GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-05-2019, 16:05   #1
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 343
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27377

Standart Çeviri | Becky Lynch Gemileri Yaktı

Smackdown Live şovuna ait segment çevirisidir.
Becky Lynch: Burada kadınlar şampiyonu olarak bulunmayı hak ediyordum. Fakat o andan beri benden çalındı. Charlotte Flair ona attığım dayağı hak etti. SummerSlam'in Brock Lesnar veya Roman Reigns veya AJ Styles veya Seth Rollins veya Ronda Rousey... ve kesinlikle Charlotte Flair hakkında olması gerekmiyordu. Onun bir kadın hakkında olması gerekiyordu, benim. Benim zamanım olmalıydı. Kendi yolum için bir ay boyunca savaşmıştım. Ve Carmella ile teke tek bir maç hakkı elde etmiştim. Charlotte'ın bu maça eklenmesindeki nedeni bile aşmıştım. Çünkü en sonundaSonunda Charlotte'ın arkadaşı olduğum hakkındaki söylenen eleştirileri susturma şansım vardı. Kendimi kemeri yukarı kaldırırken hayal etmiştim. Kendime aitim derken... En iyi yıldızım derkenSmackDown kadınlar divizyonunu haritasına koyup ben yeni şampiyonum derken hayal etmiştim ve sizler, sizler arkadaşlar tüm her şey boyunca benimleymiş gibi davrandınız. Çünkü, çünkü "Becky'ye bir şans verin" diye bir hashtag yoktu ve Charlotte kendi yolunu benim kemer maçıma saptırdığında... Evet evet Becky Lynch kazıklandı diyen Tweetler aldım fakat hiçbir boykot olmadı ve siz SummerSlam'i kapalı yaptınız, yapmadınız mı? ve Charlotte benden maçı çaldığında koltuklarınızdan kalktınız ve yeni şampiyonu alkışladınız. Yapmadınız mı, bu bozgunu yaşatmadınız mı? ve, ve her nasılsa... ne zaman biri WWE Evrenine kim gelmiş geçmiş en iyi superstar diye sorsa... Birkaç nedene göre Becky Lynch ağzınızdaki ilk isim olamıyor. Nasılsa ben akla sonradan gelen oluyorum ve sizlerin birkaç gecelik övgüsünden sonra her şey değişti. Artık bunları yemiyorum çünkü sizler konuşan, fikir üreten ama hiçbir şey yapmayanlar jenerasyonundansınız. SummerSlam'e gelelim, yeterince görüş vardı ve ben aksiyona geçmeye karar verdim. Çünkü o hakem zemine üçüncü kez vurduğunda Sanki biri beni transtan çıkarmak için sayıyordu.Hayatımda hiçbir zaman bir şeyi bu kadar net görmemiştim.Biliyorum ki o anda benim en iyi arkadaşım diye çağrılan kişi beni tutuyordu. Biliyorum ki o anda Charlotte Flair benim spot ışığımı, fırsatımı son kez çalıyordu. Biliyorum ki o anda ben onun elini yukarı kaldırmaktan kafasını koparmaya gidiyordum. Benim anım olmalıydı, benim şampiyona dönüşüm olmalıydı. Olmadı, olmadı çünkü hiçbiriniz... Becky Lynch'in nihayet hak ettiğine karar vermediniz. Hayır hayır hayır çünkü ben hak ettim demiştim ve bu kadrodaki hiçbir kadın ya da bu arenadaki insan ya da bunu evinden izleyen herhangi biriniz farklı bir şey söyleyemedi.
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil