GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-09-2018, 11:53   #1
Nevermore!
Ayatollah of Rock n Rolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 13
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 7915
Rep Derecesi: Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.
Standart All Japan Pro Wrestling Tartışma Konusu

Four Pillars of Heaven döneminden oldukça uzak olsa da, hala iyi işler çıkıyor şirkette. İzleyenler olarak bu konu altında tartışalım.
imza

"A loaded gun won't set you free, so they say."

Ayatollah of Rock n Rolla isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 11:55   #2
1986
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 7764
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 277228
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Önce BTS ve K-POP'un dünya genelinde patlaması, sonra NJPW'nın mainstream olarak güreş aleminde kendine yer bulması, şimdi de AJPW. Doğu Perinçek gerçekten büyük adam, geleceğe dair ne varsa Avrasyacılıkda var. Önünde eğiliyorum mandrake.
imza

wwe champion / 22may2017 backlash2017
united states champion / 8april2018 wrestlemania34
the maharaja

a championship title that your favorite wrestler can only dream of

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 12:19   #3
Nevermore!

Rep Derecesi: Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.

Bu seneki Champion Carnival'da sadece öne çıkan maçları izlemiştim, şimdi hepsini baştan izlemeye karar verdim (sınav senesi yapılacak en mantıklı şey tabii). Miyahara vs. Takagi maçı storytelling açısından kusurlu bir maç olsa da, Miyahara hala en iyi Japon güreşçilerden biri olma özelliğini koruyor. Kendisinin bu sene G1'da bulunacağına inanıyorum, Tanahashi ile maç yapmasını görmek istiyorum kesinlikle.
imza

Ayatollah of Rock n Rolla isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 12:53   #4
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 87
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 61801
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Ayatollah of Rock n Rolla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu seneki Champion Carnival'da sadece öne çıkan maçları izlemiştim, şimdi hepsini baştan izlemeye karar verdim (sınav senesi yapılacak en mantıklı şey tabii). Miyahara vs. Takagi maçı storytelling açısından kusurlu bir maç olsa da, Miyahara hala en iyi Japon güreşçilerden biri olma özelliğini koruyor. Kendisinin bu sene G1'da bulunacağına inanıyorum, Tanahashi ile maç yapmasını görmek istiyorum kesinlikle.
NJPW'nun arası AJPW ile Miyahara'yı G1'a getirtecek kadar iyi değil.
imza

Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2018, 19:24   #5
Nevermore!

Alıntı Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NJPW'nun arası AJPW ile Miyahara'yı G1'a getirtecek kadar iyi değil.
Biliyorum. Üstteki mesaj da oldukça keriz umudu kokuyor zaten. Ama bu maç yaşanmalı...
imza

Alt 16-01-2019, 02:24   #6
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1470
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 120956
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Pro-Wrestling Love In Ryogoku Vol. 13'ü izledim. 2011'e ait şov. AJPW'nın pillar'larını kaybedip düşüşe de başlamış olduğu bu döneme dair çok da bilgim yok ama bu uzun dönemde Jun Akiyama tahmin ettiğim üzere hep sırtlamış gibi. Cagematch'teki reytinglere bakarak seçtim bu şovu. Pişman da olmadım. Saf Puro istiyorsanız 5.maç ve ME önerilir. Bunun dışında Omega vs Kai de bayağı iyiydi. He ben şovu tamamen izlerim diyorsanız da Big Daddy (Viscera)'nın bulunduğu maç hariç hepsi izlenebilecek gayet güzel maçlar. Valla şimdi yıldızlardım da bayağı bir yorgunum ya. Maç kart ve izleme linkini de bırakıp iyi geceler demek istiyorum.

https://www.cagematch.net/?id=1&nr=68777&page=2

izleme linki
imza

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2019, 03:26   #7
;)
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 98
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 44058
Rep Derecesi: Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Lunatic Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pro-Wrestling Love In Ryogoku Vol. 13'ü izledim. 2011'e ait şov. AJPW'nın pillar'larını kaybedip düşüşe de başlamış olduğu bu döneme dair çok da bilgim yok ama bu uzun dönemde Jun Akiyama tahmin ettiğim üzere hep sırtlamış gibi. Cagematch'teki reytinglere bakarak seçtim bu şovu. Pişman da olmadım. Saf Puro istiyorsanız 5.maç ve ME önerilir. Bunun dışında Omega vs Kai de bayağı iyiydi. He ben şovu tamamen izlerim diyorsanız da Big Daddy (Viscera)'nın bulunduğu maç hariç hepsi izlenebilecek gayet güzel maçlar. Valla şimdi yıldızlardım da bayağı bir yorgunum ya. Maç kart ve izleme linkini de bırakıp iyi geceler demek istiyorum.

https://www.cagematch.net/?id=1&nr=68777&page=2

izleme linki

Eyvallah kanki gözlerimizin pası silinsin.
imza
dc: Abhaz#8232

Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2019, 13:34   #8
#ApostleOf205

Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Abhaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eyvallah kanki gözlerimizin pası silinsin.
Silinsin anam.
imza

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 15:45   #9
#ApostleOf205

New Year Wars 2019 - Tag 2:

Tag Team Match
Dan Tamura & Hokuto Omori vs. Atsuki Aoyagi & Yusuke Okada 3.25

Tag Team Match
Masanobu Fuchi & Yoshitatsu vs. Hikaru Sato & Osamu Nishimura 3.5

Six Man Tag Team Match
Atsushi Maruyama, Jun Akiyama & Zeus vs. Sweeper (Jake Lee, Koji Iwamoto & Ryouji Sai) 3.5

Six Man Tag Team Match
Evolution (Atsushi Aoki, Shuji Ishikawa & Suwama) vs. The Bomber (Dylan James & Joe Doering) & Gianni Valletta 3.5

GAORA TV Title Match
TAJIRI (c) vs. Minoru Fujita 3.5

All Asia Tag Team Title Match
NEXTREAM (Naoya Nomura & Yuma Aoyagi) (c) vs. Black Menso-re & Takao Omori 4.25

Triple Crown Title Match
Kento Miyahara (c) vs. KAI 4.5

Miyahara net olağanüstü muhteşem mükemmel bir adam ya. Yalnız Tajiri'nin aşırı yaşlanmış olması beni üzdü. AJPW adam akıllı bir şov sistemi falan ayarlasa harika şirket de yapamıyorlar işte.

https://vk.com/feed?w=wall-5899799_1...5899799_134259
imza

Seçenekler Arama
Stil