GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-06-2019, 10:53   #51
daughter of darkness
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 462
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 36811
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 36811

Yaşar Üniversitesi düşünen arkadaşlar için yukarıda birisi Ege Üniversitesi için yazmış,onun mekan şeyleri tamamen aynı çünkü 1 durak fark var 2 üniversite arasında. Ben gelmeyin diyeyim sorumluluk benden gitsin.

İzmire gelin,yaşanacak ve okunacak şehir.
imza

The question was never if Steen will
But how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
I am without regret I am devoid of shame
I am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2019, 11:06   #52
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

İletişim fakültesi düşünecek arkadaşlar, düşünmeyin.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2019, 11:24   #53
Banned
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1843
Rep Puanı: 66878
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Marmara Üniversitesi ya da direkt bölümüm Mekatronik mühendisliği bölümüyle ilgili her türlü soruya açığım gençler.
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2019, 15:35   #54
Kayıtlı Kullanıcı
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 92
Rep Puanı: 27660
Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Johnkorey Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27660

Alıntı Bulletproof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tarih bölümü hakkında tavsiyelere açığım. (Aklımdaki ve dişime göre olan üniversite İstanbul Üniversitesi)
Tarih aşığı değilsen ya da bölümle alakalı yüksek beklentin varsa bulaşma bile. Öte yandan zaten bölümün okunabileceği 2-3 kaliteli yer var onlardan birini seçmişsin. Soracağın başka bir şeyler olursa PM'den yazabilirsin.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza

Kein Gott zeigt sich, der Himmel färbt sich rot

Konu Johnkorey tarafından (01-06-2019 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.
Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 18:27   #55
Banned
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 494
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7364
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7364

İngilizce hazırlık olan üniversiteleri yazmaktan çekiniyorum birazcık açıkcası, sizce hazırlıkta zorlanır mıyım? Ona göre listeyi düzenlemeyi düşünüyorum. Kolay bir şekilde geçiliyor mu hazırlık ve derslerde sıkıntı yaşar mıyım ileride ki yıllarda?
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 18:41   #56
Rusev Day
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 61
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 26544
Rep Derecesi: quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
quizcik quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26544

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Marmara Üniversitesi ya da direkt bölümüm Mekatronik mühendisliği bölümüyle ilgili her türlü soruya açığım gençler.
Marmara Üniversitesi yazma ihtimalim yüksek. MF'den 40-50k arası sıralama bekliyorum. Üniversite hakkında genel bilgi verir misin ve eğitiminden, yerleşkeden, konunumundan memmun musun ?
imza
I DID !

Chester Charles Bennigton
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 18:44   #57
Return
BjkGNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 7
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 6226
Rep Derecesi: BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın. BjkGNE Royal Rumble maçını kazandın.
BjkGNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BjkGNE BjkGNE isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6226

Radyo Televizyon Sinema ve İletişim Tasarım bölümleri hakkında bilgi almak isterim.
BjkGNE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 19:03   #58
Banned
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: NYC
Konular: 1421
Favori Güreşçisi: Sting
Rep Puanı: 172466
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Rising Generation The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 172466

Alıntı AlperMizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İngilizce hazırlık olan üniversiteleri yazmaktan çekiniyorum birazcık açıkcası, sizce hazırlıkta zorlanır mıyım? Ona göre listeyi düzenlemeyi düşünüyorum. Kolay bir şekilde geçiliyor mu hazırlık ve derslerde sıkıntı yaşar mıyım ileride ki yıllarda?
Okuldan okula değişiyor hazırlık birimlerinin zorluğu, kimisi çantada keklik olup dönemin ortasında artık bitse de gitsek dedirirken diğeri de geçme korkusu yaşatabiliyor. Fakat zorunlu hazırlık olan okul demek ileride dersinizin %30'u ya da tamamı İngilizce demek. Bunu göz önüne almak gerek.
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 19:57   #59
Banned

Nereden: -
Konular: 1843
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı quizcik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Marmara Üniversitesi yazma ihtimalim yüksek. MF'den 40-50k arası sıralama bekliyorum. Üniversite hakkında genel bilgi verir misin ve eğitiminden, yerleşkeden, konunumundan memmun musun ?
Yerleşkemiz Göztepe’de bir nevi Kadiköy’ün ortası sayılır. Mühendislik, iletişim, teknoloji, iktisat, fen edebiyat, Atatürk eğitim fakültesi gibi fakülteleri bünyemizde bulunduruyoruz. Okulun eğitim verdiği toplam bölümlerin yüzde 70’i burada. Konum olarak çok iyi, yürüyerek bile Kadiköy’e varılabiliyor. Otobüs ve minibüsle de Kadiköy’ün içlerine kadar ulaşım çok kolay. Araba gibi bir imkanın varsa okulun etrafında çok rahat park yeri bulunuyor. En azından ben buluyorum. Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu stadına da yakın.

Eğitimi fakülteden fakülteye değişir. Benim teknoloji fakültesinde hocalarımız gayet iyi. Öğrenciyle iletişimleri olsun esneklikleri olsun vs. Çok sorun yaşamazsın, bilgisayar programlama elektronik gibi önemli derslerde çok önemli hocalarımız var. Ben de 48 k ile girmiştim sanırım.

Yerleşke bazı diğer üniversiteler kadar büyük değil. Ben 5-10 dakikada tam bir tur atabiliyorum içeride inşaat ya da fakültelerin arka kapılarına uğramadan. Yani bir itü kadar büyük değil tabii.

Valla açık konuşacağım ben önceden tanışıklığım olan arkadaşlarım (hey didier selogba and mr. doğu konferansı burak gürsoy how ya doin), kendi fakültemdeki çevrem ve bölümümün kulübü hariç ortamlarına pek girmedim. Fakat öğrenci skalası çok çeşitli. Gelirsen kendin de görürsün zaten. Bu konuda bir sorun vs. 2 yılda duymadım.

Biraz öğrenci dostu diyemeyiz. 2 yılda 2 kere kart değiştirdiler bir Denizbank bir PTT bizi her sene ilk ay 2-3 gün illa uğraştırıyorlar. Final tarihlerini de bu sene bayram sonrası diye bu tarihlere attılar. Bütünlemelere Temmuz başı gireceğiz.

Benim fakültem ve bölümüm için yaz okulu mevcut bu arada.

Çok iyi düşün seçimini yaparken. Lise seçimi gibi değil, uzun yıllarca bağımlı olacaksın üniversitene ekstrem durumlar hariç. Eğer aşırı imkanı olan daha büyük vs. bir kampüs arıyorsan yalnız bana göre orası burası değil.
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 20:01   #60
#DragonSlayer
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya - Muğla
Konular: 992
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 37749
Rep Derecesi: The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Wolf The Lone Wolf isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 37749

Alıntı AlperMizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben Muğla'da Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Yatarak geçtim hazırlığı. WWE'deki promoları az çok anlayacak seviyedeysen rahat geçersin. Hatta dönemin başındaki sınava girerek direk bölüme geçebilirsin. Ben hata yapıp o sınava girmedim ve 1 yılım boşa gitti.
imza

Rising up to the sound
Of your name in the crowd
Make your way through the crown
And remember that sound
Ospreay Ospreay
Ospreay Ospreay

The Lone Wolf isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil