GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-01-2019, 20:20   #1
Kayıtlı Kullanıcı
byOZG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: istanbul
Konular: 34
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 2052
Rep Derecesi: byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.byOZG IC kemerini kazandın.
Standart ICPW: Eve Dönüş Yayınlandı!

Istanbul City Pro Wrestling'in ilk şovu yayınlandı.

imza

akılda kalır.
byOZG isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 21:00   #2
Kayıtlı Kullanıcı
AJBryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4
Favori Güreşçisi: Mark Henry
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: AJBryan NXT'de jobbersın.

Baktım biraz da sanki becerememişler gibi. Ama denemişler bu da bir şey.
AJBryan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 21:09   #3
"El Cucuy"
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 6032
Rep Derecesi: Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.

Ben beğendim genel olarak. Eksiklikler olur, profesyonel organizasyonlar içerisinde bile oluyor ki bu arkadaşların herhalde hepsi tecrübesiz. Gelişecektir. Şu an bile şov fena değil zannımca.
imza

Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 22:31   #4
Kayıtlı Kullanıcı
AJBryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4
Favori Güreşçisi: Mark Henry
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: AJBryan NXT'de jobbersın.

Alıntı Genji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben beğendim genel olarak. Eksiklikler olur, profesyonel organizasyonlar içerisinde bile oluyor ki bu arkadaşların herhalde hepsi tecrübesiz. Gelişecektir. Şu an bile şov fena değil zannımca.
Aslında haklısın Türkler bir iş yapmış desteklemek lazım.

Konu Vileanger tarafından (11-01-2019 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.
AJBryan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 01:33   #5
"El Cucuy"
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5
Rep Puanı: 6032
Rep Derecesi: Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.Genji Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı AJBryan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında haklısın Türkler bir iş yapmış desteklemek lazım.
Öyle aslında. Amerika ya da İngiltere'de falan olsa dersin ki tonla imkan var, bu kadarını mı yapabiliyorlar bilmem ne falan ama ülkemizde bunu gerçekleştirmek bayağı zor. En basiti boks ringi çok sert ve orada hareket satmak ciddi sakatlık yaratabilir. Ben tutku ile yapılan işlere destek vermeye çalışırım elimden geldiği kadar da iş tek benim ya da senin desteğin ile bitmiyor, belli bir kitleyi elde tutmak gerekirken insanların direk "olmamış" diye burun kıvırması gelişmesi istenen bir kültür adına ters bir durum.
imza

Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 02:05   #6
Banned
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 174
Rep Puanı: 35522
Rep Derecesi: Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

İyi veya kötü olması önemli değil önemli olan bu kültürün yaygınlaşması.
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil