GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: Güreş Tarihinin En İyi İsmini Seçiyoruz (WWE-TNA Ağırlıklı)
Lance Storm 11 32,35%
Larry Zbysko 6 17,65%
Lex Luger 12 35,29%
Layla 5 14,71%
Lita 28 82,35%
Lou Thesz 5 14,71%
Luke Gallows 6 17,65%
Luke Harper 19 55,88%
Luna Wachon 0 0%
La Parka 2 5,88%
Lisa Marie Varon 2 5,88%
Low-Ki (Kaval) 8 23,53%
Lacey Von Erich 2 5,88%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 34. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-12-2016, 19:26   #11
legit boss
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2486
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
Rep Puanı: 65869
Rep Derecesi: Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr Perfection Mr Perfection isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65869

Oylarımı attım ama Lisa Marie Varon'a oy çıkmaması şok etti beni resmen.
imza

Mr Perfection isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2016, 19:39   #12
cyberbird
Titty Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 326
Favori Güreşçisi: Manami Toyota
Rep Puanı: 27963
Rep Derecesi: Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Titty Master Titty Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Lou Thesz nasıl bu kadar az oy alır.. Ben yine 10 kişiye oy verdim bu arada.
imza

Titty Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2016, 19:41   #13
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 323
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 29683
Rep Derecesi: Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29683

Lex Luger, Layla, Lita, Luke Gallows, Luke Harper.
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (current)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2016, 19:54   #14
Lonely Man
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bakü Azerbaycan
Konular: 1856
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 5630
Rep Derecesi: The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vigilante The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5630

Alıntı The Glorious One Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lita açık ara bu anketi alıcak gibi.
Onunla yarışacak bir güreşçi yok ankette. Kazandı zaten.
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2016, 01:17   #15
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5048
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 87701
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Captain of Peepulation Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 87701

Lita dedim. Lou Thesz de diyebilirdim, onca hareketin bulucusu ama demedim.
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2016, 01:53   #16
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2477
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189529

Lance Storm ile La Parka dedim.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2016, 01:56   #17
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3407
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 234938
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 234938

Low Ki üzdü.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2016, 02:03   #18
cyberbird

Konular: 326
Favori Güreşçisi: Manami Toyota
Rep Derecesi: Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Titty Master Titty Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Titty Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lou Thesz nasıl bu kadar az oy alır..
Hala 4 oyu var be koskoca efsanenin. Çoklu anket bu, yazık...
imza

Titty Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2016, 02:04   #19
Banned
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 234
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 10020
Rep Derecesi: Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jack Reacher Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10020

Sadece Lita dedim.
Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2016, 12:12   #20
The Aerial Assassin
The Glorious One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 264
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 3356
Rep Derecesi: The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın. The Glorious One IC kemerini kazandın.
The Glorious One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Glorious One The Glorious One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3356

Şuanki ilk 5:

1.Lita
2.Luke Harper
3.Lex Luger
4.Lance Storm
5.Low Ki
imza
IWGP HW and IC Champions
ALPHA and OMEGA

THE T.G.O. CLUB