GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-05-2019, 18:55   #1
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 343
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27377

Standart Çeviri | HBK, Ölüsünü Gömdü Geliyor!

RAW şovuna ait segment çevirisidir.
Shawn Michaels: Son kez, bilirsiniz ya. Gireceğiniz bir işin ne kadar korkunç, geri dönülemez olduğunu bilmeniz gerekir. Bu etkinlik daha başlamadan bile hissetmeye başlıyorsunuz. Duygu yoğunluğu yaşıyorsunuz. Stres mi desem... anksiyete mi? Gerginlik! Üzüntü belki sevince dönecek. Bildiğim bir şey varsa, o da geride bıraktığımız haftalarda bunların hepsini birden yaşadım. Ama artık yumurta kapıya dayandı, son bir kez için bu cumartesi Avustralya'da yapılacak Super Showdown'da Undertaker ve Triple H... son bir kez karşılaşacak. Her şey birkaç ay önce başladı, sizle dürüst olmak gerekirse ilk iş ucuz bir bilet aldım. Saatler sürecek bir uçak yolculuğu için first class bir Avustralya uçuş bileti aldım. Çünkü hepiniz gibi ben de bunun tarihi bir etkinlik olacağını biliyordum. Ben de tıpkı sizin gibi bu maça, bir izleyici olarak şahitlik edecektim. Normal şartlarda bu olacaktı. Birkaç hafta önce işin rengi değişti. Sonra işler kişiselleşti. Undertaker bunun benle ilgisi olmamasına rağmen eski defterleri açtı.Beni seçim yapmak zorunda bıraktı. O ve Triple H arasında kimi seçmeliyim seçimine beni sürükledi. Bence kim kazanacaktı? Ben kimin arkasında olacaktım? Allah'ın adını veriyorum ki sırf Undertaker'a duyduğum saygıdan ötürü... en yakın arkadaşımı hiçbir koşulda yalnız bırakmam ve onun yanında olurum. Nedendir bilmem ama bu Undertaker'ı çok üzdü. Sen bu işi kişisel yaptın, amacına ulaştın. Kardeşin Kane senin köşende. Triple H'in kardeşi de kendi köşesinde olacak. Kane... Sen değil kralın da gelse.... eğer maça müdahale ederse bir Sweet Chin Music ile anasından doğduğuna pişman ederim.
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2019, 10:09   #2
Rest in peace
akilkalpittifaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 57
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 19746
Rep Derecesi: akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin. akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.
akilkalpittifaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
akilkalpittifaki akilkalpittifaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19746

Çok güzel bir çeviri olmuş arkadaşım emeğine sağlık.
imza

3K aboneli eleştiri, araştırma, gündem analiz, felsefe, komedi videoları yaptığım Youtube kanalım:
akilkalpittifaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil