GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-08-2017, 20:09   #51
#Hedef23
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: diagne git artık
Konular: 292
Favori Güreşçisi: Ronaldo Shaqiri
Rep Puanı: 25423
Rep Derecesi: 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
619Rey619 619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25423

Alıntı The Aerialist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de bir kere denedim onu, gidip şikayet ediyorlar.
Etmesi zaten istediğim şey. Annesinin yanında durur ben kafa dinlerim sonra gittikten sonra annem bana kızsa da bir şey olmaz rahatım.
imza

619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 20:10   #52
lanetimi kokla bebek
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kepler-438b
Konular: 36
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 82307
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Caligula Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 82307

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Monoteizm'i benimsiyorum, anlaşılabilir dilde Tektanrı inancım var. Benim şu yaşta irdelediğim ve merak ettiğim durum, benimsenen onca dinin vaatlerinin ne olduğu, neden insanların o dini benimsediği. Bu yüzden okuyup öğrenebileceğim kaynakların çoğunlukta olduğu yerde, üniversitede kafa yormayı tercih ediyorum. Bak ikinciye tekrarlıyorum, benim demek istediğim şey bir inancım olmadığı değil. Yarın Kur'an-ı Kerim'i okuyup İslamiyet'i benimseyeceksem dahi, bunu kaynağını okuyarak benimsemek istiyorum. Din gibi derin bir konuyu da, henüz olgunlaşmamış benim lisede cevaba kavuşturmamın doğru olacağını da düşünmüyorum. Umarım daha iyi anlatabilmişimdir kendimi.

O itham yanlış oldu, özür diliyorum ama dediğim onca şeyden Ateist olduğumu çıkarman sinirimi bozmadı değil.
Bence bazı şeyleri okumaya şu yaşında başlasan iyi olur ben 18 yaşındayım kitap okuma alışkanlığım var ama bilgi o kadar muhteşem bir şey ki insan bilgilendikçe ne kadar cahil olduğunu anlayıp ''Ya ben bunu bu zamana kadar nasıl öğrenememişim?'' diyor. Okumanın yaşı olmamalı elbet bazı fikirler bu yaşlarda oturmaz ama mesela ben Kuran'ı ve İncil'i(annemin inancından dolayı) okuduğumda senden 1 yaş daha gençtim. İnsan vakit geçtikçe öğrenemediği şeyler için pişmanlık duyuyor.

Konu Caligula tarafından (02-08-2017 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir.
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 20:11   #53
Banned
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 76
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 32013
Rep Derecesi: Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Freakin Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Lise bitmeden önce tek isteğim, annem ile ayrı bir eve taşınmak ama o da pek mümkün gözükmüyor. Açıkçası dini hayatımdan ırak tutan biri olarak anneannemin her gün İslamiyet hakkında birşeyler demesinden rahatsızım. Biliyorum, yanlış anlaşılıyor ama Kur'an-ı Kerim'i okumadan direk İslamiyete bağımlı bir birey olmak istemiyorum. Zamanı geldiğinde, olgunlaştığım zaman karar vermenin daha doğru olduğunu düşünüyorum ama annanemin körsevda bağımlı oluşu rahatsız ediyor doğal olarak. Ayrıca kendi odam da olmadığından rahatça ders çalışıp kitap okuyabileceğim bir yer de yok evde. Dışarıya bağımlı kalınca sokak çocuğu, eve tıkanınca ev kuşu demeleri de ayrıca irite ediyor.

Böyle sitemleri elbet olacak ama işime gelmeyince serzenişte bulunmam da çok doğal bence.
Ailen yarım sanırsam.
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 20:12   #54
onye
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5596
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 767929
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 767929

Alıntı BalorClub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ozaman onlara bunu söyleme vakti Veya bir güvendiğin akrabandan yardım alabilirsin.
Daha 16 yaşındayım yıl olarak değil ama gün olarak girdim 2 sene sonra inşallah.
imza

“Ezekiel 25:17. "The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you." I been sayin' that shit for years. And if you ever heard it, it meant your ass. I never really questioned what it meant. I thought it was just a cold-blooded thing to say to a motherfucker before you popped a cap in his ass. But I saw some shit this mornin' made me think twice. Now I'm thinkin': it could mean you're the evil man. And I'm the righteous man. And Mr. .45 here, he's the shepherd protecting my righteous ass in the valley of darkness. Or it could be you're the righteous man and I'm the shepherd and it's the world that's evil and selfish. I'd like that. But that shit ain't the truth. The truth is you're the weak. And I'm the tyranny of evil men. But I'm tryin, Ringo. I'm tryin' real hard to be the shepherd.

he became the shepherd instead of the vengeance.

#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 20:12   #55
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BalorClub BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10750

Alıntı Alpercanbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha 16 yaşındayım yıl olarak değil ama gün olarak girdim 2 sene sonra inşallah.
Neyden çekiniyorsun ki? Döverler ederler diye mi?
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

RPG Karakteri: TJ Perkins
Başarılar: -
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 20:17   #56
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2470
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence bazı şeyleri okumaya şu yaşında başlasan iyi olur ben 18 yaşındayım kitap okuma alışkanlığım var ama bilgi o kadar muhteşem bir şey ki insan bilgilendikçe ne kadar cahil olduğunu anlayıp ''Ya ben bunu bu zamana kadar nasıl öğrenememişim?'' diyor. Okumanın yaşı olmamalı elbet bazı fikirler bu yaşlarda oturmaz ama mesela ben Kuran'ı ve İncil'i(annemin inancından dolayı) okuduğumda senden 1 yaş daha geçtim. İnsan vakit geçtikçe öğrenemediği şeyler için pişmanlık duyuyor.
Doğrudur, bilginin sınırı yok ve insan kendine birşeyler kattıkça gelişiyor. Yine de, askıya almaktan vazgeçeceğimi düşünmüyorum şimdilik. Öğrenmek istediğim ve öğrenmek için çaba attığım farklı şeyler var, güzel bir üniversite ile eğitim hayatımımı yoluna soktuktan sonra daha derin bir şekilde düşünmeyi yeğliyorum diyelim.

Alıntı FReaKin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ailen yarım sanırsam.
Ebeveynlerim ayrı, evet.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 20:20   #57
Banned

Rep Derecesi: Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ebeveynlerim ayrı, evet.
Çok üzücü bir durum, hayatı erken öğrenmiş desek yeridir.
Alt 02-08-2017, 20:20   #58
Immune To Fear
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bikini Bottom
Konular: 725
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 12322
Rep Derecesi: MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. MoonWalkerMan WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MoonWalkerMan MoonWalkerMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 12322

CREATURES! MOUNT UP!!

imza
b

Konu MoonWalkerMan tarafından (02-08-2017 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.
MoonWalkerMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 20:22   #59
Banned

Konular: 2470
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı FReaKin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok üzücü bir durum, hayatı erken öğrenmiş desek yeridir.
Baskı ve kavga eşliğinde büyümek yerine, ebeveynlerimi ayrı görmeyi yeğlerim. Beni çok sarsan bir durum değil çünkü iki ebeveynimin de benle ne kadar ilgili olduğunun farkındayım. Ayrı olsalar dahi bunu hissettirmemeye çalıştıkları için saygı duyuyorum, ikisi de bana hem annelik, hem babalık yapıyor. Hiçbir şeyden de esirgemediklerini biliyorum ve bu bana yetiyor.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 20:26   #60
Banned

Baskı ve kavga eşliğinde büyümek yerine, ebeveynlerimi ayrı görmeyi yeğlerim. Beni çok sarsan bir durum değil çünkü iki ebeveynimin de benle ne kadar ilgili olduğunun farkındayım. Ayrı olsalar dahi bunu hissettirmemeye çalıştıkları için saygı duyuyorum, ikisi de bana hem annelik, hem babalık yapıyor. Hiçbir şeyden de esirgemediklerini biliyorum ve bu bana yetiyor.
İşte buna sevindim. Umarım daha iyi olur ve ayrı eve çıkarsınız annen ile.

Konu Freakin tarafından (03-08-2017 Saat 09:58 ) değiştirilmiştir.

Seçenekler Arama
Stil