GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-06-2019, 09:59   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1574
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Standart RPG GWA - 12 Haziran 2019 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
12.06.2019 - 19.00 - C
KGV Recreation Centre
Sydney, Avustralya
66. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler

- Vali Slamtown'da!

- İmparator, Nexus'un neferine karşı!

- Rumble'a kimler katılıyor?

- Main Event:
6 Men Over The Top Rope Single Tag Match
Sting vs Joey Janela vs Bray Wyatt vs Alexa Bliss vs Ilja Dragunov vs XXX

GWA EXCLUSIVE

Mark Briscoe'yu dışarıda görüyoruz. Elindeki telefona bakıyor. GM Pro telefondan sesleniyor.

GM Pro 1.0: Mark...
Biliyorsun...
Kemeri almak zorundayız...
İhtimaller hesaplandı...
Kemer... satışa çıkacak...
Anlamalısın...

Mark telefonu kapatıyor. Kemeri almaya gelmiş olan görevliye bakıyor. Sonra belindeki kemere göz atıyor. Belinden çıkarıyor. Görevliye teslim ediyor.

Görevli: Teşekkür ederim Bay Brisc-

Fakat Mark Briscoe görevlinin sözünü bitiremeden bayılıyor yere!

Görevli: Bay Briscoe! Bay Briscoe! Yardım edin! Ambulans çağırın yardım edin!

Pyrolar patlıyor ve Royal Rumble öncesi son Atlas şovu başlıyor!

Buğra Gür: Sevgili seyirciler hepiniz hoş geldiniz. Bu gün spiker masasındaki konuğum BLACKHEART. Gerçi kendisi henüz gelmedi. Hayırlısı artık.

BOOYAKA! BOOYAKA! Rey Mysterio, Rey Fenix ve Jeff Hardy bir arada girişte görünüyorlar ve ringe ilerliyorlar. Rakiplerini beklemeye başlıyorlar.

PUNISHMENT MARTINEZ! Bu üçlünün kabusu geliyor. Martinez üçlüye ciddi ciddi bakarak ringe ilerliyor.

AWESOME! The Miz ve Scott Steiner girişte görünüyorlar. Miz taunt atarak ringe ilerliyor ve Steiner da arkasından tüm arenayı süzerek ilerliyor.

Rey Mysterio, Rey Fenix & Jeff Hardy vs The Miz, Scott Steiner & Punishment Martinez

İlk takımdan öne hemen Rey Mysterio çıkıyor. Diğer takımda ise maça Scott Steiner'ın başlayacağını görüyoruz. Rey Mysterio Steiner'a "seninle işim yok *** ihtiyarı onu istiyorum" diyerek Punishment Martinez'i işaret ediyor. Martinez bu isteğe karşı kahkaha atmakla yetinirken Steiner ciddi bir şekilde Mysterio'nun üzerine yürüyor derken... Hayır. Martinez Steiner'ın sırtına vurarak tag alıyor. Steiner "ne yapıyorsun ***" dercesine bir tepki veriyor. Martinez umursamadan ringe giriyor ve hakem uyarınca Steiner da aprona geçiyor. Mysterio Martinez girer girmez üzerine koşuyor, Martinez bir clothesline ile karşılık vermek istiyor ama Mysterio onun kolunun altından geçip iplerden sekiyor ve running dropkick vuruyor. Martinez bu hareketten hiç etkilenmiyor ve kahkaha atmaya devam ediyor. Mysterio hırslanıyor ve Martinez'in bacağına tekme vur kaçları yapıyor. Martinez bunlardan da pek etkilenmiyor ama sinirleniyor. Mysterio'nun üzerine yürüyor şimdi ama Mysterio alttan kaçınca Martinez iplerden sekiyor, bu sırada Fenix Martinez'in sırtına sert bir tekme atıyor. Martinez sinirli bir şekilde ona dönüyor ve o anda Rey Mysterio'dan Martinez'in sırtına bir drop kick daha! Martinez iplere asılı kalıyor 619 pozisyonunda! Mysterio iplerden sekiyor ve 6 1 9!

Hayır Martinez tam vurmadan önce yakalıyor ve kucağına alıyor Mysterio'yu. Fenix bu durumu görür görmez köşeye tırmanıp Martinez'in üzerine atlıyor ama Martinez onu da yakalıyor. İkisini de kaldırıyor Martinez ve sert bir backbreaker vuruyor ikisine birden. Martinez şimdi bir anda The Miz'e dönüyor ve göğsüne vurarak tag veriyor. "Ringde hünerlerini gösterememekten mi şikayetçisin? Tuş dene bakalım başarabilecek misin" diyor. Miz giriyor ringe Martinez'i umursamadan ve Rey Mysterio üzerinden tuş deniyor. 1-2-... Jeff Hardy bozuyor tuşu. Hardy Miz'in karnına tekmeler geçiriyor. Daha sonra Russian Legsweep pozisyonunda tutuyor ve hareketi yapmayı deniyor. Ama Miz hareketi yemeyip kendini arkaya doğru yuvarlıyor ve Hardy'yi arkadan yakalayıp Back Cracker vuruyor. Hardy acı içinde köşeye gidiyor, The Miz'den Awesome Clothesline! Miz sırıtarak bir süre arenayı süzüyor bu hareketten sonra ve arkasını dönüyor. Döner dönmez Mysterio'dan köşede harika bir Enzuigiri! Mysterio Miz'i köşeye oturtuyor kendisi de çıkıyor ve Top Rope Frankensteiner! HAYIR MİZ İKİ AYAĞININ ÜZERİNE DÜŞÜYOR! "Lan salak hareketin sahibiyle takımım" diye bağırıyor ve Mysterio'yu tuttuğu gibi dışarı fırlatıyor. Miz iplerden geriliyor ve Mysterio'ya baseball slide vuruyor. Daha sonra dövmeye devam ederken bir anda Hardy ortaya çıkıyor ve Miz'in üzerine Pescado ile atlıyor. Hardy ayağa kalktığı anda Lariat! Steiner yerle bir etti! Ama o anda Fenix'ten Suicide Dive! Martinez ringe giriyor. Şöyle bir bakıyor ve hepsinin üzerine turnbuckleların üzerinden TOP ROPE SUICIDE DIVE!!! Herkes yerle bir oldu! Martinez Miz ve Mysterio'yu ringe sokuyor. Miz zar zor tuşa gidiyor. 1-2-...

Mysterio kurtulmayı başardı. Miz sürüne sürüne kendi köşesine geçmiş olan Steiner'a tag veriyor. Mysterio da yorgun da olsa daha taze olan Hardy'ye tag veriyor. Hardy girer girmez Steiner'ın lariatından sıyrılıyor ve iplerden sekip crossbody ile rakibini yere seriyor. Steiner pek etkilenmeden kalkıyor, Hardy bir tekme atmayı deniyor Steiner onun ayağını yakalıyor ama Hardy'den bir Mule Kick! Steiner kendini köşeye zor atıyor ama Hardy durmuyor. Hardy'den bir de Hardyac Arrest! Hemen tuş deniyor 1-2-... Steiner kurtuluyor çok zorlanmadan. Hardy aprona gelen Fenix'e tag veriyor. Fenix giriyor ve Steiner'a tekmeler atıyor. Steiner sert bir yumruk indiriyor Fenix'in suratına ve sersemletiyor. Steiner kaldırıp Back Suplex yapıyor. Daha sonra iplerden gerilip Fenix'in üzerine koşuyor ama Fenix'ten gelişine Jumping Cutter! Fenix kazanmak için tuşa gidiyor. 1-2-...

Steiner bundan da kurtulmayı başarıyor. Fenix Steiner'ın kalkmasını bekliyor artık ve kalkar kalkmaz Fenix iplerden gerilip CANADIAN DESTROYER VURUYOR! Fenix tuşa gidiyor... Gidemiyor çünkü The Miz ringe daldı! Miz Fenix'e big boot ile giriyor direk ve yere yapıştırıyor. Hemen üzerine çıkıpardı ardına yumruklar sıraladıktan sonra Steiner'ı köşeye çekiyor. Martinez Steiner'a dokunup tag alıyor ve yerdeki Fenix'e ciddi ciddi bakıyor. Fenix yorgun bir şekilde kalkıyor ve Martinez korkunç bir şekilde kaslarını gösterip Fenix'in suratına punch'ı indiriyor. Fenix yerde çaresiz bir şekilde yatarken Martinez South of Heaven için sinyal veriyor ve Fenix'in kalkmasını bekliyor. Fenix kalkıyor... Ama Martinez'in sırtına birisi dokunuyor ve tag alıyor...

Bu Scott Steiner! Steiner "benim işime karışmayın bu iş bende" gibi bir şeyler diyerek tekrar içeri giriyor. Bu arada Martinez pek tepki vermeden ringden çıkıyor ve arka alana gidiyor. Steiner ringe giriyor, ama girer girmez Fenix'ten Super Kick ve ani bir small package! 1-2-31

Kazananlar: Rey Mysterio, Rey Fenix & Jeff Hardy

Maskeliler ve Boyalı kazanmayı başarıyor bu zor maçı! Deli gibi seviniyorlar. The Miz köşede hayal kırıklığına uğramış bir şekilde öylece Scott Steiner'a bakıyor. Kazanan takım sevinerek arka alana giderken The Miz Steiner'a yardım ederek ayağa kaldırıyor ve ring dışına yöneliyorlar.

SKULL CRUSHING FINALE! THE MIZ ARENAYI ŞOKA UĞRATIYOR! DOSTUNU BİR ANDA TUTUP SCF YAPTI THE MIZ! Yerdeki Steiner'a aşırı sinirli bir halde bakıyor ve küfürlü cümleler kurduğunu anlıyoruz. Onun dışında ne dediği pek anlaşılmıyor. The Miz yerdeki Steiner'ın karnına son bir tekme daha atıp ringden ayrılıyor. Ama arka alana gitmiyor... Miz ringin altından bir sandalye ve bir masa çıkarıp ringe sokuyor. Sandalyeyi alıyor ve ayaklanmakta olan Steiner'ın kafasına vuruyor! Daha sonra masayı turnbucklelara yakın olacak şekilde kuruyor. Steiner'ın boynuna sandalyeyi geçirip turnbucklelara oturtuyor Steiner'ı ve arkasından o da çıkıyor. Miz eski dostunu tutuyor ve MASAYA SUPER SKULL CRUSHING FINALE! STEINER YERDE ÖLÜ GİBİ! Miz hırslı bir şekilde kalkıp Steiner'a tükürüyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

Dövmeci mekanındayız. Birisine dövme yapılıyor. O sırada televizyonda eski bir film oynuyor.

"Artık anlamıyorsun. Bütün bu yozlaşmışlık adeta bataklık gibi içine çekiyor hepinizi. Her şeyiyle sarıyor etrafınızı. Hiçbir sadakat yok. Güven yok. Aslında şu an bile konuşmamam lazım seninle. Sizler hayatın size bir şey katmasını bekliyorsunuz. Fakat beklentiniz zaten ölmüş durumda. Neden... neden bize Yakuza derler hiç düşündün mü? Neden? Ya-ku-za. 8 9 ve 3. 20 sayısını elde edersin toplayınca. Blackjack denen o adi oyundaki elde edilmesi gereken 21 sayısından bir eksik. Sanki hayatta ulaşılamıyor gibi değil mi? Hayır. Bizler zaten 20 olmak isteriz. Sizden hayallerinizden ve amaçlarınızdan dışlanmak isteriz. Çünkü biz güvenin, onurun ve dışlanmışlığın son temsilcileriyiz."

Dövmeci dövmesini bitiriyor. Müşteri kalkıyor. Fötr şapkasını ve siyah ceketini giyiyor. Dışarı çıkıyor. Karşısında bir adam var. Bu kokteyl gecesinde 6 leşi olan adam! Diğer adama kapıyı açıyor. Sonra kendisi de şoför koltuğuna geçiyor. Dikiz aynasını kontrol ediyor. Ve arkadaki adamı görüyoruz. Bu Kenta Kobashi!

Kenta Kobashi: Viktor.

Viktor: Oyabun.

Kobashi havaya bakıyor. Her taraf iyice bulutlanmış.

Kenta Kobashi: Gidelim Viktor. Doğu Fırtınası'nın kurbanlarını yutmasına az kaldı.

Cebinden köstekli saatini çıkarıp kontrol ediyor.

Kenta Kobashi: 29 çaresiz kurban.

Buğra Gür: Bayanlar Baylar sırada bir Triple Threat maçımız var ama BLACKHEART hala yok.

Ace Austin maçın ilk ismi oluyor, elindeki kartları göstererek ringe giriyor ve rakiplerini beklemeye koyuluyor.

Lio Rush ise ikinci isim oluyor. Loş ışıkları altında girişini yapıyor o da. Hırsla Ace Austin'e bakarken bir müzik daha duyuluyor.

Hunico'yu ise her zamanki gibi bisikletiyle rampayı turlarken görüyoruz. En sonunda ise ringe giriyor, bir süre sonra da maç başlıyor.

Triple Threat Match
Hunico vs Lio Rush vs Ace Austin

Lio Rush maçın başlaması ile birlikte kendisini ringin dışına atıyor, Hunico ile Austin’i birbiriyle savaşması için kışkırtmaya başlıyor, adeta ortamı rakiplerine bırakıyor. Hunico ile Austin bir süre yüz yüze geliyorlar, daha sonra ise Austin bir lock-up teklif ediyor. Hunico da bunu kırmıyor ve ikisi lock-up alıyorlar. Bir süre sonra ise Hunico Austin’in karnına bir diz vuruyor ve side headlock ile devam ediyor. Hunico Austin’i iplere atıyor ancak Austin kendisini toparlayıp Hunico’ya bir Hurricanrana yapıyor. Bu sırada ise Lio Rush da ringe giriyor ve Hurricanrana’nın hemen arkasından Ace Austin’i Schoolboy’a alıyor. 1... 2... Austin hemen atıyor. İkisi de ayağa kalkıyorlar, Austin daha erken kalkıyor, Rush ayağa kalktığı sırada ise bir Dropkick vuruyor. Rush darbenin etkisiyle kendisini köşeye atıyor, Austin de Corner Dropkick için Rush’ın üzerine koşuyor ama Rush son anda çekiliyor ve kendisini ringin dışına atıyor. Ancak bu sefer de Hunico Lio Rush’ı görüyor ve bir yumruk savurup ardından da demir basamaklara fırlatıyor. Hunico sonrasında ringin içine giriyor. Austin Hunico girer girmez bir Superkick deniyor ama Hunico tekmeyi blokluyor, sonrasında ise Enzugiri’yi gömdükten sonra tuşa gidiyor. 1... 2...

BLACKHEART: Trafik çok yoğundu ama yetiştik, merhaba Buğra.

Buğra Gür: Sana da merhaba moruk.

Ace Austin bir kez daha atıyor. Hunico şimdi Austin’i alıp chinlock bağlıyor ancak kısa süre sonrasında Austin ayağa kalkmayı başarıyor. Hunico’nun karnına sert yumruklar vurarak kurtulmaya çalışıyor ve görünüşte de başarılı oluyor gibi. Ancak Hunico birden Austin’in kafasından tutup onu yere vuruyor. Ancak Lio Rush bir kez daha ringe giriyor, Hunico’ya bu sefer de o Schoolboy yaparak tuş girişiminde bulunuyor. 1... 2... Hunico da tıpkı Austin gibi tuştan atıyor ancak kalkmaya fırsat bulamadan Rush Hunico’ya bir Roundhouse Kick vuruyor, hemen arkasından da Double Foot Stomp’ı geçiriyor. Ancak Ace Austin de tam tuşa gidecekken Rush’ı yakalıyor ve ring köşesine doğru fırlatıyor. Daha sonrasında ise koşuyor ve bu sefer Corner Dropkick’i vurmayı başarıyor. Rush yere yıkılırken Austin onu yakalıyor ve Falcon Arrow yapıyor, tuşa da gidiyor. 1... 2...

Buğra Gür: Bu harekete tuş olan yoksa neden sürekli yapıyorlar?

BLACKHEART: Yani, bir Claymore değil ama yine de etkili, bu yüzden kullanıyorlardır.

Attı. Lio Rush’dan kolay bir kick-out geliyor. Ace Austin ise bu kick-out'dan sonra köşeye geçiyor ve The Fold için hazırlanıyor ama Rush da kalktığı gibi ringin dışına çıkıyor. Ancak bu sırada Hunico da kalkıyor, Ace Austin ise bunun üzerine hedefini Rush’dan Hunico’ya yöneltiyor ve The Fold için koşuyor ama Hunico da Austin’i tam 12’den bir Dropkick ile avlıyor. Daha sonrasında ise tutuyor Austin’i ve Saito Suplex. Hunico tuşa gitmek istiyor ama Rush da koşuyor ve Hunico’yu ringin dışına attıktan sonra Austin üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2... Hayır, Austin tuştan atıyor. Rush ise hızla Austin’i kaldırıyor ve Rush Hour için tutuyor ama Austin Rush Hour’a izin vermiyor. Rush’ı tuttuğu gibi ringin köşesine çarptırmak istiyor ama Rush son gücüyle eğilip Low Blow deniyor, başarısız. Rush hamleyi yapamadan Austin Knee Strike’ı patlatıyor, daha sonrasında çekiliyor ve bir de Superkick. En son iyice köşeye çekilip koşuyor ve...

THE FOLD! THE FOLD! AUSTIN RUSH’I ADETA BİTİRİYOR ANCAK TUŞA GİDEMİYOR ÇÜNKÜ BU SEFER DE HUNICO AUSTIN’İ TUTUP RİNGİN DIŞINA FIRLATIYOR VE RUSH’IN ÜZERİNDEN TUŞA GİDİYOR. 1... 2...

3!

Kazanan: Hunico

Hunico zilin çalması ile birlikte kendisini ringin dışına atıp galibiyetini kutlamaya başlıyor. Bu sırada ise hem Ace Austin'in hem de Lio Rush'ın üzüntülerini görüyoruz. Hunico geldiği gibi bisikletine atlayıp arka alana doğru gidiyor.

Büyük harflerle konuşan seslerin birbirine karışımını duyuyoruz uzun koridorda. Birazdan Rey Mysterio, Fenix ve Jeff Hardy üçlüsü gözüküyor. Birkaç dakika önce aldıkları galibiyetin sevincini yaşıyorlar.

Rey Mysterio: Bravo beyler. Aynen bu şekilde devam etmeliyiz. Böyle devam edersek fırsat buluruz.

???: Hey, hey, durun.

Üçlü onları çağıran sese döndüklerinde ter içinde kalmış The Miz'le karşılaşıyorlar.

The Miz: Az önce bizi yendiniz. Tebrik ediyorum. Size bir şey soracağım: Royal Rumble'a girmek için GM Pro'dan izin alabildiniz mi?

Rey Fenix: Hayır.

Jeff Hardy: Bana da izin vermedi.

The Miz: Tamam, tamam. Şimdi ne yapıyoruz biliyor musunuz? Sizi o maça sokacağım.

Rey Mysterio: Peki ama nasıl?

The Miz: O işi bana bırak. Siz maçta olacağınızı bilin yeter. Tabii ben de sizden bunun karşılığında ufak bir istekte bulunacağım.

Rey Fenix: Neymiş o?

The Miz: Royal Rumble'da bana yardım edeceksiniz. Bir elin nesi var iki elin sesi var, değil mi? Royal Rumble'da beraber hareket edeceğinize söz verirseniz sizi maça eklerim.

Rey, Fenix ve Jeff birbirlerine bakıyorlar.

Rey Mysterio: Olur.

The Miz gülüyor ve Rey Mysterio'yu kendine çekip sarılıyor.

The Miz: O zaman, Royal Rumble'ı domine etmeye hazır mıyız beyler?

Rey Fenix: Hazırız dostum.

Jeff Hardy: Tamam.

The Miz: Maça kadar kendinize iyi bakın beyler. Çünkü kazanacağız.

The Miz istediğini almış biçimde gülerek ayrılıyor aralarından.

Çarpık kentleşmenin boy gösterdiği, yıkık dökük tek katlı evlerin çoğunlukta olduğu, halkın genelinin fakirlikle mücadele ettiği iç sıkıcı puslu bir semtteyiz. Burası Slamtown! Johnny Mundo kalabalık bir cadde boyunca açık dükkanları teker teker geziyor, esnafla konuşmalar yaparken bir yandan onlarla dertleşiyor.

Esnaf 1: Vallahi buraları adam eden sensin. Bak bu sokaklarda eskiden insanlar geçmez, kimse alışveriş yapmazdı. Allah senden razı olsun.

Johnny Mundo: Olur mu? Biz bunun için bu şanlı görevi devraldık. Bu yüzden o koltukta oturuyoruz. Tabii ki yapacağız. Bunun için teşekkür etmemelisiniz. Biz asıl sizlere bu şehri 0'dan inşa etmemize vesile olduğunuz için teşekkür etmeliyiz.

Esnaf ve Mundo konuşmaya devam ederken...

Siyah renkte pahalı bir araba sokağa giriş yapıyor. Sokaktaki herkes arabaya bakarken Mundo da bir süre sonra dikkat kesiliyor. Araba bir süre sonra duruyor ve kapı açılıyor. İnen isim Chris Jericho! Jericho inerken şoförüne sesleniyor.

Chris Jericho: Bizim oralardaki mezarlık daha iyi yaşam koşullarına sahip. Bu ne böyle? Rezillik. Burada oksijen falan var mı? Boğulmayalım.

Halk delici bakışlarla Jericho'ya bakarken Jericho kapıyı kapatıp Mundo'ya doğru ilerlemek istiyor. Ama o da ne?

Halk hemen Jericho'nun önünü kesiyor ve sataşmaya başlıyorlar.

Adam 1: Kimsin lan sen dümbük?

Adam 2: Seni bak arabanda s***p öldürürüz, parçalarını bulamazlar! Yallah geldiğin yere.

Jericho önündeki adamlara bakıp şaşırırken Johnny Mundo kalabalığa dalıyor ve Jericho'nun önüne kadar gidiyor. Halkını sakinleştirip hemen Jericho'ya dönüyor.

Johnny Mundo: Ne derdin var? Ne istiyorsun?

Chris Jericho: Tutmadığım orucun parasını dağıtacaktım. Belki halkına bir faydam dokunur diye düşündüm.

Johnny Mundo: Kes traşı. Derdin ne senin şerefsiz herif? Ne yüzle buraya geliyorsun?

Chris Jericho: Seni seyircilerin önünde bir kere rezil ettim. Bir kere de halkının önünde rezil etmek istiyorum. Bunun için geldim.

Chris Jericho bir anda Johnny Mundo'ya saldırıyor. Bir yumrukla saldıran Jericho saldırır saldırmaz ortalık karışıyor ve tüm halk Mundo'ya doğru yardıma koşuyor. Mundo'yu geçip Jericho'ya tokat atan iki adamdan sonra Jericho şaşırarak geriye doğru çekiliyor. Mundo koşup bir yumruk geçirdikten sonra Jericho yere düşüyor. Mundo bu sırada arkasındaki halkı linç etmemek üzere sakinleştirmek isterken Jericho arabasına binip arkasına hiç bakmadan oradan ayrılıyor.

Geniş bir salondayız. Tıpkı düğün salonu gibi. İçeride bir masa var. Üstünde GWA Hardcore Championship duruyor. Masa gerisinde Satış Memuru ve Tellal duruyor.

Masanın diğer tarafındaki sandalyelerde ise onlara dönük oturan Dalton Castle, Dean Ambrose, Birazvodka, Fabulous Moolah, Kıymalı Pide Adam, Road Runner, Mr. Dinler'in avukatı Cameron Bailey, en dipte daha önce hiç görmediğimiz bir adam ve onun önünde ise gözleri mavi ve teni biraz beyaza çalan bir adam oturuyor.

Tellal: İhaleye konu olan eşya, Global Wrestling Alliance Entertainment'a ait Hardcore güreş unvanıdır. Kısmen prestijlidir. Kırığı dökük yoktur. Genellikle bele takılır. Tercihen omza konur. Dosta güven düşmana korku salar.

Satış Memuru: Ne diyorsun olm?

Tellal: Ne bileyim abi yazılanı okuyorum. Öhm... Açılış bedeli, 4000 dolar.

Av. Cameron Bailey: 5000 dolar.

Tellal: Avukat Cameron Bailey'den 5000 dolar geldi.

Dalton Castle elindeki milkshake'i iyice höpürdetiyor. Tedarikçi Oğlan'dan peçete alıyor. Ağzını kuruluyor.

Dalton Castle: Havlu Oğlan'ı veriyorum.

Satış Memuru: Ne?

Dalton Castle: Havlu Oğlan dedim.

Satış Memuru: Beyfendi burada sadece para ve ziynet eşyası geçer.

Birazvodka: Birgün, misafirliğe gitmiştim. Yemeğe davetliydik. Sonra elimi yıkamam gerekti. Girdim. Baktım misafir havlusu yok. Ben de evin beyinin bornozuna sildim elimi. Sonra kendi bornozumla yaptıklarım aklıma geldi. Nefesim kesiliyordu. Başımı klozetin içine sokarak kurtuldum.

Dalton Castle: Bayım. Havlu Oğlan, 5000 dolardan da fazlı eder. Ve siz ona hakaret ettiğiniz için cezai bedel ödeyeceksiniz. Muhasebeci Oğlan! Yaz! 300 Plüton riyali.

Muhasebeci Oğlan bir şeyler karalıyor.

Tellal: Dalton Castle'dan Havlu Oğlan geldi.

Road Runner: Bip Bip.

Tellal: Road Runner'dan Bip Bip.

Satış Memuru: Ne yapıyorsun lan gerizekalı?

Tellal: Ne bileyim abi alışkanlık.

Dean Ambrose: El bandajlarım.

Dalton Castle: Dean! Dean! Lütfen dostum. Buna dişi tavuskuşları bile gülmez. İstersen sana bir oğlanımı rehin verebilirim.

Fabulous Moolah: Bir tane benden Aids Kız.

Dalton Castle, Moolah'ya bakıyor.

Dalton Castle: Moolah! Senin ölü olman gerekmiyor muydu?

Fabulous Moolah: Ne o? Sen oğlan satarken iyi ben kız satamaz mıyım? Maskülen herif!

Kıymalı Pide Adam: İki kuru kıymalı. Bir buçuk kıyma kaşar ve üç tane sade pide. Salata ve ayran ile birlikte.

Satış Memuru: BURADA PARA KABUL EDİYORUZ PARA!

Av. Cameron Bailey: 6000 dolar.

Tellal: Av. Cameron Bailey'den 6 bin dolar.

Dalton Castle: Maymuncuk Oğlan ve Havlu Oğlan! Daha ne diyebilirim? Her kapıyı açar.

Fabulous Moolah: Kalbinin kapısını da açar mı?

Dalton Castle: NE?

Fabulous Moolah: Birleşelim Dalton. Sen ben. Oğlanların ve Kızlarım. Endüstri Meslek ve Kız Meslek gibi olalım! Ticaret hacmimizi genişletelim! Bütün her yere dükkan açalım! Hadi Dalton. Hadi!

Birazvodka: Benceeee ticaret hacmi konusunda bir şeyler yapılmalı. Ben birkaç sene önce Özyalak Dondurmaları diye lokal bir dükkan açmıştım. Fakat... istediğimi bulamadım ve battı. Hayallerimle birlikte.

Birazvodka dışarı bakıyor.

Birazvodka: Hayallerimi ortaya koyuyorum.

Odadaki herkesten "ooo" tepkisi geliyor.

Dean Ambrose: 3000 tane beni abartan gereksiz fanımı ortaya koyuyorum.

Kıymalı Pide Adam: O kadar var mı lan?

Dalton Castle: İnsanlar! Bu müzayedeyi benim kazanacağım çok açık. O yüzden en büyük hamlemi yapıyorum. Milkshake'i kaldırıyor. Bu! Yüce Milkshake'i ortaya koyuyorum.

Satış Memuru: *mk bize sirk demediler ama.

Kıymalı Pide Adam: Ben yayık ayranını ekliyorum.

Dean Ambrose: Bunu tanıyan var mı?

Birazvodka: Kıymalı Pide işte.

Road Runner: Bip bip.

Dalton Castle: Road Runner doğru söylüyor. O ne demek?

Fabulous Moolah: Bana gel ve bütün sorularını cevaplayayım Dalton. Bakkkk! Masaj Kız da burada.

Birazvodka: Türkish Pizza işte.

Herkes "haaa o mu diye" meraklarını gideriyorlar.

Kıymalı Pide Adam: ULAN O LAHMACUN ULAN LAHMACUN! BEN PİDEYİM PİDE! HAMURUM BEN! EMEĞİM BEN! BİRAZSAYGI ULAN!

Kıymalı Pide Adam salonu terkediyor.

Dean Ambrose: 5000 gereksiz fan diyorum.

Fabulous Moolah: Feminist Kız ve Instagram Kız. Bir de Swarm Kız.

Birazvodka: Onlar aynı kişi değil mi?

Dalton Castle: Bakınnnn! Daha büyük teklif yapıyorum. Road Runner'ı, bir tane küçük bal porsuğu, ve kanguru kesesini veriyorum. Ve de...

Gözlüğünü çıkarıyor.

Dalton Castle: Bu gözlüğü. Plüton'dan almıştım. Kaleiçi'nden. Mustaphar'li bir seyyahdan. Plüton'ün en değerli madeni oğlanyumdan yapılma.

Satış Memuru: Neden hâla burada sadece para geçtiğini anlamıyorsunuz?

Birazvodka: Segment birazdaha uzasın diye.

Dean Ambrose: Hey. Şu televizyon ne için?

Derken televizyon bir an açılıyor.

Hah...
Yetiştik mi...

Bu GM Pro 1.0!

GM Pro 1.0: Satılmadı değil mi...Kemer?

Dean Ambrose: Haydaa.

Birazvodka: Olaya bak lan.

GM Pro 1.0: Neden... ben
De alamayayım...
Irkçılık...
Mı bu...

Dalton Castle: Çok mantıklı. Bunu kimse pinleyemez de.

GM Pro 1.0: Ne...sandın...hır...
Rım... Neyse... 2 tane nokia 3310
Bir adet samsung s1...
Ortaya koyuyorum...

Satış Memuru: PARA KULLANIYORUZ LAN BURADA PARA PARA!

3 adet Westeros Altını!

Arka sıralardaki mavi gözlü adam olaya dahil oluyor.

Satış Memuru: O da olur! İsminiz neydi efem?

Night King: Gece Kralı diyebilirsiniz.

Dalton Castle: Peki. Peki. Artık en büyük teklif zamanı. Bütün bu saydıklarıma ek bir torba kömür ve Holosko Oğlan'ı ortaya koyuyorum. Bir kutu da big babol sakız.

Satış Memuru: Arkadaşım. Sana kaç defa diy- bi' saniye. Sende futbolcular da mı var?

Dalton Castle: Ehh. Şöyle böyle.

Satış Memuru: Hasan Ali var mı?

Dalton Castle: Dostummm uzaktan bakınca 200 milyon doları varmış gibi mi gözüküyorum?

Fabulous Moolah: İçindeki şey var ya... o dünyalara bedel. Tıssssss.

Birazvodka: Birazdaha hayallerimi ekliyorum.

Dean Ambrose: 10.000 gereksiz fan ve siyah atletim. Ayrı olarak sakallarım. Sakallarıma dikkat edin fanlarım uğruna birbirlerini öldürebilir.

GM Pro 1.0: Ankesörlü...
Telefon...
Ve Steve Jobsss...s

Night King: YETER! BUNU BEN ALMALIYIM! Siz... bilmiyorsunuz. Yıllarca dışlandım. Her zaman bunun için yaşadım. Anlıyor musunuz? Anlıyor musunuz? Halkım ve ben kuzey kutbundan daha soğuk bir yere dışlandık. Tek ihtiyacımız olan sıcak bir tahttı. Fakat onlar geçmeyelim diye duvar bile yaptılar. Bizim tek istediğimiz bir sıcak tahttı ulan! Sonra biz bu duvarı yıktık. Fakat onlar bize saldırdılar. Bütün halkımı öldürdüler!

Dean Ambrose: Peki sana ne oldu?

Night King: Ben mi? 2 yaşındaki bir çocuk tarafından öldürüldüm.

Birazvodka: Nasıl ya? Sen şimdi ölü müsün?

Night King: Sanırım. Yani onun gibi bir şey. Öyle hissediyorum.

Birazvodka: Birgün Global Wrestling Alliance'da bir ünvanın satılacağını duyduk. Neyse para falan yok da maksat gırgır şamata. Sonra, orada bir adam vardı. Mavi gözlü. Laga luga yaptı. Artistlik tasladı. Ben de çıkardım saydırdım daan daan! Sonra baktım ve dedim ki... i see dead people!

Night King: Sonuç olaral bir ünvana ihtiyacım var! Bir tahta, bir mevkiiye ihtiyacım var. Bu kemeri ben istiyorum!

Dalton Castle: Biliyor musun? Tamam. Hadi. Bütün hepsini al. Gerçekten. Bizim bütün ortaya koyduklarımız senin olsun. Anlaşılan bu kemere en ihtiyacı olan sensin.

Herkes onaylıyor.

Dalton Castle: Satış Memuru bey. Kemeri Kral'a verelim.

Satış Memuru: Bu ne abicim ya? Bu ne ya bu ne? Tamam ulan! Ben de koyuyorum. *aşşağımı koyuyorum. Bütün *oktan kıyafetlerimi koyuyorum. Odamdaki *oktan yastığımı ve gece lambamı koyuyorum. Yeter *mına *oyayım. Hadi bakalım ben de satın almak istiyorum kemeri.

Bütün herkes memura bakıyor bir anda.

Dalton Castle: Küstah!

Fabulous Moolah: Haysiyetsiz.

Birazvodka: Aşırışerefsiz.

GM Pro 1.0: Ayıp ama...
Burada... sadece...
Para kullanılıyor...
Siz müzayedeyi...
Alaya alıyorsunuz...
Kamu görevlisine...
Yakışmıyor...

Night King: Ben Erzurum'a geri gidiyorum *mk.

Dean Ambrose: Fanlarıma imza dağıtırım daha iyi.

Herkes bir anda çıkıp gidiyor salondan. Av. Cameron Bailey de memurun yanına geliyor.

Av. Cameron Bailey: Sanırım kemer bizim oldu desenize memur bey.

Satış Memuru: Öyle gözüküyor.

500 bin dolar!

Bu en dipte oturan adam.

En Dipte Oturan Adam: 500 bin dolar veriyorum.

Tellal: 500 bin dolar geldi.

Av. Cameron Bailey telefonu çıkarıyor. Mesaj bölümünden Mr. Dinler'i buluyor.

- efendim 500 bin dolar teklif verdiler. Üstünü çıkalım mı?
- 500 bin dolara 500 bin tane Hardcore kemeri yaptırırım ben *mk. Seferihisar'ı satın alırım. Çık gel boşver.

Tellal: 500 bin dolar'a kemeri satıyorum. Satıyorum. Satıyorum. Saaaaat...

Tellal: TIM!

En Dipteki Adam geliyor.

Satış Memuru: Tebrik ediyorum. Hayırlı olsun kemer. Kemeri kimin adına satın almıştınız ismini ekleyeceğiz?

En Dipteki Adam: Bay...

Boğaz temizleme sesi duyuluyor. Birisi hayvan gibi boğazını temizliyor ve çıkan balgamın sesini duyuyoruz. Tükürülüp yere yapıştığını da. Elinde çiğköfte dolu tepsiyle Aiden English girişte gözüküyor. Tepsiden aldığı çiğköfteleri seyircilere fırlatarak ringe doğru ilerliyor. Spiker masasında Buğra Gür'ün ağzına tıkıştırıyor bir tane de.

Buğra Gür: Bo nö morok?

Aiden English: Ye la ye. Romatizmaya iyi gelir.

Ringe girdikten sonra tepsiyi yere bırakmadan önce bir tane de kendi ağzına atıyor. Mikrofona konuşurken dişlerine yapışan çiğköfteyi görüyoruz.

Aiden English:

Chicago'luyam dağlıyam
Bahçeliyem bağlıyam
Ağam da şimdi gelir
Paşam da şimdi gelir
Güzel de şimdi gelir vay

Ben yarimden ayrıldım
Ciğerimden dağlıyam
Ağam da şimdi gelir
Paşam da şimdi gelir
Güzel d-

Aiden English parçasının ortasındayken yarıda kesilmeye bozuluyor. Girişte beliren Adam Cole'a birkaç tane çiğköfte fırlatıyor sinirle. Adam Cole kendini korumaya çalışıyor bu cılız taciz ateşinden. O da gülüyor. Ringe girdikten sonra tepsisiyle ona bakan Aiden'a bakıyor. ''Bu ne hal?'' anlamında eliyle tepsiyi gösteriyor.

Aiden English: Bizim oralarda ne derler bilirsen? Eyer ki çiğköfte duvara yepışırsa kıvamı tutmuştir.

Aiden English aniden Adam Cole'un suraatına bir çiğköfte fırlatıyor ve yapışıyor hakikaten! Adam Cole sinirle saldırıyor Aiden English'e. Hakem maçı başlatıyor.

Singles Match
Adam Cole vs. Aiden English

Adam Cole yumruklarla rakibini köşeye sürüklüyor. Köşede tekmelere geçiyor. Hakem zorla ayırıyor onu. Cole alnındaki çiğ köfteyi sıyırıp ringin dışına atıyor. Tekrar Aiden'in üzerine gidiyor ama Aiden'dan Back Thrust Kick geliyor. Cole iki büklüm oluyor, Aiden iplere gidiyor ve dönüşünde Running Spinning Neckbreaker! Aiden English köşeye çıkıyor ve Adam Cole'un kalkmasını bekliyor. Cole kalkıyor ve English'ten Diving Double Axe Handle-Ama Cole kaçıyor iplere gidiyor ve dönüşünde English'i arkadan yakalıyor, Florida Key! Cole tuşa gidiyor, 1... 2...

English kurtuluyor. Cole hiç bırakmıyor rakibini ve kaldırıyor, bir kere daha Florida Key! Hakem tuş için sayıyor, 1.... 2.... English yine kurtuluyor. Cole bu defa kilidi bırakıp kaldırıyor rakibini ve iplere gönderiyor dönüşte de Corona Kick! English geriye sekip iplerde kalıyor, Cole durmuyor ve bir Corona Kick daha! ENglish iplerin üstünden aprona düşüyor. Cole onu kaldırmaya çalışıyor ama English'ten Apron Enzuigiri! Cole iplere tutunmuş kalırken English onu sürükleyip kafasını köşeye çarpıyor. Cole yere seriliyor ve English'ten Tope Con Hilo! Cole'un üzerinde kalıyor, hakem tuş için sayıyor, 1... 2...

Cole kurtuluyor. English onu kaldırıyor ve köşeye götürüyor. Köşeye çıkartıyor ve Superlex için pozisyon alıyor. Cole onun karnına vurmaya başlıyor ve kendini köşeden aşağıya bırakıyor. English'in kafasını aşağı sıkıştırıyor ve Corner Super Kick! English yere düşüyor ve dizlerinin üzerinde kalıyor, Cole iplerden sekiyor, Last Shot-English eğilip onu Roll-Up'a alıyor, 1... 2... Cole kurtuluyor. İki isim birlikte ayağa kalkıyorlar ve Cole'dan Super Kick! Adam Cole tuşa gidiyor, 1... 2...

English kurtuluyor. Cole hakeme bakıyor ama hakemden tık yok. Cole yavaş yavaş köşeye gidiyor ve ikinci iplere tırmandı şimdi. Panama Sunrise için bekliyor, English'in doğrulmasını ama English aniden Drop Kick vuruyor. Cole ringin dışına düşüyor. English toparlandıktan sonra, Cole'un da aprona dayanarak kalktığını görüyor ve Baseball Slide! Cole bariyerlere çarpıyor. English onu yakalıyor Full Nelson Reverse STO! Cole kşöe merdivenlerine çarptı ve orada kaldı. Sakatlanmış dahi olabilir. English gidiyor ve görevlilerin masaya koyduğu çiğ köfte tepsisine uzanıyor. Bir tane ağzına atıyor. Daha da güçlenmiş gibi! Cole kendini sürükleyerek ringe soktu adeta. English giriyor ve Cole'u kaldırıyor, That's A Wrap! Aiden English tuşa gidiyor, 1... 2...

TYLER BLACK! English'in üzerine zıplayarak tuşu bozuyor. English, Cole'un üzerine yapışıp kalıyor. Hakem hemen zili çaldırıyor.

Diskalifiye İle Kazanan: Aiden English

Black English'i kaldırıyor. Bu arada Nexus'un kalanı da ringe girmiş vaziyette. Kyle O'Reilly ve Wade Barrett, Adam Cole'u kaldırıp kontrol ederken. Black'ten English'e Super Kick! English'i Cena yakalıyor, FU! Wade Barrett da şimdi olaya girmek için geliyor.

DOMINATION! Tag Team Şampiyonları koşarak ringe geliyorlar, Nexus English'i ringde bırakıp çıkıyor hemen ringden. McIntyre ve Joe, bir yandan Nexus'a bakarken bir yandan English'i kontrol ediyorlar ama bu sırada Nexus dört taraftan ringi sarıp aprona çıkıyor.

Durun... Durun insanlar!

GM Pro 1.0!

GM Pro 1.0:
Şu anda...
Kavganın sırası değil...
Yakında...
Bolca kavga ede...
Bileceksiniz...
Çünkü Takımlar Kemeri...
Mücadelesini Best...
Of 3'e çeviriyorum...
Steel Cage maç...
Bu Cumartesi...
Pasifik'te...

Bu duyuru üzerine Wade Barrett bir işarette bulunuyor ve Nexus toplanıp giriş koridoruna yöneliyor. Domination ve English onlara bakarken arka alana gidiyoruz.

Arka alanda sinirli bir halde yürüyen birini görüyoruz. Bu CM Punk! Görünüşe göre hastaneden taburcu olmuş. Birilerini arıyor gibi görünüyor ve gözüne çarpan bir şeyi görünce aniden duruyor ve yönünü oraya çeviriyor. Bir kapının önünde duruyor ve daha sonra tekme atarak kapıyı açıp içeri dalıyor.

Burası Oğlan Dükkanı! Punk ortama iğrenerek bakıyor ve daha sonra Patron Odasına gidiyor. Kapıyı çalmadan direk içeri dalıyor ve garip bir manzara ile karşılaşıyor. Dalton Castle suratı zevk içinde, Oğlan Patron Masasının başında Oğlan Patron Koltuğunda otururken tavana bakarak mırıldanıyor.

Dalton Castle: Ooooh.... İyi bayramlar Johnny Mundo. İyi bayramlar Wade Barrett. İyi bayramlar Finn Balor. İyi bayramlar Bray Wyatt. İyi bayramlar CM Punk...

Bir anda Punk'ı görüyor.

Dalton Castle: Aa... Phil... Ne işin var burada.

CM Punk: Senin aptal şizofrence oyunlarını oynamaya vaktim yok! Karım nerede!

Dalton Castle: Sakin ol Phil. Burada...

Masanın altından oğlan kıyafetleri giymiş AJ Lee çıkıyor...

CM Punk: Se... S... Sen... Karıma ne yaptın.... Ona ne yaptırıyorsun...

CM Punk ne diyeceğini bilemiyor.

Dalton Castle: Phil... Biliyorsun havalar sıcakladı. Ve eğer bilmiyorsan sizin gezegeninizdeki kremler benim cildimi zehirliyor. Bu yüzden bu havada oluşan pişiklerle başa çıkmam epey zor. Bunun için AJ Kızım bana yardım ediyordu. Kendisi elindeki son teknoloji yelpaze ile apış aramı yelliyordu.

CM Punk Castle'ın dediği şeyden iğrense de tahmin ettiği şey olmadığı için derin bir nefes alıyor. Daha sonra AJ'in üzerindeki kıyafetleri fark edip tekrar dehşete düşüyor.

CM Punk: Ona... Ne yaptın?

Dalton Castle: Phil... AJ'e bana yaptıklarına karşılık olarak el koyduğumu daha önce sana söylemiştim. Ve ben el koyduğum kişileri Oğlum yaparım. Eğer erkek değillerse de Kız yaparım. Her ne kadar zeki bir insan olmadığını düşünsem de bunu anlayabilecek kadar zekisindir diye umuyorum.

CM Punk: Derdin ne lan senin? AJ gel hadi gidiyoruz...

AJ Kız Castle'dan konuşmak için izin istiyor. Castle başıyla onaylıyor.

AJ Kız: Eğer Efendimiz Yüce Tavuskuşu'na gerekli ödemeyi yaparsanız ve kendisinin de onayı olursa sizinle gelebilirim sayın müşteri.

CM Punk dehşete düşüyor. Castle'ın üzerine yürümeyi deniyor ama bir anda çevreden Braun Strowman büyüklüğünde bir sürü Duvar Oğlan çıkıyor ve Punk'ın önünü kapatıyorlar.

Dalton Castle: Bak Phil... Eşini geri istediğini biliyorum. Ama sen bugüne dek benim bir eşten çok daha değerli şeyler kaybetmeme neden oldun. Önce GWA'i elimde tutma gücü, daha sonra da Kıtaları Birleştiren Güç. İkisinin kaybı da senin suçun. Bu yaptığım şey sana hafif bile kalır.

CM Punk: Kes lan o****** çocuğu!

Dalton Castle: Seni terbiyesizliği terk etmeye davet ediyorum pis serseri! Beni iyi dinle. Belki bu olay yüzünden akıllanırsın sanmıştım ama görünüşe göre o küçük dünyalı kafana hiçbir şey girmiyor! Karını geri mi istiyorsun? Onu geri ben vermeyeceğim. Ancak sen alabilirsin. Royal Rumble'da Rumble Oğlanım olarak!

CM Punk: Ne diyorsun a***** k*****?

Dalton Castle: Haklısın. Bir Oğlan olmayı hak etmiyorsun. O değerde değilsin. Ama yine de Rumble Oğlan görevi göreceksin Phil. Royal Rumble maçında maç boyunca bana çalışacaksın. Benim kazanmamı sağlayacaksın ve sonunda ben de bana kaybettirdiğin güçleri tekrardan ele geçirip seni ve karını affedeceğim.

CM Punk: Tamam ne istiyorsan tamam... AJ'i ver hadi...

Dalton Castle: O kadar kolay değil Phil. Önümüzdeki şovda ringde buluşacağız. Ben yanımda AJ Kızımı, Oğlanlarımı, bu konuştuğumuz şartları taşıyan İntergalaktik Sözleşmeyi ve onun üzerine parmak basabilmemiz için mürekkep getireceğim. Sen de kendini getirirsen karını o gecenin sonunda eve götürebilirsin.

CM Punk: Tam... Tamam... O... Eski haline dönecek mi?

Dalton Castle: Merak etme Phil... Yüce Tavuskuşu ile her şey mümkün. Şimdi çekilebilirsin. AJ Kızım, masanın altına girip işine devam et.

AJ Kız işine devam etmek üzere aşağı çömelirken CM Punk sinirli ve mutsuz bir şekilde orayı terk etmek zorunda kalıyor.

Bir adamı görüyoruz. Kuru kafalarla dolu bir odada elinde bizon kafatasının tozunu alıyor. Bu Punishment Martinez.

Punishment Martinez: Görmek, hissetmek, duymak, tatmak, koklamak. Beş duyu. Beş hayati eylem. Fakat normal insanların bilmediği şey ise herkesin altıncı bir hissin olması. Bazıları bunu hisseder. Fakat kendini altıncı bir duygularının olduğu yalanlarına kandırırlar. Bu aptalların kaderinde diğerlerinin kurbanı olmak yatar. Yani... bizim gibilerin.

Kafatasını yerine asıyor.

Punishment Martinez: Royal Rumble... 29 aptal bir çeşit güçlerinin olduğunu ve bu mücadeleyi kazanacaklarına inanıyorlar. Ama kazanamayacaklar. Çünkü 6. His bana bunu söylüyor. Onlar evren kanunlarını çiğneyen birkaç zavallı. Fakat hayatları çoktan ölü durumda. Bunu hissetmiyorlar. Bunu görmüyorlar. Ama işlenen her suçun bir de cezası olacak. Herkese haber salın. Bütün herkesi toplayın. Çünkü Royal Rumble'da 29 kelle ayaklarının dibine düşecek!

Main Event için ringdeyiz. Joey Janela, Sting, Bray Wyatt, Alexa Bliss ve Ilja Dragunov ringdeler. Sürpriz ismi bekliyorlar.

Uçan Cutter Makinası! Oceans Şampiyonu Will Ospreay hızlı bir şekilde geliyor ve ringdeki beşliye katılıyor. Hakem onun ve Ilja'nın dışında kalan herkesi köşelere gönderiyor. Dört isim apronda köşesine geçince hakem maçı başlatıyor.

6 Men Over The Top Rope Single Elemination Match
Joey Janela vs Sting vs Bray Wyatt vs Alexa Bliss vs Ilja Dragunov vs Will Ospreay

Ospreay ve Ilja maça lock up aramasıyla başlıyorlar. Önce Ilja arkadan kolunu kitliyor rakibinin ama Ospreay terse çevirip onu iplere atıyor. Ilja iplere tutunup kalınca üzerine gidiyor ama Ilja ipleri çekiyor. Ospreay bunu yemeyip oraya gitmekten vazgeçiyor ve şaşırmış Ilja’nın üzerine gidiyor ve Clothesline vuruyor ama Ilja apronda kalıyor. Ospreay’a bir dirsek darbesi vuruyor ve sonra Rebound Lariat! Hakem Ilja’yı durduruyor ve Janela’nın ondan tag aldığını söylüyor. Ilja sinirle arkasını dönerken Janela da ona köşeye geçmesini işaret ediyor. Janela ringde ve Ospreay’ı kaldırıyor ama Ospreay’dan aniden bir Roundhouse Kick geliyor! Ospreay rakibini tutup aprona götürüyor ama Bliss kolunu uzatıp Janela’dan tag alıyor. Ospreay şaşırıyor ve Alexa’ya bakıyor. O bakarken Janela bir anda Ospreay’ı tutup iplerin üzerinden atıyor. Ospreay apronda kalıyor ama kalkarken Alexa’dan Big Punch! Ospreay yere düşüyor.

Elenen: Will Ospreay – Eleyen: Alexa Bliss

Little Miss Bliss, Oceans Şampiyonunu eliyor önce! Herkes şokta. Janela köşeye geçerken Alexa ringin ortasında taunt yapıyor ama arkasında beliren ismin farkında değil. Ona değince fark ediyor ve arkasını dönüyor, STING! Sting hemen bir yumruk deniyor ama Alexa eğilerek kurtuluyor. Sting’le adeta köşe kapmaca oynuyorlar, Alexa o kadar küçük ki Sting bir türlü vuramıyor. Sonunda sıkıştırıyor ama Bray Wyatt’ın dibinde! Wyatt tag alıyor ve içeri giriyor. Sting’le yüz yüze ve geçen şovun hesabını sormaya hazır!

Wyatt ve Sting birbirlerine bakıyorlar ve Sting bir yumruk yapıştırıyor. Bir tane daha vuruyor, bir tane daha ardından. İplere kadar sürüklüyor. Ardından karşı iplerden sekiyor ve Wyatt’ın üzerine gidiyor ama Wyatt’tan Running Crossbody! Wyatt kaldırıyor ve boş köşeye sürüklüyor Sting’i. Apronda Ilja’nın yaklaşmaya başladığını görünce aniden dönüyor ve onu da Clothesline’la aprona yapıştırıyor sümük gibi! Wyatt, Sting’e dönüyor tekrar ama Sting’den Big Boot! Sting, Bray Wyatt’ı kaldırıyor ve iplerden aşağı göndermek üzere hareketleniyor ama yolun sonunda Wyatt terse çevirip onu gönderiyor. Sting iplere tutunmayı başardı şimdi. Apronda yükseliyor ama Bray Wyatt onu yakalıyor, Sister Abigail!

Elenen: Sting – Eleyen: Bray Wyatt

Wyatt intikamını aldı adeta! Arkasını döndüğünde Joey Janela’yı görüyor, Shotgun Dropkick! Wyatt köşeye çarpıyor. Geri dönerken Janela onu yakalıyor, Blue Thunder Bomb! Joey Janela kalkıyor ve bütün seyirciyi coşturuyor. Alexa ona bağırıyor ve tag istediğini belirtiyor. Janela seyirciye bakıyor. Seyirci de bunu destekliyor gibi. Janela gidiyor ve Alexa’ya tag veriyor. Ama kendisi de çıkmıyor. Birlikte kaldırıyorlar Bray Wyatt’ı ve Suplex’le ringe gömüyorlar. Hakem Janela’yı çıkarmaya çalışıyor ama Janela çıkmıyor, Wyatt’ı kaldırıyor ve Alexa’dan ona bir tokat! Alexa gülüyor ve bir tane daha vuruyor. Alexa Bliss, Bray Wyatt’ı tokat manyağı yapıyor! Sonunda Janela onu sakinleştiriyor ve uzaklaştırıyor. Wyatt’ı kendisi yakalıyor ama Wyatt onu kaldırdığı gibi Chokeslam’i geçiriyor! Janela uzaklaşırken Bliss bir anda yakalıyor Bray Wyatt’ı Sparkle DDT! Kaldırıyor ve şimdi zorlukla ama büyük güç göstererek, iplere sürüklüyor ve üst iplerden aşağıya atıyor!

Bray Wyatt apronda kalmayı başarıyor. Alexa onu dizleriyle itmeye çalışırken, köşesin geçmiş Ilja Dragunov ondan tag alıyor! Alexa şaşkın ama köşesine giderken Dragunov aprona geçiyor ve ayaklanmakta olan Bray Wyatt’ın göğsüne apron chopları yapıştırmaya başlıyor. Bir tane daha ve bir tane daha! Ilja Dragunov coştu resmen. Şimdi yakalıyor, German Suplex pozisyonuna getiriyor Bray Wyatt’ı ama kaldıramıyor, Wyatt köşeye tutunuyor. Ilja Dragunov baktı olmayacak, geriye çekiliyor ve Bray Wyatt’a Dropkic-Wyatt bir adım geriye atınca Ilja Dragunov aprona yapışıyor sırt üstü! Bray Wyat fırsatı kaçırmıyor, Running Senton! Ilja Dragunov için bu kadarı fazla geliyor, aşağıya yuvarlanıyor!

Elenen: Ilja Dragunov – Eleyen: Bray Wyatt

Bray Wyatt ringe dönüyor ama onu Alexa Bliss karşılıyor, Neckbreaker! Wyatt’ın bugün Alexa’dan yediği kaçıncı dayak oldu bu? Alexa Bray Wyatt’ın başında duruyor ve Insult The Injury-Wyatt çekiliyor, Alexa dizlerini yere vuruyor! Wyatt ayaklanıyor ve Alexa’nun küçücük bedenini tuttuğu gibi aşağıya atıyor.

Elenen: Alexa Bliss – Eleyen: Bray Wyatt

Bray Wyatt maçta 3. elemesini de gerçekleştiriyor. Arkasına dönüyor ve Janela ona tüm gücüyle saldırıyor. Janela’dan üst üste yumruklar ve Wyatt’ı tutup iplere gönderiyor kendisi de karşıdan sekiyor ve Single Leg Drop Kick! Wyatt, kalkarken onu sırtlıyor, Death Valley Driver! Janela köşeye çıkıyor, Double Knee Stomp! Bray Wyatt yerde hareketsiz yatıyor. Janela onu kaldırmaya çalışıyor. Wyatt bir anda onu tutuyor ve iplere-Janela bunu bekliyordu adeta, hareketi Legsweep’e çeviriyor! Janela coşuyor ve iplere köşeye çıkıyor yavaş adımlarla atlayamadan Bray Wyatt ayaklanıp ona vuruyor. Janela köşeye çöküyor. Wyatt onu yakalıyor, SISTER ABIGAIL! Janela’yı köşeden ringe gömdü resmen. Şimdi kolayca kaldırıyor ve aşağıya atıveriyor!

HAYIR, Janela iplere tutunmayı başarıyor. Ayaklarının yerle olan mesafesi bir santimden daha az. Wyatt onun ellerini iplerden ayırmaya çalışıyor ama Janela kendini aprona atıyor ve Wyatt’ı ekarte edip iplerin altından ringe dönüyor! Wyatt ona arkasını dönüyor ve Super Kick-Wyatt onu yakalıyor ve Chokeslam- Janela da bundan kurtuluyor, Wyatt’ın karnına bir tekme ve yakalıyor, PACKAGE PILEDRIVER! Janela soluklanıyor ve Wyatt’ı iplerden aşağıya atıyor!

HAYIR, Bu defa da Bray Wyatt apronda kalmayı başarıyor! Bray Wyatt o cüsseyle bunu nasıl yaptı? Janela onu itmeye çalışıyor ama Wyatt onun kafasını iplere çarpıyor. Ardından yakalıyor ve Suplex pozisyonuna alıyor. Kaldırıyor ve aşağıya-Janela çırpınarak ringe iniyor ve doğrulduğu gibi Super Kick!

Elenen: Bray Wyatt – Eleyen: Joey Janela

Kazanan: Joey Janela

Joey Janela kazanıyor. Bray Wyatt, herkesi eledi ama Rumble’a giderken bir yenilgi daha alıyor! Janela ringde çılgıncasına kutlarken Atlas şovunun sonuna geliyoruz. Haftasonu Pasifik’te görüşmek üzere!

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 10:15   #2
Mr.Lucha Underground
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 657
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
Rep Puanı: 7144
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7144

Altıncı kişi olmasa da iyi bir maç olurmuş. Zor olacak.
imza
GWA

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)

Antonio Cesaro
Intercontinental Heavyweight Champion
European Champion
Mr.Money in the Bank
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 10:21   #3
♥♥♥LoganJeanTR♥♥♥
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 99389
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 99389

XXX'i bekliyor ben.
imza
WWE SuperCard : KutiMysterio

Kuti Mysterio & LoganJeanTR & TheMonster292

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarıların
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
El Yazısı Yarışması İkincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü

Kanalımızın Youtube , İnstagram ve Twitter Adresleri
https://m.youtube.com/channel/UCKg7LQZoE2Ph-0XbCectllw

https://www.instagram.com/guresturkiyeoyun

https://mobile.twitter.com/GuresturkiyeO

RPG : Rey Mysterio

Sizleri Savunurken Öleceğiz
LoganJeanTR
Rey Mysterio
Hardy Boyz
Eddie Guerrero
Chris Benoit
Rhea Ripley
WALTER Alemdar
Pete Dunne
Kofi Kingston
Becky Lynch
Seth Rollins
DREW McINTYRE
Braun Strowman
Teddy Long
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 10:41   #4
Heart Is Black
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 33822
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33822

Rumble sezonu yine Rumblevari maçlar görmeye başladık. Takipteyim.
imza
GTW: Rick Viktor aka VIKTOR BABA

3 Times DoR Hardcore Champion
Longest Reigning GTW Tag Team Champion(w/Finn Balor)
2017 MITB Winner
GTW Hall of Famer
C.U.R.S.E member

GWA: The Hurricane
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 10:43   #5
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 462
Rep Puanı: 101330
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 101330

Takipteyim. Bu şov sonrası promo kesmek istiyorum, haydi bakalım.
imza

GTW RPG: Mark Briscoe
GTW Şampiyonluğu (2)
GTW Hardcore Şampiyonluğu (2)
GTW Takımlar Şampiyonluğu (1)
Golden Globe Şampiyonluğu (1)
Days of Rising Takımlar Şampiyonluğu (1)
Slammy Awards 2016: Yılın Maçı
King of the Ring 2018 Kazananı

RPG: Christian
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 11:46   #6
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

Mundo arada ringe uğrarsa orada bekliyor @rpgekibi
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 12:15   #7
man without fear
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 55
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 2396
Rep Derecesi: Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2396

Main Event'de güzel şeyler yapmak dileğiyle.
imza
aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 12:54   #8
Banned
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 497
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7364
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7364

Nexus'un neferi olarak bekliyorum xd.
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 13:11   #9
peace begins with a smile
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 637
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
Rep Puanı: 14263
Rep Derecesi: The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14263

Bu şovdan sonra yavaştan toplu bir promo keseriz artık ekip.
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
World Heavyweight Champion(Current)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-06-2019, 13:46   #10
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 103
Favori Güreşçisi: Kenta Kobashi
Rep Puanı: 11893
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Master DIO Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11893

Doğudan gelen bir rüzgar olacaktır.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman

RPG : "The East Wind" Kenta Kobashi
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil