GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-05-2020, 20:50   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1795
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 74791
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 74791

Standart RPG GWA - 22 Mayıs 2020 Pusula

Şov Bilgileri
GWA Pusula
22.05.2020 - 21.00 - C
Nuuk Stadion
Nuuk, Grönland
146.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Tek Neden:

- Rulet Dönmeye Devam Ediyor

- Brock Lesnar vs. CM Punk!

- Randy Orton Ne İstiyor?

- Jason Jordan'dan Duyurular

- Io Shirai'nin Zorlu Sınavı

Intro ekranlara geliyor.

Fuck that shit, let's start a riot!
Let's start a riot!
Tear shit up, fuck peace and quiet!
Fuck that shit, let's start a riot!
Tear shit up, fuck peace and quiet!

Pyrolar patlıyor ve pusula şovu başlıyor. Spiker masasında Mauro Ronallo ve Jeremy Borash ikilisini görüyoruz. Tutkuyla bağırıyorlar ve seyircileri işaret ediyorlar. Arenada PPV atmosferi var. Seyirciler chantler atıyorlar.

''Ooooo Io Shirai! clap* clap* clap* Ooooo Io Shirai!''
"Fight-For-Ever" "Fight-For-Ever"
''Dexter is gonna kill you! Dexter is gonna kill you!''

Jeremy Borash: Bayanlar ve baylar, pusula şovuna hoş geldiniz! Grönland adeta yanıyor!

Mauro Ranallo: Güreş tutkusunun ateşiyle kavrılıyoruz Borash. Bugün bu seyirciler ödedikleri paranın karşılığını alacaklar buna eminim.

Jeremy Borash: Geceye sanırım düşündüğüm isimle başlayacağız. Notlarımı kontrol ediyorum. Evet, doğru. IO SHARAAI!

Mauro Ranallo: Io Shirai.

Ranallo sert bir bakış atıyor Borash'a.

Jeremy Borash: Çinli değiller mi? Hepsi aynı zaten.

Mauro Ranallo: Io Shirai Japon.

Borash söze gireceği esnada kamera girişe doğru dönüyor ve ne dediğini duyamıyoruz.

Io Shirai girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Shirai ringe giriyor ve mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Io Shira: Cyber Sunday'e çok az zaman kaldı. Zaman hızla akıp geçiyor. Buraya sanki dün gelmiş gibiyim ama gelişimin üzerinden tam bir ay geçti. İsmi "Kırmızı" olan bir velet bana sulandı ve onu geldiği yere gönderdim. Bana bakınca ne görüyorsunuz? Bir kız çocuğu mu? Ben kız çocuğu olmayı 16 yaşında bıraktım. AJ Styles beni küçümsüyor. Bana tepeden bakıyor. Fakat bilmesi gereken bir şey var, kartal olup en tepeye yuva kursa da o yuvayı dağıtacağım! Fakat bunun için Cyber Saturday'in gelmesini daha fazla bekleyemiyorum. AJ Styles seni ringimde istiyorum. Hadi buraya gel!

Io Shirai AJ Styles'ı bekliyor.

AJ Styles arka alanda titantronda beliriyor.

AJ Styles: Biliyor musun Io beni hiç şaşırtmıyorsun. Doğrusu seni tebrik etmek lazım. Benim gözümde halen daha şımarık bir kız çocuğusun ve bu ringe ait değilsin. Öncelikle belirtmeliyim ki o senin ringin değil benim ringim çünkü burada şampiyon benim...

Io Shirai: AJ Styles! ben seninle sohbet etmek istemiyorum seninle kavga etmek istiyorum bu ringe gel ve bu işi bitirelim!

AJ Styles gülümsüyor.

AJ Styles: Hadi ama Io bu işlerin bu kadar kolay mı olduğunu zannediyorsun? İşte aramızdaki en büyük fark bu biliyor musun? Sen bir kız çocuğusun ve ben şampiyonum!

Io Shirai ellerini saçlarına götürüyor ve sinir krizi geçiriyor. Fakat çok fazla dağıtmadan sözlerini toparlayıp karşılık veriyor.

Io Shirai: Biliyor musun Styles? Sen beni ne olarak görüyorsun umurumda bile değil. Fakat ben seni bir korkak olarak görüyorum. Madem benim amatör olduğumu düşünüyorsun o zaman gel ve ispatla. Sen ve ben bu Pusula şovunda Oceans Şampiyonluğu için, ne dersin?

IO! IO! IO!

Seyirciler Io Shirai'yı destekliyor, Io, AJ'in cevabını bekliyor. AJ ise yine sırıtıyor.

AJ Styles: TAMAM! O zaman işi ona bırakalım...

AJ Styles Rulet'in yanına geliyor ve Rulet'i çevirmeye başlıyor.

GAUNTLET MATCH

AJ Styles çıkan sonuca seviniyor.

AJ Styles: Evet işte bu! Io bu gece benim belirleyeceğim 4 isme karşı maça çıkacaksın. Hadi ama seninle gerçekten burada maça çıkacağımı mı sandın? Üzülme sana çok iyi 4 isim ayarlayacağım. Bu geceye iyi hazırlan!

AJ Styles titantrondan kayboluyor. Io Shirai ise öfkeli gözlerle titantrona bakarken reklamlara gidiyoruz...

Arka alandayız Alicia Atout'un yanında Chris Jericho var.

Alicia Atout: Chris merhaba bu gece rakibinle olan maçının türü için buradayız. Tabii öncesinde Edge ile olan meselen hakkında Pusula izleyicilerine ne paylaşmak istersin?

Chris Jericho: Biliyor musun Alicia şu an bu geceki maçıma odaklanmış bulunmaktayım. Edge? Evet böyle bir mesele var ama bunu bu geceki rakibimi yendikten sonra tartışmayı tercih ediyorum.

Alicia Atout: Öyleyse Rulet'i çevirebiliriz!

Alicia Atout Rulet'i çeviriyor.

SUBMISSION MATCH

Jericho kahkaha atıyor ve Alicia'dan mikrofonu aldığı gibi arenaya doğru yürüyor.

Chris Jericho: EVET! İşte istediğim buydu! Bayanlar ve baylar, erkekler ve kızlar, büyük anneler ve büyük babalar! Hazır olun "Tüm Zamanların En İyisi", "Dünyanın En İyi Güreşçisi", "The Alfa Male", "The Painmaker", "The Man of 1,004 Hold" Chris Jericho, submission maçı için geliyor!

Jericho mikrofonu atıyor, Judas arenada yankılanıyor...

JUDAS! Chris Jericho girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Chris Jericho ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor...

William Regal! William Regal girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Regal ringe giriyor ve tauntunu yaptıktan sonra maça hazır hale geliyor. Hakem zili çalıyor.

Submission Match
Chris Jericho vs William Regal

İki isim önce kendisini süzüyor. Jericho, Regal'i umursamadan seyircilere poz veriyor. Regal, Jericho'ya gülümsüyor, Jericho tekrardan Regal'in karşısına geçince bu sefer de Regal seyircilere poz veriyor. Ardından iki isim karşı karşıya geliyor ve lock-up yapıyorlar. Regal ardından Jericho'yu bacaklarından kavrıyor ve yere seriyor. Jericho yerde çırpınırken Regal onun tepesine çıkıyor ve headlock yapıyor. Jericho zor durumda, iki isim bir süre yerde kalıyor, ardından yavaş yavaş ayağa kalkıyorlar ve Regal'den headlock takedown geliyor. İki isim yeniden yerde, Jericho zor durumda ama pes etmiyor. En sonunda yavaş yavaş ayağa kalkıyorlar. Jericho rakibinin karnına seri yumruklar atıyor ama Regal bu esnada Jericho'nun karnına abdominal stretch pozisyonuna alıyor ve abdominal stretch! Jericho zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor. Jericho pes etmediğini söylüyor. Bunun üzerine Regal şimdi de Jericho'bu elini kavrıyor ve bileklerini büküyor. Jericho acı içerisinde çığlık atarken Regal, hakeme sorması için talimat veriyor. Hakem, Jericho'ya pes edip etmediğini soruyor. Jericho pes etmeyince bu sefer Regal, Jericho'nun parmaklarını kavrıyor ve yavaş yavaş onun parmaklarını geriye doğru esnetiyor. Jericho acı içerisinde ama pes etmiyor. En sonunda Jericho rakibini geriye doğru ittiriyor, Regal iplerde buluşuyor ve Rope Break! Regal rakibini bırakmak zorunda kalıyor. Jericho bir süre acı içerisinde yerde kıvranırken Regal seyircilere poz veriyor. Jericho ise ayağa kalkıyor. İki isim yüz yüze geliyor...

Tekrardan lock-up yapıyorlar. Ardından Jericho rakibini headlock'a alıyor ama Regal yavaş yavaş rakibinden sıyrılıyor ve kolunu kavradığı gibi armlock yapıyor. Jericho zor durumda, Regal'e tekrardan headlock yapıyor. Fakat Regal ona back body drop ile karşılık veriyor. İki isim yerdeaynı anda ayağa kalkıp karşı karşıya geliyor, test of strengh geliyor. Jericho, Regal'i ittiriyor. Regal arkaya doğru eğildikten sonra kendisini toparlıyor ve Jericho'ya baskı yapıyor. Jericho eğiliyor ama o da kendisini toparlayıp Regal'e baskı uyguluyor. Regal geriye doğru eğiliyor ama esnek bir hareketle Jericho'nun arkasında soluğu alıyor ve Jericho'yu Tiger Suplex pozisyonuna alıyor ve Tiger Suplex! İki isim de yerde. Regal bunun üzerine Jericho'nun üzerinde hakimiyet kuruyor ve bow and arrow bağlıyor! Jericho hareketten kurtulmaya çalışsa da Regal onu bırakmıyor. Jericho zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor. Jericho pes etmediğini belirtiyor. Jericho yavaş yavaş iplere sürünüp rope break yapıyor. Regal rakibini mecburen bırakmak zorunda kalıyor ve tekrardan onun üzerine gittiğinde Jericho'dan back elbow yiyor. Regal sersemlerken Jericho rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve sunset flip! Regal yerde, Jericho ardından Regal'e Walls Of Jericho deniyor ama Regal rakibini ayakları ile ittiriyor. Regal ayağa kalkıyor, Jericho onun üzerine gidiyor ama Regal'den headlock takdown! Regal ardından Regal Stretch bağlıyor. Jericho zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor...

Jericho pes etmediğini belirtiyor. Jericho acı içerisinde sürünüyor ve en sonunda iplere tutunuyor, rope break! Regal rakibini bir süre oyaladıktan sonra bırakıyor ve başına vurup tepesinden ayrılıyor. Jericho iplerden destek alıp ayağa kalkıyor ve hiddetle Regal'e saldırıp headlock yapıyor. Fakat Regal yavaş yavaş Jericho'dan kurtuluyor ve ona arm lock yapıyor. Jericho zor durumda, ikili bir süre oturuyor. Ardından Regal rakibini kaldırıyor ve Octopus Hold'a geçmek istiyor ama Jericho snapmare ile rakibini yere seriyor ve ardından chinlock bağlıyor. Regal kurtulmaya çalışırken Jericho rakibini Crossface Chickenwing pozisyonuna almaya çalışıyor, başarıyor. Regal zor durumda ama ayaklarıyla biraz zorlarsa iplere yetişecek pozisyonda ve öyle de oluyor! Regal ayaklarıyla dokunup rope break yapıyor. Jericho bir süre rakibini oyalıyor ama en sonunda bırakıyor. Regal yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Jericho ona arkadan armlock yapıyor ama Regal hiç istifini bozmadan rakibinden kurtuluyor ve en sonunda headlock takedown ile yere seriyor, Regal rakibini crossface pozisyonuna almak istiyor ama Jericho direnip iplere tutunuyor. En sonunda iki isim yeniden karşı karşıya geliyor. Test of Strengh yapıyorlar. Önce Jericho, Regal'i ittiriyor. Regal geriye doğru iyice eğiliyor hatta omuzları bile yere değiyor ama en sonunda yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve Jericho'yu büküyor. Jericho'nun omuzları yere kadar değiyor. Jericho zor durumda ama pes etmiyor. Jericho en sonunda ayağa kalkıp Regal'i bükmeye başlıyor ama Regal kıvrak bir hareketle sıyrılıyor ve rakibinin arkasına geçip ona sleeper hold bağlamak istiyor. Fakat Jericho soluğu iplerde alıyor. Regal rakibinin üzerine gidiyor ama Jericho onu lariat ile karşılıyor! İki isim de yerde. Jericho yavaş yavaş toparlanıyor ve Walls Of Jericho deniyor, Regal üzerinden atıyor. Regal ayağa kalkıyor ama CODE BREAKER! Regal kendisini yerde buluyor. Jericho hemen ardından Walls of Jericho yapıyor! Regal zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor...

Regal eliyle yere vuruyor ve pes ettiğini belirtiyor.

Kazanan: Chris Jericho via submission

Hakem, Jericho'nun elini havaya kaldırıyor. Jericho ardından hemen mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Chris Jericho: Maç bittiğine göre artık asıl meseleye dönebiliriz. Edge geçen Pasifik'te yaptığın şey adice bir davranıştı. Hayır o maçı kaybettiğim için bunu söylemiyorum. Sen yıllarca senin geri dönüşünü bekleyen hayranlarına o maçta ihanet ettin. Onlar yıllarca senin boyun sakatlığına üzülüp durdu. Sen ise bunu kullanıp beni alt ettin. Şimdi ise bu işi kökten çözme zamanı! Hadi Edge bunu bir daha yapalım ve bu sefer o boynunu kırıp seni sonsuza kadar bu ringden uzaklaştırayım!

Metalingus! Jericho, Edge'i bekliyor ama ne gelen ne de giden oluyor. En sonunda müzik kesiliyor. Jericho'nun öfkeli bakışları eşliğinde arka alana gidiyoruz...

Kameralar Mike Mizanin’in Grönland’da ki evinin kış bahçesinde;

Mike Mizanin: Merhabalar, sayın izleyenler bugün hava biraz kapalı ve soğuk. Umarım kimse hasta olup şovu kaçırmamıştır çünkü bu bir bant kaydı, aldığım bir habere göre Patrick Allen benim şova girmemem ve ya girsem bile kameralara gözükmemem için emir çıkarmış, aptal adam reyting kaybının hasını alacak haberi yok fakat sevgili Bay Yasaklı’nız size gerçekleri anlatmak için burada hala; ve evet her türlü önlemi aldım, kendi mikrofonum, kendi kameram ile hatta kendi çekim ekibim ile, umarım Maryse düzgün odaklamıştır kamerayı. Haha, tatlım benim yapabilir inanıyorum.

Mike Mizanin: Şimdi konuşacağım konu basit, hala gerçekler, gerçekler ve de gerçekler. Anlaşılması güç şeyler değil ama anlamak istenmesi güç şeyler, biliyorsunuz aslında; hepsi gözünün önünde ama anlamak istemiyorsunuz; gerçi haklısınız da, bakmak ile görmek farklı şeyler, tıpkı nasıl özetlesem?

Mike Mizanin: Tıpkı Lesnar denen hayvan gibi, bakarsanız onda tam kana susamış bir hayvan görürsünüz ve acımasız tek düşündüğünün yeni fetihler olduğu aklınızda yer eder fakat gerçeği görürseniz Lesnar’ın tek derdi sizi ve Allen’ı söğüşlemek tıpkı Vince’ye ve Dana White’ye yaptığı gibi. Onun tek susadığı şey kontratında bulunan sıfır sayısının artması. CM Punk’a bakarsanız, bir özgürlük savaşcısı, halk önderi, bir kahraman görürsünüz; peki ya gerçek Phil Brooks'u görürseniz ne fark edersiniz? Gerçek Phil, sadece ben,ben,ben ve yine bendir tıpkı kim gibi? (Kulağını kameraya göstererek dinliyorum işareti yapar ve gülerek devam eder) Sizi duyamıyorum fakat ‘’ The Miz ‘’ dediğinize eminim. Evet gerçek Miz Punk’tır. O Miz gibi tek kendini düşünen, çaresiz kaldığında halkına önderlik etmektense kaçıp gitmeyi seçen biridir. Tıpkı Miz karakteri gibi…

Mike Mizanin: Ve son eleman, GWA’in büyük patronu, kırbacın sahibi, reytinglerin efendisi; Patrick ALLEN! Patrick Allen’a bakarsanız göreceğiniz şey adaletli, iyi ve seyirciyi dinleyen bir patron olur. Ama gerçek Patrick Allen’ı tanırsanız onun hem Lesnar’a hem Phil Brooks’a benzediğini anlarsınız; Lesnar gibi tek susadığı şey paradır, Brooks gibi hiçbir zaman bir önder değil sadece kendini düşünen bir faredir, bakarsanız gemiyi süren bir kaptan ama görürseniz terk edip kaçan fare, Hadi artık şu büyük Patrick Allen hikayemi anlatayım si…

Kameralar spiker masasına döner hızlıca.

Mauro Ranallo: Evet, evet… Peki efendim. Yayındayız sanırım... EVET! Teknik bir aksaklık yaşıyoruz görüntülerin devamı bozulmuş sanırım, Reklamlardan sonra sizinleyiz sayın GWA Universe!

Kameralar arka alana dönüyor, McKenzie Mitchell bizi karşılıyor, yanında Grado var;

Alicia Atout: Merhabalar GWA Universe, şu an yanımızda Grado var; Grado çıktığın maçların çoğunu kaybettin ama yüzünde hala bir gülümseme var, sanırım kendine inancın tam, neler söylemek istersin?

Grado: Hehe, Evet Alicia kendime inancım tam, bazı talihsizlikler yaşansa da Grado her zaman o talihsizlikleri eğip büker bir şansa çevirir, bu benim için güzel bir ders serisi oldu diyelim yenilgilerden ziyade. Grado şimdi büyük hedefler koydu kendine, Grado şimdi büyük avlar peşinde. Noldu şaşırdın sanırım Alicia; sen de haklısın şu an GWA’in gelecek Dünya Şampiyonuna bakı…

Çok büyük bir kahkaha yükselir, ve kameralarımız geniş açıya geçer;

Bu kişi Rusev!

Rusev: HAHAHA! так смешно, глупый Grado.

Grado, Atout'a dönerek;

Grado: Ne diyor bu Rus ayısı?

Rusev: Ti otkuda znaesh paruski gavarit?

Grado:.....

Rusev: Anladım, Rusça bile bilmiyormuşsun, Grado, Grado, benim dedemin bir sözü vardı; av olacak kuzu kendini ayı sanır derdi, çok haklıymış; sen kendini ne sanıyorsun bücür, bir de çıkmış burada saçma saçma konuşuyorsun hala, büyüğün geldi yol ver bakayım dövmeyeyim seni, boşa Rus gücü kaybı, Haha.

Grado biraz ürker, yaralı ceylan gibi köşeye çekilecekken bir anda Alicia'ya bakıp gaza gelir ve Rusev’e çıkışır;

Grado: Sen çekil asıl ay…

Rusev acımadan Grado’nun kafasına, kafa atar, Grado sersemler ama tekrar gücünü toplayıp onu itmeye yeltenirken;

Rusev: Hadi lan bücür yoluna.

Rusev ona bakmadan kafasına bir tane yumruk atıyor! Grado o darbenin etkisiyle başka birinin kucağına doğru uçuyor.

Rusev: Siz Amerikan cahiller anca bu bücür gibisiniz, işe yaramayan boş şovlardan ibaretsiniz, gerçeklerinizin hepsi şov, ama içi boş. Kolay bir ızdırap olmasa gerek Amerikalı olmak, karınıza bile bakamazsınız, hatta karılarınız size bakar.HAHA. Hatta siz bir millet bir ırk bile değilsiniz kırmasınız. İngilizce konuşan herkesten bir kırma. Zaten sizin kullandığınız bu iğrenç dil Dünya’ya hep zarar verdi. Bugün beni yarın Rusçayı öğreneceksiniz. RUSEV MACKHA! RUSE….

Tam cümleyi tamamlayacakken Grado Rusevin üstüne fırlıyor! ama sanki kendi isteğiyle değil de bir top gibi üstüne atılmış. Rusev yalpalanıyor, bir Headbutt daha patlatıyor!

Rusev: Kim attı lan bunu? KİM?

Wolfgang: Ben attım, bir problem mi oldu?

Rusev: Hayrola Dağ İngilizi seni nedir bu hainliğin sebebi?

Wolfgang: Yenilmişsin ama hala ağzın karın gibi susmamakta inatçı be Rusev. İngilizceye laf eden adamın; İngilizce konuşması pek manidar olsa gerek. Şimdi o lanet çeneni kapat ve burada tekrar Rusça konuştuğunu duyarsam o Grado’yu kafana değil başka bir tarafına montelerim.

Derken Grado ayağa kalkar ne olduğunu anlamaya çalışıyor gibi, Wolfgang’ta ona bir Headbutt çakıyor, Grado tekrar yere kapaklanıyor. Rusev önce Wolfgang’a bakar sonra Grado’yu yerden alıp tabiri-i caizse ikiye katlayarak Wolfgang’a fırlatıyor!

Rusev: Ağzını düzgün tutmazsan Wolfgang, böyle kapatırım ağzını, bir Rus için namusu canından kıymetlidir ve sen benim aileme dil uzatırsan sonun bu.. Bu… Neydi bu bücürün adı?

Alicia Atout: G.. G.. Grado?

Rusev: Hah Kırado(!) gibi olur.

Derken Wolfgang omuzuna aldığı gibi Grado’yu Rusevin gözü önünde arkada ki TV’e FIRLATIYOR! Grado fena bir halde ağzı yüzü kan içinde!

Wolfgang: Laftan çok, iş yap doldurma ayıcık seni. Bak senin döve döve bitiremediğin Grado’yu yere mıhladım gördün mü? Tıpkı geçen şovda seni mıhladığım gibi.

Derken Grado hafif doğrulmaya çalışır fakat Rusev ayağı ile kafasına bir stomp hediye ediyor Grado’ya. Wolfgang önce Rusev’e dik dik bakar ardından Grado’ya SLAM DUNK PATLATIYOR! Rusev alaycı bir bakış atar o da Grado’yu kaldırıp Mackha Kick vuruyor! Grado yerle bir olurken Rusev ve Wolfgang yüz yüze geliyorlar. Rusev derin bir soluk aldıktan Wolfgang'a temas etmeden olay yerinden ayrılıyor. Wolfgang ise onun arkasından bakıyor.

Jeremy Borash: Biz ne izledik ya?

Reklama gidiyoruz.

Cult of Personality! Seyirciler çoşuyorlar duyar duymaz. CM Punk yavaş adımlarla girişte görünüyor. CM Punk dizinin üstüne çökerek 'It's Clobberin' Time' tauntunu atıyor. Seyircileri selamlayıp ilerledikten sonra ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Next Big Thing! Brock Lesnar girişte görünüyor. Fazla beklemeden hızlı adımlarla ringe ilerliyor. Aprona zıplıyor ve bir süre apronda ringin içindeki Punk'a bakıyor. Brock Lesnar şimdi rige giriyor ve Punk'ın üzerine yürüyor. Hakem araya giriyor. Titantron açılıyor ve Jason Jordan ekranlara geliyor. Ruletin başında ve hiç konuşmadan direk ruleti çeviriyor. Rulet dönüyor ve...

STREET FIGHT MATCH

CM Punk vs. Brock Lesnar - Street Fight Match

Yoğun bir şekilde CM Punk chantleri var. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Brock Lesnar aniden CM Punk'ın üzerine koşuyor. Yere yatırıp seri bir şekilde yumruklamaya başlıyor. CM Punk atıyor onu üzerinden. CM Punk ayaklanıyor derken Brock Lesnar sert bir diz darbesi geçiriyor. Köşeye gönderiyor ve Turnbuckle Thrust! Brock Lesnar şimdi CM Punk'ı kavrıyor ve Overhead Belly To Belly Suplex! Brock Lesnar ringin ortasına geçiyor ve seyircilere bakıyor. Yuhalamalar var. CM Punk yavaş yavaş ayağa kalkmaya çalışırken Brock Lesnar onu sırtından kavrayarak kaldırıyor ve German Suplex! Lesnar yine kaldırıyor ve bir German Suplex daha. Brock Lesnar üçüncü German Suplex için kaldırıyor Punk'ı. Bir German Suplex daha fakat bu kez köşeye doğru! CM Punk acıyla boynunu tutuyor. Köşede toparlanmaya çalışıyor. Brock Lesnar hafif sırıtarak CM Punk'ı ringin ortasına çekiyor. Şimdi kaldırıp omuzlamak istiyor. F-5 pozisyonuna alıyor Punk'ı!

CM Punk aniden Brock Lesnar'ın arkasına düşüyor. Bir Arm Trap Neckbreaker denemesi ama Lesnar itiyor Punk'ı. Punk arkasına dönüyor. Lesnar Clothesline yapıştırmak istiyor. CM Punk eğildi ve hemen ardından Roundhouse Kick patlatıyor! Brock Lesnar darbenin etkisiyle geri geri gidiyor fakat yıkılmıyor. CM Punk bir Roundhouse Kick daha patlatıyor! Brock Lesnar yine yıkılmıyor fakat bu kez dengesi bozuluyor. CM Punk seyircilere dönüp eliyle tempo tutuyor ve bir Roundhouse Kick daha! Brock Lesnar diz üstü yere düşüyor. CM Punk geriliyor ve Dropkick yapıştırıyor! Brock Lesnar orta iplerden ringin dışına uçuyor. CM Punk şimdi iplerden sekiyor ve Suicide Dive! Seyircilerden yoğun bir destek alıyor bu hareketinin ardından Punk. İkili dışarıda yerdeler. Punk yavaşça kalkıp Brock Lesnar'ı bariyerlere doğru yaslıyor. Lesnar'ın kafasına bastırıyor ve seri Stomp darbeleri vuruyor. CM Punk şimdi ringin altını açıyor ve dikenli bir sopa çıkartıyor. CM Punk sırıtmaya başlıyor ve sopanın dikenli kısmına dilini sürtüyor. Şimdi ucunu Lesnar'a doğru tutuyor. Lesnar tam ayağa kalktığı esnada CM Punk sopayı geçiriyor Lesnar'ın suratına! Brock Lesnar tekrar yerde kalıyor ve suratından başından hafif hafif kan damlıyor. CM Punk şimdi sopayla Lesnar'ın sırtına vuruyor birkaç defa. Ayağa kalkması için bağırıyor ve her bağırdığında bir kere daha vuruyor. Şimdi sopayı kenara atıyor ve Lesnar'ı kaldırıp ringe sokuyor. Hemen bir tuş deniyor: 1...2... Kick Out! Brock Lesnar atıyor. CM Punk Lesnar'ı kaldırıyor ve ringin dışına göndermek istiyor. Brock Lesnar iplere tutunarak apronda kalıyor. CM Punk üzerine gidiyor Lesnar'ın ve bir dirsek darbesi patlatmak istiyor fakat Lesnar aniden engelliyor bunu. CM Punk'ı kendine doğru çekiyor. İkili apronda birbirlerini yumrukluyorlar. Brock Lesnar birden CM Punk'ı omuzluyor ve F-5!? Hayır CM Punk iniyor Lesnar'ın omuzundan şimdi Roundhouse Kick patlatmak istiyor derken fakat bu kez Lesnar izin vermiyor. Brock Lesnar bir tekme yapıştırıyor CM Punk'ın karnına. Şimdi kafasından kavrıyor ve Fisherman Suplex! Ringin dışına!

Brock Lesnar kalkıyor ve spiker masasını dağıtıyor. Jeremy Borash'ı yakasından tutup kenara doğru itiyor. Mauro Ranallo tüydü bile. Lesnar şimdi spiker masasına doğru yaslıyor CM Punk'ı bir süre diziyle kafasına bastırıyor. Kafasına bir tokat atıyor ve şimdi spiker masasının kenarına düşen monitörü yerden alıyor. Brock Lesnar monitörü CM Punk'ın kafasına yapıştırıyor! Birkaç defa vurduktan sonra monitörü sertçe ringe atıyor. Monitörü kenara bariyerlere doğru atıyor. Yere düşen monitör patlatıyor. Brock Lesnar yerdeki spiker masası kapağını alıyor ve iki parçaya ayırıyor. Şimdi elindeki parça ile CM Punk'ın sırtına vurmaya başlıyor. CM Punk'ın sırtı kıpkırmızı olmuş durumda. Brock Lesnar duracak gibi değil. Hemen CM Punk'ı kaldırıyor ve omuzlayıp spiker masasının üzerine F-5 ile gömüyor! CM Punk için yolun sonu olabilir. Lesnar saçlarından tutup sürüklüyor Punk'ı ve ringe sokuyor. Hemen tuşa gidiyor: 1...2...

KICK OUT!

Brock Lesnar CM Punk'a doğru küfürler savuruyor. Şimdi CM Punk'ın kolundan tutup Kimura Lock bağlamak istiyor fakat CM Punk ani bir hamle ile çekiyor kendini. Brock Lesnar tekrar hamle yapmak isterken CM Punk onun gözüne parmak atıyor. Brock Lesnar gözünü tutarken CM Punk Roll Up'a alıyor: 1...2 Kick Out! Lesnar atıyor fakat hala gözünü tutuyor. CM Punk sinsice Brock Lesnar'ın arkasına geçiyor ve German Suplex için kavrıyor. GERMAN SUPLEX? Hayır kaldıramıyor Lesnar'ı Punk. Brock Lesnar hemen CM Punk'ın arkasına geçiyor ve German Suplex! CM Punk hareketi yiyor fakat hiç etkilenmemiş gibi aniden ayağa kalkıyor! Brock Lesnar şimdi hamle yapıyor fakat CM Punk eğiliyor ve Devil Lock DDT! Tuş deniyor: 1...2...

Brock Lesnar atıyor. CM Punk Lesnar'ı kaldırıp köşeye göndermek istiyor. Başaramıyor. Lesnar kendine doğru çekiyor Punk'ı ve bir dirsek darbesi patlatıyor. CM Punk buna karşılık zıplayarak Lesnar'ın suratına diz darbesi patlatıyor. Lesnar neye uğradığını şaşırıyor ve darbenin etkisiyle geri geri gidiyor. CM Punk Clothesline ile ringin dışına gönderiyor onu. CM Punk seyircilerin temposunu yükseltmesi için kulağını gösteriyor. Ringin dışındaki Lesnar'a doğru Taunt atıyor. Şimdi Suicide Dive için atlıyor derken Brock Lesnar havada sandalye darbesi patlatıyor CM Punk'ın kafasına! CM Punk hareketsiz yerde. Brock Lesnar sandalye ile birkaç defa vuruyor CM Punk'a. Şimdi kafasına geçiriyor sandalyeyi ve ayağı ile basıyor. CM Punk nefessiz kalıyor. Acıyla kıvranıyor. Brock Lesnar CM Punk'ı kaldırıyor ve bariyerlerin üzerinden seyircilerin arasına atıyor. CM Punk seyirciler arasında yerdeyken Brock Lesnar ringin altında işine yarabilecek nesneler alıyor.

Bir çöp kovası çıkartıyor ve ringin içine atıyor. Masa ve birkaç sandalye sokuyor. Brock Lesnar hala tatmin olmamış bir surat ifadesiyle bakınmaya devam ediyor. Bu arada Brock Lesnar'ın suratı hala damla damla kanıyor. Başının yarısı kıpkırmızı durumda. Kamera CM Punk'a dönüyor. Hala yerde. Brock Lesnar ringe bir Kendo Stick atıyor. Merdiven çıkartıyor fakat merdiveni spikerlere doğru fırlatıyor. Ranallo ve Borash kaçıyor kenara. Seyirciler kahkaha atıyorlar. Fakat Lesnar'ın agrefsifliğine bakarsak hiç kahkaha atılacak bir ortamda değiliz. Brock Lesnar bir raptiye torbası ve birkaç sandalye daha atıyor ringe. Ringin yarısı dolmuş durumda. Brock Lesnar seyircilere doğru yöneliyor. Bir seyircinin elindeki bira şişesini kapıp içmeye başlıyor. Kenara atıyor ve CM Punk'ı gösteriyor.

Brock Lesnar: Daha fazlasını istiyor musunuz?

F*CK YOU LESNAR! F*CK YOU LESNAR!

Brock Lesnar seyircilerin arasından CM Punk'ı çıkartıyor. Punk'ı sürüklemeye başlıyor. Demir basamaklara doğru getiriyor ve Punk'ı kaldırıp basamaklara doğru German Suplex ile gömüyor. CM Punk kenara yığılırken Brock Lesnar basamakları olduğu yerden söküp havaya kaldırıyor. Şimdi yerdeki CM Punk'a vurmak istiyor fakat Punk kendini kenara atıyor. Brock Lesnar tekrar hamle yapmak istiyor. CM Punk zorla Brock Lesnar'ın dizine vuruyor. Hala yerde ama. Lesnar'ın dengesi bozuluyor ve elinde basamağı düşürüyor kenara. Lesnar sinirli bir surat ifadesiyle Punk'ın üzerine gidiyor. Yumruklamaya başlıyor. Eldivenini çıkartıyor ve kenara atıyor. Çıplak elle yumrukluyor Punk'ı. Duracak gibi değil. CM Punk'ın suratı kanıyor. Lesnar Punk'ı kaldırıp yumruklaya yumruklaya ringin kenarına doğru getiriyor. Kaldırıp aprona bırakıyor. Diziyle karnına birkaç defa vurduktan sonra itiyor ringin içine doğru.CM Punk ayağa kalkmaya çalışıyor fakat dizinin üzerinde bile duramıyor hemen yıkılıyor. Daha önce ringi doldurmuş olan Brock Lesnar bir sandalye kapıyor. Sandalyenin düz kısmını Punk'ın boynuna doğru bastrıyor. Suratı zaten kan gölüne dönen Punk'ın kafasına bastırıyor şimdi. Kanamayı arttırmak için yumrukluyor biraz. Sandalyeyi kenara atıyor ve bir çöp kovası kapıyor. Çöp kovasını yerde yatan CM Punk'ın kafasına geçirmek istiyor. Punk çırpınıyor ve izin vermiyor. Yerdeki çöp kovasının kapağını alıyor ve Lesnar'ın testislerine geçiriyor! Brock Lesnar diz üstü yerde kalıyor. CM Punk zorlanarak ayaklanıyor. Şimdi çöp kovasının kapağını Lesnar'ın kafasına patlatıyor. CM Punk hemen çöp kovasını alıp Lesnar'ın kafasına geçiriyor. Bir Roundhouse Kick patlatıyor! Lesnar yığılıyor kenara. CM Punk Stomp darbeleri vuruyor. Çöp kovasını ringin dışına atıyor. Bir süre köşeye geçip soluklanıyor. Şimdi yerden Kendo Stick'i alıyor ve Lesnar'a vurmaya başlıyor. Seyirciler CM Punk vurdukça saymaya başlıyor.

1! 2! 3! 4! 5! 6! 7! 8! 9! 10! 11! 12! 13!

Kendo Stick parçalanıyor Lesnar'ın sırtında. CM Punk tuş deniyor: 1...

Kick Out!

Mauro Ranallo: BU NASIL OLUR?

Jeremy Borash: Brock Lesnar gerçek bir canavar. CM Punk için gerçekten korkutucu bir gece.

Brock Lesnar anında atıyor. Birden ayağa kalkıyor. Brock Lesnar ve CM Punk yüz yüze geliyorlar. Suratlarından akan kanı veya vücutlarına aldıkları darbeleri umursamadan birbirlerine bir şeyler söylüyor. CM Punk suratına tükürüyor Lesnar'ın! Brock Lesnar sırıtarak suratını siliyor. Birden CM Punk'ı çeviriyor ve German Suplex pozisyonuna alıyor. Geliyor! German Suplex! Brock Lesnar bir kere daha kaldırıyor ve bir German Suplex daha. Brock Lesnar şimdi raptiye torbasını eline alıyor. Ringin kenarına döküyor raptiyeleri. CM Punk'ı kaldırıyor ve kavrıyor. Raptiyelere doğru German Suplex!? CM Punk izin vermiyor. Çekiyor Lesnar'ı kenara doğru. Brock Lesnar German Suplex'i yapabilmek için çabalıyor tekrar ama CM Punk iplere tutunuyor. Bir diz darbesi patlatıyor hemen. Brock Lesnar geri geri gidiyor. CM Punk yerdeki sandalyelerden birisini alıp Lesnar'ın karnına yapıştırıyor. Birkaç defa karnına vurduktan sonra sandalyeyi açıyor ve ortaya koyuyor. Bir tekme geçiriyor Brock Lesnar'ın karnına ve sandalyeye doğru DDT! CM Punk tuşa gidiyor: 1...2... Kick Out! CM Punk başını tutuyor. Elleri ile yüzünü kapatarak düşünüyor bir süre. Masalardan birisini kenara yaslıyor. Şimdi Brock Lesnar'ı kaldırıyor ve masaya doğru itiyor. Brock Lesnar masanın üzerinde dik bir şekilde. CM Punk üzerine koşuyor derken Lesnar çekiliyor! CM Punk masada parçalanıyor! Brock Lesnar ikiye ayrılmış masanın arasından CM Punk'ı çıkartıyor ve F-5 için kavrıyor. CM Punk yine izin vermiyor. Birden durumu tersine çeviriyor ve Go To Sleep pozisyonuna alıyor. Go To Sleep mi geliyor!? Hayır! Brock Lesnar CM Punk'ın arkasına düşüyor ve kavrıyor. Raptiyelere doğru German Suplex! CM Punk acıyla kıvranıyor. Sırtına saplanan raptiyelere odaklanıyor kamera.

HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT!

Brock Lesnar ringin ortasına sekiyor. Seyircilere dönerek taunt atıyor. Bu sırada kenarda hareketlilik var. CM Punk iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Bu gece pes etmeye niyeti yok gibi. Sırtındaki raptiyeleri ve suratından akan kanları umursamadan koşuyor Brock Lesnar'ın üzerine. Fakat birden Brock Lesnar'ın önünde yere yığılıyor. Lesnar dalga geçercesine ayağı ile CM Punk'ı ittiriyor. Saçlarından tutup kaldırıyor Punk'ı. Bir süre dizlerinin üzerinde duran CM Punk'ın suratına bakıyor. İyice ayağa kaldıracağı sırada CM Punk birden Roll Up'a alıyor Lesnar'ı! Hakem hızla sayıyor: 1...2... Kick Out! İkili ayaklandılar. CM Punk hızla davranıp yerdeki sandalyeyi kapıyor ve Lesnar'ın karnına yapıştırıyor. Sandalyeyi kenara atıyor. Aniden Brock Lesnar'ı kavrıyor ve Go To Sleep! Lesnar derin bir uykuya dalıyor! CM Punk tuşa gitmek yerine masalardan birisini açıyor. Brock Lesnar'ı kaldırıp masanın üzerine yatırıyor ve köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop için hazırlanıyor!

DIVING ELBOW DROP GELİYOR! BAŞARILI! MASA KIRILIYOR. SEYİRCİLERDEN ''CM PUNK! CM PUNK! CM PUNK!'' CHANTLERİ YÜKSELİYOR. CM Punk bu chantler eşliğinde galibiyet için tuşa gidiyor: 1....2...

BROCK LESNAR BİRDEN TUŞU KIMURA LOCK'A ÇEVİRİYOR. CM PUNK KIVRANIYOR FAKAT BROCK LESNAR BIRAKMIYOR. CM PUNK PES ETMEMEK İÇİN MÜCADELESİNİ VERİYOR. LESNAR TÜM GÜCÜYLE SIKIYOR KOLUNU! CM PUNK PES EDECEK Mİ!?

EDİYOR!

Kazanan: Brock Lesnar

Brock Lesnar kazanıyor. Seyircilerden yuhalamalar var ve hiç memnun değiller. Brock Lesnar bir süre oturur vaziyette nefesleniyor. Yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Hakem Lesnar'ın elini kaldırmak istiyor fakat Lesnar izin vermiyor. Hakemi kenara itip ringin dışına çıkıyor. Maçın tekrar görüntülerini izliyoruz. İkili gerçekten inanılmaz bir maç çıkarttılar. Ani bir hamle ile Brock Lesnar geceyi galip kapatan isim oldu. Brock Lesnar yavaş adımlarla arka alanın yolunu tutarken yerde yatan CM Punk'a dönüyor kameralar. Kamera bu görüntülerle kapanıyor.

Ekranlara bazı fotoğraflar geliyor.

Randy Orton bir odada otururken karşımıza çıkıyor. Elinde bir el lambası var ve sürekli açıp kapatıyor. Gözleri ışığa odaklanmış durumda. Kısa bir sessizlikten sonra konuşmaya başlıyor.

Randy Orton: Geçmişim sanki yüzyıllar öncesinde kalmış gibi. Ne düşündüğünüzü biliyorum. Orada işlerin farklı olmasını umut ediyordum fakat kaybettim. Christian'dan sonra Triple H'e kaybettim. Değişen ne peki? Yıllardır zirvenin değişmeyen ismi olan Randy Orton günümüzde neden bu kadar küçük düşüyor? Emin olun bunu sizlerden çok daha fazla düşünüyorum. Değiştirebileceğim şeyler var ve bunların üzerine gitmeliyim. Yapacağım fakat nereden başlamam gerekiyor? Ya her şey eskisinden bile berbat olursa? Kapıyı açıp kafamı dışarı çıkartıp ve ''Şuan öfkeden kudurmuş durumdayım ve buna daha fazla katlanmak istemiyorum'' diye bağırmak istiyorum. Henüz bunun zamanı gelmedi. Cyber Saturday gecesi yenilenmiş bir şekilde karşınızda olacağım. Zihnimdeki binlerce soruyu bir kenara bırakacağım ve bu işi yapacağım.

Randy Orton ayağa kalkıyor ve elindeki birkaç fotoğrafa bakıyor kamera önce fotoğrafları daha sonra ise Randy Orton'ın suratını zoomluyor.

Randy Orton: Diğerleri gibi sizi kandırmayacağım. Eğer kabullenmezseniz bile umrumda değil. Ben bu işin en iyisiyim. Çarkı döndüren adamım. Yıllar boyunca zirvedeydim ve hala da öyleyim. Daha yeni başlıyoruz.

Kameralar Randy Orton'ın bu sözlerinin ardından kapanıyor.

Jason Jordan'ın odasındayız. Jordan bizleri karşılıyor.

Jason Jordan: Bayanlar ve baylar umuyorum ki Constable Jason Jordan yönetimindeki Pusula'dan keyif alıyorsunuzdur! William Regal vs Chris Jericho, Brock Lesnar vs CM Punk... Evet Pusula'da bunlar varsa Pasifik'te neler olmaz ki? Wolfgang vs Rusev, Edge vs Chris Jericho ve sıkı durun... World Heavyweight Champion Adam "Hangman" Page vs GWA Champion Dexter Lumis arasında Champion vs Champion maçı olacak! İşte Jason Jordan yönetiminde sizlere sunulan muazzam maçlar bunlar! İşte bu Jason Jordan'ın eşsiz zekası. Bu zekayı babamdan alıyorum. O zaman son sözümüz MAKE WRESTLING GREAT AGAIN!

Kameramız kapanıyor.

Io Shirai girişte görünüyor. Güreşmeye fazlasıyla hazır gibi. Seyircileri umursamaz tavrıyla ringe giriyor ve ilk rakibini beklemeye başlıyor.

Eva Marie geliyor ringe. Vücudunu sergilerken bekarların ağzından sular akıyor. Ringe giriyor. Hakem her şeyin hazır olduğunu görüyor ve işareti veriyor.

Gauntlet Match
Io Shirai vs Eva Marie

Zilin çalmasıyla Gauntlet'in ilk ayağı başlıyor. Eva ve Io bir süre ringin içinde dönüyorlar. Ardından ellerini birbirlerine uzatıyorlar. Io aniden bir tekme atıp headlock bağlıyor. Eva kaldırmaya çalışıyor Io'yu ama Io bir yumruk atıyor ve headlock'u devam ettiriyor. Bir süre sonra Eva, Io'yu iplere doğru atıyor. Io iplerden sekiyor. Eva bir yumruk sallıyor ama Io eğilerek yumrutan kurtuluyor ve iplere koşup Springboard Moonsault yapıyor ama Eva çekilince ringe yüz üstü yapışıyor. Io kafasını kaldırır kaldırmaz Eva'dan Running Knee. Eva tuşa gidiyor. 1-2-Kickout! Eva, Io'yu kaldırıyor ve köşeye atıyor. Ardından karşı köşeye geçiyor ve Handspring Elbow için hamle yapıyor. Ama son atlamada Io bir dropkick atıyor ve Eva yüz üstü yere kapaklanıyor. Eva ayağa kalkmaya çalışırken Io'ya tutunuyor. Io onu kaldırıyor ve Package Piledriver! Io Shirai hızla tuşa gidiyor Io. 1-2-3!

Elenen : Eva Marie

Io hızlı başlıyor ve ilk rakibini alt ediyor. Girişe doğru bakıyor sıradaki rakibi için. Kısa bir süre sonra bir müzik duyuluyor.

MR.BOLLYWOOD!!! Great Khali geliyor ringe doğru. Fazla ağır hareket ediyor. Bir grup Hintli seyirci gayet coşkulu. Khali üst iplerin üstünden geçerken Io, Khali'nin bacağına doğru Dropkick yapıyor.

Jeremy Borash: Bu harika bir şey kardeşim!

Mauro Ranallo: İkilinin arasında boy farkını görebiliyor musun? Io korkmuş olmalı.

Io Shirai vs "Bollywood" Great Khali

Io, Khali'ye yumruklarla saldırmaya devam ediyor. Ama Khali bir anda tutup itiyor Io'yu. Io ringin öbür tarafına kadar yuvarlanıyor. Khali öbür ayağını da ringe atıyor. Io iplerden sekip Khali'ye doğru koşuyor. Ama Khali onu tutuyor ve köşeye atıyor. Ardından Yüz üstü köşeye yapıştırıyor ve sırtına sağlam bir tokat atıyor. Io acıyla kıvranırken Khali karşı köşeye geçiyor. Io'ya doğru koşuyor. Ve Corner Splash. Io'yu tutuyor ve Scoopslam için kaldırıyor ama Io ani bir hamleyle Khali'nin arkasına düşüyor ve dizine bir tekme atıyor. Ardından bir tekme daha atıyor ve Khali dizi üstü çöküyor. Io iplerden sekiyor ve Running Dropkick! Khali yere düşmüyor. Io köşeye çıkıyor. Bu sırada Khali ayaklanıyor. Io köşeden atlıyor ve Tope Rope Bulldog! Io tuş için Khali'yi döndürmeye çalışıyor ama olmuyor. Khali ayaklanmaya başlarken Io iplerden sekiyor ama Khali onu yakalıyor ve VICE GRIP!! Io bir süre çırpınıyor ama fazla dayanamıyor ve elleri düşüyor. Hakem kontrole geliyor...

Io son anda ayağını iplere atıyor. Khali kısa bir süre daha devam ediyor ama sonunda bırakıyor kilidi. Io'yu kaldırıyor ve iki eliyle boğazlıyor ama Io kayarak Khali'nin altında geçiyor ve iplerden sekip Running Dropkick vuruyor. Ardından bir dropkick daha atıyor. Hızlıca ayağa kalkıp iplere gidiyor ve Springboard Dropkick. Khali sürekli yalpalıyor ama yere düşmüyor. Io köşeye çıkıyor ve Missile Dropkick. Khali son hareketin ardından iplere düşüyor ve kolları iplerin arasına dolanıyor. Io iplerden sekip hızlıca koşuyor Khali'nin üstüne ama Khali ayağını kaldırıyor ve Io'ya vuruyor. Io tekmenin etkisiyle köşeye kadar gidiyor. Khali kollarını kurtarmayı başarıyor ve Corner Shoulder Attack için koşuyor. Ama Io son anda sıyrılıyor ve Khali kafasını ve omzunu köşeye vuruyor. Io aprona geçiyor ve köşedeki Khali'nin kafasına doğru Running Dropkick! Khali ringin dışınaa kendini tuvarlarken Io'da aşağı düşüyor ama kalkıyor. Khali zar zor kendini ringin titantrona bakan kısmına kadar taşıyor. Hakem o esnada 3'ü saymış vaziyette. Io'da oraya doğru gidiyor ve bariyerin tepesine çıkıyor. 4-5-6- Khali tam ayaklanmak üzereyken Io bariyerden atlıyor ve ASAI MOONSAULT!!! Hakem saymaya devam ediyor. 7-8- Io bu esnada ayaklanıyor ve girerken hakem 9'u sayıyor. Khali'de kendini ringe atmaya çalışıyor...

10!

Count Out İle Elenen : "Bollywood" Great Khali

Hakem 10'u sayıyor ve Khali eleniyor. Seyircilerden Io Shirai için inanılmaz bir reaksiyon var. Khali üzüntüyle arka alana giderken bir müzik duyuluyor.

''Ooooo Io Shirai! clap* clap* clap* Ooooo Io Shirai!''

GRADOOOO! Grado'yu görüyoruz. Bir süre sonra da girişte görünüyor. Gecenin ortalarında yediği dayak sebebiyle zar zor hareket ediyor. Zorlansa da ringe giriyor.

Io Shirai vs Grado

Grado ringe girip köşeye yöneliyor. Io ise yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Grado'ya doğru yürüyor. Grado bir yumruk atıyor ve Io ringin ortasına yöneliyor. Grado koşarak bir yumruk sallıyor ama Io eğiliyor ve yumruktan kurtuluyor. Ardından Enziguiri çakıyor. Grado hafif yalpalıyor. Io, Full Nelson pozisyonuna alıyor Grado'yu ve Dragon Suplex için ama Grado kalçasını kullanarak Io'yu itiyor ve kollarını kurtarıyor. Io iplerden sekiyor ve Dropkick atıyor. Grado iplerin üzerine düşüyor. Io iplerden sekiyor ve Tiger Feint Kick. Grado düşmüyor ama tekmenin etkisiyle iplerden sekiyor. Io iplerden atlıyor ama Grado yakalıyor onu ve Scoopslam. Io sırtını tutarak ayağa kalkıyor. Grado koşarak Crossbody deniyor ama Io çekiliyor ve Grado boşa atlıyor. Grado köşeye geçiyor. Io üzerine doğru koşuyor. Grado bir anda bir yumruk sallıyor ama Io eğilip tepeye çıkıyor ve Grado üzerine gidiyor. Io atlıyor Grado'nun üzerine ve..

SPEAR!!! GRADO HAVADA MUAZZAM BİR SPEAR VURUYOR! 1-2-

KICKOUT!! Grado üzgün. Ama Io'nun ayağa kalkmasını bekliyor. Io ayağa kalkınca Spear için koşuyor ama Io'dan Leapfrog. Grado köşeden sekip yine Spear için koşuyor ama Io DDT ile yakalıyor Grado'yu. Grado biraz ayaklanıyor ama Io'dan Dropkick geliyor ve Grado köşeye gidiyor. Io'dan Corner Dropkick geliyor. Io ikinci kez Corner Dropkick deniyor ama Grado çekiliyor ve tekme boşa gidiyor. Grado, Io'yu kaldırıyor Jackhammer için ama Io son anda kendisini arkaya atıyor ve DRAGON SUPLEX!!! Io, Grado'yu ringin ortasına doğru sürüklüyor ve yavaşça köşeye çıkıyor. Io atlıyor ve ASAI MOONSAULT!! Io tuşa gidiyor hızlıca. 1-2-3!

Elenen : Grado

Grado eleniyor ve zar zor arka alana gidiyor.

Kevin Steen ağır adımlarla girişte görünüyor. Io Shirai oldukça yorgun durumda ve soluklanıyor köşede. Kevin Steen şimdi çelik merdivenlerden çıkıyor ve ringe giriyor. Seyircilerin temposu iki katına çıkmış durumda. Chantler yükselmeye başlıyor.

KILL STEEN KILL! KILL STEEN KILL!

Mauro Ronallo: Seyircilerin gecenin başından beri Io Shirai'nin yanında değil miydi?

Jeremy Borash: İnsanların son yıllarda fikirleri anında değişebiliyor. Ve Kevin Steen ilgiyi kolaylıkla kendi üstüne çekebilecek bir adam. Kendini tekrar GWA ringinde ispat etme arayışında ve Io Shirai'nin işi gerçekten zor olacak.

Mauro Ronallo: Bu gerçekten heyecan verici olacak.

Io Shirai vs Kevin Steen

İkili ringin ortasına geliyor ve lock-up yapıyorlar. Bir süre devam ediyor. Steen, Io'yu iplere atıyor. Io iplerden sekip Shoulder Block yapıyor ama etki etmiyor. Bir kez daha iplerden sekiyor ve Dropkick çakıyor. Steen iplerden sekiyor ve Superkick. Io iplerden sekiyor ve Enziguiri. Steen kafasını tutuyor ama Io ayağa kalkınca PELE KICK! Steen tuşa gidiyor. 1-2-Kickout!! Steen, Io'nun ayaklarından tutuyor ama Io, Steen'i kendine çekip itiyor. Io ayağa kalkıyor ama Steen karnına tekme atıyor Io'nun ve Package Piledriver pozisyonuna alıyor ama Io ani bir roll-up yapıyor. 1-2-Kickout! Steen atıyor. İkisi de ayağa kalkıyor. Io bir anda Dragon Screw yapıyor. Ardından bacağına doğru Elbow Drop yapıyor. Ardından da Kneebar bağlıyor. Steen bir süre olduğu yerde çırpınıyor. Ardından iplere doğru gitmeye çalışıyor. Io bir anda kilidi bırakıp ringin ortasına çekmeye çalışıyor ama Steen ayağıyla itiyor Io'yu. Steen ayağa kalkıyor ve üzerine koşan Io'ya bir yumruk sallıyor ama Io yumruktan sıyrılıp Springboard Moonsault yapıyor ama Steen havada yakalıyor Io'yu ve Powerslam. Tuşa gidiyor Steen. 1-2-

Io atıyor. Steen, Io'yu kaldırıp iplere atıyor. Pop-Up Powerbomb için havaya atıyor Io'yu ama Io'dan Hurricanrana geliyor. Steen hemen ayağa kalkıyor ama Io'dan Arm Drag! Ardından bir Arm Drag daha. Şimdi birbirlerinin yanından geçip iplerden sekiyorlar. Steen eğilirken Io'dan Leapfrog geliyor. Io yine iplerden sekiyor. Steen'den Back Body Drop geliyor ama Io ayakları üstüne düşüyor. Ardından ensesine Dropkick atıyor. Steen iplere düşüyor. Io, Tiger Feint Kick için iplerden sekiyor ama Steen, Io'yu yakalıyor ve apronda tutuyor. Io, Enziguiri çakıyor ama iplerden atlarken Steen onu dışarı doğru itiyor ve Io bariyerlere vuruyor. Steen dışarı çıkıyor ve Io'yu kaldırıp aprona vuruyor. Ardından basamaklara vurmak istiyor ama Io onu atıyor. Steen ayağa kalıyor ve bir yumruk sallıyor ama Io eğilip bariyere zıplıyor ve Moonsault DDT! Ardından kendisi ringe giriyor. Hakem de sayıyor. 4-5-6- Io iplerden sekiyor Steen ayağa kalkınca ama iplerden ringe geri atlıyor. Steen ringe giriyor. Io bir yumruk atıyor. Ardından Steen bir yumruk atıyor. Io bir tane daha atıyor. Steen de sallıyor ama Io sıyrılıp bir yumruk daha geçiriyor. İplerden sekiyor ama Steen bir anda yakalıyor ve Dragon Suplex!! Tuşa gidiyor Steen. 1-2-

Io atıyor yine. Steen köşeye geçiyor ve Io'nun ayaklanmasını bekliyor. Io köşeye oturunca Steen koşuyor ve Cannonball! Steen, Io'yu ringin ortasına çekiyor ve Köşeye çıkıyor. Atlamak üzereyken Io, Steen'i yakalıyor ve Super Arm Drag!! Steen ayağa kalkıyor ve Io'dan High Knee. Steen iplerden sekiyor ve Io'nun karnına tekme atıyor ve STUNNER! Ama Io eliyle darbeyi çok fazla azaltıyor ve havada takla atarak ayaklarının üstüne düşüyor. Steen ayağa kalkıyor ama Io'dan Running Blockbuster! Io köşeye çıkıyor hızlıca ama Steen bir anda köşeye çıkıyor ve Superplex! İki isimde yerde. Io kendini dışarı yuvarlıyor. Hakem sayıyor. 1-2-3- Steen ayağa kalkıyor ve Io'nun kalkmasını bekliyor. 4-5- Io ayağa kalkıyor ve Steen iplerden sekiyor. TOPE CON HILO! Ama spiker masasına! Io son anda çekiliyor ve Steen'de fazla ileri atlayınca spiker masasına çakılıyor.

Io ringe giriyor. Hakem ise sayıyor. 1-2-3-4- Steen ayaklanmaya başlıyor. Hakem ise saymaya devam ediyor. 5-6-7- Steen kendini masadan ayırmayı başarıyor. Hakem ise devam ediyor saymaya. 8-9- Steen son anda kendini ringe atmayı başarıyor. Io hakeme itiraz etmeye başlıyor. Bu itiraz aşırı uzun sürüyor. Steen ayaklanıyor ve Io'yu kendine çekiyor ve Stunner için tekme atıyor. Ama Io bir anda zıplıyor ve POISONRANA!!! Ardından Steen hafif ayaklanırken Io iplerden sekiyor ve Hurricanrana. İkili ayağa kalkıyorlar ve birbirlerine Crossbody yapıyorlar. Io bir süre sonra ayağa kalkıyor ama titantronda bir hareketlilik var...

Io müziği duyar duymaz girişe yöneliyor. Ama Steen bir anda kalkıp Io'yu kendine çekiyor ve Package Piledriver! Hızlı bir şekilde tuşa gidiyor Steen! 1-2-

3!

Kazanan : Kevin Steen

Hakem Steen'in elini kaldırıyor. Maçın genel bir tekrarını izliyoruz. Kevin Steen ringden iniyor ve girişe doğru yürüyor. Girişte bir süre bekleyip elini havaya kaldırıyor ve hafif hafif sırıtıyor. Ringin içinde ise Io Shirai oldukça üzgün bir şekilde köşede düşünüyor. Seyircilerden Io Shirai için chantler yükseliyor fakat Io Shirai pek seyircileri takmıyor. Ringi terk etmeden önce aprona oturuyor ve derin bir nefes alıyor. Şimdi yavaş adımlarla arka alanın yolunu tutuyor. Şov bu görüntülerle son buluyor.

PUSULA
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2020, 20:53   #2
fall and pray
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4199
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Puanı: 2290971
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2290971

Io Shirai'nin en zorlu sınavı bana karşı olacak.
imza

time is out

Be A Booker | Dynamite vs. NXT (w/ Styles Clash)
Be A Booker | WWE Ama Koronasız

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

GWA RPGAJ Styles
Tema MüziğiEvil Ways
FinisherPhenomenal Forearm, Styles Clash
BaşarılarOcean's Championship (current)

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2020, 20:54   #3
Kayıtlı Kullanıcı
MarvoloRiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 10
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 40107
Rep Derecesi: MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MarvoloRiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MarvoloRiddle MarvoloRiddle isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 40107

Obaa Brock'la vs atıyoruz şimdi de. Takipte olacağım.
MarvoloRiddle isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2020, 20:55   #4
#BizGüreşTürkiyeyiz
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OOOH YEAH!
Konular: 912
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 811140
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 811140

Takipte olacağız.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
11x Onur Kürsüsü
3x Haftanın Parlayan Üyesi
18 Şov İncelemesine Katkı
20 Feud İncelemesi
2 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

DON'T DIE SHAD!

YO YO YO YO

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2020, 20:59   #5
Kayıtlı Kullanıcı
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 230
RPG Karakteri: Liv Morgan
Rep Puanı: 15088
Rep Derecesi: MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin.
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MorbidAngel MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15088

Takipte olacağım.
imza

RPG
''Sister Abigail'' Liv Morgan
Debut: 21 Şubat 2020 (Pusula)
MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2020, 20:59   #6
The Bad Guy
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2968
Favori Güreşçisi: Scott Hall
RPG Karakteri: Elias
Rep Puanı: 495870
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 495870

Brock Lesnar vs CM Punk mı? Aga Pusula Pusula olalı böyle maç görmedi ya.
imza

don't mess with the bad guy

RPG with Elias

GTW

Hardcore Championship
Intercontinental Championship

GWA

World Heavyweight Championship
Tag Team with No Way Jose / No Way Order
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2020, 20:59   #7
the most electrifying
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 397
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
RPG Karakteri: The Rock
Rep Puanı: 523957
Rep Derecesi: Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Randy16 Randy16 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 523957

Son şovdan sonra insan içine çıkacak yüzümüz olmasa alandayız. Jordan ne duyuracak acaba?
imza

#teamofAustralian

RPG: Dwayne 'The Rock' Johnson
Randy16 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2020, 21:02   #8
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 28142
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 28142

Alıntı Randy16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Son şovdan sonra insan içine çıkacak yüzümüz olmasa alandayız. Jordan ne duyuracak acaba?
Diesel pek sarmadı seni bence benzinliye geç.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2020, 21:03   #9
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1882
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 719306
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 719306

Alıntı OnurDies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Diesel pek sarmadı seni bence benzinliye geç.
Baba yem cılmaz yapsa neyse ama sen yapınca bir tüylerim ürperdi. Martini vizyonuna yakışmadı.
imza

Styles Clash & Aschentef

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
Unified Hardcore & Internet Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2020, 21:04   #10
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 232
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 45353
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 45353

Takip ederim.
imza

Gece isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil