GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-05-2019, 16:11   #1
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 8752
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 525585
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 525585

Standart Üniversite Tercihi Yapacaklara Tavsiyeler

Forumun genç dimağlarından daha genç dimağlara üniversite tavsiyeleri. Eğitim, öğretim, hayat, ekonomi ve yaşantıyla alakalı tercih yapacaklara önerilerinizi bu konu altından paylaşabilirsiniz.

Benim önerim öğretmenlik okumak isteyenlere olabilir. İngilizce öğretmenliği 3. sınıfa geçiyorum. Eğer ingilizce öğretmeni veya dil ile ilgili bir bölüm istiyorsanız kafanıza takılanları zevkle cevaplarım. Ello cello değil 75-76 net dolayında yapıyoruz, bu engin bilgilerimden sizleri de yararlandırmak isterim.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:35   #2
#AllElite
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 12
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 5559
Rep Derecesi: Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın. Deathmatch Classic Royal Rumble maçını kazandın.
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deathmatch Classic Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5559

Sosyal hayatla ilgili naçizane bir tavsiye vereyim. İlk gördüğünüz kıza/erkeğe tutulmayın. Herkes yeni tanışma sürecinde olduğu için ilk tanıştığıyla vakit geçirmekten başka şansları yok sizinle o yüzden takılacaktır, başka biriyle tanıştığı an size postayı koyması güçlü bir ihtimal.

(hayır böyle birşey yaşamadım)
(evet yaram var)
imza

Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:36   #3
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 323
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 29683
Rep Derecesi: Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29683

Ege Üniversitesine giden birisi beni bulabilir mi? Sorularım var.
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (current)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:40   #4
#AllElite
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 178
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 44631
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
' The HeadLiner ' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 44631

ODTÜ'lüyüm, üniversite ile ilgili ya da temel bilimlerle (özellikle matematik) ilgili soruları cevaplayabilirim.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:45   #5
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - İzmir
Konular: 295
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 36360
Rep Derecesi: MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MrSHIELD MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 36360

Benim üniversite tercihi yapacak arkadaşlada ilk tavsiyem seçmek istediklerini bölümü ve ilgili üniversitelerdeki derslerini araştırıp incelemeleri. Şehir dışında okumayı düşünüyorsanız kalacak yer olanaklarına bakmayı da zaten es geçmeyeceksinizdir. Buna ek olarak ilgili bölümlerin derslerinin olduğu fakültelere de dikkat etmek lazım. Mesela üniversitenin ismi ve şehri güzel görünebilir ama kazanacağınız bölümün dersleri dağın başındaki bir fakültede olabilir.
imza
YÜCE İMPARATOR

MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:45   #6
#DragonSlayer
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya - Muğla
Konular: 936
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 31719
Rep Derecesi: The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Wolf The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 31719

Daha önceden yazılıma ilginiz yoksa bilgisayar mühendisliğini tercih etmeyin.
imza

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:46   #7
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 103
Favori Güreşçisi: Kenta Kobashi
Rep Puanı: 11893
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Master DIO Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11893

Üniversitenin bana kattığı iki şey var. Biri majör depresyon diğeri uyku problemi.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman

RPG : "The East Wind" Kenta Kobashi
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:51   #8
Kayıtlı Kullanıcı
dtbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Zack Sabre Jr.
Rep Puanı: 8065
Rep Derecesi: dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın.
dtbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dtbenli dtbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8065

Alıntı ' The HeadLiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ODTÜ'lüyüm, üniversite ile ilgili ya da temel bilimlerle (özellikle matematik) ilgili soruları cevaplayabilirim.
Hocam bu temel mühendisliklerde yatay geçiş işleri nasıl oluyor. Denemelerime göre ODTÜ Makine gelecek gibi ancak ileride bilgisayar ya da Elektrik-Elektronik tarafına yatay geçiş yapmayı düşünüyorum. Sistemin nasıl işlediğini anlatabilirsen çok güzel olur.
imza

GWA Karakterim: Trent Barreta
dtbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:52   #9
AAG
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 126228
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 126228

Üniversite’ye takılmaya geldim, lunaparkım olan liseyi özleyerek geçiriyorum. Kalmasam burada da eğleneceğim ama kalınca eğlencesi kalmıyor. Okumak boş adam işi.

Beyler mühendislik ya da psikoloji okumak zor mu? Okuyanınız varsa bilgi versin, teşekkürler.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:54   #10
...
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Trabzon
Konular: 315
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 50458
Rep Derecesi: OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OhMyMind OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50458

KTÜ'de Endüstri Mühendisliği okuyorum. Okul ve bölümle ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim.
imza
ALL OUT

will be...

OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil