GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-04-2019, 02:48   #3541
Kayıtlı Kullanıcı
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2354
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 281219
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 281219

Bir yandan yemek yiyiyorum, bir yandan Orange Is The New Black dizisnii izliyorum diğer yandan da bu tarz benim Bahar Candan kavgalarını izliyorum.

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2019, 11:08   #3542
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 623
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 65674
Rep Derecesi: The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Unpredictable The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65674

Ders çalışıyorum ve bunun yanında da benim için kıymetli olan bir şey var. Geçtiğimiz günlerde gelmiş geçmiş en sevdiğim müzik albümü olan "The Eminem Show" albümünü almıştım. Şimdi rahatlamak için biraz eskileri açıyorum.

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2019, 11:10   #3543
ROX Dragons
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ROX Dragons
Konular: 73
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 255494
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 255494

Survivor Series 2012'den itibaren şovları izliyorum. WM 29'u anca bitirdim ER'a az kaldı.
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2019, 21:44   #3544
Kayıtlı Kullanıcı
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 92
Rep Puanı: 27660
Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Johnkorey Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rammstein dinleyerek XX. yy Türk Dış Politikası notu çıkarıyorum.
imza

Kein Gott zeigt sich, der Himmel färbt sich rot

Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2019, 21:45   #3545
#hedef29
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 332
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 291464
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vileanger Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 291464

Pazartesi gecesi WoW raiding mevzusu için onyarnıs. Arka fonda Tuvan - Original Mix çalıyor.
imza

"Biz şampiyon olacağız. Geri kalanlar sıralamayı belirlesinler."

#jöntürkler

GWA RPG: Samoa Joe
"One Time GWA Tag Team Champions w/ Drew McIntyre"

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2019, 22:41   #3546
AleminHızlıDelikanlısı
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sünnetten
Konular: 110
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 55864
Rep Derecesi: Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dovahkiin Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 55864

Alıntı Vileanger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pazartesi gecesi WoW raiding mevzusu için onyarnıs. Arka fonda Tuvan - Original Mix çalıyor.
Abi yapma yaa üzülüyorum. Şu oyun bir kara sevda benim için. Şu ana kadar sadece 2 defa aylık alabildim nasıl para yettiriyorsunuz anlamıyorum.
imza
Çok garip değil mi Kalem Müdürü? Bu zerafet, bu ince kemik yapısı sadece çerkez kadınlarında olabilir değil mi? Men-no men-no vardır bir çerkezlik illa ki. Bak böyle elmacık kemikleri çıkık, yüzü ince, aynı şey matmazelde de var. Ben nerede görsem çerkez kadınlarını tanırım. Efendim çerkez kadınları böyle elmacık kemikleri çıkık oluyor gözler iri yani başka biraz. Boy uzun olur kalça hafif çıkık arkaya böyle, bacaklar sütun. Sütun... Göğüsler... Göğüsler biraz...

Genel anlamda Türkiye 1'incisi.
Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2019, 17:20   #3547
Kayıtlı Kullanıcı

Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Ders Değerlendirme Anketi doldurmakla meşgulüm. Bunları doldurmadan not sistemini kullanamıyorum.
imza

Alt 18-06-2019, 17:21   #3548
Kayıtlı Kullanıcı
Batu Rhodes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 914
Rep Derecesi: Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın.
Batu Rhodes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Batu Rhodes Batu Rhodes isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 914

Parkta arkadaşlarla kola çekirdek yapıyoruz.
Batu Rhodes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2019, 17:28   #3549
fire of my loins
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1247
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 155159
Rep Derecesi: Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Heartless Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 155159

Yatıyorum.
imza

2017 Slammy Awards: En İyi Üye & En Paylaşımcı Üye

Eski nick: Bella's Legacy
Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2019, 14:52   #3550
Kayıtlı Kullanıcı

Formasyonla alakalı bir ödev var onu yapıyorum. Bitince oyuna gireceğim.
imza

Seçenekler Arama
Stil