GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: En Sevdiğiniz Alkollü İçecek Türü?
Bira 11 34,38%
Şarap 3 9,38%
Rakı/Uzo/Rakija v.b. 2 6,25%
Viski 6 18,75%
Brendi 0 0%
Vodka 3 9,38%
Rom 0 0%
Gin 1 3,13%
Tekila 3 9,38%
Diğer (belirtiniz) 3 9,38%
Katılımcı sayısı: 32. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-08-2018, 12:09   #31
TheRightHandofDestruction
alpereng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 2102
Rep Derecesi: alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.alpereng IC kemerini kazandın.

I “absolut”ely like vodka.
imza
Seth Freakin' Rollins!

alpereng isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2018, 20:38   #32
لن أنسى أبداً ولا أنسى
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 6304
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 144613
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Hayatım boyunca alkol kullananmadım, önerim sizlere de budur.
The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2018, 20:40   #33
the phenomenal
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1304
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 144200
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bira ve votka arasında gidip geldim. Bira dedim.
imza

queen from queens city

"3nisan2016-wrestlemania32."
"21ağustos2016-summerslam."
"30ekim2016-hellinacell."
"18aralık2016-roadblock."

the queen that gravity forgot
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2018, 20:42   #34
The Boom Squad General
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 110
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 30923
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bira ve votka arasında gidip geldim. Bira dedim.
Bira vodka deseydin. Ben de boşluktaki 'z' olsaydım.
imza

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena
Başarılar:
1 Kere 21 günlük GTW Şampiyonluğu (John Cena ile)

RPG Karakteri:
Kofi Kingston
Başarılar:
1 Kere DoR Heavyweight Şampiyonluğu(98 Gün)
En Uzun Süreli DoR Heavyweight Şampiyonluğu
1 Kere World Heavyweight Şampiyonluğu(15 Gün)
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2018, 20:46   #35
<3 Thank You Taker <3
Efe STYLES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Felix'in uzaydan atladığı yer
Konular: 10
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 2723
Rep Derecesi: Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.Efe STYLES IC kemerini kazandın.

Bira iyidir be aga.
imza

https://resmim.net/f/zHkMbx.png

The Phenom
Efe STYLES isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2018, 21:02   #36
TheHell/Fire/Brimstone
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 26
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 8164
Rep Derecesi: Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.Devil Royal Rumble maçını kazandın.

Ayran. Diğerlerini içmedim ve içmeyi de düşünmüyorum.
imza

My Instagram Account

Feud İncelemelerim
https://guresturkiye.net/forum/showt...highlight=Kane //Kane vs Undertaker WrestleMania XIV Feud İncelemesi
https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=242336 //Kane-Tori Aşk Hikayesi
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:01   #37
What Lies Within
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ayr, Birleşik Krallık
Konular: 140
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 16469
Rep Derecesi: ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.ReQuem Şirketin yüzü artık sensin.

imza

En Sevdiğim 20 Güreşçi
1-Drew McIntyre
2-Dean Ambrose
3-Chris Jericho
4-Johnny Gargano
5-Tommaso Ciampa
6-The Miz
7-Neville
8-Aleister Black
9-Andrade Cien Almas
10-Adam Cole
11-Seth Rollins
12-Killian Dain
13-Aj Styles
14-Mustafa Ali
15-Elias
16-Samoa Joe
17-Finn Balor
18-Velveteen Dream
19-Lars Sullivan
20-Ricochet
ReQuem isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:08   #38
HALF PERSON
The Goddest Bliss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 629
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 12042
Rep Derecesi: The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Bira hamallıktır. Eğer gerçekten içmeyi istiyorsan. O sarhoşluk hissini istiyorsan rakı içeceksin. 5 kutu biranın verdiğini 2 duble rakı da alabilirsin.
imza

The Goddest Bliss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:24   #39
Kutsal taşları getirin
Alpol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara(Öğrencilik)/Tokat
Konular: 67
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 328
Rep Derecesi: Alpol NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Alpol NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Alpol NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Alpol NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Rakı ve tekila arasında kaldım tekila dedim. Bira içen insanı da hiç anlamam bu arada, 8 ay Almanyada yaşadım orada dahi bir türlü sevemedim birayı.
imza

+Japon burdan birlikte kurtulabiliriz.Güçlerimizi birleştirerek burdan kaçabiliriz.Seni seçtim cünkuü sen farklısın, Japonsun bi kere akıllısın
- Güçlerimizi?Birlestirmek?
+Birleştirerek Uzatmayalim ben Arif
- Bende Mehmet, Zeytinburnu çocuğuyum,Kazlıçeşmede deri atölyesinde çalışıyorum
+ deri montmu, yoksa ayakkabi uzerinemi?

Instagram

Twitter
Alpol isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:53   #40
the Frontman
Nostaljik Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Galata'nın tarihi bohem sokaklarandan...
Konular: 4
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 6338
Rep Derecesi: Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.

Viski. Deep Blue isimli zımbırtıyla karıştırınca evladiyelik bir tadı oluyor.
imza
Nostaljik Adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil