GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-05-2020, 15:45   #1
Banned
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4558
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 3518100
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3518100

Standart GüreşTürkiye Çeviri | ŞAMPİYON Kral Katiline ŞOK Baskın! Wyatt'ın Gözü Kemerde!

Bayanlar baylar, karşınızda evrensel şampiyon, Seth Rollins!

Seth Rollins: Clash of Champions, ne geceydi ama! Bahsedecek çok şeyimiz var. Çünkü gece, benim için, çok da harika başlamamıştı.Ben ve Braun Strowman RAW Takım Şampiyonluklarımızı kaybettik.Bundan mutlu değilim ama pek de önemli değil, kimin hatası oldu pek fark etmez, ben, Braun, takım olarak, biz kaybettik.Ama bununla kaybedecek zamanımız yoktu, ileriye odaklanmalıydık. Çünkü o gecenin devamında birbirimizle karşılaşacaktık, bunun için.imdi size Braun hakkında bilmiyor olabileceğiniz bir şey söyleyeyim.O, kocaman.O çok güçlü ve geçen gece beni iyi patakladı, bana hayatımın kavgasını yaşattı, onu tebrik ediyorum.Ama bıçak kemiğe dayandığında, Stomp'u yapıştırdım.Ama bu onu yıkmak için yeterli değildi, o yüzden bir Stomp daha çaktım.Ancak bu da yeterli olmadı, o yüzden üçüncüyü de vurdum ve gene de ayağa kalktı.O yüzden eskileri yâd edip Pedigree'yi kullanmam gerekti.Sağ ol, Hunter. (Triple H)Ve dördüncü bir Stomp ile, sonunda, koca adamı yere serdim.Dürüst olmak gerekirse, rövanş maçının yakın bir zaman içerisinde gerçekleşmeyecek olmasından mutluyum. Çünkü sahneden ayrılırken, kutlamak için zamanım dahi olmadan, karanlığın pençelerine düşmüştüm.Ve bir şey tarafından yakalanmıştım, nasıl desem böyle, ne bileyim işte... "yowie wowie tezahüratları" yowie wowie valla.Çünkü orada yatıp, ölümle cebelleşirken, bilincimi kaybetmeden önce gördüğüm son şey, Kötü Ruh Bray Wyatt'ın yüzüydü...Ve kendime geldiğimde, Bray Wyatt ortalıkta yoktu, işe bak işe!Ama iyi haber ise, üç haftadan kısa süre içinde Bray Wyatt ile Hell in a Cell'de teke tek yüzleşeceğim! O yüzden yowie wowie valla.Şimdi bak zaten ben bu kafes olaylarında-

Bray Wyatt: Merhaba ateş böcekleri!Ah seni fark etmedim!Yok artık! Bu benim müstakbel en iyi arkadaşım! Evrensel şampiyon, Seth Rollins!Burada olmana sevindim, Seth. Ve iyi olmana daha da sevindim.

Seth Rollins:Gerçekten iyi olmama sevindin mi? Bak sen hasta bi elemansın, tedavi alman şartken gelmiş burda bana laga luga yapıyorsun-

Rambling Rabbit:Seth! Hey Seth ahbap! Ne yaptığın hakkında hiçbir fikrin yok! Kaç! Kaç! KAÇ!

Bray Wyatt:HAYIR! B- Ben, yowie wowie.Lakap takmayı sevmem ama o, Poppycock. Sorun yok.Hatalar olur. Bilmen gerek. Sen de hata yaptın. Çok hata yaptın... Ve insanlar, seni affetti... Ama geçen hafta ateş böceklerime söylediğim gibi, arkadaşlar affeder,Ama o... O asla unutmaz. Belki de Clash Of Champions'da sana "merhaba demesinin" sebebi budur.Kim bilir, belki de bu gece sana söyleyecek başka şeyleri bile vardır... Cehennemde görüşürüz! Görüşürüz Seth!

Charly Caruso: Braun, afedersin?

Braun Strowman: Ne var lan!?

Charly Caruso:Afedersin, seni sıkmak istemem ama bu gece burada olmayacağını tahmin ediyordum, o nedenle ne planlamış olabileceğini merak ediyorum.

Braun Strowman:Neden burada olduğumu söyleyeyim; Çünkü o ringe adımını atacak bir sonraki kişi, bu ellerin tadına bakar!
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-10-2020, 18:29   #2
Banned
Can Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 8
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 43448
Rep Derecesi: Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Can Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Can Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Can Mysterio Can Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 43448

Eline sağlık.
Can Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil