GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-06-2019, 17:57   #1
The Charismatic Enigma
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 19
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 2681
Rep Derecesi: BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın.
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BLACKHEART BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2681

Standart RPG: War is our Peace

GWA Tag Team Şampiyonları burada, the Domination...

Drew McIntyre ve Samoa Joe ağır adımlar ile ringe geliyor.

Drew McIntyre ringe giriyor ve hemen bir mikrofon alıyor.

Drew McIntyre: Nexus ve Domination arasında ki savaş her geçen gün daha da alevleniyor. Omuzlarımızda taşıdığımız bu Tag Team Şampiyonluklarını kazanmak için onları yendik, bu unvanı onlara karşı bir defa koruduk. Nexus ekibi an itibariyle bize karşı 2 mücadele kaybetti, ondan öncesinde ise benim ve Nexus arasında bir sürü çarpışma oldu ve o çarpışmalarda üstün çıkan taraf ben oldum. Şu ana kadar Nexus bu savaşı kaybediyor, hemde öyle bir kaybediyor ki . Önceden dediğim gibi imparatorlukları çöküyor, parçalanıyor, nefes almak için zorlanıyor. Benim yüzünden, bizim yüzümüzden. Adam Cole bana ihanet edip Nexus'a katıldığında bu ringde bir söz vermiştim, Nexus'u yok edeceğim, onların felaketi benim dedim. Şu ana kadar yaptığım her şey işe yarıyor. Bu savaşa yalnız başladım ve bir süre sonra Samoa Joe ile güçlerimizi birleştirdik. Onun Nexus ile benim gibi bir derdi yoktu, fakat o da benim gibi bir savaş adamı. Duramıyoruz, çünkü istemiyoruz. Sürekli başka bir savaş arıyoruz, çünkü savaş bizim barışımız. Bu yüzden çok iyi bir takımız ve bu yüzden GWA üstünde gerçek bir hakimiyet kuracağız. Bu sadece başlangıç, Tag Team şampiyonlukları yani. Nexus ile yapacağımız Best of Three Series maçlarında John Cena ve Tyler Black ikilisini sonsuza dek bitireceğiz. Adam Cole benim için her zaman yarım kalan bir iş olacak, sürekli onun peşindeyim ve onun da sırası gelecek. Kyle O'Reilly sinir bozucu bir züppe ve onu da aradan çıkartacağız. Ve sıra Wade Barrett'a gelir, Nexus'un lideri ve World Heavyweight Şampiyonu... Bana ait olan şampiyonluğu belinde taşıyan adamı unutmuş değilim. O unvanı onun elinden alacağım, hatta o unvanı Wade Barrett'dan kurtaracağım. Hepsinin zamanı gelecek. Bu savaştan kaçış yok, bu savaş Royal Rumble da bitmeyecek. Çünkü hiçbir Nexus üyesinin Royal Rumble maçını kazanmasına izin vermeyeceğim. Ben ve Joe o maçta yer alırsak kazanmak için mücadele edeceğiz fakat benim önceliğim o maçı Nexus'a kaybettirmek, kazanmak veya Joe'nun kazanmasına yardım etmek ise ondan sonra geliyor. Ama bu savaş bitecek, Domination ayakta kalacak fakat GWA de savaş dönemi bitmeyecek. Biz burada olduğumuz sürece savaşta olacak. Kemikler kırılacak ve kanlar akacak, umutlar sönecek. Bir savaşta ve savaşın sonrasında bunlar olur ve GWA de böyle olacak, çünkü savaş bizim barışımız.

Samoa Joe mikrofonu istiyor, Drew McIntyre geri çekiliyor.
imza

RPG: Drew McIntyre

1x GWA Tag Team Champion w/ Samoa Joe (39 days)
BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 03:05   #2
#hedef29
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 315
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 231716
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vileanger Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 231716

Joe mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

"Savaş… Bazen hiç bitmeyecek gibi duruyor değil mi? Bu şirkette birileri kesinlikle şu an süren savaşın bitmesini istiyor ama şu an ringde gördüğünüz ben ve takım arkadaşım o birileri değil. Biz savaşın, kanın, şiddetin bu şirkette hüküm sürmesini istiyoruz. Burası büyüklerin oyun alanı olmalı. Biz büyüklerin oyun alanında kral olduğumuzu çoğunuza kanıtladık. Karşımıza Cena ve Black’i diktiler. Yendik. Tekrar geldiler, geldikleri gibi de gittiler. Çünkü bizim olduğumuz yerden kıpırdamaya pek niyetimiz yok. Sadece daha da fazlası için bu şanlı yürüyüşümüzü devam ettireceğiz. Best of Three maçında benim ve Drew’ün nasıl savaştığını çok daha iyi göreceksiniz. Çünkü biz normal maçlarda istediklerimizi tam olarak gerçekleştiremiyoruz. Ve bunları gerçekleştirebilmemiz için önümüze altın tepside bir fırsat sunuldu. Cena ve Black maç bittikten sonra keşke bu işin ucunu daha önce bıraksaydık da kıçımızı yaptırmak için ameliyat günü belirleme derdine düşmeseydik diye düşünecekler.

Drew’ün hasımları olabilir, ikimizin bir araya gelmesinden önce farklı maceraları oldu. Ben sisteme baş kaldıran bir adamdım. O biraz daha şimdi ki gibi dominantlığını sürdürüyordu ama arkadaşı tarafından kazıklandı. İkimizin de ortak noktaları var ve ikimizin de birlikte gerçekleştireceği gayeleri var. Bu hedefleri tek tek gerçekleştireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın çünkü biz daha yeni başlıyoruz."

DUVARLAR YIKILACAK! KANLAR AKACAK! KEMİKLER KIRILACAK! KENDİNE NEXUS DİYEN SEFİLLER VE ARKADA BİZİ YENEBİLECEĞİNİ
DÜŞÜNEN HER GERİZEKALIYA TEK TEK CEZASINI BİZ KESECEĞİZ.

ÇÜNKÜ BİZ THE DOMINATION’UZ VE BU ŞİRKETİ FETHEDENE KADAR DURMAYA NİYETİMİZ YOK!

Joe çok güçlü şekilde haykırdıktan sonra ikili kemerlerini omuzlarına atıp seyircilere alaycı bir bakış atıp arka alanın yolunu tutuyor.

imza

"Biz şampiyon olacağız. Geri kalanlar sıralamayı belirlesinler."

#jöntürkler

GWA RPG: Samoa Joe
"One Time GWA Tag Team Champions w/ Drew McIntyre"

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil