GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-06-2019, 12:41   #1
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3407
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 233829
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 233829

Standart "Bana Özgürlüğümü Verdiğiniz İçin Teşekkürler"

"İlk olarak ve de en önemlisi New Japan Pro Wrestling'e buraya gelmeme fırsat verdikleri için teşekkür ederim. Beni içten bir şekilde karşılayarak evimde, ailemle hissetmemi sağlayan, bu fırsatı almamı ve Juice Robinson'la karşılaşmamı sağlayan herkese teşekkürler. Buraya gelip bana özgürlük vererek uzun zamandır göstermek istediğim gerçek güreşimi göstermemi sağladığınız için teşekkür ederim. New Japan Pro Wrestling'e, Juice Robinson'a teşekkürler. Juice'u uzun zamandan, çocukluğumuzdan beri tanıyorum. 20, yani çocuktan kastım 20 yaş. Amerika'yı terk etti, ve terk ederken ona git ve bir yıldız ol dediler. Bu kemeri ve seni hedef almamın bir sebebi vardı, çünkü sen bir yıldızsın. Ve bu kemer için öncekinden daha sert bir şekilde geleceğini biliyorum. Bu yüzden getir gelsin ****** çocuğu! Ben de her zamankinden daha fazla antrenman yapmış ve sana hazır hale gelmiş olacağım. New Japan'deki ve dünya çapında New Japan'e adım atmayı düşünen herkese bir mesaj... Eğer benim karşıma çıkmayı düşünüyorsanız, karşıma çıktığınızda ilk yumruğu atsanız iyi edersiniz. Ben size vurmadan siz bana vurun çünkü ben savaş yolundayım. Avlanıyorum! Karşıma çıkan herkes bilsin, ben kimseden korkmam. Bunu göreceksiniz. En büyük mesajımı bu gece ringde verdim. Vahşet diliyle konuştum. Gidip Juice Robinson'ın alnına, burnuna, bacağına bakın. Neredeyse tüm mesajlarımı orada görebilirsiniz."

DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2019, 13:05   #2
"El Cucuy"
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: Tomohiro Ishii
Rep Puanı: 8068
Rep Derecesi: Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın. Genji Royal Rumble maçını kazandın.
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genji Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8068

Juice'un promosu ayrı Moxley'nin promosu ayrı güzeldi. Bu şiddeti bir sonraki maçlarında, ringde fazlası ile göreceğiz diye umuyorum.
imza
Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil