GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-02-2018, 05:45   #1
Give Me A Hell Yeah!
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 79
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 4295
Rep Derecesi: The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.The Hellraiser IC kemerini kazandın.
Standart RPG: Welcome to Million Dollars Team

"I Come From Money"

Ted DiBiase Jr, girişte görünüyor ve seyircelere bakıyor..

Ted DiBiase Jr, ringe doğru yürüyor ve ringe girip eline bir mikrofon aldıktan sonra konuşmaya başlıyor.

Ted DiBiase Jr;

Bayanlar ve Baylar, öncelikle herkese merhabalar. Beni zaten tanıdığınızı umut ederek kendimi tanıtma faslını atlayacağım. Bildiğiniz üzerek Days Of Rising şovuna Tye Dillinger ile birlikte "Million Dollars Team" olarak debutumuzu gerçekleştirdik ve hedefimizin Takımlar Şampiyonluğu olduğunu da belli sanırım. Bunun sebebi ise Days Of Rising'de takım divizyonun fazla aksiyonlu geçmiyor olmasıdır. Bu şirkette ekip bana izin verdiği sürece yapamayacağım şeyler yok, daha önceki bulunduğum şirketler de ise gerekenden fazlasını yaptığımı düşünüyorum. Tye'ın da geçmişi hiç kötü sayılmaz ve oda benim gibi elinden gelenin fazlasını yapan bir güreşçi. Onunla baya uyumlu bir takım olduğumuzu söyleyebilirim nede olsa ikimiz de yetenekli güreşçileriz ve elimizden gelenin en iyisini yapmak için bu takımı kurduk. Daha yolun bu kadar başında iken büyük sözler verip sizlerin umutlarını yarıda kesmek istemiyoruz, şöyle bir gerçek var ki Takımlar Divizyonun da tüm dengeyi bozacak olan takım biz olacağız. Çünkü gördüğüm üzere böylesine güzel bir Brand'de nice dostluklar çok kötü sonlar ile bitti. Örneğin; Sami en yakın arkadaşı TJ Perkins'e karşı çok büyük bir ayıp yaptı kısaca bir tabir vardır "Öküz öldü, ortaklık bozuldu." Bunu canlı halde herkes gördü diye umut ediyorum, biz böyle olmayacağız. Biz ne olursa olsun birlik ve beraberlik içinde olup Takımlar Divizyonun Şampiyonları olacağız.

Derken..
imza

İletişim;
Twitter
Facebook
İnstagram
Eski Nick: Christmas007

The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2018, 15:24   #2
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 404
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 55827
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Tye Dillinger'ın müziği duyuluyor. Tye yüzünde gülümseme girişte gözüküyor ve "Ten" tauntunu atıyor. Ardından ringe giriyor ve Ted DiBiase'nin elini sıkıyor. Ardından konuşmaya başlıyor.

Tye Dillinger: Çok haklısın dostum. Biz, sen ve ben çok uyumlu bir ikiliyiz. Herkes hazırlıklı olsun çünkü milyon dolarlık takım, milyon tane umut vaadediyor. Yakın zamanda şampiyon olacağız ve herkese kimlerin patron olduğunu göstereceğiz. Herkes birbirini başarı için satabilir, daha büyük amaçlar uğruna birbirine ihanet edebilir ama biz böyle olmayacağız. Biz başarabileceğimiz her şeyi birlikte başaracağız. Yakın zamanda siz de bunu göreceksiniz. Million Dollars Team gelmiş geçmiş en başarılı takım olacak!

Tye mikrofonu atıyor ve Ted DiBiase ile sarıldıktan sonra köşeye çıkıp tauntlarını atıyorlar.
imza

If you don't learn from your mistakes, then they become regrets. (Eğer hatalarından ders almazsan pişmanlığın olurlar..) - John Cena

Gangsta to us didn't have anything to do with Al Capone and stuff like that. It's just about living your life the way you want to live it. And you're not going to let nothing stop you. - Ice Cube

Brock Lesnar - John Cena - Seth Rollins - Dean Ambrose
#GangstaRapMadeMeDoIt
domtoretto34 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil