GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-01-2018, 23:05   #1
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 154
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 14618
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.LeonardoAraujo WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart RPG: Gömü

Arka alanda hala International Openweight Champion Hangman Page var.

Hangman Page: Bakın, bu Days of Rising'in en değerli ve en zor kemeri. Bu, Days of Rising'in ana olay kemeri. 2 hafta önce Aries'i hayattan emekli ederek bu kemeri kazandığımda kendimce bu kemeri gerçekten üst seviyeye çıkartmayı amaçlamıştım çünkü bu kemerde kendimi gördüm. Boş, içindeki sonsuz potansiyel kullanılmamakta, değeri bilinmemekte. Her geçen gün kendimi geliştirirken, artık geliştirdiğim tek şey kendim değil. Bu belimdeki kemeri alır almaz ilk iki haftada main eventte başarıyla korudum. P*ç kurusu Axel Dieter mi? O hala sağlıklı olduğuna sevinebilir, nefret ettiği Drake aslında geçen hafta onun hayatını kurtardı. Babası belirsiz Eli Drake? O yürüyen ağızda aynı Austin Aries'i görüyorum. Yürümek ve konuşmak dışında bir işe yaramıyor. Bu aptal 2 insan umrumda bile değil çünkü lanet olası o ringe çıktığımda artık spot ışıkları benim üzerimde ve insanlara meydan okuduğumda arka alanda derbeder gibi gezen onca kişi DoR main eventinde International Openweight şampiyonluğunu kazandığını düşünerek mastürbasyon yapıyorlar. Bu zevke gelme olayları şampiyonun Hangman Page olduğunu hatırlayana kadar sürüyor ve bu bahsettiğim güreşçilerin çoğu bu gerçeği hatırlıyor ve lanet olası rezil arka alan işlerini yapmaya devam ediyorlar. İçlerden yürek yiyen bazıları ise kendisini bana en uygun rakip olarak görüyorlar. Evet Moose'dan bahsediyorum. Moose? Evet az önce birkaç organını kullanılmaz hale getirdiğim hayalperest. Muhtemelen DoR'a büyük umutlarla gelip bütün kemerleri almayı hedeflemişti. Ama bunun hiçbir önemi yok. Kendisi daha ilk maçında "hayatın gerçekleri" ile karşılaştı. Ve Moose'u da eze eze yenerek üst üste 2. DoR main eventinden de DoR International Openweight kemeriyle ayrıldım. Haftaya yine DoR'da yine başka gömülerle uğraşacağım belki iyi gömülmediğini düşünen Moose tekrar meydan okuyabilir. Ama kim olursa olsun fark etmez. DoR'un şampiyon Hangman'i var ve o rakip istiyor kim olursa olsun. Ve Hangman o rakibe de acımayacak.

Sözlerini bitirdikten sonra kadrajdan çıkıyor ve kamera da kapanıyor.
imza

RPG: Hangman Page
Former International Openweight Champion (174 days)
LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil