GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-05-2019, 18:54   #1
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 343
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27377

Standart Çeviri | Randy Orton Neden Yaptı?

Smackdown Live şovuna ait segment çevirisidir.
Randy Orton: Yaptığım şeyin ne olduğu hakkında teorilerinizi duydum. Belki Jeff Hardy ile aramızda 10 yıl önce tamamlanmamış bir meselenin olduğunu duydum fakat bu doğru değil. Sizlerin SmackDown Top 10 listesinde 9. olmanın bana acı verdiğini düşündüğünü duydum ama... Bu da değil ve açıkçası bu hiçbir zaman benim canımı sıkmadı. Siz insalar niçin bunu yaptığımı bilmek istiyor musunuz? Yaptım, sizin yüzünüzden. 16 yıl boyunca kıçımı siz insanlar için kırdım. Bunun hakkında düşünün. Kariyerime başladığımda orada olanlardan hangileri bugün de buralarda? Hiç kimse! Ben WWE'deki tek değişmezim. O koridordan geçen her yıldız, benim onlar için yerleştirdiğim masada yemeklerini yer. Henüz... saygı görmedim... hak ettiğim saygıyı göremedim. Niçin böyle? Niçin böyle? Çünkü yüzümü boyamıyorum ve ringe gelirken kollarımı bir çeşit aptal gibi sağa sola sallamıyorum. Çünkü ben her ay ürünlerimin rengini sizlerin cüzdanlarından daha fazla para çalabilmek için değiştirmiyorum. Çünkü ben sadece bahar mevsiminde WrestleMania için ortaya çıkanların aksine tüm yıl boyunca mücadele ediyorum. Çünkü sizin beğeniniz için kafeslerden, merdivenlerden ve köşelerden atlamıyorum. İşte bunlar yüzünden sizler bana saygı duymuyorsunuz. Ben oyun salonlarında mücadele edip bitkin düşen indy favorilerinden değilim ve şirin bir el hareketini de çalmadım. İşte bunlar yüzünden bana saygı göstermiyorsunuz. Aidatlarımı yüzlerce kişinin karşısındayken ödemedim. Bu işin bana sunduğu mutlak en iyi olanlardan öğrendim. Ve aidatlarımı milyonlarca insanın karşısındayken ödedim. WWE'de başarılacak her şeyi başardım. Kariyerime "Legend Killer" olarak başladım ve şimdi 16 yıldan sonra kimin gerçek "Legend Killer" olduğunu anladım. Hepiniz... Ama sizin kazanmanıza izin vermeyeceğim. Sizin beni yenmenize izin vermeyeceğim çünkü şu anda ben... efsaneyim ve görevimi yapacağım. Jeff Hardy'den başlayarak fazlaca değer verdiğiniz tüm starları yok edeceğim. Ve geçen hafta başladım, bu nedenle de kendisi burada değil. Onunla işimi bitirdiğimde... geri dönemeyecek. Jeff Hardy'nin kariyeri bitecek millet. Şu anda onun hikayesi burgular ve dönüşlerle dolu gerçekten etkileyici ama umurumda olan tek parçası benim yazacağım kısım olacak. Bu da Jeff Hardy'nin son bölümü. Şimdi beni istediğiniz gibi çağırabilirsiniz. Apex Predator... Viper... ve hatta Legend Killer. Ama beni tanımlamak için ihtiyacınız olan şey spor eğlencesindeki üç en çok yıkıp viran edici harf. R K O.
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil