GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-06-2019, 23:03   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1573
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Standart RPG GWA - 15 Haziran 2019 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
15.06.2019 - 22.00 - C
Sir John Guise Stadium
Port Moresby , Papua Yeni Gine
67. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

- GWA TTC 1st Round Steel Cage Match
The Domination (c) vs. Nexus

- Güven mi?

- Müzayedeyi Kim Kazandı?

- Main Event: Champ vs. Champ
'GWA Champ' Johnny Mundo vs. 'GWA World Heavyweight Champ' Wade Barrett

- Royal Rumble Öncesi Son Şov!

Pyrolar patlıyor ve Royal Rumble öncesi son şov başlıyor!

Buğra Gür: İyi akşamlar baylar bayanlar, bugün bizi yine muhteşem bir şov bekliyor. Ve tabii ki de konuk spikerimiz Kuti Mysterio'yu da!

Kuti Mysterio: Teşekkürler. Kalem kağıt çıkardık puanlamaya hazırız bakalım.

Buğra Gür: Neyi dostum?

Kuti Mystero: Anlamadığın için "DUD" veriyorum.

Terminatör! Mark Briscoe girişte gözüküyor. Sakin bir tavırla arenayı süzüyor enine boyuna. Mikrofon alıp ringin ortasına geliyor.

Mark Briscoe: Dostlar, biliyor musunuz Sandy Fork'da sabahları erken kalkar. Nehir kenarında yıkanır. Tavukları besler. Domuzlara yem verir. Çapa yapar. Yumurtuları toplar ve akşam olunca da uyurdum. Ertesi gün, erken kalkar. Nehir kenarında yıkanır. Tavukları besler. Domuzlara yem verir. Çapa yapar. Yumurtuları toplar ve akşam olunca da uyurdum. Ve ertesi gün yine bunları yapardım ve yine. Daha sonra anladım ki bütün canlı cansız her şey böyle işliyor. Mevsimler tekrarlanıyor. Bir tohum büyüyüp küçülüyor. Ve tıpkı sanki bir tekerlek gibi. Her dönen şey başladığı yere geri dönüyor. Ve bu tekerleği durdurabilecek tek bir şey var.

Kuti Mysterio: Puanlarım!

Mark Briscoe: Ölüm!

Mark Briscoe: Beyin korkutucu bir şey olabiliyor dostlar. O tekerleğin en önemli mekanizması bir şekilde sizi kontrol ediyor ve o olmadan siz de olmuyorsunuz. Geçen şov, kemeri teslim etmeden önce bayılıp kalmıştım. Geçen ayki bayılmanın tekrarı gibiydi. Doktora gittim. Evet. Yine aynı doktordu. Bana hiçbir şeyim olmadığını söyleyen doktor. Ne söyledi biliyor musunuz?

Mark Briscoe: Yine bir şeyim olmadığını. Fakat o günün ertesi telefonum çaldığında yine aynı doktor bir takım karışıklığın olduğunu söyledi. Tahlil sonuçları karışmış. Benin diye anladığımız sonuçlar Bark Mriscoe adında birine aitmiş. Adam sapasağlam. Hiçbir şeyi yok. Ve Bark Mriscoe'nun diye gösterilen ama benim olan sonuçlarda pek iyi şeyler göstermiyormuş. Ve o sonuçlara göre... tedavisi olmayan bir çeşit beyin kanserine yakalanmışım.

Kuti Mysterio: Ooo dram severiz, puanım 4.25

Buğra Gür: Hay senin et derdine...

Mark Briscoe: Hiçbir şey hissetmiyorsunuz. Ölüm size çok nazik davranıyor. Kendinizin hayvan gibi sağlıklı olduğunuzu sanıyorsunuz tek tük bayılmalar haricinde. Fakat ölüm size geldiğinde yapacak bir şeyinizin kalmadığını anlıyorsunuz.

Yere bakıp derin bir nefes çekiyor.

Mark Briscoe: Fakat dertler birbirini kovalıyor adamım. Biliyorsunuz, Mr. Dinler Sandy Fork'un borcunu ödeyerek haczi kaldırmıştı. Ve bu borcu ödemesinin tek bir şarta bağlanacağını söylemişti.

Mark Briscoe: O şart, Dinler'in benim bütün ileriye dönük maaşlarımı zamlı hâlde ödeyerek ve üstüne de ikramiyeleri de koyarak borcumu kapatmaktı. Şimdi bunun ne güzel bir şey olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat Mr. Dinler, sözleşme bitine kadar beni para ödemeden angarya biçiminde çalıştıramayacağını söyledi. Bunun içinde yapabileceğimiz tek şey karşılıklı olarak sözleşmenin feshedilmesi. Ve bu anlaşmaya göre bugün yani ayın 15'i benin son iş günüm.

Kuti Mysterio: Ooo more drama, 4.75

Buğra Gür: Ayran da dökek mi qurban?

Mark Briscoe: Bir isim yok, geçim kaynağım yok ve her an ölebileceğim tedavisi olmayan bir hastalığa tutuldum. Sanırım en iyisi Sandy Fork'da tavukların arasına yatıp ölümün beni götürmesini beklemek.

Mark'ın hafiften gözleri doluyor.

Mark Briscoe: Fakat ben gitmek istemiyorum.

Kuti Mysterio: 5 YILDIZ ULAN!

Arenada birden "Thank You Briscoe" tezahüratları yükseliyor.

Mark etrafında dönüp arenadaki her insana göz gezdiriyor. Elini kaldırıp onları alkışlıyor. Mikrofonu yere bırakıyor. Girişe gidiyor ve seyircileri bir kez daha selamlıyor. Alkışın şiddetini iyice arttırıyor ve Briscoe ringe son bir defa bakıp ayrılıyor.

Buğra Gür: Şimdi diğer taraf düşünsün.

WE ARE ONE!

John Cena ve Tyler Black alıştıkları yuhalamalar eşliğinde girişte gözüküyorlar. İkisi de motive olmuşlar gördüğümüz kadarıyla. Tokalaştıktan sonra ringe doğru koşuyorlar. Üzerlerindeki ''N'' yazılı tişörtlerini gösterirken...

The Domination!

GWA Takım Şampiyonları cüsseli bedenleriyle kafesle çevrili ringe doğru ilerliyor. Taraflı tarafsız herkesi etkileyen bir auraları var. Agresif ve tehditkar bakışlarla ringe girip rakiplerinin gözlerinin içine bakıyorlar. Hakem kafesin kapısı kapatıyor ve zili çaldırıyor.

GWA TTC 1st Round Steel Cage Match
The Domination (c) vs. Nexus

Dört isim de birbirlerini kontrol ederlerken. John Cena bir anda ikiliye saldırıyor. Joe ve Drew aniden gelen yumrukların etkisiyle sersemlemiş durumda. Bu arada Tyler Black kafes, tırmanmaya başlıyor. Samoa Joe bunu fark ediyor ve Cena'dan kurtulup Black'in peşinden çıkmak istiyor. Black önce bir tekme ile Joe'yu aşağıya düşürüyor ardından da Crossbody ile üzerine uçuyor ama Joe onu yakalıyor ve Belly To Belly Suplex'le kafesin duvarına gömüyor! Drew'u köşede sıkıştırmış Cena'nın üzerine gidiyor lakin Cena'yı çeker çekmez Clothesline'ı yiyor! Cena arkasını dönüğü anda Drew McIntyre onu yakalıyor ve Northern Light Suplex! Drew köprüyü kuruyor, tuş pozisyonu, 1... 2...

Cena kurtuluyor. Drew rakibini kaldırıyor ve iplere gönderiyor ama Tyler Black onu yakalıyor ve gitmesini engelliyor. Drew koşarak üzerine gittiğinde Cena çekiliyor ve Black'ten Apron Roundhouse Kick. Cena onu FU için kaldırıyor ama Joe yetişiyor ve üst üste yumruklar vuruyor. Cena, Drew'u düşürüyor, Joe onu tutuyor ve Atomic Drop. İplere gidiyor ve dönüşünde Big Boot! Joe, Cena'yı yere seriyor ama Black'i geç fark ediyor, SUPER KICK! Tyler Black tuşa gidiyor, 1... 2...

Drew McIntyre bozuyor tuşu. McIntyre, Black'i kaldırıyor. Black aniden bir Super Kick daha deniyor ama McIntyre çekilerek kurtuluyor, iplere gidiyor ve dönüşünde low drop kick vuruyor. Black yere seriliyor. McIntyre gidip Joe'yu sürüklüyor kapıya doğru. Kafesin kapısını açtırıyor ama bir yandan Black bir yandan Cena onların bacaklarına yapışıyorlar. Black yavaş yavaş Drew'un ayağından sırtına tırmanıyor. McIntyre sonunda kızıyor ve ringin ortasına gidip onu kucağına alıyor, Powerbomb! Drew tekrar kapıya yöneliyor ama Cena ani bir hamleyle Joe'yu onun üzerine düşürüyor. İki isim de yerde kalıyorlar. John Cena kalkıyor şimdi ve bekliyor. Önce Joe kalkıyor. Cena onu yakalıyor ve Fisherman Suplex deniyor ama Joe onun atmasını engelliyor ve Cena'yı iplere gönderiyor ardından da üzerine koşuyor, CSS Enzuigiri! Cena köşede oturur pozisyonda kalınca Joe geriye çekiliyor ve Foot Wash! Joe resmen bitirdi Cena'yı. Üzerine gelen Tyler Black'i görüyor, STJoe! Nexus komple yerde ve Drew McIntyre da ayaklanıyor. İki isim farklı taraflardan çelik kafesi tırmanmaya başlıyorlar! Domination galibiyete gidiyor!

Nexus yetişiyor yine! Cena, Joe'ya; Black, Drew'a gidiyor. Önce sırtlarına yumruklar indirerek durduruyorlar ardından yanlarına çıkıyorlar. İki tarafta da iplerin üzerinden büyük bir yumruklaşma başlıyor. Cena, Joe'ya karşı üstünlüğü alıyor ve onun kafasını kafese çarpmaya başlıyor. Diğer taraftaya Drew yapıyor bunu. Drew, çok sert giriyor ve sonunda en sertini kendi kafasıyla yapıyor. Black yere düşüyor. Cena da iyice sersemlemiş rakibini yakalıyor ve Superlex'le ringe gömüyor. Kalktığı anda Drew McIntyre'ın ayağını görüyor, Claymore! McIntyre tuşa gidiyor, 1... 2... McIntyre tuşu kendisi bozuyor ve Cena'yı sürüklemeye başlıyor. Köşeye gidiyorlar. Hakeme kapıyı açtırıyor, Cena'yı sürükleyerek dışarı atıyor. Ardından da kapıyı kapatıyor! Arkasını dönüyor, kalkmaya çalışan Tyler Black'le göz göze geliyor. Diğer tarafta Joe da kalkıyor ve Black içeride yalnız. Domination'ın gözlerinden ateş çıkıyor resmen!

Black iki ismi de kontrol ediyor ve hızla çelik kafese koşuyor, tırmanmaya başlıyor. McIntyre ve Joe hemen üzerine gelince atlıyor. İplere bir tekme yapıştırıyor ve iki isim de iplere oturuyor! Ardından da McIntyre'a bir Super Kick! McIntyre tekmenin, Joe da sarsıntının etkisiyle iplerin altına düşüyorlar. Black gülmeye başlıyor ve köşeye yöneliyor. Bu arada Cena da kafesin kapısını açması için hakemle tartışıyor. Hakem kapıyı ona açmayacağını söylüyor. Black'in geldiğinin farkında bile değiller. Black bağırarak onları uyarıyor. Hakem kapıyı açmak için hamle yapıyor ama Joe yetişiyor ve Black'i kaptığı gibi German Suplex'i yapıştırıyor. Cena hakemden anahtarı alıyor ve kapıyı kendisi açmak için hamle yapıyor ama Joe Body Drop'la kapıya çarpıyor bir de. Kapı Cena'nın suratına geçiyor, Cena bariyerlerin üzerine uçuyor. Joe arkasını dönüyor ve Black'ten STO! Tyler Black açık kapıya sürünüyor. Nexus ilk raundu kazanmak üzere!

Drew McIntyre bir kere daha yetişiyor ve onu bacağından tutuyor ve kaldırıyor ama Black'ten ani bir Enzuigiri- McIntyre bunu bekliyordu anlaşılan, çekiliyor ve Rollins'e bir kere daha Headbutt vuruyor! Drew Black'i yere serilmeden yakalıyor ve Suplex'le ringe yapıştırıyor. Joe'yu kaldırıyor. Drew köşeye gitmeyi işaret ediyor ama Joe yolda onu durduruyor ve Black'i işaret ediyor. Domination, Black'e dalmak için yöneliyor. Black'i kaldırıyorlar ama Black ikisinin de omuzlarının üzerinde sıçrıyor ve açık duran kapıya doğru hızla koşuyor. Kendini eşiğe attığında Joe da Drew da onun ayaklarına yapışıyorlar. John Cena, Black'in ellerini yakalıyor! O bir taraftan çekiyor Joe ve Drew diğer taraftan çekiyor, Black çıkabilecek mi?

ADAM COLE! Nereden çıktı bu adam onu bilmiyoruz ama sandalyeyle çıktı! Joe ve Drew'un kafasına geçiriyor sandalyeyi! Black'in bileğindeki eller çözülüyor. Black yere düşüyor.

İlk Raundu Kazanan: The Nexus

Nexus kazanıyor! Joe ve Drew ringde doğrulup oturmaya çalışırken Cole, Black ve Cena'yı destekleyerek kaldırıyor ve üç isim giriş koridorunda gülerek kayboluyorlar.

Kameralarımız doğal bir ortamda açılıyor, kameranın önünde ise sakin adımlarıyla yürüyen biri var. Bu kişi kameranın orada olduğunun bilinci içerisindeymiş gibi aniden yüzünü kameraya çeviriyor.

Bu Bray Wyatt! Sakinliğini korumaya devam ederken bir yandan konuşuyor:

Bray Wyatt: Kraliyet dövüşü, ben hariç 29 tane adamın işin ucundaki bir ödül için birbirlerini parçalamaya meyilli olduğu bir ortam. Ve birçoğunun da en büyük emeli beni o ödülden alıkoymak. Ama ben onların istediklerini yapmasına izin vermeyeceğim, hatta istediklerini gerçekleştirmemeleri için önlerine çıkan ilk engelde Bray Wyatt olacak. Rakiplerimi tanıyorum, hepsinin tarihini biliyorum artık ve bana karşı sürpriz bir saldırma yapma şansları yok. Royal Rumble karmaşık bir ortam, etrafta sayaçlar, başka kazanmaya meraklı aptallar ve çeşitli diğer maddeler var. Ve herkes kendini korumanın derdinde. Bu bana bir yandan hasımlarıma acı çektirme şansını veriyor. Çünkü Royal Rumble maçı esnasında kimse saldırıya, defanstan fazla önem vermez. İşte ben bu noktada hepinizden ayrılıyorum, beklemediğiniz bir anda sadistik ihtiyaçlarını karşılamak isteyen bir Bray Wyatt, işinizi çok kolay bir şekilde bitirebilir. Ve bu yüzden bu konu hakkında daha fazla konuşmaya gerek duymuyorum, çünkü olup bitecek her şey belli ve tahmin edilmesi bu saatten sonra kolay. O yüzden bu saatten sonra tek yapmanız gereken rahat koltuklarınızda oturup söylediklerimin gerçekleşmesini beklemek...

Bray Wyatt bunları söyledikten sonra kamera kapanıyor...

BLACK EARTH! Darby Allin girişte göründüğü anda tüm arena şoka uğruyor.

Buğra Gür: Moruk bu eleman 500 bin doları nereden bulmuş?

DARBY ALLIN'IN ELLERİNDE HARDCORE CHAMPIONSHIP VAR! Satın alan kişi oymuş! Ringe girdikten sonra bir mikrofon alıyor eline, ağzına götürüyor...

Kingdom! Cody Rhodes girişte sırıtarak gözüküyor ve ringe ilerliyor. Cody ringe girdikten sonra Allin'in mikrofonu kendisine vermesini rica ediyor ve Allin teslim ediyor mikrofonu.

Cody Rhodes: Hayatta asla elinizden kaçırmamanız gereken fırsatlar vardır. Güreş sektörünün tarihine göz atarsanız en büyük fırsatların arkasında her zaman tek bir isim görürsünüz. RHODES! WWE'den ayrıldığımda, WWE dışındaki dünyanın bir boşlukta olduğunu görüp fırsatı değerlendirdim ve All In'i yaptım. Bu tek örnek değil. Hepiniz fırsat dediğimde aklınıza McMahon'ı getiriyorsunuz. Ama bilin bakalım ne oldu? Bir Rhodes fırsatı kaçırmayıp bir McMahon kızını becerdi!

Arena karışık tepkiler veriyor.

Cody Rhodes: Evet her ne kadar kabul etmek istemeseniz de bu sektörün Ultimate Opportunist'i benim. Haha Edge mi? O gidip karısına karılık yaparım aile babası olmaya devam etsin. Ne fırsat ama... Her neyse... Ve Cody Rhodes bir fırsat daha gördü. Darby Allin Hardcore Championship'i kaybettirdi. Bunun bana bir fırsat doğurabileceğini kim tahmin ederdi? Darby ile çıktığımız maçın şartına göre eğer ben kazanırsam Darby benim bir isteğimi yerine getirecekti. Ve ben kazandım. Ve Darby Allin'den istediğim şey...

Cody Rhodes: Müzayedede reddedilemeyecek bir teklif yaparak bana kaybettirdiği şeyi geri getirmesiydi. Ve Darby sözünü tuttu!

Cody Rhodes kemeri alıyor Allin'den ve havaya kaldırıyor.

Yeni Hardcore Şampiyonu:
Cody Rhodes

Darby Allin ringi terk ediyor. Cody Rhodes köşeye çıkıp kemerini kaldırıyor ve sonra tekrar ringe iniy...--

BLACK MASS!! BLACK MASS!!! Aleister Black bir anda ortaya çıktı ve Cody'ye Black Mass'i yapıştırdı! Black tuşa gidiyor.

Hardcore Championship
Aleister Black vs Cody Rhodes

1...2...-

Allin yetişip tuşu bozuyor! Allin Black'e yumruklar sıralayıp ring direğine gömüyor ve Cody'yi hızlıca alıp arka alana doğru götürüyor. Cody arka alana girmeden önce stage'de duruyor ve Allin'in sırtını sıvazlayıp arenaya kahkaha atarak bir kez daha kemerini kaldırıy-...

BLACK EARTH!!! DARBY ALLIN CODY'Yİ SIRTINDAN BIÇAKLIYOR! Darby Allin yere serilen Cody Rhodes üzerinden tuşa gidiyor!

Hardcore Championship
Darby Allin vs Cody Rhodes (c)

1-2-...

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Darby Allin

Allin soğukkanlı bir şekilde kalkarak yere düşmüş olan kemeri alıyor ve Cody'nin tepesinde dikilerek kemere bakıyor. Ama... Ama bir anda ışıklar gidiyor!

Işıklar geldiğinde Hardcore Championship yerde. Darby Allin ayakta. Ama boğazını kavrayan biri var. BU PUNISHMENT MARTINEZ! PUNISHMENT MARTINEZ'DEN STAGE'DE SOUTH OF HEAVEN!!! MARTINEZ TUŞA GİDİYOR!

Hardcore Championship
Punishment Martinez vs Darby Allin (c)

1-2-...

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Punishment Martinez

Kuti Mysterio: ****1/2

Punishment Martinez kazanıyor kemeri. Kemeri yerden alıp omzuna atıyor, arenayı ve yerde yatan isimleri şöyle bir süzdükten sonra arka alana gidiyor şarkısı eşliğinde.

Küçük bir kız parkta kum havuzunda oynuyor. Elindeki oyuncaklarla kamyonuna kum doldurup doldurup boşaltıyor. Gözü karşısında bankta oturan yaşlı bir teyzeye ilişiyor. Kadın ona büyük bir tebessümle bakıyor. Kız da ona gülüyor. Kadın onu el işaretiyle yanına çağırıyor. Kız yanına gidiyor. Kadın ona küçük bir oyuncak veriyor. Bir kadın ve erkeğin el ele tutuştuğu minik bir oyuncak. Kız ona gülümsüyor. Tekrar kum havuzuna dönüyor. Arkasına dönüp kadına bir kez daha bakıyor.

Ama kadın orada yok. Kız şaşırıyor. Etrafına bakıyor. Daha sonra elindeko oyuncağı kontrol ediyor. Derken aniden bir rüzgar patlak veriyor. Ve bunu kum fırtınasına çeviriyor. Kız oyuncağın sım sıkı sarılarak yere kapaklanıyor ve fırtınanın geçmesini bekliyor. Birkaç dakika sonra diniyor bu gürültü. Kız ayağa kalkıyor. Fakat burası park değil. Devasa yapıların olduğu bir yerde gözünü açıyor küçük kız. Etrafındaki yapılar tapınaklar gibi. Kadının verdiği elindeki oyuncağa bakıyor. Onu tapınağa doğru tutuyor. Derken gecenin bekçisi ay birden rengini değiştiriyor. Küçük kız ona doğru bakıyor ve ay hem büyüyor hem de kızıllaşmaya başlıyor. Kız korkup geriye doğru adımlıyor. Fakat ay büyüyor, büyüyor, büyüyor ve büyüyor.

Kızıllığı en koyu seviyeye çıkıyor. Kız bu durumdan korkmuyor. Ay'a öylece bakıyor. Derken Ay, kızın önündeki mozolenin başına beyaz ışığını yansıtıyor ve bir yazı çıkıyor.

"Agrig-"

Moon nefes nefese kalarak yatağında doğruluyor. Nefesini kontrol etmesi birkaç dakikasını alıyor. Yatağından kalkıyor ve balkona çıkıyor. Ay'ı seyrediyor öylesine. Sonrasına gördüklerini düşünüyor. Agrig... ne demek bu? Kelimenin tamamı böyle miydi? Devamı var gibiydi sanki. Gözlerini iyice ovuşturuyor. Bunun bir şey ifade etmeyeceğini anlıyor ve tekrar yatağına yatıyor. Fakat bu sefer de uyku tutmuyor. Kendine gelmek ve sersemliğini üzerinden atmak için banyoya giriyor.

Ringin ortası ve önü açık kalacak şekilde 14-15 kişinin 'u' şeklinde oturduğunu görüyoruz. Hepsinin elinde birer enstrüman var. En kenardaki görece genç olan adam ise önündeki tavanın içinde çiğköfte yoğuruyor. Darbukanın ilk notayı vurmasıyla parçaya giriyorlar.

Aiden English girişte beliriyor. Elinde halay başlarının tuttuğu mendillerden var. Hem söylüyor hem dans ediyor.

Aiden English:

Bu gece uyumamışam
Uykuma doymamışam
Nexus seni Keserim
Fırsat gelmiş duymamışam

O yana dönder beni
Bu yana dönder beni
Sol yanımda Wade'im var da
Sağ yana dönder beni

Aiden English ringe giriyor.

Aiden English: Leydizen centilmını mını mını hıammını. Bu gece size Doğu kültürünün esintilerinden örnekler sunacağez. Hani siz yan yana ip gibi dizilmiş adamlara bayılıyorsunuz ya ben de düşünmüşüm ki bu akşam size sıra gecesi yapalım. Hem biz eylenek hem siz takım görün. Takım öyle olmaz böyle olur mıgeyyyyyyyyyy. Çal kurban olduğim.

Kyle O'Reilly girişte tek başına beliriyor. Elinde mikrofon var.

Kyle O'Reilly: Arkadaşım Wade Barrett için üzülüyorum. Royal Rumble gibi bir PPV'de daha ciddi birine karşı kemerini savunmalıydı. Şu kepazeliğe bakın. Bu salak çabanız hiçbir anlam ifade etmiyor Aiden. Bizi eğlendiremiyorsun. Şaklaban olmak istiyorsun farkındayım. Fakat, onu bile beceremiyorsun. Hakkınla, bileğinin gücüyle sivrilemeyeceğini biliyorsun. Bu yüzden farkı yollara başvurduğunu da. Wade'in dediği gibi sen, kariyerinin zirvesini Royal Rumble'da Wade Barrett'a karşı ana kemer mücadelesine çıkarak yapacaksın. Tesadüfler tekrar etmezler. Sonra bir anda yok olacaksın. Unutulacaksın. Wade Barrett'ı sevmeyenler bile Royal Rumble'da sana olan nefretlerinden Wade Barrett'ı destekleyecekler. GWA'in imajını zedeleyen bir profilsin. Şimdi hemen bu saçmalığa bir son ver.

Aiden English: Sana da selam cigerim. Hele otur bir soluklan. Sinirlenmişin. Gel acılı çiğköftemizi ye? Seni kendine getirecektir. Babamın bir sözü vardır: Eyer ki bir erkek çiğköfte yiyorsa ona hemen yardım edin. Çünkü o yapılabilecek en ciddi şeyle meşkuldüürr.

Kyle O'Reilly: 10 saniye içinde ringi terk etmezsen o b*ka benzeyen yemeği popondan yediririm.

Aiden English: Mıle sen kendini ne sanırsin? G*tün yerse gelir bizi bordan defedersin.

Kyle O'Reilly koşarak ringe girerken sıra gecesi müdavimleri tatsızlık çıkmaması adına kaçıyorlar. Bir tek Aiden English kalıyor. O esnada hakem de ringe giriyor. Kyle'la Aiden'ın arasına girip maçı başlatıyor.

Çiğ Köfte Maçı
Aiden English vs. Kyle O'Reilly

Maç başladığında Kyle atak davranıp ringden kaçmaya çalışan Aiden'ın ayağını yakalıyor. Tek bacağı apronda olan Aiden'a Dragon Screw! Kalkmasına izin vermeden kafasına Knee Drop! Hızla kalkıyor ve bir Knee Drop daha! Yerde stomplamaya başlıyor şimdi Aiden'ı. Neresine geleceğini düşünmeden vurmaya başlıyor. Aiden acıyla bağırıyor. Kyle'ın temposunu düşürdüğü bir an ayağa kalkıyor ve Kyle'a karşı elleriyle ''dur'' işareti yapıyor. Kyle bir anlığına onu kaale alıyor ve ne yapacağını izliyor. Aiden hemen koşarak ringden kaçmaya çalışıyor yine. Fakat, Kyle da en az onun kadar hızlı. Aiden'ı omzundan yakalıyor derken- Elbow! Aiden sert bir yumruk daha vuruyor. Ardından Headbutt! Kyle bir yumruk savuruyor ama Aiden eğilip kolunun altından geçiyor. Dönüyor ve Front Dropkick! Kyle iplerin üzerinden ringin dışına düşüyor. Aiden English hala ringin bir kenarında duran çiğ köfte tepsisine bakıyor. Gidip çiğ köfteden taptaze iki-üç dilim yoğuruyor elinin hamuruyla. Teçhizatıyla sipere koşan askerler gibi iplerin oraya gelip yerdeki Kyle'ın üzerine çok sert bir şekilde fırlatıyor onları. Kyle hemen ringe giriyor. Girdiği gibi yerde stomplamaya başlıyor onu Aiden. Kalkmasına izin vermiyor. Birkaç tekmeden sonra kendisi kaldırıyor ve iplere gönderiyor. Fakat, Kyle geri gelmiyor. Tutunuyor iplere. Aiden o gelmeyince ben gideyim bari diyor ve üzerine koşuyor. Ama Big Boot!! Kyle tuşa gidiyor hemen. 1... 2...

Atıyor Aiden. İplere tutunmaya çalışıyor destek amaçlı. Kyle sırtına geçiyor Aiden'in ve Headlock bağlıyor. Yerde bir kez yuvarlıyor kendilerini. Hareketi sürdürüyor. Aiden English iplere uzak bu sefer. Birkaç saniye sonra Aiden sırtındaki Kyle'la beraber ayağa kalkıyor ve geri geri gidip köşe gönderine çarp- hayır, Kyle köşe gönderine zıplıyor ve Aiden'ın sırtına Double Foot Stomp'la atlıyor! Aiden ringin öteki tarafına doğru savruluyor. Kyle üzerine koşuyor ve Hurricanrana! Aiden yine başka bir tarafa savruluyor. Emekler pozisyonda sürünürken karnına çat diye geçiriyor tekmeyi Kyle. Çiğ köfte dolu tepsiyi fark ediyor hemen yanındaki. Gidiyor ve yerde öylece uzanan Aiden'in yüzüne yapıştırıveriyor birkaç kiloluk çiğ köfteyi!! Kyle tuşa gidiyor! 1... 2...

Aiden English atıyor tuşu! Attığı gibi de ringden kaçıyor! Yüzünü temizliyor. Fakat, büyük bir kısmı hala çıkmış değil. Kyle'ın ringden inmeye yeltendiğini görünce titantron kısmına doğru koşuyor. Kyle onun kaçtığını görünce hakeme veryansın ediyor. Hakem count out için sayıma başlıyor. 1... 2... 3... 4... 5... 6... Aiden English ringe doğru koşmaya başlıyor. 7...

8... Fakat Aiden fake atıp olduğu yerde ellerinin tersiyle ''canınız cehenneme'' anlamında bir hareket yapıyor. 9... 10!

Count Out İle Kazanan: Kyle O'Reilly

Kyle O'Reilly kazanıyor. Gülmeye başlıyor Aiden'a bakıp. O ringin içinden Aiden da ringin dışından tartışmaya başlıyorlar. Seyircilerden inanılmaz bir yuhalama yükseliyor bu rezalete. Aiden English arkasını dönüp terk ediyor orayı. Kyle O'Reilly ise ''We Are One'' eşliğinde taunt'larını atıp zaferini kutluyor.

Arka alanda Fenix, Mysterio ve Jeff Hardy var. Onlar tartışırken The Miz yanlarına geliyor. Üçüne de birer kağıt uzatıyor.

Jeff Hardy: Ne bu?

The Miz: Bu sevgili uçan arkadaşım, Royal Rumble'da izlemeniz gereken talimatlar. Yapmanız gerekenler çok basit. Ben 30. sıradan girinceye kadar dayanacaksınız, işte onun için de bak 4. ve 5. maddede yazanlar var. Uygun mudor? Booyaka?

Rey ve Fenix ellerini Miz'in omuzlarına koyuyorlar. Miz gülümseyerek arkasını dönüyor ve gidiyor.

Jeff Hardy: Gerçekten Miz için mi çalışacağız?

Rey Mysterio: Söylediğini yaptı ve bizi Royal Rumble'a soktu. Biz de söylediğimizi yapacağız.

Jeff Hardy: Peki ona nasıl güveneceğiz?

Rey Fenix: Güven mi?

Fenix ve Mysterio gülmeye başlıyorlar. Bir süre sonra Jeff de onlara katılıyor ve üçü kahkahalar atarak kameranın önünden çekiliyorlar.

Dalton Wants It Now çalarken kameralarımız ringe dönüyor. Masa Oğlanlar masa olmuşlar, üzerlerinde de bir parşömen duruyor. Üzerinde büyük harflerle İntergalaktik Sözleşme yazdığını görebiliyoruz... Dalton Castle ise oğlanları ve AJ Kızı ile birlikte ringde...

Cult of Personality! CM Punk geçen haftalara oranla biraz daha toparlanmış görünüyor girişte. CM Punk ringe giriyor. Bu sırada Dalton Castle Oğlan Tahtı'na kurulmuş bir şekilde onu bekliyor. Bir yandan AJ Kız Dalton Castle'ın ağzına üzüm veriyor. Punk üzülerek AJ'e bakıyor. Bu sırada Dalton Castle söze giriyor.

Dalton Castle: Selamlarımla Phil. İntergalaktik Sözleşmenin imzalanacağı bu kutsal ringe hoşgeldin. Dünya Gezegeni tarihi bir gece yaşıyor. Çünkü tarihinizde ilk kez bir İntergalaktik Sözleşmeye tanık olacaksınız. Phil, zamanım sınırlı. Bu yüzden acele etmeliyiz. Oğlan Masasının üzerinde duran sözleşmeyi görüyorsun. Sana ait olan kısımda yazanları okur musun lütfen?

CM Punk sıkılmış ve sinirli bir şekilde parşömeni alıyor ve okumaya başlıyor.

CM Punk: Ben Dünya Gezegeni vatandaşı Phillip Jack Brooks, daha çok bilinen adımla CM Punk. Bu gece bu kutsal ringe, tüm galaksiler tarafından şahitlik edilecek olan sözleşmeye mührümü basmak üzere çıktım. Bu zamana kadar birçok günah işledim. Karşımda oturmakta olan Tavuskuşu Gezegeni Hükümet Başkanı Yüce Tavuskuşu Dalton Castle'ın elindeki güçleri ya gasp ettim, ya da gasp edilmesine sebep oldum. Buna karşılık olarak Yüce Tavuskuşu Dalton Castle İntergalaktik yasalara uygun olarak karım April Jeanette Mendez Brooks'a, daha çok bilinen adıyla AJ Lee'ye el koydu ve onu Kızı yaparak himayesine aldı. Ben Dünya Gezegeni Vatandaşı Phillip Jack Brooks... Karım April Jeanette Mendez Brooks'u geri alabilmek adına Yüce Tavuskuşu Dalton Castle'ın Royal Rumble'ı kazanarak kaybettiği güçleri tekrar eline geçirebilmesini sağlamak adına onun Rumble Oğlanı olmayı kabul ediyorum. Ancak Yüce Tavuskuşu'nun buyurduğu üzere ben bir Oğlan olacak şerefe sahip değilim. Bu yüzden Oğlan olma hakkından feragat edip acınası, zavallı bir Dünyalı olarak Yüce Tavuskuşu'na bu maçta hizmet etmeyi kabul ediyorum. Eğer burada verdiğim sözün arkasında durmazsam Yüce Tavuskuşu'nun her türlü yaptırımı uygulayabileceğini kabul ediyorum.

CM Punk son cümleleri morali oldukça bozuk bir şekilde okuduktan sonra kalem arıyor imzalamak için.

Dalton Castle: Dur bakalım Phil. Ben de kendi adıma yazılmış kısımı okumalıyım.

CM Punk sessizce söverken Castle parşömeni alıyor.

Dalton Castle: Ben Tavuskuşu Gezegeni Hükümet Başkanı Yüce Tavuskuşu Dalton Castle. Phillip Jack Brooks'un hizmetkarım ve Oğlum olmak için yanıp tutuştuğunu görüyorum ancak çaresiz bir şekilde bu isteiğini reddediyorum. Çünkü kendisinin de belirttiği gibi, o bu görevi alamayacak kadar şerefsiz. Phillip Jack Brooks'un Royal Rumble'da bana yardım etmesini ve karşılığında karısı AJ Kız'ı tekrar insan olarak geri alması şartlarını kabul ediyorum.

Dalton Castle ayağa kalkıyor ve oğlan masasının üzerine sözleşmeyi koyup CM Punk'ın suratına bakıyor.

Dalton Castle: Parmağını uzat Phil.

CM Punk anlam veremeyip parmağını uzatıyor. Castle Punk'ın parmağını mürekkebe bandırıyor ve parşömene parmak basmasını istiyor. Punk parmak basıyor. Daha sonra Castle da aynısını yapıyor. Tekrar mikrofon alıyor.

Dalton Castle: Evet Phil. Artık bir İntergalaktik Sözleşme imzalayan ilk ve tek insanoğlusun. Seni bundan ötürü tebrik ediyorum. Şimdi gelelim sözleşmenin uygulanmasına. Royal Rumble'da benim için neler yapacağına dair talimatları sana Güvercin Oğlanım ile postalayacağım. Bunlara Royal Rumble'a kadar çalışacak ve daha sonra bana hizmet edeceksin. Kazanmamı sağladığında İntergalaktik Sözleşmeye uymuş olacaksın ve artık hayatına şerefli bir adam olarak devam edeceksin. Ben de şimdi AJ Kız'ı tekrar AJ Lee yaparak sözleşmeyi kendi adıma gerçekleştireceğim.

Dalton Castle parmağını şıklatıyor ve Amele Oğlanlar ring kenarında duran Oğlanatörü ringe sokuyorlar. Dalton Castle cihaza yaklaşıp bir süre inceledikten sonra arka kısımdaki iki kablonun yanına eğiliyor. Kabloları bağlı oldukları yuvalardan söküyor ve yerlerini değiştirerek ters bir şekilde bağlıyor.

Dalton Castle: Ters mühendislik diye buna derim Phil...

Punk hala anlamsız ama bir yandan sabırsız bir şekilde bekliyor.

Dalton Castle: AJ Kızım. İçine gir.

AJ Kız cihazın içine giriyor ve Dalton Castle düğmeye basıyor. Bir anda cihazın içinden parlak bir ışık çıkıyor ve söndüğünde kapak açılıyor.

AJ Lee eski kıyafetleriyle cihazın içinden ringe yığılıyor baygın bir halde. CM Punk telaşlı bir şekilde hemen yanına çömeliyor.

Dalton Castle: Merak etme Phil. O iyi. Sadece bu büyük enerji boşalmasını kaldıracak kadar güçlü bir bedeni yok. Aslına bakarsan hiçbir insanoğlu buna dayanamaz. Bu yüzden bir süre baygın kalacak. Ama uyandığında tıpkı eski, şirret AJ Lee'ye dönüşmüş olacak. Seni temin ederim. Bana edeceğin yardımlara karşılık olarak sana bir kıyak daha geçiyorum. Kaslı Oğlanlarım eşini arka alana kadar taşıyacaklar.

Oğlanlar AJ'e doğru geliyorlar ama Punk bir tanesini tuttuğu gibi karnına diz geçiriyor ve kafasından tutup ringin dışına fırlatıyor! Castle panik içinde geri çekiyor oğlanlarını.

Dalton Castle: Görünüşe göre asla iyi anlaşamayacağız Phil...

CM Punk yanıt vermeden AJ Lee'yi kucağına alıp arka alana götürüyor. Castle arkasından sesleniyor.

Dalton Castle: Royal Rumble'da görüşmek üzere.

Dalton Castle oğlanlarına işaret veriyor ve ringi toparlamaya başlıyorlar. Castle parşömeni Kasa Oğlan'a teslim ediyor bu sırada. Kameralar kapanıyor.

Ember'ı duştan çıktıktan sonra görüyoruz. Saçlarını kuruttuktan sonra tekrar dışarıya bakıyor pencere önünden. Işığı kapatıyor. Uyumaya çalışıyor. Fakat düşünceler onu rahat bırakmıyor. Yatağı etrafında onlarca kez dönüyor. En sonunda oturumuna geliyor. Derken bir şeyler oluyor.

Ay'ın ışığı Ember'in suratına feci bir şekilde çarpıyor. Ay sanki balkonun yanı başında, ışık o derece aydınlatıyor. Ember hiçbir etki etmeyeceğini bilmesine rağmen yüzünü kapatıyor çaresizce. Lâkin aniden sanki düğmeye basıp odanın ışığı kapanmış gibi ışık kesiliyor. Ember gördüklerinin gerçeklik derecesine sorgulamak istercesine lavaboya yüzünü yıkamaya kalkıyor. Derken karşısındaki duvara bakıyor. Duvarda bir şeyler yazıyor.

"Agrigento"

Ringin etrafında bir sürü güreşçi görüyoruz. Buda bize sıradaki maçın türünün ne olduğunu çağıştırıyor, bu sırada bir müzik çalıyor:

Nexus! Ekibin tamamının gözlerinde öz güven eksik olmazken yavaş adımlarla ringin önüne kadar geliyorlar, Wade Barrett bu noktada içeri giren kişi oluyor ve ekibin geri kalanı diğer güreşçilerin yanına yürüyorlar hafif adımlarla. Bu sırada başka bir müzik çalıyor:

Johnny Mundo! Onun da gözünde bir keskin ifade var ve ringin içindeki Wade Barrett'ı süzerken bir yandan klasik hareketleri ile ringin önüne kadar geliyor. Ringin dışındaki isimleri süzüyor bir süre ve ardından ringe giriyor. Hakem iki tarafın kendi köşelerine geçtiğinden emin olduktan sonra son kontrolleri yapıyor ve maçı başlatıyor:

Lumberjack Match
Wade Barrett vs. Johnny Mundo

Maç Lock-Up ile başlıyor, Barrett burada üstün çıkan taraf. Rakibini iplere yolluyor fakat Mundo onun altından kayarak geçiyor. Barrett arkasını döndüğünde önce onun karnına bir tekme ve şimdi iplere yolluyor, onun dönmesini beklemeden ona doğru koşuyor ve Bicycle Kick! Barrett yere düşüyor, Johnny Mundo onu kaldırıyor ve köşeye atıyor, köşeye doğru koşuyor fakat Barrett'da ona doğru koşuyor ve Double Clothesleine! İki isim de kısa bir sürede ayağa kalkıyor ve birbirine karşı bakıyorlar. Ardından tekrar Lock-Up'a girer gibi oluyor fakat Mundo onun kolunu kavrıyor, Arm Drag! Şimdi kalkıyor ve birde üstüne Standing Shooting Star Press! Johnny Mundo önce tuşa gitmeye yelteniyor fakat sonra vazgeçip kalkıyor ve tekrar Standing Shooting Star Press! Johnny Mundo şimdi tuşa gidiyor, 1-2-

Wade Barrett kurtuluyor, ardından Mundo tekrar Standing Shooting Star Press deniyor fakat Barrett çekiliyor bu sefer. Ardından Mundo'dan önce kalkıyor ve Mundo ayaklanırken BULL HAMME- Mundo eğiliyor ve Spinning Back Kick! Ardından iplere koşuyor ve Springboard Moonsault ama BARRETT ONU TUTUYOR. Ve beklemeden aynı saniye içerisinde WASTELAND! Wade Barrett hemen tuşa gidiyor, 1-2- KICKOUT! Johnny Mundo ayaklanamıyor ve Barrett bundan yararlanıp onu kaldırdıktan sonra dışarı atıyor. Ama Mundo, Apron tarafında kalmayı başarıyor. Bu sırada dışarıda bekleyenlerden 1-2 kişi onu dışarı çekmeye yelteniyor fakat Mundo onların kafalarına tekme atıyor. Ardından Barrett'ın ona doğru koştuğunu görüyor ve ipe tutunarak Slingshot Spear! Şimdi Barrett'ı kaldırıyor ve dışarı atmaya yelteniyor, ama Barrett üstünlüğü alıyor ve Mundo'yu dışarı atmaya çalışırken Johnny Mundo ayağını önce ipe koyuyor, ardından da Barrett'ın kafasına çarptırıyor. Wade Barrett biraz geri sendeliyor ve Johnny Mundo bu sırada ona doğru koşuyor ama Spinebuster! Wade Barrett kendini böyle kurtarıyor ve ardından tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! Johnny Mundo kurtulmayı başarıyor, ama Barrett bunu gördüğü gibi onu yerde tekmelemeye başlıyor. Bir süre sonra geriliyor ve Grounded Knee Drop! Şimdi Mundo'yu kaldırıyor ve iplere fırlatıyor, Mundo iplerden geri gelirken ise Forearm Smash? Ama Mundo onun kolunu havada kavrayarak bu sefer aşağıdan kayarak geçiyor ve Barrett'ı bu şekilde eğmeyi başarıp birde üstüne Pumphandle Suplex! Şimdi onu köşeye yakın bir yere sürüklüyor, ve 1-2 saniye soluklandıktan sonra köşeye doğru sıçrama hamlesi yapıyor ama STARSHIP PAI- BARRETT ÇEKİLİYOR! Johnny Mundo vücudunu tutarken Wade Barrett onun ayaklanmasını bekliyor, Johnny Mundo yavaş yavaş kendine gelirken Barrett ona doğru koşuyor ve BULL HAMMER? HAYIR MUNDO KAFASINI EĞİYOR VE BARRETT'IN BU HAMLESİ KÖŞEYE GELİYOR! Şimdi Mundo onun saniyelik boşluğundan faydalanıp bacağını kavrıyor ve School Boy Roll-Up ve tuş denemesi, 1-2-

Kickout! Wade Barrett kurtulurken bir yandan göz ucuyla bir yeri süzüyor ve Nexus'un olduğu tarafa kendini sürükledikten sonra aşağı iniyor. Nexus'un üyeleri onu diğer kişilerden uzak tutmaya çalışıyor ama o sırada COCKSCREW MOONSAULT PLANCHA! JOHNNY MUNDO MÜKEMMEL ATLIYOR! Bu Nexus üyelerinin yere düşmesine sebep oluyor ve diğer isimler bununla birlikte hem Barrett'a hem Mundo'ya dalmaya başlıyorlar. İki isimde oldukça zarar görürken Nexus tarafı ayaklanıyor ve kaosa kaos katıyor resmen. Ortalık savaş alanı iken Johnny Mundo, Wade Barrett'ı buluyor ve onu ringin içine atıyor. Kendisi de güçlükle giriyor. Barrett hemen ayaklanıyor fakat NITRO BLAST! Wade Barrett yere yığılıyor, Mundo onun biraz daha ilerlemesini sağlıyor ve vakit kaybetmeden köşenin yanına gelip sıçrıyor ve STARSHIP PAIN! JOHNNY MUNDO TUŞA GİDİYOR, 1-2-

KICKOUT! Johnny Mundo bir süre soluklanıyor bundan sonra, ardından Barrett'ı kaldırıp köşeye yapıştırıyor. Onu orada bir süre tekmeliyor fakat Barrett onu iterek kurtulmaya çalışıyor, Mundo geri sendeliyor fakat koşarak bir Corner Bicycle Kick yapıyor. Ardından da beklemeden Barrett'ı en üst iplere çıkartıyor. Ve sıçrıyor TOP ROPE HURRICANRANA- HAYIR TOP ROPE SIT-OUT POWERBOMB! MUNDO HEMEN AYAKLANMAYA ÇALIŞIYOR AMA BARRETT'TAN BULL HAMMER! JOHNNY MUNDO'NUN İŞİ BİTMİŞ OLABİLİR! TUŞ DENEMESİ, 1-2-

ROPE BREAK!

3!

Kazanan: Wade Barrett

Johnny Mundo hemen ayaklanıyor ve hakemin yakasına yapışıyor ve ayağının iplerde olduğunu söylüyor, ama hakem bunu reddediyor. Mundo'nun gözü o sırada dışarı kayıyor ve ona doğru sinsice gülen Adam Cole'u görüyor. Olanı biteni anlaması bu saatten sonra çok zor olmuyor ve bunu gördüğü gibi direk dışarı koşuyor ve TOPE CON HILO!

Bununla beraber dışarıdaki kaos tekrar alevleniyor, muhtemelen kimse kime vurduğunu fark etmeden yumruk sallıyor. Bu sırada Nexus tarafı yavaş yavaş toplanıyor ve herkesi yavaş yavaş indirmeye başlıyor. Ama bu sırada Domination ekibi ve Aiden English onlara karşı saldırıya geçiyor. Diğer isimlerde bu arbedeye dahil oluyor ve ortalık tekrar alevleniyor. Birçok kişinin teker teker yere gömülmesine şahit oluyoruz ama en sonunda ayakta kalanlar Wade Barrett ve Tyler Black oluyor. 2'li, diğer takım arkadaşlarını da kaldırıyorlar ve hep beraber ringe giriyorlar. Ekibin tamamı ringin içinde poz verirken biz de bu haftalık şovumuzun sonuna geliyoruz.

Buğra Gür: Bu arada The Vuslat'ın doğum gününü içtenlikle kutlarım.

Kuti Mysterio: Haftaya Royal Rumble'de görüşmek üzere!

Buğra Gür: Haftaya sen spiker değilsin moruk.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 13-06-2019, 23:08   #2
peace begins with a smile
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 637
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
Rep Puanı: 14263
Rep Derecesi: The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Vuslat WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14263

Oo Mundo ile çarpışıyoruz, son zamanların en iyi maçlarından biri olur bu. Bu şov kaçmaz.
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
World Heavyweight Champion(Current)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 23:16   #3
Heart Is Black
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 33822
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33822

Takipteyim. Nedenler güzel.
imza
GTW: Rick Viktor aka VIKTOR BABA

3 Times DoR Hardcore Champion
Longest Reigning GTW Tag Team Champion(w/Finn Balor)
World Heavyweight Champion
2017 MITB Winner
GTW Hall of Famer
C.U.R.S.E member

GWA: The Hurricane
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 23:18   #4
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 548
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 34021
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34021

Takipteyim.
imza
Samael bilmecedir, bilmececi değil.
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 23:20   #5
𝕘𝕖𝕟𝕖𝕥𝕚𝕔 𝕗𝕣𝕖𝕒𝕜
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Detroit, Michigan
Konular: 46
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
Rep Puanı: 2756
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Human Buzzsaw The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2756

Burada oluruz.
imza

"When you walked down that aisle last week, I know I wasn't alone, because the people at home, all they did was grab their remote, change the channel to the WWF and watch Stone Cold (Steve Austin), a person you and your old friends got fired from here because you're a jealous, old bastard. So Ric Flair, remember this, in this wrestling business, there's never been a bigger ass-kissing, butt-******* bastard in this business. But also in life, you're the biggest ass kissing, back-stabbing, butt-******* bastard and you belong where you're at, in WCW, because WCW sucks!"

sen bizi boş sanma ags

RPG Karakteri: Scotty
The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 23:31   #6
man without fear
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 55
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 2396
Rep Derecesi: Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın. Duluth IC kemerini kazandın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2396

Canlı kalamam gibi fakat şov sonu genel bir yorum atarım. Heyecanlıyız son başardıklarımızdan sonra.
imza
aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 23:38   #7
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 103
Favori Güreşçisi: Kenta Kobashi
Rep Puanı: 11893
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Master DIO Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11893

Kafam güzel olmazsa takipte olurum. Dişçi randevum var, zibilyon tane anestezi yiyeceğim.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman

RPG : "The East Wind" Kenta Kobashi
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 23:40   #8
Mox
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 241
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 87862
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 87862

Wade'le bu şov takışacağımızı düşünüyorum. Mundo'ya kazandırsam fena olmaz.
imza

-

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena, Kofi Kingston
Başarılar:
1 Kere 21 günlük GTW Şampiyonluğu (John Cena ile)
1 Kere 98 günlük DoR Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
En Uzun Süreli DoR Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
1 Kere 15 günlük World Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
GTW'yi kapatmak (Kofi Kingston ile)

#hallofsaviors
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 23:52   #9
unCHOSEN ONE
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 325
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 20820
Rep Derecesi: Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 20820

Ohhh ME'ye bak. Kalite koktu...
imza

Gökten 3 Elma Düşmüş...

EXCELSIOR!

ALL HAIL THE QUEEN!

And you rage and scream and reach through the Force to crush the shadow who has destroyed you, but you are so far less now than what you were, you are more than half machine, you are like a painter gone blind, a composer gone deaf, you can remember where the power was but the power you can touch is only a memory, and so with all your world-destroying fury it is only droids around you that implode, and equipment, and the table on which you were strapped shatters, and in the end, you cannot touch the shadow. In the end you don't even want to. In the end, you do not even want to. In the end, the shadow is all you have left. Because the shadow understands you, the shadow forgives you, the shadow gathers you unto itself—And within your furnace heart, you burn in your own flame

RPG: Johnny Mundo
Başarılar: Pasifiğin İlk ve Tek Valisi

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-06-2019, 01:18   #10
Who You Talkin' To Man
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 109
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 25445
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Hellraiser The Hellraiser isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 25445

Takipteyim.
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil