GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-10-2018, 18:49   #1
YÜKSEK TESTOSTERON!!!
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 281
Favori Güreşçisi: John Cena
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 202549
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 202549

Standart RPG: The Drama King

Aiden English'i ringde hazır görüyoruz.

Eğer vücudun yarı yolda bırakmışsa seni,
Üzülme, kabul et ve benimse gerçeği,
The New Beginning benim için,
The New Ending senin gerçeğin.

Jericho’dan bahsediyorum. Bunu zaten biliyorsunuz. Sadece hatırlatıyorum size. Zaten gün içerisinde duyduklarımızın yüzde 90’ı bildiğimiz şeyler. Duyduğumuz an sadece hatırlıyoruz. Hayatın sıradanlığı ve bazen, anlamsızlığı bu yüzdendir. Tüm bu sıradanlık içerisinde bizi hayata bağlayan şey merak duygumuzdur. Chris Jericho’nun profesyonel güreş sektörüyle ilgili bilmediği, öğrenebileceği şey olduğuna inanıyor musunuz? Vereceğiniz cevabın ‘hayır’ olması lazım. İşte bu yüzden Jericho işi fanteziye döktü. WWE’de sözü geçen bir süperstarken düşük profilli indy şovlarına çıktı. NJPW’de WWE dışı en popüler güreşçi olan Kenny Omega’ya muhalif oldu. O, artık kendi inanç ve felsefesi için değil; kendi zevki için güreşiyor. Ölene kadar dağ evinde kıçının üstüne oturup 9 saat televizyon izlemektense beni çılgınlar gibi seven ve güreşirken görmek isteyen milyonlara hobimi sergilerim, sonuç olarak da ortaya bir iş çıkar diye düşünüyor. İşte bu yüzden Jericho’nun Listesi diye saçma sapan bir gerçek var. Ben de Jericho’nun fantezisinin bir parçası olmak istemiyorum. Onun aksine profesyonel güreşe, işime değer veriyorum. Kariyerimde çıkışa geçmek ve sanatımı şovların herhangi bir saat diliminde değil, ana gösteride icra etmeyi hedefliyorum. Saygısızlığın vücut bulmuş hali Chris Jericho’yu bu kadar sevmenize anlam verebiliyorum. Çünkü herkes kalitesi ölçüsünde beğenir. Siz kendinize yakışanı beğeniyorsunuz. Seviyeniz yerlerde. Küfrün maharet olduğunu düşünüyorsunuz, değil mi? Yiğit gibi yüz yüze kapışmaktansa arkadan saldırmayı seçenleri ‘zeki’ diye niteliyorsunuz. Oysa ki, rezilliğe kulp takıyorsunuz. Başka bir şey değil. Eğer 17. Yüzyılda yaşayan rastgele birini şu döneme getirip incelemesi için süre verebilsek kıyametin 1 hafta içinde kopacağına kendini inandırabilirdi. Size daha fazla kendinizi anlatmayacağım. Çünkü bu program aynı zamanda bir aile programı ve benim küçük çocuklardan hala umudum var. Jericho’nun egoistliğinden iğrenip benim mütevazılığıma hayran olab…

Derken bir müzik bölüyor onu.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-10-2018, 23:52   #2
There is always a plan B
Best Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 183
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 2347
Rep Derecesi: Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın. Best Punk IC kemerini kazandın.
Best Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Best Punk Best Punk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2347

BREAK THE WALLS DOWN! Chris Jerico karışık reaksiyonlarla karşılaşıyor. Yüzünde hafif bir gülümsemeyle ringe giriyor müziği kapanınca bir süre tezahüratlara kulak veriyor ve konuşmasına başlıyor...

Chris Jericho: Aiden, Aiden, Aiden... Neden güreşi bir aile programı olarak görüyorsun ki ? Biz burada sit-com dizi çekmiyoruz, ya da güzel şarkılar söylemiyoruz. Çünkü mikrafonu bir süredir şarkı söylemek için elime almıyorum. Benim yerime sen o iğrenç sesinle şarkılar söylemeye çalışıyorsun. Senin şarkı söylemeni nasıl çocuklarıma izletebilirim ki ? Senin sesin tamamıyla berbat, senin güreşin tamamıyla berbat, senin promon tamamıyla berbat. senin fuların tamamıyla berbat. Ancak benim sesim bir harika. İşte bunu gerçekten çocuklar izlemese iyi olacak...

öhöm öhöm...

# Benim yaşlandığımı söylerler ancak senin aksine saçım hala yerinde
K*çını tekmeleyeceğim The New Beginning'de
Müziği de bana bırak güreşi de
İsmin hala benim güzel listemde #

Gördüğünüz gibi!! Senin tamamiyle benim korsan kopyamsın Aiden. Tarzını bana benzetmeye çalışıyorsun ama istediğin kadar fular dene asla benim kadar yakışmayacak. GWA'da alabiliceğin en büyük ünvanını kazandın. Chris Jericho'nun listesine giren ilk isim oldun. Herkes Aiden Boy'u alkışlasın! The New Beginnig'de herkes kültürün ve kalitenin kimde olduğunu görecek ve Mr. Dinler şirketi kime emanet etmesi gerektiğini anlayacak. Herkes Jericho olmak ister ancak sadece bir Jericho vardır ve Ben Yaptığım İşte Dünyanın En İyisiyimdir! Listeme giren insanların isim değerini sıfıra indirme gibi bir alışkanlığım vardır ve seninle işim bittiğinde ismin hiç parlamadan sönmüş olacak. İstediğin kadar Caz söylemeye devam et 28 Ekim'de tüm İngiltere Ayotollah of Rock'n Rolla'yı hissedecek!

imza

FIGHT
OWENS
FIGHT

RPG:

RPG Karakteri
Chris Jericho
Theme
Break The Walls Down
Finisher
Code Breaker
Walls Of Jericho