GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-01-2020, 00:44   #1
guilty
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 270
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 49331
Rep Derecesi: End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. End of Heartache Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
End of Heartache End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 49331

Standart RPG: One and Only!

One and Only!

Ricochet burada! Arenada büyük bir destek var. Ricochet şovunu yaparak hızlı bir giriş yapıyor ringe ve ringin ortasındaki klasik taklasını atıp mikrofon istiyor ve konuşmaya başlıyor.

Ricochet:
Merhaba GWA evreni! Konuşmaya başlamadan önce ''Big Mamba'' Kobe Bryant'ın aramızdan ayrılışını büyük bir üzüntüyle anıyorum. Gerçekten büyük bir idol ve büyük bir başyapıttı basketbol adına.

Ricochet biraz duraksıyor ve devam ediyor.

Ricochet:
Maalesef olan oldu ve efsaneyi kaybettik. Gelelim Ricochet kimdir ve neden burada? Ricochet neden mi burada? Çünkü Ricochet kimsede olmayan bir şeye sahip, arka alanda kimsede olmayan bir şey. İnanmak ve pes etmemek. Çoğu insan inanır ve bir şeyleri yapmaya koyulur ve pes eder. Çoğu insan asla pes etmez ama içten içe buna inanmaz. İşte ben bu ikisine bir arada sahibim. WWE'de, PWG'de ve daha sayısız Indy şirketlerinde hak ettiğim değeri göremediğimi biliyorum. Benim gibi düşünen çok insan olduğunu da biliyorum. ''Bu adam çok yetenekli ama mid-carder olmaktan ileri gidemiyor''. İşte ben bu sözleri burada yıkmaya geldim. Ben bu arenaya en tepeye tırmanmaya geldim. Taklalarla, tekmelerle, yumruklarla, kan ve terle burayı Ricochet'in Mekanı yapmaya geldim. Ben egoist bir insan değilim ama güreş aleminde push almış çoğu güreşçiden yetenekliyim. Alberto Del Rio; söylesenize bu adamın yeteneği neydi? Royal Rumble, MITB, WWE Şampiyonluğu, Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu bla bla bla. Peki Sheamus. Bu adam çok mu yetenekliydi, mikrofonu eline aldığında FELLA! diye bağırmaktan başka bir bok bilmeyen adamın tekiydi, buraya da geldi fakat yapamadı. Neden mi? Çünkü burası hak edene hak ettiğini veren bir yer. Vince McMahon'ın paralı jobber mekanından daha iyi yazarların olduğu, ayrıca insanların yetenekli güreşçileri izlemek istediği bir yer. Takla görmek istemiyoruz diye arka alanda dolaşan tipler ve Twitter trollerini her zaman gördüm. Siz isteyin veya istemeyin ama güreş seyretmek isteyen insanlar burada ve benim arkamda. Ben bunu Atlas'da hissettim adamım. Ben bunu Atlas'da hissettim ve ego kasmaktan başka bir özelliği olmayan bir adamı neredeyse 1-0 geriden gelip yendim. Beni hileyle yenip mikrofonu alıp size diyeceği şeyi söyleyeyim mi? ''Ben bu adamdan da yetenekliyim ve siz benim s**imde değilsiniz''. Evet MJF böyle bir adam. Kendini çok yakışıklı sanan ve ekran başındaki tüm hatunların onun için yanıp bittiğini sanan bir adam. Peki bu beni ne kadar ilgilendirir Maxwell? Burası Best Model of the World'ün seçildiği yer değil, burası daha iyi güreşenin kazandığı, hile ve hurdanın bile bazen geçersiz kaldığı bir şirket. Burası GWA, Maxwell. Şansla kazandığımı mı düşünüyorsun gerçekten? Hadi ama adamım kendini Cody Rhodes ve Alberto Del Rio karışımı sanan bir adam için çok gereksiz sözler bunlar. Bana saldımak isteyip, elinde sandalye bile varken vuramayan sen şanssız mısın yoksa beceriksiz mi? Maxwell herkes gibi sen de Ricochet'in uçup kaçmasına laf edeyim de prim kasayım derdine girmişsin ama bu o kadar kolay değil adamım. Ne yani profesyonel güreş kural kitabında ''uçup kaçan güreşçi değildir ve başka bir bok yapamaz'' diye bir madde mi var? Eğer böyle bir madde varsa da umrumda değil çünkü ben buraya senin gibi adamlarla polemik yapmaya veya sidik yarıştırmaya değil güreşmeye geldim. Ne yani insanlar beni değil de M J Fail'ı mı destekleyecekti. destek geliyor Evet size soruyorum GWA; ringde uçup kaçıp gözlerinizdeki aptal yumruklaşma sahnelerini silen Ricochet mi yoksa rakibini hileyle bile yenemeyip şans diye ağlayan yeni düzenbazımız MJFail mı? Maxwell, eğer bu insanları kudurtmak isteyen bir zengini oynuyorsan 'Rico Shit' kelimesinden daha yaratıcı şeyler bulman lazım.

Ricochet: Tam 2 haftadır bu şirketin havasını soluyorum ve bu şirkette tüm kariyerimden daha ileri gidebileceğimi anladım bile. Bunun için elimden ne geliyorsa, vücudumu ortaya koyacağım ve bu şirketteki altın yürüyüşümü başlatacağım. Şan, şöhret, para, kemer evet bunlar tüm güreşçilerin istediği şeyler. Fakat bu arenada gerçek olan tek şey bu ring. Ne kazanacaksan, ne kaybedeceksen, nasıl sakatlanacaksan tüm kader burada yazılıyor ve ben buna sonuna kadar hazırım. Atlas'da klasik bir Indy trollünü handikapa rağmen yenip bu konuşmayı yapmak beni de heyecanlandırdı çünkü artık Ricochet'in rüzgarının her yerde esebileceğini biliyorum. Dünyadaki en yetenekli güreşçilerden birine yenilip şans diye MJF gibilerinin karşıma bu zorlu yol boyunca çıkacağını biliyorum ve bunu bilerek buraya geldim. Kariyerim boyunca bir süperkahramanı veya klasik bir high-flyer güreşçisi gibi lanse edildim. Ama buradaki Ricochet ''BİR VE TEK''. Tüm bedeniyle efsane olmak için burada. Biliyorum şu anda içinizde buna inanmayanlar ve ''Bu şirkette o kadar ağır top varken bu adam mı aradan sıyrılıp zirveye oturacak?'' diyenler var. Emin olun bu şirkete gelmiş geçmiş en yetenekli adamlardan biri karşınızda ve tüm dünyaya bunu kanıtlayacak. Kimin ne kadar güçlü olduğu önemli değil. Kimin ne kadar bana karşı gelebilidiği bu şirkette bundan sonraki belirleyici faktör olacak. Bana inanan çok adam olduğunu da biliyorum. ''Bu adam çok yetenekli ve başaracak'' içinizde bunu diyenler de var. Ben bunu başarmak için elimden geleni yapacağım. Önüme kim çıkarsa hedefe doğru yürüyeceğim, inanacağım ve pes etmeyeceğim. Mottom olan bu felsefeye bağlı kalıp bu şirkette ciddi bir adam olacağım. Torpille veya kıç yalamayla değil tek başıma başaracağım bunu. Hayatım boyunca alamadığım hakkı burada alıp dünyanın en yetenekli güreşçilerinden biri olduğumu göstereceğim. Atlas bir trailer'dı. Asıl şov daha başlamadı ama başladığını bu ses şirketten yükselince anlayacaksınız.

Ricochet: ONE... AND... ONLY...

Seyirciler de Ricochet'e destek veriyor ve One and Only chantleri atılıyor arenada. Bir süre sonra Ricochet taunt atıp ringden ayrılıyor.
imza

YOU THINK YOU KNOW ME!

messiah of the backbreaker...

RPG: Aleister Black
End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil