GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-03-2020, 21:14   #1271
AleminHızlıDelikanlısı
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sünnetten
Konular: 117
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 105274
Rep Derecesi: Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Dovahkiin Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir ben mi hayal kırıklığına uğradım ya? Yıllardır bekliyorum ama şu teaser bütün şevkimi kırdı. Oldschool tarzda bir şeyler beklerken bu nakarat ne? Zaten piyasada yeterince Trap varken Merdiven çizgisini bozmasaydı bari be. O eski altyapılar, o eski albümdeki hisleri mumla arar olduk. Ha albümde illaki istediğimizi bulacağım parçalar olacaktır diye umuyorum ama keşke çıkış parçası böyle olmasaydı.
Ben zaten Hadi Ama haricinde Merdiven'in öyle çok iyi bir nakaratı olan parçasını hatırlamıyorum. Bu nakaratın neresine bakıp da trap dedin ayrıca?
imza
Olsun, en azından hayata karşı bir duruşum var...
Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2020, 21:31   #1272
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 310
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 218901
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Dovahkiin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben zaten Hadi Ama haricinde Merdiven'in öyle çok iyi bir nakaratı olan parçasını hatırlamıyorum. Bu nakaratın neresine bakıp da trap dedin ayrıca?
Kadıköy City, Bizi Duy, Düşler Sahnesi, Bunlar Kim, Susmayan Korku, Gerçekler diye uzar gider bu liste. Soruna gelince, autotune ve altyapıdaki müzikte Trap soundu sezdim ben, parçanın tamamını dinlemeden net bir şey demek doğru değil ama bu teaserdeki kısım bile eski albümden çok uzakta duruyor tarz olarak. Diğer albümde bu tarz bir altyapıya benzeyen bir parça var mıydı?
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2020, 21:37   #1273
fall and pray
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4253
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 2501460
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2501460

Bugün PMC Legacy vol 2 albümü çıkalı 1 ay oldu. Albüm çıktığı ilk günden beri bu şarkıyı her gün 2-3 kere dinlemeden geçmiyorum. Şarkıyı Emboli taşımış, o nasıl bir flow be adam...

Alıntı Rise Above Hate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Albümün bence en iyi parçası olmuş. Tekrar tekrar dinliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=h-xPCeXLVgw
%100 katılıyorum. EP’deki her şarkıyı çocuğum gibi sevdim ama Tuvana çoook başka olmuş be. Fuat faktöründen midir bilmiyorum ayrı bir güzel geldi.
imza

"itaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız."

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

Yazı | NXT TakeOver: In Your House Hakkında Ön Değerlendirmelerim, Düşüncelerim

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2020, 21:54   #1274
AleminHızlıDelikanlısı

Rep Derecesi: Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Kadıköy City, Bizi Duy, Düşler Sahnesi, Bunlar Kim, Susmayan Korku, Gerçekler diye uzar gider bu liste. Soruna gelince, autotune ve altyapıdaki müzikte Trap soundu sezdim ben, parçanın tamamını dinlemeden net bir şey demek doğru değil ama bu teaserdeki kısım bile eski albümden çok uzakta duruyor tarz olarak. Diğer albümde bu tarz bir altyapıya benzeyen bir parça var mıydı?
Haklısın fark büyük olacaktır tabii ama döneme ayak uydurmaları da gerekiyor mecburen. Zaten gruptakilerin son zamanlardaki işlerine bakınca da bu tarz bir şey gelmesini bekliyordum ben. Ama Sansar'ın Hezeyan'da kullandığı autotune iyiydi mesela, o işin ayarını tuttururlar diye düşünüyorum, yorum yapmak için çok erken.
imza
Alt 20-03-2020, 22:13   #1275
Legree
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 258
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 95827
Rep Derecesi: Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Bean Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 95827

Rota her sene bu yıl bizim yılımız olacak diyor hep kahke çıkıyor. Çok değişik bir adam. Kendi gerçekliğini yaratmış; CEO olduğunu, 2002den beri rap yaptığını, çetesi olduğunu falan düşünüyor. En eski kaydı 2007'ye ait onun da başlığına parantez içinde 2002 yazmış. Hoş 2002'den beri rap yapsa bile bu neyi değiştirecek o da meçhul.

Başkaları ile arkadaş olduğunu kanıtlamaya çalışan insanlar vardır ya. Rota da sürekli Fuat abi benim komşum, Server kankam, Ezhelnen aynı evde kaldık falan diyor. Server 6 ay önceki Mestefe yayınında Rota'yla tanımadığını söylemişti. Ezhel'e gelince kariyeri boyunca üretken oldu hele Ais zamanı Şahin K. ile bile şarkı yapacaktı buna rağmen Rota ile tek bir şarkısı var. Neyse zaten hepsiyle can ciğer kuzu sarması olsa bile ne değişecek o da meçhul .

Grammer, Hitman, Durma ve birkaç şarkısını daha çok beğeniyorum sırf onlara saygımdan hala tüm şarkılarını çıkar çıkmaz arşivime eklerim ama adamın ruhsal problemleri olduğunu düşünüyorum.

Joker de aynı şekilde. Sürekli hit olmaya çalışıp beceremiyorlar sonra da "kültür, eski okul" falan zırvalıyorlar.

Son şarkısı Yaratık'ı beğendim ama. Son 1.5 senede yaptığı en iyi işe benziyor.
Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2020, 00:23   #1276
where is my mind?

Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Haklısın fark büyük olacaktır tabii ama döneme ayak uydurmaları da gerekiyor mecburen. Zaten gruptakilerin son zamanlardaki işlerine bakınca da bu tarz bir şey gelmesini bekliyordum ben. Ama Sansar'ın Hezeyan'da kullandığı autotune iyiydi mesela, o işin ayarını tuttururlar diye düşünüyorum, yorum yapmak için çok erken.
Ya benim istediğim de bu adamlar da döneme ayak uydurmadık olsun, birileri de 10-15 sene önceki gibi rap yapsın. Zaten piyasada bolca Trap ve o soundda parçalar varken, eski MC'ler Trape dönmeye başlamışken, insanlar autotunedan bıktık diye ağlarken onlar da eski halinde kalsınlar. Bunu isteyen bir kitle de var. Trap yapılmasın, Trap altyapıları iğrenç demiyorum ama bu adamlar yapmasın. Onlar da autotune kullanmadık olsunlar. Hayki yapmasın, Grogi yapmasın, Red yapmasın, Şehinşah... Halihazırda bu isimler gibi sevdiğimiz rapçileri de kaybediyoruz. Benim eleştirdiğim nokta bu, yoksa Trap ve Trap altyapılar yapılsın ama herkes yapmaya çalışmasın. Elimizde hala eskisi gibi olan MC'ler de olsun. Bu eleştirim genel bu arada, Merdiven için erken dediğin gibi.

Hezeyan'ı pek beğenmedim de Eskiler parçasındaki autotuneun ayarı iyiydi, artık bekleyeceğiz ve göreceğiz.
imza

Alt 21-03-2020, 00:48   #1277
AleminHızlıDelikanlısı

Ya benim istediğim de bu adamlar da döneme ayak uydurmadık olsun, birileri de 10-15 sene önceki gibi rap yapsın. Zaten piyasada bolca Trap ve o soundda parçalar varken, eski MC'ler Trape dönmeye başlamışken, insanlar autotunedan bıktık diye ağlarken onlar da eski halinde kalsınlar. Bunu isteyen bir kitle de var. Trap yapılmasın, Trap altyapıları iğrenç demiyorum ama bu adamlar yapmasın. Onlar da autotune kullanmadık olsunlar. Hayki yapmasın, Grogi yapmasın, Red yapmasın, Şehinşah... Halihazırda bu isimler gibi sevdiğimiz rapçileri de kaybediyoruz. Benim eleştirdiğim nokta bu, yoksa Trap ve Trap altyapılar yapılsın ama herkes yapmaya çalışmasın. Elimizde hala eskisi gibi olan MC'ler de olsun. Bu eleştirim genel bu arada, Merdiven için erken dediğin gibi.

Hezeyan'ı pek beğenmedim de Eskiler parçasındaki autotuneun ayarı iyiydi, artık bekleyeceğiz ve göreceğiz.
Ne doğru konuştun be kardeşim! Hayki, Red, Şehinşah, Patron, Xir, Ezhel valla özellikle Grogi aklıma geldikçe içim acıyor.
imza
Alt 21-03-2020, 01:04   #1278
8-24
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 24
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 422796
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 422796

Karaçalı, daha büyük kolpa görmedim. Sürekli döndüğüne dair bir şeyler sıkıyor. Sonra 20 ay geçiyor 25 saniyelik verse okuyor birinin parçaya tekrar yatış. Dürümcüden sonra bozdu herif. Battle Royal dinlemekten bir hal olduk. Vaktinde Saian kabul edip BR2’yi de bu bozmuştu. En sevdiğim rapçilerden biri ama sinir bozuyor. İşi gücü yoluna koydu gibi sanırım, yap artık be adam.

Bu arada bence de Rota çok iyi bir rapçi ama sorunlu bir herif. Gerçeklikten biraz kopmuş gibi davranıyor. Zaten 22 dakikalık eksik etek yayınladığında anladı herkes.

Hayki’nin, Patron’dan çok daha iyi rap yapmasına rağmen aptallıklarıyla kendini bitirmesine de çok üzülüyorum. Saian’a sorsak o bile Hayki diyecektir. Fakat Patron bitmişken Kaybedecek Ne Kaldı ile hayatını kurtardı. Elektro şok sonrası gereken ilaç tedavisi ile hayata tamamen döndü. Yaptığı yeni stil rap %80 rezalet ama 30 yaşından sonra parayı vurdu. Çok umrunda değildir.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2020, 04:35   #1279
where is my mind?

Ne doğru konuştun be kardeşim! Hayki, Red, Şehinşah, Patron, Xir, Ezhel valla özellikle Grogi aklıma geldikçe içim acıyor.
Xir'i nasıl unuturum o listede, Ezhel'de aklıma geldi de Trapte de başarılı bulduğum için es geçtim. Tabiki eski halini daha çok seviyordum ama bu Trapte de fena işler yapmıyor. Patron'u da severiz ama eski halini de çok tutmuyordum ben, solo parçalarında hep bir eksik kalıyor gibiydi. Benim özellikle içimi acıtan Hayki oldu. O protest, sivri dilli Hayki kayboldu ya ona yanarım ben.
imza

Alt 21-03-2020, 20:21   #1280
Banned
Archer of Infamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Harlem
Konular: 14
Favori Güreşçisi: Rob Van Dam
Rep Puanı: 65247
Rep Derecesi: Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Archer of Infamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Archer of Infamy Archer of Infamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65247

Çok kalite parça.
Archer of Infamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil