GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-10-2018, 13:59   #1401
Banned
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 512
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 247907
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 247907

Bu güzel mücadelemin sonucu keşke win olsaydı. Ama Elias bana göre en çok hak eden isimdi.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-10-2018, 16:36   #1402
The Aerial Assassin
Rage Of Breed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1533
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 142230
Rep Derecesi: Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rage Of Breed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rage Of Breed Rage Of Breed isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 142230

Kemeri kazanamasam da maçtaki performansımı iyi buldum. Onun haricinde hak edenlerin kazandığını düşünüyorum. Özellikle Elias'a sevindim.
imza

* Austin Theory - Drew McIntyre - Seth Rollins - Velveteen Dream - Will Ospreay *

RPG : Timothy Thatcher

Be A Booker Yarışması | RAW After WrestleMania 36 Kazananı

Be A Booker Yarışması | Road to Wrestlemania Üçüncüsü

2. Be A Booker Yarışması | Queen Of The Rings Kazananı

GTR Slammy Awards 2019 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2017 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2016 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2015 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2014 En İyi BAB Yazarı

Rage Of Breed isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 03-11-2018, 17:12   #1403
Banned
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 591
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 121377
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121377

Şovu biraz da olsa takip etmiştim ama genel yorum yapmamıştım. Şimdi yapıyorum.

Şovun Jericho ve English maçı ile açılması hoş olmuş. Güzel bir başlangıç. Aiden'ın kazanmasını isterdim ama Jericho kazanmış. Olsun, ona da tebrikler. Mr. Dinler'in kemer duyurusu iyi ve mantıklı olmuş, güzel. Becky vs. Mickie maçında tarafım tabi ki de Becky idi. Kazanmış da zaten. Çok çok çok tebrikler . Röportaj sırasında Cathy'e dedikleri ahahhahahah, süper ya . Takımlar maçı güzel geçmiş, beğendim. Dahlia ve Cooper ikilisini destekliyordum ama kaybetmişler. Sağlık olsun. GoD kemeri ucu ucuna kaybetmiş. REGL'a tebrikler, onlar da gayet iyi seçim. Maçtan sonra GoD ne yapmış öyle hele ya? İyice vahşileştiler valla, durdurabilene aşk olsun. REGL'ın röportajı da komik ve eğlenceli olmuş, beğendim. Miz vs. Rock hayali maçı hiç beklemediğim gibi bitti ya. Rock'ın pes edeceği kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Miz büyük iş başarmış, tebrikler. Dinler'in chess wrestling duyurusu garip ve ilginç olmuş, ne diyim değişik valla. Oceans maçı muhteşem olmuş, kim yazdıysa eline sağlık. Okurken aşırı keyif aldım. Styles'ın korumasını istiyordum, korumuş da zaten. Böyle devam, ama kneeling reverse piledriver'larda içim acımadı değil, yalan yok. Janela da ne çekmiş öyle be. Üzüldüm kendisine. Matt vs. Punk maçı dediğim gibi bir hayli ilginç geçmiş, vezirleri takasladıklarında Punk'ın maçı kaybedeceğini düşünmüştüm ama iyi devam etmiş, helal. Matt kötü oynamış gibi gözükse de iyi toparlamış. Maçta kesin bir tarafım yoktu, Punk kazanmış. Çok çok tebrikler ona da . Bu arada AJ Lee kesin onu görmemiştir, inandım. Strong'un hep hakkı yeniyor, adam eni sonu birilerine patlayacak valla. ICC maçında tarafım Rollins'ti ama kaybetmiş, sağlık olsun. Ben de bir hayli üzgünüm Rock adına. Çok çekti. Triple H'in kazanmasını istiyordum, kazanmış da zaten. Tebrikler krala. Asuka gene delirmiş. Merdiven maçında da kesin bir tarafım yoktu ama Elias'a hiraz daha yatkındım. Kazanmış olması mutluluk verici. Maç çok iyi geçmiş bu arada, Omega'nın performansı hoşuma gitti. Main Event'te neredeyse herkesin favorisi Bray Wyatt'dı, ekip ters köşe yapıp Castle'a vermiş ama. Tebrik ediyorum. Maç da harikaydı. Haskins'in performansını çok beğendim. Umarım yakın zamanda bir başarı elde eder.

Ekibin eline sağlık, müthiş şov olmuş. 8.1/10
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil