GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-11-2018, 17:51   #1
Banned
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye
Konular: 806
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 14830
Rep Derecesi: LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LoganJeanTR WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart Bir Maça Baskın Hakkınız Olsaydı Hangi Güreşçiye Baskın Yapardınız?

Soru açık. Ben net Lesnar'ın kaybetmesini sağlardım.
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 18:28   #2
#wereallmadhere
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 276
Favori Güreşçisi: Jay White
Rep Puanı: 36635
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

WK13 Jay White vs Kazuchika Okada. Okada'yı basardım ki agam kazansın.
imza
𝖇𝖗𝖊𝖆𝖙𝖍𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍 𝖙𝖍𝖊 𝖘𝖜𝖎𝖙𝖈𝖍𝖇𝖑𝖆𝖉𝖊

#bulletclubOG
#firingsquad
#deathsentence
#guerillatactics

GWA RPG: "Switchblade" Jay White

Наш Советский Союз покоряет
Весь мир от Европы к Неве на восто-ок
Над землёй везде будут петь:
Столица, водка, Советский медведь наш!
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 18:37   #3
Team SmackDown
SDLive Fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Balıkesir
Konular: 28
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 328
Rep Derecesi: SDLive Fan NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.SDLive Fan NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.SDLive Fan NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.SDLive Fan NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Lesnar'ın kemeri kaybetmesi için elimden gelen herşeyi yaparım.
imza

GREATEST MASK OF ALL TIME
SDLive Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 18:47   #4
STAY FEARLESS
Batuhan Bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 77
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 762
Rep Derecesi: Batuhan Bella NXT şampiyonu oldun.Batuhan Bella NXT şampiyonu oldun.Batuhan Bella NXT şampiyonu oldun.Batuhan Bella NXT şampiyonu oldun.Batuhan Bella NXT şampiyonu oldun.Batuhan Bella NXT şampiyonu oldun.Batuhan Bella NXT şampiyonu oldun.

Herhalde Lesnar maçına karışırdım. Herhalde değil kesin karışırdım. Ne yapar ne eder o maçı Lesnar'a kaybettirirdim.
imza

LONGEST REIGNING DIVAS CHAMPION WWE HISTORY (301 DAY)

• The Bella Twins
    Under Taker
    AJ Styles
    Drew Mcintyre
    Braun Strowman
    Paige
    Naomi
    Ronda Rousey
    Jeff Hardy
Batuhan Bella isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 18:50   #5
Division
Shawarpers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 4
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 1285
Rep Derecesi: Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.Shawarpers Ana kadroya çağırıldın.

Madem eskileri söyleyebiliyoruz. Bir ara cm punk ile jeff hardy kader maçına çıkmışlardı kaybeden bırakıyordu galiba ve jeff hardy kaybetmişti. Bu maça baskın atıp cm punk'a selam çakmak isterdim. tabi maçı Bilgehan Demir anlatıyordu.
imza
Shawarpers isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 18:59   #6
#TeamRAW
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Toronto
Konular: 263
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5312
Rep Derecesi: Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.Maestro Royal Rumble maçını kazandın.

Lesnar'ın UC maçlarına karışıp kaybetmesini sağlarım.
imza
zN8A4O.jpg
RPG Brand: Atlas

GWA RPG:Sheamus
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 19:26   #7
Banned
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ayr, İskoçya
Konular: 950
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 52550
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Lesnar vs McIntyre. Lesnar'a baskın yapardım.
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 19:27   #8
Gece Yarısı
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 30
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 3624
Rep Derecesi: Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.

Finn Balor'ın herhangi maçına karışıp yardım ederdim.
imza

RPG GWA: Finn Balor
Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2018, 13:42   #9
Lord Of Darkness
Amin Asifzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Death Valley
Konular: 4
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 136
Rep Derecesi: Amin Asifzade NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Amin Asifzade NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

WM da Lesnar'a karışıp kemeri Taker'a salmasına çalışırdım.
imza
The Streak

Jimmy Snuka
Jake Roberts
Giant Gonzalez
King Kong Bundy
Diesel
Sycho Sid
Kane
Big Boss Man
Triple H
Ric Flair
A-Train & Big Show
Kane
Randy Orton
Mark Henry
Batista
Edge
Shawn Michaels
Shawn Michaels
Triple H
Triple H
CM Punk
Amin Asifzade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2018, 13:48   #10
#SimulationTheory
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 61
Favori Güreşçisi: Daryl
Rep Puanı: 39664
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Taichi'nin herhangi bir kemeri kazanmasına yardım ederdim.
imza

RPG: Toru Yano
@YTR
Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil