GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-10-2018, 23:38   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1803
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 74791
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 74791

Standart RPG GWA - 30 Ekim 2018 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
30.10.2018 - 20.00- C/B
Banc of California Stadium
Los Angeles, California
9. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

BRAND AYRIMI BAŞLIYOOOORRR

Atlas Brandının GM'i Belli Oluyor

Elias'tan Şampiyonluk Konseri

Aşk Nerede?

Championship Scramble Eleme Maçları

Hepsi ve daha fazlası SALI GÜNÜ ATLAS'ta!

GWA Exclusive

Yeeeeeaaahhhğğğğhğhoohohohohohhohohohohohohohohoho h

Ekranda gördüğümüz isim...

Kim olduğumu soruyorsunuz. Ben biliyorum. Evren de bunu biliyor. Fakat onun kendini yeterince iyi tanıdığını hiç zannetmiyorum. Bin yıl boyunca ruhum uzayda ve zamanda dolaştı, fakat içimde dolaşanların hepsi kaybolmadı. Ben aptalın tekiyim, bir maskara. Kendi başarısızlıklarını ve güvensizliklerini maskelemek için bir anıştırmayım. Ben aslında neyin gerçek olduğuna dair hiçbir şey bilmiyorum. Ayıptır söylemesi önemli bilgileri tüm yönleriyle çok iyi biliyorum. İskenderiye Kütüphanesi'nde çalıştım, Cengiz Han'la omuz omuza mücadele ettim, Kleopatra'yla dans ettim, Plato'yla sempozyum düzenledim ve hepsinden önemlisi Büyük Giza Piramidi'nin üstünde meditasyon yaptım. Bazen ipe sapa gelmez bir delinin sözleri çok tehlikeli olabilir. Özellikle de onu dinleyenler için. Benim bu durumumdan bahsedecek olursam, Darnell Kittrell adındaki bir faninin içerisinde uyuya kalmıştım. Ancak şimdi GWA'ya gelişimle birlikte yeniden UYANDIM! Geçen hafta sadece Darnell'in kırılma noktasına şahit olmadık. Aynı zamanda benim de kırılma noktama şahit olduk. Aslında tekrar canlanıyor gibi hissediyorum, kalbim pompalanıyor ve içimde güçlenen bir ateş var. Ve içimde yer alan bu ateş yalnız seni tedavi etmekle kalmayacak. Ateşim seni kurtarmakla kalmayacak. Ateşim hepinizin yanacağından emin olacak.

DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE!

Delete tauntunu atan isim SABIAN! Sabian, aynı Matt Hardy gibi giyinmiş, saçındaki ak bile aynı yerde olacak şekilde onun gibi konuşuyor. Sabian tauntlarını atarken videomuz sona eriyor.

The New Beginning başlıyor. Ring, gözlerin aşina olduğu bir dekorasyonla işlenmiş. Christian iskemlesinde oturuyor. The Peep Show Atlas'la beraber başlıyor!

Christian: Bayanlar ve baylar, Atlas'a hoş geldiniz! The New Beginning geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşti ve ilk özel şov olmasının hakkını verdi. Gerek heyecanlı ring içi, gerek arka alanda yaşananlar, gerekse rekorları ve ilkleriyle gerçekten çok özel bir şov oldu. Bugünkü konuğum, aynı ben gibi The New Beginning'de yer alamayıp dışarıdan izlemiş bir isim. Karşınızda Damien Sandow!

Damien Sandow girişte göründüğü anda arenadan karışık bir reaksiyon yükseliyor. Kendine has tarzıyla ringe girip Christian'ın elini sıkıyor. Yerine oturduktan sonra Christian'ı bekliyor.

Christian: Hoş geldin, Damien. The New Beginning'i izledin mi? İzlediysen nasıl bir şovdu sence? İlk PPV olmasının hakkını verdi mi?

Damien Sandow: Evet, izledim. Evimde jakuzimin içine kuruldum ve kimlerle iş yaptığımızı gözlemledim Christian. Kendi kendime sordum. ''Bu isimler bile kemer maçına çıkıyorken ben niye bu şovda yer alamadım?'' Yanlış anlaşılmasın. Bu bir veryansın değil. Sadece, bilirsin Christian. İlkler özeldir. İlkler özel ve dolayısıyla pahalıdır. Etiketi vardır çünkü: o ''İlk''tir. The New Beginning'de maça çıkmasam bile arka alanda yine gözükebilirdim. Bunu pekala yapabilirdim. Fakat, ben işleyen bir sistemin göze çarpmayan unsuru rolünde olmayı tercih ettim, o akşam için. Bazen yüzünüzün dinlenmesi gerekir. Yaptığınız işi hangi organınızla yapıyorsanız, bazen onu saklamalısınız. Vitrinden çekmelisiniz. Çünkü insanlar her zaman gördüklerine para vermezler. Onlar her zaman vardır. Zaten görüyorum mentalitesiyle hareket ederler. Bir şey ne kadar azsa o kadar değerlidir Christian. Belki The New Beginning'de olmadı ama Championship Scramble's'ta bir maçım, bir anım olacak ve insanlar beni o anla veya o maçla özdeşleştirebilmeliler. Kısacası kendime izin verdim Christian. Şov hakkındaki yorumuma gelecek olursak...

Christian: Lütfen.

Damien Sandow: Klasik bir şovdu. İnsanların periyodik olarak tüketmesi gereken eğlence ihtiyacını karşılar nitelikteydi. Alıcı hazır olduğu sürece ürün her zaman vardır. Kapitalizm bir kez daha kazandı.

Christian: Dostum, sen GWA'in üst aklı mısın? Şovun içeriğiyle ilgili sordum ben o soruyu. İlk şampiyonlarımız var Damien. Elias ilk Ağırsiklet Şampiyonu, Dalton Castle da muhteşem geçen maçta ilk GWA Şampiyonu oldu. İlklerin gecesiydi. İçerik olarak nasıl bir şovdu sence?

Damien Sandow: Christian, ortada iki tane kemer var ve ikimiz de dahil olmak üzere tüm kadro bunun için eleme maçlarına çıktı. Elbet birileri kazanacaktı. Bu X kişisi, Y kişisi veya Z kişisi olabilir. Önemli olan bu değil. Önemli olan sunulabilecek, reklam edilebilecek bir ''ilk şampiyon'' sıfatıydı. Herkes göğsünü şişirip ''bana, bana, bana yapıştır.'' diye bağırıyordu Tanrı aşkına. Mr. Dinler ve duyurmadığı genel müdür, her kimse, memnuniyetle barkodu Elias ve Castle'ın göğsüne şap diye bastılar. Onlar taptaze birer ürün.

Christian: Tabii, seni anlıyorum Damien. Sermayen pek yok sanıyorum. Yoksa burada güreşçi değil, yönetici sıfatıyla görürdük seni. Bakış açına göre yorumluyorum seni.

Damien Sandow: Yönetici olmak için sermayeye gerek yok. Profesyonel yönetici de olabilirsiniz. Sayın Dinler'e bakıp aldanmayın. Şu an için bir genel müdür atamadı diye sahiplik ve yöneticiliği aynı anda yapıyor ama yarın, öbür gün genel müdürü açıkladığında daha iyi anlayacaksın.

Christian: Bu arada genel müdürlük konusuna gelmişken sormak istiyorum sana. Kadrodan birini genel müdür yapacağını söylemişti Mr. Dinler. Son brand olayından sonra fikri değişti mi bilmiyorum ama geçerliliğini koruyacağını varsayarak soruyorum. Sen kimin GM olmasını istersin? Kendin GM olmak ister misin ya da?

Damien Sandow: Yönetmek, yönetebilmek bir yetenektir Christian. Bunu yapabilecek herkese ben okeyim. Profesyonel güreşin gelişmekte olan bir sektör olduğu gerçeğini kavramış, Damien Sandow'un da bu sektörün en iyi aktörlerinden biri olduğunu keşfeden biri... Adil olup olmaması önemli değil. Buna ihtiyacımız yok. Çün...

Christian: Ne?

Damien Sandow: Evet. Bana bak. 80 kişilik kadroda komünizm propagandası yapan, siyah eşofmandan başka bir şey giymeyen ve en kötüsü de en büyük hobisi içtiği votkayla aptal aptal pozlar vermek olan Dragunov diye biri de var. Dikkatini çekerim. Mr. Dinler'in oldu da hayatının en büyük hatasını yaptığını bir düşün. Bir düşünsene GM'in Dragunov olduğunu. Tüm kemerler Dragunov'un. Arada, günübirlik kadrodaki diğer güreşçilere taşıttırıyor. 1 günlük reignler. Ardından gecenin sonunda kemerler yine Dragunov'da. Seyirciler biletsiz giriş yapıyorlar. VIP koltuk diye bir şey bile yok. Bir hayal et bakalım oluşacak kaosu. İhtiyacımız adalet değil Christian. İhtiyacımız sistemin yürümesine aracılık etmek. Eğer sistemin yürümesi için adalete ihtiyaç varsa, tamam, ama ihtiyacımız adalet değil. Zaten adalet olsaydı, sen de ben de The New Beginning'de kemer maçına çıkıyor olurduk. Belki de şu anda şuralarda bir yerlerde kemer olacaktı.

Christian: Eğer Dinler, seni GM seçerse nasıl bir yönetim tarzın olur o zaman?

Damien Sandow: En çok reytingi hangi maç getirirse. Hangi isimlerin ürünleri daha çok satılıyorsa onları ana gösteriye koyarım. Mesela, bana kalırsa Dalton Castle GWA için oldukça talihsiz bir şampiyon. Kabul edelim, WWE GWA'den önce bu sektörün tekeliydi. Doğal olarak ürünleri de daha çok talep görüyordu. Elias'ı Dalton Castle'a tercih ederim.

Christian: Damien, ilginç adamsın. Eğer 10 dakika daha konuşmaya devam edersek tüm insani duygularım körelecek ve son model bir iş adamı olup çıkacakmışım gibi hissediyorum.

Damien Sandow: İlginç olmak iyidir. Dikkat çeker.

Damien Sandow sözünü bitirir bitirmez bir müzik duyuluyor.

Mr. Dinler burada! Büyük ekranın altında durup seyircileri selamlıyor. Christian ve Damien Sandow ona kulak kabartırken konuşmaya başlıyor.

Mr. Dinler: Christian, Christian. Farkındaysan The New Beginning'den sonraki ilk şovdayız ve yeni şampiyonlarımız var. Biraz düşünceli davranıp açılışı söyleyecekleri olan kişilere bırakmanı isterdim. Fakat, artık çok geç. Konuşmanıza kulak misafiri oldum ve genel müdürle ilgili bir şeyler işittim. Şuna açıklık getireyim: Kadrodaki birinin genel müdür olma fikri Atlas brandı için hala geçerli!

Seyirciler bu sözü alkışlamaya başlıyorlar. Merak giderek artmaya başlıyor arenada.

Mr. Dinler: Hatta Atlas'ın ilk genel müdürü için bir isim belirledim! Karşınızda Atlas'ın genel müdürü...

Mr. Dinler bir iki adım gerileyip girişi gösteriyor...

Aniden elleriyle ringi gösteriyor!

Mr. Dinler: Christian!

Buğra Gür: HASS***İR MORUK!

Arenadaki insanlardan karışık ama çok yoğun bir uğultu yükseliyor. Kimisi bu kararı beğenirken kimisi beğenmiyor. Christian inanamamış vaziyette Dinler'e bakıyor. Mr. Dinler son derece ciddi.

Mr. Dinler: Christian, an itibariyle Atlas'ın ilk genel müdürüsün! Artık ipler sende.

Christian: Bay- Bay Dinler. Teşekkür ederim. Ben, ben beklemiyordum. Hiç beklemiyordum ama kafanızda soru işareti olmasın. Yüzünüzü kara çıkarmayacağım. İzninizle yeni görevimdeki ilk icraatimi de gerçekleştirmek istiyorum.

Mr. Dinler kafasıyla onayladıktan sonra Christian seyircilere bakıp konuşmaya başlar.

Christian: Önümüzde Championship Scramble's PPV'i var bildiğiniz gibi. Atlas'ın ana kemeri için düzenlenecek konsept maçı için elemeler bugün, bu gece, şimdi başlayacak.

Damien Sandow: Chr-

Christian: İngiltere'nin son yıllarda yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri olan Neville, İrlanda'dan komşusu Finn Balor'la karşılaşacak.

Damien Sandow:
Beni de-

Christian: Atlas'ın kapanışını ise...

Damien Sandow: Chris-

Christian: ''Charismatic Enigma'' Jeff Hardy, The New Beginning'de kötü bir başlangıç yapan The Rock yapacak. O zaman şov BAŞLASIN!

Damien Sandow gülerek Christian'ı tebrik ederken reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda Cody ve Brandi'yi görüyoruz. İkili Cody'nin odasına girerken telefonu çalan Cody, cebine saldırıyor. Gelen aramayı göremiyoruz. Cody telefonu açıyor.

Cody: Ne var? F**k The Revival! Konu bununla alakalı değil mi? Ne peki? CİDDİ MİSİN LAN SEN? Hakikaten mi? Vay anasını ya. Bak sen şunlara. İyi iyi, güzel. Bunu söylemen çok güzel oldu. Tamam. Sağ ol. Kapat şimdi. KAPAT!

Cody telefonu kapatıyor ve gülümseyerek Brandi'yi öpüyor.

Cody: Güzel şeyler de oluyor.

Catch Your Breath!

Balor girişte görünüyor. Hızlı bir şekilde ringe ilerliyor Balor.

Neville girişte görünüyor. Sinirli sinirli ringe ilerliyor. Biraz sonra hakem maçı başlatıyor.

Championship Scramble Qualifying Match
Finn Balor vs Neville

Maç başlayınca yavaş adımlarla ringin ortasına doğru yürüyor güreşçiler. Aniden Elbow Tie Up'a başlıyorlar. Balor hızlıca kolunu çeviriyor Neville'ın. Fakat Neville'ın cevabı çok gecikmiyor, bir takla atıyor ve Balor'a Elbow darbesini yapıştırıyor. Balor yüzünü tutarken Neville'dan bir Frankenstenier geliyor. Takla atan Balor beklemeden ayağa kalkıyor. Neville üstüne doğru koşarken Balor bir Sling Blade ile indiriyor. Neville kafasını tutarak köşeye doğru sürünüyor ve köseye tutunarak ayağa kalkıyor. Köşeye yaslanırken Balor Running Corner Elbow Smash yapmak istiyor fakat Neville oradan çekiliyor. Kolunu köşeye çarpan Balor kolunu tutup ringin ortasına doğru geri geri ilerlerken Neville'dan Reverse Frankensteiner geliyor! Biraz hızlı başladık sanki, tuş ediyor Neville. 1-2-

Kickout! Balor nereye geldiğini şaşırmış olmalı. Aniden kızaran yüzüne tokatlar atarken Neville o tokatlardan daha sert bir tekme indiriyor Balor'un kafasına. Balor ayaklanmaya çalışıyor. Neville Balor'a destek veriyor, Balor ayaklarının üstünde durduğu gibi Neville'dan Knife Edge Chop yiyor. Köşeye yapışıyor Balor. Neville Balor'a bir Knife Edge Chop vurduktan sonra biraz geriye gidiyor, Stinger Splash! Balor sarsıntılı bir şekilde ringin ortasına ilerlerken Neville iplerden sekiyor, Running Hurricanrana! Balor'u ringin dışına yolluyor! Balor barikatlara tutunup kalkarken Neville'dan Suicide Dive denemesi fakat Balor oradan çekiliyor ve NEVILLE BARİKATLARA KAFA ATIYOR! BALOR NEVILLE'IN KAFASINDAN TUTUP RİNGE SOKUYOR VE TUŞ DENİYOR! 1-2-

Kickout! Balor çok şaşkın! Neville'ın zarar görmüş kafasını yumruklamaya başlıyor. Ardından köşeye tırmanıyor yavaşça. Balor'dan Diving Double Foot Stomp denemesi fakat Neville ordan yavaşça çekiliyor ve Balor ayaklarının üstüne çakılıyor. Balor pek etkilenmemiş gibi kalkıyor. Neville da kalkıyor. Balor Neville'ı Fireman's Carry pozisyonuna alıyor. Neville Balor'un çenesine dirsekler atarak arkasına iniyor. Ardından Balor'u tüm gücüyle itiyor, Balor iplerden sekiyor. Balor gelirken Neville'dan Superkick! Balor yüzünü tutup arkasını dönüyor. Neville tam bir şey deneyecekken Balor aniden Pele Kick ile cevap veriyor Neville'a. Neville sarsılsada ayakta kalmayı başarıyor. Balor kalktığı gibi Neville'dan Step-Up Enzuigiri yiyor! Balor yine yıkılmıyor! Nevilla'a Bicyle Kick vuruyor! Neville yüzünü tutarak arkasını dönüyor. Balor'dan Lifting Inverted DDT! Tuş ediyor! 1-2-

Kickout! Neville ıslak saçlarını tutarak yıkık bir şekilde yatıyor. Balor çok şaşkın bir şekilde Neville'a bakıyor. İki güreşçi de birden kalkmaya başlıyor. Balor önce kalkıyor ve Neville'ın kafasına tekmeler vuruyor. Neville yerde kalırken Balor kafasından tutup kaldırıyor ve kafasını köşeye vurmak istiyor fakat Neville ayağını köseye yaslıyor ve engelliyor Balor'u. Ardından bir dirsek geçiriyor Balor'un karnına. Balor eğilirken Neville Body Slam yaparak indiriyor. Ardından yavaşça köşeye tırmanıyor. Neville'dan Red Arrow! Hayır! Balor dizlerini kaldırıyor ve Nevile'ın karnına giriyor! Hiç durmadan kafasını yakalayıp Roll-Up'a çeviriyor! 1-2-

Kickout! Balor durmadan ayaklanıyor. Nevile da karnını tutarak ayağa kalkıyor. Fakat kalktığı gibi Balor karnına tekme atıp kollarını kavrıyor, Bloody Sunday! Neville çaresiz bir durumda. Balor üstüne çıkıp tuş ediyor. 1-2-

3!

Kazanan: Finn Balor

Balor köşeye çıkıp sevincini kutladıktan sonra orayı terk ediyor. Kameralar ringin ortasında yatan Neville'ı gösteriyor hala. Neville yavaşça toparlanmaya başlarken sayıklanıyor. Seyirciler alkışlarken şu sözler duyuluyor.

Neville: GWA'yı si**yim, Finn Balor'ı si**yim, Mr. Dinler'i si**yim!!!

Koridorun birinde omuzunda kemeriyle biri görünüyor: Intercontinental Champion Austin Aries! Austin Aries ve Intercontinental Championship Atlas'ta!!

Son derece özgüvenli bir şekilde yürüyor. Diğer elinde de ısırılmış bir muz görüyoruz. Kayla Braxton yakalıyor onu hemen.

Kayla Braxton: Austin, öncelikle tebrikler. GWA'in tarihi önem taşıyan ilk PPV'sinde Seth Rollins ve Roderick Strong'u yenerek ilk Kıtalararası Şampiyonu oldun. Ne düşünüyorsun?

Austin Aries: Ne mi düşünüyorum? Mutlu değilim. Çünkü olması gereken oldu ve bugün brand ayrımından sonraki ilk şovda Atlas'ın şampiyonu sıfatıyla anılıyorum. Seth Rollins ve Roderick Strong beni yenebilecek kalibrede güreşçiler değildi. Onlar sadece birbirini tuş edebilir. Benim için The New Beginning'deki tehdit bu realiteden ibaretti. Fakat, bu ihtimali saf dışı ettim. İkisinin de pekmezini çıkardım. Hey size bir haberim var: Seth Rollins ve şanssız bedevi Roderick Strong artık düşük profilli brand Pasifik'te! Onları öyle bir yendim ki, benim yüzüme bakabilecek cesareti kendilerinde bulamadılar ve kendilerini Austin Aries'in olmadığı farklı bir branda almaları için Dinler'e SMS attılar. Dinler de onları dinledi. Çünkü Mr. Dinler.

Kayla Braxton: Peki, brand ayrımından sonra Atlas'taki güreşçileri tam olarak henüz bilmiyoruz ama Austin Aries'i şimdi ne bekliyor?

Austin Aries: Kayla, şovun başında Christian GM olarak anons edildi. Onun bir şampiyon olarak bana ihtiyacı var. Gerçi umrumda mı? Şu anda muzumun çürümeye başlaması daha umrumda. Öncelikle Championship Scramble'da konsept maçına çıkmamam gerektiğiyle ilgili Christian'la konuşacağım. Umarım bana 4 tane saçma rakip ayarlama gafletine düşmez. O benim hakkımı korumaya baksın. Ben zaten Atlas'ı 'A şovu' yapacağım.

Austin Aries muzunu ısırıp oradan ayrılır.

Arka alandayız. Neville'ı görüyoruz. Kendisi az önce Finn Balor ile çıktığı maçı kaybetti ve elendi. Bunun siniriyle etrafta gezerken görüyoruz onu. Yürürken birilerine rastlıyor. Bunlar Jinder Mahal, Sami Zayn, Toni Storm, Scarlett Bordeaux ve Tyler Bate. Yerde bağdaş kurmuş, oturmuşlar. Hepsi gözlerini kapatarak...

Jinder Mahal: Shantiii!

Sami Zayn: Shantii!

Toni Storm: Shanti!

Scarlett Bordeaux: Shanti!

Tyler Bate: Sauhğgtiii!

''Shanti!'' diyerek rahatlamaya çalışıyorlar. Tyler Bate aksanından dolayı biraz anlaşılamaz bir biçimde söylüyor ama kimse dert etmiyor bunu. Bu sırada Jinder Mahal, öfkeden kabarmış Neville'ı görüyor.

Jinder Mahal: Hey sen güzel kardeşim. Gel ve bize katıl. Sakinleş ve içindeki kötülükleri dışarı at. Bak, beni görüyor musun? İçimdeki kötülükleri kendimden uzaklaştırıyorum. Sen de benim gibi yapmalısın. Evrenin bana gönderdiği negatif enerjileri, pozitif enerjiye çevirerek tekrar evrene salıyorum. Ben bana verilenlerle yetinmeyip onları faydalı hale getirerek insanlığa tekrar armağan ediyorum. Her seferinde ''Shanti'' diyerek bir kez daha 7 ölümcül günahtan uzaklaşıyorum. Sen şu an çok öfkelisin ve bu yedi ölümcül günahtan biri. Sen de benim gibi sakinleşmeli ve 7 günahtan kaçınmalısın. Haydi, gel de bize katıl ve bu gafletten kurtul.

Neville hiç bunlara katlanacak gibi değil. Sinirle oradan uzaklaşıyor. Gitmeden önce bir şey söylüyor.

Neville: Ulan bunların hepsi senin deli saçması şeylerin. Boş boş konuşma.

Neville giderken Mahal sesini duyurabilmek için bağırıyor ona doğru.

Jinder Mahal: Asıl delilik senin ''Shanti'' yi denememen ahmak herif!

Switchblade Jay White girişte görünüyor. Tauntunu attıktan sonra hızla ringe ilerliyor.

Kane girişte görünüyor. Hızlı adımlarla ringe girdikten sonra tauntunu atıyor. Ringi kıpkırmızı yapan Kane, White'ın bıçağıyla oynadığını görüyor. Biraz sonra maç başlıyor.

Jay White vs Kane
Single Match

İkili ringin ortasına doğru ilerliyor yavaşça. White Kane'in bacağına tekmeler vurmaya başlıyor. Kane'in dengesi bozulsada devrilmiyor. White Kane'in bacağına tekmeler vurarak iplere getiriyor. Karşı iplere atmak istiyor fakat Kane karşılıyor ve White iplerden sekiyor. Gelirken Kane'den bir Big Boot yiyor ve iniyor. Yüzünü tutarak köşeye doğru sürünüyor ve tutunarak kalkıyor çok geçmeden. Kane'den Corner Clotshline geliyor. White boynunu tutarak ringin ortasına doğru ilerlerken Kane'den bir Body Slam denemesi fakat White arkasına iniyor Kane'in, ardından bir Neckbreaker ile indiriyor. Kane boynunu tutarak kalkıyor çok geçmeden. White'dan bir Knife Edge Chop geliyor. Kane cevap olarak Throat Thrust vuruyor ve White ayakta kalmak için geriye doğru gidip iplere tutunuyor. Kane White'ı ringin dışına yollamak için üstüne doğru koşuyor fakat White eğiliyor ve Kane'i ringin dışına yollamayı başarıyor. Kane ayağa kalkarken White köşeye çıkıyor, Kane ayağa kalktığı gibi White'dan Diving Senton Atomico! Ardından Kane'i kaldırıp ringe geri atıyor. Kendisi de köseye tırmanıyor. Ringin ortasında yatan Kane kalktığı gibi White'dan Diving Forearm geliyor. Tuş denemesi. 1-2-

Kickout! Kane çok zorlanmadan kalkıyor. Kalktığı gibi White Elbow darbeleriyle köşeye sıkıştırıyor. Ardından biraz geriye gidip Kane'in üstüne doğru koşuyor fakat Kane oradan çekiliyor ve White köşeye yapışıp yere yığılıyor! Kane çabucak kafasından tutup kaldırıyor, Chokeslam denemesi fakat White DDT'ye çeviriyor! Kafasının üstünde takla atan Kane dizlerinin üstündeyken White Kane'in göğsünden tutup kaldırıyor, Switchblade denemesi fakat Kane son anda White'ı itiyor. White iplerden sekip gelirken Kane boğazından yakalıyor, Chokeslam! Bu sefer başarılı. Tuş ediyor. 1-2-

Kickout! White kurtulmayı başarıyor. Kane yavaşça kafasından tutup kaldırıyor White'ı. Tombstone yapmak istiyor fakat White arkasına iniyor. İndiği gibi iplerden sekiyor ve Kane döndüğü gibi White'dan Dropkick yiyor. Kane dizlerinin üstüne çöküyor, White tekrardan Switchblade yapmayı deniyor ve başarıyor! Tuş ediyor üstüne çıkarak. 1-2-

3!

Kazanan: Jay White

Jay White maçın kazananı oluyor! White soğukkanlılıkla yerde yatan Kane'ye bakıyor. Hala daha işinin bitmediğini düşünüyor. Bu sırada...

GOD DAMN!

MARTY SCURLL ve MARK BRISCOE girişte görünüyorlar. Ağır adımlarla ringe ilerlerlerken Jay White onlara bakıyor. İçeriye giren Marty Scurll ve Mark Briscoe, Jay White'a bakıyor. Jay White da onlara gergin gergin bakarken...

ÜÇÜ BİRLİKTE KANE'YE DÖNÜYORLAR! Kane ağır ağır kalkarken Marty Scurll köşeye çıkıyor. Mark Briscoe Kane'yi Cut Throat Driver pozisyonuna alıyor. Briscoe yere vuracakken, Scurll de Double Foot Stomp ile atlıyor, SPECTRE!! Biraz sonra Marty Scurll de Kane'yi tutuyor ve Cradle Piledriver pozisyonuna zor da olsa alıyor. Ardından Briscoe ile White karşıdan koşuyorlar ve aynı anda ikisi de Penalty Kick vuruyor ve aynı anda Scurll Piledriverı patlatıyor, BLACK PLAGUE! Kane yerde ölü gibi yatarken Marty mikrofon alıyor.

Marty Scurll: Hepiniz Mark ile birlikte oradan gelirken Jay White'a saldıracağımızı düşündünüz. Çünkü kimse bu ringdeki hiçbir arkadaşlık ve kardeşlik duygularına inanmadı. Herkes birbirini eninde sonunda sattı. Takım olanlar takımlar kemeri gider gitmez takım arkadaşını suçlayıp onu dövdü. Arkadaşlar ortaya bir kemer konduğu zaman birbiriyle çelişti, hırsından kalleş oldular. Ama biz öyle değiliz. Çünkü biz arka alandaki dostluğumuz artık ringin içine de yansıtacak yakın arkadaşlarız, kardeşleriz. Bizler burada bir yuva kurmak için geldik. Herkesin birbirine inandığı, güvendiği bir yuva. Bizler burada birbirimizi destekleyerek yükseltmek için buradayız. Bizim adımız...

Marty, Mark ve Jay birlikte bağırıyorlar.

"THE NEST"

Marty Scurll mikrofonu attıktan sonra Mark Briscoe ve Jay White gelip Marty'nin açtığı şemsiyenin altında duruyorlar. İkili yumruklarını sıkıp kollarını birleştirerek "N" işareti yapıyorlar. Scurll de o sırada şeytani bir kahkaha patlatmaya başlıyor. Kalan ikili etrafa sert sert bakarken biz de arka alana geçiyoruz.

Arka alanda GM Christian'ı görüyoruz. Mr. Dinler ile konuşuyor Christian. Elinde ise bir kağıt var.

Mr. Dinler: Kadrolar belli oldu ama şovların yoğunluğu nedeniyle bir draft şovu olmayacak. Bunu baştan söylemeyi unuttum. Güreşçilerin bunlar. Bu şovda dilediğin gibi yönetebilirsin. Kalan güreşçiler de Pasifik'in zaten, diğer şova çıkacaklar. Onları kullanamazsın. Burada bile değiller zaten. Anladın, değil mi?

Christian: Tabii anladım sayın Dinler. (Listeye bakıyor). Bu adamın da benim listemde olduğunu bilmiyorum. Hoşuma gitti. Teşekkürler.

Mr. Dinler: Kolay gelsin.

Mr. Dinler oradan ayrılırken Christian yürümeye başlıyor. Düşünceli bir ifadeyle birini arıyor gibi görünüyor. Birkaç odanın kapısına bakıyor ve aradığı kişiyi bulamıyor. Sonunda bir odanın önünde duruyor.

Triple H'in soyunma odası burası. Christian kapıyı tıklatıp içeri giriyor. Triple H'i telefonla konuşurken görüyoruz. Christian çıkacak gibi oluyor odadan ama Triple H kapatıyor telefonu hemen.

Triple H: Buyur, Christian.

Christian: Triple H, The New Beginning'deki galibiyetin için seni tebrik ediyorum öncelikle. Şovun tamamını izledim ve profesyonel güreş adına en zevk aldığım maçtı. Galibiyetinin boşa gitmesini istemiyorum.

Triple H: Teşekkür ederim.

Christian: Biliyorsun, önümüzde Championship Scramble's PPV'i var. World Heavyweight Championship maçı konsepte uygun olacak tabii ki. Bunun için Elias'a 4 rakip lazım. Biri sensin. İyi olan kazansın.

Triple H Christian'a yöneliyor ve elini sıkıyor. Mahcubiyetle karışık bir memnuniyetle kafasını sallıyor.

Triple H: İyi bir genel müdür olacağına eminim. Ben de seni tebrik ediyorum.

Christian teşekkür edip odadan ayrılırken kameralarımız kapanıyor.

Anonsör: Bayanlar ve baylar, World Heavyweight Champion Elias.

Mükemmel bir destek geliyor anonsa. Elias söze girene kadar reaksiyona kulak veriyor.

Elias: Siz gitarımı enstrümanım sanıyorsunuz. Fakat, o benim bir organım. Eğer bu ringde bir enstrüman varsa spot ışıklarının eşliğinde belime bakabilirsiniz.

Spot ışıkları aşağıya inerken Elias'ın belindeki kemer göz alıyor. Destek geliyor seyircilerden.

Elias: Bir aydır... Koskoca bir aydır bunun için uğraşıyoruz. Sadece ben de değil üstelik. 80 küsür insan... Yüzlerce ter damlası, incinen kollar ve bacaklar, kırılan hayaller... Hepsi bunun içindi. Hepsi Elias'ın şampiyon olması içindi. Yeni Başlangıç her seferinden daha özel, daha parıltılı başladı. Bunu devam ettirelim olur mu? Bana layık olmak için elinizden geleni yapın. Ben zaten bu güzel elması korumak için elimden geleni yapacağım. WWE'ye benimle yürümesi için şans verdiğimde onların aynı şansı bana vermediğini fark etmem geç oldu. Neyse ki, WWE kapandı. GWA kuruldu. Dikkatinizi çekmek istiyorum. GWA, WWE'nin yerine kurulmadı. GWA profesyonel güreşin tüm yeteneklerini bir araya getirip sektörü tekel haline getirmek için kuruldu. WWE'yle GWA'yı karıştırmayın. Bunu GWA çatısı altında John Cena nedeniyle kovulan hiçbir güreşçi olmamasından anlayabilirsiniz. GWA WWE'nin üstünde. Ben de WWE'deki tüm ana kemer şampiyonlarının üstündeyim. Değişim kısa sürdü. Değişimi kabullendirmekse çok kolaydı. Aynı benim şampiyonluğum gibi. Tartışmasız, leke kondurulamaz, dominant... GWA Elias'la yürüyor ama benim buradaki herkese bir sorum var.

WHO WANTS TO WALK WITH ELIAS?

Dedim ki:

WHO WANTS TO WALK WITH ELIAS?

Seyircilerden bu slogana büyük oranda katılım oluyor. Elias'ın memnuniyeti yüzünden okunuyor.

Elias: Bir parçayı hak ettiniz.

Otoriteler şampiyon olmak çok da zor değil diyorlar,
Öyleyse Asuka, Omega şu an ne yapıyorlar?
Sallanıyor tellerin ahenginde kahverengi penam,
Hadi kovdur senden olmayanı kahraman Cena'm.

Benimle yola çıkanları yarı yolda bırakmak tarzım değil,
Sanatımı icra ettikten sonra önümde saygıyla eğil,
Fiyatı yok bunun, değeri ve pahası,
Elias’ın yaptıkları daha başlangıçtı, var dahası.

Elias parçayı tam sonlandıracakken bir müzik duyuluyor...

Catch Your Breath çaldığı anda Elias köpürerek girişe çeviriyor bakışlarını. Seyirciler durumdan memnun gibi destek veriyorlar. Şovun başında Neville'ı yenip Championship Scramble's'ta WHC için aday olmayı garantileyen Finn Balor girişte görünüyor. Gülümseyerek bakıyor Elias'a. Girişte durup öylece gülümsüyor. Elias ''ne var?'' der gibisinden bakarken Finn Balor pişmiş kelle gibi sırıtıyor sadece. Seyirciler de atraksiyon bekliyorlar. Fakat, Finn Balor sinir bozucu gülümsemesiyle Elias'ı çıldırtırken reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda Kenny Omega'nın Starrbucks'tan kahve aldığını ve kahvesini aldıktan sonra ağır adımlarla arka alanda ilerlediğini görüyoruz.

Ilja Dragunov: Bunlar... Bunlar her yeri ele geçirmiş! Bunların kapitalist ve otoriter düzenleri beni artık bunaltıyor. Yeter be! Baksana şuraya Sheamus. Adam Starrbucks kurmuş içeriye. Bir kahveden kaç dolar kar ediyor kim bilir? Oysa ki maliyetleri fiyatlarının yüzde 10'u falan.

Sheamus: Haklısın abi.

Ilja Dragunov: Bugün hele Damien'ın Christian'ın g*tünün dibinde ekli olması ve GM olduğunu öğrendiği vakit yalakalık çekmesi... Nasıl bir karaktersiz lan bu Sandow? Kendisini felsefeci olarak tanıtan bir salak olduğunu daha iyi anladım bugün. Ulan sen nasıl felsefecisin? Oğlum bunlar var ya, insan yönetmek için yapmayacakları şey yok.

Sheamus: Haklısın abi.

Ilja Dragunov: Ben bu düzene karşıyım yoldaş. Ben insanların haksızlıklara uğramasına karşıyım. Ben yöneticilerin kendilerinin hesap vereceği bir mekanizma olmadığı takdirde sapıtmalarına karşıyım.

Sheamus: Valla abi öyle bir konuşuyorsun ki ben de karşıyım artık.

Ilja Dragunov: Bana abi deme. Yoldaş de.

Sheamus: Tamam yoldaş.

Starrbucks'ın uzaklarında ayak üstü konuşan Dragunov ve Sheamus, biraz sonra Starrbucks'ın önüne gelen Chris Jericho'ya bakıyorlar.

Chris Jericho: ATLAS IS JERICHO BIT**ES!

Jericho ellerini yana uzatıp bağırırken Ilja ve Sheamus ona bakıyorlar.

Ilja Dragunov: Bu da ayrı bir kasa. Ama otorite yalakası değil. Bu iyi bir şey. Sakın ama sakın otoriteye köpeklik yapayım deme. yoldaş Çünkü onlar senin üzerinde bir kez otorite kurduğu zaman bir daha bırakmazlar ve hep kullanırlar. SAKIN onlara güvenme. Kendini ezdirme oğlum!

Sheamus: Haklısın yoldaş.

İlk olarak TJ Perkins geliyor. Ringe doğru geliyor ve giriyor. Taunt'unu atıyor ve partnerini beklemeye başlıyor.

Perkins'in partneri Mickie James geliyor. James ringe doğru geliyor ve giriyor. Perkins ile yumruk tokuşturuyorlar ve rakiplerini beklemeye başlıyorlar.

I am in the top ONE PERCENT!

EC3 girişte görünüyor! Şöyle dönüp seyirciye seksi bir bakış attıktan sonra ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Taunt'unu atıyor ve partnerini beklemeye başlıyor.

Mark Haskins'in müziği duyuluyor. Haskins girişte gözüküyor ve ringe doğru ilerleyip giriyor. Köşeye çıkıp taunt'unu atıyor, ardından iniyor. EC3 ile kendi köşelerine geçiyorlar. EC3 ona biraz soğuk davranıyor bu arada. TJ Perkins ve Mickie James de kendi köşelerine geçiyor. Maça EC3 ve Mickie James başlayacak. Perkins ve Haskins aprona çıkıyor. Hakem son kontrollerini yapıyor ve maç başlıyor.

Mickie James & TJ Perkins vs. EC3 & Mark Haskins

Mickie James, EC3'ye doğru koşuyor, ancak EC3 kendisine doğru gelen Mickie'yi sert bir biçimde ittirerek yere düşürüyor. Mickie yerde öylece EC3'ye bakıyor. EC3 küçümser bakışlar ve gülümsemeler atıyor. Şimdi EC3 saçından tutarak Mickie'yi yerden kaldırıyor fakat Mickie aniden roll-up'a alıyor onu 1...2... SON ANDA KURTULUYOR EC3! İkisi de aynı anda yerden kalkıyor. EC3'yi bir telaş basmış. Bu sırada Haskins, EC3'nin sırtına vurarak tag'i alıyor. EC3 bu duruma hem şaşırıyor hem kızıyor. Haskins ringe giriyor. EC3'ye çıkmasını söylüyor. EC3 istemese de aprona çıkmak için hareketleniyor. Bu sırada Haskins, Mickie'ye doğru dönüyor ve Mickie'den bir MICK KICK! ÇOK ANİ OLDU BU! Mickie James tuşa gidiyor 1...2...

Fakat EC3 son anda yetişiyor. Double axe handle ile Mickie'ye vuruyor. Mickie belini tutarak ayağa kalkıyor. EC3 onu saçından tutuyor ve ring dışına atıyor. Bu sırada TJ Perkins ringe giriyor. EC3'nin kafasına yumruklar atıyor. EC3 ittiriyor onu. Perkins üstüne doğru koşuyor ve EC3 bir flapjack ile karşılıyor onu. Bu hareketin ardından Perkins sürünerek ring dışına çıkıyor. Bu sırada Mickie James ringe giriyor. EC3'yi köşede yakalıyor, koşuyor ve bir Mickiecanrana yapıyor! EC3 hemen kalkıyor bu hareketin ardından. James boynundan yakalıyor EC3'yi, iplere doğru koşuyor, sıçrıyor ve springboard bulldog! Bu hareketin ardından EC3 de sürünerek ring dışına çıkıyor. Bu sırada Mark Haskins ring giriyor. Köşede bekliyor, pozisyonunu alıyor. Mickie'nin arkasını dönmesini bekliyor. Mickie dönüyor arkasını ve bir superkick geliyor Haskins'ten! Fakat Mickie yıkılmıyor, sersemliyor. Haskins geriliyor şimdi. Koşuyor, James'i boynundan yakalıyor, köşeden sekiyor ve TORNADO DDT YAPIYOR! Tuşa gidiyor hemen 1...2... fakat James son anda atıyor. Haskins bunun üzerine sinirle ayaklanıyor. Mickie'yi ayaklarından tutuyor şimdi. Seyircilere bakıyor, taunt'unu atıyor ve SHARPSHOOTER'A ALIYOR! HASKINS SHARPSHOOTER'A ALIYOR MICKIE'Yİ! Mickie çok acı çekiyor. İplere doğru sürünüyor. Sürünüyor, sürünüyor ve ipleri tutuyor. Hakem bırakması için Haskins'e müdahale edecekken HASKINS TEKRAR ORTAYA KADAR ÇEKİYOR MICKIE'Yİ! MICKIE PES EDECEK GİBİ! DAHA FAZLA DAYANAMAYACAK!

FAKAT BU SIRADA TJ PERKINS İPLERDEN SIÇRIYOR VE SPRINGBOARD DROPKICK'I KOYUYOR HASKINS'E! Haskins bırakmak zorunda kalıyor. Bu sırada EC3 ringe giriyor, Perkins'e doğru koşuyor fakat Perkins onu ring dışına atıyor. Bunun ardından Mickie'yi elinden tutarak köşeye kadar sürüklüyor. Aprona çıkıyor ve kendisine tag verdirtiyor! Bunun ardından hemen ringe giriyor Perkins. Fakat bu sırada ringin iki tarafından EC3 ve Mark Haskins giriyor. Öfkeyle Perkins'e bakıyorlar. Kısa bir süre sonra ona doğru koşuyorlar fakat Perkins oradan çekiliyor. Haskins'in vuracağı BICYCLE KICK DARBESİ YANLIŞLIKLA EC3'Yİ BULUYOR! EC3 önce biraz sersemliyor, ardından kendine geliyor. Haskins'e ''ne yapıyorsun lan'' der gibisinden hareketler yapıyor. İtiyor onu. Haskins de onu itiyor. İtişiyorlar kısa bir süre. Bu sırada TJ Perkins ayağa kalkıyor. Arkadan bir dropkick koyuyor Haskins'e. Haskins darbenin etkisiyle EC3'ye çarpıyor. EC3 çarpmanın etkisiyle ring dışına düşüyor. Bu sırada Perkins arkadan CRUCIFIX PIN'E ALIYOR HASKINS'İ 1...2...

FAKAT SON ANDA KURTULUYOR HASKINS! İkisi de aynı anda ayaklanıyor şimdi. Haskins kalktığı gibi sırtlıyor Perkins'i ve DEATH VALLEY DRIVER! Tuşa gidiyor 1...,2...

3!

Kazananlar: EC3 ve Mark Haskins

EC3 ve Mark Haskins ikilisi kazanıyor! Hakem Haskins'in elini kaldırıyor. Haskins'in hali kalmamış ama yine de kendince kutluyor galibiyeti. Fakat bu sırada EC3 ağrıyan çenesini tutarak ringe giriyor. Haskins'e bakıyor. Haskins de ona bakıyor. İkili bir süre böyle sertçe bakışıyor. Ortam geriliyor. Fakat EC3 elini uzatıyor Haskins'e. Seyircilerden destek var EC3'nin bu hareketine karşı. Haskins önce bir tereddüt ediyor sıkıp sıkmamak konusunda fakat seyirciyi kıramıyor ve EC3'nin elini sıkıyor. Dostça bir bitiş oluyor. Seyirciler cheer atıyor EC3, Haskins'in elini havaya kaldırıyor.

Fakat BU SIRADA OMUZLUYOR VE THE ONE PERCENT YAPIYOR! EC3 hiç de dostça yaklaşmamış! Haskins yerde öylece yatıyor. Seyirciler EC3'yi boo'luyor. EC3 buna karşın ringden iniyor ve arka alana doğru gidiyor. Yüzünde tatmin olduğunu gösteren bir ifade var. Reklamlara gidiyoruz!

Reklamlardan sonra ringdeyiz.

Kingdom!

Cody Rhodes girişte görünüyor. Yanındaki Brandi ile beraber ağır ağır ringe ilerliyor Cody. Ringe girdikten sonra tauntunu atıyor ve yavaşça yan taraftan mikrofonu alıyor. Cody biraz sonra konuşmasına başlıyor.

Cody: F**k The Brand Extension!

Acayip bir boo geliyor Cody'e. Cody seyirciye bakıyor ve cool bir şekilde susmalarını bekliyor. Bundan haz alıyormuş gibi Cody.

Buğra Gür: Moruk bu çocuk da her şeyi s**meye çalışıyor.

Erem Nur: Hiçbir sisteme hiçbir yeniliğe saygısı olmayan kalın kafalının teki. Cody, milli mücadele dönemindeki bir Türk olsa kesinlikle Osmanlı Devleti'nin yıkılmaması için elinden geleni yapardı. Beyinsiz!

Corey Graves: Bu adamı bu kadar kıskanıyorsunuz ya gerçekten üzülüyorum size. Biat etmeniz gerekiyor, BİAT!

Cody seyirciye bakmaya devam ederken Erem Nur, Corey'e Japonca küfrediyor. Cody ise spiker masasına bakıyor ve konuşmasına geçiyor.

Cody: Siz geri zekalılar da sustuysanız artık konuşmama geçebilirim.

Yuhalamalar artıyor. Corey Graves ayağa kalkıp Cody'i alkışlarken Cody tiksinerek seyircilere dönüyor ve onlara bakıyor.

Cody: Hepinizden nefret ediyorum. Çünkü içinizde söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz şeyleri ben söylediğim için benden nefret ediyor gibi yapıyorsunuz. Aslında destekliyorsunuz, ama bunu söylemeye cesaretiniz yok! Kadınlar Devrimiymiş, buna ilk ben karşı çıktım. Hani kadınlar nerede? Takımlar kemeri hariç neredeler? Söyler misiniz bana? Kadınlar erkeklerle güreşemezler. Bu kadar basit. Kadınların yegane görevi kocalarının ihtiyaçlarını karşılamaktır. Kadınların yeri ring içi değil yatağın içidir. Bakın bana ve Brandi'ye. Ne kadar mutluyuz? Çünkü karşılıklı beklentimiz belli.

Yuhalamalar artıyor.

Cody: Ama herkesin ilişkisi bizim gibi gitmeyebilir. Mesela Triple H ve Stephanie'nin ilişkisi de artık yürümüyormuş ki BOŞANIYORLARMIŞ!

Bunu duyan seyirciler şok oluyor.

Cody: Evet bu doğru. Stephanie McMahon ile Triple H'in arası bir süredir bozukmuş. Boşanma kararı almışlar. Neden biliyor musunuz? Ben biliyorum. Çünkü yönetme egosunu tatmin etmek isteyen Triple H, karısının şirketteki hisselerini sattıktan sonra arıza çıkardı. Belki de bu hisselerin satılma nedeni de bizzat Triple H ile Steph'in arasındaki kırgınlıktı. Bilemeyiz. Bunu bir tek Triple H bilebilir. O da "Steph" dedikten sonra seni dinlemiyor zaten. Bu yüzden karısının adını söyleyen birine direkt şiddet ile yanıt veriyor. Bu kadar basit bir insan işte Hunter. Belki de sırf bir şirket yüzünden karısıyla arasını bozabiliyor. Hani Hunter? Hani AŞK NEREDE? SEVGİ NEREDE? (Brandi'ye dönüyor). Söylesene balım. O gece All-In şovundan sonra bana sevgini gösterdiğini söylesene. Ne kadar güzeldi, değil mi?

Cody ve Brandi öpüşüyorlar. Bu sırada seyircilerden yuhalama geliyor. Öpüşme bittikten sonra Cody mikrofonu alıyor.

Cody: Beni ve ilişkimi kıskanmaya devam edin.

Cody ve Brandi hızla ringi terk ediyorlar. Reklamlara gidiyoruz.

Pentagon Jr. girişte görünüyor. Tauntunu attıktan sonra hızlı adımlarla ringe ilerliyor.

Eli Drake girişte görünüyor. Tauntunu atıp hızlı adımlarla ringe ilerliyor. Biraz sonra maç başlıyor.

Pentagon Jr. vs Eli Drake

Maç başlayınca güreşçiler yavaşça birbirlerinde doğru ilerliyor. Pentagon aniden Leg Sweep yapıyor Drake'e! Drake yere düşüyor, kalktığı gibi bir Leg Sweep daha yiyor. Bu sefer köşeye doğru gidip ayağa kalkıyor. Pentagon arenayı susturuyor. Seyirciler sessizliği sağlayınca Pentagon'dan Overhead Chop geliyor! Drake kıçının üstüne düşüyor. Köşeye yaslanarak otururken Pentagon karşı köşeye kadar gidiyor ve çok sert bir Hesitation Kick vuruyor! Drake ringin dışına yuvarlanıyor. Pentagon iplerden sekip geliyor, Top Con Hilo! Çabucak kaldırıp ringe geri sokuyor Drake'i. Drake'in ayağa kalkmasını bekliyor. Drake ayağa kalkınca Pentagon Drake'in karnına bir tekme atıyor Drake eğilirken kafasını bacaklarnın arasına alıyorve kaldırıyor, Pentagon'dan Powerbomb into Knee! Tuş ediyor! 1-2-

Kickout! Drake belini tutarak yatarken Pentagon acımasızca kaldırıyor fakat Drake aniden bir Jaw Breaker yapıyor. Pentagon çenesini tutarken Drake aniden canlanıyor ve Gravy Train yapıyor! Tuş ediyoe Drake! 1-2-3!

Kazanan: Eli Drake

Drake sevincini kutladıktan sonra arka alana geçiyor ve kameralar burda kapanıyor...

Arka alanda Roman Reigns ve Cathy Kelley'i görüyoruz.

Cathy Kelley: Hey Roman. Bu gece şovda yoktun. Neler düşünüyorsun? Bu senin için bir problem mi?

Roman Reigns: Hayır Cathy, böyle şeyler benim için asla bir problem olmadı. İnsanlar lösemi olabiliyor, kanser olabiliyor. Takılacak şeyler var takılmayacak şeyler var. Bunlar benim için artık bir problem değil.

Cathy Kelley: Peki Roman. Brand ayrımı ve şovu değerlendirmek ister misin?

Roman Reigns: Brand ayrımı isabetli bir karardı. Şirketin güreşçileri daha verimli kullanması için oldukça ideal oldu. Şovla ilgili genel bir yorumum yok. World Heavyweight kemeri için yapılan maçı takip ettim, oldukça güzeldi. Neville'nin savaşçı kişiliğine hayran kaldım. Balor da güzel bitirdi maçı. Onun dışında Christian'ı yeni GM olduğu için tebrik ederim. Ha bir de The Nest diye bir ekip var. Onlar dikkatimi çekti. Kardeşlik, arkadaşlık üzerine kurulu bir üçlü ilişki görmek bana The Shield'ı hatırlattı. Ama The Nest sanki The Shield'ın Çukur versiyonu gibi olmuş biraz. Neyse. Taklitler aslını yüceltir diyip geçiyorum bunu da. Biraz sonraki Rock vs. Jeff maçını izleyeceğim müsaadenle. Sonra da evime gideceğim.

Cathy Kelley: İyi seyirler Roman.

Roman Reigns gidiyorken Cathy kameraya gülümsüyor.

Main Event zamanı!

No More Words! İlk olarak Jeff Hardy geliyor. Yüzünü boyamış, gözlerine lenslerini takmış bir biçimde. Jeff Hardy ringe doğru geliyor ve giriyor.

IF YOU SMELLLLLLL WHAT THE ROCK IS COOKING!

Electrifying! The Rock! The Rock girişte görünüyor. Seyirciler büyük cheer atıyor. The Rock ringe doğru geliyor ve giriyor. İki isim de kendi köşelerinde yerlerini almış, bekliyorlar. Hakem son kontrolleri yapıyor ve zili çaldırıyor. Maç başlıyor.

Championship Scramble Qualifying Match
The Rock vs. Jeff Hardy

İkili bir süre güreşiyor. Chain wrestling görüyoruz. The Rock, Jeff'i tutmuş bırakmıyor. Jeff tam kurtulacağı sırada headlock takedown yapıyor The Rock. Yerde headlock bağlıyor Jeff'e bir süre. Belli bir vakitten sonra Jeff ayaklanıyor. The Rock'ı iplere doğru ittiriyor. The Rock iplerden sekerken Jeff yere eğiliyor, The Rock üstünden atlıyor. Diğer iplerden sekiyor Rock, bu sefer Jeff üstünden atlıyor. The Rock bir kez daha iplerden sekiyor ve shoulder block'la Jeff'i yere seriyor. Jeff yerde The Rock'a melül gözlerle bakıyor. The Rock küçümseyen bakışlar atıyor. Şimdi The Rock bir kez daha iplerden sekiyor. Bu sefer de Jeff onu headlock takedown ile yere seriyor. Yerde headlock bağlıyor ona. Bir süre böyle geçiyor. Jeff bırakmıyor. Fakat belli bir vakitten sonra The Rock yavaş yavaş ayaklanıyor. Jeff'i iplerden sektiriyor. Jeff dönüşte bir tekme atmak istiyor The Rock'a ama The Rock ayağından tutuyor. Bir şeyler söylüyor fakat Jeff'ten bir anda spin mule kick! Rock sersemliyor ve köşeye doğru geriliyor. Jeff oraya gidiyor ve Rock'ın kafasını yumrukluyor. Defalarca yumruk atıyor. Ardından karnına tekmeler atmaya başlıyor. Rock'ı bitkin düşürene dek atıyor tekmeleri. Rock eni sonu hareketsiz kaldığında Jeff kaldırıyor onu ve ringin ortasına kadar getiriyor ve sitout jawbreaker yapıyor! Tuşa gidiyor 1...2..

Fakat The Rock kolayca kick-out'luyor. Jeff ayaklanıyor. Kaldırıyor Rock'ı fakat The Rock onu iplere doğru ittiriyor. Jeff iplerden sekerken dönüşte bir tekme atmak istiyor Rock'ın karnına. Fakat The Rock ayağını tutuyor. Jeff mule kick yapıyor ama The Rock eğiliyor ve hareket boşa gidiyor. Rock yerdeki Jeff'i kaldırıyor, sırtlıyor ve samoan drop! Tuşa gidiyor 1...2...

Yine bir kick-out geliyor! Jeff tuşun üçü bulmasına izin vermiyor. Şimdi The Rock ayaklanıyor. Köşeye çıkıyor. Jeff'in ayaklanmasını bekliyor. Jeff ringde ayaklanıyor. Rock bir diving crossbody ile atlıyor ona! Hemen tuşa gidiyor ardından 1...2... ama gene kick-out geliyor. Jeff tuşa izin vermiyor gene. The Rock sinirlenmeye başlıyor. Ayağa kalkıyor. Yerde tekmeler atıyor Jeff'e. Defalarca vuruyor. Ardından elinden tutup köşeye sürüklüyor ve orada da tekmeliyor Jeff'i. Akciğerini yerinden sökecek galiba. Bir süre sonra bırakıyor tekmelemeyi. Jeff acıyla göğsünü tutuyor. Rock şimdi saçından tutarak kaldırıyor onu fakat bir anda small package'e alıyor Jeff Hardy! 1...2... SON ANDA KURTULUYOR ROCK! Tam ayaklanacakken Jeff kalkıyor, Rock daha oturur pozisyonda iken bir basement dropkick yapıyor. The Rock bu hareketin ardından sürünerek ring dışına çıkıyor. Jeff ringde ayaklanıyor şimdi, hala göğsünü tutuyor fakat bu acıya katlanmasını biliyor. İplerden sekiyor ve baseball slide yapıyor Rock'a! Rock sersemliyor ve düşecek gibi oluyor. Jeff onu tutuyor ve ringe atıyor. Ardından kendisi de giriyor ringe. Bu sırada Rock ayaklanıyor. Bir standing dropkick vuruyor Jeff'e. Jeff sersemliyor. Şimdi The Rock iplerden sekiyor ve dönüşte ÇOK SERT BİR RUNNING LARIAT YAPIYOR! Hemen tuşa gidiyor 1...2...

SON ANDA BİR KICK-OUT GELDİ GENE! Jeff hakemin üçü saymasına izin vermiyor. Rock öfkelenmeye başlıyor. Ayağa kalkıyor ve köşeye doğru gidiyor. Şimdi köşeye çıkıyor. Jeff'in ayağa kalkmasını bekliyor. Jeff yavaş yavaş ayaklanıyor ve THE ROCK DIVING CROSSBODY İLE ATLIYOR! Fakat Jeff son anda çekiliyor ve HAREKET HAKEME İSABET EDİYOR! HAKEME İSABET EDİYOR HAREKET! The Rock çok şaşkın. Hakem yerde öylece yatıyor. Bu sırada Jeff koşarak The Rock'ın üstüne doğru geliyor. The Rock çekiliyor oradan ve Jeff köşeye çarpıyor. Sersemleyen Jeff bir iki adım geriliyor. The Rock şimdi kendisine çeviriyor onu, tutuyor ve ROCK BOTTOM! Tuşa gidiyor...

Fakat tuşu sayan kimse yok! Hakem öylece yerde yatıyor. The Rock şaşkın. Sinirden tırnaklarını kemiriyor adeta. Hakemin yattığı yere doğru gidiyor, onu ayaklandırmaya çalışıyor. Fakat bu da ne? Seyircilerden büyük bir reaksiyon var bir şeye karşı, ama biz ne olduğunu anlayamıyoruz. Tam bunu derken THE MIZ BİR ANDA RİNGE GİRİYOR VE THE ROCK'A ARKADAN SALDIRIYOR! DEFALARCA KEZ YUMRUKLUYOR THE ROCK'I! ROCK YAVAŞ YAVAŞ GARDINI KAYBEDİYOR MIZ'E KARŞI. Miz tekmelere geçiyor. Defalarca kez karnına tekmeler atıyor Rock'ın. Rock'ın adeta ölüsü çıkıyor. Şimdi onu ringin ortasına kadar çekiyor ve göğsüne YES! kickler vurmaya başlıyor. Birkaç kez vurduktan sonra geriliyor ve son tekmeyi de vuruyor. Rock hareket bile edemiyor bunların sonucunda. Miz pis pis sırıtıyor seyircilere. Seyirciler kendisini yüksek sesle boo'luyor. Arenada negatif bir reaksiyon var Miz'e karşı.

Buğra Gür: Bu adamlığa sığmaz.

Eremnur: Asuka'dan adamlık dersi alması gerek Miz'in.

Corey Graves: Zırlamayı kesin ve şu muhteşem şeyi izleyin.

Eremnur ve Buğra Gür sevimsiz bakışlar atıyorlar Graves'e karşı. Graves onları takmıyor bile. Bu sırada Miz yavaş yavaş kaldırıyor The Rock'ı, arkadan tutuyor ve Skull Crushing Finale!

Buğra Gür: Moruk, adam öldü. Sal artık.

Miz finisherını da vuruyor. Rock'tan eser kalmıyor adeta. Hakem hala baygın. Jeff ise hala Rock Bottom'ın etkisinden çıkamamış durumda. Yerde yatıyor. İkisi de ringde neler olup bittiğini fark etmiyor bile. Bu sırada Miz ringden çıkıyor ve spiker masasına doğru ilerliyor. Koltuğuna oturuyor, kulaklığını takıyor ve konuşmaya başlıyor.

The Miz: Siz şu aptal konuşmalarınızın duyulmadığını falan mı sanıyorsunuz? Geldiğimden beri bu saçmalıklarınıza katlanmaktan bıktım. Zaten bir şov boyunca tüm ekran başındakilere bir eziyet çektiriyorsunuz, daha fazla konuşmayın. Corey, lafım sana değil.

Corey mutlu olmuş gibi görünüyor. Bu sırada Jeff yavaş yavaş ringde ayaklanıyor.

The Miz: Şu ikisini aynı anda ringde izlemek bir zulüm olsa gerek. Hele de Rock'ı. Size diyorum. Bu adam bitti, artık bu adamda iş yok. Yürümüyor, anlayın artık. O çürümüş bünyesi bunu kaldıramıyor, kaldıramaz da zaten. Artık güreş onu istemiyor. Arka alandaki hiç kimse de The Rock'ı istemiyor. O güreşin varlığına bir zulüm, bunu kafanıza sokun. Ekmek parası kazanmak istiyorsa da gidip o aptal saptal filmlerini çekebilir. Zaten siz The Rock adını duyduğunuz zaman filmin içeriğine bile bakmadan beyaz perdeye akın ediyorsunuz, bu geri zekalılıklarınız ona yeteri kadar para kazandırır zaten. Evde oturup kirasını, faturasını ödemesine yeter. Zaten şu yaştan sonra dışarıda ne yapabilir ki? Otursun bulmaca falan çözsün, artık onun işi böyle zaman kaybı şeylerden ibaret.

Bu sırada Jeff ringde yavaş yavaş ayaklanıyor. The Rock'ın yerde öylece yattığını görünce bir şaşkınlık bedenini kaplıyor ama çok da umursamıyor bunu. The Rock'ı tutuyor ve köşe gönderinin önüne kadar getiriyor. Üstündekini yırtıp atıyor Jeff. Seyircilerden ufak bir destek var. Jeff şimdi köşeye çıkıyor, taunt'unu atıyor ve SWANTON BOMBBBB! TUŞA GİDİYOR 1...2...

3!

Kazanan: Jeff Hardy

Jeff Hardy kazanıyor ve Championship Scramble'a gidiyor! Jeff bu önemli maçtan galip ayrılıyor. Şimdi ayaklanıyor, garipseyen bakışlarla Miz'e bakıyor. Ne olduğunu anlayamamış gibi. Miz kendisini alkışlıyor. Jeff hala anlayamamış durumda ama yine çok fazla umursamıyor tabi ki. Bu sırada hakem gelip Jeff'in elini havaya kaldırıyor ve kazananı ilan ediyor. Bunun ardından Jeff ringden iniyor ve halsiz bir şekilde arka alana doğru yürüyor. Bu sırada Miz tekrar konuşmaya başlıyor.

The Miz: Size gerçekten The Rock'un bittiğini söylemiştim.

Bu söylenen sözlerin ardından kameralarımıza The Rock'ın yerde öylece yatışı yansıyor. Ardından kameralarımız kapanıyor ve şov sonlanıyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-10-2018, 23:39   #2
Banned
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: --
Konular: 100
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 51631
Rep Derecesi: Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Abhaz Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51631

Takipteyiz kanki.
Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-10-2018, 23:40   #3
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4284
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1923871
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1923871

Kalamıyacağız maalesef. Yolculuk var.
imza

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

UltimateOpportunist & ReQuem

This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-10-2018, 23:41   #4
Kayıtlı Kullanıcı
MosqiG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 24
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 5478
Rep Derecesi: MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın. MosqiG Royal Rumble maçını kazandın.
MosqiG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MosqiG MosqiG isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5478

Beklemedeyim.
imza

"Reddediyorum bu sistemin kurallarını,
Yıkıyorum bütün setleri duvarlarımı,
Kalkan yapıyorum annemin dualarını,
Ne kadar vursanız da boş bütün uğraşlarınız.
Çünkü her gün,
Hayalime koşuyorum her gün,
Bunun için yaşıyorum her gün,
Bir üniforma taşıyorum her gün.."

Old GTW RPG: Mustafa Ali

Başarılar: GTW Next Generation Champion (36 Day)
MosqiG isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-10-2018, 23:41   #5
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 35557
Rep Derecesi: OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Herkes kötü adam hangi brandde onu merak ediyor.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-10-2018, 23:41   #6
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BalorClub BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10750

Takipte olmaya çalışacağım.
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

RPG Karakteri: TJ Perkins
Başarılar: -
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-10-2018, 23:41   #7
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nereden: BURSA
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Derecesi: OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Millet PPv'da nakavt oldu bile zaten şu an Patron çıldırdı.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-10-2018, 23:45   #8
Banned
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 174
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 35522
Rep Derecesi: Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cengiz Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 35522

Her zamanki gibi takip edeceğim.
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-10-2018, 23:48   #9
The DareDevil
The Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: North Carolina
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1726
Rep Derecesi: The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın.
The Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Icon The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1726

Merakla bekliyorum acaba hangi brandda olacağım ve bu eleme maçları nasıl olacak acaba.
imza

GWA RPG

Karakter:
Jeff Hardy
Şirket: GWA
Signature: Whisper In The Wind
Finisher: Twist Of Fate - Swanton Bomb
Başarılar: Henüz Yok

OLD RPG [2012-2016]

Karakter: Kazarian
Şirket: GTW
Signature: Springboard Leg Drop , Slingshoot DDT , Flux Capacitor.
Finisher: Fade To Black , Wave Of The Future , Back To The Future.
Başarılar ;
Cruiserweight Champion (1 Kez / 92 Gün - Longest Reigning)
GTW Tag Team Champions ( 1 Kez & Christoper Daniels / 70 Gün )
En İyi Promolar ;
Fallen Devil Ve Ona Katılanlar
Gelecekteki Şampiyon
Yeni Şampiyon
Wave Of The Future

The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-10-2018, 23:55   #10
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 310
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 218901
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 218901

Galibiyet sonrası şov, tadından yenmez. Takipte olurum yüksek ihtimal.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil