GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-11-2018, 23:09   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1446
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 15619
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.
Standart RPG GWA - 10 Kasım 2018 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Atlas
10.11.2018 - 22.30- /B
Vodafone Park
Beşiktaş, İstanbul
12. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

Atatürk'ü Anma Günü!

Strong, Ciampa'yı Yakalabilecek Mi? (artık biz de bıktık)

Championship Scramble Yaklaşıyor

Yöneticilik Zor Zanaat

Yuav biz niye şovda yokuz

Hepsi ve daha fazlası Cumartesi Pasifik'te!

tarih: 10.11.2018
saat: 00.00

Gece yarısına varmışken Vodafone Park'ın çevresinde bir hareketlilik görüyoruz. Bir kişi kapşonu ile birlikte oradan oraya dolanıyor. Daha sonrasında ise o kişi kapşonunu indiriyor ve o ismin Seth Rollins olduğunu görüyoruz.

Seth Rollins: Bakınız şu gökyüzüne, zifiri karanlık. Ortada kimse yok. Benim durumum da GWA için bir zifiri karanlığı temsil ediyor. Bu havada nasıl ki bir insanın görünmesi imkansızsa benim de GWA'de görünme ihtimalim o derece imkansızlaşıyor. Greencard Hüseyin'in bile kendince bir ışık saçtığı şu şirkette...

Seth Rollins: Sanırım bir şeyleri yakmam gerekiyor.

Seth Rollins kapşonunu tekrardan kafasına geçirip yoluna devam ederken kameralarımız kapanıyor.

Odasında Mr. Dinler'i rahat bir koltukta otururken buluyoruz. Önünde Vodafone Park'ın bir planını buluyoruz, Dinler bir süre bu plana bakındıktan sonra konuşmasına başlıyor.

Mr. Dinler: Tüm GWA seyircilerine ve özellikle Beşiktaş taraftarlarına sevgilerimi ve saygılarımı yolluyorum. Bugün iki adet duyuruyla gününüzü şenlendirmek ve şovlarımıza yön vermek istiyorum. İlk olarak hala sahibini bulamadığımız GWA Hardcore kemeri var. Bunun için değişik bir yöntemle ilk sahibini belirlemek istiyoruz çünkü değişmeyen tek şey değişimdir.

Mr. Dinler: Bu duyuru bütün GWA güreşçilerinedir. GWA Hardcore kemerini Vodafone Park'daki bir noktaya sakladım, bu nokta bina sınırları içerisindeki herhangi bir yer olabilir. Bu kemeri bulan ilk kişiyi bizzat kendim GWA'in ilk Hardcore şampiyonu olarak tescil edeceğim.

Bu sırada kameramanımız da yavaşça Vodafone Park'ın planına bakıyor ama herhangi bir yeri işaretlenmiş olarak göremiyor.

Mr. Dinler: Cidden bu kemerin ilk sahibini bu kadar kolayca bulacağını düşünmemeniz için ufak bir gösterim. Ama görüyor musun, ne kadar da büyük bir stadyum. Herkes birleşse bile bir günde bulunamayabilir.

Mr. Dinler hafif bir kahkaha patlattıktan sonra konuşmasına devam ediyor.

Mr. Dinler: İkinci duyurumuz da yine bir kemerle ilişkili olacak ancak daha başka bir kemer: GWA Championship.

Mr. Dinler: Tahmin edebileceğiniz üzere tıpkı World Heavyweight Championship kemerinde olduğu gibi GWA Championship kemerinde de bir Scramble maçı yapılacak, hatta eleme maçları da bu gece başlıyor. -tabii bu gece başlayacak, iki hafta kaldı- Eğer bu şovu şu anda izleyemezseniz daha sonra 9.99'a izlemek tat vermeyebilir. E, o zaman ne yapıyoruz? Açılışta görüşüyoruz.

Mr. Dinler gülümseyerek dosyalarla ilgilenirken kameralarımız kapanıyor.

Bayanlar ve Baylar, Pasifiğin ikinci şovuna hoşgeldiniz.

Ringe geçtiğimiz esnada bütün Pasifik güreşçilerini girişte görüyoruz. Ringte de Mr. Dinler var. Elinde mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor:

Mr. Dinler: Bayanlar ve baylar, Pasifik şovuna hoşgeldiniz. Öncelikle burada toplanmamızın nedeni bugünün 10 Kasım oluşu. Türkiye Cumhuriyet'inin kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümü. Her 100 senede bir, dünyaya bir önder gelir ve dünyayı değiştirir derler. 1881'de o lider Selanik'te dünyaya gelen bir Türktü. Dünyayı ve özellikle benim gibi Türklerin dünyasını değiştiren ileri görüşlü bir liderdi. Eğer o olmasaydı belki de GWA diye bir şey olmayacaktı. Türk diye bir soy devam etmeyecekti. Yaptığımız ve yapacağımız her şeyi ben şahsi olarak ona borçluyum. Ruhu şad olsun. Sizden ricam 1 dakikalığına ayağa kalkıp saygı duruşunda bulunmanız. Bunu sizden saygıyla istirham ediyorum lütfen.

Mr. Dinler mikrofonu bırakır ve dev ekranda beliren Atatürk resmine bakmaya başlıyor. Siren sesleri de ardından duyulmaya başlıyor. Mr. Dinler duygulanmış bir şekilde saygı duruşunda duruyor. Siren sesleri bittikten sonra konuşmaya başlar.

Mr. Dinler: Çok teşekkür ederim. Güreşçiler, arka alana dönebilirsiniz. Samoa Joe, Big Cass, Scott Steiner ve Johnny Mundo hariç. Geçen hafta yaptığınız kabul edilemezdi Joe. Hiç lafı uzatmayacağım bunun cezasını çekmen gerek. Samoa Joe ve Big Cass'e karşı Johnny Mundo ve Scott Steiner. Havamda olsaydım holla holla tag team match playa derdim; ama şu an hem sinirli hem de üzgünüm. Joe ve Cass özellikle siz. Şu siktiğimin ringine önce siz gelin ve maç başlasın.

Önden Joe ve Cass arkadan da Steiner ile Mundo yürüyerek ringe giriyorlar. İki ekip de taktiklerini konuşurken son hazırlık yapılıyor. Steiner gergin bir şekilde direkt ringin içine girip bekliyor. Karşı tarafta ise Samoa Joe var.

Ringe döndüğümüzde GM adayları maç için hazır bulunuyor. Hakem herkes hazır olduğunda zili çaldırıp maçı başlatıyor.

Scott Steiner & Johnny Mundo vs Samoa Joe & Big Cass
Tag Team Match

Hakem maçı başlatır başlatmaz Steiner, Joe'nun üzerine gidiyor. Joe hemencecik geri çekiliyor ve Big Cass'e tag veriyor. Steiner, Big Cass'in ringe gelmesi için eliyle işaret yapıyor. Big Cass iplerin üzerinden geçerek ringe giriyor ve Steiner ile face to face yapıyorlar. Big Cass bu sekansı bozarak bir yumruk sallıyor; fakat Steiner eğiliyor ve o yumruklamaya başlıyor Big Cass'i. Köşeye götürüyor onu ve bu sefer de tekmelemeye başlıyor. Hakem araya giremeyince saymaya başlıyor 1-2-3-4 Steiner bırakıyor. Big Cass aradaki boşluktan yararlanıp Steiner'ın üzerine gidiyor. Ama Steiner, Cass'i tutuyor ve Side Belly to Belly Suplex. Steiner hızlı başladı maça. Hemen ayaklanıyor Steiner, kaslarını gösteriyor ve hemen ardından elbow drop. Steiner tuş deniyor 1..2 olur olmaz attı Cass. Steiner kaldırıyor Cass'i, Mundo'nun yanına gidiyor ve ona tag veriyor. Mundo da köşede Cass'i tekmeliyor geçen haftanın acısını çıkarırcasına. Cass ayaklanınca da low kickler atmaya başlıyor Johnny Mundo. Ardından Big Cass'i tutuyor ve Sto Backbreaker, üzerine de Russian Leg Sweep! Mundo hızını kesmeden ayağa kalkıyor ve Breakdance Leg Drop yapıyor Big Cass'e. Tuş denemesi 1...2.. Cass gene atıyor. Mundo, Cass'i ayağı kaldırırken Cass aniden kavrıyor Mundo'yu ve Suplex Toss yapıyor. Mundo kendisini köşeye atıyor o esnada Big Cass geriliyor ve body avalanche. Ardından Big Cass, bir çöp poşeti gibi Joe'nun bulunduğu köşeye atıyor Mundo'yu. Şimdi Joe tag alıyor. Hemen ringe giriyor ve kendi köşesindeki Mundo'ya seri yumruklar atmaya başlıyor. Mundo, Joe'yu ittirip ani bir tekme savuruyor; fakat Joe arkasına geçip bir German Suplex yapıyor. Fakat bırakmıyor Joe hemen kaldırıp bu kez de Full Nelson Suplex yapıyor. Tam yorulduğu esnada yeniden kaldırıyor Mundo'yu ve Chimera-Plex. Tuş geliyor 1...2... Mundo attı.

Joe daha kendisi ayaklanmadan tuttuğu rakibini çevirip Boston Crab'e alıyor. Mundo zor durumda iplere doğru sürünmeye çalışıyor. Tam yaklaştığı esnada Joe tek ayağından tutuyor rakibini ve bu sefer de STF geliyor. Mundo acı içinde en yakın ipleri arıyor. Steiner tam kilidi bozmak için ringe girecekken Big Cass dışarıdan dolanıp Steiner'ı aşağı çekiyor ve bariyerlere fırlatıyor. Ringte ise Joe kilidi Crossface'ye çevirmiş durumda. Mundo artık bayılmak üzere çırpınmaları azaldı. Hakem kontrol etmek için Mundo'nun kolunu kaldırıyor. Bıraktığında yanıt alamıyor. Ardından bir kez daha kaldırıyor yine yanıt yok. Bir kez daha kaldırıyor hakem Mundo'nun kolunu. Geri bıraktığında...

Mundo kolunu havaya kaldırıyor bu iş bitmedi dercesine. Joe daha fazla sıkmaya başlasa da Mundo sürünmeye başlıyor. Çok az kaldı. Elini uzatıyor, fakat Joe çekiyor; ama nereye çekiyor Mundo roll upa çevirdi pozisyonu tuş mu 1...2... Joe son anda attı. İlk Mundo kalkıyor ve Joe'ya Pele Kick. Hemen iplere zıplıyor oradan da Flying Chuck! Joe, dizlerinin üstüne çöküyor onun üzerine de bir Running Knee Strike patlatıyor Mundo! Ve kendini yere bırakıyor! Seyirciler destek veriyor Mundo'ya. Kalkmakta güçlük çekiyor. Steiner tag almak için çıldırıyor şu anda köşe yastıklarına vuruyor. Joe, Mundo'dan biraz önce kalkıyor ve ayaklarından tutuyor Mundo'nun. Mundo'dan Mule Kick geldi ve Steiner'a uçarak tagini verdi. O sırada da Joe, Big Cass'e verdi tagini. Steiner giriyor ringe bir Clothesline, Cass kalktığında bir tane daha. Şimdi iplerden sekti ve bir de Lariat geliyor. Kaldırıyor Big Cass'i ve üzerine bir Overhead Belly to Belly Suplex. Steiner çıldırmış vaziyette! Şimdi yere yatıyor ve şınav çekmeye başlıyor. Seri şınavlardan sonra Cass ayağı kalkıyor. Steiner'dan bir tekme ve Steiner Flatliner! Hiç vakit kaybetmiyor Steiner. Big Cass'i kaldırıyor Steiner Screwdriver için; fakat elinden kayıyor Steiner'ın ve çok ters bir şekilde yapıyor hareketi!!! Seyircilerden "Botchamania" chantleri gelmeye başlıyor. Steiner aldırış etmeden iplerde bekleyen Joe'ya vuruyor ve ringin dışına yolluyor. Johnny Mundo yeni ayaklanmış durumda. Ona tag veriyor Steiner. Mundo köşesine geçiyor. Atlıyor ve End of the World!!! Tuş mu 1...2...3

Kazanan: Johnny Mundo & Scott Steiner

İkili ayrı ayrı yerlerde seviniyor. Joe ringin dışında deliriyor resmen. Big Cass ise ringin ortasında hareketsiz bir şekilde yatıyor. Umarız bir şeyi yoktur. Hakem o sırada görevlileri çağırıyor ve sedye ile geliyorlar. Big Cass zor durumda. Görevliler sedyeye taşıyor Big Cass'i ve arka alana taşıyorlar. Biz de reklamlara geçiyoruz.

Ringe geçtiğimizde ringin ortasında bir minitron görüyoruz. Yerde kırmızı halı, şık sandalyeler. Görkemli bir ambians var ringin içinde ve sanatçı koltuğu yazan yerde oturan birisi. Bu Aiden English!

Aiden English: Öhöm öhöm. Bayanlar ve baylar, dramaya hoşgeldiniz. English'in dramasına. Konuşmama öncelikle Mr. Dinler'in bu projeyi kabul ettiği için müteşekkir olduğumu belirterek başlamak istiyorum. Bizim işimiz her ne kadar güreş ve eğlence olsa da bir o kadar da sanat barındırır. Bu sanatı becerebilenler iyi güreşçi olarak adlandırılırken bu sanatı iyi icra edemeyenler ise günümüzde kötü güreşçi olarak adlandırılırlar. Bu yüzden bu şov boyunca sanatçı koltuğunda bizzat kendim oturuyor olacağım. Üzülmeyin, diğer koltuklarımız da süper kalitede iyi tasarlanmış koltuklardır. Konuklarımın bu konuda sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum. Bu arada konuk demişken lafı fazla uzatmayayım sizlere güzel bir konuğum var. Onu buraya davet etmek istiyorum. Bayanlar ve baylar, karşınızda GWA Dünya Ağırsiklet Şampiyonunuz Dalton Castle!

Boyz Let's Break Some Hearts!

Müzik duyuluyor ve Dalton Castle, The Boyz ile beraber girişte görünüyor. İhtişamlı bir şekilde ringe doğru ilerliyor Castle iyi bir destek eşliğinde. Ringe girdiğinde English ona bir mikrofon uzatıyor. Castle, tatmin olmuş bir şekilde English'ten mikrofonunu alıyor ve öylece ayakta bekliyor.

Aiden English: Hoşgeldin Castle, buyur istediğin koltuğa oturabilirsin.

Dalton Castle: Teşekkür ederim Aiden; fakat bilirsin... Benim öyle koltuklara ihtiyacım yok. Boyz! (Parmağını şıklatır)

Boyz bir sandalye halini alıyor ve Castle onların üzerine oturuyor. Castle rahatlamış bir biçimde English'e bakarken onun konuşmasını bekliyor.

Aiden English: Evet bu beklenmedik bir şeydi. Ama olsun, sorun değil. Evet Castle, The New Beginning'te GWA Dünya Ağırsiklet Kemerini kazandın. Nasıl bir duygu? Bir şirketin ilk şampiyonu olmak. Tarihe adını yazdırmak.

Dalton Castle: Dünya mı? Lütfen, bu gördüğün şey (Kemerini havaya kaldırır) sadece dünyaya ait değil. Daha geçen gün Venüs'te bu bebek ve çocuklarla beraber beş çayımı içip sizi izliyordum. Dünya'ya ait olan kemer Elias'ın kazandığı ikinci sınıf bir şampiyonluk. Benim şampiyonluğum bir Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu değil. Benim şampiyonluğum galaksiler şampiyonluğu. Ben bu kemeri gittiğim bütün galaksilerde temsil ediyorum. Bu yüzden bu gördüğünü Atlas'taki demir parçasıyla karıştırmayalım kapiş?

Aiden English: Önümüzde bir Scramble maçı olacak senin sahip olduğun "Galaksi" Ağırsiklet Şampiyonluğu için. Karşına çıkacak rakipler için ne diyorsun ve bugün de boştasın bu arada. Bu zamanlarını nasıl değerlendireceksin? Savaşan bir şampiyon olacak mısın Atlas'taki gibi?

Dalton Castle: Nereye çıktığını anlayabiliyorum English. Eğer istediğin bu gördüğün ise bunu elde etmenin yolu düşündüğün kadar kolay olmayacak. Ben bunu kazanmak için galaksileri dolaştım ve Dünya gezegeninde aradığımı bulabildim. Yani bu ünvana sadece layık olanlar, yeterince değerli olanlar adaylık koyabilirler benim iznim doğrultumda. Eğer benimle güreşecek kalibrede birileri varsa önce onu bir test ederim, geçtiği takdirde onunla savaşırım. Kazanan şampiyon olur; fakat bu kişi ben isem fazla da bir olasılık olduğunu düşünmüyorum doğrusu. Eğer Atlas'takiler diye devam edeceksen cümlene en yakın draftta oraya gidebilirsin. Çünkü burası Pasifik. En iyi şampiyonun ve şovların yapıldığı yer. Aiden, madem ortaya bir şeyler söyledin boş zamanım için, o zaman biraz kalp kırmanın vakti gelmiş. Bu ringe gelecek ilk kişi ile güreşeceğim ve eğer beni yenerse, onu kemerime eleme maçlarına gerek kalmadan Championship Scramble'da adaylardan biri olarak ilan edeceğim. Kemer ortada olmayacak. Sebebi ise bu kemerin bir kalitesinin olması. Yoldan geçen herhangi birisi bu kemere aday olamaz. Beni bire bir maçta yendiği zaman karşılığını alır. Buraya ilk adımı kim atacak sabırsızlıkla bekliyorum. Bir Open Challenge düzenliyorum!

English özgüvenli bir şekilde Castle'a bakmaya başlıyor. Castle da bazı şeylerin farkına varmış bir şekilde English'e bakmaya başlıyor. Biraz sessizlik olduktan sonra English lafa girer.

Aiden English: Belki de aradığın kişi çok uzağında değildir. Ne yalan söyleyeyim sahip olduğun şeyin peşindeyim ben de. Aslında herkes peşinde; ama şu an ben sana daha yakınım. Bu yüzden senin Open Challenge'ını kabul ediyorum. Bu maçı kazandığımda da sende olmayan şeyi bu kemere işleyeceğim. Sanat! Ben sanatın, dramanın son gerçek temsilcisi olarak önce seni burada, sonra da Rusya'da yeneceğim.

Dalton Castle: Ne söylüyorsun sen hadsiz! Şerefsiz! Şampiyonum ben. Benimlen böyle konuşamazsın. Sana ders vermenin vakti geldi hatta geçiyor bile. Boyz, toparlanın!

Castle ayağa kalkar büyük bir hışımla ve ardından Boyz da toparlanır. English de hafif ürkmüş bir şekilde ayaklanır. English tam konuşmak üzereyken Castle, English'in mikrofonuna vurup yere düşürür. English bu harekete sinirlenip hışımla yere eğilir.

VE CURB STOMP!!! Nereden geldi bu! Seth Rollins, Aiden English'i stompladı. Seyircilerin ona büyük bir desteği var. Castle'ın hoşuna gitti bu hareket. Rollins yerdeki mikrofonu almaya şimdi kendisi eğliliyor ve mikrofonu aldıktan sonra konuşmaya başlıyor.

Seth Rollins: Daha fazla dayanamadım Dalton. Sizi izliyordum. Çağrını duydum. Bilirsin başarılı insanlar kendi fırsatlarını kendi yaratır ve bunun için çabalar. Bu sebepten ötürü buradayım. Open Challenge'ını kabul ediyorum. Adil ve iyi bir dövüş olsun.

Dalton Castle: Kabul edilmiştir. Şu koltukları ıvır zıvırları kaldırının ve buraya bir hakem getirin hemen!

Reklamlar bittiğinde Seth Rollins ve Dalton Castle'ı ringte görüyoruz. Hakem maçı başlatmayı bekliyor.

Ringe döndüğümüzde hakem maçı başlatıyor.

Dalton Castle w/ The Boys vs. Seth Rollins
Singles Match

Castle maça Seth’e Running Crossbody yaparak başlamak istiyor ama Seth hızla onu kavrayıp takla atıyor ve kaldırıyor. Castle dirsek darbeleri vura vura arkaya iniyor ve Seth’i iplere ittirip dönüşünde Big Boot vuruyor. Seth darbeyi alsa da yine de yere serilmiyor ve Castle bir tane Discus Elbow oturtuyor suratına. Castle, Seth’i sırtlıyor ve Forward Fireman’s Carry Slam yapıp iplerden sekiyor ancak Seth çekilip hızla belinden kavrıyor, Release German Suplex yapıyor. Hemen Arm-Trapped Crossface bağlıyor Seth. Castle bir süre kilitte kalsa da en sonunda Seth’e geri takla attırıyor ve ayaklanıyor ama Seth bırakmayıp Inverted DDT vuruyor. Castle köşeye doğru sürükleniyor ve yaslanıyor. Seth biraz geriliyor ve koşarak Running Corner Forearm Smash vuruyor. Hızla kafasından kavrıyor Castle’ı ve Skywalker için geriye doğru sıçrıyor ama Castle ayaklarının üzerinde kalıp kendini iplere atıyor, Seth ona koşunca iplerden sekip Frankensteiner yapıyor ve köşeye çıkıp Missile Dropkick vuruyor. Castle tuşa gidiyor. 1... 2...

Seth kurtuluyor. Castle, Seth’i kaldırıp Release Northern Lights Suplex yapıyor ve takla atıp kaldırıyor bir kez daha... Vertical Suplex! Castle tuşa gitmiyor ve tauntunu atıyor, Standing Moonsault! Seth karnını tutarak kalkıyor ve o sırada Castle köşeye çıkıyor. Castle köşeye çıkıp pozisyon almak için ringe baktığında kendisine sıçrayan Seth’i görüyor! Seth, Castle’ı kavrıyor ve Superplex! Bir takla atıyor ve Falcon Arrow! Seth tuşa gidiyor. 1... 2...

Castle kurtuluyor. Seth, apron tarafında yer alıyor ve Springboard Diving Knee Strike vuruyor. Köşeye çıkıyor hızla ve Diving Meteora yapıyor. Ardından Castle’ın kalkmasını bekliyor ve Castle kalktığında Superkick vuruyor! Kaldırıyor ve Turnbuckle Powerbomb yapıyor. Hemen arkasından Avada Kedavra vurmak istiyor ama Castle sıyrılıyor ve Oklahoma Stampede vurup tuşa gidiyor. 1... 2...

Seth bundan da kurtuluyor. Castle Seth’i kaldırıyor ve Bang-A-Rang pozisyonuna alıyor ama Seth arkaya dönerek iniyor ve Schoolboy Roll-up deniyor! 1... 2... Castle kurtulup ters dönerek Wheelbarrow Victory Roll deniyor! 1... 2... 3!

Kazanan: Dalton Castle

Seth Rollins dakikalar içinde yenilgiye uğruyor! Castle şaşkın bir biçimde ring dışına kendini bırakırken Rollins aşırı şaşkın bir biçimde ringde üzgün bir halde oturuyor-

ENGLISH! English ring dışına çıkan Castle’ı bariyerlere çarpıyor ve çelik merdivenlere vurduruyor. Rollins’e de köşeye çıktıktan sonra Double Axe Handle yapıyor ve ring dışından spiker masasına kadar atıyor iplerin arasından onu. English ringde yuhalamalar altında tauntunu atıyor.

Arka alanda kameralar açılıyor. Ember Moon ağzındaki bez parçasını indiriyor.

Ember Moon: Asuka, sen şişirilmiş balondan öteye gidemezsin. Beni gömemedin sadece düşürdün ve ben düştüm mü kalkmasını iyi bilirim. O gözündeki perdeyi indirene kadar peşini bırakmayacağım. O içindeki alter egonu parçalayacağım. Ben senden daha diriyim ve senin son kullanma tarihin geçince buralarda 1 dk. bile barınamayacaksın. Sen kış güneşi kadar sahtesin Asuka. Savaş tanrısı, imparatoriçenin kellesini alacak!

Ekrana Asuka bağlanıyor. Kendisinin yüzünde maske var ve onu sinirli bir şekilde indiriyor.

Asuka: Ember who? Ahahah eğer sen düştüysen ve kalkacaksan o bacağını sakatlarım ve bir daha ne kalkarsın ne düşersin. Gözümdeki perdeyi indirip evine mi asacaksın? Bakaiii bakaiii you’re such a bakaiii! Kana bir alterego değil, Kana bir masallardaki kötü eleman değil. Kana, öfkenin başka bir formu. Asuka her zaman fresh Asuka her zaman hızlı ama bunu sen anlamıyorsun. Senin genç olman benden daha iyi olacağın anlamına gelmiyor. Hayır gözüne lens takarken beynine de mi takıyorsun onları anlamıyorum. Moon, orman kaçkını kız hallerini bırak çünkü gelecek tehlikeyi getirir ve ben geleceğim.... Sekai-teki ni yūmeina kana no mori o moyasu! (World Famous Kana ormanlarını yok etmeye gelecek!)

South Pacific Power Couple alanda. Hızlı bir giriş yapıyorlar, her zamanki gibi yiyişmekle meşguller.

GoD de geliyor, anonsların ardından yerlerini alıyor iki takım da.

Guerrillas of Destiny vs. South Pacific Power Couple

Maça Loa ile TK başlıyorlar, bu esnada aprondan ringin dışına inip sürünerek karşı köşeye geçen Tonga Dahlia'nın poposuna okkalı bir tokat yapıştırıyor. Dahlia'nın çığlığını duyan TK anlık refleksle arkasını dönünce Loa TK'i aprondaki Dahlia'ya çarptırıyor, Dahlia ringin dışına düşerken Loa da TK'e german suplex yapıyor. Ama TK sinirlendi, hızlıca kalkıp köşede Loa'yı sıkıştırıyor ve tekme tokat dalıyor. Hakem zorla ayırınca yeterli mesafeyi bulan Loa big boot ile yere seriyor TK'i. Aprona çıkan Tonga tag alıyor, hızlı bir Gun Stun deniyor ama TK ayakta kalıp Tonga'yı aprona çıkan Loa'ya çarptırıyor, Loa ringin dışına savrulurken TK de schoolboy'dan tuş deniyor, 1... 2...

Tonga kurtuluyor ve ayaklandığı gibi lariat deneyen TK'den sıyrılıp Gun Stun! Dahlia ringe girip tuşu bozunca Tonga onu köşeye sıkıştırıyor, Dahlia'nın ellerini tutup avcunu hayalarına getiriyor??? Dahlia tiksinç tiksinç bakarken boştaki eliyle bir tokat savuruyor, arkasına geçip bir de ball-plex! Tonga karşı köşeye kadar savrulurken Dahlia da erkeğiyle ilgileniyor, aynı anda ayaklanıyorlar ama yıkıcı güç Loa ringe girip ikisine birden shoulder block vurunca Dahlia yine ringin dışına savruluyor. TK'i kaldırıp hızlı bir Apeshit! Ama tuşa gitmeden tekrar kaldırıyor TK'i Loa, gorilla press slam'den yere doğru bırakırken Tonga da Gun Stun ile tamamlıyor! 1... 2...

3!

Kazanan: Guerrillas of Destiny

GoD hızlı ve rahat denilebilecek bir galibiyet yazdırıyor hanesine. SPPC yine mağlup. GoD oyalanmadan ringi terk ederken Dahlia da erkeğinin yanına geliyor. Kafa kafaya koyuyorlar, ikisi de birbirlerine "bunları atlatacağız" diye sözler verirken kameralar arka alana çevriliyor.

Arka alandayız, maçtan yeni çıkan GoD'yi görüyoruz. Terlerini havluya siliyorlar, kendisiyle röportaj yapmak isteyen elemana sırt çevirdikleri gibi golf arabasıyla burun buruna geliyorlar. GoD sataşırken Ellsworth ile Yano da boynu büyük özür dilemekle yükümlü ama güçlü bir megafon sesi titretiyor ikiliyi.

NO FUNAAAAHH!

Arkada oturan Chief Deputy Dunne ikilinin kulağından çekiyor, GoD'den centilmence özür dileyip Ellsworth ile Yano'nun karşısına geçiyor.

Chief Deputy Dunne: Bakın, adam olacak çaylakları doğru yolu göstermek benim işim ve adam edeceğim kişiler de sizlersiniz. Birisiyle tartışmaya gireceğiniz kaçınılmazsa tartışmayı devam ettirmeli, üste çıkmalısınız. Boyun eğerek, peşkeş çekerek nasıl seyircilerin gözüne girmeyi düşünüyorsunuz, embesil misiniz kardeşim?

Toru Yano: [Omae no kaachan debekko!] - "Annenin arkası çok büyük."

Yano esip gürlerken Ellsworth, Chief'in sinirli bakışlarına denk geliyor.

James Ellsworth: Hemen uygulamaya geçtik şef, kritik anlarda hazır olmak için. Sen ona bakma.

Chief Deputy Dunne: Heh, olacağı da bu. Burada fazla oyalandıysak, işimize geri dönelim. [sesini kısarak] Hardcore kemerini biz bulacağız!

Yano "hardcore" kelimesini duyunca cebinde taşıdığı bir dvd'yi çıkartıyor ama kameralarda sansürleniyor, ne olduğunu bilemiyoruz. Chief incelemek için dvd'yi alırken Ellsworth de golf arabasını başka diyarlara sürmekle yükümlü. Yano da yandan olta atıp balık bekleyen amcalar gibi dedektörü tutuyor yere, onların arkasından kamera kapanıyor.

Kameralar Café de Narguile'de açılıyor, azar azar müşteri çekmeye başlasa da Hunico'nun keyfi hala yerinde değil. Bir kağıtta hesap yaptığını görüyoruz, kara borsadan gelecek malların yanında vize parasının da inatla altını çizmiş.

Camacho: Patron, sence de vakti gelmedi mi? Eski işlere dönsek? İşçi sınıfı insanı olmak bizlik bir şey değil, bunu benden iyi biliyorsun.

Hunico: Bu dükkancılığı oynamak çok mu hoşuma gidiyor sanıyorsun cabron? Me cago en tabacco, me cago en visa, me cago en-

Camacho sözünü bölüyor.

Camacho: Patron, saygısızlık etmek istemedim. Bu mierda çukurundan kurtulacağımız günleri düşlemekle geçiyor günlerim, birkaç cono'nun bize vize getirmesini beklemek ne kadar doğru bunu düşünelim demek istemiştim.

Hunico biraz sakinleşse de cevapsız bırakıyor Camacho'yu, o sırada biri giriyor mekana. Hunico hemen Camacho'yu yolluyor ilgilenmesi için.

???: Brewery var mı burada?

Camacho: Maalesef efendim.

???: Guinness?

Camacho: Ne yazık ki.

???: Weihenstephaner? Weissbier? Paulaner? Erdinger?

Camacho öylece bakakalınca Hunico koşuyor yardıma, Camacho'da atamadığı sinirini burada atacak gibi bir hali var.

Hunico: Ese polla suyu içmeye bu kadar meraklıysan ağzına damlatayım? Marka sevdanızı anlamadım ki.

Sonunda kameralara giriyor adam, bu Joey Janela? Soğukkanlılığını bozmuyor.

Joey Janela: Bak birader, doğma büyüme Asbury Park'lıyım. Sizin içtiğiniz kadar sütün yanında bizde bira gidiyor. Vizyonsuz kaldıysanız ben ne yapayım, yardımcı olmay-

Hunico: Getiremiyoruz cabron, çek verecek kadar testículo olsaydı adını saydığını tüm biraları önüne dizer, kapaklarını Camacho'nun culo'suyla açtırırdım. Ama yok. Michelada var, içersen.

Joey Janela: Şimdi fark ettim de, bende de para yokmuş. [sırıtıyor] Bak bu günlük içmeyi bir kenara bırakalım, madem ortak dertlerimiz var, seninle kolay yoldan para kazanmayı masaya yatıralım. Üçüncü liglerden iyi para yatıyor, deneyelim şansımızı.

Hunico Janela'yı bir dakikalığına durdurup arka alana gidiyor ve döndüğünde üzerinde Cruz Azul forması, elinde de bayrağı var.

larga vida La Maquina
larga vida Los Cementeros
larga vida Liebres

Hunico tezahüratı ile ritim tutarken Camacho da arkadan davul çalıyor, birkaç seyirci mekandan çıkış yaparken Janela oturtuyor yanına Hunico'yu.

Joey Janela: Bak kardeşim, taraftarlığını yine yap ama para kazanmak sevdaya bakmıyor. Rotamız Belçika, 3. lig grup B. 3.5 üstü oranı +10 olan 5 maç var, hepsi de şikeli. Giriyor musun? Var mısın yatırıma?

Hunico biraz ısrarcı Cruz Azul'da ama sonunda ikna oluyor.

Joey Janela: Kazanacağız hermano, bak biraları getirmekte ciddiysen kazandığımı da sana harcayacağım ha ona göre.

Hunico başıyla onaylayıp maçları kayıt ediyor, Janela mekandan ayrılırken Hunico kasasına bir kez daha bakıyor. Eve dönecek kadar ancak parası çıktığını görüyor.

Hunico: joder!

Kameralar kapanıyor.

Ringe döndüğümüzde hem Will Ospreay, hem de Flip Gordon Championship Scramble’da GWA Championship maçına gidecek isimi belirleyecek maç için ringde bulunuyorlar.

Will Ospreay vs. Flip Gordon
Kazanan Championship Scramble’a Gider

İki isim birbirlerine doğru takla atarak ringin ortasında buluşuyorlar ve Flip hızla Jumping Knee Strike vurmak istiyor ancak Ospreay Flip’in bacağını tutup yere indiriyor. Lariat geçirmek istediğinde Flip sıyrılıyor ve 619 pozisyonunda apron tarafına geçerek hemen Slingshot Complete Shot vurmak istiyor. Ospreay onu ayaklarının üzerinde tutup Spanish Fly için zıplıyor, bu sefer Flip kendi ayaklarının üzerinde duruyor ve sıyrılıp Handspring Enzugiri vuracakken Ospreay çekiliyor. Ospreay onu bacaklarından tutup Wheelbarrow Suplex için kaldırıyor, Flip geri takla atıp ayaklarının üzerinde kalarak yerde adeta köprü kuran Ospreay’e Standing Moonsault yapıyor. Ospreay çekiliyor, Flip ayaklarının üzerinde duruyor ve Ospreay hızla bir Enzugiri vuruyor! İlk temas geliyor. Flip sersemleyerek köşeye kadar geriliyor ve Ospreay apron tarafına geçip kafasının tam arkasına bir Hanging Soccer Kick vuruyor. Flip kafasını tutarak ile öne doğru ilerliyor, Ospreay tauntunu atıp Springboard Dropkick vuruyor. Flip hızla kalkmaya çalışırken Ospreay bu sefer karşıdaki aprondan sıçrayarak Overhead Kneedrop yapıyor. Flip daha şimdiden fazla darbe almış kafasını tutarken Ospreay Triangle Dropkick için köşeye koşuyor ve sıçrıyor ama Flip Spinning Jumping Knee Strike vuruyor! Flip iplerden sıçrayarak Springboard Moonsault yapıyor ama Ospreay ayakta kalmayı başarıyor ve kendisini Inverted DDT pozisyonunda tutan rakibini çeviriyor fakat Flip bir anda Pele Kick’i yapıştırıyor! İplerden sekiyor ve Handspring Enzugiri vurup tuşa gidiyor hızla. 1... 2...

Ospreay kurtuluyor ve hızla tuştan sıyrılarak ayaklanıyor ama Flip sırtına oturtuyor Penalty Kick’i. Ospreay iplere doğru fırlayıp geri sekiyor ve Flip Crucifix Roll-up deniyor. 1... 2... Ospreay kurtulup poposunun üstünde duran Flip’e önce Shoot Kick vuruyor, sonra Standing Shooting Star Press yapıp tuşa gidiyor. 1... 2... Flip kurtuluyor bu sefer de. Ospreay Handspring bir hareket için iplere gidiyor şimdi, Flip bir anda iplerden sekiyor ve Springboard Slingblade yapıyor. Ospreay bu darbeye rağmen hızlı bir şekilde kalkıyor, Flip’in Clothesline hamlesinden sıyrılıp Bridging German Suplex vuruyor. Ospreay etrafında dönerek kaldırıyor bir kez daha Flip’i ve Deadlift German Suplex yapıp tuşa gidiyor. 1... 2... Olmuyor, Flip bir kez daha kurtuluyor. Flip ring dışına yavaş yavaş sürüklenirken Ospreay iplerden sekiyor ve Suicide Dive yapıyor! Flip spiker masasına çakılıp üstünde kayıyor ama Ospreay onu tutup masaya yaslıyor. Ringe giriyor ve iplerden sekiyor, Tope Con Hilo! Gelmiyor, Flip çekilip ringe giriyor ve Ospreay ayakları üzerinde duruyor. Ospreay arkasını döndüğünde Flip’ten gelen Tope Con Hilo ile karşılaşıyor! Hızla Ospreay’i ringe sokup en tepedeki turnbuckle’a oturtuyor ve sıçrasa da Ospreay onu ittiriyor. Flip bir kez de alt iplerden sekip sıçrıyor ama Ospreay Bicycle Kick vuruyor oturduğu yerden! Flip sersemlese de bir kez daha şansını deniyor, KINDER SURPRISE! Köşeye sıçrıyor bir kez daha derken Ospreay aşağı atlayıp bir takla ile ayaklanıyor. Flip sırtı ring içine bakacak şekilde köşede dururken Ospreay sıçrıyor bu sefer ve AVALANCHE INVERTED FRANKENSTEINER! Tuşa bile gidecek hali yok Ospreay’in ancak Flip’in üzerine düşüyor. 1... 2...

Flip kurtuluyor! Ospreay şaşkınlıkla Flip’i ayaklarının üzerinde zar zor tutuyor ve kafasını bırakıp iplerden sıçrıyor, OSCUTTER! FLIP BİR ANDA KARŞIDAKİ İPLERDEN SIÇRIYOR VE OSPREAY KAFASINI ONA ÇEVİRDİĞİNDE STAR SPANGLED STUNNER! Flip köşeye çıkıyor tuşa gitmeyip ve köşede tauntunu atıp 450 SPLASH YAPIYOR! Flip tuşa gidiyor ağır ağır! 1... 2...

3!

Kazanan: Flip Gordon

Flip Gordon kazanıyor! Flip sevinçle zaferini kutluyor ve arka alana dönüyor. Ospreay ringde tek kaldığında oturduğu yerde kendi kendine bir şeyler söyleniyor psikopat bir biçimde düşünerek. Ospreay seyircinin olumlu tezahüratlarına kulak bile vermeden arka alana dönüyor gözleri kocaman bir şekilde açılmış halde.

Miss Murder çalıyor! Massacre Club üyeleri Cole en ortada duracak şekilde tek tek beliriyor. Kendisinin açıklayacağı şeyler olsa gerek. Ringe girdikten sonra hepsi birer mikrofon alır ve ilk olarak Jacobs konuşmaya başlar.

Jimmy Jacobs: Bizim ne olduğumuzu bilmeniz için sizin stabil boş düşüncelerinizi anımsatacak şeyler yapmamıza aslında gerek yoktu. Lakin bir yerden başlamak lazım şu işe... Fiziksel olarak. Çünkü her hafta GWA bünyesi altında kah ayrı kah birlikte size şiirler okuyoruz. Şiir gibi konuşuyoruz. Kullandığımız her kelime Alaaddin'in halısı gibi uçup uçsuz bucaksız anlamlara doğru gidiyor. Ancak siz bunu anlayamayacak kadar sefilsiniz! Cebimdeki abaküsümle sizin değerinizi hesaplasam 0 üzerinden 1 çıkar! Çünkü 0'ın üzerindeki en küçük sayı 1dir anlıyor musunuz? Bizden kurtulamazsınız. İstediğiniz kadar aptal olun; üçümüzden çekeceğiniz daha çok şey var aptallar! Sizin önünüze Aladdin'in sihiri lambası gelse ve içindeki size bir dilek hakkı verse, o dilekle de bizden kurtulmak isteseniz, başaramazsınız. AJ Styles...

Adam Cole: Bir saniye Jimmy. Bu kısmı bana bırak. AJ Styles... Olağanüstü olan, fenomen. Hiç bir zaman öğrenemeyecek misin? Benim ne istediğimi? Bizim ne istediğimizi? Ben, daha doğrusu biz; İnsanların, bizden iyi olduğunu iddia edemedikleri ve bizi eleştiremedikleri bir ortam yaratmak istiyoruz. Ve bunun için bir şampiyon olmamız gerekir. Takımlar Şampiyonluğu, GWA Ağırsiklet Şampiyonluğu. Herhangi birisi. Bizim sözümüzü dinletecek sakal bu. Bir sürü de şampiyon varken biz de seni seçtik Styles. Çünkü benim seninle yarım kalmış bir hesabım var. O Battle Royal. Onu hiç bir zaman unutmadım. Hatta ilk senin düştüğünü ve bu kumpasın bana ayarlandığını da biliyorum. İster inanın ister inanmayın... Biliyorum. Bu yüzden bana borçlusun Styles. O kemeri bana borçlusun. Eğer borcunu ödemezsen önceki sefer olduğu gibi elde ettiğin okyanustaki köpekbalıkları seni çok kötü ısıracak. Bu yüzden seni ringe çağırıyoruz AJ. Erkek gibi gel ve..

Pheonemonal! Oceans şampiyonu AJ Styles girişte gözüküyor sinirli bir şekilde!

Adam Cole: İşte şam..

AJ Styles: Kapa çeneni Cole!

AJ Styles bunun üzerine iyi bir destek alıyor. Cole'un yüzü düştü.

AJ Styles: Ve dinle. Geçen hafta bana üç kişi saldırdınız. Bu saldırıdan da övüne övüne bahsediyorsunuz. AJ Styles'a şöyle yaptık böyle yaptık. Üç kişi girdik; çünkü biz mükemmeliz falan. Bırak bu ayakları. Bunu tek başına yapabilirdin; fakat sende bu yürek olmadığı için kocalarınla bana saldırdın. Yok neymiş Battle Royal'de hakkım yenmişmiş. Senin hakkın yenmedi Cole. Üç kişi girdiğin Battle Royal'de beceriksizliğinin kurbanı oldun. Ondan sonra ringe çıkıp Aladdin, lamba cini gibi salak salak şeyler diyorsunuz. Benimle maç mı istiyorsun? Scramble'da bunu yapmayı istiyor musun? Eğer senin dilek hakkın bu ise lambayı değil, çok yanlış bir şeyi ovalamışsın demek ki!

Seyirciler bu laftan sonra ooo çekiyorlar.

Drew McIntyre:Madem bu kadar güveniyorsun kendine gel ringe de kim kimi ovalıyor görelim.

AJ Styles ringe yönelirken duraksar.

AJ Styles: Siz üçünüze ben tek mi? Yemezler kas yükü. Adam Cole ve iki taşağına karşı bu sefer yalnız olmayacağım.

Eliyle girişi işaret eder.

Bu Axel Dieter Jr.!! AJ Styles'ın yanına geçip iki elini arkaya atarak Massacre Club'a bakmaya başlıyor.

Ve ikili ringe koşmaya başlıyor. Axel girer girmez Jacobs'u tutuyor ve LANDUNGSBRÜCKEN! Çok hızlı oldu bu! McIntyre hızlı bir şekilde ipten sekiyor ve Claymore!!

Hayır tam o esnada Styles zıplıyor ve Pheonemonal Forearm yapıyor! Bunu gören Cole direkt ringten çıkıyor. Kalan ikili ise sürünerek ringin dışına atıyor kendini. Styles gelmesi için işaret yapıyor Cole'a. Cole sinirden ağzına geleni sayıyor ringtekilere. The Cells çalıyor ve ikili ringte tauntlarını yaparken biz de arka alana geçiyoruz.

Kameralar bir anda evde açılıyor. Ciampa ekrana geliyor. Sinirli şekilde konuşmasına başlıyor:

Ciampa: O harif kafayı sıyırmış adeta. O herif canıma kast etti benim ve can güvenliğim olmadığı için bu hafta izin aldım. Bu adam beni öldürsün mü? Bu adam ben,i sakat mı bıraksın? Buradan yönetime sesleniyorum. Bu adamı benden uzaklaştırın. Mağdurum ben. Eğer siz bir önlem almazsanız yanımda şok tabancası ile ge-

Kapı çalıyor. Ciampa müsaade isteyip gelenin kim olduğunu görmek için kapıyı açtığında Strong üstüne uçuyor! Strong, Ciampa'yı mutfağa sokuyor ve bütün tasbak çanakları kafasında kırıyor! Ciampa en sonunda koluna çatal batırıyor. Strong acı ile bağırırken Ciamda tencere ile vurmaya başlıyor fakat Strong kasıklarına tekmeyi geçiriyor ve acımasızca vurmaya başlıyor! Ciampa'nın ağzı yüzü kan içinde kalırken komşuların çağırdığı ambulansın sesini duyan Strong arka bahçe kapısından kaçıyor. Kameralar Ciampa'nın kanlar içindeki halini gösterip kapanıyor.

8 bit Jump Around! Zachary Wentz arenaya uyumadan giriş yapıyor!! Günlerdir çektiği derin uykunun ardından o burada! Yine de uykulu olduğu insanların gözünden kaçmıyor gibi. Bitse de gitsek modunda olan Wentz, köşeye yaslanıyor ve rakibini bekliyor.

Live in Fear! Bray Wyatt elinde bir gaz lambası ile girişte gözüküyor. Etrafına zaman durmuş gibi baktıktan sonra salına salına ringe doğru yürümeye başlıyor. Ringe girdikten sonra lambasını üflüyor ve Wentz'e doğru gülerek bakıyor.

Championship Scramble Qualifying Match
Bray Wyatt vs Zachary Wentz

Bray Wyatt ringin ortasına doğru geliyor fakat Wentz yaslandığı köşede uyuyakalıyor! Wyatt onun yanına gidip onu dürtmeye başlıyor. Bir kaç tokat sallıyor. Ardından Wentz'i tutup ringin karşı tarafına fırlatıyor. Wyatt gülerek onun üzerine doğru giderken KIP UP YAPIYOR WENTZ!! Wyatt'a çıldırmış gibi bakıyor! Wyatt bir yumruk sallıyor. Wentz eğilip Wyatt'ın karnına bir tekme atıyor ardından göğsüne de bir tekme daha. Ardından Wyatt'ı tutup köşeye gönderiyor; ama Wyatt reverseleyip Wentz'i yolluyor. Wentz köşeye zıplayıp köşeden Moonsault ile Wyatt'ın üzerine zıplıyor ve başarılı. Wentz'e bayağı büyük bir destek var. Wentz parmağını sağa sol yapıp "Kimse benim uykumu bölemez." diyor Wyatt'a. Şimdi de Wyatt'ın üstüne çıkıyor Wentz ve onu yumruklamaya başlıyor. Bir süre sonra üzerinden kalkıyor Wentz, köşeye geçip Wyatt'ın kalkmasını beklemeye başlıyor. Wentz koşmaya başlıyor Wyatt'a; fakat Running Crossbody Block geldi Wyatt'tan. Hiç vakit kaybetmeden Wentz'i kaldırıp köşeye yolluyor ve peşinden Body Avalanche geliyor. Wentz yere düşecekken Wyatt tutuyor onu ve bir de Uranage! Tuş deniyor Wyatt 1....2....

Wentz atıyor! Wyatt bunu beklemiyordu. Wentz'i ayağı kaldırıyor Wyatt; ancak Wentz, Wyatt'ı itiyor ve bir Jumping Knee! Wyatt afallıyor ardından bir de Springboard Stunner! Wyatt indi! Wentz Scramble'a mı giriyor yoksa? Fakat hareketin etkisiyle Wyatt, Wentz'in uzağına savruldu. Wentz de yerde yorgun bir şekilde Wyatt'a doğru gidiyor fakat o da ne? Wentz esnemeye başlıyor! Ve bu esnemeler git gide daha da şiddetli bir hal almaya başlıyor.. Uyudu!!! Zachary Wentz kazanmak üzereyken yüzükoyun bir şekilde uyumaya başlıyor. Bu esnada Wyatt, Wentz'e bakarak ayaklanmaya başlıyor. Lakin o da bir şey yapmıyor. Ringin köşesine geçip gülerek beklemeye başlıyor. Hakem, Wentz için saymaya başlıyor; 1...2...3...4...5...6...7...8...9..

10!

Kazanan ve üst tura çıkan isim: Bray Wyatt

Wyatt kendisini ringin dışına atıyor. Spiker masasına gidip bir mikrofon alıyor ve ringin içine geri girip konuşmaya başlıyor.

Bray Wyatt: Uyuyorsunuz... Hepiniz ringin içinde yatan masum Zachary Wentz gibi uyuyorsunuz. Mışıl mışıl, her şeyden habersiz bir şekilde uyuyorsunuz. Ötenaziyi bekleyen hasta misali bilincinizi devre dışı bırakıyorsunuz. Ve bunu göz göre göre yapıyorsunuz. Şu adama bir bakın. Yiyor, içiyor ve çoğunlukla da uyuyor. Onu yadırgamıyorum. Hiç birinizi yadırgamıyorum. Sadece içinde yaşadığınız ve uyguladığınız sistemi yadırgıyorum. Sizin toplumsal normlarınızı yadırgıyorum. Başınızdaki lider sandığınız vasıfsızların oluşturduğu gelenek isimli safsatalarla şimdiki ve geleceğe yönelik zihinsel şemalarınız bozuluyor. Sabah 8 akşam 5 gidiyorsunuz ve evinize döndüğünüzde NFL izliyorsunuz, NBA izliyorsunuz, futbol izliyorsunuz. Haftada 1 ya da 2 gün izniniz var ve 7 günün sadece bu ikisini kaliteli geçirebilmek için kalan beş gününüzü feda ediyorsunuz ve bunun adına da hayat diyorsunuz. Size öğreteceğim benim nazik uğur böceklerim. Nasıl kaliteli bir hayatınız olur hepinize öğreteceğim. Bana gelin. Gelirken bütün sorularınızı, şüphelerinizi, eleştrilerinizi bir kenara bırakın. Sorgusuz, sualsiz bir şekilde bana gelin ve ben de ellerimin içindeki bütün dünyamı size göstereyim. Rusya'da görüşürüz. хороший день

Live in Fear çalıyor, Wyatt ellerini açarak ringten çıkıyor ve kameralarımızı arkaya yönlendiriyoruz.

Bahar havasını andıran güzel bir akşamdayız, sırtı dönük şapkalı bir kişi kameralarımıza yansıyor. İnce ve iyi üsluplu biri olduğunu anlıyoruz çok geçmeden.

???: Ne kadar güzel bir akşam! Güzel arkadaşlarıma Massachusetts'den selamlar olsun. Dedelerimin basketbolun ve voleybolun siftahını ilk burada attıkları, sizlerin "Özgürlüklerin Beşiği" olarak bildiğiniz bu yer, sonbahar ve kışları ayrı bir güzel oluyor. Yüzölçümü en küçük eyaletlerden biri olmasına karşın nüfus yoğunluğu neden yüksek bilir misiniz? [fısıldayarak] Bu bir sır, ama size söyleyeceğim dostlarım. [daha da fısıldayarak] Burası yeryüzündeki cennet!

Şapkalı adam irite edici bir kahkaha atsa da duruşundan naiflik akıyor.

???: Sokaktaki her iki kişiden birinin doktoralı olduğu, onlarca dilin konuşulup insanların anlaşabildiği, ilklere evsahipliği yapan bu topraklar, insanların sıkışık da olsa beraber ne kadar huzurlu yaşayabileceklerinin bir kanıtı adeta! İnsanın içini açan şeyler bunlar. İnsan kalabalığındaki itiş kakışmalara dayanmamı sağlayan, benim gibi güreşte tutunduğu dalları bir bir kırılan insanlara bir kucak açabildiğim, ona rehberlik yapabilmemi sağlayabilen eyalet. Kalbi durmak üzere olan kişiye şok tedavisi yapabildiğim, cennetten farksız topraklar. Bunları kendime saklamayı çok isterdim ama paylaşmak benim doğamda var. İyilik, iyiliği beraberinde getirirmiş ne de olsa.

Şapkalı adam konuşmaya devam ederken arkasından bir adam gelip ana bacı küfürleri sıralamaya başlıyor. Kamera sabit olduğu için küfür eden adamı göremiyoruz, şapkalı adam onu ikaz eder gibi cıkcıklıyor. Kameraya yüzünü dönmeden şapkasını düzeltiyor.

???: Baylar ve bayanlar, kötüyü yaşasanız bile iyilik her zaman yanınızdadır. Onu bulmak da sizin perspektifinizde. Bu eğitimsiz adamın beni bulması gibi. Gerçi, onu bulan benim ama bu da gelecek sohbetimizin konusu olsun. Şimdilik bu doğa güzelliğininin tadını ekranlarınızın başından çıkarın. Güzellikten yoksun kalmış olan sizlere de şok tedavisi uygulamaya geleceğim. Güreş sporlarının sadece kabakuvvet olmadığını, beni tanıdıktan sonra daha iyi anlayacaksınız. Ve yanımdaki adam da... O da benim tatlı sürprizim olsun, değil mi?

Şapkalı adam usulca kıkırdıyor yine, küfür eden adam "amma uzattın be birader" diye söylenirken kameralar kapanıyor.

John Cena girişte. Çocukların ve kadınların tezahüratları arenayı sararken birkaç delikanlı da yuhalıyor Cena'yı, Cena onlara göz kırpıp ringe giriyor.

Punk'dan önce ve ayrı olarak AJ Lee geliyor. Aprona çıkıp Cena'ya bakıyor, köşedeyken üzerine yürüyüp yüzüne yaklaşıyor. Nispet yapar gibi girişi gösteriyor, Cena maziye daldı...

Punk da girişte. Keyfi yerinde bir şekilde geliyor ringe, Cena'nın göğsüne yaslanan AJ'i görüp aprona çıkıyor. Kalbini tutarak ringe giriyor. Kollarını bağdaş yapıp bir süre izliyor, AJ de sonunda Cena'nın poposuna vurup Punk'ın yanına gidiyor ve öpüşüyorlar. Cena iç çekerek izleyip alkışlıyor, tiye aldıkları şeye tiye alarak cevap veriyor.

Anonslar yapılıyor ve zil... çaldı!

Championship Scramble Qualifying Match
CM Punk vs. John Cena

Cena ringin dışından mikrofon almak istiyor, diyecekleri var... ama bu Punk'ın umrunda değil. İplerden eğilirken Punk sırtına high knee vuruyor Cena'nın. Cena ringin dışına düşüyor. Punk aprondan bir de shoot kick deniyor ama Cena eğilip aynı anda ayağıyla Punk'ın ayağına legsweep yapıyor?? Harika bir atiklik Cena'dan. Yüz üstü düşen Punk'ı sırtlıyor AA için, spiker masasına doğru gidiyor...

Ama AJ Lee önüne geçiyor. Onu biraz oyaladıktan sonra Punk Cena'ya eye poke yapıp ayaklanıyor ve spiker masasına belly to back suplex! Masa kırılmıyor ama Cena'ya verdiği hasar yeterli. Punk ringe yuvarlıyor Cena'yı, aprondan da köşeye çıkıyor. Elbow Drop için atlıyor ama boşa. Aynı anda kalkıyorlar, yumruklaşmalardan Cena üstün geliyor ama Punk'dan ani bir spin back kick karnına, iplerden geriliyor ama Cena da arkasından geriliyor ve shoulder block ikişer tane. Ardından yere yatırıyor ve el işaretini yapıyor, five knuckle shuffle için eğiliyor ama Punk ona bir tekme vurup schoolboy'a alıyor, 1... 2...

Cena tuştan kurtulup kendini köşeye atıyor ama Punk hemen üzerine koşup corner knee strike vuruyor, ardından da bulldog'a gidiyor ama Cena bunu lehine çevirip belly to back ile yere atıyor Punk'ı. El işaretini yapmadan iplerden geriliyor ve five knuckle shuffle! Punk kalkınca sırtlıyor Cena ama Punk iplere tutunuyor, Cena kendine çekmek isterken Punk yere iniyor iplere tutunarak ve Cena ona döndüğünde bir roundhouse kick vuruyor, şimdi kendisi GTS için sırtlıyor... ama Cena Punk'ı bacağından tutup yere indiriyor ve STF! Cena STF'i bağlıyor! Punk iplere çabuk ulaşsa da Cena onu tekrar çekiyor ringin ortasına, pes etti edecek...

Punk zor da olsa tutunmayı başarıyor iplere. Cena bu sefer AA için sırtlamayı tercih edeceğine kalkmasını bekliyor, kalkınca da Lighting Punch- hayır, Punk aniden eğilip Anaconda Vise'a yatırıyor Cena'yı! Cena eliyle yumruklar vursa da Punk kilidi sıkmaya devam ediyor! Cena pes mi edecek?

Hayır! Cena da iplere tutunmayı başarıyor. Punk, Cena gibi beklemeyerek kaldırıyor rakibini, GTS için kaldırıyor... ama Cena'dan hurricanrana! Punk Cena kalkamadan köşeye çıkıp bekliyor ve crossbody ile atlıyor... ama Cena ters dönüp kaldırıyor Punk'ı! Attitude Adjustment! Bu sefer geldi! Tuş deniyor Cena, 1... 2...

Punk kurtulmayı başarıyor! AJ Lee ringin dışında ecel terleri dökerken Punk kolunu zorla kaldırıp iplere atıyor. Bu sefer köşeye çıkan taraf Cena, Punk da dizlerinin üzerinde, başı eğik. Diving Leg Drop... başarılı! Ama Punk bu sefer kendini ringin dışına yuvarlamayı başarıyor. AJ Lee de Punk'ın önüne geçip olabildiğince engelliyor Cena'yı, Cena AJ'i kolundan tutup çekerken Punk da bariyerlere doğru fırlatıyor Cena'yı. Cena devrilmeden bir de DDT vuruyor! Punk ringe giriyor, hakem Cena için sayıyor, 6... 7... 8... 9...

10 olmadan girmeyi başarıyor Cena! Punk hızlıca kaldırıyor ve GTS! Başarılı! Tuş deniyor Punk, 1... 2...

Ama Cena da kurtuluyor! Karşılıklı kilit ve tuşlardan her iki taraf da kurtulmayı başardı! Punk Cena'yı kaldırıp yumrukluyor, Cena kolunu bile kaldıramıyor, sonunda Punk onu iplere atıyor ama Cena'dan springboard stunner! Punk yıkılmıyor ve Cena ayaklanınca bir roundhouse daha vuruyor ama Cena iplerden gerilip lighting punch ile yere seriyor Punk'ı! Punk ölü gibi yatıyor! Cena zar zor tuşa gitmeye çalışırken AJ aprona çıkıp hakemi oyalıyor, Cena tuşa gidiyor ama hakem görmüyor! Cena tuşu bırakıp ayaklanmaya çalışırken...

TAM ENSESİNE BULL HAMMER! Wade Barrett ringe dalıyor ve Cena'yı yere indiriyor! Ama neden? Kimse bilmiyor. Barrett seyircilerin arasından kaçıyor hemen. Cena yatarken Punk son kez kalkıyor, kaldırıyor Cena'yı ve GTS! Bu sefer oldu! 1... 2...

3!

Kazanan: CM Punk

Punk başarıyor! AJ onu hızla ringin dışına çekiyor, stage'e doğru boynu büyük ilerliyorlar. Stage'de Punk elini kaldırıyor ve AJ ile öpüşüyorlar. Kameralar Barrett'a çevrildiğinde de onun pişkin pişkin güldüğünü görüyoruz. Cena hareketsiz yatarken şovumuz son buluyor.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved

Konu King Of Beards tarafından (09-11-2018 Saat 00:19 ) değiştirilmiştir.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 23:11   #2
The Drifter
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir, Esbaş
Konular: 2829
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 75078
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

İlk madde umuyorum ironidir Müdür. .d
imza
50 Kitap Okuma Kampanyası

RPG: Elias

GTW

1 kez Hardcore Şampiyonluğu
1 kez Intercontinental Şampiyonluğu (Son Şampiyon)

GWA

1 Kez World Heavyweight Şampiyonluğu (İlk Şampiyon)

The Sopranos | 1999 - 2007

#ThankYouRoman
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 23:12   #3
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 780
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 177262
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

İlk madde ?

Takipteyiz.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Zack Sabre Jr.
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Bobby Roode
-Undisputed Era
-Kevin Owens
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 23:14   #4
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 4979
Favori Güreşçisi: Fernando
Rep Puanı: 131504
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

B show baby!
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
20 × Onur Kürsüsü

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 23:15   #5
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1446
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 15619
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk madde umuyorum ironidir Müdür. .d
Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk madde ?

Takipteyiz.
Kafamız uçmuş. Düzelttik.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 23:16   #6
Banned
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 123
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 14318
Rep Derecesi: Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Cengiz WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Son madde benim gibi jobberlar için.
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 23:20   #7
EXCELSIOR
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 288
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 8558
Rep Derecesi: Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.

Ovv hoş şov olur. Takibe çalışırız.
imza
God's Greatest Creation

Lord Vader Has Arrived

Tam İsabet

Thank You Matt!!! It Was WONDERFULL!

If God built me a ladder to heaven, I would climb it and elbow drop the world
Mick Foley

Eski RPG:
Johnny Gargano
Yeni RPG:
Johnny Mundo
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 23:25   #8
la canción de terror
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dnepropetrovsk
Konular: 524
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 19777
Rep Derecesi: Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.Ensiferum Şirketin yüzü artık sensin.

Takipteyim.
imza

gwa - bray wyatt
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 23:27   #9
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 359
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 50424
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Takipteyim.
imza

Even through the darkest days,
This fire burns always (always).
This fire burns (fire burns) always.

Always (always).

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2018, 23:30   #10
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2770
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 114790
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Muhtemelen ders çalışıyor olurum ama canlı takip etmeyi deneyeceğim.
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu