GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-06-2019, 10:17   #1
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 131
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 15268
Rep Derecesi: ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin. ETR Şirketin yüzü artık sensin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15268

Standart RPG: Ölü Evindeki Sanrı Partisi

The Aerial Assassin! Oceans kemerinin sahibi Stage'de beliriyor. Her zamanki klasik hareketlerinin yanı sıra seyircileri süzen özel bir bakışı var. Ringe girdikten sonra bir mikrofon istiyor ve isteği eline ulaşınca konuşmaya başlıyor:

Will Ospreay: Hepinizin kaderi düşünceme bağlı olarak değişebilir bunun farkında olmanız gerekiyor. Sizler basit insanlarsınız ve bende birkaç ay öncesine kadar sizi kötülüklere karşı savunmak gibi bir saçmalığa kapılmıştım. Ama şimdi görüyorum gerçeği. İnsan dediğiniz varlıklar sadece başarılı olanların ve onları eğlendirenlerin yanında olur. Ben ise bütün o gördüğünüz etkileyici güreş hareketlerini sizi eğlendirmek ve biraz olsun gözünüzde büyümek için yapıyordum. Başarı almak çok da umurumda değildi. Ama şimdi fark ediyorum ki her şey eğlenceden ibaret değil. Bende bunu fark ettiğim anda başarıyı almak için daha büyük planlar yapmaya başladım. Kendime yeni beceriler edindim. Ve bu beceriler sayesinde belki de gözünüzde daha farklı bir hale büründüm. Her şeyi ''İyilik'' adına yapan Ospreay değil de kendini daha üst konuma çıkartmak isteyen Ospreay gibi. Ve bunu yapmak benim için o kadar zor bir olay da değil. Birçok kez bunun örneğini gösterdim sizlere, Nexus üyelerini idam etmek üzereyken, Nexus üyelerini birbirine düşürüp Kyle'dan kemeri aldığım zaman. Ve o kemer benim omuzum da gerçekten hak ettiğine kavuşuyor. Çünkü gerçekten hak eden kişi benim. Normalde kimsenin kendi hak ettiğine karar verebileceğini düşünmezdim fakat aylar sonunda hala başarı almamış olmam bazı şeyleri görmemi sağladı. Ve şimdi geçmiş ayların acısını çıkartmayı planlıyorum, malum Royal Rumble şovu yakın. Kazananın gerçekten sükse yapacağı ve daha büyük şeyleri kazanma hakkını elde edebileceği bir başarı. Ve bu kadar süre hakkımı alamamışken şimdi misli ile hakkımı almayı planlıyorum. Ama ilk hedefim kazanmak olmayacak, ilk hedefim kazanmayı hak etmeyenleri galibiyetten etmek olacak. Çünkü ben istediğim zaman daha farklı fikirler ile Royal Rumble kazananının elde edeceği başarıyı daha kolay bir biçimde de elde edebilirim. Ve bunu yapmak için sizin göremeyeceğiniz şeyleri onlara gösterebilirim, ne demek istediğimi anlamışsınızdır belki. Basit düşüncelerinizin sadece gördüğü ama nasıl olduğunu kavrayamadığı şeyden bahsediyorum, sanrı. Kurbanlarım kendi gerçekliklerinde kaybolurken ben sizin gerçekliğiniz içerisinde onları yok ediyorum. Söylediklerim karmaşık gelebilir fakat gerçeklik dediğiniz şeyde bu. Bir tane yoktur ama asla diğerlerini düşünmezsiniz. Kurmaca gerçeklik gibi hayal edebilirsiniz, hepiniz için ayrı kurmaca gerçekliklere sahibim. Kimisinin içinde bir hükümdar, kimisinin içinde basit bir köle. Ama bunları siz asla göremeyeceksiniz, çünkü ben bunları sizin psikolojinizi anlamak için yapıyorum. Hangi durumda hangi tepkiyi vereceğinizi, bu bana zamanı geldiğinde hakkınızda vereceğim kararları daha doğru bir şekilde vermemi sağlıyor. Ve Nexus idam edilmeyi hak eden bir gruptu, hak ettiklerine kavuşacaklardı da. Çünkü kurmaca gerçeklik dediğiniz şey geçmiş, gelecek gibi. Birinde olan şeyler diğerini etkileyebilir. Ve Nexus'u oracıkta gebertecektim ve gerçek Dünya'da 2 kişi kalmış olacaklardı. Bunu başaramadım fakat omzumda gördüğünüz başarıyı almayı başarmam yine de zor olmadı. Çünkü onlar sayı üstünlüğü ve beş kişiye karşı bir kişi olmalarından ötürü kas gücünde de üstünlüğe sahipler. Fakat ben onları kendi sahneme çektim. Yani akıl ve psikolojinin üstünlüğüne, ve o sahnenin içerisinde beş kişi bana karşı mücadele veremedi. Çünkü onlar sadece ezber bilgiler kullanıyorlar, her şeyi planlı ve diğer ihtimalleri düşünemiyorlar. Ben ise her ihtimali ele alıyorum, ve olup olabilecek her şeye karşı çözümüm hazır. Ama şimdi sizlere daha güzel bir şey sunmak istiyorum;

Will Ospreay gözlerini kapatıyor ve sağ elini havaya kaldırıyor, ve o saniyeden sonra gözlerini kapatıp açan herkes Ospreay'i etrafta göremiyor. Bir süre sonra kimse Ospreay'i göremezken Titantron'dan bir ses geliyor:

''Bunların hepsi bir illüzyon ve sizler benim basit kurbanlarımsınız.''

Bu Will Ospreay! Ve görüntüde açılıyor bu sırada. Yıkık ve harabe bir binanın içindeyiz. Will Ospreay konuşmaya devam ediyor:

Will Ospreay: Ölü evine hoş geldiniz basit kurbanlarım. Burası benim deneylerimi gerçekleştirdiğim yer. Sizin karşınızda kusursuz işleyen bütün fikirlerim hep burada üretiliyor. Daha güzel ve daha modern bir yerde seçebilirdim. Ama burası bana geçmişimi hatırlatıyor, o yüzden seviyorum. Az önce hoşnut olmadığım her şeyin iyi olacağı fikri bile benim için çok kötü bir anı olmayabilir aslında. Çünkü o halime benzeyen insanların fikirlerini anlamama yardımcı oldu. Gerçi hoş o fikri şu an benimsemiyorum ama bana bu konuda yardımcı oluyor. Buda her şeyimin planlı olduğunun başka göstergesi, o zaman bunun doğru olduğunu düşünüyorum fakat bunlar bilimsel bir hipotez gibi ve değişebilir. Şu an yaptıklarımın doğru olduğundan eminim fakat ileride bunlarda değişebilir. Siz insanlar bunun işleyiş mantığını anlamayabilirsiniz çünkü sadece yaşadıklarımı yaşayanlar dediklerimi tam anlamıyla çıkarır ortaya. Yani benden başkası anlattıklarımın anlamını tam anlamıyla anlayamaz. Bazen söylediğim kelimeleri bilerek seçiyorum çünkü bunlar dikkatinizi topluyor, benim için buda o kadar zor değil. Ruhsal anlamda dibi gördüğüm sırada bilgilerine o zamanlar güvendiğim biri başka yetenekler edindiğim zaman uğraşabileceğim daha güzel şeylerin olacağını söylemişti. Bu konuda haklıydı. Çünkü konuşma ve sanrı yeteneklerim bana bu kemeri kazandırdı. Ve ilginizi daha da çekmemi sağlıyor şu an. Az önce çok yakındım sizlere ve birkaç saniye de başka bir ülkeye gitmemi sağladı bu. Ruhsal dibi gördüğüm dönemler demiştim, aslında bu benim her şeyin iyi olmasını istediğim dönemlere yakın zamanlar. Buraya geldiğimde psikolojim iyi değildi, birçok şeyden habersizdim ve insanların ne kadar kötü olabileceğini düşünmemiştim. Şimdi belki bende o kötü insanlardan birisiyim ama ben daha iyisiyim ve farklı şekliyim. Onlar adil olmayan bir şekilde kötü olduklarını gösteriyorlar, ben ise daha önce görmediğiniz bir şekilde. Bu yaptığımın doğru olup olmadığını bilmiyorsunuz ve bu aslında ''Life Hack'' olarak tabir ettiğiniz şeylerden biri gibi. Bu belki de bir süper güç, belki de basit bir yetenek. Ama basit olsaydı muhtemelen ben bu yeteneğimi düzgünce kullanamadan biri beni engellemiş olurdu. Ama şu an görüyorsunuz, kimse benim nasıl bunları yapabildiğimi bilmiyor. Ve bildiğinizi sandığınız bilgiler bile benim için bilinmemiş bilgiler kadar basit. Çünkü bilmediğiniz her şeyin ne olduğunu biliyorum. Ama söylemeye niyetli değilim. Çünkü bu beni sizlerden üstün tutan en net çizgilerden biri. Yapabileceğiniz her hamlenin farkındayım ve bu beni yenilmez kılıyor. Ve şimdi sizlere son bir hediye daha bırakmak istiyorum;

Titantron görüntüsü kapanıyor...

''Biraz önce size çok yakın olduğumu söyledim ya, (Gülümseme sesi.) hala öyleyim.

WILL OSPREAY! Hala ringin içinde duruyor, bu sırada tekrar mikrofonu ağzına götürüyor.

Will Ospreay: ''Ölü evindeki sanrı partisine hoş geldiniz. Bunların hepsi bir illüzyon ve sizler benim basit kurbanlarımsınız.''

Will Ospreay mikrofonu yere atarken bu dediklerinden sonra seyircileri süzmeye devam ediyor ve bu sırada kameralarımız kapanıyor...
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (Current)

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil