GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-05-2015, 22:20   #21
Banned
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kamakura, Kanagawa Japonya
Konular: 71
Favori Güreşçisi: Io Shirai
Rep Puanı: 201302
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 201302

Bir ara R-Truth entrancede iken havai fisekler patlarken alev almisti ve R-Truth yok olmustu sadece ayakkabilari kalmisti onu gerçekte öldü sanmistim. Tabi baya önce.
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 22:26   #22
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - İzmir
Konular: 296
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 36360
Rep Derecesi: MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MrSHIELD MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı TheBestAndTheBeard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi çocuktuk ne bekliyorsun sen? Görünce özeniyorduk böyle bir şey yaptık ve baya güzeldi eğleniyorduk.Herkes eğleniyordu.Şimdi bu fikre tırnak içinde "şahane" demen sinirimi bozdu.Şu profesyonel güreşi küçük yaşlarda izleyip de denemeyen pek kişi yoktur.Eğer sen o yaşlarda denemediysen seni alkışlıyorum saygılar büyüğümsün.Bir de daha "şahane" fikirlerin varsa anlat da dinleyelim senin "şahane"liğini.
Kardeşim burda sana en ufak bir taş atma ya da seni dalgaya alma gibi bir durum yok. Çocukluğumda bende Hogan olurdum mesela. Şahaneden kastım bir grup şeklinde çete halinde böyle bir afacanlık, muziplik aklıma gelmedi onu belirtmek istedim.
imza
YÜCE İMPARATOR

MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 22:26   #23
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa, İnegöl
Konular: 375
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 7177
Rep Derecesi: Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın. Gbedas Royal Rumble maçını kazandın.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7177

Eskiden John Cena hayranıydım 2,3 ay o adamın fanı oldum 2009 gibi.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 22:29   #24
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 112121
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Minor Threat Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı MrSHIELD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim burda sana en ufak bir taş atma ya da seni dalgaya alma gibi bir durum yok. Çocukluğumda bende Hogan olurdum mesela. Şahaneden kastım bir grup şeklinde çete halinde böyle bir afacanlık, muziplik aklıma gelmedi onu belirtmek istedim.
Şu smileylar beni yanılttı.Özür dilerim.
imza

Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

Fuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 22:32   #25
Better Than Kobe
Chicago Made Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 272
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 185
Rep Derecesi: Chicago Made Punk NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Chicago Made Punk NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Chicago Made Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chicago Made Punk Chicago Made Punk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 185

Randy ortona Rat Orton demiştim.
Chicago Made Punk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 22:33   #26
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3844
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 293788
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 293788

Gizli bir Jeff Hardy sempatizanıyım.

Kalisto için adam öldürürüm.

2004-2006 dönemi Smackdown'ı ve John Bradshaw Layfield fetişim var.

Bilgisayarımda bulunan güreşe dair tek döküman Ladies and Gentleman My Name is Paul Heyman DVD'si.

İlginç bir şekilde en çok sevdiğim return Royal Rumble 2011'deki Booker T returnü. Kendisinin hayatımın hiçbir döneminde fanı olmadım. Sırf bu returnü ilk canlı kaldığım dönem gerçekleştirdi diye.

SCUM'ın üye sayısının 3 katına çıktığı 11th Anniversary şovundan sonraki gün kendime gelemedim. Kendime gelemediğim bir başka olay ise Undertaker'ın serisinin bittiği gündür.

Final Battle 2012 + TLC 2012 + Galatasaray 3-1 Fenerbahçe üçlüsünü kapsayan akşam abime kız istemeye gitmiştik. [TLC her ne kadar gece olsa da önemli tabi.] Oğuzcan bana SMS yoluyla Final Battle sonucu atıyordu.

TNA'e başlama sebebim sadece o gün Şov inceleme görevlisinin boş olduğu tek şovun iMPACT Wrestling olmasıydı. Eğer o gün RAW-Smackdown veya diğer ıvır zıvır WWE şovları boşta olsaydı belki de TNA'e hiç başlamayacaktım. Ring of Honor'a başlama sebebim de öyledir. Yazın köye gideceğim diye TNA incelemeyi bırakmıştım, döndüğümde hala boşta değildi. Ben de Ring of Honor'a saldım.

Bir şovu baştan sonra izlemem için ya incelemem ya da canlı kalmam gerekir.
imza

you either die a hero or live long enough to see yourself become the villain.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 22:34   #27
Asi Ruh
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5927
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 14038
Rep Derecesi: Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Damon Striker WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Damon Striker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Damon Striker Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14038

R-Truth'u Arthur Huth diye sanıyordum bende. Umaga ve Khali'den falan acayip tırsıyordum ilk zamanlar.
Damon Striker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 22:37   #28
Yüce İmparator Reigns

Rep Derecesi: MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı TheBestAndTheBeard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu smileylar beni yanılttı.Özür dilerim.
Rica ederim olur arada yanlış anlaşılmalar. Bu şahane fikir benim aklıma gelseydi; hazır Hogan olmuşum üstüne NWO'yu kurardım. Ama artık geçti bizden...
imza
YÜCE İMPARATOR

Alt 08-05-2015, 22:38   #29
FREEDOM!

Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Minor Threat Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bir de Undertakerdan korkardım ben küçükken.Arkamda belirip bana chokeslam ve tombstone piledriver yapar diye. Bu korkuya tabuttan çıkması da bir etken.
imza

Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

Fuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 22:44   #30
Yüce İmparator Reigns

Alıntı Damon Striker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
R-Truth'u Arthur Huth diye sanıyordum bende. Umaga ve Khali'den falan acayip tırsıyordum ilk zamanlar.
R-Truth ismi milli bir mesele gibi çoğu arkadaşımız bu şanssızlığa yakalanmış. Khali mevzusuna gelirsek, Khali'yi ilk gördüğümde Triple H'i mundar etmişti ve bende Triple H'in bir tane H harfini almıştır diye düşünmüştüm.
imza
YÜCE İMPARATOR

Seçenekler Arama
Stil