GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-01-2018, 22:17   #1
Chairman of the Board
Patron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1335
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 10119
Rep Derecesi: Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Patron WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart RPG GTW - 13 Ocak 2018 Great Thunder

Şov Bilgileri
GTW Great Thunder
13.1.18 - 19.00 - C
New Orleans Arena
New Orleans, LA
696. Bölüm

- Out of time, So Say Goodbye..

- DoR Onurlandırıyor: Alberto Del Rio

- Hardcore Championship Match: Bray Wyatt (c) vs. Randy Orton

- Bad & Beer, Bethany'i Buluyor

- Intercontinental Championship Match: CM Punk (c) vs. Mark Briscoe

Direkt olarak spiker masasındayız.

Steve Corino: Great Thunder'a hoş geldiniz. Elbette bütün merakın odaklandığı nokta: Drew McIntyre'ın geri dönüşü. Dünya Ağırsiklet Şampiyonu, Kıtalararası Şampiyon, 2 kere Birleşik Devletler Şampiyonluğu..

Tazz: Sadece unvanlar değil Steve, Drew'un burada başardığı şeyler kemerlerden çok daha fazlası, ama benim merak ettiğim kısım-

what's that metronome i hear,
perhaps the end is drawing near,
you never hear the shot that takes you down..

Broken Dreams duyuluyor ve müthiş bir tepkiyle girişte Drew McIntyre görünüyor.

"Drew" sesleri arasında McIntyre ağır adımlarla ringe yürüyor ve içeri şöyle bir adım atmadan önce dönüp arenaya bakıyor. İçeri giriyor ve görevliden aldığı mikrofonu çevirerek bekliyor bir süre.

Drew McIntyre: Bu samimi tepkiden ötürü hepinize çok teşekkür ederim. Buradan beni yuhalayarak yolladığınızı ve tüm GTW serüvenim boyunca beni hedef tahtası gibi kullandığınızı hemen 30 saniyede unuttum zira bana Drew diye tezahürat yaptınız. Bu, bütün durumu değiştiriyor sahiden de. Artık bir halk adamı mıyım? Artık yeni moda, Drew diye tezahürat yapmanız mı? Söyleyeceğim tek bir şey var, hiç bir zaman desteğinize ihtiyacım olmadı ve olmayacak da, o yüzden sükuneti sağlarsak iyi olacak.

Drew karışık tepkiler almaya başlıyor nispeten.

Drew McIntyre: Bu, daha dürüstçe bir tepki. Merak ettiğiniz soruların ilki, Drew McIntyre, Money in the Bank'te yer alacak mı sorusu şüphesiz. O maça baktığım zaman ortada gerçek bir şampiyon adayı göremiyorum. Bu adamların kaçı geçmişte kaç şampiyonluk tutmuş olursa olsun, hiç bir zaman GTW için büyük isimler olamadılar ama GTW'dan gelip geçmiş en büyük isimlerden biri olarak onları şereflendirme inceliğini yapacağım. Çanta maçının altıncı katılımcısı benim.

Drew McIntyre: Sizlere "Nerede kalmıştık?" diye sorduğumu hatırlıyorsunuzdur. Ben, söke söke aldığım ve sakatlığım yüzünden boşa çıkarmak zorunda kaldığım Kıtalarası şampiyonlukta değil, Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu taşıdığım o kutlu günlerde kaldım. Ve GTW'nun bu saatten sonra tek kurtuluş reçetesi, unvanımı İskoçya'ya geri götürmek olacak.

Drew McIntyre: Bu gece Baron Corbin karşısında da dahil olduğum çanta maçından çok daha üst bir seviyede olduğumu kanıtlayacağım. O zamana dek, sağlıcakla.

McIntyre mikrofonu atıp Broken Dreams eşliğinde arka alanın yolunu tutuyor.

Tazz: Sıradaki maç Money in the Bank çanta maçı için bir eleme maçı olacak.

Steve Corino: Yeni GTW veya Dünya Ağırsiklet şampiyonumuz belki de bu maçın kazananı olacak.

Tozlu, soluk bir ovadan
Onun silik gölgesi yükselir.

Creosote! Finn Balor maskesiyle birlikte tek başına ilerliyor ve ringe giriyor. Kısa bir süre sonra da maskesini çıkarıp köşeye koyup rakibini bekliyor.

I spit in the face of people who don't want to be cool.

Cool! Carlito elmasını ısırarak ringe giriyor. Son kontroller yapıldıktan sonra maç başlıyor.

Money in the Bank Qualifying Match
Finn Balor vs Carlito

Balor ile Carlito ringin içinde yüz yüze geliyorlar ve bir lock-up yapıyorlar. Balor bundan üstün çıkıyor ve Carlito'ya side headlock bağlıyor. Carlito bundan kurtulmak istese de pek başarılı olamıyor ve Belly to Back Suplex için kaldırıyor ancak Balor ters bir taklayla ayakta kalmayı başarıyor ve Carlito'nun baldırına bir tekme geçiriyor. Carlito bacağını tutarken Balor Carlito'nun kafasına bir Enzugiri vuruyor. Hemen arkasından da bir clothesline geçiriyor. Carlito'yu kaldırmak istiyor ancak Carlito ona bir schoolboy yapıyor. 1... 2... Balor'dan bir kick-out. Carlito hemen arkasından bir tekme ile Balor'u yere seriyor, daha sonrasında ise stomplamaya başlıyor. Balor kendini hızla iplere atarak kurtuluyor bundan. Balor ringin dışına çıkıp soluklanırken Carlito da koşuyor ve Baseball Slide Dropkick ile Balor'u bariyerlere doğru uçuruyor. Balor sersemlemiş bir halde dolanırken Carlito Balor'u kaldırıyor ve zemine bir Vertical Suplex ile vuruyor. Hemen arkasından kaldırıp steel steps'e vuruyor ve ringe sokuyor, kendisi de hemen arkasından ringe giriyor. Carlito ringe girer girmez tuş deniyor. 1... 2...

Balor'dan hızlı bir kick-out geliyor. Carlito hemen Balor'a bir chinlock yapıyor. Balor acı içinde kıvranırken Carlito ise rahat bir şekilde sıkmaya devam ediyor. Balor kendi kendini zorlayarak ayağa kalkmayı başarıyor ve bir yumruk deniyor ama Carlito bir anda Balor'un kafasından tutuyor ve onu yere düşürüyor, bir kez daha tuş deniyor. 1... 2... Balor'dan kick-out. Carlito yine bir chinlock deniyor ancak Balor bu sefer daha hzılı ayağa kalkıyor ve bu sefer yumruğu vurmayı başarıyor. Bir de Knife Edge Chop vurduktan sonra köşeye yolluyor Balor Carlito'yu ve bir kez daha Knife Edge Chop vuruyor. Diğer köşeye yolluyor ve bir kez daha Carlito'nun üzerine koşuyor ancak Carlito bu sefer rakibinin kendisine vurmasına izin vermeden bir tekme ile Balor'u savuşturuyor, hemen arkasından da Springboard Crossbody ile Balor'u yere seriyor. Carlito Balor'u ayağa kaldırıp Backstabber için pozisyon alıyor ancak Balor aniden kendi arkasına dönerek Carlito'ya bir Double Leg Takedown yapıyor, hemen arkasından da bir kez daha Double Foot Stomp'ı vuruyor. Son olarak da saçından kavrayıp arkasına geçiyor ve Reverse Bloody Sunday vurarak tuşa gidiyor. 1... 2...

Bu sefer Carlito kick-out yapıyor. Balor rakibini kaldırır kaldırmaz Bloody Sunday için kavrıyor ancak Carlito Balor'u köşeye kadar götürüp köşeye vurduruyor, hemen arkasından da defalarca Shoulder Thrust ile Balor'un karnını adeta delik deşik ediyor. Carlito Shoulder Thrust darbelerinden sonra biraz geri çekilip Balor'un üzerine koşuyor ancak Balor da aynı anda Carlito'ya doğru koşuyor ve Slingblade, hemen arkasından da köşede sakince bekleyip Carlito'ya doğru koşuyor ve Shotgun Dropkick. Balor son darbe, Coup de Grace, için atlıyor ancak Carlito da zıplıyor ve bir Dropkick vuruyor, hemen arkasından da Balor'u kaldırıp bir Cool Shot geçiriyor. Carlito hızlıca tuş deniyor. 1... 2... Balor'dan bir kez daha kick-out, Carlito kafasını iki elinin arasına alıyor. Elini birkaç kez yere vurduktan sonra bu iş bitti tarzında Balor'u kafasından tutup kaldırıyor ve Backstabber pozisyonuna alıyor, Balor bunun üzerine Carlito'yu köşeye kadar götürüyor ve köşeey sırtı dönük vurduruyor, hemen arkasından da bir yumruk vurmak istiyor ama Carlito bunu bloklayıp bu sefer de kendisi bir yumruk vuruyor. Carlito bunun hemen arkasından Balor'un karnına bir tekme geçiriyor. Balor'u itip onun üzerine koşuyor ve Running Knee Lift, hemen arkasından da clothesline için koşuyor ama Balor sıyrılıyor ve Overhead Kick. Carlito sersemlemişken Balor Carlito'yu kavrıyor ve Bloody Sunday. Son olarak köşeye çıkıyor ve Coup de Grace! Carlito yerle bir, Balor tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Kazanan: Finn Balor

Finn Balor Money in the Bank'e giden isim oluyor. Balor maskesini alıyor ama bu sefer yüzüne takmadan eline alıyor ve galibiyetini kutluyor. Böylece reklamlara gidiyoruz.

Realeza! Alberto Del Rio'nun müziği çalıyor ve kendisi Mercedes Benz S-600 arabasından kornaya basa basa geliyor. Ardından elinde mikrofonuyla camdan çıkıyor ve seyircilere sesleniyor.

Alberto Del Rio: Bu gece olay sadece benimle ilgili değil dostlarım. Bu gece olay, Meksika'nın En Büyük İhracatının DoR'un çetin yollarından geçerek ana kadroya yükselmesi. DoR'u onurlandırmak için buradayım, DoR'u geçen hafta aldığım galibiyetle de onurlandırdım. Ben, DoR'dan GTW ana kadrosuna yükselmiş en iyi güreşçiyim. Bu gece de bunu burada kutlayacağız, size Mexico City'nin en derininden gelmiş dostlarımı takdim ediyorum!

Arkadaki büyük ekranda bu görüntüler oynarken içeriye 15-20 civarında Meksikalı dansçı giriyorlar ve geleneksel Meksika Aztek Dansını sergilemeye başlıyorlar. Alberto Del Rio bu sırada arabasının kenarından ayrılıyor ve dansçıların arasına karışıp onlara eşlik etmeye çalışıyor. Beceremeyince de onlara espriyle karışık hareketler yapıp ringe giriyor ve performansçıların performansını bitirmesini bekliyor. Ardından bitirdiklerinde konuşmaya başlıyor.

Alberto Del Rio: Meksika'nın En Büyük İhracatından Meksika'nın En Güzel Yöresel Dansı!

Seyircilerin büyük bir çoğunluğu uyurken geri kalan kısmı da yuhalamaya başlıyor. Bunun karşısında memnun olmayan bir Alberto Del Rio görüyoruz.

Alberto Del Rio: Sizin için yaptıklarıma bir bakın ve sizin verdiğiniz tepkiye bakın. Beni sevmeyebilirsiniz, kabul. Ama DoR'un çıkardığı en iyi superstara saygı göstereceks--

Jeff Hardy görünüyor, tauntunu yapıyor ve konuşmaya başlıyor.

Jeff Hardy: Dostum artık gerçekten senden sıkıldım, boş boş konuşup boş boş işler yaparak seyircilere kendini benim kadar sevdirebileceğini mi sanıyorsun? Neymiş, "DoR Onurlandırıyor"muş. Ya DoR senin neyini onurlandıracak ya, ben buraya geldim sırf başını ağrıtma diye Vickie seni benim arkamdan yolladı. Sen iki eliyle bir s*ki doğrultamayan herifin tekisin ve artık beni kışkırtacak, beni dışarı çıkartacak mesajlar vermekten vazgeç. Yoksa gerçekten artık sana karşı kendimi frenleyemeyeceğim.

Alberto Del Rio ringden atlayıp koşar adımlarla Jeff Hardy'e doğru gidiyor, giderken de ağzından şu sözler dökülüyor:

Alberto Del Rio: No sabes con quién estás hablando, perra.

Jeff Hardy: Git de Türkçe öğren seni karamürsel sepeti.

İkili tam kapışacağı sırada arenada bir müzik yükseliyor:

Let's Burn This Town! Brad Maddox elinde mikrofonla girişte görünüyor.

Brad Maddox: Baylar, sizi epey öfkeli gördüm. DoR'dan bu yana gelen çekişmenizi biliyorum. DoR ne kadar barbarca bir ortam bilmiyorum, sonuçta başında Vickie Guerrero var. (Kikirdiyor.) Ama biz burada işimizi sulh ile hallederiz; çok konuşanın dilini, sulhu bozanın elini keseriz. Bu bağlamda, siz burada böyle kafanıza göre brawla giremezsiniz. Ama size kimin daha iyi olduğunu kanıtlamanız için bir fırsat veriyorum, ikinizi de aynı MitB maçına koyuyorum. O merdivene tırmanın ve kimin daha iyi bir superstar olduğunu gösterin. Ama o dakikaya kadar, bir daha ikinizden birisi resmi bir maç haricinde diğerine fiske bile sallamayacak. Canınızı yakarım he, ona göre.

Brad Maddox'un müziği yayılıyor ve ikili birbirlerine sert bakış atarak arka alanın yolunu tutuyorlar.

Tazz: Çok konuşanın dilini, sulhu bozanın elini mi keseriz? Kim bu adama mafya filmi izletti yine ya?

Arenayı loş bir hava bürüyor ve girişte dört tane kırmızı ışık beliriyor. Baron Corbin ilk üçünden sanki gölgeymiş gibi geçiyor ve dördüncüde durup bir süre bekliyor. Işık onu takip ederken ringe doğru ilerliyor ve ringdeki yerini alıyor.

what's that metronome i hear,
perhaps the end is drawing near,
you never hear the shot that takes you down..

Broken Dreams duyuluyor ve Drew McIntyre girişte gözüküyor. Ağır adımlarla, seyirciyi süzerek geliyor ringe Drew. Rakibi Corbin ile apronda bakışıp paslaşıyor ve köşesindeki yerini alıyor o da. Hakem zili çaldırıyor..

Drew McIntyre vs. Baron Corbin

Drew henüz hareket bile edemeden Corbin ona Big Boot'u vuruyor ve ringin dışına düşürüyor Drew'u. Corbin de rakibinin yanına iniyor ve bariyerlere dayayarak yumrukluyor bir süre, ringe atıyor ama Drew ters köşeden çıkıyor. Corbin çıkınca da Drew ringe giriyor ve Corbin tekrar ringe girer girmez tekmelemeye başlıyor yerde rakibini. Sırtına Knee Drop'lar vuruyor, koltuk altı hizasından kaldırıp hızlı bir Future Shock DDT denemek istiyor ama Corbin onu itiyor ve dönüşünde de Clothesline vurup yere seriyor Drew'u. Kaldırıp köşeye atıyor, birkaç Knee Strike geçirip Biel ile atmak istiyor ama Drew onu Hip Toss ile savuşturuyor. Corbin kalkar kalkmaz da Claymore! Çok hızlı oldu bu, Drew hemen bitirmek istiyor; 1... 2...

Ama Corbin çabuk silkeleniyor. Drew Chinlock bağlayıp tempoyu düşürüyor ama Corbin çabuk kurtuluyor kilitten, dirsek darbeleri vurup Drew'u sersemletiyor da ama iplerden gerilmek isterken Corbin'i pantolonundan tutuyor Drew ve German Suplex! Corbin aprona kadar savruluyor hareket sonrasında, apronda ayaklanırken Drew da ona Big Boot geçirmek istiyor ama Corbin çekilince Drew'un ayağı iplerde kalıyor. Corbin onu boğazlıyor ve Chokeslam ile ringe yapıştırıp köşeye çıkıyor. Drew ayaklanınca üzerine atlamak istiyor ama Drew ipleri sallandırıp düşürüyor Corbin'i. O da köşeye çıkıyor ama Corbin çabuk düşürüyor Drew'u, Drew kalkınca da Diving Clothesline ile atlıyor. Drew köşede toparlanırken üzerine koşup Body Avalanche vuruyor, sonrasında da iplerden geriliyor ama Drew da ters iplerden geriliyor ve Rebound Clothesline. Corbin yıkılmayıp iplerden geriliyor ve Big Boot vuruyor, Drew da yıkılmıyor ve o da iplerden geriliyor ama Corbin'den Deep Six! Defalarca çevresinde dönüp son darbeyi vuruyor Corbin, Drew'un işi bitti gibi; 1... 2...

Drew kurtulmasını biliyor buna rağmen. Tuştan kurtulduktan sonra ringin dışına yuvarlıyor kendini ve spiker masasına tutunarak güçlükle kalkıyor. Corbin de ters köşeden çıkıyor ringin dışına ve Drew ona döner dönmez Clothesline vurup spikerlerin sandalyelerine savuruyor Drew'u. Hızla kaldırıp spiker masasına Uranage Slam ile atıyor ama spiker masası kırılmıyor. Drew ile beraber ringe giriyor ve kolundan tutuyor, kendine çekip End of Days deniyor ama Drew'dan sekans anında DDT! Corbin acı içinde başını tutuyor ama buna rağmen Drew kendini öne geçirecek fırsatı bulduğu halde ayaklanamıyor. Corbin, Drew'un ayaklanmasını bekliyor ve ayaklanınca üzerine koşuyor ama Drew'dan bir de Spinebuster! Hızla kaldırmak istiyor Corbin'i Drew, tekrar Future Shock'a alıyor ama Corbin diretip köşeye çarptırıyor Drew'u. Kaldırıp Snake Eyes ile köşeye çarptırıp iplerden geriliyor Corbin ve Big Boot! Drew hareketsiz bir şekilde yere yığılırken Corbin de tuşa gidiyor; 1... 2...

Ama Drew kolunu kaldırıyor! Corbin sinirlenip hızla kalkıyor ve Drew'un kolundan tutarak kendisine çekiyor, End of Days yapmak istiyor fakat kaldıramadan Drew'dan STO! Corbin hayıflana hayıflana köşeye geçiyor, Drew da karşısındaki köşeye. Drew üzerine koşuyor ama Corbin tekme vuruyor ona, hızla köşeye çıkıyor ama Drew Corbin'i ayaklarından düşürüyor! Hızla sırtlıyor ve Fireman's Carry Gutbuster vuruyor, Corbin henüz yıkılmamışken bir de iplerden gerilip Claymore'u vuruyor! Ama tuşa gitmiyor Drew, son olarak kaldırıyor ve makus talihini 3. seferde kırarak Future Shock DDT'i geçiriyor! Maçın sonu geliyor; 1... 2...

3!

Kazanan: Drew McIntyre

Drew zorlu mücadeleden galip gelmeyi başarıyor, Corbin kendini ringin dışına bırakırken o da galibiyetini kutluyor.

Ama seyirciler arasından ringe giren biri var; bu Roman Reigns! Drew ona döner dönmez Spear vuruyor! Arenadan karışık tepkiler gelirken Drew'un yanına geliyor Reigns. "Memnun oldum, tanışmak istiyordum" diyor ve son kez uluyarak geldiği yerden geri dönüyor.

Ormanlık bir arazideyiz. Maskesi elinde, Sami Callihan'ı görüyoruz oldukça bitkin bir şekilde. Zorlukla adım atarken hedefine varmışcasına bir bakış atıyor. Onu ise pencerede karşılayan biri var.

Callihan, ağır adımlarla Wyatt'ın yanına çıkıyor. Wyatt sandalyesinde sallanırken Callihan'a müsait bir yere oturmasını söylüyor.

Bray Wyatt: İnsanlar bizi sevmiyorlar Sami. Olması gerekeni değil, istediklerini görmek istiyorlar. Onları suçlayamam çünkü artık bende istediklerimi görmek istiyorum. Olması gerekenler yaşandı ve evet, yaşanmaya devam da edecek. Bizde buna karşı çıkmayacağız, alternatifler üreteceğiz. Ama ondan önce, açıklanmasını istediğim şeyler var kadim dostum. O gece; Ambrose ile birlik olmanın anlamı, amacı nedir? Senin bu birlikten çıkarın nedir ve geçtiğimiz hafta yaşadığım bu saldırıdan kimi sorumlu tutmam gerekiyor?

Sami Callihan: Bana saldırının arkasında ben varmışım gibi soru yöneltmen yüreğimi dağladı Bray. O gece, Ambrose ile ortak bir hedefimiz vardı. O da Luke Gallows'u alaşağı etmekti. Ve evet, bunu gerçekleştirdik. Bunu başardık. O gecede başlayan aynı gecede son buldu. Birbirimize güvenmeyi tercih ettik-

Wyatt sandalyesinde hızla sallanırken gıcırtı sesleri Sami'yi susturuyor.

Bray Wyatt: Sana "ortak" hedeflerden bahsetmedim Sami. Başarını taçlandırmanı ise hiç istemedim. Money in the Bank gecesinde, Luke Gallows ile yalnız olacaksın. Yanında biz olmayacağız, yanında Dean Ambrose da olmayacak. Senin hedefin olacak ve sadece sen olacaksın. Bundan öte, bir yardıma ihtiyacın olduğunda güvenebileceğin tek kişi bizler olacağız. Dean Ambrose değil. Biz sana kucak açan aileyiz, seni ölümü bekleyen bir adamdan ideallerini tasarlayan adama evrilten kişiler de biziz. Ve bu aileyi bir yapan kişi de Bray Wyatt, benim! Güvenebileceğin bir biz varız..

..ve var olmaya devam ettikçe bir olacağız! Aile dışından bir başkası değil.

Bray tehditkar bir ses tonu ile konuştuktan sonra ayaklanıp başını eğen Sami'nin yanına geliyor. Elini kaldırıp Sami'ye vuracak iken görüntüler son buluyor.

Phenomenal!

AJ Styles görünüyor, rampada tauntunu yapan Styles ringe giriyor ve orada da seyirciyi selamlıyor. Rakibini bekliyor.

BRAUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!

Braun Strowman görünüyor, kollarını kaldırarak BRAUN! diye kükrüyor, sonra da ringe doğru hızlı adımlarla gidiyor. AJ Styles korkulu gözlerle Strowman'a bakıyor. Braun ise gözlerini patlatmış etrafı inceliyor. Hakem ikisini de kontrol ediyor.

Braun Strowman vs. AJ Styles

Maç başlıyor. Strowman ve AJ bakışıyorlar, Strowman hemen yanına doğru geliyor AJ Styles’ın. Styles da korkmadığını gösterircesine yaklaşıyor Strowman’a ve lock up istiyor ama Strowman gülüyor ve tutuyor boğazından AJ’in, sonra da köşeye atacakken AJ karnına tekme vuruyor. Strowman bakıyor ona, sen de kimsin dercesine, deli gözleriyle AJ’i süzüyor ve sonra da fırlatıyor köşeye. Hemen ardından koşuyor ve Corner Clothesline geçiriyor. Şimdi geriliyor Strowman ve koşuyor, bir Corner Splash yapıyor ki AJ Styles’ın organları birbirine yapışıyor. Strowman hemen ardından iplere gidiyor ve Big Boot çakmak istiyor ama DROPKİCK! AJ Styles’tan bir Dropkick geliyor. Strowman yıkılmıyor elbette ama sarsılıyor. AJ Styles bu sarsıntıyı kullanarak tekrar koşuyor Strowman’a ve bir Clothesline geçirmek istiyor, ama Strowman yine ayakta. Styles şimdi köşeye koşuyor ve sıçrıyor, sert bir Forearm çakıyor Strowman’a. Strowman iyice afallıyor ve bir ayağı dizinin üstüne çöküyor. AJ Styles şimdi iplere gidiyor ve koşarak Forearm çakmak istiyor ama Clothesline! Braun Strowman kalkıp vuruyor Clothesline’ı. AJ Styles şimdi yerde yatıyor. Braun Strowman ayağa kalkıyor ve köşeye doğru kalkmaya çalışan AJ Styles’a gidiyor, köşeden tutuyor onu ve DROP SUPLEX! Tuşa gidiyor hemen Braun Strowman. 1………2…….

Atıyor AJ Styles. Şimdi Strowman ağır ağır kalkıyor, AJ Styles’a bakıyor. Styles da iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Strowman şimdi Styles’ın kalkmasına yardım ediyor, sonra da tutuyor onu, döndürüyor ve Spinebuster! AJ Styles öylece yerde yatıyor. Braun Strowman tuşa gitmiyor, yine kaldırıyor AJ Styles’ı ve Suplex pozisyonuna alıyor. AJ Styles direniyor ve karnına tekme vurmak istiyor Strowman’ın. Ama Strowman vuruyor AJ Styles’ın kafasına bir headbutt, hemen ardından tutuyor ve Suplex pozisyonunda yukarıya kaldırıyor. Sonra da bekletiyor onu, Delayed Vertical Suplex! Braun Strowman yine tuşa gitmiyor, AJ Styles’a şöyle bir bakıyor, sonra da seyircilere bakıyor ve zamanın geldiğini belli ediyor. Braun Strowman Running Powerslam için bekliyor AJ Styles’ı. AJ Styles ağır ağır kalkıyor. Strowman tam arkasında. AJ Styles kalktı, Strowman şimdi gidiyor ve sırtlıyor onu. Seyirciler çok heyecanlı. Strowman koşuyor veee AJ Styles arkadan aşağıya iniyor! Strowman arkasını dönüyor bakmak için ama PELE KİCK! Braun Strowman afallıyor bu tekme karşısında, ne olduğunu şaşırıyor. Şimdi AJ Styles bakıyor Strowman’a ve iplere gidiyor, dizlerinin üstüne çökmüş Strowman’a koşuyor ve Running Forearm! Strowman ilk defa yere düşüyor. Hemen ardından aprona çıkıyor AJ Styles. Strowman ağır ağır yerden kalkıyor, AJ Styles bandını çekiyor ve hazırlanıyor. Strowman kalktı. AJ Styles şimdi sıçrıyor, uçuyor ve PHENOMENAL FOREARM! Strowman yerde. Tuşa gidiyor Styles. 1…..2…..

Strowman deli bir kick out yapıyor, öyle ki AJ Styles fırlıyor ve aprona kadar uçuyor. Strowman kalkıyor, AJ Styles ise giriyor ringe ve hemen kalkmaması için üstüne koşuyor ama Strowman boğazından yakalıyor onu. AJ Styles çırpınıyor vurmaması için, tekmeler savuruyor Strowman'a ama işlemiyor bu tekmeler. Şimdi Strowman kaldırıyor AJ Styles'ı ve Chokeslam! AJ Styles öylece yerde yatıyor. Strowman hemen bir tuşa gidiyor. 1....2..... Atıyor AJ Styles! Strowman bu olana şaşırıyor ama AJ Styles tuşu attı. Strowman bekliyor AJ Styles'ın kalkmasını. Styles şimdi iplere tutuna tutuna kalkıyor yerinden. Strowman hemen arkasında bekliyor, AJ Styles kalktı. Strowman kalkan Styles'ı kavramak istiyor ama AJ Styles iplere tutunuyor. Hakem araya giriyor ve Strowman'ın Styles'ı bırakmasını istiyor. Strowman tamam diyerek kenara çekiliyor. AJ Styles şimdi nefes alıyor. Strowman gel diye el hareketi yapıyor, AJ Styles da gergin bir şekilde yanına yaklaşıyor Strowman'ın. Ortada buluşuyorlar ve lock up gibi bir şey yapmak için yaklaşıyor Styles. Strowman tamam diyor ve lock up'a girişiyorlar, fakat Strowman onu öylece tutuyor ve köşeye kadar ittiriyor, sonra da üst üste stomp darbeleriyle köşede sakinleştiriyor AJ Styles'ı. Hemen ardından iplere koşuyor Braun Strowman, AJ Styles ortaya doğru gelirken koşuyor ve FRONT DROPKİCK! Seyirciler Braun'un bu hareketi üstüne büyük bir cheer salıyorlar ortaya. Strowman tuşa gidiyor. 1.....2.....

AJ Styles atıyor! Şimdi Strowman ağır ağır kalkıyor ve AJ Styles'ı da saçından tutuyor, havaya kaldırıyor. AJ Styles zorla kalkıyor havaya ve çok sinirleniyor bu nedenle. Strowman bakıyor ona ve PELE KİCK! AJ Styles saçını tutarak ayağa kalkıyor, sonra da Strowman'a bakıyor, koşuyor ve bir Forearm daha patlatıyor. Strowman tek dizinin üstünbe çöküyor yine. Şimdi AJ Styles hızla gidiyor ve aprona çıkıyor, sonra da kol bandını çekmeden bekliyor rakibini. Strowman yavaşça kalkarken AJ Styles yine sıçrıyor, uçuyor ve PHENOM…. HAYIR! Strowman kavrıyor şimdi AJ Styles’ı. Hemen ardından ters döndürüyor. AJ Styles çırpınıyor Braun Strowman’ın ona dokunmaması için ama Strowman çok iddialı bir şekilde ringin ortasına koşuyor veeee RUNNİNG POWERSLAM! Strowman tuşa gitmiyor. AJ Styles’a bakıyor, sonra da seyircilerin onu desteklediğini görüyor ve şimdi AJ Styles’ı tekrar kaldırıyor, pozisyona getiriyor ve koşuyor. RUNNİNG POWERSLAM! Hemen tuşa gidiyor Strowman. 1…2…

3!

Kazanan: Braun Strowman

Strowman maçın ardından BRAUN! diye kükrüyor ve arka alana gidiyor.

Braun sevinirken girişte biri var. Braun'a bakan isim Mr. Gür'den başkası değil. Gür'ün suratında sessiz bir ifade var.

Mr. Gür: Tebrikler Braun.

Mr. Gür: Buraya bir haber vermeye geldim. GTW Şampiyonluğu için yapacağınız ve Brad'in akıbetinin belli olacağı maç Money in the Bank'te değil GTW 700'de olacak.

Strowman anlamamış bir ifadeyle bakıyor.

Mr. Gür: Bu iş haddinden faza uzadı. Cass mi, sen mi? Brad mi, Eric mi? Bunu GTW 700'de öğreneceğiz. İyi günler dilerim.

Gür uzaklaşırken Braun arkasından bakıyor.

Bad & Beer ekibi, Cold-Blooded Company'i gördüğümüz çardağı geçiyor, genelevin tam önünde sertçe duruyorlar. Arabadan inen James Storm ve Wolfgang'i takip eden kameramanı durduruyor Storm.

James Storm: İçeri girip görüntü almayacaksın tamam mı? Sadece kapıyı çek, sesleri dinlet yeterli.

Tamam cevabını alınca B&B ekibi kapıyı açıp içeri giriyor.

Wolfgang: Uuuu mama.

James Storm: İçerisi kadın kokuyor Wolf, sen ne yapacaksın?

Wolfgang: Hmmm.... Şu şişman kadın tacirinin adı neydi?

James Storm: Enrico. Dur çağırayım. ENRICO!

Kübalı adam geliyor hemen yanlarına.

Enrico: Dostlarım kadın istiyor?

Wolfgang:
Dostumun özel bir ricası var. Onu sonra konuşursunuz, bana önerebilecek bir şeyin var mı Enrico?

Enrico: Hmmm... Slav, Asyalı, Arap-

Wolfgang: Asyalı, Asyalı iyidir. Seçmeme yardım etsene.

Wolfgang, kısa bir konuşmanın ardından bir kadınla yukarı çıkarken Storm, Bethany'i görüp yanına gidiyor.

James Storm: Merhaba güzellik. Bana karımın adını unutturabilecek misin?

Bethany Seven: Sana kendi adını bile unutturabilirim.

Storm, Bethany ile cilveleşerek elini tutuyor ve merdivenlerden yukarı çıkarken kameramana dönüp kaşlarını alaycı bir şekilde kaldırıyor iki kere. Kapıyı açıp içeri girerlerken Storm kameramanı durdurmak için dönüyor ama Bethany itiraz ediyor.

Bethany Seven: Arkadaşın da içeri gelmeli. İzleyici seviyorum.

Storm sırıtıyor pis pis ve "peki öyleyse" diyerek kameramanı da içeri alıp kapıyı kapatıyor. Storm gömleğini çıkarmaya hazırlanırken Bethany kapıyı kilitledikten sonra dikiliyor orada öylece.

Bethany Seven: Bana senin geleceğini söylemişlerdi, ismin James, öyle değil mi?

James Storm: Kim söyledi?

Bethany Seven: Ağabeyim.

James Storm: Ağabeyin, nerede?

Trent Seven: Burada.

DOLAP KAPAĞI AÇILIYOR VE SEVEN TAM BİLEĞİNE BASIYOR STORM'UN! Seven yatak kenarına fırlatıyor Storm'u ve tekmelemeye başlıyor. Bethany kapının kilidini açıyor ve Silas Young da içeri dalıyor ve beraber tutup duvara vuruyorlar Storm'u. Bu esnada Wolfgang kemerini bağlayarak odaya giriyor.

Wolfgang: 10 dakika sürdü, vallahi formdan düşmüşü-

Wolfgang görüntüyü görünce koşarak saldırıyor ama Young'la Seven'ın yumruklarına fazla direnemiyor. Young sert bir diz atıyor karnına Wolfgang'in ve merdivenlerden aşağı itiyor. Birkaç basamak düştükten sonra durmayı başarıyor Wolfgang ama bacağının acısından kıpırdayamıyor. Young'la Seven, Storm'u da dışarı çıkarıyor ve yumruklayarak merdivenlerden itiyor. Bad & Beer basamakları sürünerek inip ayağa kalkıyor ve savunmaya geçiyor.

Ancak Seven hiç beklemeden sert bir tekme indiriyor ve Wolfgang aşağı düşüyor. Storm sağ yumruk geçiriyor Trent'e ama Young karnına tekme attıktan sonra kafasını trabzana vurdurduğu Storm'u aşağı indirip genelevin salonuna götürüyor. Kadınlar çığlık atarak kaçışırken Young son hızla kalorifere fırlatıyor Storm'u. Seven da Wolfgang'in kemerini çözerek çıkarıyor ve kemerle arka arkaya darbeler vuruyor Wolfgang'in sırtına. Cold-Blooded Company sonunda saldırmayı bırakıyor ve minderlere oturarak manzaraya bakıyorlar. Seven artık üç numaraya gelmiş saçlarında gezdiriyor ellerini. Bethany aşağı iniyor bu esnada hafif tırsak bir şekilde

Bethany Seven: Size kahve getireyim mi ağabey? Geleceğinizi duyunca yapmıştım.

Tozlu, soluk bir ovadan
Onun silik gölgesi yükselir.

Belinde Hardcore şampiyonluğuyla Bray Wyatt ağır ağır ringe ilerliyor. İçeri girdiğinde lambaya üflüyor Wyatt ve Hardcore şampiyonluğunu çözüp girişe bakıyor.

i hear voices in my head..

Randy Orton sert gözlerle ringi süzüyor. Ağır ağır yürüyüşünü yapıyor Randy, Wyatt da onun gelişini bekliyor-

JOHN CENA! Cena bir anda gelip zinciri Orton'ın başına geçiriyor. Orton acıyla yere çökmeye fırsat bulamadan Cena sırtlıyor onu, RAMPAYA ATTITUDE ADJUSTMENT!

Cena bir süre oturmuş pozisyonda Orton'ı süzüyor, ardından ayağa kalkıyor ve ringe yöneliyor! Cena, Orton'ın yerini alıyor! Cena elindeki GTW Heritage şampiyonluğunu öpüp basamaklarda bırakıyor ve içeri dalıyor. Hakem Hardcore kemerini Wyatt'tan aldıktan sonra maçı başlatıyor.

Hardcore Championship Match
Bray Wyatt (c) vs. John Cena

Wyatt "piyangodan mı çıktın evlat" diye bağırdıktan sonra gülüyor Cena'ya. Cena gayet ciddi. Wyatt sonunda köşeden çıkıp Cena'nın üzerine koşuyor- Cena'dan hızlı bir headlock takedown! Wyatt'ı yerde tutuyor Cena ve sıkıyor kilidi iyice. Wyatt kalkmayı başarıyor ve iplerden sektiriyor Cena'yı, Shoulder Tackle! Cena, Wyatt'ın yüzüne word life işaretini sallıyor, Wyatt onun eline sert bir tekme attıktan sonra ayaklanarak Cena'ya koşuyor, Cena'dan arm drag! Wyatt kalkar kalkmaz bir de Dropkick! Wyatt yüzünü tutarak kendini dışarı bırakıyor. Cena hemen peşinden inmek istiyor- WYATT APRONDA BACAĞINDAN TUTUP ÇEKEREK DÜŞÜRÜYOR ONU! Cena sırtını tutarak apronda yatarken Wyatt hemen çıkıyor aprona ve kafasından tutuyor onu, Apron DDT Wyatt'tan! Wyatt şimdi kolunun altına giriyor Cena'nın, aprondan dış zemine Snap Suplex! Wyatt tuşa gidiyor hemen orada, 1....2.....

Cena kalkıyor! Wyatt bir süre yerde yumrukluyor onu, ardından aprona çıkıyor ve aşağı bakıyor. Wyatt koşuyor şimdi, APRONDAN RUNNING SENTON- BOŞA! Cena çekiliyor oradan. Cena demir basamaklara tutunup ayağa kalkarken Wyatt sırtını tutuyor acı içinde. Cena hemen koşuyor ve arkadan sertçe ittirdiği Bray'in kafasını ring demirine çarptırıyor. Kaldırıyor Wyatt'ı ve tüm gücüyle spiker masasına fırlatıyor. Yüzünü monitöre vuran Wyatt'ın kaşında bir açılma var. Cena sakalından tutup bir yumruk daha atıyor. Ardından tutup aprona çarptırmak istiyor ama Wyatt kayarak ringe giriyor ve Cena arkasından dalarken hiç bakmadan Turning Clothesline'ı yapıştırıyor! Cena yerde, Wyatt da öyle. Wyatt, Spider Walk'a kalkıyor bir anda, örümcek yürüyüşünü yaparak köşeye kadar gidiyor ve turnbuckle'a tutunarak düz pozisyona geliyor. Turnbuckle'ı tutuyor ve söküyor şimdi Wyatt. Cena dizlerinin üzerindeyken arkasından gidip sırtına bir yumruk indiriyor, kafasından tutuyor ve son hızla köşeye- Cena orta turnbuckle'a ayağını basıp durmayı başarıyor ve üzerine koşan Wyatt'ın yolundan çekiliyor- Wyatt yüzünü açtığı turnbuckle'a vuruyor! Cena şimdi arkadan tutuyor onu ve çok sert bir Back Suplex! Cena tuşa gidiyor, 1.....2.....

Wyatt kalkıyor! Cena, rampadaki Orton'a şöyle bir bakıyor. Orton hala kendinde değil, görevliler kontrol ediyor onu. Cena dikkatini ringe çevirip ayağa kaldırdığı Wyatt'ı sırtlıyor ve Attitude Adjustment için bekliyor- attı- Wyatt ayakta kalıyor ve üzerine gelen Cena'ya bir uppercut! Cena darbenin etkisiyle iplere geriliyor ama iplerden sekip jumping shoulder tackle'ı yapıştırıyor! Bir daha sekiyor Cena ve bir Tackle daha! Wyatt kalkıp yumruk sallıyor, Cena kolunun altına girip kaldırıyor ve Protobomb'ı vuruyor! Cena şimdi Word Life işaretini yapıyor, iplerden sekiyor ve Five Knuckle Shuffle! Cena AA için bu sefer daha emin bir şekilde bekliyor ama Wyatt'ı sırtına aldığında bu kez de dirsek darbeleriyle karşı koyuyor Bray. Wyatt aşağı iniyor ve Cena'yı itiyor sertçe. Cena üzerine koştuğunda kolunun altından geçiyor, iplerden sekiyor ve Cena'ya bodoslama Running Crossbody ile giriyor Wyatt! Şimdi kaldırıyor Cena'yı ayağa ve kolunun altına girip kaldırarak Uranage ile vuruyor ringe! Wyatt köşeye gidiyor ve baş aşağı dönüyor, Cena'yı izliyor. Cena kalkınca gidiyor ve dizine yatırıyor Wyatt onu, alnından öpüyor, SISTER ABIGA- CENA KURTULDU! Cena sıyrıldı Bray'den ve üzerine gelince hemen drop toe hold! Cena bacağını kilitliyor Wyatt'ın ve STF! STF'i bağladı! Wyatt acı içinde. Wyatt elini yere götürüyor...

RANDY ORTON! Hareketi bozup Cena'ya girişiyor. Köşede arka arkaya tekmeler vuruyor Cena'ya. Cena yumruklarla karşılık veriyor ve karnına tekme attığı Orton'ı kaldırıyor AA'e.... ATTITUDE ADJUSTME- RKO! R-K-O! Orton RKO ile indiriyor Cena'yı ve öfkeli bir ifadeyle bakıyor. Ardından Wyatt'a bakıyor ve hakeme "say" diye bağırıyor.

Sonuç: No Contest

Hardcore Championship Match
Bray Wyatt (c) vs. Randy Orton

Orton şimdi RKO için zemine vurmaya başlıyor. Orton, Hardcore şampiyonluğuna bir adım uzakta, Wyatt kalkıyor ve R-K-O-

Bicycle Kick! Ringe koşarak dalan Sami Callihan, Orton'ı sersemletiyor ve Wyatt'a atıyor, Wyatt gelişine Sister Abigail'i yapıştırıyor ve tuşa gidiyor, 1.....2....3!

Kazanan ve hala Hardcore Şampiyonu: Bray Wyatt

Wyatt kemerini karmaşadan Sami'nin yardımıyla çıkarıyor. Wyatt, Sami'ye tutunarak ayağa kalkarken ekran açılıyor.

Dean Ambrose: Bray, Sami... Beni niye dışlıyorsunuz?

Wyatt, Callihan'a bir şeyler soruyor Dean konuşurken.

Dean Ambrose: Neden Sami ile bir birlik kurdum? Neden Bray'e saldırdım? Sami ile daha önce yardımlaşmalarımız oldu, birbirimize cam kırıkları ve florasanlar karşısında siper olduk. Ama bu seferki, başka bir şey için değil, senin dikkatini çekebilmek içindi Wyatt.

Dean Ambrose: Dinleyin baylar, Luke Gallows için tekrar geleceğinizi ve onun izini süreceğinizi biliyorum ve benim de bazı planlarım var. Hazırım. Bray..

Ambrose, Wyatt'a bakıyor doğrudan.

Dean Ambrose: Hardcore şampiyonluğu için geliyorum.

Ringdeyiz. Yukarıda Money In The Bank çantasının asılı olduğunu görüyoruz.

Steve Corino: Money In The Bank Tazz. Sadece 2 hafta kaldı!

Tazz: Evet dostum. Heyecanlı bir şov olacak, aynı biraz sonra izleyeceğimiz maç gibi!

JoJo: Bayanlar ve Baylar! Sıradaki maçımız Kıtalararası Şampiyonluğu için!

Anthem of Sussex County Chicken!

Mark Briscoe görünüyor, seyirci desteğini de alarak ringe doğru ilerliyor. Giriyor ringe ve seyirciyi selamlıyor. Sonra da rakibini bekliyor.

Cult of Personality!

CM Punk görünüyor, tauntunu yapıyor ve hemen ardından ringe ilerliyor. Briscoe'ya bakıyor, sonra da kemerini belinden çıkarıp seyirciye selam vererek kemerini gösteriyor. Hemen ardından kemerini hakeme veriyor. Hakem ikisini de kontrol ediyor ve maç başlıyor.

Intercontinental Championship
CM Punk (c) vs. Mark Briscoe

İkili şöyle birbirlerine bakıyorlar önce, sonra da arenayı dinliyorlar. Bazı seyirciler Punk’ı desteklerken bazıları da Briscoe’ya yönelik tezahüratlarını sürdürüyorlar. Punk ve Briscoe bu tezahüratlardan mutlu bir şekilde gülümsüyorlar ve gelip lock up ile başlıyorlar maça. İkili yenişemiyorlar önce, sonra da Punk Briscoe’yu ittiriyor. Brisscoe bakıyor Punk’a şöyle bir, Punk da ellerini yana açıyor ve gel diyor. Briscoe geliyor tekrar, Punk da geliyor ortaya ve lock up’a tekrar girişiyorlar. Bu sefer Briscoe karnına tekmeyi basıyor Punk’ın ve hemen ardından headlock’a alıyor onu, şimdi de Punk iplere doğru geri geri gidiyor ve Briscoe’yu ittiriyor, Briscoe karşıdaki iplere giderken Punk koşuyor ve Clothesline vurmak istiyor, ama Briscoe koltuk altından geçiyor ve karşı iplere gidiyor. Punk arkasına bakıyor ve Back Kick vurmak isterken Briscoe sıyrılıyor ve Bulldog için kafasından tutmak istiyor ama Punk ittiriyor onu ve Briscoe tekrar iplere gidiyor. Punk Dropkick’i çakıyor Briscoe’ya ve maçın hızını yavaşlatıyor. Briscoe kalkmaya çalışıyor, Punk hemen iplere gidiyor ve Basement Dropkick’i yapıştırıyor Briscoe’ya. Briscoe yerde yatarken Punk şimdi yere oturuyor, sonra da Briscoe’nun kafasını da bacak arasına almaya çalışıyor ve Figure Four Necklock! Punk iyice sıkıştırmaya çalışıyor Briscoe’nun kafasını, Briscoe ise nefes almaya çalışırken aynı anda iplere gitmek istiyor, kendini aşağıya kaydırmaya çalışıyor. Biraz sonra Briscoe kendini arkaya doğru bırakıyor ve gözlerini yavaş yavaş kapatıyor. Briscoe bayılıyor mu?

Hayır! Briscoe açıyor gözlerini ve ani bir hareketle iplere doğru gidiyor, enerjisini toplayan Briscoe biraz sonra yandaki iplere tutunarak bunu başarıyor. Punk ne olduğunu anlayamıyor. Briscoe ipleri tutuyor şimdi. Punk bırakıyor mecburen kilidi, hemen ardından kalkıyor ayağa. Briscoe ipleri tutunarak bir süre mola veriyor ve dinlenmeye çalışıyor. Punk da bekliyor rakibini. Briscoe kalkıyor, Punk hızla üstüne koşuyor ama Briscoe bir çelme takarak Punk’ı yere düşürüyor ve hemen ardından sırtına bir Back Elbow çakıyor. Sonra kalkan Briscoe Punk’ı tutuyor ve karnına tekmeyi basıyor, sonra da köşeye döndürerek üst üste stomplar çakıyor ona, sakinleştirmeye çalışıyor Punk’ı orada. Hemen ardından geriliyor Briscoe ve koşuyor, Punk’a doğru köşeye koşarken Punk’tan double knee geliyor. Briscoe çenesini tutarak arkaya gidiyor. Punk şimdi Briscoe’ya doğru koşuyor ama Briscoe onu görüyor ve zıplayıp Dropkick’i yapıştırıyor hemen. Punk da şimdi ağzını tutarak yerde oturuyor. Briscoe Punk’a bakıyor, oturur pozisyonda gördüğü için hemen iplere gidiyor ve Basement Dropkick’i yapıştırıyor. Hemen tuşa gidiyor Briscoe. 1…. Atıyor Punk hemen tuşu. Şimdi Briscoe aprona çıkıyor, Punk da ağır ağır kalkmaya çalışıyor. Punk kalktı, Briscoe zıplıyor ve Springboard Front Dropkick! Hemen tuşa gidiyor Briscoe. 1…….2……

Atıyor CM Punk! Briscoe bu duruma şaşırmıyor, ağır ağır ayağa kalkıyor. CM Punk da iplere tutunuyor ve öyle kalkmayı tercih ediyor. Briscoe hemen arkasında bekliyor CM Punk’ın. Kalkıyor şampiyon, arkasını dönmeye çalışıyor ama Briscoe hemen arkasına geçiriyor Fishermen Suplex için. Veeee, Punk bir back elbow çakıyor hemen, bir sağ back elbow bir sol back elbow. Briscoe sersemliyor. Punk arkasını dönmeden bir de Back Kick çakıyor, eğilen Briscoe’nun kafasından tutuyor ve hızla köşeye koşuyor, sonra da köşe direğine geçiriyor ve öylece bırakıyor onu. Punk bu sırada kendini yere atıyor ve bir süre dinleniyor. Briscoe da biraz sonra ağır ağır çıkıyor ringin köşesinden, arkasını dönüyor ve ringe bakıyor. Bakmasıyla birlikte Running High Knee yemesi aynı ana denk geliyor Briscoe’nun. Punk hemen ardından kafasından tutuyor ve Bulldog! CM Punk şimdi ellerini birleştiriyor ve Go To Sleep tauntunu yapıyor. Briscoe yerde yatıyor, Punk ise kalkması için sabırsızlanıyor. Briscoe ağır ağır kalkıyor. CM Punk şimdi arkasına geçiyor Briscoe’nun. Briscoe kalktı, Punk hemen döndürüyor Briscoe’yu ve sırtlıyor. Briscoe çok fazla debelenmiyor. Punk kameraya bakıyor, bu iş bu kadar diyor ve sonrasında da vuruyor: GOOO TOOO SLEEEPPPP! TUŞA GİDİYOR CM PUNK! 1……..2………..

ATIYOR BRİSCOE!!!! BRİSCOE TUŞU ATIYOR! CM Punk hakeme dönüyor ve sen 3’ü niye saymadın diye bakıyor, hakem ise 3 olmadı diyor. Punk olanlara inanamıyor, Briscoe yerde öylece yatıyor. Biraz sonra Punk dönüyor ve gidiyor Briscoe’nun yanına. Tutuyor kafasından onun ve kaldırmaya çalışıyor. Tam Briscoe’yu kaldırdığında tekrar sırtlıyor CM Punk! Bu sefer bitirmek istiyor. FAKAT, Briscoe üst üste back elbowlarla kafasına vuruyor Punk’ın. Punk mecburi bırakıyor Briscoe’yu. Briscoe arkasına düşüyor ve hemen tutuyor onu FİSHERMAN SUPLEX! Punk öylece yerde yatıyor şimdi. Briscoe ise köşeye atıyor kendisini toparlayabilmek için. Briscoe biraz sonra kendisini toparlamışken Punk da ağır ağır kalkıyor. Briscoe hemen Punk’ın yanına gidiyor. Briscoe bekliyor Punk’ı. Punk kalktı şimdi tam olarak. Arkasını dönüyor ve Briscoe hemen kavrıyor onu, CUUTTTT THROOOOATTT DRRRİİİVEEERRRRRRR!!!!!! HEMEN TUŞA GİDİYOR MARK BRİSCOE. YENİ ŞAMPİYON GELİYOR MU????????? 1……..2………

ATIYOR CM PUNK!! CM PUNK ATTI BU TUŞU!!! Mark Briscoe şaşkın bir şekilde ringin ortasına oturuyor ve Punk’a bakıyor. Karşılıklı finisher atıyor ikisi de. Briscoe yavaş yavaş kalkıyor. Bu böyle olmaz diyor ve Punk’ın kalkmasını bekliyor tekrardan. Bir Cut Throat Driver daha peşinde Briscoe. Şimdi Punk ağır ağır kalkıyor. Briscoe hemen döndürüyor Punk’ı kendisine ve ROUNDHOUSE KİCK! Punk bu tekmeyi de vuruyor ve kendisini yere bırakıyor, oturur pozisyonda dinleniyor Punk. Mark Briscoe da şimdi bu tekmenin etkisiyle yerde yatıyor. Biraz sonra ikisi de ağır ağır kalkıyor, birbirlerine bakıyorlar. Punk ve Briscoe şimdi ringin ortasından yumruklaşıyorlar. Önce CM Punk vuruyor, sonra Mark Briscoe. Bir kez daha vuruyor CM Punk, sonra da bir kez daha vuruyor Mark Briscoe. Bu yumruklaşma böyle devam ediyor. Yumruklaşma devam ederken rampanın oradaki seyircilerden çığlıklar duyuyoruz. Girişte hareketlenme oluyor. Punk ve Briscoe bunu fark etmeden devam ediyorlar. HIZLA BİRİ GİRİŞTEN KOŞUYOR VE RİNGE GİRİYOR!

ROMAN REİGNS BU! Roman ringe giriyor, Punk ve Briscoe bunu fark ediyorlar ve hemen yumruk vurmak için saldırıyorlar Roman’a, ama Roman alttan geçiyor ve iplere koşuyor. İkili arkasını dönüyor ve DOUBLE SPEAR! ROMAN REİGNS VURUYOR SPEAR’I İKİSİNE DE! Hakem hemen gongu çaldırıyor.

Sonuç: No Contest
Hala Şampiyon: CM Punk

Roman şöyle bir iki güreşçiye bakıyor, sonra da tavanda asılı Money In The Bank çantasına. Roman Reigns hemen dışarıya çıkıyor ve bir merdiven alıyor, sonra da merdiveni kuruyor. Roman Reigns ağır ağır merdiveni çıkıyor. Biraz sonra merdivenin sonundaki çantaya ulaşıyor Reigns. Açmaya çalışıyor. Bu sırada…

BU SIRADA BO DALLAS GÖRÜNÜYOR. Dallas koşarak ringe geliyor. Roman çantayı söküyor derken Dallas merdiveni sallıyor! Roman Reigns çantayı söküyor ama elinden düşürüyor çantayı. Çanta aşağıdaki Bo Dallas’ın eline düşüyor. Dallas çantayı alıyor ve şöyle bir bakıyor. Reigns hızla aşağıya iniyor. Roman iner inmez Dallas çantayı Roman’ın kafasına gömüyor!! Roman Reigns de yere düşüyor. Şimdi Bo Dallas merdiveni tırmanıyor ve en üste çıkıyor. Anything çalıyor ve Bo Dallas çantayla birlikte tauntunu yaparken şov bu görüntülerle sona eriyor.

GREAT THUNDER
GTW Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved
Patron isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 22:18   #2
6.11.06
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1629
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 78321
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Wyatt'ın maçında kargaşa olur, biz de yer alırız. Müsait olduğum takdirde takip edeceğim, uzun zaman oldu.
imza

真言立川
shingontachikawa.
ghastly funeral theatre
http://crossfade.io/#!/8bfjd4v9v0

"This times come man it's over, it's done with. Bottom line is Konnan you're playing checkers man. I'm a king, I'm playing chess homie. That's what I'm doing partner, I'm trying to make a real move in this game. Yeah I did it and I got no problem with it because while you we're sitting there talking about. oh i found out. I already had a joker up my sleeve man.

The young pups, the young uns, the young boys is against the old G's. The original LAX. You're gonna see a fight, you're gonna see a war, you're gonna see a 5150 street fight. It's gonna get ugly, it's gonna get dirty, it's about to get legit. What gives us the advantage? It's real simple. We we're born to die. We ain't supposed to be here, nobody wants us here. Guess what? We are here."

World Class Maniac isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 22:20   #3
Lonely Man
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bakü Azerbaycan
Konular: 1856
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 5408
Rep Derecesi: The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.

Promo kesmeye zaman bulamadım ama sebeblerde varım. Bakalım neler olacak. Takipteyim.
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 22:20   #4
Banned
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1313
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 51253
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Takipte olurum büyük ihtimalle. Şu şov sonrası İngiltere'de çok güzel bir konuşma gösterisi patlatırız.
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 22:20   #5
one mean hombre
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3590
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 176404
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Galiba bacıyı kaptırdık.
imza

you're about to witness the strength of street knowledge.

#IMPACTwrestling

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 22:22   #6
Akıl Zenginiyim
Razer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 132
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2615
Rep Derecesi: Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.Razer IC kemerini kazandın.

Takipteyim.
imza

RPG Karakter
Sami Zayn
Theme Song
Worlds Appart
Başarılar
Days of Rising Tag Team Champions
Razer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 22:22   #7
Banned
PowerSlamX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 215
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 5187
Rep Derecesi: PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.

İki ünvan maçı mı? Bir sürpriz olmasın da. DoR'un onurlandırdığı kişiye bak... Beklemedeyim .
PowerSlamX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 22:22   #8
five feet of fury
Poyiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gainesville, Georgia
Konular: 130
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 20357
Rep Derecesi: Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Poyiss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Takipte olmaya çalışacağım.
imza

Roses are red,
Violets are blue,
I'm an Ekrem Savaş Guy,
And I'm not finished with you!

RPG:Braun Strowman

1 Time DoR Television Champion
1 Time DoR Heavyweight Champion
2 Time Hardcore Champion
Slammy Awards 2017 - Breakout Star of the Year
2 Time GTW Champion
Poyiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 22:23   #9
Kayıtlı Kullanıcı
salvation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 125
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 16784
Rep Derecesi: salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.salvation Şirketin yüzü artık sensin.

- Out of time, So Say Goodbye..
Takipte olacağım. (:
imza
oswald
[CENTER]
salvation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2018, 22:23   #10
Banned
PowerSlamX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 215
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 5187
Rep Derecesi: PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.PowerSlamX Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Galiba bacıyı kaptırdık.
Sen de onun bacısını kaparsın.
PowerSlamX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil