GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt Dün, 15:58   #1561
Fatih Sultan Terim
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kahire
Konular: 223
Favori Güreşçisi: Ronaldo Shaqiri
Rep Puanı: 15445
Rep Derecesi: 619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.619Rey619 Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı domtoretto34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu gece Damla'nın elenmesini bekliyorum. Bakalım kim elenecek? Merak içindeyiz.
Ben Anıl elenir diye düşünüyorum. Ama Turabi ve Hakan'ın elenmeyeceği kesin.
imza
pitbull...

"Bugün Galatasaray'ın pes ettiğini düşünenler yarın her zamanki gibi yine düşündükleriyle yetinecekler."

RPG: Rob Van Dam
#Hedef22
619Rey619 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 22:18   #1562
a little patience
Straight Fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 224
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 24513
Rep Derecesi: Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Straight Fire WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

DAMLA GİTMEDİ ŞÜKÜRLER OLSUNN

Yolun açık olsun Hakan kral.
imza

11.09.2016
Straight Fire isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 22:40   #1563
Seni Seviyoruz İnce!!!
Christian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir / Uzundere
Konular: 146
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 1051
Rep Derecesi: Christian Ana kadroya çağırıldın.Christian Ana kadroya çağırıldın.Christian Ana kadroya çağırıldın.Christian Ana kadroya çağırıldın.Christian Ana kadroya çağırıldın.Christian Ana kadroya çağırıldın.Christian Ana kadroya çağırıldın.Christian Ana kadroya çağırıldın.

Abi yapmayın yaa. Her şey üst üste geliyor bugün.Bu adam 3. kez katıldı ve bence hiç olmadığı kadar iyiydi.En azından bir Kıbrıs görmeyi hakediyordu. Yazıklar olsun böyle işe. Bu sene benim için Survivor bitmiştir.
imza

Yorulduğum Doğrudur Ama Yıkılmadım , Ayaktayım , Başarmak İstiyorum Ve Başaracağım!

#1 Kez Haftanın Parlayan Üyesi 8.11.2015
Christian isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 17:23   #1564
fall to pieces
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bexplex City
Konular: 182
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 34007
Rep Derecesi: BeckyFan isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Sanırım şuraya favori ikilim elendiği için bir yazı yazmam gerekiyor. Ya da en azından ben öyle hissediyorum. Yazmazsam olmaz.

Survivor’ın en kötü senesinin bu sene olacağı gram aklımdan geçmezdi. Nagihan, Turabi, Adem üçlüsünün hala burada olmaları mı daha kötü yoksa Merve veya Hakan’ın kazanamaması mı bilemiyorum. İkisi de bana bu programı izlerken en zevk veren kişiler oldu, yeri geldi o ikiliyle strese girdim, sinirlendim, sevindim hatta 2015’te bayağı bir ağlamıştım ikisi kazanamayınca. Fakat bu sefer ikili üçüncü defa kazanamadığı için içimde kocaman bir garipseme hissi olsa da gram üzülmüyorum. Üzülmüyorum çünkü yine tahmin ettiğimiz o iğrenç, rezil isimin zaferine kendimi şimdiden hazırladım. Ne yaparsa yapsın Acun’un elemediği o isim kazanacak. Güzel kurgu Acun, tebrik ediyorum. Tebrik ediyorum çünkü en azından Merve ve Hakan gibi insanları görme fırsatım oldu bu programda 3 sene. Anıl veya Hilmicem ikilisinden biri alır umarım diyeceğim ama onlar da alamayacaktır muhtemelen. Ha, olur da eğer %1 ihtimal ikisinden biri alırsa yüzümde bir gülümsemeyle bitecek bu senenin Survivor’ı. Merve ve Hakan bir daha kaybedecekleri bir kurgu içinde bulunacaklarsa artık Survivor’da görmek istemiyorum kendilerini. Her şey için teşekkürler Merve ve Hakan, hayatlarınızda başarılar.
imza

11.09.2016
#sincara4royalrumble2018
#sincara4greatestroyalrumble
#sincara4royalrumble2019
Özgür "Poyiss" Aslan Guy
Més que un club
the woman that wwe forgot
the man that wwe forgot

RPG: Killian "The Beast of Belfast" Dain
Başarılar: 1 Time and Current Intercontinental Champion

Forum Başarılarım
GTR Slammy Awards 2017 Yılın En İyi Kadın Güreşçi Fanı Ödülü
GTR Slammy Awards 2017 En Kafadar Ödülü
1 Efsanevi BaB Konusu - Viewer's Choice
28. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Royal Rumble Turnuvası Kazananı
Onur Kürsüsü - Ocak 2018, Şubat 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 04.02.2018

Konu BeckyFan tarafından (Bugün Saat 17:28 ) değiştirilmiştir.
BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil