GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-10-2019, 16:04   #1
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 672
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
Rep Puanı: 11660
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: Kan ve Haz

Dead Flowers! Samuel Shaw omzunda kemeri ile görünüyor. Seyircilerden karmaşık tepkiler var. Shaw eldivenini sıkılaştırarak ringe giriyor.

Son bir haftada yaşananlar... İki eski dostun aptal buluşmaları ve hayatımı sıkıcı hale sokmaları. Bu iki hırslı gencin neyi kanıtlamaya çalıştıklarını anlayamıyorum. Arkadan haince saldırılar, agresif davranışlar. Gerçekten çok tuhafsınız. Sizde başarıya aç iki aciz görüntüsü var. Evet, bunu ben söylüyorum. Moxley bunu kaybedecek bir şeyi olmayan, deli biri olduğunu söyleyerek örtmeye çalışıyor. Reigns ise yaptığı havalı (Samuel Shaw tırnak işareti yapıyor.) hareketlerin kendini göz önünde bulunduracağını sanıyor. Siz ikiniz bana karşı şansınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz? Hayal dolu dünyalarınızı anlayabiliyorum ama artık çok geç. Sizi o görkemli rüyalarınızdan alıp karanlık odaya kapatma zamanı gelmedi mi? Eğlence her zaman son bulur. Ardından gelen hüzün her zaman onu unutturur. Son nefes hakkında ne derler? Gördüğün son yüz ne kadar önemlidir? İnsan sevdiği şeyi son kez gördüğünü bilerek öldüğünde daha mı mutlu olur? Ya da katilinin soğuk yüz ifadesini görmesi mi? Tüm bu sistemin adamları sizi destekliyor. Neden? Çünkü aptal kadınların hayalleri nedir? Uzun saçlı, dövmeli, psikopat gibi davranıp saçıyla oynayan erkekliğini teslim etmiş ucubelerdir. Onlar için birer oyuncaktan ibaretsiniz. Hiç merak ettiniz mi, neden benden çekinirken size tezahurat ediyorlar? Onların asla istemeyeceği biriyim. Onların yüzüne gülüp danslar etmiyorum. Sizin gibi onların sevgisini kazanmak için rol yapmıyorum. Tüm hayatınız birer rolden ibaret. Üstünüzdekilere her zaman yalakalık yapıp piyon olmayı seçiyorsunuz. Piyonlara ne olur biliyor musunuz? Ölürler. İçimdeki bu karşı koyulamaz duygudan arınamıyorum. Bu bana zevk veriyor, komik geliyor. Düşünsenize, o ölürken siz devam ediyorsunuz. Neden böyle biri olmak varken bir yalakaya dönüşeyim? Aldığım hazzı durduramıyorum. İçimdeki ses bazen "Öldür onları Shaw, sana yapılanları unutma." derken diğeri "Hayır Shaw sakın öldürme. Bazen öldürmeden daha fazla acı verebilirsin. Dişlerini sök, parmaklarını kes." diyor. Karar veremiyorum. İnanın bana çok zor bir hayatım var. İkisi de oldukça haklı. Son günlerde ise biri Moxley'i diğeri Roman'ı öldürmemi söylüyorum. Kendimi bunalmış hissediyorum. Soğuk suyla aldığım duş sırasında düşünme fırsatı buldum. Suyu başımdan döktüğüm an yerde Reigns'in siluetini gördüm. Hayal gördüğümü sandım ama kesinlikle gerçekti. Sanki bedeni parçalanmış gibiydi. İnanamadım. Hayal gördüğümü düşünüp başıma bir daha su döktüm. Bu kesinlikle şok ediciydi. Roman'ın yanına Moxley de eklenmişti. İkisinin parçalanmış bedenleri ayaklarımın dibinde duruyordu. O an Reigns konuşmaya başladı. "Neden Shaw? Neden bana bunu yaptın? Ne yaptıysam para için yaptım." cevap vermek için atıldım ama araya Moxley girdi. "Neden Shaw?" sesi ağlamaklı geliyordu ve devam etti. "Tek istediğim sıcak bir yuva ve beni seven insanlardı." dedi. İkisinin sesi gittikçe birbirine karışmaya başladı. Ardından uzaklardan Moxley'in ailesi olduğunu söyleyen bir kadın sesi geldi. Nereden geldiğini kestiremedim. Sanki yas tutuyordu. Sadece ses vardı. "Neden Shaw? Her şeyimi benden aldın." anlamadım. Sesler çoğalmaya başlamış gibiydi. Sanki onun için türküler söylüyorlardı. Üzerime gelen topluluğu tek balta hamlesi ile ikiye ayırdım. Banyomu kan götürdü. (Shaw heyecanlı bir şekilde anlatmaya devam etti.) Hayatımda bu kadar temiz kan görmemiştim. Sanki kanlarını benim için saklamışlardı. Hayal edebiliyor musunuz? Benim için. Kanlarını kadehime doldurup keyifle içtim. (Shaw yanında getirdiği torbadan beş şişe çıkarıyor. İçlerinde kırmızı bir sıvı var.) Leziz. (Shaw hayranlıkla şişelere bakıyor. Ardından ringden inerek şişeleri seyircilere dağıtıyor, bir tanesini de kendi alıyor.) İçin. (Seyirciler karşı çıkınca Shaw yumruğunu sıkıyor.) İçin dedim. Bunun tadına varın. Sizin için hazırladım bunları. (Shaw zorla şişelerini açtırıyor.) Tüm kurbanların şerefine. (Şişeleri kafalarına dikiyorlar. Shaw adeta zevk alarak şişeyi bitiriyor.) Bu inanılmaz. Hissedebiliyorum. Ölmüş bedenlerin, dökülen kanların hepsi benim içindi. (Seyirciler Shaw'a garip garip bakarken dalga geçercesine şişelerini bitiriyorlar.) Söylemiştim. (Shaw eliyle seyircilere işaret yapıyor. İçenler dışındakiler korkmuş bir şekilde bakıyor.) Leziz. (O sırada arka sıralardan biri "Bu sadece şarap tuhaf p.." diye bağırıyor.) Yalan söylüyor. Ona inanmayın. Benliğini, kandan aldığı hazzı saklamaya çalışıyor.
imza
GWA

Hardcore Champion(2 times)

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)

Antonio Cesaro
Intercontinental Heavyweight Champion
European Champion
Mr.Money in the Bank
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2019, 20:17   #2
ashen one
placebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kaer Morhen
Konular: 4
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 1472
Rep Derecesi: placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın.
placebo placebo isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Truth Reigns! Samuel Shaw girişe dikkat kesiliyor. Roman Reigns girişte gözüküyor ve rahat hareketlerle ringe doğru ilerliyor. Shaw avını bekleyen avcı gibi Reigns'i süzüyor. Roman ringe giriyor Shaw'ın yanından geçip kenardan mikrofon alıyor. Shaw gözlerini ayırmadan Reigns'e bakıyor.

Roman Reigns: Genelde pek sizinle aynı düşüncede olmam. (seyircileri gösteriyor) Fakat ne anlatıyorsun sen a*ınakoyayım?

Shaw hiç istifini bozmadan donuk gözlerle Reigns'e bakmaya devam ediyor. Reigns sinirli bir gülüş atıyor.

Roman Reigns: İşte bu beni deli ediyor adamım. Seni her gördüğümde başımdan kaynar su dökülmüşe dönüyorum. Bu ringe her değdiğinde rahatsız edici derecede hışırtı çıkartan bu kazak. Terlemekten artık renk değiştirmiş deri eldivenlerin ve Adolf Hitler fedaisi tarzı saç stilin. Bunların hepsi beni hasta ediyor. 2019 yılındayız ve Hollywood'da değiliz bir güreş şirketindeyiz! Şu görünümüne bak. Aman tanrım, bu adam beni çok ürkütüyor dememi mi bekliyorsun? Ya da az önce yaptığın ayinimsi safsataların beni ürküteceğini mi düşünüyorsun? Ben dış görünüşe veya işin şov kısmına bakmam uce.

Reigns, Shaw'a doğru bir adım atıyor ve gözü kemerine gidiyor.

Roman Reigns: Hardcore kemeri deyince aklınıza ne geliyor? 24/7 kuralı, dikenli sopalar, havada uçuşan sandalyeler ve saymakla zaman kaybetmeyeceğim onlarca şey. Benim bu avantajlardan hiçbirine ihtiyacım yok. Neden bir köpek gibi rakibi kovalayayım? Neden evinde, otoparkta, arka alanda ya da ailesiyle birlikte dışarıdayken onun boş anını kollayayım? Zaten bu ringe adım attığı gibi gerçeklerle yüzleşecekken neden yapayım? Ya da bir sandalye veya dikenli sopa. Geçen şov kendo stickle bu ringe girmene rağmen beni alt edememişken neden bir sandalyeye ihtiyacım olsun? İşte bu. Senin olayın tamamen bu. Tamamen gösteriş. Moxley'nin de öyle! Shield ile ringe ilk adım attığımız andan itibaren hep en çok konuşan oydu, en çok bağıran oydu, en çok homurdanan oydu! Maçları ben kazanıyordum fakat yine konuşan oydu. Neden? Çünkü bu ringde istediğini elde edemediğinden dolayı istediği ilgiyi her zaman farklı yerlerde aradı. Geçen şov ikiniz de yeni maçtan çıkmış bir adamı alt edemediniz. Tekrardan soruruyorum; neden herhangi bir alete ihtiyacım olsun? Biliyorum bunu buraya çıktığım her gün neredeyse söylüyorum fakat ben ringe çıkarım ve rakibimin icabına bakarım. Oyun benim için bu kadar basit. Ben basit bir adamım. Fakat basit olduğum kadar da tehlikeliyim. Bu ringe girdiğim an içimdeki canavarı ortaya çıkarırım. Az önce dediğim gibi ben kim olduğuna bakmam işin detay kısmına girmem. Benim için sadece karşımda duran ve alt etmem gereken bir rakip vardır ve ben de gerekeni yaparım. Karşımda babam bile olsa acımam. Şuan bir ringin içerisindeyiz ve içimdeki canavar karşımdaki Dexter Morgan-Hannibal Lecter kırması piçi yok etmem gerektiğini söylüyor.

Reigns hamle yapmak için yelteniyor Shaw'da ona doğru yaklaşıyor fakat o sırada bir müzik duyuluyor ve Shaw ve Reigns girişe odaklanıyor.
imza

rpg: roman reigns

Konu placebo tarafından (07-10-2019 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.
placebo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2019, 00:34   #3
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 247
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 95591
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seyirciler bekledikleri ismi görünce çıldırıp kudurdular. Mox inanılmaz hızlı adımlarla ringe yürüdü. Shaw'a bakmadan Roman'ın dibine kadar girdi ve kafa kafaya tokuşturdu.

İnsanlar kavga çıkacağı algısına kapıldı ve heyecanlandılar. Mox, Roman'a karşı psikolojik bir üstünlük kurmaya çabaladı ama Roman geri adım atmayınca birkaç adım geriledi ve yine Roman'a bakarak konuşmaya başladı.

Jon Moxley: İçi boş cesaretin beni deli ediyor Roman. Eğer Shaw'ın yerinde olsaydım dediklerine kulak kabartıp söylediklerinin birkaçının doğru olduğuna inanırdım ama seni tanıyorum ve eski dostum, sana g**ümle gülüyorum. Shield'da neden en çok ben konuştum, bilmiyor musun? Söyleyeyim. En çok ben konuştum, çünkü o zamanlarda çok büyük haltlar yiyorduk Roman ve birilerinin arkamızı toparlaması lazımdı. İnsanlar tanımadan önce bizden nefret etmeye başlamışlardı bile. Eğer kendimizi, kim olduğumuzu ve tüm bunları neden yaptığımızı açıklamasaydık FBI'ın en çok aranan o**spu çocukları listesinde başı çekecektik. Seth bile senden fazla savunuyordu bizi. Sen işin şov kısmına odaklanmaktan gerçeğe dönemiyordun y**şak herif. Tek bildiğin şey, seni gerizekalı gibi gösteren top sakalının arasından gevelediğin ''buna inan, bono onon.'' Peh... Sana kalsaydık dönemin GM'i Vickie Guerrero, Brad Maddox, Triple H; hepsi bizi kapı dışarı edecekti. Hepsi dikkat çekmek için miydi sanıyorsun? O zaman büyük bir yalanın tam ortasında yaşamışsın büyük it. Önce sen ''buna inan''mamışsın. Neyse ki, bu saatten sonra da inanmana gerek yok. Herkes yolunu bulmuşa benziyor, ha? Seth, Wade tarafından kandırılmış... Sense kendin tarafından ve öylece boş geziyorsun. Fakat, ağzın biraz daha açılmış. Yaptıklarınsa ortada. Küçük bir sektördeyiz. Hatta, g** kadar ufak bir sektördeyiz. Yanlışım mı var? Bir ay kadar önce buraya geldiğimde senin de burada olduğunu bile bilmiyordum. Tanrım, nerede o eski Roman Reigns? Kucağında 2 kemer ve bir aylık tatilin ardından yine bir kemer ve daha fazla kemer. Artık idealist mi değilsin yoksa çevren mi kötü adamım? Gerçek bir ''Super Man'' olmak için bana ve Seth'e mi ihtiyacın varmış? Eğer gerçekten durum buysa, sen b*ku yemişsin adamım. Biliyorsun, haftalık şovlarda aldığın galibiyetler falan... Bilirsin, işte. Pek anlam ifade etmiyorlar. Performansına bakıp aldanma. Sana şunu demiyorum adamım: ''Hey, sen Roman Reigns. Artık seni sevmiyorum ve kemeri alma ihtimaline artık inanmıyorum.'' Böyle bir şey yok. Kemeri alabilirsin. Fakat, emin ol... Senin g**ünden kan alacağım. Kancık bir Samoalı olmanın acısını böyle ödeyeceksin Mr. Akraba Kontejanı. Aynısı senin için de geçerli Shaw.

Mox Shaw'a baktı.

Jon Moxley: Seni s**lemiyorum diye unuttuğumu sanma. Senin de icabına bir güzel bakacağım. İstersen kemerinle vedalaş, istersen vedalaşma. Umurumda değil dostum. Kıçı kırık bir aptalsın. Birbirimizden ayrıldığımız en keskin nokta neresi, biliyor musun? İkimiz de kafayı yemişiz. Ben kendimin farkındayım ama sen...

Mox saliselik sırıtır gibi olur.

Jon Moxley: Sen delirdiğinin farkında bile değilsin s**ik. İşte bu üzücü.
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2019, 16:33   #4
#whatsyourlocation

Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Shaw sinirli bir ses tonuyla araya giriyor.

Siz iki aptal WWE projesi asla benim yerimi alamayacaksınız. Çocuk fanlar sizi bu noktaya getirdi. Bundan sonra ne olacak? 13 yaş altı çocuklar sizin benimle karşılaşmamı izleyecek, sizin için tezahürat yapacaklar? Ama sonunda elde kalan tek şey bozuk bir psikoloji. Roman Reigns vs Jon Moxley izlemek istemez mi bu çocuklar? Neden bir şampiyona kafa tutuyorsunuz? Evet, evet. Siz ve başarı hastalıklarınız. Aslına bakarsanız bazen empati kurabiliyorum. Gerçek, acımasız bir şampiyona kafa tutup göz önünde bulunmak istediniz. Bu arenadaki herkes tek bir şeye bağlı. Hepiniz berbat insanlarsınız. Yaşadığınız bu sıkıcı hayat sizlerin eseri. Arzu ettiğiniz tek şey başarı. Bu ringde tek bir başarı var. O da omzumda bulunan teneke. O bana ait ve Hardcore adını bana borçlu. Aptal bir liste ve sahte bir psikopat asla Hardcore ruhunun sembolü olamayacak. Hadi şimdi ringden çıkın ve patrona yalvarın. Siz yalaka nesil böyle yükseldiniz. Sahip olduğunuz hiçbir yetenek yok ama ortada bir şans kazanma var. Yaptıklarınızın içi tamamen boş. Dışarıdaki aptal insan "Jon Moxley kazanır, Moxleyciyiz." diyor. Biliyor musunuz, onlar da fan oldukları bu adam kadar işe yaramaz bedenler. Söylesenize, ne için yaşıyorsunuz? Hepiniz zayıf insanlarsınız. Ne Reigns ne Moxley ne de işe yaramaz fanları benim dönemimi bitiremeyecek. Ben GWA tarihinin en büyük Hardcore Şampiyonuyum. Ne kaçıp giden güreşçileriniz ne de sahte tanrılarınız benim üstüme çıkabilecek. Durmayın, birbirinizi kötüleyin. İki eski dostun savaşı. Ne drama ama! Orada kazanmayı hak eden tek isim Samuel Shaw. Bağlı kaldığınız o yönetim size verdiği şans için pişman olacak. Ringden ikinizin leşini ve güreş tarihine iz bırakacak o karanlık geceyi unutturmak isteyecek. Yıkım mı istiyorsunuz? O gece öyle büyük hasarlar göreceksiniz ki asla adımı unutamayacaksınız. Hastanede iki "Shield" üyesi olarak aynı odada kalacaksınız. Duygusal fanlarınızı kapınızın önüne yığacağım. Yanlış yolu seçtiniz.
imza
GWA

GTW
Samuel Shaw
GTW Tag Team Champion

Antonio Cesaro
European Champion
Mr.Money in the Bank
Alt 08-10-2019, 18:05   #5
mOx

Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Jon Moxley: Hastaneye gidemem. Çünkü sağlık sigortam yok o**spu çocuğu! Bana sigortam varmış gibi davranamazsın. Beni yatalak edecek kıvama getirsen bile bir yere öylece kıvrılır ve Tanrı'nın beni kendime getirmesini beklerim. Hastanelere domalacağım fazla param yok, anladın mı? Belki Roman bir cömertlik yapıp öderse, onu bilemem. Ha?

Mox, Roman'a baktı.

Jon Moxley: Shield kardeşliğinden bahsediyorum g** herif. Bana anlamıyormuşsun gibi bakma.

Mox ağzındaki sakızı rahatsız edici seviyede çiğnemeye başladı.

Jon Moxley: Yani, karşılaştığım ithamlar inanılmaz. Kulaklarıma inanamıyorum, dostum. Bu adam...

Roman'a bakmaya devam ederken eliyle Shaw'ı gösterdi.

Jon Moxley: Benim bir patron yalakası olduğumu iddia ediyor. O'na, yalaka olmak için senden fırsat bulamadığımı söyle.

Seyirciler ''ooo'' çekerken Mox sakızı çiğnemeyi bıraktı ve ciddi bir ifadeyle Roman'a baktı.

Alt 08-10-2019, 20:55   #6
ashen one

Rep Derecesi: placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın. placebo Ana kadroya çağırıldın.

Roman, Moxley'nin ağzından çıkan kelimelerin ardından okkalı bir kahkaha atıyor ve bir süre iplere yaslanıyor. Konuşabilecek duruma geldiğini hissettiğinde mikrofonu ağzına götürüyor.

Roman Reigns: Her zaman savunman bu oldu değil mi? Sadece senin de değil Seth'in ve birlikte çalıştığımız neredeyse çoğu insanın! Yalaka! Peşkeşçi! Kıç yalayan! Var mı daha arttırmak isteyen? Aklında daha yaratıcı bir hakaret olan? Sorun değil adamım. Hiçbiri benim için sorun değil. Çünkü bunun çekememezlikten geldiğini biliyorum. Eğer ben olmasam şuan bu ringde bulunabileceğini düşünüyor musun? Eğer ben olmasam, eğer Shield benim sayemde bu kadar ünlü olmasa hala insanları eğlendirmek için kıçına bile jilet sokup kanatabilecek bir maymundan fazlası olmayacaktın! Bana teşekkür etmen gerekirken vefa borcunu böyle mi ödüyorsun kardeşim? İşte bu kadar basitsin Mox. Zihninde sadece kibir var. Hepsi senin spotunu çaldığımı düşündüğünden geliyor. Bunu şakaya vuruyorsun fakat kıskançlığının seni içten içe bitirdiğini biliyorum Mox. Geçmişte benim yaptığım şeyleri kendi yapmış gibi hayal ederek kendini motive ettiğini biliyorum. Gelecekte yapabileceklerimi tahmin edip yine kendini o konuma yerleştirmeye çalıştığını da biliyorum. Eğer eski dostun buralarda olmasaydı belki bir şansın olurdu dostum fakat ben varken yapabileceğin en iyi şey geçen şov yaptığın gibi insanların boş anını kollamak. Gerçi bunu zaten çok iyi biliyorsun kardeşim. Seth'de sen de çok iyi biliyorsun! Shield'ı satmayan tek adam olmama bile bir kulp uydurup sinsi olduğumu iddia ediyorsun. Aslında bunların hepsi bana edilen hakaretleri, en yakınımdan bile gelen nefreti açıklıyor. Korkuyorsunuz. Sen de Shaw'da korkuyorsun. Öyle olmadığını iddia edeceğinizi ve karşıma dikileceğinizi biliyorum fakat içten içe korkuyorsunuz. Korkuyorsun Mox! Korkuyorsunuz Shaw! (Samuel Shaw'a bakıyor) Safsatalarınla kendini kandırmaya kendini rahatlatmaya devam et. Başını yastığa koyduğun andan itibaren, gözlerini kapattığın ilk saniyeden itibaren Mox ve sana yapacaklarımı, kemerini omzundan söküp alacağımı gördüğünü ve bundan dolayı yatakta dönüp durduğunu biliyorum. Belki de uykusuzluktan hayalleri gerçek sanmaya başlamışsındır ha? (bir süre sırıtıyor fakat ardından hemen ciddi bir ifadeye bürünüyor) Baylar işimizi ringde çözebilecekken siz buraya gelip hangimizin daha hardcore olduğu konusunda sidik yarıştırmak veya eski meseleler üzerinden psikolojik baskı kurmaya çalışıyorsunuz. Korkunuzu anlayabiliyorum fakat bi-

Reigns'in sözü bölünüyor ve Reigns sinirle bakıyor.
imza

Alt 09-10-2019, 09:12   #7
#whatsyourlocation

Shaw iki ismi de soğukkanlı bir şekilde süzdükten sonra aniden Moxley'e saldırıyor! Yere düşürdüğü Moxleyin üzerine çıkıp bağırarark yumruklar sallıyor. "Deli ha?"diyerek yavaşca Moxley'i yerden kaldırıyor.
imza
GWA

GTW
Samuel Shaw
GTW Tag Team Champion

Antonio Cesaro
European Champion
Mr.Money in the Bank

Konu Mr.Antonio Cesaro tarafından (09-10-2019 Saat 21:26 ) değiştirilmiştir.
Alt 09-10-2019, 17:17   #8
mOx

Mox ne olduğunu anlamamasına rağmen yumruk ve tekmeler savurmaya başladı. Shaw'ı rahatsız edip üstünlüğü ele geçirdi. Karnına sert yumruklar geçirdi ve iplerin kenarında boğuştular.
imza
Alt 09-10-2019, 20:16   #9
ashen one

Shaw ve Moxley boğuşurken bir anda bir ses bütün arenayı suspus ediyor.

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Reigns boğuşan ikiliye doğru double spear için koşuyor. Fakat Shaw ve Moxley fark ediyor ve aynı anda sıyrılıyorlar. Reigns frenleyip dengesini kurmaya çalışıyor fakat Shaw bir anda arkadan kıstırıyor ve kata-gatame! Shaw resmen öldüresiye sıkıyor Reigns'in boynunu! Reigns bilincini kaybeder gibi oluyor ve Shaw bırakıyor. Reigns daha düşmeden Moxley tutuyor ve Death Rider! Moxley'den Death Rider! Reigns iki büklüm oluyor ve ringin dışına düşüyor. Moxley ve Shaw tetikte bir şekilde birbirlerini tartıyorlar. Moxley bir adım gelmeye çalışıyor fakat Shaw'da adım atar gibi olunca geri çekiliyor. İki isim nefretle bakışırken kameralar kapanıyor.
imza

Seçenekler Arama
Stil