GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-05-2019, 16:11   #1
est. 1986
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sine Qua Non
Konular: 8988
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 581178
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 581178

Standart Üniversite Tercihi Yapacaklara Tavsiyeler

Forumun genç dimağlarından daha genç dimağlara üniversite tavsiyeleri. Eğitim, öğretim, hayat, ekonomi ve yaşantıyla alakalı tercih yapacaklara önerilerinizi bu konu altından paylaşabilirsiniz.

Benim önerim öğretmenlik okumak isteyenlere olabilir. İngilizce öğretmenliği 3. sınıfa geçiyorum. Eğer ingilizce öğretmeni veya dil ile ilgili bir bölüm istiyorsanız kafanıza takılanları zevkle cevaplarım. Ello cello değil 75-76 net dolayında yapıyoruz, bu engin bilgilerimden sizleri de yararlandırmak isterim.
imza
#hedef29

⭐⭐⭐⭐⭐

1932-33 / 1934-35 / 1937 / 1940 / 1943 / 1944 / 1945 / 1946 / 1950 / 1959 / 1960-61 / 1963-64 / 1964-65 / 1967-68 / 1969-70 / 1973-74 / 1974-75 / 1977-78 / 1982-83 / 1984-85 / 1988-89 / 1995-96 / 2000-01 / 2003-04 / 2004-05 / 2006-07 / 2010-11 / 2013-14

The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:35   #2
#AllElite
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 29
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 34368
Rep Derecesi: Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deathmatch Classic Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34368

Sosyal hayatla ilgili naçizane bir tavsiye vereyim. İlk gördüğünüz kıza/erkeğe tutulmayın. Herkes yeni tanışma sürecinde olduğu için ilk tanıştığıyla vakit geçirmekten başka şansları yok sizinle o yüzden takılacaktır, başka biriyle tanıştığı an size postayı koyması güçlü bir ihtimal.

(hayır böyle birşey yaşamadım)
(evet yaram var)
imza

Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:36   #3
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 353
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 39624
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39624

Ege Üniversitesine giden birisi beni bulabilir mi? Sorularım var.
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:40   #4
#AllElite
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 179
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 61324
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
' The HeadLiner ' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 61324

ODTÜ'lüyüm, üniversite ile ilgili ya da temel bilimlerle (özellikle matematik) ilgili soruları cevaplayabilirim.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:45   #5
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - İzmir
Konular: 308
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 62825
Rep Derecesi: MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MrSHIELD MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 62825

Benim üniversite tercihi yapacak arkadaşlara ilk tavsiyem seçmek istediklerini bölümü ve ilgili üniversitelerdeki derslerini araştırıp incelemeleri. Şehir dışında okumayı düşünüyorsanız kalacak yer olanaklarına bakmayı da zaten es geçmeyeceksinizdir. Buna ek olarak ilgili bölümlerin derslerinin olduğu fakültelere de dikkat etmek lazım. Mesela üniversitenin ismi ve şehri güzel görünebilir ama kazanacağınız bölümün dersleri dağın başındaki bir fakültede olabilir.
imza
YÜCE İMPARATOR

Konu MrSHIELD tarafından (20-07-2019 Saat 10:00 ) değiştirilmiştir.
MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:45   #6
#DragonSlayer
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya - Muğla
Konular: 978
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 32200
Rep Derecesi: The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Wolf The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 32200

Daha önceden yazılıma ilginiz yoksa bilgisayar mühendisliğini tercih etmeyin.
imza

I'm the greatest British wrestler of this generation. This British Heavyweight Championship proves it. I’m never losing this championship again. It’s gonna be buried with me, next to Karl Marx.

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:46   #7
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 102
Favori Güreşçisi: Kenta Kobashi
Rep Puanı: 11893
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Master DIO Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11893

Üniversitenin bana kattığı iki şey var. Biri majör depresyon diğeri uyku problemi.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman

RPG : "The East Wind" Kenta Kobashi
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:51   #8
R E L E N T L E S S
dtbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 14
Favori Güreşçisi: Darby Allin
Rep Puanı: 9721
Rep Derecesi: dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın. dtbenli Royal Rumble maçını kazandın.
dtbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dtbenli dtbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9721

Alıntı ' The HeadLiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ODTÜ'lüyüm, üniversite ile ilgili ya da temel bilimlerle (özellikle matematik) ilgili soruları cevaplayabilirim.
Hocam bu temel mühendisliklerde yatay geçiş işleri nasıl oluyor. Denemelerime göre ODTÜ Makine gelecek gibi ancak ileride bilgisayar ya da Elektrik-Elektronik tarafına yatay geçiş yapmayı düşünüyorum. Sistemin nasıl işlediğini anlatabilirsen çok güzel olur.
imza
#livinglegend

GTW RPG: Uhaa Nation
Başarılar: Leader of "UhaaDiyorum!" Movement and Nigeria Nation
1 Time Next Generation Champion (20 Days)
1 Time Intercontinental Champion (35 Days)

GWA RPG:
Trent Beretta
Başarılar: Initiates a friendship that will last forever ( w/ "Sexy" Chuckie T)
1 Time and Current Tag Team Champion ( w/
"Sexy" Chuckie T)
dtbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:52   #9
#FALCAO45GOLAT
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 167234
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 167234

Üniversite’ye takılmaya geldim, lunaparkım olan liseyi özleyerek geçiriyorum. Kalmasam burada da eğleneceğim ama kalınca eğlencesi kalmıyor. Okumak boş adam işi.

Beyler mühendislik ya da psikoloji okumak zor mu? Okuyanınız varsa bilgi versin, teşekkürler.
imza

SENİNLEYİZ İMPARATOR
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 16:54   #10
...
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Trabzon
Konular: 352
Favori Güreşçisi: Riho
Rep Puanı: 61588
Rep Derecesi: OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OhMyMind OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 61588

KTÜ'de Endüstri Mühendisliği okuyorum. Okul ve bölümle ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim.
imza

OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil