GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-04-2019, 19:01   #41
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1645
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26175

Kişisel kininizi her konu altında tartışmaya çevirmeyin. Bir daha uyarmayacağım.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 18-04-2019, 19:07   #42
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 107
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 21740
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21740

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kyle O'Reilly vs. Will Ospreay
Will Ospreay, GWA kurulduğundan beri gayet iyi ilerliyor bana göre birçok unvan için şans buldu. Ama tam olarak bitirişi yapamadı ve bence yine bitirişi yapamayacak. Çünkü O'Reilly şampiyon olarak gayet iyi ilerliyor ve bu unvanı 1 aydır elinde taşıyor. Bir süre daha bu unvanı taşıyacağını düşünüyorum ben. Benim bu maçta tarafım O'Reilly.

Johnny Mundo vs. Hunico
Kazanan ismin Johnny Mundo olması taraftarıyım. Hunico'nun oyuna verdiği katkılar çok güzel, verdiği keyif de son derece güzel ancak ben biraz daha doğru promonun yanındayım. Sırf küfür ile bir gidişatı pek doğru bulmuyorum. Tabii bu benim düşüncem.

Mark Haskins vs. Wade Barrett
Nexus, Haskins olaylarına pek göz gezdirmediğim için bu maçın nasıl şekilleneceği hakkında pek bir fikrim yok. Ama Haskins'in ve Barrett'in durumu şovu çalacak bir maç çıkartacaklarını gösteriyor. Barrett unvanı daha yeni kazandığı için kaybetmeyecektir.

The Rock vs. Dalton Castle vs. Finn Balor
The Rock unvanı ilk kazandığında kısa bir süre sonra kaybeder gözüyle bakıyordum ancak buraya kadar taşıması beni şaşırttı açıkçası. Castle'ın ise bir süre boş dolaşmasının ardından kendini IC feudunda bulması, ona canlılık getirdi. Bire bir maçta Castle'ın alma şansını çok yüksek görüyordum ancak Balor'ın "Demon King" olarak dahil olması açıkçası Castle'ın şansını düşürdü. Aktiflik konusunda da Balor'ın bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Balor'ın elle tutulur bir şeyler kazanma vakti geldi. Bence Balor kazanmalı.

Nick Jackson vs. Cody
Yavaş yavaş işlenen çok değerli bir feud gözüyle bakıyorum ben buna. Nick Jackson'ın Ember Moon karşısında yerle bir olan karizmasının da yavaş yavaş yükselişe geçtiğini gördük. Brandi'nin Nick ile yakınlaşmasından sonra Nick'in ağır ağabey oluşu onun karizmasını ve ciddiyetini de bir hayli arttırdı. Son şovda da kestiği promo ve duruşu gayet iyiydi. Cody ise bildiğimiz gibi en başından aynı çizgisinde ilerliyor. İki karakteri de seviyorum, kazanan kim olursa pek sırıtmaz ama tarafımız Nick Jackson.

Broken Brothers vs. Divine Union vs. Nexus
Kırık Kardeşlerin artık bu unvanı kaybetme zamanının geldiğini düşünüyorum. Ancak kime kaybetsin konusunda kafamda soru işaretleri var. Çok dominant ilerleyen Nexus'ın hanesine bir unvan daha katması pek doğru olmayabilir. Divine Union ise yeni bir oluşum olmasına rağmen daha ilk çıktığı PPV'de böylesine bir galibiyeti hak ediyor mu? Bilemedim. Ama eğer unvanlar değişecekse kazanan bana göre Divine Union olmalı. Hem kendileri takımlar divizyonuna bu saatten sonra ayrı bir canlılık katacaklardır diye düşünüyorum.

CM Punk vs. Chris Jericho
Normal şartlar altında CM Punk'ın kazanmasını beklediğim maç ancak öyle olmayacaktır. Jericho'nun yeni gelişi ve ilk çıktığı ciddi müsabaka olacağı için maçı kaybetmeyecektir. Bu maç sonuçsuz bitebilir ve bu feudun devamı gelebilir diye düşünüyorum.

The Miz vs. Killer Kross vs. ?????
Üçüncü ismin kim olacağına göre maçın sonucu değişebilir bence. Eğer üçüncü isim Roderick Strong olursa, bu maçı Miz kazanabilir ancak maç sonunda bir cash-in hamlesi olabilir bir şekilde. Kross'un kazanacağına pek ihtimal vermiyorum, çünkü kendisi için bir hayli erken olacaktır ama maça damga vuracağını düşünüyorum. Nedense bu PPV, Miz kemerini kaybedecekmiş gibi geliyor bana.
Sırf küfür ile bir gidişatı ben de doğru bulmuyorum ki zaten karakterim adam akıllı maçlara çıktığında “küfürbaz haydo” misali tekdüze bir gimmick ile devam etmemek için karakterimin senaryosunu son günlerde özellikle derinleştirmeye çalışıyorum. Düşüncene karşı değilim, aksine maçı ben de Mundo’nun kazanacağını düşünüyorum ama karşısında sırf küfür ile ilerleyen bir karakter olduğu için değil artık Mundo’nun adam akıllı bir başarı elde etmesi gerektiğinden. Keşke oynadığım adam ringe her geldiğinde “ben küfürbazım ananızı s*keyim” deyip giden bir karakter olarak algılayıp geçilmek yerine biraz Janela ile olan promolarına bakılıp daha derin bir bakış açısıyla değerlense. Kötü bir amaçla yazmadığını biliyorum, yazacak biri de değilsin ama bu konuda daha önce de bir arkadaşın kalbini kırmıştım. Oynadığım karakter Hunico. Bildiğin Hunico yani. Youtube’da iki segmentı var sadece. WWE’in Superstars şovunda iki üç kez anca bisikletle gelip maça çıkmıştır. RPG’de daha önce 1,5 yıl Roman Reigns’i canlandırdım, yine GTW’in son dönemlerinde Fandango oynadım ama ikisi de benim için Hunico gibi olmadı. Çünkü Hunico’ya kendimden bir çok şey pay ettim. Pazardan aldığım Tutku atletlerden başka atlet giymemem gibi. Nedeni ise basit. Oynadığım adamı bir şekilde ilgi çekici booklatamazsam anca bot olduğuyla kalır. Maç sonuna kadar Mundo’nun hakkı, ama bunun nedeni Hunico’nun sadece küfürle ilerleyen bir karakter olması değil.
imza

rpg: hunico
kazanılanlar: 1 time gwa championship
2 time hardcore championship
2019 lord of the ring tournament winner

gtw rpg: roman reigns(2016-2018), fandango(2019)

Kazanılanlar: 2 Time World Heavyweight Championship
1 Time Hardcore Championship
Royal Rumble Match Record by Eliminating 7 Wrestlers
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil