GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-05-2018, 18:54   #1
königsrasse
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 47
Favori Güreşçisi: Velveteen Dream
Rep Puanı: 1400
Rep Derecesi: The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.The Purplemaker Ana kadroya çağırıldın.
Standart Sienna'dan Fotoğraf

imza

FIGHT FOR DREAM
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 18:55   #2
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3487
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 95723
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Fenasın başa belasın dayım.
imza

Kariyerimi riske attım, bence çok fazla bir şey yapmadım çünkü kariyerimi zaten Galatasaray'da yapmıştım. Kazandığım yerde kaybetmek de beni çok fazla üzmez. Öyle bir kaygım yok. Benim, karakterimde var bu isyan bazı şeylere, reaksiyon veya dediğiniz gibi riske atmak... Başkan da bana Galatasaray'ın size ihtiyacı var dediği anda bunu bir takım olarak görmezsiniz.

Bunu da söyleyeyim, benim de kendime göre bir hayalim var. Benim de kendime göre bazı rüyalarım, hülyalarım, hayallerim var. Eksik olan bir şeye bir şekilde deneyim diyorum. Yani ısrarla, inatla onu sürdürüyorum. Kolay olmadığını biliyorum. Ucuna kadar geliyoruz bazen, çok da büyük işler yapıyoruz ama... Bu hayallerimizi, olmaz denen hayallerimizi hepimiz Galatasaray'da gerçekleştirdik. Yahu nasıl olur dediğimiz her şeyi yaptık. Allah yardımcımız olsun, belki de Allah söyletmiştir.

life's a bitch and then you marry one.

bir şeyler üzerine 2018 model yazılar

james storm'un 15 yılın ardından impact wrestling'e vedası üzerine: Daltonların Red Kit'i Yendiği Gün
tetsuya naito'nun kazuchika okada karşısında "umursaması" üzerine: Sakinliği Nasıl Koruyacağını Bilmek Anahtardır
yeteneksiz bir sörfçü olan sandmanin bir ikona dönüşmesi üzerine: "Hayat Kahpedir, Sonra da Öyle Biriyle Evlenirsin"
eddie edwards ve tommy dreamer'ı bir araya getiren kader üzerine: Kader Ortakları, Kötü Adamlar ve Değişmeyen Duygular

The Sinister Scotsman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 18:58   #3
Immune To Fear
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 613
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 8181
Rep Derecesi: MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.MoonWalkerMan Royal Rumble maçını kazandın.

Savage be kardeşim.
imza
b

KADİM DOSTLAR

MoonWalkerMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 20:06   #4
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1248
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 32927
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Suratı Jelena Karleusa gibi. O kadar çok botoks yaptırmış gülemiyor bile. Sadece vücudunu ve giyimini beğendim.
imza
I’m not your toy
You stupid boy
— Netta Barzilai - Toy

🖤👽 '' Dont like me ? Fak off. Problem solved.''👽🖤

🦊🦄🐼

I'm a motherfucking woman baby
i'm not dead
but im not alive
im not living
I'm just trying to survive
Beautiful wives, soulmates, queens, mothers, life partners,

🙈🙊🙉

💜🌈😊🙏😘🤘😁😍 ''Too young, too many problems.Too tired to care.'' 🤘😁😍💜🌈😊🙏😘

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 20:16   #5
#TeamSmackdownLive
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 738
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 53505
Rep Derecesi: Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Çoraplar kötü ama güzelsin ablam.
imza
this pampered plastic mannequin, has been running this divas division while you've been on vacation sipping virgin margaritas

#TeamBella

in one week you will not be able to deny, that Team Bella is the Divas Revolution

"So, uhmm— on November 23rd of last year, I defeated AJ Lee and became your WWE Diva's Champion. Thank you. And for the past 232 days, I have defended that title against every single challenger. I mean, I have given every single Diva a chance and I have taken no short cuts. I am the definition of fearless. And whether it's in this ring, on red carpets, on reality shows, in movies— my goodness, you name it, I am THE Total Diva. And now, with my lovely sister Brie and Foxy by my side, Team Bella has become unstoppable. We are dominant. Us three have all the power because I'm own this. Us three make the decisions in this Division, we run it and we rule it."

''We got two words for ya! POST IT! D-GTR-X''- Heartless & Look A Wizard

RPG:

Marty "The Villain" Scurll

Son ve 1x Days of Rising Dünya Ağırsiklet Şampiyonu (10 gün)

Eski ve En Uzun Süreli GTW Next Generation Şampiyonu (35 gün)

Eski nick: Bella's Legacy
#thisismyhouse
Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil