geri zekalı.

Elias: Ama sana bu kemer için bir şans vereceğim. Yanlış anlama, şansın falan yok. Ama seni o ringde teke tek dövüp yüzünden o s***k gülüşünü silmek için bunu yapacağım.

Finn Balor mutlu olmuş gibi görünüyor Elias'ın bu kararı karşısında. Ağzı kulaklarına varıyor. Gerçi ne zaman varmıyor ki?

Starrbucks'tayız. Kahve almak için sıra bekleyenler arasında Pentagon Jr., Mickie James, Toni Storm ve Mark Haskins'i görüyoruz.

David Starr: Lütfen tek sıra olalım. Önünüzdekine backbreaker yapabilecek pozisyonda durun lütfen. Sırayı bozmayalım. Ne istersin Cadılar Bayramı müdavimi?

Pentagon Jr.: Bir tane Meksika Kahvesi alabilir miyim?

David Starr: Pekala. Maskeyi kahvenin filtresi olarak mı kullanacaksın?

Mickie James: Laga lugayı kesin. Burda müşteri bekliyor.

David Starr: Sizin kahvenize kremayı bizzat ben koyacağım efendim.

Mickie James: Ne dedin sen?

Tartışma başlarken sıranın en arkasında olanları izleyen Mark Haskins'e biri çarpıyor ve önüne geçiyor. Mark Haskins kısa süreli şokla bunu yapanın EC3 olduğunu görünce çıldırıyor adeta.

Mark Haskins: Sıra var.

EC3: Ben de en arkaya geçtim zaten. Sen adam mıydın?

Mark Haskins bu laftan sonra çullanıyor EC3'nin üzerine. Yerde yumruklamaya başlıyor. Yakalıyor onu ve en yakın masaya fırlatıyor. Orada da bir güzel yumrukluyor. O sırada kahvesini alıp oturacak yer arayan Pentagon'un elindeki sıcak kahveyi görüyor. Bir koşu elinden kapıyor ve EC3'nin üzerine döküyor sımsıcak kahveyi! EC3 yanmayla bağırırken kamera kapanıyor.

Pyrolar patlıyor ve Atlas şovu başlıyor!

Break The Walls Down!

Chris Jericho girişte görünüyor! Ağır adımlarla ringe ilerleyen Jericho ringe giriyor ve ringde hazır olan ekranına şöyle bir bakıyor. Jericho mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Chris Jericho: Welcome to ATLAS IS JERICHOOOOOOO!!!!!

Seyircilerden olumlu tepkiler geliyor.

Chris Jericho: Bu şovu ilk yaptığımda buranın gerçekten benim mekanım olacağını bilmezdim. Ama evet, artık Atlas Jericho'nun mekanı. Başka neresi olabilirdi ki? Pasifik gibi kaliteden yoksun güreşçilerin yanına mı düşmeliydim? Kendisini hayvan zanneden bir şampiyon, kadınsı görünüşüyle güreş efsanesi sanılan bir geri zekalı aptal ve yönetici olmak için kapışan salak güreşçiler... İyi ki Atlas'tayım!

Seyircilerden cheer geliyor. Pasifik fanlarından ise boo'lar geliyor.

Chris Jericho: Atlas gömme gününü başka bir zaman yapabiliriz. Çünkü onlara süre bile ayırmaya gerek yok. Ben süremi gömülen bir güreşçiyi yerinden çıkartıp onu geri getirmek için harcamak isterim. Karşınızda Highlight Reel'ın konuğu, The Rock!

Electrifying!

The Rock girişte görünüyor. Tauntunu atan The Rock, seyircinin ilgisini çekmeye başlıyor. Hızla ringe giriyor. Tauntlarını atıyor Rock. Sonra da ringdeki Chris Jericho'ya bakıyor. El sıkışıyorlar. Rock koltuğa otururken Chris Jericho hala ayakta.

Chris Jericho: Yorgun adam The Rock burada! Hoş geldin Rocky. Seni son zamanlarda oldukça yorgun ve ringlere uzak görüyoruz. Eski Rock artık tarih oldu diyebilir miyiz yoksa? Ne dersin?

The Rock: Öncelikle hoş bulduk Chris. Rocky hakkında herkesin böyle düşündüğünü biliyorum. Hatta sen bile anonsunda beni böyle çağırdın. Buna kırılmıyorum. Rock böyle şeylere aldırmaz. Rocky sadece kazanmaya odaklanır. Ama bunun için önce ısınmalıyım. Uzun bir zaman oldu, bu ringlere alışmak zor geliyor. Rocky'nin bedeni artık eskisi gibi değil. Rocky yaşlandı ve adaptasyonu artık daha uzun sürüyor. Ama Rock biliyor ki ringlere adapte olduğu zaman eskisi gibi yine buraları sallayacak. Sadece zaman meselesi.

Chris Jericho: Oldukça iddialısın Rocky. Peki The Miz mağlubiyeti hakkında ne düşünüyorsun? Geçen hafta da onun yüzünden kaybettin.

The Rock: Rock mağlubiyetleri konuşmayı sevmez, onları analiz etmeyi sever. Mağlubiyetlerin nedeni Rocky'nin galibiyet formülüdür. Onu da herkese vermek istemez. Bu yüzden The Miz hakkında konuşabilir. The Miz aptalın teki. Bunu herkes biliyor, Rocky de bunu biliyor. The Miz kendisini oldukça tepede görüyor. Yenilmez olduğunu düşünüyor Miz, bu çok aptalca. Elbette Rocky öyle olduğunu düşünmüyor. Bu gece bir şansı olduğu takdirde Miz'in k*çını seve seve tekmeleyebilir!

Chris Jericho: Rocky. Bilir misin Miz'in şöyle bir sözü var: "Really?" Sormak istiyorum. Gerçekten mi? Gerçekten düşüncelerin bu mu? Bu kadar basit mi? Miz'e ikidir karşı koyamayan bitik bir adam görüyorum ben karşımda. Sen ise bana eski günlerdeki Rock'u anlatıyorsun. Kendine ve seyircilere umut vererek her şeyin daha güzel olacağını söylüyorsun. Ama öyle olmayabilir Rock. Bunu hiç düşündün mü?

The Rock: Ne demeye çalışıyorsun Chris? Miz'i yenemeyeceğimi mi düşünüyorsun? Miz güreşçi bile değil, bir şovmen. Onu sadece elimden kaçırdım. Bir sonraki sefer böyle olmayacağına emin olabilirsin.

Chris Jericho: Bir güreşçi olarak bir şovmeni bile yenemiyorsun yani, öyle mi Rocky?

The Rock: Chris...

Chris Jericho: Rocky. Bu şovun adı Highlight Reel, yani gerçeklerin özeti. Üzgünüm ama burada gerçekler konuşulacak. Ve ben karşımda bitik bir adam görüyorum. 3'te 0. Galibiyet adına hiçbir olumlu yönün yok. The Miz seni çatır çutur yendi ve bunu engelleyemedin. İlk turda zaten bitiktin. Geçen hafta Miz olmasa Jeff Hardy'i yenebilecek miydin yine emin değilim. Artık kabul et Rocky. SENİN ZAMANIN GEÇTİ!

The Rock ayağa kalkıyor ve Chris Jericho'ya bakıyor. Chris Jericho elindeki listeyle geri çekilirken...

AWEEEEEESOME!

I Came To Play!

The Miz girişte görünüyor. Tauntunu atan Miz mikrofonuyla hız kesmeden konuşmaya başlıyor.

The Miz: Really? Really? Really? Reeeallly? (Gerçekten mi?)

Seyircilerden olumsuz tepkiler gelmeye devam ediyor.

The Miz: Chris. Öncelikle çeneni kapat çünkü benim avukatım falan değilsin. Ben istersem kendimi savunabilirim. Ve buraya bunu kendi adıma yapmak için geldim. Rock, sana gelirsek... Sana neden gelelim ki? Senin bir önemin falan yok. Seni bir kez yendim ve o zaman gördüğüm manzara bitik bir adamdı. Geçen hafta da bunu söyledim. Senin ringlerde yerin yok. Senin yerin artık film setleri. Ancak orada bir şeyleri yapabiliyormuş gibi davranabilirsin. Burada, The Miz'in ringinde bunu yapamazsın. Çünkü burası senin hayal alemin değil. Burası gerçekler.

Rock ve Jericho, Miz'e bakıyorlar.

The Miz: The Miz vs. The Rock! Hayallerini süsleyen efsane maç. Bu maçı kazanamayacaksın Rocky. Çünkü böyle bir maç yok. Şovun ilerleyen saatlerindeki maçı da kazanamayacaksın. Çünkü öyle bir maçın yok. Rock, kimse sana maç ayarlamak istemiyor. Christian'ın da böyle düşündüğünü biliyorum. Bir ölüyü mezardan çıkartıp burada sergilemektense taze kanlar her zaman iyidir. Hazır yoldan dönebiliyorken eşyalarını topla ve Hollywood'a doğru yola çık Rocky. Yoksa elindeki tek şeyi de kaybedeceksin, kendine saygını.

Rock sinirle arkasını dönüyor ve Chris Jericho'yu kavrıyor, ROCK BOTTOM! The Miz şaşırarak ringe bakarken Rock arkasını dönüyor.

The Rock: Şu korkak k*çını buraya getir ve seni de tekmeleyeyim Miz! HADİ!

The Miz girişte gülüyor.

The Miz: Bana ulaşmak bu kadar kolay değil.

Miz mikrofonu atıyor ve I Came To Play eşliğinde arka alana giderken Rock ringde tauntlarıı atıyor ve müzik Electrifying'e değişiyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Buğra Gür: Championship Scramble için son eleme maçı. Cody mi Dragunov mu?

Erem Nur: Dragunov'un yanındayız.

Corey Graves: Damien Sandow kesin maçı basmaz.

Kingdom!

Cody girişte Brandi ile görünüyor. Tauntunu atan Cody hızlı adımlarla ringe ilerliyor.

Ilja Dragunov girişte görünüyor. Hızlı adımlarla ringe ilerlerken Cody'e bakıyor. Hakem maçı başlatıyor.

Championship Scramble Qualifying Match
Cody w/Brandi vs. Ilja Dragunov

Cody ve Dragunov lock up ile maça başlıyorlar. Dragunov Cody'nin karnına tekmeyi vurarak bu lock up'ta zorlandığı anda bu işi bitiriyor ve ardından kafasına Back Elbow vuruyor. Cody kafasını tutarken hızla dönüp bir tokat atıyor! Dragunov dönüyor ve vahşi bir gülümseme ile koşuyor. Ama Cody iplere tutunuyor. Hakem araya giriyor ve hızla Cody'nin kafasına vuran Dragunov'u engellemeye çalışıyor. Dragunov 4 saniye sonra Cody'i bıraktığı zaman Cody, "Şöyle adam ol iki dakika." diyor. Dragunov kafasını şöyle bir sallıyor. Sonra Cody ipleri bıraktığı zaman koşuyor ama Cody yine iplere tutunuyor. "Gel, çok adamsan karşıma dikil." diyor Dragunov. Cody gülüyor. "Brandi ne kadar adam olduğumu anlatabilir." diyor. Dragunov, "Beyni seksle uyuşmuş bir geri zekalı." diyor. Cody gülüyor. "Çünkü yapabiliyorum." diyor ve hızla koşuyor vurmak istiyor ama Dragunov eğiliyor. Cody iplere giderken Dragunov onu tutuyor ve Backbody Drop ile fırlatıp atıyor. Cody hızla kalkarken Dragunov arkasını dönüyor ve Cody iplere doğru gidiyor. Dragunov ona koşarken Cody'den Beautiful Disaster Kick! Dragunov yere düşerken Cody tuşa gidiyor. 1....

Dragunov hemen atıyor. Cody ayağa kalkarken Dragunov da hızla kalkmaya çalışıyor. Bu sırada Cody iplere gidiyor ve kalkan Dragunov'a sert bir Lariat geçirmek istiyor ama Dragunov döndürüyor ve Swinging Neckbreaker çakıyor. Cody yere düşer düşmez Dragunov hızla kalkıyor ve hızla iplere gidiyor. Cody kalkarken Basement Dropkick'i çakıyor. Sonra tuşa gidiyor. 1.... Cody hemen atıyor. Dragunov şimdi Headlock'a alıyor Cody'i. Cody yerde kıvranırken Dragunov iyice sıkmaya çalışıyor. Cody'e bağırıyor Dragunov. "Pes et Cody." Cody cevap veriyor. "F*ck The Headlock." Cody hızla kalkarken Dragunov'u da Backbreaker ile atmak istiyor ama Dragunov bir anda Reverse DDT ile yere seriyor Cody'i. Cody yerdeyken Dragunov şimdi hızla köşeye çıkıyor. Cody yerden ağır ağır kalkarken Dragunov uçuyor ve Diving Crossbody ile yere seriyor onu. Sonra da tuşa gidiyor. 1.....2..... Cody atıyor! Dragunov üstünlüğünü iyice artırmışken Cody'nin kalkmasını bekliyor. Cody kalkarken Dragunov onu bekliyor. Cody ağır ağır kalktı. Cody arkasını dönerken Dragunov bağırıyor. "Hadi sersem." Dragunov koşuyor. Cody arkasını döndü veeee Grüße aus Moskau!

HAYIR! Cody koşan Dragunov'un arkasına geçiyor ve sonra da onu tutup çevirmeye çalışıyor. CROSS RHO... HAYIR! Onu da yapamıyor. Dragunov bu sefer dönüyor ve karnına basıp DDT vurmak istiyor. Fakat bu sefer Cody onu ittiriyor köşeye doğru. Dragunov köşeye çarpıyor belini. Cody hızla koşuyor ve Corner Clothesline geçirdikten sonra hızla stomp darbeleriyle köşede uyutuyor onu. Dragunov köşede öylece yatarken Cody geriliyor ve koşarak yine geliyor, bir Corner Clothesline daha. Dragunov yere düşüyor. Cody onu şimdi kaldırıyor ve kavrayıp Alabama Slam'i yapıştırıyor. Tuşa gidiyor Cody. 1......2.... Atıyor Dragunov! Cody şimdi yerdeki Dragunov'a bakıyor ve gülümsüyor. Seyircilerden yoğun bir yuhalama gelirken Cody gülmeye devam ediyor. Dragunov şimdi ağır ağır kalkarken Cody hemen önüne geçiyor. Dragunov, Cody'e aşağıdan bakıyor ve donuna tutunup ağır ağır kalkıyor. Bu sırada Cody, "Yala onu." diyor. Dragunov sinirle kalkıyor ve gülen Cody'nin suratına sert bir yumruk geçirirken Cody sarsılıyor. Dragunov SİNİRLE KOŞUYOR VE GRÜßE AUS MOSKAU! AMA CODY'E DEĞİL HAKEME! HAKEM YERE DÜŞÜYOR! Dragunov hakeme bakıyor. Hakem yerde baygın bir şekilde yatarken Cody hemen Dragunov'un arkasında Cody hemen tutuyor Dragunov'u ve çeviriyor, CROSS RHODES! TUŞA GİDİYOR! 1....2....3!

AMA SAYACAK BİRİ YOK! 3 saniye geçti ama Dragunov yerde olmasına rağmen hakem saymıyor. Cody sinirleniyor. Gidiyor ve yerdeki hakeme tekme vuruyor kalkması için. Hakemi zar zor ayıltmaya çalışıyor. Biraz sonra Brandi de Cody'e yardım ediyor ve hakemi zar zor kaldırıyorlar. Bu sırada Dragunov ayaklanıyor. Cody arkasını dönüyor ve yavaş yavaş kalkan hakemi ayılttıktan sonra Dragunov'a bakıyor vee GRÜßE AUS MOSKAU! DRAGUNOV HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1....2.....

ATIYOR CODY! Çünkü hakem oldukça yavaş sayıyor! Dragunov isyan ediyor! Hakem zar zor ayağa kalkmaya çalışırken Dragunov durmadan hakeme bağırıyor. Biraz sonra Cody ağır ağır kalkarken Dragunov gidiyor ve Cody'e koşuyor. Ona vurmak isterken Cody'den bir LOW BLOW! Ama hakem bunu görmüyor ayılmaya çalışırken! Dragunov malum yerini tutarken Cody tutuyor onu ve döndürüyor, CROSS RHODES! HEMEN TUŞA GİDERKEN HAKEM BU SEFER SAYIYOR! 1.....2.....3!

Kazanan ve üst tura çıkan son isim: Cody w/(Brandi)

Cody kazanıyor ve Dragunov yerde üzgün. Cody gülerek karısını da alıp oradan giderken Dragunov öylece ringde oturuyor. Cody rampada karısı Brandi ile ilerkerken...

Hallelujah! Hallelujah! Hallelujah!

Damien Sandow girişte görünüyor. Sandow mikrofonuyla kahkaha atıyor.

Damien Sandow: Gerçek hayata hoş geldin Ilja. Kapitalizm yine kazandı. Size söylemiştim.

Sandow kahkahalar atarken Dragunov ringde nefretle ona bakıyor. Arka alana gidiyoruz.

Ekran açıldığı gibi Dahlia Black ve omzuna kolunu atmış sevgilisi TK Cooper karşılıyor bizleri. Koridorun bir tanesinde kamerayı karşılarına almışlar konuşuyorlar.

TK Cooper: Başlangıçlar her zaman iyi olmayabilir. Önemli olan, yanlışı kısa sürede düzeltebilecek soğukkanlılığa sahip olmak.

Dahlia Black: Alexa Bliss ve Sasha Banks, The REGL... Bazen hiç hak etmeyenler bile tarihe geçebilir. Çünkü tarih şerefli olduğundan değil, basit bir denklemi gösterdiği için haddinden fazla büyütülür. İnsanlar basiti severler.

TK Cooper: İnsanlar da basit. Eğer öyle olmasaydı geçmişten ders almak için ortaya çıkmış tarih gerçeğine rağmen savaşlar devam eder miydi?

Dahlia Black: Kendi işinize geleni benimseyip geri kalan satırları görmezden gelmek... Ne kadar da objektif.

TK Cooper: Championship Scramble'ta sizi tarihe gömmek için geleceğiz.

Gizemli Ses: Hadi canım?

Kadraj genişlerken The Young Bucks görünüyor. Küçümseyerek bakıyorlar hararetli şekilde konuşan çifte.

Matt Jackson: Peki, Championship Scramble'ta olacağınızı kim söyledi?

Nick Jackson: Tahmin edeyim, bir dakika... Tamam, buldum. Kadınlar Devrimi saçmalığı neticesinde ikinize de şans verdiler değil mi?

Matt Jackson Nick'e döner.

Matt Jackson: İğrençleşme Matt. İki tane full kadından oluşan takımı dövüştürmeyeceklerdir herhalde.

Bu sözlere TK Cooper sinirleniyor. Fakat, tutabiliyor kendisini.

Matt Jackson: Kendi kendinize gelin güvey olmayın. Bir maça çıkmak için bacak aranızı sergilemek eskide kaldı. Özellikle Dahlia...

TK Cooper sözünü bitirmesine izin vermeden saldırıyor Matt'e. Kör dövüşü oluyor aralarında. O sırada Nick Jackson harekete geçmeye hazırlanan Dahlia Black'i fark ediyor. Superkick! Öbür tarafta TK Cooper Matt'i alıyor ve duvara fırlatıyor. Nick hemen yetişiyor ve yumruklaşmaya başlıyorlar. Matt'in ikazıyla Nick Jackson geri çekiliyor. Bir Superkick de Matt'ten! Yerde yatan aşıkların başlarında gülümseyerek dikilirken kameralar ringe çevriliyor.

Yeeeeeeaeaaaeeeeeeeğğğğğğohohohoohohoohohoh!

Moonlight Sonata! Matt Hardy girişte gözüküyor. Gene o manyak sırıtışıyla seyircilere bakıyor. Ardından ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Üstündekini çıkartıyor. Suratından eksik etmiyor o gülümsemeyi. Köşeye geçiyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Sher! Jinder Mahal girişte gözüküyor. Yanında Sami Zayn var. Mahal girişte taunt'unu attıktan sonra ringe doğru geliyor ve giriyor. Kafasındaki zımbırtıyı ve boynundaki atkıyı çıkarıp Zayn'e veriyor.

Corey Graves: Yav bu Mahal da çok tarz adam he.

Mahal köşesine geçiyor ve maçın başlamasını bekliyor. Hakem kontrollerini yapıyor ve maç başlıyor.

Matt Hardy vs. Jinder Mahal w/Sami Zayn

Maç başlıyor. İkili direk güreşmeye başlıyor. Bir süre böyle devam ediyorlar, yenişemeyince Mahal headlock takedown ile yere seriyor Matt'i. Bir süre yerde headlock'ta tutuyor. Fakat Matt çok geçmeden ayaklanıyor. Mahal'i iplere kadar ittiriyor. Mahal iplerden sekiyor, dönüşte bir shoulder block vuruyor Matt'e. Matt yerde buluyor kendini fakat hareketi yer yemez yerde doğruluyor.

Matt Hardy: WOOOONDERRRFULLLLLLL!

Jinder şaşırıyor fakat bu şaşkınlık çok sürmüyor. Vurmak için iplerden sekiyor fakat Matt yere eğiliyor, Jinder üstünden atlıyor ve bir daha iplerden sekiyor. Matt dönüşte bir tekme vuruyor karnına ve TWIST OF FATE! Ama hayır! Tam vuracağı sırada Mahal reverse'lüyor ve iplere doğru ittiriyor onu. Matt iplerden sekiyor, dönüşte Mahal yakalıyor onu ve mchinoku driver! Tuşa gidiyor 1...2...

Fakat olmuyor. Matt son anda atıyor. Bunun üzerine Mahal tekrar headlock'a alıyor onu, yerde bağlıyor. Bir süre yerde öyle tutuyor Matt'i. Belli bir vakitten sonra Matt yavaş yavaş ayaklanıyor, Mahal'ı arkadan yakalıyor ve belly to back suplex yapıyor! Bu hareketin ardından ikisi de yerden kalkamıyor. Sami Zayn ring dışında destek veriyor Mahal'a. Bu sırada Mahal ve Matt yavaş yavaş ayaklanmaya başlıyorlar. İkisi de kalkıyor şimdi. Matt clothesline vurmak için koşuyor fakat Mahal eğiliyor. Matt iplerden sekiyor bunun üzerine, Mahal mchinoku driver için yakalıyor onu ancak Matt arkasına düşüyor onun. Arkadan yakalıyor onu şimdi ve russian legsweep! Tuşa gidiyor 1...2... fakat hakem üçü sayamıyor, Mahal atıyor. Matt pek de şaşırmıyor buna. Ayağa kalkıyor ve köşeye çıkıyor. Arkasına bakıyor şimdi, yerde yatan Mahal'a bakıyor. Ardından MOONSAULT İLE ATLIYOR! Fakat Mahal dizlerini koyuyor. Matt acıyla karnını tutarak ayaklanmaya çalışıyor. Mahal kalkıyor, Matt'in arkasını dönmesini bekliyor. Matt dönüyor ve Mahal'dan bir high knee! Tuşa gidiyor 1...2...

Fakat Matt yine tuşu atıyor. Mahal öfkeleniyor. Ring dışındaki Sami Zayn onu sakinleştirmeye çalışıyor fakat pek başarılı olamıyor. Mahal iplerden sekiyor şimdi ve bir knee drop yapıyor. Tuşa gidecek diye beklerken bir daha iplerden sekiyor ve bir daha knee drop yapıyor. Bunu bir kez daha tekrarlıyor. Bir kez daha! Bir kez daha yapıyor! Defalarca knee drop vuruyor Matt'e. Matt'in adeta hışı çıkıyor. Şimdi kaldırıyor onu yerden, karnına bir tekme atıyor, suplex pozisyonuna alıyor, iplerin oraya gidiyor ve midsection stun gun yapıyor! Matt iplerin üstünde öylece dururken Mahal iplerden sekiyor ve bir high knee daha vuruyor! Bu çok sertti! Matt sersemleyerek ring dışına düşüyor. Mahal ringde taunt'unu atıyor fakat seyirciler yuhalıyor onu. Sami ise ona destek veriyor. Mahal şimdi ring dışına çıkıp Matt'i ringe atıyor. Ardından aprona çıkıyor. Tam ringe girecekken Matt kalkıyor, orada yakalıyor onu ve mid-rope DDT yapıyor! Bu hareketin ardından tuşa gidiyor Matt 1...2...

Fakat yine tuş gelmiyor. Mahal atıyor! Matt sinirlenmeye başlıyor. Şimdi ayağa kalkıyor, tekrar köşeye çıkıyor! Arkasına dönüp bir kez daha Mahal'a bakıyor. Ardından MOONSAULT! Fakat hayır! Mahal bir anda ayaklanıyor ve o köşeye çıkıyor! Matt'i arkadan yakalıyor ve TOP-ROPE KHALLAS! Matt hareketi yedikten sonra acıyla ring dışına yuvarlanmaya başlıyor. Fakat Mahal ring dışına çıkmasına izin vermeden yakalıyor onu. Hemen orada tuşa gidiyor 1...2...3! HAYIR! MATT'İN AYAĞI İPLERDE! ROPE BREAK! Hakem bunu görüyor ve Mahal'a durumu anlatıyor. Mahal sinirle ayağa kalkıyor. Hakeme isyan ediyor. Bu sırada Zayn de köşeye çıkıyor ve o da hakeme isyan ediyor. İkisi de yoğun baskı kuruyorlar hakemin üzerinde. Bu sırada Matt ayaklanıyor, Mahal'a doğru koşuyor ve ensesine bir forearm smash vuruyor! Mahal yediği hareketin etkisiyle Zayn'e çarpıyor, Zayn düşüyor aprondan. Matt de fırsattan istifade aniden roll-up'a alıyor Mahal'ı 1...2...

Fakat Mahal kurtulmasını biliyor! İkisi de aynı anda ayaklanıyor şimdi. Matt yakalıyor Mahal'ı ve Side Effect! Tuşa gidiyor 1...2... fakat gene hakem üçü sayamıyor, Mahal atıyor. Matt iyice sinirlenmeye başlıyor. Ayağa kalkıyor. DELETE! ve Twist of Fate tauntları atmaya başlıyor. Mahal'ın kalkmasını bekliyor, Mahal kalkıyor. Tam karnına bir tekme atacağı sırada Mahal onu sırtlıyor! Fakat iplerin hemen yanında oldukları için Matt aprona iniyor. Mahal yönünü bulup Matt'e döndüğü sırada Matt boynundan yakalıyor onun ve iplere Twist of Fate vuruyor! Mahal darbenin etkisiyle yere düşüyor. Bu sırada vurduğu darbe ile ring dışına düşen Matt de ringe giriyor ve tuşa gidiyor 1...2...

3!

Kazanan: Matt Hardy

Matt Hardy kazanıyor! Bu zorlu maçtan Matt Hardy galip olarak ayrılıyor. Bu sırada ring dışındaki Sami Zayn ayaklanıyor ve Mahal'ın ringten çıkmasına yardım ediyor. Mahal sinirli bir şekilde arka alana doğru giderken Matt Hardy yetkililerden bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Matt Hardy: Ahh Sabian, taklit etmek yüzyıllar öncesi bir yerden geliyor. Taklitler aslını yüceltir. Tarihte de birçok taklitçi liderini, padişahını, hükümdarını yüceltmek için onların taklidi yaptı. Sen de böyle yaparak BENİ yüceltiyorsun SABIAANNNNN!

Bu sırada Sabian ekrandan bağlanıyor. Görüntüde kendisi var. Gene Matt Hardy cosplay'i kıyafetleriyle karşımızda.

Sabian: YEEEEEEEEAAAEEEEEEĞĞĞĞEEESSSS!

Matt Hardy: YEEEEEEAAAEEEAAAAAĞĞĞHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHO!

Sabian: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHHAHAHA!

Matt Hardy: HOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHOHO !

İkisi manyakça gülüşürken segmentimiz sona eriyor.

Starrbucks'tayız. David Starr kahveleri yaparken Tyler Bate ve Toni Storm aynı masada kahvelerini içiyorlar. Bate, Storm'a iş atarken Scarlett de karşılarındaki masada Tyler Bate'yi kesiyor. Bate Scarlett'i de fark ettikten sonra ona da gülümsüyor. Scarlett kalkıyor ve Tyler Bate ile Toni Storm'un masasına geliyor. Bu sırada The Nest ekibinin hızla Starrbucks'a girdiğini görüyoruz.

Mark Briscoe: Tüm kahveler Mark Brisko'ya!

David Starr: Akıllı ol lan. Sıranı bekle.

Marty Scurll: Kes lan. Kahveni yap ve çeneni kapat.

Marty Scurll Starrbucks'ın önündeki kekler ve pastalar olan kısma şemsiyesinin ucuyla vuruyor. Starr sinirle onlara bakarken Jay White bu sırada bıçağını çıkartıyor ve sıvazlıyor. Sabırsızlanarak,

Jay White: Bir tane kek ver bana. Neyli olduğu önemli değil.

Marty Scurll: Acele et hadi!

Bu sırada sırada onların önünde olan TJ Perkins dönüyor.

TJ Perkins: Geldiğiniz hayvanat bahçesinde kurallar yokmuş belli ama burada sıranızı beklemek zorundasınız.

Mark Briscoe: Kes lan. İşine bak.

Bu sırada arkada heybetiyle Roman Reigns'i görüyoruz.

Roman Reigns: Beyler. Adam gibi kurallara uyun. Geri zekalıca hareketler yapmay-

Jay White: Kapat çenen-

Roman Reigns: Sen benim sözümü değil ancak kekini kesebillirsin.

Roman Reigns bir anda White'a yaklaşıyor ve ortam geriliyor. Bu sırada Marty Scurll ve Mark Briscoe da Roman'a dikleniyorlar. TJ Perkins de işin içine giriyor. David Starr ise geliyor ve araya girerek gerginliği önlemeye çalışıyor.

David Starr: Tamam beyler. Uzatmayın. Gidin hadi.

The Nest ekibi önce sinirle sonra gülerek orayı terk ederken Roman ve TJ Perkins nefretle onlara bakıyorlar. Bu sırada Tyler Bate, Scarlett ve Toni Storm da masadan aynı anda kalkıyorlar ve gülerek arka alanda yürüyorlar.

Just Close Your Eyes!

Atlas Genel Müdürü Christian! Klasik girişini yapıyor ve seyircileri selamlayarak ringe giriyor. Etrafı çek ettikten sonra ringin ortasına kurulmuş standın yanına gidiyor. Bir düzenek var ve düzeneğin üstünde üstü siyah örtüyle örtülmüş bir şey var. Christian fazla uzatmadan konuşmasına başlıyor.

Christian: Hey millet, nasıl gidiyor? (Cheer geliyor.) Güzel. Daha da güzel olacak. Çünkü size yeni bir haberim var: Brand ayrımına gidildikten sonra kadroların da oturmasıyla Mr.Dinler'in kafasında halihazırda olan bir fikri fiile dökeceğiz. Şu konuda hemfikir miyiz? Atlas'a 2 tane kemer az? (Çılgınlar gibi cheer geliyor.) Ben de öyle düşünüyordum. İşte, buna paralel olarak sizlerin huzurunda yeni kemerimizi duyuruyorum: Internet Championship!

Christian örtüyü kaldırıyor. Kemerin gözükmesiyle insanlar alkış tutmaya başlıyor.

Christian: Bu güzel parçanın sahipsiz kalmasını kimse istemez, değil mi? Önümüzdeki PPV, Championship Scramble'da Internet Championship için bir Fatal 4 Way maçı düzenlenecek! Aday maçları ise bugün, burada, şimdi başlıyor!

Bu sırada bir müzik duyuluyor!

Celtic Invasion!

Becky Lynch girişte görünüyor. İddialı bir şekilde tauntlarını atıyor. Bu sırada Christian ringden inerken görevliler kemeri yan tarafa alıyorlar. Becky ringe girip tauntlarını atıyor.

I am the Boogeyman, I'm coming to getcha!

Boogeyman girişte görünüyor. Gene o iğrenç haliyle ringe doğru geliyor. Ağzında solucanlar var. Seyirciler iğreniyor. Boogeyman ringe giriyor ve köşeye geçip maçın başlamasını bekliyor.

Boogeyman vs. Becky Lynch - Internet Championship Qualifying Match

Boogeyman ağzındaki solucanları göstererek iğrençlik yapıyor. Becky tiksinse de çok bozmuyor kendini. Boogeyman ile bir süre bakışıyorlar. İkisi de ringin ortasına kadar geliyor şimdi. Boogeyman sırıtıyor Becky'e karşı, her zamanki iğrenç sırıtışı. Becky vurmak için elini kaldırıyor ama Boogeyman elini tutuyor Becky'nin. Vurmasına izin vermiyor. Tutuyor ve biel throw ile köşeye doğru fırlatıyor. Becky hareketi yediği gibi kalkıyor fakat Boogeyman oraya gidiyor ve tekrar biel throw yaparak Becky'i diğer köşeye fırlatıyor. Becky yine hareketi yer yemez kalkıyor. Boogeyman köşedeki Becky'e koşuyor, sıçrıyor ve stinger splash yapıyor ama Becky son anda çekiliyor oradan. Köşeye çarpıyor Boogeyman. Becky iplerden sıçrıyor ve springboard push kick vuruyor Boogeyman'e! Boogeyman karnını tutarak ortaya kadar geliyor. Becky ona doğru koşuyor fakat Boogeyman bir big boot vuruyor. Ardından iplerden sekiyor ve running jumping splash ile atlıyor Becky'e. Fakat hayır! Becky son anda çekiliyor oradan yine. Boogeyman boşluğa yapıyor hareketi. Karnını tutarak ayağa kalkıyor. Becky kalkıyor, ona doğru koşuyor ve leg lariat! Fakat Boogeyman hareketi yedikten kısacık bir süre sonra ayaklanıyor. Becky yakalıyor şimdi onu, karnına bir tekme atıyor, tutuyor ve pumphandle uranage yapıyor! Tuşa gidiyor hemen 1...2...

Fakat Boogeyman atıyor. Becky biraz şaşırıyor ama çok sürmüyor bu. İplerin yanına kadar çekiyor şimdi Boogeyman'i. Ardından aprona çıkıyor. İplerden sıçrıyor şimdi ve bir springboard leg drop! Fakat gene başarısız bir hareket. Boogeyman çekiliyor oradan. Becky boşluğa yapıyor hareketi. Acıyla bacağını tutarak ayağa kalkıyor, Boogeyman yakalıyor şimdi onu ve bear hug'a alıyor! Boogeyman bear hug'a alıyor Becky'i! Sıkıyor! Sıktıkça sıkıyor! Devam ediyor sıkmaya! Becky acıyla bağırıyor fakat Boogeyman bırakmıyor. Bir süre böyle geçiyor. Eni sonu Becky'nin canına tak ediyor ve Boogeyman'in kafasına yumruklar atmaya başlıyor! Attıkça atıyor. Ardından kafa darbelerine geçiyor. Kafasıyla Boogeyman'in kafasına defalarca vuruyor. Boogeyman eni sonu bırakmak zorunda kalıyor. Becky yere düşüyor, zorlukla ayağa kalkmaya çalışıyor. Boogeyman clothesline vurmak için ona doğru koşarken Becky bir anda arkasına geçiyor ve roll-up'a alıyor! 1...2... fakat Boogeyman kurtuluyor son anda. İkisi de aynı anda ayaklanıyor şimdi! Becky yakalıyor Boogeyman'i ve yakaladığı gibi BEXPLODER SUPLEX YAPIYOR! Hemen tuşa gidiyor 1...2...

3!

Kazanan: Becky Lynch

Becky kazanıyor! Internet Championship için yapılan eleme maçında Boogeyman'i kolayca mağlup ediyor. Becky ayağa kalkıyor şimdi, hakem gelip onun elini kaldırıyor ve kazanan ilan ediyor. Seyirciler buna sevinirken Becky ringden iniyor ve arka alana doğru gidiyor.

Arka alanda The Nest ekibini yürürken görüyoruz. Jay White en sağda kapı tarafında yürürken Mark Briscoe en solda ve Marty de ortada.

Marty Scurll: Bu Roman ve Perkins'in g*** kaşınıyor.

Mark Briscoe: Kaşırız birader. Sen rahat ol. O iş bende.

Jay White da bu sırada bıçağını sıvazlarken...

BİR ANDA YAN TARAFTAN AÇILAN KAPIDA BİR KOL HIZLA JAY WHITE'I ÇEKİYOR! Jay White içeri girer girmez kapı kapanıyor ve kilitleniyor. Briscoe ve Marty hızla dönüp kapıyı yumrukluyorlar ama içeriden gelen çat çut seslerine engel olamıyorlar. Jay White bağırırken içerideki seslerden Kane'in orada olduğunu anlıyoruz. The Nest'in kalan kısmı kapıyı yumruklamaya devam ederken kameralar kapanıyor.

Raging of Region!

Austin Aries girişte görünüyor. Kemerini şöyle bir gösteren Aries sonra kemerini beline takarak kollarını açıp yürüyor. Aries ringe giriyor ve mikrofonu alıyor.

Austin Aries: En sevdiğim kemer, Intercontinental kemerini, belime nihayet takabildim. Neden bu kemeri çok seviyorum biliyor musunuz? İzlediğim tüm Intercontinental şampiyonları içi boş adamlar. Hepsi bu kemeri ana kemere olarak geçiş amaçlı kullanıyorlar. Bu kemeri alana kadar çırpınıyorlar ama aldıktan sonra da bırakmak için çırpınıyorlar. Çünkü bu kemeri aldıktan sonraki seviye ana kemer. Ama ben böyle düşünmüyorum. Bu kemeri değersizleştiren her aptala karşıyım. Ve şimdi size gerçek bir Intercontinental şampiyonu nasıl olur göstereceğim.

Austin Aries: Hemen şimdi OPEN CHALLANGE YAPIYORUM! BUNU BENDEN ALABİLECEĞİNİ DÜŞÜNEN BİR APTAL VARSA HEMEN GELSİN!

Austin Aries girişe bakıyor ve bekliyor. Biraz sonra...

World's Apart! Sami Zayn girişte görünüyor! Hızla gelirken Aries gülüyor ve hazırlanmaya başlıyor. Biraz sonra Sami Zayn ringe girerken maç başlıyor!

V-TRIGGER! AUSTIN ARIES YERDE! Kenny Omega bir anda içeriye giriyor ve Aries'i yere seriyor. Aries maç başlamadan yerde yatarken Omega arkasını dönüyor ve Sami Zayn'e bakıyor. Zayn koşuyor ama Omega alttan sıyrılıp iplere gidiyor ve gelirken V-Trıgger! Zayn de yerde! OMEGA AYAKTA KALIYOR!

Omega biraz sonra mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Kenny Omega: Bu saldırımı kişisel algılayacağınızı biliyorum. Düşünmeyen her aptal gibi siz de benden nefret edeceksiniz. Ama ben size değil, onlara saldırmak istedim. Mr. Dinler ve Christian'a!

Kenny Omega: Ana kemer merdiven maçında üst düzey performans gösterdim ama kazanamadım. Sonra Championship Scramble için bir şans bekliyordum. Ama ne Mr. Dinler ne Christian beni oraya düşünmedi. Internet kemeri için bir şans bekliyordum, yeni kemer yeni umutlardı. Ama onda da bomboş güreşçiler için şans veriliyor. Takım kemeri için bir arkadaşım olmadığı için yalnızım. The New Beginning'deki bu performansımdan sonra sistemin dışına bu kadar kolay itilmem saçmalıktan başka bir şey değil!

Kenny Omega: Kişisel algılama Austin. Kendimi göstermek zorundaydım. Çünkü ben buraya daha fazla başarı için geldim. Açım, hem de çok aç. Kemer almak istiyorum ve WHC'nin elimden kaydığını görünce daha fazla hırslandım. Seni ve Sami'yi bir mesaj olarak kullandım. Madem Mr. Dinler veya Christian bana bu şansı vermedi, bu şansı ben kendi tırnaklarımla alacağım. Austin. Artık bundan sonrasını kişisel algılayabilirsin. Çünkü kemerin için sana meydan okuyorum. Ve onu almadan seni bırakmayı düşünmüyorum.

Kenny Omega mikrofonu atarken Aries kafasını tutarak yavaş yavaş kalıyor. Omega girişte tauntunu atarken Aries kemerini alıyor ve sinirle ona bağırıyor. Ne söylediğini duyamıyoruz.

Çöldeyiz. Evet, gerçek. Çöldeyiz. Çırılçıplak uçsuz bucaksız bir çöl. Art arda dizilmiş ağır ağır ilerleyen iki deve ve üzerlerinde iki silüet görüyoruz. Yerel kıyafetler giymeleriyle de tanınacak durumda değiller. Kameraya doğru yaklaşıyorlar. Bir noktaya vardıklarında develeri durduruyorlar ve sıcak zemine atlıyorlar. Toz kaldıra kaldıra kameraya yaklaşıyorlar. Daha cüsseli olanı konuşmaya başlıyor.

Gizemli Adam: Çok sıcak a*ına koyayım.

Diğeri aniden ona bakıyor. Omzuna bir yumruk atıp söze giriyor. Sesinden kadın olduğunu anlıyoruz.

Gizemli Kadın: Koşullar her zaman istediğimiz gibi olmaz. Eğer, daha güçlü olmamız gerekiyorsa güçleniriz. Daha hızlı olmamız gerekiyorsa, hızlanırız. Daha kurnaz olmamız gerekiyorsa...

Gizemli Adam: Kurnazlanırız.

Gizemli Kadın: Eskiden 41 kişiydik. Doğa, şartlara uyum sağlayamayanları sırayla elerken son ikiye biz kaldık.

Gizemli Adam: Ganimetler de bize kaldı.

Gizemli Kadın: Peki, biz kimiz?

Gizemli Adam: Petrol krallarının varoluşsal problemleri...

Gizemli Kadın: Haramiler...

Gizemli Adam: Geliyorlar...

İkili aynı anda yüzlerini örten perçemleri çekiyorlar ve kim olduklarını öğreniyoruz. Bunlar Kairi Sane ve Ariya Daivari! Ekranı iddialı bakışlarıyla keserken kameralar kapanıyor.

Eli Drake girişte görünüyor. Tauntunu atıp hızlı adımlarla ringe ilerliyor.

Great White Sheamus girişte görünüyor. Hızlı adımlarla ringe ilerliyor. Biraz sonra maç başlıyor.

Internet Championship Qualifying Match
Sheamus vs Eli Drake

Maç başladığı gibi Sheamus ve Drake birbirlerine koşuyorlar. Sheamus bir Lariat vurarak indiriyor Drake'i. Drake etkilenmemiş gibi görünüyor. Hemen kalkıyor ve Sheamus bir Lariat daha deniyor fakat bu sefer Drake Sheamus'ın kolunun altından süzülüp arkasına geçiyor, karnına bir tekme vurduktan sonra iki tane Elbow darbesi ile köşeye sıkıştırıyor. Kolundan tutup çarpraz köşeye fırlatıyor Sheamus'u fakat Sheamus köşeden sekip Drake'e hayvan gibi bir Lariat vuruyor! Drake takla atıyor resmen! Sheamus üstünlüğü ele almış durumda. Tuş deniyor. 1-2-Kickout! Sheamus Drake'in kafasından tutup kaldırıyor. Ringin dışına fırlatmayı deniyor fakat Drake apronda kalmayı başarıyor. Sheamus Drake'in üstüne doğru koşarken Drake Sheamus'un karnına omuz atıyor. Sheamus eğilirken Drake aprondan Sunset Flip Roll-Up yapıyor. 1-2-Kickout! Geriye takla atarak Kickout yapan Sheamus, Drake ile aynı anda kalkıyor, Drake Sheamus'un üstüne doğru koşarken Sheamus'dan Brouge Kick!!! Biraz erken oldu sanki! Sheamus üstüne çökerek tuş ediyor. 1-2-

Kickout! Drake'in burnu kanamaya başlıyor. Sheamus yerde yatan Drake'in kafasından tutup yüzünü yumruklamaya başlıyor! Drake kendini korumaya çalışsada nafile. Sheamus yumruklamayı bırakıyor ve tauntunu atıyor. Ardından kalkmaya çalışan Drake'in göğsüne yapışıyor ve ayağa kaldırıyor. Bir Irish Curse Backbreaker geliyor! Shemus bırakmıyor Drake'i, tekrardan kaldırıyor, tam bir kez daha yapacakken Drake Sheamus'un çenesine dirsekler vurup bırakmasını sağlıyor. Sheamus çenesini tutarken Drake'den Jumping Neckbreaker! Sheamus yerde yatarken Drake iplerden sekiyor ve bir Elbow Drop vurmak istiyor fakat Sheamus oradan çekiliyor ve Drake yere çakılıyor. Drake göğsünü tutarak ayağa kalkarken Sheamus köşeye tutunarak kalkınıyor. Drake kalktığı gibi Sheamus üstüne koşup Brouge Kick vurmayı deniyor fakat Drake Sheamus'un bacağını doğru zamanda tutuyor ve Cradle Powerbomb'a çeviriyor! Tuş ediyor Drake! 1-2-

Kickout! Sheamus yavaş yavaş ayaklanırken Eli Drake kalkıyor ve Gravy Train için Sheamus'u bekliyor. Sheamus kalktığı vakit Eli Drake onu kavrıyor Fireman's Carry için ama Sheamus aşağıya iniyor ve üst üste elbow darbeleri çakıyor. Eli Drake sersemlerken Sheamus onu ittiriyor ve BROGU- HAYIR! Eli Drake eğiliyor ve HEMEN ROLL UP'A GEÇİYOR! 1......2.......

3!

Kazanan: Eli Drake

Eli Drake kazanıyor! Internet kemeri için bir üst tura oynayacak Eli Drake. Sheamus ringde öylece bakarken Eli Drake aşağıya iniyor ve yan taraftan bir mikrofon alıyor. Sonra da nefes nefese konuşarak rampaya doğru gidiyor.

Eli Drake: Benim adım E-LI DRAKE ve size bazı şeyleri göstereceğimi söylemiştim: HAYATIN GERÇEKLERİNİ! Sheamus bu gerçeklerle tanışan ikinci şanslı insan oldu. Sonun Pentagon gibi olmasın dikkat et Great White. Onu öyle bir dövdüm ki adamın karakteri değişti. Neyse. Sana son öğüdüm olsun: Hayatın gerçekleri acıtır, dikkat et!

Eli Drake girişte tauntunu atarken Sheamus sinirli. Arka alana geçiyoruz.

Arka alandayız. Jinder Mahal ile Sami Zayn'i yürürken görüyoruz. Mahal öfkeli, Zayn de onu daha sakin hale getirmek için türlü türlü şeyler söylüyor. Bu sırada Neville'e rastlıyorlar. Neville, Mahal'i böyle öfkeli görünce konuşmaya başlıyor.

Neville: Shantiii Jinder! Shantiiii!

Bunları söyledikten sonra ortamda kısa süreli bir sessizlik oluşuyor. Neville elindeki krem şanti şişesini sıkarak Mahal'ın üstüne döküyor. Mahal ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Engellemek için sağa sola hareket edip eliyle durdurmaya çalışıyor ama Neville sıkmaya devam ediyor. Mahal da pek göremediği halde Neville'ın eline vuruyor. Krem şanti şişesi düşüyor ama Neville hiç bozulmuş gibi değil. Hatta gülerek şunu söylüyor.

Neville: Türkler espriyi çoktan çaktı.

Bunu dedikten sonra oradan ayrılıyor Neville. Mahal ve Zayn'i Neville'ın bu hareketleri ve sözleri üzerine sinirlenmiş bir şekilde görüyoruz. İkili adeta köpürüyor. Krem şantinin hazırlanırken köpürmesi gibi.

Arka alanda Elias'ı yürürken görüyoruz. Gitarıyla birlikte yapayalnız yürüyen ringe giriş için ilerlerken ileride Cody ve Brandi'yi görüyoruz.

Cody: Maçı kazanmanı istiyorum Elias. Çünkü o kemeri senden ben alacağım.

Elias gülümsüyor Cody'e.

Elias: Senin istemen önemli değil. Kemerimi zaten koruyacağım.

Elias belindeki kemere dokunurken Cody bir anda bir yumrukla sarsılıyor! Triple H burada! Triple H yere devirdiği Cody'nin üstüne çıkıyor ve yumruklarla onu yere seriyor. Brandi de arkadan Triple H'e saldırmaya çalışıyor ama oldukça etkisiz kalıyor. Elias bu sırada gülümsüyor ve "yiyin birbirinizi" şeklinde bırakıyor onları. Ringe ilerliyor.

Buğra Gür: Main event zamanı!

Erem Nur: Bayağı heyecanlıyız. Tarafım Finn Balor. Taste the Rainbow b**ches!

Gong çalıyor.

JoJo: Gelecek maç Dünya Ağırsikler Şampiyonluğu için gerçekleşecek!

Seyircilerden yoğun bir cheer geliyor.

Hello! I Am Elias!

Elias girişte görünüyor. Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu belinde olan Elias yürüyerek gelmeye devam ediyor.

Elias: Herkese bu gece için bir sorum var.

Elias yürümeye devam ediyor.

WHO WANTS TO WALK WITH ELIAS?

Seyircilerden yoğun tepkiler gelirken Elias tekrar soruyor.

WHO WANTS TO WALK WITH ELIAS?

Seyircilerden olumlu tepkiler gelmeye devam ediyor. Elias gülüyor. Titantrona bakarak gitarını çıkartıyor belinden.

Catch Your Breath!

Balor girişte görünüyor. Hızlı bir şekilde ringe ilerliyor Balor. Elias ona bakarken Balor sırıtmaya devam ediyor. Biraz sonra hakem maçı başlatıyor.

World Heavyweight Championship
Finn Balor vs Elias (c)

Maç başlıyor. İkili ringin ortasına doğru yürüyor ve Collar and Elbow Tie Up yapıyorlar. Elias Size Headlock pozisyonuna alıyor. Balor kurtulmaya çalışsada Elias izin vermiyor. Ardından aniden Balor'un kafasını salıyor fakat saldığı gibi bir Jumping Knee yapıyor. Balor burnunu tutarken Elias Balor'un boynunu kavrayıp Suplex deniyor fakat Balor arkasına iniyor. Tüm gücüyle itiyor Elias'ı. Elias iplerden sekip gelirken Lariat vurmak istiyor fakat Balor eğiliyor. Elias döndüğü gibi Balor Elias'ın ayaklarından tutup indiriyor, ardından Jumping Double Foot Stomp yapıyor. Elias karnını tutarak köşeye doğru geçiyor. Ayağa kalktığı gibi Balor Shotgun Dropkick için koşuyor fakat Elias Balor'ın üstüne doğru koşup Lariat'ı vuruyor! Havada takla atan Balor kendine gelmeye çalışırken Elias 7-8 kez Stomp'ladıktan sonra köşeye tırmanmaya başlıyor. Elias'dan Diving Elbow Drop denemesi fakat Balor oradan çekiliyor! Tuş ediyor Balor! 1-2-

Kickout! Elias kalkınmaya çalışırken Balor Elias'ın karına tekmeler atarak köşeye sıkıştırıyor. Ardından bir Knife Edge Chop! Seri bir şekilde Snapmare yapıyor. Elias otururken Balor Dropkick için iplerden sekiyor fakat Balor gelirken Elias çabucak ayağa kalkıyor ve Balor'a Clotshline vurmak istiyor fakat Balor Elias'ın kolunun altından eğilip iplerden sekiyor, Elias döndüğü gibi Balor'dan Dropkick yiyor. Elias yere düşüyor tekrar. Çok geçmeden ayağa kalkmak istiyor fakat Balor Elias dizlerinin üstündeyken Elias'ın boynunu kavrayıp kaldırıyor. Elias'a Suplex yapmak istiyir fakat Elias havadayken Balor'ın kafasına diz atıp önüne iniyor. Balor kafasını tutarken Elias'dan bir Jumping Knee Strike geliyor! Balor çenesini tutarak arkasına dönüyor. Elias tam bir şey yapacakken Balor aniden Pele Kick vuruyor Elias'a! Elias sarsılıyor! Balor çabucak ayaklanıp iplerden geliyor, Sling Blade! Elias yuvarlanarak köşeye doģru gidiyor. Köşeye tutunarak kalkarken Balor'dan Shotgun Dropkick geliyor! Elias köşeden sekip yere yığılıyor! Balor hiç beklemeden köşeye çıkıyor ve tauntunu yapıyor. Diving Double Foot Stomp denemesi fakat Elias çekiliyor, Balor ayaklarının üstüne düşüp takla atıyor. Ayağa kalktığı gibi ayağa kalkmaya çalışan Elias'a koşarak yumruk sallıyor fakat Elias aniden ayağa kalkıp Balor'ın yumruğundan süzülüp arkasına geçiyor, Back Suplex! Elias yavaşça köşeye tırmanıyor, Elias'dan Diving Elbow Drop! Bu sefer başarılı! Tuş ediyor Elias! 1-2-

Kickout! Balor sürünerek iplere tutunarak kalkıyor. Kalktığında Elias Balor'ın kollarını iplerin arasına geçiriyor ve bir Knife Edge Chop'u geçiriyor! Balor acı içinde bağırırken Elias 2 kere daha vuruyor! Balor dizlerinin üstüne çöküyor. Elias "Orda kal minik şeytan!" dedikten sonra iplerden sekmek için koşuyor fakat Balor Elias'ın peşinden koşuyor, Elias döndüğü gibi Balor'dan Running Front Dropkick yiyor ve iplere çarparak yere düşüyor! Balor ayağa kalkıyor yavaşça. Kalkınmaya çalışan Elias'ın omuzlarından geçiriyor kollarını. Bloody Sunday deniyor fakat Elias ağırlığını veriyor ve Balor'ın kendisini kaldırmasını izin vermiyor, Butterfly Suplex'e çeviriyor. Balor yerde sırtını tutarken Elias Balor'ın bacağını kapıp One Leg Boston Crap bağlıyor! Yaklaşık 35 saniye acı içinde bağıran Balor enerjisini topluyor ve Elias'ın yüzüne çok sert bir tekme yapıştırıyor! Elias kilidi bırakıp kanayan ağzını kontrol ediyor. Ağzının kanı eline bulaşınca sinirleniyor ve Balor'ın bacağını tekrar kapmak istiyor fakat Balor Elias'ın dizine çok sert bir tekme vuruyor. Elias dizlerinin üstüne çökmüş bir haldeyken Balor ayağa kalkıp kollarını Elias'ın omzuna geçiriyor ve ayağa kaldırıyor, Balor'dan Bloody Sunday! Başarılı bu sefer! Tuş ediyor Balor! 1-2-

Kickout! Balor çok şaşkın! Elias'a kilitlenmiş bir şekilde bakıyor. Elias ise tepkisiz. Balor yavaşça köşeye doğru sürünüyor ve sürünerek aprona geçiyor. Aprondan tutunarak tırmanmaya başlıyor. Yavaşça köşeye tırmandıktan sonra tauntunu yapıyor. Balor'dan Diving Double Foot Stomp denemesi fakat Elias aniden canlanıyor ve kendisini çabucak ringin dışına atıyor. Ayaklarının üstüne düşen Balor hiç durmuyor, iplerden sekiyor ve dışarda kendisine gelmeye çalışan Elias'a arkası dönükken Top Con Hilo yapıyor! Elias devriliyor yere. Balor beklemeden Elias'ı kaldırıp ringe geri sokuyor. Ardından tüm enerjisini hızlı bir şekilde köşeye çıkarak harcıyor, Finn Balor'dan Diving Double Foot Stomp! Başarılı! Elias karnını tutup yavaşça erirken Balor tuş ediyor! 1-2-3!

Hayır! Elias'ın ayağının iplerde olduģunu fark ediyor hakem! Balor yıkılmış bir şekilde yerde ölü gibi yatıyor. Elias iplere tutunup kalkarken Balor'dan Elias'a bir Elbow geliyor. Elias sinirleniyor ve ayağa kalkıyor, bir Elbow da Elias vuruyor! Balor kendisini iplere doģru bırakıp aniden koşuyor Elias bir yumruk sallıyor fakat Balor yumruğun altından geçip iplerden sekiyor, Elias döndüğü gibi Balor'dan Sling Blade! Elias köşeye doğru sürünerek giderken Balor çarprazındaki köşeye geçiyor Elias'ın. Elias kalktığı gibi üstüne doğru koşuyor Balor. Fakat Elias doğru zamanda Balor'ın bacaklarından yakalayıp ikinci ipe yerleştiriyor, Elias da tırmanıyor çabucak, Elias'dan Superplex! Bırakmıyor Elias, ayağa kaldırıyor, Drift Awaaaay! Tuş ediyor! 1-2-

3!

Kazanan ve hala şampiyon: Elias

Elias kazanan taraf oluyor! Elias ayağa kalkarken hakem kemeri kendisine veriyor. Elias kemerini alıyor ve şöyle bir kaldırıyor. Köşeye çıkıp tauntunu yapıyor. Biraz sonra aşağıya indiği zaman Finn Balor'u orada ayakta görüyor. Balor ona bakarken Elias ile göz göze geliyorlar. Balor ona elini uzatıyor. Elias gidiyor ve elini sıkıyor. Sonra da omuzlarını çarptırıyor ve Elias ona bir şeyler söylüyor. Balor kafasını sallıyor ve sonra da gülümseyerek teşekkür ettiğini duyuyoruz. Arkasını dönen Balor giderken Elias kemerini kaldırıyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

AMA ELIAS BALOR GITMEDEN KEMERİ TUTUYOR VE BALOR'UN KAFASINA GEÇİRİYOR! Balor yere düşerken Elias yuhalanıyor. Gülmeye devam ediyor Elias. Yan taraftan gitarını da alıp beline geçirdiği kemerle rampaya giderken şov gerçekten bu sefer sona eriyor. Haftaya görüşürüz!

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 11:27   #2
Arda ♥ Ekrem ♥ Berat
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ayr, İskoçya
Konular: 920
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 52284
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Umarım şovda bir maça çıkarım hadi bakalım takipteyim.
imza

RPG Karakter: Neville
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 11:27   #3
Aşk çocuğu
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara'nın Dikmeni
Konular: 48
Favori Güreşçisi: Ariya Daivari
Rep Puanı: 15995
Rep Derecesi: Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.

Takipteyiz kanki.
imza

RPG: Ariya Daivari

Abhaz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 11:33   #4
runO
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 159
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
Rep Puanı: 4600
Rep Derecesi: OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.OnurDies IC kemerini kazandın.

İşte asıl A şov da geldi.
imza

RPG: Marty SCRULL
Steam ID: Jeeroy Lenkins

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 11:36   #5
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4625
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 4308
Rep Derecesi: RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.

Bu benim iddiam değil realite mi?

Olm adam resmen lafımı çalmış lan.
imza
RPG : ELI DRAKE

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 11:36   #6
People's Champion
America's Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul Eyüp/Alibeyköy
Konular: 295
Favori Güreşçisi: The Rock
Rep Puanı: 19702
Rep Derecesi: America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.America's Hardcore Icon Şirketin yüzü artık sensin.

Üzgün konuk benim heralde. Akrep Kral GWA ile birlikte üzgün Kral'a dönüştü.Ama yakında yükseliş yolunu bulacak.Bekliyoruz.
imza

RPG Karakteri: The Rock

Ring Adları:
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky

Başarılar: -

Eski RPG Karakteri ve Başarıları

RPG Karakteri
The Rock
Ring Adları
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky
Başarıları
World Heavyweight Championship(2 Kez)
GTW Tag Team Championship (2 Kez)
Intercontinental Championship
ECW Championship
İlk Money In The Bank Kazananı
2014 Survivor Series'in Survivor'i
Triple Crown
Hall Of Fame
America's Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 11:36   #7
Emrah Amir
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sandy Fork
Konular: 323
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
Rep Puanı: 39410
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Admin yavaş. Takipte olacağız.
imza

GTW: Mark "The King" Briscoe

2 defa GTW Şampiyonluğu
2 defa Hardcore Şampiyonluğu
1 defa GTW Takımlar Şampiyonluğu
1 defa DoR Golden Globe Şampiyonluğu
1 defa DoR Takımlar Şampiyonluğu (Rekor Süre)
2016 Slammy Awards Yılın En iyi maçı Kazananı
2018 "Son" King of the Ring Kazananı
GTW Tarihinin En İyi 10 Maçından İkisinde Yer Alma Başarısı

GWA RPG: Mark Briscoe

Siz ne anlarsınız Mozart'dan, cahiller.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 11:40   #8
EXCELSIOR
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 286
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 8558
Rep Derecesi: Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.

Vay şov öncesi röportaj epey hoş insanı çekiyor, bu sistemi sevdim.
imza
God's Greatest Creation

Lord Vader Has Arrived

Tam İsabet

Thank You Matt!!! It Was WONDERFULL!

If God built me a ladder to heaven, I would climb it and elbow drop the world
Mick Foley

Eski RPG:
Johnny Gargano
Yeni RPG:
Johnny Mundo
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 11:40   #9
pirate princess
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 375
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 42238
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Yürü be Jeff.

Takipte olamayabilirim ama olmaya çalışacağım.
imza

Finn Balor
Ember Moon
Drew McIntyre
AJ Styles
Becky Lynch
Johnny Gargano
Kairi Sane
Velveteen Dream
Asuka
The Usos
Karl Anderson & Luke Gallows

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x1 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 11:40   #10
The Vigilante
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 308
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 10693
Rep Derecesi: Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mike Mizanin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Highlight Reel'de olaylar dönecek gibi, takipte olacağım.
imza

GTW RPG: Jack Swagger
1x GTW Championship
1x GTW Intercontinental Championship
2x GTW United States Championship
1x GTW Tag Team Championship
1x DoR Television Championship
12th Triple Crown Champion
3rd Grand Slam Champion

GWA RPG: The Miz
Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama