GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-06-2019, 20:30   #681
the beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2324
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 315706
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
https://www.youtube.com/watch?v=DP-1HvSpIhY

Istanbul Trip adı altında çıkan parçalardan en beğendiğim bu oldu. Şam ve Maes'in arka arkaya söylediği her parça akıyor zaten.
Artı olarak şarkıda Ashoo çöpü yok.
imza

let him in!

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2019, 17:59   #682
the beast incarnate

Konular: 2324
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Benden naçizane bir MC önerisi: MRF. Özellikle bassları çok iyi ve şarkısını dinlerken kendimi birdenbire ritim tutarken buluyorum. Dinlemeyenler varsa tavsiye ederim. Birkaç tane de şarkısını bırakıyorum aşağı.

imza

let him in!

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 11:33   #683
ʙᴇᴀᴍ ᴏꜰ ʟᴏᴠᴇ
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2252
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 252887
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 252887

imza

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2019, 14:40   #684
TRUST NOBODY
Batu Rhodes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 914
Rep Derecesi: Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın.
Batu Rhodes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Batu Rhodes Batu Rhodes isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 914

Server Uraz (Pit10) önerim.
imza

Gözlerimde kinim yok bu
Özverimde hisim yok
Ruhumu kaybettim artık
Söylenecek isim yok
Aynadaki ben değilim
Şeytana giden yol bu
Aynadaki ben değilim
Ne zaman gelir son
Uzaklaşmak istemezdim
Beni ben yapanlardan
Tuzaklaştı kader birden
Usandım yalanlardan
Utandım palavradan
Mutlu gibi görünmekten
Paranın anlamı ne
Eğer bir gün öleceksem
Unuttum idealimi
Ne için savaştığımı
Özledim geçmişimin huzur dolu salaşlığını
Sorguya çek hayatı yatağa uzandığın
Her gece dikenli teller ile dolu bu yastığım artık
Huzura ulaştığım bir rüyada can vereyim usulca uzaklaşıp
Gitmek istiyorum artık bulutlar yakınlaşır
Özgürlüğe doğru uçmak istiyor bu kanatlarım
Batu Rhodes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2019, 00:44   #685
collarbone
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 546
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 155846
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

imza

RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Finisher
London Dungeon
Başarılar
Olacak
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2019, 11:50   #686
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2477
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189529

Kıyakkkk.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2019, 21:23   #687
collarbone

Konular: 546
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seviliyorsun KRAL!

imza

RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Finisher
London Dungeon
Başarılar
Olacak
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2019, 16:29   #688
Eleven
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 4761
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 388446
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 388446

imza

The Purplemaker & ReQuem & Chosen
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2019, 16:58   #689
Kayıtlı Kullanıcı
Im Negan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Aydın
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Ryback
Rep Puanı: 4870
Rep Derecesi: Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın. Im Negan IC kemerini kazandın.
Im Negan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Im Negan Im Negan isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 4870

Alıntı The Purplemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha demin dinledim. Katilam2 daha başarılı gibiydi ya buna pek sevemedim.
Im Negan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2019, 17:49   #690
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 319
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 92724
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 92724

Anıl Piyancı parçaya yine çok iyi girmiş, bi yükseltmiş parçayı ama sonrasında gelen Fuchs tam bir fiyasko. O ses ne abi? Benim en çok hypelandığım isimdi. Haykı gayet iyiydi, gelelim Tekmill denen arkadaşa. Adamın yerine ben utandım desem yeridir. Geçen sefer Yener'i beğenmesem de burdaki kötü isimlerin yanında olduğundan mıdır nedir hiç sırıtmamış. Canbay Wolker ne abi? Sırf parça daha fazla dinlensin diye getirdiğiniz tiplere bak. Massaka Diablo ile çok güzel harmanlamış. Şanışer'de baya iyiydi. Sansar'a ben hiçbir şey demiyorum. Son yıllarda ne yapıyorsa yine aynısını yapmış. Sırf kafiye olsun diye anlamlı anlamsız kelimeleri bir araya getirip öylece okumuş. Belki teknik anlamda iyidir ama içi boş be Sansar. Yazarken ne dediğini kendin anlıyor musun çok merak ediyorum. 15 saniye söylemiş bi de. Defkhan yine akıyordu. Sir-Dav da fena değildi. Rota da beklediğimden daha iyiydi. Genel olarak Katliam 2'nin çok çok altında kalmış. Kadrodan mıdır beatten midir anlamadım.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil