GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-01-2019, 01:18   #1
en passant
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2348
Favori Güreşçisi: Velveteen Dream
Rep Puanı: 153834
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 1000 Maç İzleme Projesi - 2019

Geçen seneki konuya ulaşmak için.

Geçen yıl Erdi'nin açtığı konu ancak 2 ay dayansa da bu sene konuyu canlı tutmaya çalışarak katılacak arkadaşları liste yapmaya teşvik edeceğim. En azından niyetim o yönde. Olay kısaca şu, 1 takvim yılı içerisinde 1000 maç izlemeye çalışacağız. Kurallar gereği özet izlemek sayılmıyor, yani baştan sona izlemediğimiz maçları listeye dahil edemiyoruz. İzlediğimiz maçların 2019'dan olması şart değil, daha önce izlemediğiniz şovlardan izlediklerinizi de listeye dahil edebilirsiniz. Tek dikkat edeceğimiz şey listeye yazacağımız maçların 2019 yılında izlenmiş olması.

Katılacak arkadaşlar ilk mesajları üzerinden listelerini güncelleyebilirler. Örneklere ulaşmak için yukarıdaki konuya göz atabilirsiniz.

İyi seyirler güreşseverler.

imza

guerrillafam.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2019, 01:20   #2
acımak yok hepsini tara
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 3849
Favori Güreşçisi: Peyton Royce
Rep Puanı: 262241
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Lan olm az önce düşündüm bu konu bu sene açılacak mı diye bir refresh attım açılmış.

Ben hayatta 1000 maça ulaşamam, şimdiden hedefleyen varsa Allah sabır versin öhm öhm kolay gelsin.

Wrestle Kingdom 13
9 Maç

FREEDOMS/Jun Kasai Produce Blood X'Mas 2018
4 maç

New Year Dash 2019
7 maç

All Star Weekend 13 - Gün 1
7 maç

Smackdown Live #1012
4 Maç

Smackdown Live #1013
5 Maç

Smackdown Live #1014
4 Maç

IMPACT: Homecoming
8 Maç

NXT UK Takeover: Blackpool
5 Maç

ROH: Honor Reigns Supreme
9 Maç

ROH: Final Battle 2018
12 Maç

RAW #1138
6 Maç

RAW #1139
11 Maç

RAW #1040
10 Maç

NXT Takeover: Phoenix
5 Maç

Royal Rumble 2019
10 Maç

205 Live #114
2 Maç
imza

#MemleketMeselesi

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 30 Aralık 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 3 Şubat 2019
12x Onur Kürsüsü
12x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği 3.
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Bilgi Yarışması 2.
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.
3x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En Çalışkan - En Paylaşımcı - En İyi Geri Dönüş Yapan Üye)
Renkli Ay Birincisi
Süper Ocak Birincisi

GWA RPG: Nick Jackson
Sadece var olmak

Güreş Türkiye Twitter Sayfası

Konu The Purplemaker tarafından (01-02-2019 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2019, 08:12   #3
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3038
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 163300
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

2 sene önce olsa 2 bin maç da izlerdim ama şu an 300-400 bile zor. Yine de liste tutmaktan zarar gelmez. Geçen sene tutuyordum canım sıkılınca silmiştim, şimdi silmemeyi deneyeceğim.

1-NJPW Wrestle Kingdom 13: Kota Ibushi vs. Will Ospreay
2-NJPW Wrestle Kingdom 13: Roppongi 3K vs. Suzukigun vs. LIJ
3-NJPW Wrestle Kingdom 13: Zack Sabre Jr. vs. Tomohiro Ishii
4-NJPW Wrestle Kingdom 13: Guerillas of Destiny vs. Young Bucks vs. LIJ
5-NJPW Wrestle Kingdom 13: KUSHIDA vs. Taiji Ishimori
6-NJPW Wrestle Kingdom 13: Jay White vs. Kazuchika Okada
7-NJPW Wrestle Kingdom 13: Cody vs. Juice Robinson
8-NJPW Wrestle Kingdom 13: Chris Jericho vs. Tetsuya Naito
9-NJPW Wrestle Kingdom 13: Kenny Omega vs. Hiroshi Tanahashi
10-NJPW New Year Dash 2019: Roppongi 3K & Rocky Romero vs. Davey Boy Smith Jr., Lance Archer & Takashi Iizuka
11-ROH Honor Reigns Supreme 2019: John Skylar, Josie Quinn & Corey Hollis vs. Shinobi Shadow Squad
12-ROH Honor Reigns Supreme 2019: Mark Haskins vs. Beer City Bruiser
13-ROH Honor Reigns Supreme 2019: Best Friends vs. Juice Robinson & David Finlay
14-ROH Honor Reigns Supreme 2019: Flip Gordon vs. Tracy Williams
15-ROH Honor Reigns Supreme 2019: The Kingdom vs. Hurricane Helms, Delirious & Luchasaurus
16-ROH Honor Reigns Supreme 2019: Bandido vs. PJ Black
17-ROH Honor Reigns Supreme 2019: Jeff Cobb vs. Rhett Titus vs. Shane Taylor vs. Jonathan Gresham
18-ROH Honor Reigns Supreme 2019: Street Fight: Kelly Klein vs. Jenny Rose
19-ROH Honor Reigns Supreme 2019: Silas Young & The Briscoes vs. The Villain Enterprises
20-ROH Honor Reigns Supreme 2019: Jay Lethal vs. Dalton Castle
21-Future of Honor: Anthony Green vs. Ryan Nova
22-ROH TV 16.01.2019: Eli Isom vs. Facade
23-ROH TV 16.01.2019: TK O'Ryan vs. RUSH
24-ROH TV 16.01.2019: Silas Young vs. Beer City Bruiser
25-ROH Road To G1 Supercard Day 1: Rhett Titus vs. Marty Scurll
26-ROH Road To G1 Supercard Day 1: Tag Wars Round 1: Alex Coughlin & Karl Fredericks vs. Fin-Juice (Juice Robinson & David Finlay)
27-ROH Road To G1 Supercard Day 1: Clark Connors vs. Jeff Cobb
28-ROH Road To G1 Supercard Day 1: Dalton Castle & The Boys vs. Shane Taylor & The Briscoes
29-ROH Road To G1 Supercard Day 1: Madison Rayne vs. Holidead
30-ROH Road To G1 Supercard Day 1: Matt Taven vs. Rocky Romero
31-ROH Road To G1 Supercard Day 1: Tag Wars Round 1: The Kingdom (Vinny Marseglia & TK O'Ryan) vs. Villain Enterprises (Brody King & PCO)
32-*ROH Road To G1 Supercard Day 1: Silas Young vs. Bandido
31-*ROH Road To G1 Supercard Day 1: Jay Lethal & Jonathan Gresham vs. Tracy Williams & Mark Haskins
34-Defiant Wrestling Loaded #6: PAC vs. David Starr
35-ROH Road to G1 Supercard Day 2: Sumie Sakai vs. Thunder Rosa
36-ROH Road to G1 Supercard Day 2: Twisted Sisterz vs. Sumie Sakai & Madison Rayne
37-ROH Road to G1 Supercard Day 2: Tag Wars Round 1: Coast to Coast vs. Eli Isom & Cheeseburger
38-ROH Road to G1 Supercard Day 2: Tag Wars Round 1: The Bouncers vs. The Boys
39-ROH Road to G1 Supercard Day 2: Villain Enterprises vs. Alex Coughlin, Karl Fredericks & Clark Connors
40-ROH Road to G1 Supercard Day 2: TK O'Ryan vs. Jonathan Gresham
41-ROH Road to G1 Supercard Day 2: ROH World Title: Jay Lethal (c) vs. Vinny Marseglia
42-ROH Road to G1 Supercard Day 2: WOH World Title: Kelly Klein vs. Britt Baker
43-ROH Road to G1 Supercard Day 2: Tag Wars Round 1: Colt Cabana & Willie Mack vs. Beatdown Clan (MVP & Kenny King)
44-ROH Road to G1 Supercard Day 2: Rocky Romero vs. Dalton Castle vs. Jeff Cobb
45-*ROH Road to G1 Supercard Day 2: Silas Young, Shane Taylor & The Briscoes vs. Lifeblood (David Finlay, Tracy Williams, Mark Haskins & Juice Robinson)
46-NXT Takeover: Phoenix: NXT Tag Team Championship | War Raiders vs. Undisputed Era ****
47-NXT Takeover: Phoenix: Matt Riddle vs. Kassius Ohno **1/4
48-*NXT Takeover: Phoenix: North American Title | Ricochet (c) vs. Johnny Gargano ****1/2
49-NXT Takeover: Phoenix: NXT Women's Title: Shayna Baszler vs. Bianca Belair **3/4
50-NXT Takeover: Phoenix: NXT Title | Tommaso Ciampa (c) vs. Aleister Black ****1/4
51-ROH Road to G1 Supercard Day 3: Clark Connors, Karl Fredericks & Alex Coughlin vs. Shinobi Shadow Squad **3/4
52-ROH Road to G1 Supercard Day 3: The Kingdom vs. Dalton Castle & The Boys ***
53-WWE Royal Rumble 2019: SD Women's Title: Asuka (c) vs. Becky Lynch
54-WWE Royal Rumble 2019: SD Tag Team Title: The Miz & Shane McMahon vs. Sheamus & Cesaro
55-WWE Royal Rumble 2019: Raw Women's Title: Sasha Banks vs. Ronda Rousey (c)
56-WWE Royal Rumble 2019: Women's Royal Rumble
57-WWE Royal Rumble 2019: WWE Title | Daniel Bryan (c) vs. AJ Styles
58-WWE Royal Rumble 2019: Universal Title | Brock Lesnar (C) vs. Finn Balor
59-WWE Royal Rumble 2019: Men's Royal Rumble
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard

Konu DoctorMK tarafından (01-02-2019 Saat 12:30 ) değiştirilmiştir.
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2019, 11:29   #4
O'edo Tai
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1150
Favori Güreşçisi: Jamie Hayter
Rep Puanı: 136319
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Özet sayılmıyorsa o sayıya yaklaşamam bile. Neyse konuyu anasayfada görürsem listelerim belki buraya.
Lürsoy isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2019, 15:12   #5
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1470
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 120956
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

BJW (20.06.2018)
8 maç

GCW Dynasty
2 maç

RAW #1336
5 maç

SD Live #1011
4 maç

205 Live #110
2 maç

Wrestle Kingdom 2019
9 maç

FREEDOMS/Jun Kasai Produce Blood X'Mas 2018
4 maç

New Year Dash 2019
7 maç

ROH Driven 2007
7 maç

IW Homecoming 2019
7 maç

RAW #1337
5 maç

SD Live #1012
4 maç

205 Live #111
2 maç

WWF IHY: Canadian Stampede
4 maç

EVOLVE 64
4 maç (EVOLVE'un en iyi dönemi bu 2016 yazı dönemi olmasına rağmen şov o kadar sıktı ki Riddle vs Strong maçına kadar bile bekleyemedim. DG'le ortak olunduğu dönem hariç, EVOLVE pişmanlıktır...)

NXT UK Takeover
5 maç

ROH: Honor Reigns Supreme 2019
9 maç

RAW #1338
5 maç

AJPW Pro-Wrestling Love In Ryogoku Vol. 13
7 maç

SD Live #1013
4 maç

205 Live #112
2 maç

GCW 400 Degreez
6 maç (vallahi neden bilmiyorum ama Colon vs Masaoka gibi seks maçtan sonra kalan 2 maçı izleyesim gelmedi)

wXw Broken Rules 2018
7 maç

CZW Back In Germany
7 maç

BJW To Was Get Early / Big Japan Mortal Combat
7 maç (VKdaki adam iki şovdan önemli maçları koymuş değişik bir sistem. Aslında ikinci şovdaki BJ Strong vs Tanaka & Miyamoto maçını koymamış ama ben de tüm maçları güzel olmasına rağmen aynı geçen BJ Strong'dan 45 dakika arayla iki maç izlemek istemezdim.)

RAW #1339
8 maç (şovu zor koşullar altında izliyordum zaten neden hiç maç atlamamışım ki?)

SD Live #1014
4 maç

205 Live #113
2 maç

NXT Takeover: Phoenix
5 maç

AAA'den Taima'da denk geldiğim bir maç. İçinde Drago vardı da öbürlerini bilmiyorum. Ama AAA standartlarında iyi bir maçtı

PROGRESS Chapter 83
3 maç (şovu izleyince Progress'ten neden ilk duyduğum gün (2016)'dan beri nefret ettiğimi hatırladım. iyi şovdur diye açmıştım oysa ki. sağ ol progress)

Royal Rumble 2019 (Kickoff dahil)
10 maç

RAW #1340
7 maç (canlı kaldım)

SD Live #1015
3 maç

DGUSA: Open The Freedom Gate
2 maç (sonra şovu izleyesim gelmedi)

NOAH Destiny 2005
8 maç (muhtemelen komedi olan üçüncü maçı ve Sasaki vs Kobashi ile zirvede bırakmam gerektiğinden ME'yi izlemedim

WCW Spring Stampede 1994
7 maç (Rick Rude olmasına rağmen Rude vs Sting maçını izlemedim)

WWE Worlds Collide Turnuvası
9 maç (daha yarı final ve final yayınlanmadı)

WWE Worlds Collide Turnuvası /Exclusive kısım
9 maç

PWG Nice Boys'un ilk maçı (Callihan vs Brian Cage vs Keith Lee) Nedense sonra şovu izleyesim gelmedi

RAW #1341
8 maç

SD Live #1016
3 maç

205 Live #115
2 maç

NXT #490
2 maç (drew gulak aslanım gelmese nxtnin bir (1) haftalık şovuna hayatta bakmazdım)

WM 20
12 maç

Impact
3 maç

WM 19
10 maç (dörtlü cat fight'ı da saydım)

AJPW New Year Wars Day 2
7 maç (miyahara sana aşık oldum)

NOAH Navigation For The Future 2019 - Tag 11
3 maç (şova gs maçına çok kısa süre başlamasaydım muhtemelen tüm şovu izlerdim)

NJPW New Beginning In Osaka
2 maç

Dragon Gate: Open The Truth Gate - Tag 5
Pac vs Kzy

RAW #1342
6 maç

Smackdown #224 (cagematch'te #225)
6 maç (benoit vs lesnar harikaydı)

SD Live #1017
2 maç

205 Live #116
2 maç

RevPro New Year's Revolution 2019
7 maç (ZSJ vs Irie maçını izleyemedim çünkü ZSJ'yi Japonya dışı herhangi bir yerde izlemek aşırı derecede hararet yapıyor bende)

ROH Bound By Honor: Kingdom vs Lethal, Rush & Gresham

Stardom 8'th Anniversary
7 maç (son iki maç harikaydı)

CZW Tournament Of Death IX
7 maç (son iki maçı hiç izleyesim gelmedi, Brain Damage vs Drake Younger gibi bir maç da olmasına rağmen)

NJPW WK 9
9 maç (Ibushi vs Nakamura gibi muazzam bir maç sonrası, belki de o maçtan daha iyi olan ME'yi hiç izleyesim gelmedi)

Elimination Chamber (kickoff dahil)
7 maç

DDT 22'th Anniversary
8 maç (şovu Çukur izleyip ders çalışırken izlediğim için tam da konsantre olamadım ama son 2 maç feci önerilir

RAW #1343
7 maç

SD Live #1018
4 maç (bant yayınlanan sd'lerde yıllarca me'de takım maçı izlediğimizden 2019 sd'sinde takım me'sini izleyemiyorum üzgünüm kofi kingston)

205 Live #117
3 maç

Kitap listesi gibi bu sene de bunu düzenli olarak güncellemeyi planlıyorum

*şovun sesini kısıp arkadan şarkı ile izlemek bu proje için kesinlikle çok yararlı bir şey. güncel ile pek bir alakası olmayan herhangi bir şovu odaklanarak 2 3 saat boyunca izlemek zor oluyor da arkadan şarkıyı verince kaymak gibi akıyor yahu.
imza

Konu Lunatic Phenomenal tarafından (Dün Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2019, 15:15   #6
İmkansız
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 695
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 114484
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Lunatic Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BJW (20.06.2018)
8 maç

GCW Dynasty
2 maç

RAW #1336
5 maç

Kitap listesi gibi bu sene de bunu düzenli olarak güncellemeyi planlıyorum
RAW 5 maç full izlemek mi? Allah sabır ve kolaylıklar versin kardeşim.
imza
Yiğit Özşener / Cengiz Atay / Seyfi Tahiroğlu

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy
Brock Lesnar
KENTA (Itami)
Katsuyori Shibata

Forum Başarılarım

Haftanın Parlayan Üyesi - 29 Nisan 2018

Onur Kürsüsü | Mart 2018
Onur Kürsüsü | Ocak 2019

Ayın İspiyoncuları - Mayıs 2018
Ayın İspiyoncuları | Ekim 2018
Ayın İspiyoncuları | Kasım 2018
Ayın İspiyoncuları | Aralık 2018
Ayın İspiyoncuları | Ocak 2019

30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 4.sü
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Logo Yarışması 3.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması 1.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.sü

RPG: Brandi Rhodes

Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2019, 15:18   #7
#ApostleOf205

Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Chosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
RAW 5 maç full izlemek mi? Allah sabır ve kolaylıklar versin kardeşim.
İzlenmeyecek 2 maç vardı onları da izlemedim zaten.
imza

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2019, 15:19   #8
İmkansız
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 695
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 114484
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Lunatic Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İzlenmeyecek 2 maç vardı onları da izlemedim zaten.
Güvenip yılın güreş severi diye seçmiştik kardeşim seni...
imza
Yiğit Özşener / Cengiz Atay / Seyfi Tahiroğlu

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy
Brock Lesnar
KENTA (Itami)
Katsuyori Shibata

Forum Başarılarım

Haftanın Parlayan Üyesi - 29 Nisan 2018

Onur Kürsüsü | Mart 2018
Onur Kürsüsü | Ocak 2019

Ayın İspiyoncuları - Mayıs 2018
Ayın İspiyoncuları | Ekim 2018
Ayın İspiyoncuları | Kasım 2018
Ayın İspiyoncuları | Aralık 2018
Ayın İspiyoncuları | Ocak 2019

30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 4.sü
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Logo Yarışması 3.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması 1.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.sü

RPG: Brandi Rhodes

Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2019, 15:38   #9
#ApostleOf205

Alıntı Chosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güvenip yılın güreş severi diye seçmiştik kardeşim seni...
Yıllardır böyleyim ki sanki ilk defa RAW izledim. Hatta ilkokul dönemlerinde falan RAW/SD oldu mu eve çok heyecanlı gelirdim...
imza

Alt 02-01-2019, 20:09   #10
Kayıtlı Kullanıcı
rebisser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 0
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 3764
Rep Derecesi: rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.rebisser IC kemerini kazandın.

Size bir şey mi soru cam sadece teke tek maçları izleyip söylesek oluyor mu bir şov izlemek yerine.
imza
Bu Hayatta yere düştüğünde değil pes ettiğin zaman kaybedersin.
rebisser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil