GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-03-2020, 17:40   #901
Banned
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 515
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 247907
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 247907

Alıntı Ben Kero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elinize sağlık, Çarşamba günü cenazem var. Herkesi beklerim. Barrett ve Cody hariç.
Barrett yanına gelmek için sabırsızlanıyor.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-03-2020, 17:41   #902
Kayıtlı Kullanıcı
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 230
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Liv Morgan
Rep Puanı: 15088
Rep Derecesi: MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin. MorbidAngel Şirketin yüzü artık sensin.
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MorbidAngel MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15088

Atlas'ta umarım Liv'i görürüm tek temennim bu. Ekibin de eline sağlık.
imza

RPG
''Sister Abigail'' Liv Morgan
Debut: 21 Şubat 2020 (Pusula)
MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-03-2020, 17:41   #903
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 232
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 45353
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 45353

Şovda iki şampiyonun karşı karşıya gelmesi harika bir olaydı, şovun en harika olayıydı. Böylesine önemli bir maçtan karakterimin, Finn Balor'ın galip çıkması önemine beni daha çok sevindirdi. Ben bıçaklanan ismin Ilja Dragunov olduğunu düşünüyorum. Ekibin eline sağlık.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-03-2020, 17:42   #904
Banned
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 111
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Hunico
Rep Puanı: 24241
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24241

Ulan arka fonda İbrahim Tatlıses'den Benim Hayatım dinliyordum tam da. Bir meçhule döndü benim hayatım. Akıl hastanesine düşmüşüz. Bakalım orada nasıl maceralar bekliyor bizi. Emeğinize sağlık.
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-03-2020, 17:43   #905
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 182
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
RPG Karakteri: Chris "ITA" Brookes
Rep Puanı: 113675
Rep Derecesi: ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 113675

PPV mağlubiyetinin ardından 2 şovdur gözükmedim, hayırlısı bakalım. Ekibin emeğine sağlık güzel şovdu.
imza
-----------------------------------

RPG:

Chris ''ITA'' Brookes

Başarılar:

1x GWA Champion
1x Oceans Champion
1x Mr. Money In The Bank
1x Breakout Star of the Year (Slammy Awards)

RPG Mazi

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

-----------------------------------
ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-03-2020, 17:43   #906
X'O
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 652
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Ace Austin
Rep Puanı: 84286
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84286

Güzel bir şov oldu. Hunico kimi bıçakladı acaba merak ettim. Hastanede fazla kapalı kalmaz gibi.
imza

Lets talk about me... Lets talk about the 6 foot 8 frame, the 37 inch vertical leap, the black steel that drips down my back AKA the bullet proof mullet, the Google prototype scopes with built in LCD LED 1080p 3D Sony technology, the ethiopean poisonous caterpillar AKA slick daddy. Lets talk about the cabinets right behind me that go 40 feet deep into the wall that houses the other 95 percent of my trophies, the awards, the certificates all claiming first place, right? Let me give you a little inside glimpse into the hotshot video gaming lifestyle of the two-time international video gaming superstar. Because that's what this channels about, that's what this domains about, that's what this societys about.
You're looking at the face of Twitch and God damn, is Twitch lucky.

GTW Career
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-03-2020, 17:44   #907
Loup À Crinière
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 670
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 101493
Rep Derecesi: The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 101493

Güzel bir şov oldu, aktiflik de gayet iyiydi ama şunu araya kaynak yapmamak için sona sakladım geçen Atlas'ta tek başıma ilerleyeceğim diye bir promo kesmiştim hafta içi de onun verdiği gaz ile promo kestik bu Heyman dalgası sürpriz oldu bayağı, bir şeyler olacağı kesin böyle ucunu kestiremediğim hikayeler merak uyandırıcı oluyor haliyle tadı da ayrı bir güzel oluyor bakalım kendi penceremizden neler izleyeceğiz. Emeğinize sağlık.
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
Longest World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Hardcore Champion(3Time/21Days)
Tag Team of the Year (w/Nexus)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-03-2020, 17:44   #908
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 607
RPG Karakteri: Bray Wyatt
Rep Puanı: 68411
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68411

Ekibin eline sağlık güzel şovdu.
imza
RPG Karakteri
Bray Wyatt
Finishers
Sister Abigail
Daniel's Scream
Başarılar
1 kez Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
1 kez Oceans Şampiyonu
1 kez Kıtalararası Şampiyon
2019 Trash-talker of the Year Slammy Award
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-03-2020, 17:50   #909
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

Alıntı ETR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
PPV mağlubiyetinin ardından 2 şovdur gözükmedim, hayırlısı bakalım. Ekibin emeğine sağlık güzel şovdu.
Canlı canlı gömüldün olm bence biraz daha gözükmeyebilirsin. Ama PPV'ye bomba gibi girersin büyük ihtimal.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-03-2020, 17:51   #910
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 28142
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 28142

Liv'i özledik ya.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t