GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-06-2019, 21:37   #1
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 135
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 11896
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11896

Standart RPG: Elimde Anlam Bulunduruyorum

Finn Balor tekrar kıtalararası şampiyonu olarak görünüyor. Belinde kemeri ile tauntlarını atıyor, seyirciler buna karşılık veriyor. Güler yüzlü bir şekilde iplere koşuyor ve orada da tauntunu atarak ringe giriyor. Müzik durduğunda eline mikrofon geliyor ve konuşmaya başlıyor.

Finn Balor: Hasretle hep bu anı bekledim ben. Her şeyin yok olup gidişini. Doğru bir şeyi kazanmadan önce kaybetmek gerekli. Elde tutulur bir zamandan sonra bu kemeri kaybettiğim gibi tekrar kazanmasını da bildim. Başından beri bana ait olan şeyi kısa süreliğine kaybetmek benim için zor bir süreç oldu. Dalton Castle beni kemerim'den hep ayırmaya çalıştı. Ya bunu benden çalarak elde etti, ya da adil olmayan bir maçta beni yenerek. Kaybetmek benim hatamdı çünkü o maçta kendime fazla güvenip şeytanı karşısına çıkarmadım. Buna rağmen insan gücü ile oğlan ordusuna kafa tuttum. Sıradan bir insanın dirençli olamayacağını sanırdım. Gerçek dışı bir şey, ama oldu işte. Bu direnç beni zafere götürmedi en nihayetinde ve maçı kaybettim. Direnerek kazanamazsın, kazanmak için saldırmak zorundasın. Tek başıma insan gücü ile bunu yeterince yapamadım. Maçtan sonra son anda fikrimi değiştirdiğim için pişmanlık duydum. Bu pişmanlık duygusu beni Atlas şovunda kemerimi geri almaya zorladı. Bu sefer işler farklı olacaktı çünkü insan olarak değil şeytan olarak gelecektim. İşler istediğim gibi gitti ve tek vuruşta oğlan ordusunu yıktım. Maç içerisinde Dalton Castle ile alay ede ede maçı kazandım. Kolayca galibiyet alacakken onu küçümseyip tuşu yarıda bırakmam onun bir hayli zoruna gitti. Oğlanları olmadan çaresizce kalan o adam şeytanın ateşine kurban gitti. Oğlanları ise tavuk gibi kızarmak ile meşgullerdi. Kendi yaptıkları kötülüklerde yanıp gittiler. Şimdi ileriye baktığımda oğlan ordusu devirmekten yana sayım bittiğinde gelecek kişileri devirmek istiyorum.

Finn Balor: Bunun için de kalbime etki eden her şey kaybolmalı. Royal Rumble'ı kazanabilmem için soğuk kanlı olmam gerekiyor. Bu raddeden sonra her katılımcı bunu bir kenara atmayacaktır. Soğukluk, kalpsizlik bunlar olacak şeyler. Ringde kalmak için aşağıda ateş varmış gibi düşüneceğim. Eğer düşersem ölürüm misali. Aynı şekilde aşağıya gönderdiğim kişileri de ateşe atmış olacağım. Fakat her ne kadar böyle düşünsem de benim için geçerli olan kısmı bana istediğim etkiyi veremiyor. Ateşten etkilenmiyorum çünkü ben ateşin kendisiyim. Ben şeytanım vakit geldiğinde ringi ihya edecek olan. İsterse bana dezavantaj yaratacak bir sıradan gireyim. Elimde ne varsa kullanıp bunu da aşacağım. Tıpkı daha önce iki kez yaptığım gibi. Bu kemeri yaklaşık iki sefer kazandım ve hala elimde bulunduruyorum. Sıkıştığım zaman elimde olanları kullanmasını iyi biliyorum. Eğer elimde kullanabileceğim hiç bir şey yok ise ne yaptığımı iyi biliyorsunuz. Hatta Dalton Castle bunu en iyi bilen kişidir. Ona sorarsanız titret bir ses tonu ile cevabını alabilirsiniz. Ben kendimden bir cevap arıyor olacağım. Eğer Royal Rumble'ı kazanırsam kimi seçeceğimi düşünecek raddeye gelmek istiyorum. Elimde iki kemer birden bulunduracak kadar ileri gidebilirim. Bir elimde kıtaların gücü olur diğer elimde ise dünyaların gücü, veya GWA'nın gücü.

Finn Balor mikrofonu elinden düşürdüğünde kemerini kaldırıyor. Tauntlar eşliğinde arka alanın yolunu buluyor.

imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil